Болять груди

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Bluemchen, 3 Листопад 2009.

  1. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Сьогодні виявила потовщення в одній груді:sad: Можливо хтось з форумчанок знає, до кого можна звернутись , щоб проконсультуватись і де можна зробити маммографію.
     
  2. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: потовщення в груді

    На мамографію не обов"язково відразу, вистачить ультразвуку.

    І старайтесь не стресуватись.
     
  3. SOSKA

    SOSKA Well-Known Member

    Відповідь: потовщення в груді

    сходіть до мамолога має бути в любій жіночій консультації.
     
  4. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: потовщення в груді

    можна звернутися в онко центр,що на вул.Єфремова навпроти спорткомплексу "Україна"колишній "спартак"до Оксани Юрієвни,а вона,що робити далі порадить,направду дуже хороший лікар!дуже допомогла моїй мамі!!!!
     
  5. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Медична довідка

    Може хтось знає скільки коштує огляд в лікаря -маммолога в Залізничній лікарні на Огієнка?
     
  6. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Відповідь: потовщення в грудях

    велике спасибі всім за поради і координати!!!Вже визначилась з лікарем, як тільки застуда пройде, піду на огляд. Сподіваюсь все буде гаразд.
     
  7. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: потовщення в грудях

    Я була минулого місяця, онко-мамолог ( здається він там тільки один), прийом 60 грн., зразу ж направили там на ультразвук, також 60 грн.
     
  8. skystar

    skystar Well-Known Member

    Відповідь: потовщення в грудях

    І як він вам? Питаю, бо також до нього зверталась, може то я під поганий настрій попала, але враження піля його "консультації" просто жахливі. В мене був другий мастіт під ряд, направили до маммолога на консультацію, вияснити причину. ТАк він шось там помацяв, побурчав, слова сказати не дав, послав на узі і сказав "ідіть вскривайте", що я й без нього вже знала. Одним словом нуль інформації і хамське відношення, все що я отримала, ще 120 гр за то заплатила:girl_sad:
     
  9. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Прочитала тему "Критичні дні" і у мене виникло запитання до формулярок: чи болять у вас груди перед місячними? Як вважаєте це нормально чи все-таки це мастопатія і пора сходити до мамолога?:girl_in_dreams:
     
  10. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Це індивідуально - в когось болять, в когось ні. В мене болять десь за тиждень до місячних. А в подруги груди взагалі не боліли, а коли завагітніла, то вони почали боліти.
     
  11. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Болять груди

    Ще є мастодінія, що більш ймовірно (якщо просто болять груди саме перед місячними). Варто в першу чергу зроби УЗД грудних залоз, а потім (при потребі) йти до маммолога.
     
  12. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    А де таке роблять?
    В мене також болять груди, почалося після припинення грудного вигодовування десь через місяці два. А до того ніколи не боліли, навіть на місячні.
     
  13. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    У мене завжди боліли груди перед місячними десь приблизно за тиждень до них. Недавно, пару місяців вже почали боліти за 2 тижні, я перелякалася, вже зібралася іти до мамолога.. і тут раз ( вони як злякалися))) перестали боліти. Вже третій місяць легенько відчуваю за 2 дні до місячних.
     
  14. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Болять груди

    та усюди, де є УЗД. Я робила в Інтерсоно (там є класна програма - УЗД грудей, щитовидки і органів тазу + різні мазки - 30 хвилин раз в рік і маєш спокій :) ) і в Біокурсі.
     
  15. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    і дорого таке задоволення коштує?
     
  16. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Болять груди

    Ще згадала - груди "не люблять" кави і "люблять" морепродукти. так що робіть висновки. Це особливо стосується мастодінії.
     
  17. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    чула таке також, але від ранішньої кави відмовитися не можу, вірніш мій низький тиск не може без неї жити ;)
     
  18. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    В мене теж перед місячними болять,а ще робляться твердіші і більші,напевне варто піти на УЗД також.
     
  19. tania

    tania Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Привіт дівчата. В мене боліли груди перед місячними, а ще груди набрякали і прощупувалися крупочки. У подруги чоловік мамолог, пішла до нього на консультацію, виявилося що мастопатія. Девять місяців пила ліки і все пройшло. А ще одна подруга мала такі самі симптоми і діагноз але ліки вона не приймала, в результаті мастопатія переросла в кисту. Дівчата не тягніть і не відкладайте похід до лікаря. Якщо хтось хоче можу порадити хорошого мамолога.
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Так, я не розумію, я думала, що то нормально, що груди перед місячними болять?! Мене практично завжди болять,стають як кам'яні, іноді навіть бігати не можу, так болить, але з початком місячних всі ті симптоми зникають, тому я не надавала тому значення.

    ---------- Додано в 23:09 ---------- Попередній допис був написаний в 23:07 ----------

    власне мене теж то цікавить, скільки коштує. Можна в приват :)