Молочниця

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Burberry, 2 Липень 2009.

  1. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    просто я тут вже неодноразово писала про це. змінюється гормональний фон і тягне за собою інші зміни
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Сіроманка

    Сіроманка Active Member

    Відповідь: Молочниця

    Таню, я не лікар, тому нікому нічого не можу приписати. Раджу звернутися до хорошого гініколога. Може це й не молочниця...
    Розчинами для особистої гігієни та спрінцування.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Tinela

    Tinela Active Member

    Відповідь: Молочниця

    дуже дякую дівчатка....форум цей це просто кращий друг)))))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. vitalinka

    vitalinka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    ой шось у мене таке як я прочилата.. сьодні у мене 12 день від початку місячних.. так чухатися почало шось.. виділення - такі якісь слабенькі, білуваті шмарочки...(О бути не може, бо я на ОК)
    як думаєте, то молочниця може бути, чи нє?
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    По описах дуже подібно!!
     
  6. vitalinka

    vitalinka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    блін.. треба значить поспринцюватися троха содою з ромашкою
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    А може краще до лікаря звернутися? Мені здається самолікування може допомогти лише на деякий час, а добрий лікар допоможе позбутися цього хоча б на довго! В мене була молочниця раз, ще кілька років тому, зробила все, що прописала лікарка і от вже скільки часу мене це не турбує.
     
  8. vitalinka

    vitalinka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    дівчата це капєц... зробила вчора спринцювання. ромашка 150мл і 0,5 ч л соди...
    так почало внизу живота боліти.. ледве спала.. мабуть зараз буду швидку викликати... і нашо я то робила?...
     
  9. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Та ніби не мало би боліти від самого спринцювання.... Може то щось інше??? Як саме болить, як при місячних?
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    От і я про що? В будь-якому випадку викликайте швидку, з цим жартувати не можна... Моя сестра нещодавно мала сильні болі , але швидку не викликали, бо живуть в іншій країні. Добре, що біль пройшла. Але на наступний день їй лікарка виписала за те. що швидкої не викликала! Бо могло це все скінчитися гірше.. Ну правда я не кажу, що це має відношення і до вас. Просто треба берегтися і перестраховуватися.
     
  11. vitalinka

    vitalinka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    дівчата, їздили до лікарки своєї... їхала в плакала , думала шо може яєчник розірвався чи шось таке..
    подивилася мене моя лікарка, пощупала.. каже що рідина якою я вчора спринцювалася, вірніше кінчик спринцівки попав у цервікальний канал, ві того такі болі.. які будуть десь до 2 тижнів.. отаке от..
    тому, дівчатка, будьте уважні і обережні з ним спринцюванням..
    Я дякую Богові за то, що таке, а не то шо я собі надумала...
     
  12. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    ну от і воно вам треба було ? я взагалі не люблю ті спринцювання, а коли ще й не вміти робити, то можна он якої біди накоїти
     
  13. Сіроманка

    Сіроманка Active Member

    Відповідь: Молочниця

    :
    Співчуваю :umbrage::umbrage::umbrage:!!! Моло того, що свербить все, так ще й болі.... Бідненькі:girl_sad:
    Така наша жіноча доля, нічого не поробиш, мусимо мусимо терпіти...
     
  14. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Дівчата, чим ви спринцюєтесь? Кінчик спринцівки НЕ МОЖЕ попасти у цервікальний канал! Ось така груша має бути:

    [​IMG]

    вона нічого не подряпає...
     
  15. vitalinka

    vitalinka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    у мене матка зміщена, бо вирізана 1 труба. .якось так попала..ну та нічо, добре що не гірше
    п.с. доречі чи то я забула з тим болем про молочницю, чи то дійсно не чухаєтсья нічо)
     
  16. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    ви її налякали:girl_haha:
     
  17. Сіроманка

    Сіроманка Active Member

    Відповідь: Молочниця

    певне лікар приписав якісь ліки, а вони дійсно швиденько діють. Принаймні у моєму випадку свербіж минув вже через годинку після таблеточки. Потім ще два дні попила і все :girl_curtsey: , як рукою зняло.
    От чому раджу йти до гініколога!!!
     
  18. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    О, я зранку як прочитала Ваш допис, то так і подумала, що то Ви могли не розрахувати "відстань" і поранитися, але не написала, бо сумнівалася. Ну добре, що лиш так обійшлося.
     
  19. vitalinka

    vitalinka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Ні, ліків не призначала, сказала що це від ОК може бути.. все таки гормональний фон міняється.. П ю їх останній місяць - надіюся все стане на свої місця
     
  20. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    я попрощалась з молочницею тоді коли перестала митись милом /ТАМ/ - будь яким... І лактацид мені не підходить... Час від часу молочниця може появитись - тоді я запарюю ромашковий чай, проціджую і миюсь тим чайком 2-3 рази в добу. /не спринцююсь а просто миюсь, але та жінка що мене навчила то рекомендувала сидячі ванночки/ Молочниця зникає за 1 день. Якщо не зникла - значить не молочниця і я йду до лікаря. Роблю так вже 2 роки - так що це той варіант що точно не зашкодить навіть в доповнення до того що припише лікар.

    Таблетки які рекламують "одна капсула - один день" - то фігня - через пару тижнів чекайте знову молочницю вгості!

    про спринцювання содою - трошки не понятно як це має допомогти... В нас ТАМ - кисле середовище в нормі!!! І як раз то кисле середовище і має вбивати патогенні організми.. А сода то луг... а ЛУГ + КИСЛОТА = НЕЙТРАЛІЗАЦІЯ... Але я не лікар, краще все-таки піти до лікаря і здати мазок! Для чого чекати до моменту що пече-свербить так що ноги докупи стулити неможна!
     
    Останнє редагування: 1 Листопад 2009