Вибираємо ім'я для дитинки

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ascorbinka, 18 Квітень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    клацала пультом по каналах і на 12-му розказувала щось старенька бабуся зі села, називалась Февронія :).
    гарно і не заїжджено, а ще ім"я має добру історію. тільки теж не знаю, якби то пестливо скоротити :).
     
  2. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Феїчка, Ронічка, Фея:girl_cool:

    і щодо єврейських імен, доця також має староєврейське ім"я, то ми навіть не звертали на це уваги, просто назвали і все, більшість взагалі думає що то якесь закордонне ім"я:)
     
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Рідну сестру моєї бабці так хрещено (їй зараз близько 90 років), але вона молодою виїхала в Польщу, то там її кликали Веронка. От я все життя думала, що вона Вероніка, аж коли вибирали ім"я своїй дитині, я думала над Веронікою, що буде так як цьоця, то мама мені розказала, що цьоця Февронія.
     
  4. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Франка. Так звали хресну моєї бабусі. Вона дожила до 102 років, я бачила її на старовинному ч/б фото, на якому їй було років 90, не менше, і це була найкрасивіша стара жінка, яку я будь-коли бачила.

    Ще є така, напевно, менш милозвучна в наш час пестлива форма, як Хівря.

    А Фея та Феїчка нагадали мені статтю про рідкісні імена, якими в останні роки називають дітей в Україні, - там фігурували зокрема Принцеса і Золушка.
     
  5. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    дуже гарно!
    мені близькі імена, які властиві для нашого краю і звичні до сприйняття.
     
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Мені дуже подобається ім'я Ліза. Єлизавета... так гарно звучить)))
    Серед моїх знайомих найбільш поширені: Софія(їх найбільше), Єва, Настя, Мартуся, Діанка, Юстина(також багато, в знайомої в садочку з 9 дівчаток в групі - 4 Юстини)).
    Також дуже подобаються імена - Антоніна, Євгенія, Майя. З українських дуже нра - Ульяна, Мирослава, Орися. Дивно, що імена досить відомі, але незважаючи на моду на укр.імена, зараз не дуже поширені.
     
  7. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Февочка, Феїнка:girl_in_dreams:
     
  8. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Дівчата, а як вам ім'я Маркіян? Я вже настроілась, а оточуючі роблять квадратні очі, коли чують, що я таке ім'я вибрала. І ще, дуже мало інформації в Інтернеті про це ім'я, може хтось знає значення імені, чи знає особисто Маркіянів і може розказати про їхні риси характеру :)
     
  9. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    а чого дивуються-років зо 7 як досить популярне імя,особливо на Львівщині ... нас на майданчику влітку нарахувала 6 чи 7 Маркіянів..гарні,милі,шустрі дітки..от недавно ОЛя-Холі саме так назвала свого синочка....питайте її про звязок імені і характеру :girl_dance:
     
  10. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Оточуючі де? В США? :) Бо як на мене, це досить поширене ім'я на Західній Україні. Принаймні колись було. Я особисто знала двох. Активні, наполегливі, розумні, комунікабельні люди (правда я не дуже вірю у вплив імені на людину :))
     
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    В Україні, у Львові зокрема, дуже популярне. Мені особисто дуже подобається, хлопчика я б так назвала. Знайомого старшого знаю аж одного, тому якісь висновки про характер робити не доцільно. Але я не дуже в таке вірю, думаю, оточення і виховання формують характер, а не імена. До речі, дуже часто чую, що Маркіянчиків кличуть Марками, Маркусиками, і не можу зрозуміти чому, адже це різні імена:confused:
     
  12. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    тому що практично кожне ім'я має різні скорочені та пестливі варіанти:
    наприклад Наталія може бути і Тала, і Тася, і Ната і т.д.
     
  13. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Саме так, вважають, що я вирішила "випендритися", і що дитині в Америці з таким імям буде не легко. І що американи будуть його Марком називати. Бо є купа українських "нормальних" імен, як от Іван, Василь, Роман і т.д. А ще свекри не в курсі вибраного імені, там теж прийдеться тримати оборону... То все чоловік мій, під впливом випивки на одному з застіль проговорився, а я збиралась поставити всіх перед фактом, бо знала, яка реакція буде... Як то важко...
     
  14. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    А то для вас проблема? Гарно звучить. Я маю на увазі власне Марко, не Марк. Американці можуть робити наголос на першому складі - Марко- в нас так недавно подруга з Молдови назвала сина в Бельгії (вони тепер там живуть). Я розумію, що це трохи різні імена, але як писали вище в нас теж дуже полюбляють Маркіянів Марками і Маркусиками скорочувати.
     
  15. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Марко нам не підходить, бо наше прізвище коротке і теж закінчується на "ко", то звучить смішно. А от Маркіян мені подобається, але, відчуваю, що прийдеться ще воювати за це ім"я, бо свекруха впевнена, що ми назвемо малого на честь свекра. Ну і чому всім є діло до того, як я назву свою дитину, я ж ні в кого думки їхньої не питалась ?
     
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Ну це зрозуміло, але в Маркіяна є свої пестливі скорочені форми: Маркіясик, Маркіянчик, Маркіянко. Чи то просто, щоб складів менше було в імені? В мене є знайома Ангеліна, то пестливо її так і називають - Ангелінка, а не Лінка, наприклад.
     
  17. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Не мусите нікого слухати, це виключно справа ваша і вашого чоловіка!
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Знайшла таке:
    Але якщо шукати Marcianus, то виходить, що то від французького Марсель, оскільки один із варіянтів - Marciano. Значення імені тоді інше - маленький воїн.
    У Біблії імені надається дуже велике значення. У юдеїв сказати своє ім'я означало показати себе. Не варто перебільшувати вплив імені на людину, як то роблять, пишучи такі описи, як гороскопи, але й применшувати теж не варто.
    Власне, що буде Марк, як мій Натусик буде Нейт, швидше за все.
    Але то теж залежить, як записати. Я би радила записати як Markian. Пошук такого запису кидає на сайти, де пише, що ім'я українське.
     
  19. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    в мене знайома назвала дочку Консуело.Гарно.Але прізвище в неї Паращак, якось то разом не звучить...
     
  20. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Ми вже визначились нарешті. Буде у нас Тадей, і як не дивно усі родичам сподобалось ім"я, а друзі дивляться широкими очима, але мовчать.
     
Статус теми:
Закрита.