Порадьте уролога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Marcha, 1 Вересень 2009.

  1. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога.

    Безпліддя - це досить широке поняття.
    Ми поки не можемо цього вилікувати.
    Але є різні форми безпліддя і всі по-різному лікуються. А що саме у Вас)
     
  2. SuperJulianna

    SuperJulianna New Member

    Відповідь: Порадьте уролога.

    Можу порадити уролога Зайченка Назара Олександровича, працює в Залізничній лікарні. Подруги чоловік лікувався в нього, дуже задоволений.
     
  3. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога.

    Ми от також до Черепаніна ходили. Всім раджу!!!!Нарешті виявив діагноз тільки він після кількох шарлатанів, які лікували самі не знали що!!!!
     
  4. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога.

    Можу порадити уролога Мартин Ігоря Юліановича, моя знайома довго-довго лікувалася від молочниці і ніяк не могла вилікуватись, після візиту її чоловіка до цього уролога виявилося, що в чоловіка була інша інфекція,яка провокувала постійний процес запалення в жінки. Він виявив проблему в чоловіка і тепер обидвоє після лікування здорові.:)
    Він працює в Центрі репродуктивного здоров"я на Щорса (вул.Русових) по непарних числах місяця, по парних в поліклініці на вул. Симоненка. Якщо комусь треба мобільний, пишіть в пп.
     
  5. oreslawa

    oreslawa New Member

    Відповідь: Порадьте уролога.

    точніше я не так виразилась.....перепрошую.....я тут новенька.....в чоловіка відхилення в аналізах спермограми.....потрібна хороша консультація лікаря.....і ще мене цікавить чи хтось стикався з цією проблемою.....якими препаратами її лікують і скільки часу на це потрібно.....
    ....я розумію,що для кожного індивідуальне лікування.....але хочаб загальне мати про це поняття....дуже дякую..,
     
    Останнє редагування: 29 Січень 2010
  6. Lapus'ka

    Lapus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога.

    В нас схожа ситуація, погані результати спермограми, спочатку чоловік ходив до Тимуся, він почав йому розказувати що спочатку жінка має пройти всі аналізи, зробити аналіз на прохідність труб, сказав що в нього результати не такі погані.
    Після того пішов до Мартина І.Ю. з спермограмою, він зразу йому сказав що результати погані, і що в нього або запалення або інфекція і причому задавнена, хоча ознак ніяких не було. Наразі в нього мій чоловік обстежується, робив вже УЗІ і ще якийсь аналіз, ще маємо 3 аналізи, але мій чоловік каже що Мартин ніби якийсь толковіший. Не знаю ще на разі не вилікував тому сказати щось складно.

    Почитайте гілку Як нарешті стати мамою там багато про урологів і про лікування і про терміни лікування
     
  7. lucysd

    lucysd New Member

    Відповідь: Порадьте уролога.

    Підкажіть, будь ласка, де саме на Чупринки він приймає? В поліклініці біля перехрестя з Київською? Чи у нього приватний кабінет?

    Скиньте, будь ласка, і мені контакти Черепаніна в приват. І, якщо знаєте, скільки у нього прийом коштує? Дякую зазделегіть!
     
  8. Відповідь: Порадьте уролога.

    Працює в урологічному відділенні лікарні,3 поверх.
     
  9. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога.

    Як це скільки коштує, медицина ж в нас безплатна:girl_crazy:, це ж не приватний кабінет.:girl_cool:
     
  10. Mandarynka

    Mandarynka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога.

    теж раджу всім Загоруйка Р.Р. - суперовий дядько, справжній знавець своєї справи!!!!

    і ще й з порчуттям гумору:girl_haha:
     
  11. Milana Y

    Milana Y New Member

    Відповідь: Порадьте уролога.

    Моєї коліжанки чоловік мав проблеми з потенцією, що виникли на нервовій основі, і йому порадили Черепаніна (Сексопатолог), коли він до нього прийшов з своєю проблемою, то той себе поводив жахливо, по хамськи! Я думаю що хороший лікар собі такого не дозволить, особливо в такому делікатному питанні!!! Чоловіки дуже переживають та комплексують з цього приводу.
    А мій чоловік звертався до Воробця, його теж ніби хвалять,але... . Воробець взяв сік простати і відправив чоловіка у три лаболаторії, одна з них на початку зеленої (деякі лікарі посилають туди, бо отримують 10% за скерованого пацієнта). Так ось, саме там в нього виявили трихомонади, хоча більше жодна з 5 лаб.(у які ми зверталися загалом) їх не виявляла. Тоді Воробець відправив його на Топольну до якоїсь лаборанта, і ця теж сказала що трихомонади є! Я теж здала аналізи- в мене нема нічого. Коли я про цю ситуацію розказала своєму гінекологу, що робити? Він сказав, що своїх пацієнтів в ту лаб. ніколи не посилає, бо там у всіх поголовно виявляють ці три-ди. Довіри ні Воробець ні Черепанін в нас не викликає.
    А от на Пушкіна, хороші урологи. Там оперували мого тата, і мене і мого чоловіка.
    Я поділилася досвідом, а ви робіть висновки самі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. януля

    януля Member

    Відповідь: Порадьте уролога.

