Дитячий візок (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Квітень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

     
  2. xdusia

    xdusia New Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Дівчатка, можливо хтось має візочок Osann Beebop? Розкажіть про його позитиви та негативи. Дуже мені подобається, але вживу не можу в магазинах знайти.
     
  3. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Поділюся своїми враженнями про наш візок NGLESINA ZIPPY SYSTEM. Без автокрісла, брали б\в 2006р випуску, бо на момент купляння в магазинах не було кольорів потрібних та і ціна сильно встигла піднятися. Складається і розкладається дійсно дуже легко і скоро, але от по вазі модель 2006року тяжча від 2009-2010р, на це я спочатку увагу не звернула, але зараз вже відчувається, коли тарабаню люльку з малим (майже 6кг) по гвинтових сходах, то деколи і спину аж хапає. Люлька дійсно маленька, тому для осінньо-зимових дітей варто пошукати іншу модельку. Синочку ще немає двох місяців і зараз літо,а в нього запасу по люльці зовісм мало, не знаю чи вистачить до кінця літа, а на осінь точно в сидячу треба пересідати. І ще чомусь в нашій модельці прогулянки немає повністю лежачого положення і виходить зовсім не добре, бо люлька може бути маленька вже в 4-5 міс, а в сидячу без повністю лежачого положення не хотілося б пересідати раніше 6-7міс(поки дитина сама не сяде). Колеса маневрені, база вузенька проходить майже всюди (крім дуууже високих бардюрів та крутих сходів, яких страшенно багато в нашому районі :), але це особливість місцевості :)), але враховуючи рівність наших доріг деколи трясе досить відчутно. З керуванням візком справляється моя 6-річна помічніця :)
    Я дуже хотіла цей візок, але зараз трохи розстроєна, думала обійдуся одним візком з нарождення і до початку самостійного ходіння, але дивлюся доведеться брати ще один.
     
    Останнє редагування: 1 Червень 2011
  4. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Дівчатка, порадьте, де є майстерня по ремонту коліс від колясок. Бажанно, щоб в наявності були колеса. Або порадьте, де колеса можна докупити.
     
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Ми зупинились на такому ж))))) Візок супер. Дуже добротно виконані всі деталі, приємна тканина. Не знаю як в користуванні, але виглядає та корзина для покупок просто бомбезно))))) Прогулянка там ідеальна - паски, бампер, повністю лежаче положення, простора ....Я питала на оф.сайті виробника - виробництво знаходиться дійсно в Польщі.
    Чоловік брав би хоч сьогодні, але я ще трохи вагаюсь, тому питаю знаючих:
    1.Галеон найлегший з класичних Навінгтонів -16кг (Кадет не класичний візок, низький і там прогулянка нездала ), але то не забагато? Я живу на 7 поверсі, ліфт звичайно є, але до нього ведуть десять крутих сходинок. А потім з прогулянкою не замахаюсь 16 кг штовхати?
    2. Поворотні передні колеса. Наскільки вони потрібні і зручні?
    Бо як альтернативу розглядаю Tuttis Zippi
    [​IMG]
    Якраз має ті поворотні колеса, має більшу люльку (народжувати в серпні,рахуйте ми осінні і хотілось би мах довго покататись в люльці), краще укомплектована і важить 12кг. Але я свого часу упустила можливість добре роздивитись її в живу. В магазинах ні разу не бачила(((( До люльки претензій нема, а от прогулянку хотілось би добре пощупати. Бо на фото прогулянка виглядає так собі.
     
  6. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    У нас звичайний собї Тако. Важить десь 17 кг. До ліфта 9 сходинок,чоловік виносить-зносить,а коли сама,то вже навчилася на задніх колесах спускатися і підніматися,нормально.
    Поворотні колеса - ДУЖЕ зручно,особливо якщо візок важкий,навіть не уявляю,як без них! Раз заблокувала,хотіла спробувати - важко! Кажуть,по снігу недобре їздити,тут не скажу,не їздили.
     
  7. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Це як кому - мені абсолютно не було зручно, проїздила всі 2 роки із зафіксованими колесами.Особливо добивало їздити з поворотними колесами по наших ямах на дорогах...
     
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    В супермаркеті чи на базарі, де мало місця для маневрів, поворотні колеса супер варіант, а от зимою чи при їзді бруківкою тре фіксувати, бо візочок живе собі окремим життям (практика з двома племінницями:d25:).
    Почитайте на сайті клумби відгуки, http://klumba.ua/articles/reviews/tutis-zippy/.
     
  9. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Якщо візочок невеликий, як було в нашому випадку (Чіко Енджой), то цього достатньо для маневрів в людяних місцях.
     
