"103" Хворіє дитина. Поради. (2)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hruska, 14 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Початок теми знаходиться тут
    **************************************

    А в нас вже декілька днів підряд температура зранку 37,5- 37,7 і до вечора падає до 37,2, дитина трохи неспокійна ...горло дивитися я не вмію, якось з трудом заглянула, то ніби таке червонувате...але наскільки воно має бути червоним, щоб бити на сполох,не знаю :sad:
    Скажіть будь ласка, чи є в мене підстави хвилюватися за здоровя мого Катрунчика???
    П.С.: Катрусі 3,5 міс.
     
    Останнє редагування модератором: 15 Березень 2011
  2. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Який компонент Кока коли робить ці чудеса? Бо я провізор, але щось ніяк не доходить...

    Компонентами напитка являются:

    сахар
    диоксид углерода (E290)
    краситель: сахарный колер (Е150), кармазин (азорубин) (E122)
    ортофосфорная кислота (E338)
    кофеин
    Какого-либо специфического негативного действия на организм напитка официально не установлено. Влияние напитка Кока-Кола на здоровье ничем не отличается от других подобных продуктов. Так, не рекомендуется пить сильногазированные напитки лицам, страдающим заболеваниями желудочно-кишечного тракта, в частности, острым и хроническим гастритом, в том числе и сопровождающимся повышенной желудочной секрецией, язвенной болезнью желудка и двенадцатиперстной кишки, нарушениями со стороны желчевыводящих путей, заболеваниями поджелудочной железы и другими патологическими процессами. Больным диабетом следует помнить о большом содержании сахара в классических видах напитка (в 0.33 л Кока-Колы содержится 6 чайных ложек сахара)

    Как чистящее средство Кока-Кола» слабо удаляет ржавчину (но оставляет следы от красителей). Этот эффект достигается за счёт содержания в «Кока-Коле» ортофосфорной кислоты. Также известно, что кола способна растворять накипь в чайнике и налёт в унитазе[12].
    Однако накипь в чайнике можно удалить специализированными средствами, содержащими кислоту или, например, лимонной или уксусной кислотой.
    Содержащаяся в Кока-Коле ортофосфорная кислота применяется в концентрированном виде для травления зубной эмали перед пломбированием зубов. В пятом выпуске первого сезона телепередачи «Разрушители мифов» было установлено, что Кока-Кола может растворять зубы полностью. В эксперименте «зуб начал растворяться, что со временем привело бы к его полному растворению».
     
    Останнє редагування: 14 Березень 2011
  3. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Сода і цукор. Те, що і так радять при ацетономічному синдромі - клізми содовим розчином, лужна вода (Боржомі) і солодке пиття. При високому ацетоні в крові напоїти дитину дуже важко, не завжди вдається вивести дитину з такого стану випоюванням... Ну і зрештою ніхто і не стверджує, що кока-кола корисна чи має особливі цілющі властивості. Але порівнюючи з ацетоном (який теж є ядом) в крові, і з наслідками до яких це може призвести, не бачу нічого аж такого жахливого в кількох ковтках розбавеної КК, якщо це реально допомагає швидко вийти з критичного стану, і далі вже відпоювати дитину за традиційною схемою.
     
    Останнє редагування: 14 Березень 2011
  4. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    ну не будьте такою категоричною. саме велика кількість цукру і допомагає припинити блювання при ацетонічному синдромі. Глюкоза в великій кількості допомагає справитись із зайвим ацетоном! а в лікарні капають що дітям? ту саму глюкозу!
    можна кока-колу, а можна просто солодку воду давати (чи як, не дуже любимий на Посиденьках, Комаровський радить глюкозу для ін'єкцій з ампули давати дитині).
     
  5. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Ну і супер! беремо боржомі, або просто воду, ложку солі, ложку соди, ложку цукру, на крайній випадок чимось заправляем трошки соку малини, чорниці і тд. і все прекрасно!:girl_dance: а ще є регідрон і купа аналогів в аптеках... нажаль в критичному стані емульгатори і фарбники можуть зробити великі проблеми, особливо в маленьких дітей! Якби ще там був цукор.. ясно що замінники... Я прсто думала ще якийсь там супер складник типу листя Коки :)
     
  6. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Взагалі-то ацетонемічний синдром знімають флакончиком глюкози який можна купити у любій аптеці. Будете знати на майбутне (не дай Бог звичайно). Це і дешевше (можливо, навіть не знаю скільки кока-кола коштує) і значно безпечніше. А щоб не виникав ацетонемічний синдром не обмежуйте дитину в слодкому. Таким діткам треба більше глюкози.

    ---------- Додано в 08:06 ---------- Попередній допис був написаний в 08:05 ----------

    Саме цукор і робить. Лікування ацетонемічного синдрому - це капельниці з глюкозою

    ---------- Додано в 08:09 ---------- Попередній допис був написаний в 08:06 ----------

    тому що вона високої концентрації і нею поїти не треба, а ложками давати. І ефект добрий.

