Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду. Як отримати?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Darcy, 13 Січень 2010.

  1. ZaKohana

    ZaKohana New Member

    Відповідь: Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду. Як отримати?

    Якщо не помиляюся, то щодня з 9-00 до 13-00 видають ідентифікаційні коди. Віконечка по районах.
     
  2. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду. Як отримати?

    Маю питання, сказали мені, що ніби змінили процедуру видачі довідки про присвоєння ідентифікаційного коду (чи як воно там зараз називається інакше). Дзвоню на довідкову лінію, , результату нуль. Їхати в інший кінець міста просто так теж не радує. Хтось нещодавно брав ту довідку, яка тепер процедура?
     
  3. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду. Як отримати?

    Завтра планую пробувати взяти:girl_cool: Правда, це буде в Пустомитах...Дуже надіюсь, що завтра це вже і закінчиться:girl_in_dreams:
     
  4. oksitigra

    oksitigra Member

    Відповідь: Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду. Як отримати?

    Я брала новий ІК в податковій. Віконечка не по районах, а перші два з правого боку. Роблять 10 днів.Якщо потрібно відразу, теж можуть зробити:shutup:
     
  5. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду. Як отримати?

    Ого. В Пустомитах роблять відразу при тобі, якщо присвоювали код в тій самій області. Мені присвоювали в іншій, то чекала 3 дні.
     
  6. Shamna

    Shamna Мамуся

    Відповідь: Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду. Як отримати?

    Ви не знаєте в які дні вони працюють,бо хочу поїхати на днях,дізналася,що зі зміною прізвища код теж потрібно змінити.
     
  7. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду. Як отримати?

    А як то новий номер, коли змінила прізвище, то код не змінювали, залишається той самий, змінили тільки прізвище в довідці. Чи зараз нові закони вийшли?
     
  8. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду. Як отримати?

    Не так. Код залишається той самий, але в базі даних вводять Ваше нове прізвище. Ну і отримуєте новий папірець з печаткою:girl_smile:
    Я їздила в вівторок і середу. Працювали:)
     
  9. tegusigalpa

    tegusigalpa Well-Known Member

    Відповідь: Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду. Як отримати?

    Працюють ніби кожен день,але можете передзвонити і запитати 227 89 58 (номер львівський)
     
  10. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду. Як отримати?

    О, знавці, підкажіть. мені треба дітям повиробляти ті коди.
    Но єсть адін нюансТо нам в Пустомити їхати? Чи до Львова. І що з тою неприпискою робити
     
  11. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду. Як отримати?

    А де він взагалі прописаний? Мені виробляли у Львові, хоч я була прописана у Сумській області. Тато служив у Львові, тому взяв якусь довідку і видали.
     
  12. hannatal

    hannatal Member

    Відповідь: Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду. Як отримати?

    Взнавала для своїх - достатньо в райцентр (в мене Яворів) ДПІ. Дорослим тре паспорт, там вже і штамп про прописку є, а дітям напевно свідоцтво про нар, а там прописка не вказується, то мож так проканає. Якщо виробляєте вперше тре чекати десь тиждень, бо то через Київ заявки проходять. А якщо просто при зміні прізвища, то при мені видали, 5 хвилинна справа
     
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Чоловік загубив і паспорт і код.
    Щоб зробити новий паспорт треба оригінал коду, а щоб отримати код - треба паспорт.
    Капець просто.
    Хто вам справу із втратою паспорту. Як оформити новий? Я телефонувала у ЦНАП, то сказали принести такі документи:
    -довідка з міліції;
    - довідка з місця проживання;
    -і дентифікаційний код (він справді потрібен????);
    - будинкова книга;
    - свідоцтво про шлюб.
    Вчора чоловік отримав довідку з міліції.
    Завтра планує їхати в податкову. Вона працює в суботу? НА сайті пише, що до 16 години. Але як насправді.
     
  14. lusuzj

    lusuzj Member

    Краще в понеділок з 9-00год