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Дякую, той огляд не можна вважати об"єктивним. Я цей візок бачила від сили годину, але 100% можу сказати,що фотки зроблені навмисно споганеними. Він абсолютно не кустарно виконаний. І тканина не така блискуча, як клейонка.
     
  11. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Коли тільки почала придивлятись до візків, то, читаючи відгуки форумлянок в цій гілці, дивувалась, для чого люди забивають собі голову різною дурньою:girl_cool:. Зараз ловлю себе на думці, що ідентифікую майже всі візки на вулиці :girl_crazy:

    Як вже писала, основна проблема - ліфт (я можу розтягнути дверцята руками до 58-59 см), відповідно перший критерій - ширина шассі, а для чоловіка - амортизація. В тій ціновій категорії, на яку розраховуємо, так і не бачила візка і вузького/компактного, і з доброю амортизацією.

    Virginia, як на мене, візок Navington - вдалий вибір, я спочатку його відкинула, але зараз знову розглядаю, правда модель Кадет (знову ж таки, через ширину шассі). Правда, вряд би наважилась на такий світленький, але взагалі розколірки цих візочків гарні, такі елегантні, без нічого зайвого.

    Візки Навінгтон є на Південному також, в Соломії, ціна (принаймі на Кадет) на Шуварі , і на Південному однакова. Розколірки візків можна побачити на офіційному сайті. Продавець в Соломії сказав, що візок непоганий, але менш надійний, як Тако, ну і амортизація гірша.

    А можна поцікавитись, чим нездала прогулянка?
     
    Останнє редагування: 3 Червень 2011
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Мені візок несподобався перш за все через те,що він низький. Висота ручки регулюється, але до землі відстань не велика. В прогулянці нема повністю горизонтального положення. І в порівнянні з іншими прогулянками Навінгтон вона якось не вигідно виглядає - мала, вузька, бампер хитається.
    Вона виставлена на огляд на Шуварі, подивіться, пощупайте.
     
  13. tunis

    tunis New Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    дівчатка скажіть де дешевше можна купити коляску, орієнтуємось на Тако Ballila
     
  14. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Для мене Кадет дуже низький. Для порівняння від землі до люльки 44см, а в Галеоні 62см, як на мене то дуже суттєво. Ну і функція колиски, Кадет зовсім не гойдається (від того, мені здається, що і амортизація гірша). Тому і ціна відрізняється майже на півтори тисячі. Добре, що в мене ширина дверей в ліфті 67см:)
     
  15. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    На вихідних наша родичка вибирали візок. З поміж величезного вибору зупинились на camarelo q12 , tutis zippy и Roan , але купили ось таку camarelo q12
    [​IMG]

    Мені сподобалась вона тим що спинка в люльці піднімається в сидяче положення, та і недоліків не побачила. Хороша амортизація, люлька ніби просторна, великий кошик для продуктів.Правда прогулянку я не роздивилась, на шассі її не поставили глянути.Вживу набагато класніша, в магазині був тільки голубий колір, але їм для хлопчика треба, тому і взяли. Мої враження про Зіппі - чесно кажучи ніякі. Як тільки на неї глянула - не сподобалась тим, що дуже близько колеса розташовані, думаю на високі бардюри тяжкувато буде виїхати.Якщо не дивитись на ширину між передніми і задніми колесами- то доволі класнюча, бачила її в коричневому варіанті.
    [​IMG]
    Але якщо б я купувала, то вибрала Роан
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 14 Червень 2011
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Дівчатка, де можна відремонтувати колесо від Тако, відвалилася та штуковина, де тре камеру накачати повітрям. Племінниця в 1,5 року виросла з прогулянкового джобика і ми знову повертаємося до цього візочка.
     
  17. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    там треба вже міняти камеру, бо сама та штуковина не ремонтується(((на південному в магазині соломія я купувала камеру за 30 грн і міняла на шиномонтажі.
     
  18. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    А ми сьогодні пересіли на нове "авто". Позашляховик пішов у відпустку до зими, а це наше Феррарі :Chicco Lite Way Top
    [​IMG]
     
  19. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    До народження дитини теж сподобалась ця функція :) , але потім виявилась вона абсолютно не потрібною. Коли мала почала добре самостійно сидіти - то пересіли в прогулку. А поки сама не сидить ніякого сенсу в тій спинці нема. Раз посадила, але мала почала сповзати, а коли почала самостійно сідати, вставати (у нас це відбулося одночасно) то в люльці просто вже було небезпечно возити
     
  20. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Може хто бачив де можна вживу подивитися на Tako Captiva? Бачила два рази на вулиці і він мені сподобався, але все-рівно варто помацати вживу:girl_wink:
    [​IMG]
     
Статус теми:
Закрита.