Вибираємо ім'я для дитинки

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ascorbinka, 18 Квітень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Дорогі мамусі і татусі!
    Хто як назвав своїх діток або думає назвати? Я от в першу вагітність вибрала ім"я Владислав для сина. І тільки потім ми побачили, що кругом одні Владіки та Софійки. ;)

    Зараз варіантів 0:confused: :confused: :confused:
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Ой класна тема!!! У вас хто? я забула :o
     
  3. zet

    zet Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Вообще-то есть примета, что ребенок будет удачлив в жизни, если в его имени есть часть маминого и папиного имени... :)
     
  4. zet

    zet Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Иван, Адам, Василий, Николай, Автондил, Агарагим.. :)
     
  5. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Я хотiла сказати що Софiйка гарне iм'я ;)
    Бачу що цей варiант не пiдiйде.
    У нас тут всi називають дiвчаток Саша... менi це особисто не дуже подобається. Одна знайома назвала Вiкторiя дочку. I iменно ВIКТОРIЯ, не Вiка не Вiкi а ВIКТОРIЯ. Це до першого ж дня у школi, там їй надають 100 кличок одразу.
    У мене якщо буде доця то назову Катерина :)
    А якщо синок то Kirk, а для наших дозволю називати Кiрiл, щоб язика собi не зламали. Бо не можуть вимовити Kirk як треба, получаеться Кiрк :D
     
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Мене з братом називати на честь діда-баби. Гарна традиція, хоча дехто в неї вкладає надто багато змісту в стилі "передаємо енергетику поколінь" і тд.

    Я переглядала церковний календар, всі імена, які були поруч з орієнтовною датою народження дитини.

    Але вибрали імя виключно за вподобанням власним ще на початку вагітності, гарне імя і все :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Менi ще подобається iм'я Нiколь.
    I ще одна родичка назвала свою дiвчинку Полiна. Теж гарно, i не складно для iноземцiв, водночас наше iм'я.
     
  8. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Доречi, мiй похресник має iм'я Владислав :)
     
  9. zet

    zet Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    А мне нравятся женские: Лейла, Лия, Лилия, Зоряна..
     
  10. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    я якраз вчора читала один форум з обговоренням імен :)

    Одна дописувачка скаржилась, що її син ходить в садочок, де є 9 дівчаток в групі - всі Насті і тільки одна Катька :)

    у мене, я вже то писала, вибір великий... найлегше ми з чоловіком зійшлися щодо імені дівчинки - Катерина або Анна - як його і моя бабця (то щоб не сперечатися), а щодо сина... то навіть згадувати не буду, що він пропонував :):):) Я деякі імена затверджую "можуть бути", але маю відмовку що от народиться і глянемо яке ім"я йому пасуватиме :)
     
  11. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Дуже мені сподобалося, як в гостях у свекрухи - всі за столом стали обговорювати майбутнє ім"я дитинки (ще тоді не знали чи хлопчик чи дівчинка) при чому ніхто ні мене, ні чоловіка не запитав, що нам подобається :) Вони вже по два імені придумали - яке на хрещення, яке по паспорту і тп.

    а потім, як виявилося, імена, які подобаються моїй свекрусі - Тимофій і Ліза були використані для кличок котів і псів :) Я щось не розумію того, як то хотіти назвати внука, як кота Тімафєя? :)

    Хоча ім"я Тимофій мені сподобалось, але через того кота, я сказала "може бути" :)

    а чоловікові пропозиції його мамі теж не дуже сподобались і тоді вона згадала, що як я назву так і буде, тому сказала, що якщо чоловік мій хоче назвати дитину, то повинен купити в мене це ім"я і натякнула на перстень... я скромно добавила "з діамантами" :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    А менi завжди подобалось iм'я Юра. Просто i виразно.
    Я як була мала то мрiяла бути Танею :D дуже не любила своє iм'я!
    А з американських менi подобається Джейсон (розумiю що вам це не актуально) але ми вже вирiшились з iменами.
     
  13. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    О, а ще одна дiвчина назвала дочку Sasha-Rose...Саша-Роза. Менi особисто не дуже.
    От Алексiс з другої сторони - це гарно. Це я все до моєї любимої "Династiї" дорiжки веду. Але чоловiк менi не дасть дитину назвати на честь телегероїнi. :D
     
  14. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    Про пропозиції мого чоловіка краще промовчати.... Це був Северин в першу вагітність, і Зося тепер (він так і каже: "Іду робити чай для Зосі"-коли зранку готує сніданок:p ). Я дуже хотіла Станіслава, та пішла на компроміс... чоловікові це ім"я зовсім не подобалось.
    коли ближче до пологів мене почала турбувати спина і добряче дістали набряки, я попросила чоловіка погодитись на Владислава, бо коли народжу то вже точно назву як мені захочеться.... Маємо сина Владислава.

    А цей раз не маю варіантів ні для сина, ні для дочки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    я чоловіка схиляю до імені Юрій, а він щось носом крутить... Платоном назвати хоче :D

    а в дитинстві я мріяла називатися Ірою, хоч своє ім"я мені теж подобалось, але напевно через те, у мене кращі подруги і в садочку і у школі називалися Ірами :rolleyes:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    а яке, якщо не секрет?
    йому треба знати про телесеріал?
     
  17. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    А чё тут намекать? И так всем ясно, что за мальчика Ваш муж просто ОБЯЗАН подарить Вам кольцо с брюликом. И, эти, серьги, тоже с брюликами! Я всегда так делал!!!!


    П.С. Ой, интересно, а у Оли то бриллиантов, наверное целые развалы - за 4-х то сыновей!:rolleyes:

    П.С.2 Оля, это шутка была. Я Ваши драгоценности не считаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    а мене так назвали, не дивлячись що на Тетяни народилась:D Тепер на кожному ДН знайдеться хтось, щоб запитати "А чого ти не Таня?":D
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вибираєм ім"я для дитинки.

    А я, як матиму дівчинку, то назву її на честь бабусь по мамах - Софія-Марія. Так мені чомусь хочеться. По татах би теж можна було взяти, але хоч мені подобається Леся, то зовсім не подобається Іванка.

    Своє ім'я я завжди любила. Мого малого ім'я теж мені дуже подобається - Дарій, Дарчик, Дарко.
    Дуже мені подобається ім'я Лукаш. Як будуть ще хлопці, то обов'яково буду за це боротися. Вже зараз до війни готуюся. Але мені не страшно, Дарка таки відвоювала. :cool: ВСІ були проти, крім мого чоловіка.

    Щодо імен людських та кличок тварин, у нас одна подруга кота назвала Ярко, на честь одного друга з Польщі. :D:D:D
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. zet

    zet Well-Known Member

Статус теми:
Закрита.