Глисти і способи їх позбутися

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Малючка, 22 Серпень 2009.

  1. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

     
  2. Lerusja

    Lerusja Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Знаю про цей метод,але чула що після коньячку треба "хлопнуть"касторочки пляшечку.Я ще не пробувала,може хтось вже випробував цей метод?:girl_haha:
     
  3. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    якраз хотіла про той метод розказати,,але скоріше як інформацію,бо на дитині його перевіряти страшнувато чомусь.мама переказувала прочитане в газеті,що жінка ділилася-"вночі будила доню,давала випити чаю з коньяком,а за півгодини давала пурген і з дитини вилазили усі глисти".
    а бачу є багато варіантів,після того,як коньяку випити :)
     
  4. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Про коньяк теж чула, але таке: 1 чайну ложку коньку з касторкою о 2-ій годині ночі (бо в цей час нібито глисти розмножуються), але це мені розповідали для дитини. дорослому, мабуть, більше треба
     
  5. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Я знаю прстошій народний метод. Протягом місяця натщесерце давати дитині випити 50 мл свіжовитисненого моркв"яного соку.
     
  6. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    від глистів моя бабця сунула всім сік з квашеної капусти і диньки, чесно скажу вже стіко внуків то помгло, хоча тепер таблетки є, випив і нема тої зарази.
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Я також знаю що глисти не люблять квасу з капусти чи огірків.
     
  8. Unicornio

    Unicornio New Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Клас, такого не чула... При потребі-буду знати.... ось тільки один нюанс, коньяк всоктується в шлунку, а глисти то в кишківнику... ну не знаю...
    порадьте, може хтось щось знає, як позбутися лямблій. Дітям 2 з половиною і 10 місяців. лікувались: меритим, орнідазол, полин і щось не дає результату.
     
  9. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Ось, що рекомендує Наталя Земна.
    Небезпечними та поширеними паразитами є лямблії, – наголошує Наталя Земна, а вони паразитують у печінці та жовчному міхурі. Вигнати їх можна за допомогою хрону.
    Хрін натерти, вичавити сік. Одну чайну ложку цього соку розчинити у склянці води. Випити за три прийоми, за годину до вживання їжі.
    ПИЖМО
    Виганяє паразитів з печінки також пижмо.Звечора покласти у термос дві столові ложки подрібненої трави пижма і залити двома склянками окропу. Настоювати до ранку, вранці процідити. Розділити на чотири частини і пити за годину до їжі.

    Але як дати то дитині - не уявляю.

    Може хто ще скаже мені, чи можна годуючій мамі пити полин? бо на пачці пише, що не мож.
     
    • Корисно Корисно x 1
  10. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    А якщо дитина пухленька, не худа і має нормальний апетит, то глисти можуть бути? Мені цікаво :), бо завжди кажуть, що дітки, в яких є глисти, такі худенькі .
     
  11. Lerusja

    Lerusja Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Глисти є у всіх,але у більшій чи меньшій степені.Наше завдання,як дбайливих мамочок і татусів:girl_in_love:,підтримувати на високому рівні імунітет наших дітей,тоді організм сам з ними бореться і вони сильно не розмножуються.
     
  12. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    яке цікаве твердження. а який саме вид є у всіх без вийнятку?
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    напевне гострики???
    Про те що в нас живуть як добрі так і погані паразити мені відомо. Ось тільки треба позбутись поганих а добрі нехай собі там жиють і ка.. хліб жують.:girl_crazy::girl_crazy:
     
  14. niamlyk

    niamlyk Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Скажіть будь-ласка, а тісля того зразу в туалет, чи можна пізніше? Моя дитина ходить в школу, ото й думаю чи можна це роботи в будній день чи краще на вихідні?
     
  15. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    краще на вихідний, бо після молока з насінням і пронос може бути, хто його знає як кишечник відреагує...
     
  16. irushka

    irushka Well-Known Member

  17. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    досвід однієї мами,копіюю з форуму Котока




    Расскажу свою историю. Аскаридами страдала с детства. Всегда их чувствовала, когда они выходили. В первую беременность меня понесло на гранаты. Месяце на 6-м в день съедала по 6-10 штук. И удивительно забыла про них.
    После родов, года через 1,5 почувствовала их опять. Забыла про гранаты напрочь. С перепуга накормила ребенка противоглисными. Ну и заработала для сына не проходящую красную блямбу на руке, которая разрасталась. В результате от нее избавились антидотом.
    А потом узнала, что от глистов хорошо помогают именно семечки от гранат, т.е. при поедании гранат нужно раскусывать семечки и глотать
     
  18. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    В мене в дитини був поганий апетит і підозра на наявність глистів. Кожен день на протязі минулої зими ми випивали маленький стаканчик свіжого гранатового соку, я доїдала кісточки, ще й сушила шкірки на чай (а це дуже хороший засіб від глистів). Ефект був у всіх хороший.
     
  19. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Сьогодні чистила рибу масляну, побачила там "пасажирів". Спочатку думала повичищати, а чоловік каже - викидай. Подивилася в неті - прочитала що різні "пасажири" є в кожній рибі, головне її добре почистити та правильно приготувати і можна їсти.
    Я рибу люблю, але відраза до отих... всередині.
     
  20. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    ага..там їх найбільше. а в м'ясі скільки....:girl_sad: просто треба добре термічно рибі і м'ясо обробляти,щоб вони усі виздихали:girl_crazy: бо недобре проварене(чи прожарене,пропечене...) м'ясо,риба-можуть стати джерелом зарази тими паразитами