Побутова техніка

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Войцек, 27 Травень 2007.

  1. Войцек

    Войцек Member

    Говоримо про побутову техніку

    Застереження: Бажаючим поговорити про місце їх продажу варто звернутися в гілку реклама.
     
    Останнє редагування модератором: 18 Лютий 2011
    • мімімі мімімі x 1
  2. Myrka

    Myrka Well-Known Member

    Порохотяг

    Ця тема стала для мене болючою після купівоі Tomasa миючого порохотяга. Недоліків в ньому я знайшла більше ніж плюсів. Якщо когось цікавлять деталі пишіть.
    Перелічу основні мінуси:
    Найгірший - він дуже важкий
    При такій вазі води для миття вміщуе лише 1 літр, чого вистачае на пів дивана.

    З підлоги мие лише плитку, про якість не скажу, бо недолуго ним мити ванну 2 на 2. Доречі як помиеш 1 літром підлогу , ні хто не знае ?

    Після прибирання треба мити уйму запчастин і сушити, інакше так засмердиться що Вам і не снилось. А у Львові води нема, Сахара (мат перемат)!!!

    Одним словом, прогрес в галузі битової техніки відсутній, я так вважаю!!

    Ах да, ще я ним вже два рази поранилась, і коли нервова до нього не підхожу, бо хочу розтрощити!!!

    Коштував він мені 2500грн. здаеться! Я вже знайомим давала ним покористуватися, які такий самий хотіли придбати, вже не хочуть ;)

    Плюси допишу, коли буде гарний настрій :p
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    DISON-дорогий та добрий
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    Як ви вчасно написали:D . Я хотіла купити такий пилесос, щоб забути про ті всі швабри, відра, ганчірки...Думала, що облегчу собі процесс прибирання. А тут таке...:no:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Myrka

    Myrka Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    Чим він такий добрий і на скільки дорогий ;-)
     
  6. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    Безмішковий пилесос, не губить потужність всмоктування, збирає всю-всю пилюку. Коштує від 650 до 1000 зелених:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    Тягне шо дурний-там система зовсім інша ніж в інших а коштує від 500 доларів і вверх
     
  8. Myrka

    Myrka Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    Керуюсь правилом: полюби ближнього свого як самого себе :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    Система циклонної сепарації...Воть:p
     
  10. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    Так вам Дайсон треба, якщо вам пилюка заважає.:)
     
  11. Myrka

    Myrka Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    Здаеться в Хьюлі щось таке саме. Не повірите, мені розповіли, що там мотор як на військових літаках, военні технолоїї ...Розуміете...:ninja:

    Додано через 3 хвилини
    І де його придбати? Хоч я мушу спочатку цього здихатись...
     
  12. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    Ага, я подивилась, там принцип роботи здається одинаковий. А ось де придбати його в Україні не знаю.
     
  13. Myrka

    Myrka Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг


    Ну Ви мене здивували... а так радили....
    Я можу таке пошукати в Італіі і Америці, маю знайомих, но невже в Україні нема чогось нормального за нормальні гроші ( 500 у.о.).

    Додам до теми порохотягів: всі великі супермаркети Вам будуть радити з миючих лише Томас, видно гарно вони на ньому гроші грибуть... усе що можу додати
     
  14. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    Та діло в тому, що я в Росії живу, тут без проблем можу сказати де вони продаються.А в Україні не знаю.Може з тутешніх вам хтось підскаже ;)
     
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    Власне хочу купити порохотяг. Думала миючий, але вже не впевнена. Але хотілося б, щоб ним можна було і підлогу помити(паркет), і плитку, і дивани, і килими... Але... Як я зрозуміла, такого не буває, а як і є то захмарно дорогий. Тому порадьте, будь-ласка щось нормальне, бажано до 1000 грн(краще до 500).
     
  16. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    Я тоже терзался такими же смутными сомнениями, пока не купил
    http://www.vitek.ru/production/home/vacuum/wobag/vt-1825.htm
    в среднем 400-450 грн., я доволен.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Порохотяг

    6-ступенчатая система фильтрации: HEPA-фильтр с функцией

    СИЛЬНО СКАЗАНО!
     
  18. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    чим більше фільтрів - тим краще, але....є одне але. коли багато фільтрів, тяга такого порохотяга губиться і потужність губиться, а з часом ті фільтри сильно забиваються і то дуже скоро, бо фільтрують все дочиста. У мене був такий порохотях, що при одному прибиранні треба було двічі фільтри чистити.

    Сьогодні є хороший порохотях з водяним фільтром фірми "хіля" hyla, але він біля 2000 баксів...
     
  19. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    Нє, мій тягне так що аж килим від підлоги відриває :) Потім дасьтся чути, наразі вистарчає вчасно викидати сміття з контейнеру і користуватись напівавтоматичною очисткою фільтру.
     
  20. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    І хто б подумав, що Thomas Tween Aquafilter, яким в "Квартирном вопросе" з таким задоволенням пилососять, а потім дарують щасливим сім'ям - реально такий нездалий! :no:
    Недавно чула такі ж нарікання на складність миття після роботи від своєї родички, яка також придбала цей порохотяг!
    Висновок, треба при купівлі порохотяга обов'язково в деталях поцікавитись, чи треба його мити, скільки деталей мити, подивитись, чи легко він складається.
     
    • Подобається Подобається x 1