Молочниця

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Burberry, 2 Липень 2009.

  1. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Чи реально її позбутися раз і назавжди? і чи в багатьох вона проявляється з якось періодичністю: раз в 3 міс, півроку, рік?І чи не шкідливі ці всякі таблетки6 зїв одну і забув, як от Дифлюзол чи інші?
     
  2. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Молочниця

    Молочниця то моя "коронна" хвороба. Зникає на місяць потім знову-я вже робила все що тільки можна, народні методи, традиційні, таблетки, свічки, спринцювання, тампони. Все одно є білі виділення ,навіть якщо немає свербежу-недавно зустріла подругу-каже в неї те саме, лікарі тілько рецепти встигають виписувати. Хелп мі!!!!!!!!!!!!!!
     
  3. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Менілікарка сказала, що то ослаблений імунітет. Втулила якісь таблетки за 250 грн для підвищення імунітету, та молочниця все одно нагадує про себе
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  4. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Дівчата, була вчора в гомеопата, і каже, шо та "біда" від печінки (в мене принаймі (я мала жовтуху в 5 класі)). Каже пролікуєм печінку і і потихеньку молочниця пропаде. А так та зараза мордує по повній програмі, особливо на початку вагітності. Лікарка приписала Тержинан. Товиділення лишились, але хоча б нема свербижу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Дiвчата, тiльки не сплутайте молочницю i звичайнi нормальнi вагiнальнi видiлення, якi є майже у всiх, майже кожного дня, без подразнень. А особливо пiд час вагiтностi!
    Плюс молочниця дiйсно виникає за станом тiла/здоров'я. Може виникнути пiсля вжитку антибiотикiв, якийсь хiмiчний дисбаланс, може якiсь радикальнi змiни у дiєтi. Тобто 100% щось попередити неможливо.
    Плюс з всякими гормональними мазями я б не бавилась, особливо в молодому дiтородному вiцi.

    П.С. Я не лiкар, просто освiчена людина. Прошу не сприймати мої коментарi як медичнi поради, просто звернути увагу i зробити свої висновки.
     
    • Подобається Подобається x 12
  6. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Молочниця

    а ще під час лікування, курс лікування повинен пройти і партнер, тому що він може бути носієм (у нього може і не бути проявів). Так, приняймі говорила мені лікарка. Якось я лікувала і свого чоловіка таблетками і маззю. В мене була молочниці вперше після прийому антибіотиків, то десь в 26 років. Потім не давала мені спокою всю вагітність. лікувала лише свічками Пімафуцин, їх можна і під час вагітності. Порадьтесь зі своїм лікарем.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    А я після чергового проліковування за порадою гінеколога змінила свій звичайний інтим-гель на лактацид-феміну-гель.ТТТ с того часу,не турбує ніц.
    і абсолютно парвильно лікар говорила!!!Ми теж обоє лікувались,хоч мені лікар не казав.Але чоловік прочитав десь що молочницю обовязково лікувати обом партнерам.
     
    • Подобається Подобається x 10
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    знайома його дуже-дуже хвалила!
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Дуже чудовий гель. Його багато лікарів радять. І при вагітності також. Вже давно ним користуюсь - дуже задоволена, інші й на нюх не переношу:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Молочниця

    лактацид-феміна-гель - а де його продають? В магазинах чи аптеках? Ніколи щось не бачила..
     
  11. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    І в магазинах і в аптеках. Точно є в Білій Вороні, Антошці. В багатьох аптеках - попитайте. Орієнтовна ціна - 27грн.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    В аптеках-ціна була десь до 30 грн(як в якій аптеці).але то має бути гель,бо є ще рідина ,то я непробувала.рожевенька упаковка така блідонька.
    поки писала то мене вже випередили:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    І гель і рідина добрі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    і я приєднуюсь до армії його прихильниць. Мені його, правда, лікар не призначав, сама собі купила ще років 6 тому, і ефект побачила і зрозуміла сама. Супер штука, користуюся досі нею щодня:girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    я теж купила за відгуками. чесно - жодних змін. як всі звичайні гелі до інтиму. перед тим купувала Ороні. - таке саме як і Лактацид.
    хочу спробувати рідину . підкажіть Мучача, де бачила таку рідині Лактацид?
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    я бачила ще його в Метро
     
  17. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Кась, а як довго користувалась? Бо знаю ,що підходить багатьом...:girl_sad: Чесно кажучи ,навіть не пригадую точно...Мені здається, що останній раз брала в Антошці в центрі, але я можу і помилятись...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Сама рідина є точно в ДЦ.
    Теж користуюсь напевно вже років зо три, не менше. Ефект, хто зна, якщо молочниця вже сильна, то воно не залікує, в мене все одно попри той гель періодично вилазить та зараза, особливо коли сильно перенервую. Тоді вже лікую Нео-Пенотраном, завжди допомагає.
    Ще згадала, що моя лікар казала для профілактики, три місяці в перший день місячних пропити по капсулі Флуконазолу, але я , скліротичка, один раз випила і вже два місяці профукала, а треба буде повторити.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    ні я не кажу, що не підходить, але різниці від Ороні не бачу жодної.
     
  20. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    але після флюконазолу треба обовязково пити щось для печінки урсохол наприклад-бо воно страшенно на печінку впливає.То дуже сильна штука.мені призначали і нео пенотран,пімафуцин,мератин комбі,вокадин.свічки(йод),бетадин,залаїн-серед них все таки краще всього пімафуцин.але найкраще то просто не нервуватись не пити антибіотики -тоді немає збою в організмі і кандидоз не вилазить)))
    а що то за Ороні-поділіться?
     
    • Подобається Подобається x 2