Молочниця

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Burberry, 2 Липень 2009.

  1. female

    female Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    особисто мені Лактацид ніц не зняв, навпаки після його використання мені було ще гірше :girl_cray: набагато гірше то очевидно ще й була якась особиста непериносимість цього препарату
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. skystar

    skystar Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    До мене та "радість" перший раз завітала при першій вігітності, а при другій то взагалі спокою не давала, ну тільки вилікую і через тиждень-другий те саме починається. :girl_cray: І шо я тільки не робила, доки не спробувала ЛИВАРОЛ (у свічках). Єдине, що допомогло:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Молочниця

    а можна то залишити і з тим далі жити?



    сказав мій чоловік, що в нього все нормально і йому того не треба :sad: :sad: :sad: от влаштую бойкот - буде знати... :girl_devil: :girl_devil: :girl_devil: :girl_devil:
     
  4. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    з тих слів і починаються сімейні проблеми....на жаль

    Іринко , постарайся його переконати , там немає нічого складного і страшного, врешті він не маленька дитинка - повинен розуміти. Удачі вам!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Не розумію таких чоловіків.... Це якась дурна впертість! Пошукайте в інтернеті інформацію і дайте йому почитати, чоловіки люблять мати достовірну інформацію. Бо інакше будете цілий час лікуватися від тої зарази... Чоловіки є носіями, молочниця в них ніяк не проявляється і все лікування буде марним.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Молочниця

    Він каже, що я в собі проблем шукаю, бо симптомів нема, крім виділень, типу нічого не светбить. А як зроблю аналіз - яка гарантія того, що мені не "конвеєром" зроблять?
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Добре, що він знає, що має свербіти... А просто полікуватися, щоб показати тим турботу про вас? Тим більше, що ніякого страшного лікування там нема...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Молочниця

    Та йой! сам собі винуватий! буду відмовляти, доки не захоче полікуватися. Буде знати :girl_devil: ну як дитина мала, чесне слово!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Dolma

    Dolma Well-Known Member

    Є ще непоганий крем "Кандід Б", можна спробувати підмивання "Хлорофіліптом", спринцювання "Дизместином"... Взагалі - це дуже марудна й довга справа. Хоча, коли в мене з'явилася молочниця на ранній стадії вагітності (поширене явище), гінеколог виписав свічі (назви, нажаль, не пам'ятаю), 5 разів на ніч - і все минуло...
    По-різному буває. Краще, звичайно, щоб оглянув лікар.

    А чоловікові лікуватись обов'язково!!! Приведіть його до лікаря, якщо вас не слухає, нехай йому спеціаліст пояснить. Інакше не вилізете з цього.
     
    Останнє редагування модератором: 22 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  10. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Я ним спринцювалася минулого тижня + свічки "Тержинан". Нормально. Ефект був через пару днів (всього треба 10).
    А з тим спринцюванням взагалі прикол був:girl_haha:. В мене клізми не було, бо то вперше в мене така мара. Іду в аптеку, думаю і як я буду казати, що мені треба якусь клізму, як там буде купа людей:girl_crazy:. Підходжу до віконечка:ninja: і так скромненько, мовляв так і так, треба клізму. Аптекарша бере, виставляє мені і на 200, і на 350 г, і бірюзову, і фіалкову.... Я така кажу: а може якусь меншу:girl_flirt:? А вона на цілу аптеку: "Дєвушка, павєртє, чем больше, тєм лучше!!!!!":D
     
    • Подобається Подобається x 13
  11. соломійка

    соломійка Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Перечитала цю тему і пригадався мені і мій не надто приємний досвід лікування - перепробувала багато чого із вищезазначеного + відповідна дієта, але даремно - не було очікуваного результату. :girl_cray: Пройшла сама після пологів.:girl_smile: Причина тривалого лікування - "запізніле" звернення до гінеколога. Тому не зволікайте.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Не думаю, бо якщо перейде в хронічний стан, то :suicide: Та й негігієчнічно то все :girl_flirt:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Tinela

    Tinela Active Member

    Відповідь: Молочниця

    ой дівчата але це така біда що непередати....
    зараз вертається вже 5 раз і той флюконазол тільки помагає на раз..після червоних днів знов вертається....
    може хтось народним способом вилікувався???
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. соломійка

    соломійка Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Хм... У багатьох проходить після пологів.:girl_smile:
     
  15. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    а не пробували почекати, щоб само перейшло через пару днів?
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Сіроманка

    Сіроманка Active Member

    Відповідь: Молочниця

    Мені теж довелося на власному досвіді довідатися, що таке молочниця. Після посиленого лікування запалення легень мені довелося лікувати ще й молочницю. Найважче було те, що симптоми дали про себе чути під час місячних. Дякувати Богу, мені вистачило розуму всерівно піти до гініколога на консультацію. Розказала їй що до чого і вона все зрозуміла. Приписала мені "ізол", слабенький розчин соди та ромашки. І через 5 днів все як рукою зняло. Щоправда, цього року знову довелося лікуватись антибіотики і молочниця тут як тут. Сподіваюсь наступного разу вже не буде.... А до лікаря треба йти обов"язково. Моя знайома так долікувалась народними способами, що вже другий рік вивести її не може. Отже всім раджу не зволікати!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Tinela

    Tinela Active Member

    Відповідь: Молочниця

    odree
    Та чекала звичайно....але вона не проходить...і саме головне я немаю уяви від чого овна....і гігієну підтримую і антибіотики непю... і харчуююсь нормально...ну незнаю....а вот після місячних стандартно через пару днів зявляється...але зуду немає хоть одне добре....
    Сіроманка
    Приписала мені "ізол", слабенький розчин соди та ромашки.
    і що робити цим розчином соди і ромашки?

    я чула що лікуються люди розчином марганцовки.... ХТОСЬ ШОСЬ ЧУВ ПРО ЦЕ?
     
  18. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    ну то може варто почекати, щоб воно само внормувалося, якщо не докучає
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Молочниця

    я читала, що воно сильно пересушує - ніби не радять. Але то я просто почула :)
     
  20. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    одрі має на увазі шо місячні зумовлюють зміни флори, тому виникає збільшення виділень
    це не ознакою молоцниці, це нормальна реакція організму

    якби ви мали молочницю від якої на стіну лізеш бо так свербить шо і граблями би чесався - то ви би то зрозуміли
     
    • Подобається Подобається x 7