Торти: переписи, поради, питання

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дівчата, на прохання збираємо тортики в одну тему. Переписи, по мірі їх поступлення будуть додаватись в перший пост. Питання, щодо тортів пишемо тут, а знимки виносимо в нову тему. Якщо є конкретно зауваження щодо теми/дописів пишемо мені в ПП. Всі пропозиції розглядаються за умови наявності вільного часу :girl_wink:

    ВАЖЛИВО!!! Помінялись правила в темі. Прошу уважно прочитати!!!

    Переписи тортів:
     
    Останнє редагування: 2 Березень 2012
  2. Оля

    Оля Well-Known Member

    Торти

    Дівчата, знаю, що є переписи тортів в різних гілках. Але не гнівайтеся, що я ще створю окрему гілку. Бо так і шукати зручніше, і ділитися рецептами теж краще буде.
    Тільки умова. Писати можете й рецепти знайдені в Інтернеті, але випробувані і зацінені. :)

    Отже перший рецепт, знайдений на Львівському студентському сайті.

    http://www.univer-sity.com/index.php?showtopic=1545&st=0&start=0

    Торт дуже смачний. Випробували і впровадили у виробництво. :) Він був без назви, а я його назвала "Зоряна Соната". :) Чому? Щоб незвичайно було. :girl_haha:

    "Зоряна Соната".

    Печемо звичайний бісквіт з какао(2 коржі). Викладаємо на один крем (розтерти стакан маку, стакан цукру-пудри, 2 пачки масла. Натикати туди вишеньок з коньяком. Нарізати пластинками зефір і викласти зверху. Накрити ще одним коржем, ще раз крем, вкрити "верхівками" зефіру, залили шоколадною помадкою.

    Правда цього тижня ми верх торта будемо відразу шоколадним зефіром прикрашати. :)

    Отже, поїхали! Тільки рецепти смачнющих тортів викладаємо. Дієта -60 витримає, правда? Адже торти знанку їсти можна. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    Дівчата, а чого сюди ніхто нічого не пише? :sad: Ніхто не пече смачних тортів?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    тут Дана і Аскорбінка по тортах виступають, :girl_claping:може ще не прокинулися:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    Та кожна з нас якісь смачні торти пече. ;) А Даниних і Аскорбінчиних рецептів чекатимемо. :girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    Ага,:sad: пече... Оля, Ви хотіли, щоб я вчора пізно ввечері, коли одна мінералка булькала в шлунку, шукала Вам переписи:sad:? Не знущайтеся:xaxa:.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    Чого? А треба було писати рецепт смачного тортика, який Ви зранку, коли все можна, їли би із задоволенням. :girl_blum:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    тримайте торт від мене тут ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    • Подобається Подобається x 6
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    Аскорбінко, щось з маком порадьте мені!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    :girl_in_love:Навіть не знаю про котрий запитати:girl_smile:. Гаразд, хай буде Кучма:girl_haha:.
    А взагалі вони всі так добротно виглядають, мусять бути смачнющі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. mashka

    mashka Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    Аскорбінко тортики супер!!! Будь-ласочка, напишіть рецепт, або посилання на п'яну вишню і п'яного кучму!
     
  13. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    Аскорбінко, ми вже тільки за Вашим описом печемо білий бісквіт з шматочками шоколаду і маковий бісквіт. :shy: Тако дозволу копіювати не питали, а печемо. :shy: Але смачнющі! :girl_in_love:

    Ваші торти всі ДУУУУЖЕ смачнющі виглядають.:y::y::y: От би рецепт ще "Лебединого озера". :shy:
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    Анутко, а банан не чорніє в торті? ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    Ой, а мені всі подобаються!
    Можна понагліти і попросити поступово рецепт кожного? А я щось із своїх рецептів викладу, може якраз щось цікавеньке знайдеться. :girl_smile:
    Наприклад, мій улюблений
    Чорний принц:
    Покласти в банячок 1 пачку маргарину з 0,5 скл води, 300 г цукру і 4 столові ложки какао, кип"ятити на малому вогні 5 хвилин. Вистудити, вимішати з чотирма жовтками, збитими 4 білками, 300 г борошна і 2 чайними ложками амоняку. Випікати при 200 градусах 35-45 хвилин, залежно від духовки та величини форми, наприкінці перевірити сірничком, чи не липне. У мене тортівниця середнього розміру, а духовка електрична, так що корж печеться приблизно 40 хвилин. Потім розрізати на три коржі і перемастити будь-яким кремом.
    Одне зауваження: деколи може вийти трохи горбатим, так що на майбутнє планую спробувати окремо випікати три коржі. А колись вийшов таким вже кривобоким, що я просто покришила його на клапті по 3-4 см, вимішала їх з кремом, і з того всього виліпила приблизно таке:
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 11 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  16. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Торти.

