На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Ritamadonna, 12 Листопад 2011.

  1. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Ось перелік магазинів IKEA в Польщі:

    Katowice
    Магазин: IKEA
    ul. Al. W. Roździeńskiego 95, 40-203 Katowice

    Poznań
    Магазин: IKEA Centrum Franowo
    ul. Szwedzka 10, 61-285 Poznań

    Gdańsk
    Магазин: IKEA Park Handlowy
    ul. Złota Karczma 26, 80-298 Gdańsk

    Kobierzyce
    Магазин: IKEA Park Handlowy Bielany
    ul. Czekoladowa 7, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce

    Janki pie Warszawa
    Магазин: IKEA Park Handlowy Janki
    ul. Pl. Szwedzki 1, 05-090 Janki, pow. pruszkowski

    Warszawa

    Магазин: IKEA Park Handlowy Targówek
    ul. Malborska 51, 03-286 Warszawa

    Kraków
    Магазин: IKEA Retail
    ul. Josepha Conrada 66, 31-357 Kraków
     
  2. Smerfetka

    Smerfetka Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Ось корисний сайт з інформацією про польські магазини, їхнє розташування, час роботи, акційні каталоги
    http://www.promoceny.pl/sklepy/
     
  3. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    теж задавалась цим питанням. але, справді, великий центр ІКЕА бачила лише в Кракові
    але, можливо, якісь менші магазинчики ІКЕЇ є десь поближче? навіть в нас у Львові їх кілька
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    у Львові то магазини до самої фірми мають відношення лиш товаром, офіційно Ікеї в Україні нема, принаймні у Львові точно. А в Польщі є власне ті, що Ljus6ka написала
     
  5. Telepuzichka

    Telepuzichka New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Була в суботу у Жешові. Черга через краківець була на 5 годин. Відносно знижок, то вони тільки починаються максимум до 50 %. В H&M , C&A є окремі стійки по знижках, а є ще дуже багато речей без знижок взагалі . В ZARA знижки ще не починалися. Продавці сказали що знижки будуть після їхніх свят.
     
  6. Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Дівчатка, а які торгові центри в Жешуві радите? Знайшла 4 шт. і не можу визначитися:
    Millenium Hall, Nowy Świat, Galeria Rzeszów чи Galeria Graffica?
     
  7. Telepuzichka

    Telepuzichka New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    У всіх цих торгових центрах одні і ті ж магазини. Я цього разу була у Галереї Жешув це новий центр місяць як відкрився дуж великий і є декілька магазинів які н зустрічаються у інших торгових центрах. І ще магазин ЕККО там ну з дуже класними цінами, і ще один є взуттєвий з томі халфайгером, Гат та іншими з класними цінами вмежах 1000 ау нас по 3
     
  8. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Те саме питаннячко? А ще ті всі центи далеко один від одного знаходяться?
     
  9. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    І не тільки на Краківець.
    Була на днях в Любліні то на Раві Руській і на Шегині черги просто шалені, можливо, що доведеться стояти більше ніж 5 годин.

    Наразі найкращі знижки до -50% в дитячих магазинах, в Войцику наприклад чи Смику. в Манго було тільки -20%. На взуття ще немає знижок.
     
  10. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Про черги, їхали в неділю вдень перетин кордону зайняв 1,5 год, до Кракова заіхали за 4,5 год, повертались вчора ввечері, перетин кордону зайняв трошки більше години:)
     
  11. madchen

    madchen Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Так-так в суботу(особливо з обіду) черги на Україну завжди досить великі і це ще добре, коли 5 годинний перетин, буває і довше.
     
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    гг:) значить мені пощастило! Їхала з неділі на понеділок через Раву Руську, сумарно на кордонах стояла 20 хв, через що я в 4 год була у Львові.
     
  13. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    думаю в тім і причина...
     
  14. irina

    irina Active Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Їздила і я вчора перший раз до Польщі через піший перехід, черг зовсім не було, так декілька людей. Були в Галереї Сановій, грандіозних знижок ще немає, але і розмірів XS вже також не знайшла (на ті речі, що сподобалися). В самій галереї жарко, нема чим дихати, а ти ще носишся з верхнім одягом (ні гардеробу, ні якигось скриньок не знайшли). Мали великі плани на покупки, а купили всяку дрібноту.
     
  15. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Дівчата, хто часто буває на закупах, підскажіть будь ласка магазини/гуртівні/торгові центри з товарами для дітей, типу нашоі Антошки чи Mothercare. Цікавить все, від меблів, іграшок, засобів гігієни до одягу, взуття, колясок.
    Дякую.
     
  16. Tuchka

    Tuchka New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Наприклад, SMYK MEGASTORE в Galeria Rzeszow на Al. Piłsudskiego 44. Великий 2-х поверховий магазин з іграшками, одягом, возиками.
     
  17. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Вчора їздили на закупи в Перемишиль, Були в Галереї Санова, в Теско і Бедронці, то по суті скупились тільки продуктами. Які там гарні живі ялинки продають у кадках, я просто мліла біля них, але думаю через кордон би не пустили, тому лише слюні пускала. Про чергу на кордоні, їхали через шегині, туди кордон заняв 2 години, назад - 5. І то наші доблесні пограничники так довго працювали. І що я помітила, не на перевірку машини в них стільки часу йде, а на те, щоб поторгуватись, скільки їм за контрабас заплотять. Була зла як чорт, перед нами дві машини мали контрабас, відразу все знайшли, то вони там один по за одним ходили і домовлялись, в той час, як на іншій колєйці машин 15 вже проїхало.
    Якщо чесно, більше бажання їхати машиною не маю жодного, я раз 10 пожаліла, що не пішла на піший, що туди, що назад людей не було зовсім, зекономили б на страхівці і бензині.
    А ще мене вражають наші дороги, таке враження, що сніг падає лише в Україні і то тільки на дороги, а в Польщі, сніг падає лише на дерева.
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    ггг, такий???
    [​IMG]

    Давайте не будемо ображати музичний інструмент і висловлюватимемося правильно!
     
  19. madchen

    madchen Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    В принципі, в Tesco є повно одягу, взуття, іграшок та інших прибамбасів для дітей. Декілька разів малому там купляли. А якщо щось бьільш громіздке, то таки
     
  20. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    плануємо з чоловіком їхати в Жешов на закупи на початку січня. Прошу підказати, нормальний та не дуже дорогий готель. Готель може бути і не в самому місті, а поблизу, оскільки їдемо власним транспортом. Дякую.