    А як називається та лаболаторія що на початку Зеленої?
     
  13. Milana Y

    Milana Y New Member

    Відповідь: Порадьте уролога.

    Та лаб. знаходиться на Зеленій 12, здається 3-й поверх. Зараз точно не скажу, бо немає під руками того листка.
    Хочу додати до свого попереднього допису, що з цього роблять добрий бізнес, де між собою всі повязані і зацікавлені не у лікуванні пацієнта, а у тому як зкосити побільше грошенят, з людей котрі в цьому не петрають нічого. А знайти хорошого лікаря дуже складно.
     
  14. Stern

    Stern Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога.

    Дівчатка, пишу буквально "по гарячих слідах". Чоловік сьогодні був в Черепанина. Скажу відразу: не буду сперечатися - можливо комусь він і допоміг. Але жоден візит до нього (а, повірте, їх було багато за майже три роки) не залишив у нас позитивного враження. Чоловік теж має проблеми із спермограмою. Все, що виписував Черепанин, результатів не давало. Ходили і до інших лікарів, зверталися і до народної медицини. В результаті, спермограма покращилася, кількість значно виросла, але все ще є більшість мертвих сперміків. Тому пішов чоловік до лікаря, щоб той подивився на ці всі аналізи і призначив щось для підвищення живучості. Однак він спочатку запропонував чоловікові купити таблетку за 800 грн., а потім почушви відмову (бо щось подібне він нам вже колись пропонував, тільки у вигляді уколів), призначив препарат, про який я прочитала в неті, що це БАД. Сам Черепанин сказав чоловікові, що в аптеці він навряд це може купити, тому може придбати препарат внизу і лікарні.
    Я після таких новин сиджу і просто в шоці. Наші лікарі стали першокласними бізнесменами. Єдиним відкритим питанням залишається - а до кого у Львові можна ще звернутися???!!! Я просто в розпачі. Ми вже стільки зробили, потрібен останній штрих. Адже непотрібні препарати можуть просто зіпсувати всі досягнення!!! А це час і гроші.
    І ще: мені страшно стає за майбутнє людства, бо реально кількість безплідних чоловіків збільшується, а лікарів толкових навпаки.
    Вибачте, може за багато написала, але реально ставила перед собою ціль тільки застерегти інших, бо справді після таких "консультацій" стає дуже боляче....
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Soroka

    Soroka New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    дякую за таку інфу бо в мого чоловіка теж такі проблеми і ми збирались йти до нього,що він робить укол і все(прям як панацея):girl_cool:
     
  16. Stern

    Stern Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Хтось з дівчаток (здається в гілці - Як нарешті стати мамою) писав, що робив її чоловік той укол. Так після нього спермограма значно покращилася, але на дуже короткий термін. А потім стала ще гіршою, ніж була до того уколу. Тобто якщо вдасться зачати дитинку в той саме момент, коли сперма стає супер-пупер, то укол і поможе, але якщо ні, то тільки гірше собі зробите. І потім почнеться все з початку...
     
  17. maxaver

    maxaver New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Я хочу порадити вам дійсно хорошого лікаря з гуманним підходом до пацієнтів і результатом роботи - у нас з чоловіком теж були певні проблеми, але їх вирішено, і нашому Максимку вже рочок. Це лікар зі спеціалізованого центру "Репродуктивного здоров"я на вул. Короленка (біч.поч. Городоцької) - Василь Іванович, який працює на пару з Галиною Богданівною (гінеколог для жінки), тобто на облік стає пара, яка хоче завести дитину. Нас лікували обох, тому що жінка і чоловік зв"язані між собою. До речі наші знайомі вже теж тішаться доцею після 10-тирічної паузи.:girl_bye:. Для більш детальної інфо - пишіть в ПП.
     
  18. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Скільки людей, стільки думок... Василь Іванович Черепанин, комусь допомогає, комусь на жаль ні...
     
  19. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Таке враження, що інших у Львові урологів немає.:sad: Просто багато гінекологів його радять, бо з ним успішно "співпрацюють".:sad:
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Дівчата, а з запаленням мочового треба йти до уролога? я сьогодні просто вмираю..так пече.. І нічого не допомагає. Дзвонила до знайомої лікарки,в середу піду на УЗД, але може ще до когось піти? Вона мені сказала пити фурагін і порошок Монурал,Який коштує 120гр.-один порошок на раз.(правда потім в Знахарі знайшла по 86.)