Питання, відповіді, пояснення...

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем kitka, 16 Квітень 2009.

  1. kitka

    kitka Well-Known Member

    Лілю, маю до Вас питання (просто цікаво Вашу думку почути). Що Ви думаєте про біблійний дар іноземних мов? І чи були Ви свідком молитви людини, якій відкрився такий дар і вона молилася на зовсім незнайомій їй мові? Я маю на увазі цю цитату:
    Мк.16:
    17 Уверовавших же будут сопровождать сии знамения: именем Моим будут изгонять бесов; будут говорить новыми языками;
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    Це не є дар "іноземних" мов. Англійською це взагалі називають "speaking in tongues", тобто говорити язиками. Український переклад Огієнка називає це "говорити мовами".
    Я про це нічого більше не думаю, ніж написано в СП. От про надмірне наголошення на цей дар Святого Духа я думаю, і думаю, що то є пусте й зайве, особливо тому, що тоді люди силують себе до того. Ну як можна хотіти отримати дар, який тобі не призначений? Тоді це вже театр, нічого більше.
    Маю подругу, котра колись була в протестантській церкві. Вона розповідала, як їх "вчили говорити мовами". Ви собі тільки уявіть! Казали їм так: уявіть кубики зі складами, які крутяться й читайте склади без порядку. Хіба це говоріння мовами? Однозначно ні!
    А далі подам цитати, які краще за мене дають відповідь на ваше питання.

    А про тих, хто силує в собі говоріння мовами, найкраще каже апостол Павло:
    1 Коли я говорю мовами людськими й ангольськими, та любови не маю, то став я як мідь та дзвінка або бубон гудячий!
    (1Кор.13:1)
     
    Останнє редагування: 16 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    З вашого дозволу, Кітко, відкрила нову тему, бо вже давно збиралася. А ваше питання якраз підштовхнуло. Дякую!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    власне тут чи біблійний дар іноземних мов, чи глоссолалія :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    Ні, я не говорю про "силування" говорити чи вчити цьому (це однозначно на має мати місце). Я про сам факт. Якщо воно вже відкрилося. Просто я колись давно на одному служінні це чула. Кілька людей молилося на інших мовах, як потім я дізналася від них самих, що це їм відкрилося чи далося згори.
    А недавно я прочитала таку штукуhttp://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_6375.php?sid=c69f6b9ebc18dd02f70cdfda4eff9c6c
    Тому щось не можу розібратися:confused:.
     
  6. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Лілю, Ви хоть попереджайте, бо Ви так рулите, що не встигаю (про аватари вже мовчу):D:D:D. Дивлюся, якусь тему створила кітка, вже й дописи там....:eek:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Наступного разу обов'язково попереджу. :xaxa:
    Просто тема "говоріння мовами" не має відношення до схизматиків, радше до харизматів, тому й винесла. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    Перечитайте ще раз 1Кор.14:23-33. Як на мене, більше нічого й не треба додавати.
    Якщо людина отримала такий дар, то хвала Господеві. Тільки як перевірити, чи дар це насправді, чи шарлатанство? Я до того ставлюся обережно. Бога про такі дари не прошу, бо то би для мене був затяжкий тягар.

    Тут цікаво подивитися
    http://www.youtube.com/watch?v=NZbQBajYnEc

    Хто розуміє англійську, то може, таке щось буде цікаво:
    http://www.youtube.com/results?search_type=&search_query=TRUTH about Speaking in Tongues&aq=f
     
    Останнє редагування: 16 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Кітко, почитала я трохи той форум, що ви лінк дали. Я би більше радила форум офіційного сайту угкц читати, ніж то. :confused: Або форум іншої церкви. Особливо, якщо хочете щось мудре довідатися.

    До речі, JOHN MACARTHUR каже, що такі практики "говоріння мовами" є дуже характерними для поганських релігій. :confused:
    Традиційні Церкви щодо того дуже обережні, що й не дивно, зрештою.
     
  10. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Лілю, дякую за цитати:). Трохи собі то "порозкладала по полицям".
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    :)Та я чесно кажучи тільки той єдиний допис на тому форумі і прочитала (як результат гугленя), далі і не рухалася...
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    А як у вас із англійською?
    Тут дуже цікаво це розбирають
    http://www.youtube.com/watch?v=l3cLChnG_mE
    Особливо цікаво слухати тому, що це протестантський пастор говорить про це.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    А з англійською у нас велике "сорі":sad::xaxa:. Але все одно дякую:).
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Як матиму натхнення, то перекладу трохи, але точно не цього тижня.

    Знайшла у Кротова таке.
    http://www.krotov.info/libr_min/16_p/or/ublev.htm
    http://www.krotov.info/history/20/sara2003.html
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Загинув Ігор Пелих

    Я зовсім не в поганому сенсі це написала. І не тільки я тут жалю наганяю.
    Мені здається ви до моїх дописів з особливою прискіпливістю ставитесь.
    Очевидно ми з вами дуже різні люди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Загинув Ігор Пелих

    До ваших дописів я ніяк не ставлюсь, я просто відреагувала на слова, що мене роздратували. Якби це написав хтось інший, я би відреагувала так само. Ви даремно це на особистий рівень спровадили. Я не мала на меті вас образити, ані не маю до вас упередженого ставлення... :confused: Навпаки, з вашої реакції складається враження, що то ви до мене упереджені.
    А наганяти жалю й спихати все на Бога, який невідомо за що карає - різні речі. Тут вже якось була подібна суперечка. От забийте мене, не можу обійти таке говорення спокійно, мушу відповісти. Вибачте, якщо вийшло занадто гостро до вас. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Загинув Ігор Пелих

    Була була:xaxa: така суперечка..через мої слова.:)Підтверджую!:shy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Загинув Ігор Пелих

    :8::8::8:
    А чим вони Йому тут заважають, що Він їх забирає? :no::umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Питаннячко : я на вихідних загубила обручку, навіть не можу уявити де.Вона мені легко ходила-але не настільки щоб злетіти з руки. Так як я все золото знімаю ввечері/ кульчики, колечки/, то зрозуміла про відсутність обручки вже вранці.Іто ми якраз гостювали в свекрухи. Перешукала всюди, нема. І що тепер робити ? Те що купити нову -це я розумію, а що далі, йти вдвох до церкви ,посвятити нову чи як ?
     
  20. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Я також якось загубила обручку, коли ще першим малим була вагітна, теж великувата була, прийшла додому, розревілася. Чоловік пішов і нову замовив, таку щоб точно в розмір ще й з різбленням. Приніс, одягнув, поцілувалися і все. Я думаю що то питання віри і довіри. Не треба робити себе полоненим своїх речей чи уявлень про них. А якщо дуже хочете, то можна вдома свяченою водою покропити тай все. Не робіть з того проблеми, не містифікуйте речі.
     
    • Подобається Подобається x 2