    ---------- Додано в 08:13 ---------- Попередній допис був написаний в 08:09 ----------

    Як не бачиш то тяжко сказати. Може бути звичайний прищик, а може бути і геморой і глисти так можуть проявлятися. Дивлячись яких розмірів.

    ---------- Додано в 08:17 ---------- Попередній допис був написаний в 08:13 ----------

    Такі маленькі діти часто неспокійні. Може животик, а може зубки вже хочуть різатись. Може затепло одягаете , а на ніч роздягаєте і температура паде. У дітей ще терморегуляція не достатня. І якщо нема проявів вірусної інфекції.
     
  7. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    ампули (а саме про неї йде мова як про "велику кількість") якраз буде достатньо ;)
     
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    чому ж - в питаннях педіатрії він хороший спеціаліст.
    єдині спірні питання - гв і прививки
    я дивилась передачу про ацетон (бо свекруха нудила шо від саші чути, хоч нарахунок солодкого - він любітєль). все правильно і зрозуміло. хоча ми і не потрапляємо в групу ризику. але собі занотувала в голові шо і до чого
     
  9. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Я теж! А цього разу спробувала- і не пожаліла.
    Про препарати, які рекомендують при такому стані- я добре знаю...напевно вже ВСІ...Але моя дитина нічого не хоче пити, а якщо навіть вип'є, то зразу все виходить назад...І тому коли після декількох ковтків кока-коли в дитини миттєво зипинилось блювання та діарея, то я вважаю, що нічого аж такого поганого не сталось...А те що ця вода шкідлива...ми всі знаєм, але все ж таки- багато хто її п'є...хоч не часто, але...Можна подумати, що в інших продуктах, які ми вживаєм- "все так добре"...

    Обідно, що допускають такий стан дитини- коли потрапляють в лікарню...(ми цього разу вже були за пів кроку до неї). Напишу про це, щоб Всі зрозуміли шкідливість декілька ковтків кока- коли( розведеною з боржомі) та інфекційної лікарні (куди потрапляють в таких випадках)...
    Там малим дітям капальниці ставлять в голову...Але перед тим ніж її поставлять- дитину закутують коцами та зв'язують шнурками....Від крику дитини( будь- якої), який до моменту підключення капальниці триває від 15- 20 хв і до 40 хв (як було в нас, бо їм судинок не було видно, декілька разів пробували)- можна з розуму зійти, серце розривалось в той момент...При чому батьків в цей момент не впускають... Коли капальниці вже було поставлено, то стояла біля малої і тримала її по 5- 6 год- коли все скапає...Плакали разом...хоча, як могла дитину підтримувала- кaзочки, віршики, пісеньки, "золоті гори" обіцялa...А що вже говорити про психологічний стан після тих тортур...добре, що хоч була маленька- з часом почала забувати...
    боржомі, або просто воду, ложку солі, ложку соди, ложку цукру- на майбутнє собі запам'ятаю, хоча якщо не поможе то обов'язково буду давати кока- колу...
    заправляем трошки соку малини, чорниці і тд.- а соки категорично забороняються, бо ще більше провокують діарею...
     
  10. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    підтримую вас, нічого смертельного від ковтка КК не станеться. але це реально помічний засіб від ацетонової кризи. ми так мого дворідного брата відкачали.
    а от везти в лікарню - то задоволення ще те((
    не треба АЖ так циклитись на шкоді/корисності
    ліки, якими напихають дітей в лікарнях - теж не є аж такі безобідні
     
  11. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    погоджуюсь з цим на 100%....
     
  12. nalia

    nalia Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Скажіть,на майбутнє,гази ви випускали,чи давали газоване,бо в племінника частенько ацетон,і скільки треба випивати?
     
  13. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Я чесно кажучи про таке вперше чую. Можливо через те, що в нас таких проблем не було.
    Але візьму на озброєння.))
     
  14. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. 2 (продовження)

    Але це не означае, що зараз мами начитаються і при першій же рвоті напоять дітей колою! А чому не спрайтом? Так можна запустити серйозну кишкову інфекцію в плані сальмонельозу і т.д! І тоді і лікарі вже не поможуть!!!!
     
  15. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. 2 (продовження)

    Ну то вже занадто. Сальмонельоз від кока-коли ви трохи загнули )))
     
  16. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. 2 (продовження)

    я мала на увазі, якщо замість адекватного лікування кишкової інфекції, дитину будуть лікувати дома колами....
    а при таких інфекціях кожна година лікування важлива, чим далі тим складніше вилікувати....
     
  17. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. 2 (продовження)

    А, ну ясно тепер. Можна і пропустити, точно.
     
  18. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. 2 (продовження)

    ортофосфорная кислота (E338)- саме ця кислота в кока колі знімає ротні позиви. Ви даєте декілька ковтків а не літри тому користі більше ніж шкоди. А лікування і дієту ніхто не відміняв.
     
  19. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. 2 (продовження)

    А звідки такі знання якщо не секрет??
    А це для загального розвитку.
     
  20. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. 2 (продовження)

     
Статус теми:
Закрита.