Приватний садочок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 23 Березень 2010.

?

Скільки ви згодні платити за приватний садок?

  1. 500-600 гривень

    116 голосів
    37,8%
  2. 600-700 гривень

    48 голосів
    15,6%
  3. 700-1000 гривень

    82 голосів
    26,7%
  4. більше 1000

    61 голосів
    19,9%
  1. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Це точно! Але мені здається, що ми тут і колектив вихователів назбираємо :girl_wink:
     
  2. Nery

    Nery Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    За дитину я готова платити рівно стільки, скільки це необхідно, щоб за ним добре доглядали і він себе комфортно почував, а я була спокійна.
    А на рахунок організації- давайте назбираємо бажаючих мам, зустрінемося і обговоримо деталі.
    Правда мене ще цікавить вікова категорія діток, мій синочок щк досить маленький
     
  3. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Приватний садочок

     
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Приватний садочок

    то дуже сумнівна як на мене організація вийде. Бо потрібно щоб хтось був відповідальний і не всі мами, а одна особа! Найкраще було б, якби організатор мав педагогічну освіту і розумівся на роботі і навчанні з дітьми.

    ТО мені нагадує, як в штатах колись почалися приватні домашні садочки. Мами збиралися і встановлювали графік коли хто чергує з дітьми, в той час інші могли зайнятися своїми справами. Так щодня, раз в тиждень, різна мама сиділа з дітьми. А потім вирішили, що інші можуть піти на роботу і платити лише одній мамі за такий догляд своїх дітей. Так і зробили
     
  5. Nery

    Nery Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Прочитавши допис ІraG, подумала, що то можливо вона хоче бути засновником тої справи. Якшо помилилась - звиняйте.
    Але на рахунок сумнівності, - звичайно, тільки так, тільки одна особа повинна бути організатором і відповідальною, а решта просто допомогти чим можуть. Хтось допоможе з орендою, хтось з харчуванням і т.п. Ну і просто визначитись з кількістю бажаючих, віком діток, щоб знати, чи варто ту справу починати взагалі...
    Мені то питання зараз стоїть достиь гостро, тому я з задоволенням би допомогла, чим можу.
     
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Стаю на чергу у садок :) для Корнельці ;)
     
  7. IraG

    IraG Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Не думаю, що хтось одноосібно захоче займатися такою справою, атже це велика відповідальність, а віддачі майже нема.
    Я б теж з радістю віддала дитину в готовий заклад, щоб не морочити собі голови, якщо він буде до 1500 тис.
     
  8. Незнайомка

    Незнайомка Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    може хтось знає якісь приватні садочки в районі перехресті стрийська-наукова? і що про них відомо. бо в мене сумніви, чи потрапимо ми в державний садок (таких, щоб більш-менш підходити небагато)
     
  9. l_treasure

    l_treasure Member

    Відповідь: Приватний садочок

    А чи є приватні садки в районі Топольної-Галицького перерестя? Може хто знає?
    Записуємось у чергу:girl_spruce_up:
     
  10. dudja

    dudja New Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Перечитала я весь розділ і дивуюся, що мами впевнені, що заплативши 1500-2500 грн. в місяць за садок, їхня дитина буде добре доглянута.:girl_haha: Це говорити ми такі всі добрі, а коли до роботи. А у звичайних садках чиї мами виховують дітей? І освіта педагогічна також. Не будуть у приватних садках великі зарплати вихователям платити, щоб вони всім діткам догоджували. Можливо спочатку, а потім не вірю. І лялакати біля воріт будуть. :aggressive:
    Мій син свого часу ходив у садок "Малюк" на Володимира Великого - це не приватний, зараз виходить в місяць десь 500 грн. з харчуванням. Я була дуже задоволена. В кожній групі по 2 виховательки і няня. І заняття англійською входило. Дітьми дійсно займалися. Ставлення до дітей хороше. І в початкову школу туди ходив. Навчання супер. Правда доньку не впевнена що віддам в цей садок. За школу платити згідна, а за садок?:girl_emo:
     
  11. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Ніхто і не сперечається, що всюди відіграє роль людський фактор, але мабуть беззаперечним є те, що в будь-якому іншому садку мама не настільки на нього впливає, як в приватному міні-садку, про який власне і йде мова в цій темі :girl_cool:
     
