Приватний садочок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 23 Березень 2010.

?

Скільки ви згодні платити за приватний садок?

  1. 500-600 гривень

    116 голосів
    37,8%
  2. 600-700 гривень

    48 голосів
    15,6%
  3. 700-1000 гривень

    82 голосів
    26,7%
  4. більше 1000

    61 голосів
    19,9%
  1. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Я знаю що є в нас "квартирні" садочки і батьки ними задоволені. Але умовами не всі задоволені. Якби був такий садочок з ідеальними умовами (чистенька після ремонту квартира переобладнана під групу, з окремою спальнею) у незагазованому районі з заритим зеленим подвір"ям, хорошим харчуванням, різними заняттями - мистецькими, англійською, скільки б ви погодилися за таке платити?
     
  2. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    А в запропоновані, для голосування, гроші харчування входить? А гуртки?
     
  3. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    гривень 500... може 1000 якщо з харчуванням і розвитком.
     
    Останнє редагування: 23 Березень 2010
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Якби я точно знала, що дитина доглянута, якісно нагодована, розвивається, то 1000 може і заплатила би.
    Ще важливо, щоб якщо мене затримають на роботі, дитину не залишили зі сторожем... Щоб нормально ставились до його непосидливості... Щоб виховательки не лялякали поки діти гуляють чи бавляться, а слідкували.
    Словом, я готова багато заплатити за свій спокій і розвиток дитини.
     
  5. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    а які зараз ціни за приватний садочок?
    і які, де у Львові є приватні?
    я так на майбутнє запитую
    з чоловіком на днях обговорювали це питання
    вибір в нас або няня або приватний садочок

    в цінах не орієнтуюсь, але
    готова за це добре платити
     
  6. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    З гуртками і харчуванням виходило б більше 1000

    ---------- Додано в 14:32 ---------- Попередній допис був написаний в 14:31 ----------

    На Південному зі всім виходить коло 2000 в місяць ( гуртки, харчування)
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Приватний садочок

    "олл інклюзів" коштує " в садку у п. Ганни ніби 88 грн, п.Інни ( неофіційний садок в р-ні Нового Львову)-90 грн\день
     
  8. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    а в районі центру може щось підкажете?
     
  9. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    тоді що входить у запропоновані ціни? лише догляд, а харчування із собою в баночках давати. і гуртки.... толку з приватного садка, якщо дитина там буде лише час просиджувати, краще няня, яка домашнім нагодує і по гуртках поводить. пропоную поміняти розцінки на реальніші, щоб включали все вищеперераховане. бо що з того, коли я готова заплатити 500 грн, але таких цін немає і ніколи не буде
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    В районі центру незнаю, вожу малого на Півенний. Думаю створити приватний садочок в центрі. Діток на 10-12 (з моїм ключно)

    ---------- Додано в 14:49 ---------- Попередній допис був написаний в 14:46 ----------

    я, нажаль, переконалася що няня не краще...
    Щодо розцінок - я не збираюся на цьому заробляти, цікаво скільки мами можуть заплатити. Хочу прорахувати все
     
  11. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Зоряна, тоді зроби будь-ласка реальний прорахунок затрат і напиши в голосуванні ціни, тільки так люди реально зможуть зорієнтуватись, бо без харчування це дійсно якось не добре буде...у кожного ж різні можливості
     
  12. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    А я не писала що без харчування. Мене цікавлять можливості. Хто скільки може платити з сімейного бюджету
     
  13. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Якщо згрубша підрахувати видатки для активного проведення часу дитини - наприклад заняття читання-математики у школах розвитку Львова коштуватиме біля 400 грн в місяць (хай тричі в тиждень), якщо возити ще на заняття англійської чи музику, а також порахувати с-ки часу йде, на дорогу і приготування харчів то вийде далеко за 1000 грн.
     
  14. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    я не прихильник виховання дітей нянею, тому і мій син в садок ходить, я про "все включено" і реальну ціну. ідея хороша, багато батьків згідні платити гроші за належний догляд і виховання їх дітей. бо дитина виховується не лише у сім"ї, а й у колективі від якого теж багато залежить. хоча є багато противників і незадоволених такими садками. бо ж хочеться, щоб все було ідеально, а всім не догодиш....
     
  15. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Приватний садочок

    До тисячі.
    Мене цікавить один момент - якщо я не хочу , щоб мою дитину до школи вчили англійської чи математики, то чим він буде зайнятий?
    Це я до того, що гуртки-розвивалки рахують типу окремо, але добровільно-примусово.
     
    Останнє редагування: 23 Березень 2010
  16. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Я хочу створити такий садок саме тому що хочу щоб моя дитина вчилася, і бачу наскільки він цього хоче. Я за те щоб дитину ніколи не присилувати, а зацікавлювати.
     
  17. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    От цікаво, як бізнес-проект. Якщо 10 діток по 500 грн. - то за місяць набіжить аж 5000 грн. Це на рівні просто зарплати однієї людини... На їжу, няньок (не одну то вже точно), викладача англійської (допустимо, математикою займатиметься няня), ком.послуги, оренду приміщення - вистачить? Я мовчу про податки і оформлення...
    Певно 10 діток то замало щоб проект був рентабельним.
    Якби мала дитину, хотіла б віддати в нормальний садок і платила б за нього відповідні гроші. От самій цікаво, відповідні - це які?
     
  18. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Приватний садочок

     
  19. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Думаю, як не крути, але мінімальні видатки будуть наступні:
    2 педагоги по 1500,00 грн,кухар - 1200, харчування на малюка - 30-40 грн на день, роздаткові матеріали - 500грн на місяць, пбутова хімія - 400 грн на місяць, комунальні послуги - 1000 грн на місяць (з опаленням), транспортні витрати - 500, вже згрубша 7000, це не рахуючи "вступний внесок" на обладнання, який може коливатись від і до, то так "на вскидку".
    Я би напевно водила малу в такий садок, якщо в звичайному буде важко.
     
  20. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Приватний садочок

    я 9000 нарахувала.....:)