На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Ritamadonna, 12 Листопад 2011.

  1. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

     
  2. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Ще є в Перемишлі в Galeria Sanowa
     
  3. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Ще до того списку , що описали вище, можу добавити, що для дітей там багато чого дешевше. Наприклад, підгузники виходять приблизно 1,20 грн за один, в нас десь 2-3грн.(одна і та сама марка), мій малий дуже любить Хіповські чаї, вони там в 3 рази дешевчі, колготки по акції від НМ і СА по 25 грн., боді по 25 грн.Курточки класні на зиму в Смику без акції по 220 грн., взуття я взагалі мовчу, бо не до порівняння.
    В ТЕСКО однозначно дешевше хімія, а нещодавно купила простирадло на різинку (білу, катонову), то вийшла 45 грн., коли в нас вони починаються від 120 грн. і якістю задоволена:girl_curtsey:
     
  4. kolybeljka

    kolybeljka New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Ой начиталась всього, їдемо в четвер з чоловіком в Перемишль, він по роботі а я з малою тим часом на закупи.Головне щоб грошей вистачило бо список величенький.
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Всюди. В галереях, коло Реалу, чи Теско, чи ще чогось такого подібного. Зеленими буквами назва Deichmann
     
  6. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    ще одне питання чи купував хтось в Польщі тюлі. Якщо так то чи вигідно, і де купувати?
     
  7. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Можливо хтось знає в Перемишлі "точки", де можна вигідно купити візочки, ліжечка, інші дитячі речі та одяг? Знаю, що є пару дитячих магазинів у Галереї, але не впевнена щодо вибору та цін у тих магазинах. Буду вдячна, якщо хтось порадить. :girl_curtsey:
     
  8. barsiko

    barsiko New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Дівчата, чи хтось вже був в Кочовій Долині? Чи потрібна віза? Який там шопінг (вибір, ціни т.д.)? Підкажіть,як туди добратись зі Львова без власного транспорту?
     
  9. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    віза потрібна точно
     
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Була 3 тижні тому, мала 1 шопінг візу і щоб не їхати далеко вирішили поїхати туди.
    Поїхали в неділю, були там десь біля 12, здивувалися, чому немає машин на стоянці (торговий центр величезний). Зайшли в серединуі зрозуміли чому:girl_sad: Тому, що працює десь 10% магазинів, далі пусті приміщення і напевно не скоро заповняться.
    Працює Бєдронка невеличка, якийсь спортивний магазин, 2 чи 3 з жіночим одягом, меблевий і ще кілька. Єдиний, який мене зацікавив Gatta? але в них немає компа і вони не видають фактури (а саме це нам і було потрібно). Тому не варто витрачати час.
    Віза потрібна однозначно. Кордон же перетинається.
    Мають автобус безкоштовний з Медики 2 рази на день. Їхати 1.5 год. Але там справді немає що робити.
     
  11. Telepuzichka

    Telepuzichka New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Двчата підкажть, хто знає як потрапити з медики в Перемишль до галереї санової. Я хочу піти на піший перехід. Знаю що з медики їздить маршрутка до Перемишля, але чи от зупиняється вона біля галереї не знаю . Хто так їздив підкажть , бо я польської не знаю боюся , що не дам собі ради на місці
     
  12. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Ні, та маршрутка з Медики їде лише до вокзалу. Звідти можна пішки хвилин за 15 зайти до Галереї (досить просто, лише треба по карті перед тим подивитися). Ми завжди пішки ходимо, але певно мусить і якийсь транспорт ходити. Ось тут погляньте http://www.galeriasanowa.pl/en/lokalizacja-dojazd
     
  13. Telepuzichka

    Telepuzichka New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Дякую за відповдь. А ще не підкажете до котрої години ці маршрутки ходять з Перемишля до медики і потім ввечері як добратися з Шегинь до Львова . Бо зранку я планую їхати електричкою Львів - Шегині о 8: 30
     
  14. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    У неділю десь до 16-16:30 за польським часом, у інші дні довше, але я не ризикую затягувати довго (довше 17-18 год.), бо то приватні маршрутки і якщо нема достатньо пасажирів, воно просто не хочуть їхати на Медику (колись з чоловіком взимку верталися в суботу десь о 17 год, було лише 3 пасажири і водій відмовився їхати, мусили брати таксі до Медики). Є ще міський рейсовий автобус, але він теж ввечері не ходить уже. З Шегинь до Львова автобуси ходять десь до 21-ї.
     
  15. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    хто хоче в польшу пишіть може б організувались і завтра чи після завтра поїхали
     
  16. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Дівчата, може хтось знає, коли там починається розпродаж? Перед їхнім Миколаєм чи після? Просто ми плануємо поїхати після їхнього, але перед нашим і не дуже хочемо помилитись.:girl_blush2:
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    розпродаж чого? І взагалі-то тут нема такого-опа, від завтра розпродаж. Написи Oferta вже багато де є, ближче до свят думаю буде ще більше , але тоді й вибору буде менше. Та й після свят думаю ще будуть знижки.
     
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Може хтось порадить де можна купити взуття і одяг у Варшаві (щоб було гарне співвідношення ціни і якості)?
     
  19. kolybeljka

    kolybeljka New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    В Перемишлі в галереї Санова знижки тільки у взуттєвих магазинах, в H&M продавець сказала що розпродаж почнеться через два тижні. Спеціально придивалась собі кілька речей в різних магазинах, все поміряла щоб потім не тратити час на примірки (якщо ще буде що приміряти... ).
     
  20. Telepuzichka

    Telepuzichka New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Дівчатка планую їхати 7 грудня до Перемишля через Шегині. Зі Львова їду автомобілем до Шегині, а там на піший перехід. Якщо хтось має бажання приднуйтесь поїдемо разом.