  12. mazyr

    mazyr Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Ця тема для мене є дуже актуальною. Я би дуже хотіла віддати свою доцю у приватний садочок (як би такий був поблизу дому, бо за рік перебування у державному садочку я для себе знайшла купу мінусів. Про що можна говорити - як платять вихователям, так вони і ПРАЦЮЮТЬ,хоча не всі...) Для гармонійного і всебічного розвитку дитини ніякі гроші не шкода. У свій час я теж захоплювалась відкриттям приватного, не подобається мені це слово, ДОМАШНЬОГО САДОЧКУ, і в інтернеті вичитала:
    "Зараз криза. Багатьох працівників звільняють з роботи. Також багато підприємців працють збитково, особливо в тих галузях, які в докризовий час неприродньо зростали (будівництво та торгівля).
    Тому зараз багатьох громадян України цікавить, які види підприємницької діяльності будуть вигідними в часи кризи.
    Всі українці, які мають дітей, добре знають, що державні (так і приватні) дитячі садки переповненні. Наприклад, у м. Львові, щоб дитина попала в державний дитячий садок, то потрібно платити хабар і домовлятись вже відразу після народження дитини.
    Тому одним із прибуткових домашніх бізнесів є відкриття приватного дитячого садка.
    Для цього достатньо зареєструватись приватним підприємцем і мати власне помешкання. Для організації дитячого міні-садка достатньо буде 3-х або 4-х кімнатної квартири, в якій самі ж Ви можете проживати. Особливо буде добре, якщо з Вами проживають ваші батьки-пенсіонери, які теж зможуть допомагати вести бізнес - а саме - доглядати за дітьми та готувати їжу.
    Деякі корисні поради для організації міні-дитячого садка:
    1. Ви повинні обов'язково любити дітей. Інакше не беріться за це діло.
    2. Якщо ж Ви захочете найняти вихователей на роботу, то обов'язково перевірте їх у психіатра.
    3. Якщо ж Ви не маєте власного помешкання, то можна орендувати помешкання, тому що оренда зараз стрімко падає разом не цінами на нерухомість. Орендувати помешкання можна в спальних районах, де воно дешевше.
    4. Не варто починати з великих груп дітей. Достатньо спочатку мати групу дітей не більше 10 осіб."
    Не знаю джерела публікації.
    Вважаю, що гроші можна заплатити будь які, тільки щоб дитинці було комфортно перебувати у такому закладі, щоб вона з радістю туди ішла. А для того, щоб створити таку атмосферу потрібно вкласти гроші , і немалі, щоб забезпечити дітей іграшками і навчальним матеріалом, кухню якісними продуктами, медсестру ліками. І звичайно оплатити всі комунальні послуги. А для того, щоб мати добрих вихователів - їм теж треба нормально платити. Так що таке задоволення обійдеться напевне близько 2000 грн.
     
  13. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Я також думала організувати приватний садочок, як народився син. Але чоловік категорично мене відмовив, бо вважає це не рентабельним. А я досі мрію розбагатіти й відкрити такий садочок у особнячку із власним майданчиком, з кваліфікованими вихователями та вчителями, корисним харчуванням ітд.
    Вважаю, якщо добре платити вихователям і належно контролювати, якість догляду за дітками не буде падати. Власне, функція організатора має бути в контролі якості по усім сферам. Бо якщо зробити собі добре ім"я, то завжди знайдуться бажаючі в такий садочок і за 2000 грн у місяць.
    Наразі я би пішла працювати у такий садочок із своїм синульніним (маю педагогічну освіту і люблю займатись із дітками), як би хтось організував його у центрі.

    Ще з приводу хвороб: Комаровський пише, що якби в садочках мили підлогу не один раз хлоркою, а три рази звичайною водою, та ще й провітрювали приміщення, то діти б не хворіли. Є і інші методи профілактики. Наприклад, в одному садочку під час епідемій діткам роблять намиста з часнику і там захворюваність кардинально менша, ніж у інших садочках. Також є оксолінова мазь.
     
    Останнє редагування: 12 Квітень 2010
  14. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    То факт, будь-яку справу важко починати... але, до прикладу, я думаю, знайдуться батьки, які для свого чада передадуть в садочок і ліжечко, і іграшки :girl_curtsey: От почитати гілочку про наші дитсадки: багато де і ремонти роблять, і меблі купують
     
  15. Shkatulka

    Shkatulka New Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Я теж колись планувала домашній садок відкрити, але чоловік мене переконав, що це занадто велика відповідальність. Доведеться відповідати за життя і здоров’я чужих дітей. Можна з них весь день очей не зводити, а як якась дитина, не дай боже, зламає палець, то батьки скажуть, що вони платять великі гроші, а за дитиною ніхто не дивиться взагалі. І нічого не докажеш.
     
  16. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Приватний садочок


    Дуже залежить від людей. З одного боку наче все правильно кажете. З іншого - я Лідку воджу в квартирний садок, де вихователькам платять дуже не густо, а тим не менше всім трьом довіряю абсолютно. От такі люди... Там є недоліки, і до ідеального йому далеко, але саме через вихователів я інші варіанти не розглядаю.
     
  17. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Ука
     
  18. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Приватний садочок

     
  19. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Ось, знайшла статтю на цю тему. Щоправда, там описується ситуація 3-річної давнини і в Россії, але мабуть буде схоже і на нашу ситуацію тепер.

    http://www.planiruyem.ru/content/biznes-plan-privatnij-dityachij-sadok/
     
  20. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    більше 1500 грн за приватний садок би не заплатила. Вища освіта так коштує, а то тільки начало... садок:)
    в садок, де лише одна група - тобто такий, що створений під конкретну ситуацію теж (маю на увазі пропозицію даної гілки - одна група - 10-12 чоловік, а далі що? - закривати?...)
    в свій час розглядали як варіант садок на Сміливих (прибл 1000 грн в місяць). Але там педсклад явно бажає кращого:)
    Записала дитину в Малюк, бо мені близько, дуже гарні відгуки від знайомих, які водили туди свою дитину, і поки просто не знайшла гарного альтернативного варіанту. Приватний садок це добре. Але його організація це складно, єдиний який мені подобається, це той про який тут писала Соколова (на Липинського), проте він від нас дуже далеко і не буде змоги водити.
    У мене зараз няня з садочку, що біля Роксу на Тургенєва. Наразі, я нею дуже задоволена. І дитині подобається. От що. Таке питання: якщо в державному дитсадку няні звертають увагу, що вона вчить дитину - "побавився - поскладай за собою", що дитина не наймичка і дитина приходить в садок бавитись, а не прибирати (це мовляв робота няні:eek:), то які цікаві ідеї будуть висувати батьки, які будуть платити 2000 грн? що їхню дитину треба носити на руках і вона має сидіти на столі?:) це я перебільшую звичайно, але в мене є деякі сумніви на рахунок приватного дитсадка (особливо в квартирі), власне щодо таких нюнсів, як неадекватність батьків і витикання "я ж плачу гроші, то моя дитина особлива..."