Болять груди

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Bluemchen, 3 Листопад 2009.

  1. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    А на Єфремова не хочете? ага , я бачу ви певно то і мали на увазі, бо то якраз Єфремова, 59. Я була там в Корпан, такий нічо дядько, привітний, спокійний, розважливий і сподіваюсь компетентний. Запам"ятались мені його слова, що "лікар це друг і порадник, і в першу чергу потрібно йти до нього, а не витрачати гроші на дорогі і не потрібні аналізи" це мене дуже підбадьорило , давно такого не чула від лікарів. Він до речі і на Гашека приймає, але має ще години в поліклініці.
     
  2. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Дівчата, раніше в 4-й поліклініці на Сихові був кабінет узд молочних залоз, чи він ще існує??? Мала туди номер телефону по якому записувалась три роки тому і була на узд там, а сьогодні хотіла записатися - а номер вже не дійсний :sad:
    Хто має туди контакти???
     
  3. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Сама питала, сама і відповідаю)))
    Мамологічний центр - сихівська пол-ка, 8-й поверх, 803 кабінет, тел. 222-19-08
     
  4. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Latane, Там потрібно записуватись чи жива черга? Це тільки УЗД чи маммограф? До якого лікаря там вартує звертатись?
     
  5. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Gestija, там записуватися потрібно, але записують не на конкретний час, а на день і коли приходите то вже в живій черзі. Коли я прийшла була одна жінка на огляді, тобто чекала 10 хвилин.
    Роблять УЗД, чи є мамограф незнаю. Лікар-діагност там один.
    З собою мати рушничок (щоб лягти на нього і потім витерти груди від гелю).
    УЗД безкоштовне.
     
  6. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Сходила я таки до лікаря, бо вже 3 цикли перед КД, одна грудь болить дуже сильно... Нічого трагічного не знайшли, але мастопатія є. Назначили препарат але про нього взагалі немає відгуків! Радує, що на рослинній основі. Може комусь назначали? Поділіться відгуками :) бо він і не дешевий і приймати 3 місяці потрібно.
     
  7. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Це БАДи, а не ліки.
     
  8. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    От і я почала шукати по аптекам, майже ніде немає, кажуть числиться, як БАД... Дивно, бо лікар дуже хвалила, казала, що є якийсь аналог в два рази дорожчий. І вона бачить ефект цих препаратів :umbrage: цього лікаря я давно знаю, ніби завжди адекватно все назначала.
    Бо при моїх проблемах, мені дуже добре підходив препарат з прогестероном, поки я його приймала і рік після прийому було чудове самопочуття. Думала знов його приймати, але каже лікар, що цей рослинний мав би допомогти...
     
  9. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Тут не мається на увазі, що лікар погано назначила. Вона на те й лікар. Проте БАДи - це не є медикаменти і лікування тут як такого немає, бо це добавки до їжі (натуральні харчові компоненти), які містять вітаміни, мінерали ..., що у свою чергу добре впливають на функціанування організму, опірність, підвищення ...
    Подумала таке, що взагалі не всі медики позитивні щодо Бад в плані лікування. Мастопатія - фібразно-кістозна хвороба, яка локалізуються у молочній залозі (дольці), тобто лікування працює на процес розсмоктування пухлинки. От такий механізм. Але можливо у вашому випадку це так і має бути з тими бадами. Мала цю проблему, причому до народження дитини і лікувалась мастоденоном. Перейшло лише після пологів (ГВ). І ще можна (звичайно якщо це визначено медиком) на мамографію сходити (після 30 років) і посостерігати за серитиною груді.
     
  10. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Дивлюсь по і-нету, що однозначного лікування мастопатії немає, переважно дієта, трави, гомеопатія, деколи гормони. Спробую той препарат- напишу враження :)
    Також буду вдячна за відгуки про цей препатат.
     
  11. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    після 40 років

    Мене теж "потішили", що в мене мастопатія. Призначили тазалок, він теж рослинний. Приймаю вже більше двох місяців. Вчора ходила на огляд і на узд грудей, то лікар казав, що в лівій груді вже потрохи розсмоктується.
     
  12. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    А мені наголосили після тридцяти. Правда не пішла по певних причинах. Може має значення ще стан того всього.
     
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    А до кого ви ходили?
     
  14. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    На Судовій теж у мужчини, прізвища не пам ятаю (але коротке, маю навіть запис у карточці) звати того пана Андрій. Було це пару років тому, мені теж практично стільки скільки й вам. Не пішла, той мастоденон (виявився як ...припарка), з"явилась мала і все минуло.
     
  15. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

     
  16. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

     
  17. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Болять груди

    а мані сказали болять бо узд показало, що структура фібромно-зерниста і воно ніяк не лікується((( навіть нічого не призначали крім щорічного проходження УЗД
     
  18. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Все вірно, бо у тому випадку головне слідкувати, щоб зернята не з"єднались. Якщо все без змін, то це = все добре.
     
  19. zorkas

    zorkas Member

    Відповідь: Болять груди

    В багатьох жінок, дівчат груди болять під час вагітності, чи перед менстр.
     
  20. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    А яка саме у Вас мастопатія, бо мені по УЗД -написали фіброзно-кістозна, до лікаря я ще не дійшла. Дівчата, а хтось реально вилікував мастопатію травами?