Питання, відповіді, пояснення...

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем kitka, 16 Квітень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Є ікона Богородиці "Неупиваєма чаша" та відповідна молитва.
    [​IMG]
    тут ще є тропар і кондак.
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Своїми словами, так, як вона думає.
    Відповіді за інтернетними ресурсами я би не намагалася дитині пояснити, якщо чесно, ані моральне богослов'я би не пояснювала. Просто поговори з нею й запитай, як вона вважає і чому. Питання ж не стоїть "як вважає твоя Церква", а саме, як вважає дитина.
     
  3. Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Лілю, ще раз щиро дякую Вам!!! Я цю ікону дуже люблю, молюся перед нею кожного дня і читала акафіст, певно буду ще читати.
     
  4. vikad

    vikad New Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Олько, а Ви яку б відповідь дали? Дайте її дитині і обгрунтуйте так, щоб вона зрозуміла. Для дорослої тверезомислячої людини відповідь очевидна. Чи не так?

    До речі, в тих зошитах багато всякого понаписувано.... Не зрозуміло тільки, хто їх пише.
     
  5. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    мене цікавить таке питання: чому 25 грудня в нас вважається святом, якщо ми Різдво святкуємо 7 січня?
     
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    в кого в нас? якщо ви католик, то у вас свято.
     
  7. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    в мене тато також старається в цей день нічого не робити, і завжди наголошує що весь світ святкую а вдруг і ми маємо святкувати Різдво не 6 січня а 25
    це залежить від людей)
     
  8. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    в Україні вроді в православній і греко-католицькій церкві Різдво святкують 7 січня?


    але то неправильно так думати. тоді получається що ми не віримо в те що святкуємо. чомусь європейці не думають що може 7 січня треба святкувати
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    хіба це аргумент?
    ну так. а римо-католики - 25 грудня. і це є для них Свято- РІЗДВО.
    таке як для Вас 7 січня.
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    а просто з поваги до інших конфесій які святкують саме в цей день? Це так погано?

    Он в нас наприклад єврейські свята не святкуються всіма, але вважаються святом по всій країні, саме з поваги до інших. На вулицях сміття не забирають, і школи не працюють. Ті хто не святкує йде собі на роботу, а хто святкує залишається вдома з родиною. Не бачу в тому нічого поганого.
     
  11. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    хіба я казала що це погано?
    я спитала чому так?

    тому і питаю чому ті, хто мають Різдво 7 січня, святкують 25.12?
    тобто можна за власним бажанням святкувати чи ні?
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Це ваша особиста воля. Я не святкую Йом Кіпур, але 7-го ми вшануємо Різдво за старим стилем. Хоча 6-го посвятимо воду в церкві. Віра чи віровизнання від того не зміниться.
     
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    я таких не знаю. для мене - це повага, як каже Маруся, до свята католиків. але не святкування.
    напевно логічно святкувати свята згідно Вашого віросповідання
     
  14. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    може я не зовсім точно виразилась у слові "святкування". мала на увазі, що цей день є як церковне свято, тобто нічого важкого не можна робити, біля нас було закрите ательє по ремонту одягу


    дякую. тепер мені ясно.
     
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    може в ательє і були власне, римо католики.
    але схоже на те, що в нас дуже люблють все святкувати))
     
  16. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    ав нас в під'їзді ремонт. І на саме Різдво - драяли, шурували і гуділи. Сподіваюся, що римо-католиків в під'їзді нема - прикро би було, щоб так людям свято спаскудили...
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    я особисто б воліла, щоб в нас все святкували. Часами в нас нічого не святкують і це набагато гірше.

    А щодо ательє, то якщо воно приватне, то власник має право святкувати те, що він собі захоче. Він сам обирає, чи заробляти, чи втрачати гроші в певний день. То називається приватний бізнес. Захоче, на місяць може закритись.
     
  18. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    ну ми не є римо-католиками,але родина наша велика і половину з них - римо-католики, тому в цей день я ніц по хаті не роблю,чоловік не йде на роботу, буває, що з батьками ходимо до костелу і на вечерю до родичів, але робимо не тому, що то увесь світ святкує, а просто є привід відпочити, побачити родину іпривітати їх з їхніми святвми..а вони в свою чергу 7-9 приходять до батьків в гості..на "наші" свята..
     
  19. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    живемо в різних під"їздах, але в нас те саме, як змовились, ще й такою смердючою фарбою малюють і ще й якось так вибраними місцями. На Новий рік треба протигази десь відкопати, бо через двері в хату затягує
     
  20. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Дівчата, а хто що робить з свяченими гілочками верби? Маю кілька і не знаю, де діти. А ще розбила стаканчик з посвяченою сіллю, не знаю також, що з тим робити.