Що смачненького готуємо на Великдень?

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем mileneva, 20 Березень 2010.

  1. mileneva

    mileneva New Member

    Дівчата, що ви плануєте готувати смачненького на Великдень???
    Я цього року вперше сама буду все готувати (до того - жили з батьками). От і хочеться порадувати своїх рідних смачненькими стравами.
    Точно буду пекти Перекладенець Маково-вишнево-сирковий від Дани - пектиму вдруге - смачнющий пляцок!!!! Дякую за рецепт!!!
     
  2. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Що смачненького на Великдень готуємо???

    Традиційно будем готувати паску і м"ясне. До м"ясного обов"язково будуть бурачки і так званий соус з хріном. Натираємо на середній терці хрін і яйця в довільній кількості і заправляємо майонезом. Як на мене, виходить дуже смачно і добре смакує до м"ясних виробів. Будемо фарширувати рибу, пекти три пляцки: "чорний принц", "сирник", а третій ще не вирішили, напевно "вишиванку". І ще би якійсь салати зробити, але багато вже проїлися. Може ви якійсь порадите, можливо з вареного м"яса, курки?
     
  3. mileneva

    mileneva New Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Нам також вже всі салатики попроїдалися, смачненький цей салатик http://forum.say7.info/topic7670.html?sid=3499f1daa243e7a7fe9f3301040588ce двічі готували вже його.
    А ви які смачненькі салатики готуєте??

    А ваш соус з хріном та яйцями обовязково попробуємо!!!
     
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Я буду пекти паску, зготую печінковий торт, паштет, холодець, чоловік захотів салат з курки з апельсинами (в половинці апельсинки), нароблю відбивних, ще хочу якийсь свіжий салатик, і ще може спечу еклери. Думаю, досить :) нам би двом і то поїсти :)
     
  5. Надька

    Надька Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    ой як ви багато всього готуєте... а я нічого небуду бо буду розїжджати по гостях.... в неділю на сам вЕЛИКДЕНЬ зразу на сніданок до свекрухи а потім до мене в Моршин в гості і придемо аж в понеділок вечером.. а там вже на роботу....
     
  6. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

     
  7. LadyEva

    LadyEva Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Я хочу спекти " П яну вишню" і " Наполеон", зробити олів є , будуть копченості з бур ячками, домашні варені яйця, мамуся передасть пасочку і ще зроблю голубці. Не знаю, що приготувати на перше....
     
  8. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    І я буду пекти пяну вишню :),а ще шоколадний тортик.
    А з салатів зроблю шубу,салат з плавлених сирків і з курячої печінки.Ще буду робити курячий рулет від Дани,і печінковий тортик.А з алкоголю попробую лікер від Рибки приготувати,бо дуже люблю потягувати шось легке і смачненьке :).Ну і звичайно запечу шинку:girl_tender:
     
  9. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Я буду пекти еклери, пляцок "Три Богатирі", сирник. Печену шинку, можливо, печену ковбаску. Мало не забула про холодець. А, загалом, ми також цілі свята будемо в гостях.
     
  10. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Розкажу як робимо на великодній сніданок. Посвячені шинку, яйця і ковбасу (все домашнє) ріжемо на плястерка, змішуємо і підсмажуємо на маслі. Потім густо то все посипаємо тертим хроном. Дуууже смачно!
     
  11. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

     
  12. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    І ми так само все нарізаємо, змішуємо і посипаємо хроном, але не смажимо.
     
  13. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Я зроблю "Бомбу" від Анути, ми ще робимо соус з хрону -варений, вже забула рецепт мушу в мами питати але він дуже ніжний і якраз для тих кому не можна гострого. Все свячене і в гості
     
  14. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Найбільше чекаю на соуси з хрону :)
    Бурачки то звикла справа, другий соус - варений з яйцями і сметаною хрін, а третій то проста добра сметана домашня, а в ній свіжий хрін - так їдять у чоловіка в селі. І мені ця сметана з хроном дуже полюбилася!

    Мясні страви робитиме мама - кровянка вже є, домашня ковбаса, запечене мясо, холодець, налисники, рулет курячий з курагою.

    Певне накупимо ще дрібчичок кислих типу каперсів, оливок, імбир маринований.
     
  15. mileneva

    mileneva New Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    І я би приготувала курячий рулет. Підскажіть, будь ласка, де можна перепис взяти? Дякую!
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Ми також так робимо. У мене чоловік такого не признає і не їсть.
     
  17. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?


    я теж пасочку пектиму,холодець,печінковий тортик.чоловік спече домашньої ковбаски. куплю якихось свіжих овочів на нарізку,якшо гості прийдуть,бо таак вже хочеться чогось свіженького.
    а салатик зроблю ,або той,що з дівчат давали рецептик на 1 сторінці або нежность - http://www.say7.info/cook/recipe/50-Salat-Nezhnost.html

    на солодке-традиційно-свекор замовляє родичці пекти "вишиванку" і "спартак" (вже не можу їх їсти,кожне свято ті два пляцки:girl_haha:). ше помащу вафельний тортик,шось мене на нього "пробило" останнім часом :)
     
  18. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    ооооооооо це саме той соус про який я писала. СМАКОТА
    Дівчатка я тут хотіла запитати в мене колись була подруга з Тисмениці і в них на Великдень готували страву нАчинка-батон розм"якшений в яйцях до стану густої сметани і запечений. Дуже смачно. Ніхто такого не готує? Може рецептик маєте?
     
  19. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    О, то певно моя болюча тема :girl_cool: Я вперше господинька на Великдень, раніше завжди їздили до бабусі. Та ще й свекри приїжджають :ninja: То буду швидше у жилєтці, ніж у вихвалялках :girl_haha:
    З немагазинного у нас точно буде буженина від Дани і ... далі я в задумі :girl_in_dreams: Дівчатка, виручайте ідеями :girl_wink:!!!

    О, до речі, чоловікова мама завжди на Великдень готує сирну бабку. Так як рецепту в неї недопитатись :girl_cool:, може, хтось тут знає, а:girl_wink:?
     
  20. shoniko

    shoniko Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    А ми холодець цього разу замінили на язик заливний, всі дуже люблять, ковбасу роблю сама і печу в духовці(тоді і дитина їсть), хрін у мене свекруха варить такий дуже ніжний, а салатів ми ніколи не робимо на свята, бо і так смачненького забагато щоб те ще майонезом заливати. З пляцків печу тортик, де коржі зі збитих білків, тертого шоколаду і горіхів перекладені вершковим кремом і вишнями (в рецепті свіжі полуниці, але так як не сезон...), бо з паски завжди багато білків залишається, і може Наполеон.