    Олю, дякую за смачну тему

    Маково-горіховий
    перепис моєї бабці
    1 ст. маку запарити молоком і змолоти
    1 ст. тертої сухої булки
    1 ст. мелених горіхів
    12 яєць
    1 ст. цукру
    0.5-1 ст. муки
    1п. порошку до печива (18г)
    3 ст.л. сметани
    Білки збити з цукром на круту піну, додати збиті жовтки + мак (легесенько перемішати) + горіхи, булку (перемішати) + муку просіяну з порошком до печива + сметану.
    Тісто ділим на 2 частини (або 1 на велику форму) і випікаєм як бісквіт.

    Крем підходить заварний, пудинговий, сирний або ганаш (по можливості всі напишу).
    Коржі ніч охолоджуються, потім розрізаєм на 2 або 3, пропитуєм лимонним сиропом або коньяком, змазуєм кремом і даєм хоча б ніч настоятися.


    Лимонний сироп
    1 л. води
    1-2 лимони очистити від шкірки (вона гірчить)
    цукор на смак (має бути кисленьке)
    Деколи сік лимонів я даю в крем, а з мякоті варю сироп.
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Торти.

    П"ЯНИЙ КУЧМА
    по собівартості не дуже дешевий тортик, по часу - теж затратний.
    Коржі
    150 гр маргарину
    2 ст муки
    4 яєць
    1 ст цукру (білки з цукром збити на круту піну)
    200 гр сметани + 1 ч.л. амоняку
    3 ст.л. какао
    1 ч.л. соди з оцтом
    ваніль

    Тісто по консистенції як густа сметана. Випікаєм 2 або 3 коржі (в мене виходить 2).

    Тепер напишу 2 види зборки: оригінальний і свій.
    1. маковий
    2 ст. маку запарити і змолоти
    0.5 кг масла
    200 гр заварного крему
    лимон

    Білий крем
    300 гр заварного крему
    300 гр масла
    лимон

    Корж пропитуєм лимонним сиропом, змазуєм половиною білого крему, викладаєм макову масу, ставим крекер змочений в коньяку (як на фото), 2 корж змазуєм залишками білого крему і накриваєм, зверху пропитуєм лимонним сиропом.

    2 варіант мій, з чорносливом і сирним кремом
    600 гр чорносливу запарити і змолоти в блендері (майже пюре, маленькі кусочки)
    Крем ділим на дві частини, до 1 додаєм чорнослив.

    Корж пропитати лимонним сиропом, викласти половину крему з чорносливом, в білий крем втикаєм змочений в коньяку крекер (200 гр коньяку, 2 п. крекеру), накриваєм другою частиною білого крему і 2 коржем.

    [​IMG]
    на фото 1.5 порції
    Тепер сирний крем
    2 літри молока
    0.5 л. сметани
    6-7 яєць
    2 лимони

    Яйця і сметану збити до однорідної маси і влити в кипляче молоко.Варим, помішуючи, на невеликому вогні. Коли утвориться сир (і сироватка буде жовта, а не біла)- відцідити на марлю. сильно не витискаєм, інакше крем буде сухий. Солодим вже в кастюлі (на смак), + сік 2 лимонів. Охолоджену масу збити з маслом (для Кучми треба 600 гр масла).

    До цього тортика ще пасує покриття ганаш

    300 гр гарної домашньої сметани
    450 гр шоколаду
    40 гр коньяку
    2 ст.л. масла

    Сметану довести до кипіння, забрати з вогню. Всипати подрібнений шоколад, гарно перемішати, + масло і коньяк. Декілька хвилин остудити і обмазати тортик.

    Ганаш ще можна використовувати як шоколадний крем - остудити і збити з маслом чи без.
     
    Останнє редагування: 12 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  18. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Торти.

    ЛЕБЕДИНЕ ОЗЕРО
    1тісто
    1 ст. сметани + 0.5 ч.л. амонію
    1 яйце
    4 жовтки
    1 ст. цукру
    3 ст.л. какао
    0.5 ч.л. соди з оцтом
    2 ст. муки
    Спекти 2 коржі.

    2 тісто
    4 білки
    2 ст. цукту
    Збити на круту піну, додати чуть муки і чуть оцту (то не я так придумала, так в переписі значиться... намагаюся пригадати скільки саме давала - не можу, напевне на 1/3 ч.л. оцту і десь 1 ст.л. муки).
    Суміш викласти на 3 вафельні коржі і сушити як безе.

    Крем
    5 жовтків
    1 ст. цукру
    1 ст.л. води
    3 ст.л. розчинної кави

    Каву збити з жовтками, вилити в суміш і заварити. Охолоджену суміш збити з маслом.

    Зразу зазначу, що я робила інший заварний крем з кавою, цей не пробувала.

    Успіху! надіюсь переписи принесуть вам багато хвилин солодкого задоволення, якщо десь щось упустила або не зрозуміло написала - кажіть, виправлю.
     
    Останнє редагування: 12 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 5
  19. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Торти.

    робила 2 рази. не чорнів. другий раз дала ожину замість вишень. ІМНО - вишні краще ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Торти.

    пройшлася повашому посиланню, Олю... там є тортик БІЛА АКАЦІЯ
    Я його колись частенько пекла, правда мій перепис без вишень... смачний тортик!

    ще мені оцей сирник сподобвся, попробую колись, відпишу
     
    Останнє редагування: 12 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 2