"103" Хворіє дитина. Поради. (2)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hruska, 14 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    В моєї малої на шийці з однієї сторони прощупуються 2 лімфавузли (а може і щось інше)вже досить давно. Показувала 3 різним педіатрам - кажуть, що нічого страшного у дітей таке може бути, решта лімфоузлів в нормі, загальний аналіз крові теж. Але мені ті гульки спокою не дають. Може, хтось знає хорошого спеціаліста до кого можна звернутися, дякую.
     
  2. nalia

    nalia Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    В мене в сина також є , то лікарі казали також нічого страшного
     
  3. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    В старшого таке було років зо два, десь у віці 5 років, здається. Спочатку били на сполох, бігали по лікарях, здавали аналізи, але...аналізи в нормі, всі лікарі в один голос казали не перейматись, тільки стоматолог казала, що це може бути через зубки, але вони теж ніби здоровими були. За два роки гулок не стало само по собі й досі вже не з"являються, дякувати.
     
  4. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    а наскільки давно? В мого Романа можуть більше місяця прощупуватись вузли на черепушці ззаді, якщо якийсь запальний процес був присутній. Але зрештою проходить.
     
  5. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    вже більше року. Вони постійно прощупуються, в розмірах, не змінюються,здається. Власне, що лікарі зразу щупали вузли ззаді і під вушком - там все добре, а ті гульки десь посеред шиї.
     
  6. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Дівчата, в малого після двох тижнів садку соплі вже місяць.
    Моє мале категорично відмовляється шмаркатися:sad:
    Знаю, що в поліклініці роблять промивання носика.
    Чи хтось водив своїх діток?
    В нас сихівська дитяча поліклініка.
    Не знаю, але слухати те втягування соплів я вже не годна.

    ---------- Додано в 08:57 ---------- Попередній допис був написаний в 08:42 ----------

    Може хтось зі мною соком каланхоє поділиться? район Сихова
    бо про ті промивання погуглила - вони з соплями всю флору вимивають(
     
  7. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    можу поділитися не соком,а вазонком))) якшо потрібно- пишіть в пп, відсаджу вам пагінець,на ньому вже багато листочків.
    Ну а соплі-то скоріш за все психологічне, мийте-не мийте, причина лишиться і соплі будуть. Краще вирішити все з дитиною- можливо хтось його ображає в садочку і він подавлює свої емоції, або не хоче туда ходити. Діти хворіють не просто так ;)
    Моя дитина має соплі, наприклад, коли я трохи нервова і сварюся з нею. Вартує лише взяти все під контроль і почати проявляти більше ласки і любові- як знову все в порядку.
     
  8. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Ми за порадою лора купили собі систему для промивання носа від Аквамаріс, коштує десь 90 грн. Це така пластмасова штучка і 30 пакетиків морської солі, розводиться та сіль водою в певній концентрації і промивається носик. Моя Катя то сприймає нормально, в будь-якому випадку краще вдома, ніж коли десь в лікарні тим дитину мордують.
     
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    мій теж не вишмаркував до 2 років...але як пішли в охматдит на промивання , бо також соплі були місяць....то після першої ж процедури(не з приємних) почав сам вишмаркуватись.

    Можу порадити ще купити такий аспіратор...запшикуй сольовий розчин і витягуй соплі. В Діми вже двічі починався насморк, то завдяки тому що нормально йому витягувала сопельки обійшлись без капель.

    п.с. я купувала в Колобку-аптеці на іскрі- 120 грн
     
  10. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Ромік має понос і температуру, а за дві години виїжджати в Болгарію. Порадьте шось плз...
     
  11. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    "Ентеросгель" або "Смекту" від поносу, ну і з собою я б "Ніфоруксазид" взяла, раптом то кишкове щось.

    а у мене син рве і жаліється, що голова болить. Він зараз у бабусі, вроді "Фосфалюгелем" йому рвоту зупинили, сподіваюсь почне пити без векання. То вже не перший раз таке, даш 10мл. води, через 20 хв. над унітазом і голова болить, але поспить і їсти просить на наст. день, як нічого не було, що то таке може бути?
     
    Останнє редагування: 15 Серпень 2011
  12. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Ще регідрон розвести і відпоювати по трошку. Або зварити компотику з родзинок для пиття (в дорогу зручно).

    ---------- Додано в 11:13 ---------- Попередній допис був написаний в 11:08 ----------

    і в нас була рвота, а потім температура минулого тижня. Дитина хоче пити, а вип"є 20 грам і вертає все. Відпоювала малого регідроном і ромашковим чаєм кожні 5 хв по ложечці, а пізніше ще компот з родзинок додала. Ну і обтирала водою. За два дні пройшло. А що то було - не знаю.
     
  13. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Коланхоє купила - спробую, може ті соплі випчихає.


    та ні, в садочок він проситься і йому там подобається. Просто я чула, як там діти кашляють і соплі зенеющі по коліно - то жах! Ну і до нежиті він схильний.


    треба придбати.
     
  14. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    ми промиваєм так, розводже слабесенький розчин соди або фурациліновий, беру столову ложку розчину і прошу щоб носик попив водички, потім так в другу ніздрю, мала не дуже любить цю процедуру, однак нам допомагає.
     
  15. Lingerie

    Lingerie New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    В малої вже 5-й день понос (3-4рази на добу).Ніби нічого не болить.Грається,але сьогодні нервозна,бо ще зубчики ростуть ,другі готуються вилазити. То правда,що на зубки може бути понос чи всетаки може бути щось інфекційне?
     
  16. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    правда, моя мала так поносила на ікла 2 чи 3 дні))
     
  17. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    в мене з того приводу пунктик, бо мала з сином невеселу історію, тому до тривалого поносу відношусь з переляком і аргумент "на зуби" трохи заслабкий (для мене).
    Але треба дивитись по дитині, якщо вона активна, їсть, багато!!! п"є (бо понос це і зневоднення) і не рве, то це чудово. Дотримуйтесь дієти (рис. відвар, картопляне пюре. відварена морква, Боржомі без газу, узвар, напій з родзинок і бажано все без цукру), якщо на грудному, то почастіше прикладайте і дайте Смекту чи щось інше, що кріпить.
    А якщо дитина стане млявою, то відразу до лікаря.
     
  18. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    правда, я з меншим з тим стикалась)))

    ---------- Додано в 11:04 ---------- Попередній допис був написаний в 10:55 ----------

    Підкажіть таке, будь ласка. В старшого гіпс зараз на нозі, ніби кілька днів нічого, а цієї ночі майже не спав, казав, що його нога болить та сам гіпс дуже тре, то так може бути чи знову починати панікувати:girl_cray:
     
  19. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    Без паніки! Гіпс дійсно може натирати ногу, може навіть ранка невеличка утворитися, тому якщо є можливість підкладіть під те місце якусь салфетку чи щось таке. Якщо надворі жарко, нога трохи набрякає (гіпс страшенно парить, по собі знаю), тому може дійсно десь там тре.

    ---------- Додано в 12:58 ---------- Попередній допис був написаний в 12:56 ----------

    5 днів, то трохи задовго як на зуби. Але, з іншої сторони, якщо більше ніяких скарг (ні рвоти, ні болі в животику, ні температури), то навряд чи це якась інфекція.
     
  20. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    дівчата, як у ваших діток проходить нежить і за скільки часу?
    в нас завтра уже 8-й день: перші 2 дні був закладений ніс але дихала нормально, далі 3 дні дуже текло і пчихала, тепер знову вже 3 дні дуже закладений і я не бачу щоб ставало легше...
    останній раз нежить був рівно 10 днів...
     
Статус теми:
Закрита.