Вигляд соска після годування. Вазоспазм.

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Svitlanka, 1 Вересень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Доречі, дівчата , підкажіть - коли дуже довго висит на одній циці, то сосок може бути на кінці блідий зовсім, майже білий. Ясно, що так бути не повинно, це прикладання погіршилось, чи чутливість сосків така, бо сильно тягне?
     
    Останнє редагування модератором: 2 Вересень 2010
  2. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Вигляд соска після годування

    Опа... А що то зле? Мо тут собака зарита чого в мене тааак довго болять соски. Бо в мене теж блідуватий і трохи підплюснутий по боках....
     
  3. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

     
  4. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    в мене ніколи на перших порах (місяців 6) не був циліндричної форми тільки тому. шо в дитини рот іншої анатомічної будови
     
  5. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

     
  6. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    а то не може бути від вологи?
    просто припущення, бо наприклад, коли палець в роті тримати довго, він теж біліє
     
  7. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Останнє редагування: 2 Вересень 2010
    • Подобається Подобається x 1
  8. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Вигляд соска після годування

    Тань, я ці статті ще раніше читала, впринципі, симтоми інші - коли дістаю сосок ( дитина відпускає), то він вже блідий на кінчику, не те щоб болів, скоріш, як затерплий відчувається. Ну і нема болю, як при вазоспазмі, коли потім кров приливає до соска....
    ні, то інше, я зрозуміла, про що Ви, але вигляд інший ( не "розмокший")
     
  9. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Вигляд соска після годування

     
  10. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Вигляд соска після годування

     
  11. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Вигляд соска після годування

    В мене абсолютно те саме. Тільки от соски від самих пологів не перестають боліти. Але за захватом я слідкую як пильний сокіл: саме при найкращому захваті таке з соском, коли гірше бере, сосок рожевенький.
     
  12. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Вигляд соска після годування

    Ну от, щоб я не переживала за блідий сосок, тепер нове - сосок приплюснутий та фіолетовий!!! Це вже якесь знущання....:sad:
     
  13. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Вигляд соска після годування

    Дівчата, скажіть, вас оті кольори на сосках турбують? Болять? Чи це єдина проблема?
     
  14. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Вигляд соска після годування

    Ну в мене болять соски від самих пологів. За прикладанням слідкую постійно, а на колір от звернула увагу недавно... Думала молочниця може, але всі лікарі спростовують діагноз, ще чекаю дерматолога свого з відпустки в кінці вересня, може ще гляне. Не знаю чи колір соска пов"язаний з болями цими чи ні.
     
  15. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Вигляд соска після годування

    Якщо сосок біліє після годування - це називається вазоспазмом, але мали б бути болючі відчуття після годування (при контакті соска з повітрям), тому радять не давати висихати на повітрі, гріти сухим теплом, розтирати олією...Якщо болючі відчуття під час годування - то це не вазоспазм а проблеми прикладання. Ще може бути від використання окситоцину при в пологах (але вже стільки часу пройшло, що навряд). Або можливо просто надчутливість сосків. Вже десь писала, що радять олію вечірньої примули (це внутрішнє), має помагати при чутливості сосків, але сама не пробувала, тому не скажу як воно діє.
     
  16. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Вигляд соска після годування

    Галя, відчуття неприємні під час годування, схожі на затерпання.... Це ж не завжди в мене так...
     
  17. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Вигляд соска після годування

    про чутливість сосків
    Якщо не зразу такі відчуття були, то можливо бракує певних вітамінів (В6 радять попити) чи гормональні зрушення
     
  18. uliana

    uliana Well-Known Member

    Відповідь: Вигляд соска після годування

    Дівчатка, в мене з"явилася біла (навіть не знаю як правильно назвати) крапочка посередині соска, яка після годування трошки пече. То це вазоспазм? Бо під час годування вона зникає, а після - з"являється.
     
  19. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Вигляд соска після годування

    хм... в мене соски після годування такої форми як помада - ніби зрізана під кутом. Це ок?
     
  20. Oksamyt

    Oksamyt New Member

    Відповідь: Вигляд соска після годування

    все ок, сосок набуває такої форми, яка підходить малюку, точніш полегшує йому смоктання, через кілька секунд він повертається до звичної форми-розміру.