Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. domino

    domino Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дуже дякую nalia, а не підкажете які аналізи ви здавали і чи робили Узд?
     
  2. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Я робила УЗД
     
  3. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Мені кололи, найбільше переживала, щоб взагалі місячні відновились, слава Богу за три місяці після останнього укола відновились. Найгірші побічні дії золадекса для мене було припливи, тобто різко ставало то холодно то жарко, ну і ще дуже псіхована була. Деколи голова боліла, вроді більше нічого. А ще могла температура бути 37, 37.1. Якщо цікавлять ще якісь деталі пишіть в приват.
     
  4. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дуже дякую за відповідь! Остаточно призначили мені Декапептил депо.
    То з тої самої компанії гормональних. Вкололи в четвер перший.
    Поки-що почуваюся ніби нормально, тільки якась дуже втомлена.
    Найбільше боюся депресії, ну і ще дуже поправитися не хотілося б.
    Хоча лікарка сказала, що це індивідуально.
    Ну а найважливіше, щоб то все дало результат.
     
  5. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Це дійсно індивідуально, але я теж не хотіла поправитись, тому слідкувала, що і скільки їм. Після першого укола практично ніяких змін і в мене не було, а от вже після другого почались побічні. Про що забула ще написати, так про сухість у влагаліщі, тому без олійки було важко при статевому житті. (Олійку сам лікар порекомендував).
     
  6. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    :girl_devil:Була в суботу гінеколога. Коліжанка ходила в "Оксорд МЕдікал" і затягнула мене. Оскільк до свого гінеколога не можу попасти через постійні черги то спокусилася на "сервіс". Прийшла просто на огляд, і ще трохи турбували виділення (таки молочниця). І тут почалося ви що годуєте дитину грудьми, і дитині вже 1,7 ( таке враження ніби дитині 7 років), і у вас ще немає місячних - все припиняйте негайно , користі для дитини в молоці вже немає ніякого а для вас це вже шкідливо, бо не почалися місячні, бо не працює організм як потрібно. І взагалі слухати Комаровсього - годувати тільки до року. Кажу, як так до року молоко корисне і в один день після року воно перестає бути корисне, відповіді не почула. Ще пару раз попробувала мене грузити , лякала взагалі раком шийки матки і сказала що мені треба лікувати ту інфекцію яка в мене є з допомогою ванночок які роблять у їхньому закладі (1 ванночка - 150 грн) Короче весело. МАю питання (навіть не знаю до кого, можливо до консультантів з ГВ) скільки може тривати лактаційана аменорея?
     
  7. Klava

    Klava Member

  8. Уляна

    Уляна Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Я приймала Декапептил Деко , останній укол зробила 3 липня і ще досі місячних у мене немає. Це нормально чи пора дзвонити до свого лікаря.
     
  9. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Призначила мені лікарка фолікулометрію. До направленого УЗДиста далеченько їздити - не вкручусь. Чи може хтось підказати гарного УЗДитса за прийнятними цінами (60-70 грн) в районі Привокзальної. Можна в ПП.
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    От не знаю, чи то вже я собі гонюся, чи то направду у нас лікарі дивні.. Розповідає мені нині коліжанка:
    "Я зараз проходжу лікування у одного лікаря (на Шептицьких), такий класний лікар. Він мені сказав, що то дуже не добре, що під час місячних живіт болить. Що то значить гормональний збій і то треба лікувати. А ще у мене десь так на 10 день після закінчення КД є кров'яні виділення, на що він сказав, що то взагалі не добре. Що це овуляція нормально не відбувається, а то що має вийти з КД, виходить раніше". Ось тепер думаю, або я значить теж страшно хора, або в нас лікарі бажають залікувати людей...Аналізів він їй ніяких не робив, лише узі і якось "під мікросокопом яйники дивився". Завжди думала, що в середині циклу кров'яні виділення то нормально-признак овуляції. Про живіт мене завжди також лікарі переконували, що то так є і ніц з тим не поробиш. Лиш одного разу мені на Дорошенка(клініка ДВ здається) славнозвісна лікарка сказала, що то треба пролікувати Дисменормом і буде мені щастя-безболісні КД. Я то пролікувалася, але ж не змінилося ніц... А от грошей тоді викачала огого скільки...
     
  11. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Це точно, от і думай по сто раз до кого іти, а головне, що ті "хвалені" - і найбільші перли видають...
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    ну частково той лікар правий.. місячні би не мали боліти якщо кобіта здорова (мо є і винятки) але то налагоджуться не їхніми дорогущими препаратами, а простими вітамінами з раціонального якісного харчування, (знаю точно шо вітамін Е потрібен...) просто чим далі, тим у прордуктах бідніє вміст вітамінв, тим гіповітаміноз стає глобальнішим((( ) висновок - багато жінок ви знаєте з безболісними місячними?


    щодо крові під час овуляції - наскільки знаю, то може бути як нормою, так і відхиленням.. тут вже дійсно потрібні аналізи, обстеження
     
    Останнє редагування: 26 Вересень 2011
  13. folklina

    folklina New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    У мене 5 місяців не було, хоча у нормі, наскільки знаю, повинні розпочатися не раніше 2-х - 2 з половиною місяців.
     
  14. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    визначається не болями , а аналізами


    то перших 10 днів після М. пити вітаміни групи В, а наступних 10 днів пити віт .Е 400 мг, так 3 курси пропити
    має налагодитись і М. і ПМС не буде
     
  15. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Жіночі проблеми

    в мене були безболісні місячні під час лікування ОК. А дисменорм болів не знімав абсолютно :sad:
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    та от власне, що аналізів він їй ніяких не робив. а так лиш зі слів поставив діагноз...

    ---------- Додано в 22:24 ---------- Попередній допис був написаний в 22:23 ----------

    ну особисто мені то все не допомагає, вже перепробувано. Та якби болючі місячні то була хвороба, то більша половина нас значить є хвора. Багато у кого не болить живіт під час КД??(я вам щиро заздрю..)
     
  17. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дівчата, нелікована ерозія шийки матки наскільки небезпечна і в що може перейти? чи всі конче лікують типу припалюваннями і заморожуваннями? і чи бувають випадки що досить солідного розміру ерозія щезає або зменшується?
     
  18. пальмочка

    пальмочка New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Моя ерозія після перших пологів зменшилась,а через рік після других щезла.
     
  19. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    В мене була ерозія ще до вагітності, вилікувала спринцюванням ромашкою, календулою, хоча всі лікарі казали, що треба заморожувати, бо вона була великого розміру
     
    Останнє редагування: 28 Вересень 2011
  20. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    тобто на здатність вагітніти і виносити дитину вона не впливає?