Порадьте уролога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Marcha, 1 Вересень 2009.

  1. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    я ходила до гінеколога
     
  2. Finesse

    Finesse New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Добрий вечір...Перечитала всю гілку і....дорогі дівчата....урологів є багато чудових, але...наприклад в обласній прекрасні спеціалісти (Хірурги!!!!!) Кожен з них (конкретним рекламу робити не буду) має якусь свою "фішку". Треба знати конкретно з якої причини Ви звертаєтесь до уролога. Ростислав Романович Загоруйко прекрасно дробить камені і в нирках і в сечовому ультразвуком, ендоскопічне дроблення найкраще робить Шеремета, захворювання простати вони лікують майже всі, благо багато за кордон їздили і їздять. Проблема чоловічого безпліддя це дуже серйозна проблема і діагностика тут грає головну скрипку. Можна дуже багато про це все писати.:d64:
     
  3. Patlatus

    Patlatus New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    якби хтось радив Репка Д.Д., уролога з медінституту - не слухайте їх. Після його операції ми поховали діда (менше, ніж через місяць).
     
  4. altari

    altari New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Черепанін Василь по батькові не пам. приймає в поліклініці біля цирку.Він ще й сексопатолог (якщо комусь потрібно)
     
  5. medychka

    medychka New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Дівчатка дайте номер Загоруйка дуже потрібно дякую
     
  6. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    І мені будь-ласка в приват.Дякую
     
  7. medychka

    medychka New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Дівчата номер телефона Загоруйка вже не потрібен.Ходила сьогодні до Воробця.Дуже сподобався як лікар і в ставленні до хворих.Заспокоїв,повідміняв всі навішані іншими лікарями діагнози.
     
  8. irideni

    irideni New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Дівчатонька любі ! можливо хтось знає хорошого спеціаліста уролога , який дає раду з каменями в нирках. У брата величезна проблема з цим , камінців безліч на нирках , з кожним роком стає все більше ....мучиться з цим жахливо , страшенні ,постійні приступи....камінці дуже маленькі і дробити їх не можна....але мус з тим щось робити ....лікувало багато лікарів і все безуспішно....може хтось щось порадить , до кого ще звернутися .....????
     
  9. Alinka studentka

    Alinka studentka Загублений

    Відповідь: Порадьте уролога

    Дівчата,напишіть будь ласка в приват хто знає номер мобільного телефону уролога Мартина Ігора Юліановича,дуже треба!!!Наперед дякую!!!!
     
  10. Darjana

    Darjana New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Будь-ласка, скиньте у привет номер Загорулька і лікаря з Чупринки! Дуже терміново! Дякую!!!
     
  11. Alinka studentka

    Alinka studentka Загублений

    Відповідь: Порадьте уролога

    І можна мені будь ласка номер Загоруйка в приват,а також,якщо можна,адресу лікарні, де він приймає!!!Дякую!!!
     
  12. Alinka studentka

    Alinka studentka Загублений

    Відповідь: Порадьте уролога

    Дівчатка,підкажіть будь ласка адрусу де приймає лікар Загоруйко - уролог????В медінституті на Некрасова,а який номер корпуса???Наперед велике ДЯКУЮ!!!!
     
  13. Lemonka

    Lemonka New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Скиньте будь-ласка у приват номер Мартина І.Ю.! Буду дуже вдячна.
     
  14. crissola

    crissola Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Велике прохання скиньте в приват телефон Загоруйка.ДЯкую
     
  15. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Всім привіт!!! Прочитала про центр"Крапля роси",хтось був там в уролога? Які відгуки?
     
  16. yurasuk

    yurasuk New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Дуже прошу, скиньте номер Загоруйка Р. Р.Дякую.
     
  17. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Може хтось знає, коли з’явиться Черепанин? Дуже треба!
     
  18. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Дівчата,скиньте будь-ласка номер Мартина,дуже треба терміново.Дякую
     
  19. haichishka

    haichishka New Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Скиньте будь ласка інформація як можна записатись до Мартина. Дякую
     
  20. катенок

    катенок Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте уролога

    Дуже хороший уролог в залізничній лікарні на Огієнка, завідувач урологічним відділенням Федорчук Богдан Васильович. Надзвичайно приємна, хороша людина і кваліфікований спеціаліст.