Приватний садочок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 23 Березень 2010.

?

Скільки ви згодні платити за приватний садок?

  1. 500-600 гривень

    116 голосів
    37,8%
  2. 600-700 гривень

    48 голосів
    15,6%
  3. 700-1000 гривень

    82 голосів
    26,7%
  4. більше 1000

    61 голосів
    19,9%
  1. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Як на мене, то вже бзіки батьків :girl_cool:

    Скажу особисто за себе. Коли я хочу віддати свою дитину в приватний садочок, це геть не через те, що вона в мене така особлива, що потребує надособливого підходу, носіння на руках і здування пилинок :girl_haha: Просто мені хочеться, аби умови були хороші, аби харчування і розвиток дитини там забезпечували на належному рівні, аби групи не були великими, аби мені не доводилось розпихати гроші по кишенях вихователям-няням-завідуючій на всякі хабарі-подяки-порошки-мила-гуртки тощо Звичайно, й це все трошки гіперболізовано, бо ніхто не каже, що в державних садках геть погано, і вихователі там геть ніякі... Звичайно, що ні, всюди ж відіграє дуже велику роль людський фактор. Якщо приватний садок не буде відповідати моїм запитам, якщо моїй дитині буде там дискомфортно, то вона не буде туди ходити лиш тому, що він приватний :girl_curtsey:
     
  2. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    о і я так хочу, але поки такого не знайшла.
    а на південному - ... - там стільки фігні за такі гроші, він мало чим мені кращий від державного, в кожному разі брудні горщики і бруд в ігрових на підлозі, вже не один про це казав... хоч маю товаришку, що там вихователька - Софія Нагірна, то от якщо б я вибирала вихователя своїй дитині, то до неї б з великим задоволенням, нажаль на ній все що мені в тому садку подобається як почалось так і вичерпалось)))
     
  3. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Навіщо закривати, якщо можна випустити одну групу і набрати наступну. А якщо садок добре себе зарекомендує, то бажаючих за 3-4 роки набереться немало.
    Щодо ціни... мене дуже заціпила ця тема і я дещо підрахуала. Так ось, 1000 грн в місяць (за дитину) без харчування та додаткових занятть - дуже впритик виходить, якщо виплачувати кредит на початкові витрати, аренду приміщення та з/п вихователькам. І це при ду-уже економних витратах.
    З якісним харчуванням та заняттями, як раз, під 2000 і буде.
    Все питання в тому, чи зможе такий садок забеспечити якісний нагляд за дітками та добру освітню програму. Саме на цьому я і робила би акцент, роблячи такий садок.
    Думаючі батьки розуміють, що головніше виховати в дитині особистіть, ніж щоб з неї "пилинки здували". Головна задача вихователя - навчити дитину, підтримуючи дружні стосунки, не даючи "сісти собі на голову".
     
  4. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Приватний садочок

    однозначно, що 1000 грн., то буде замало! Якщо державний садочок на 1 дитини стільки ж вартує. Просто ми сплачуємо лише 1/2 за харчування. А все решта платить держава. Якщо цікавить як вийшла 1000 грн. в держ садку, то можу навести розрахунок.
     
  5. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    якщо не складно, зробіть. В державному має вийти ніби дешевше, бо ж не треба аренду платити та й один вихователь за більшою кількістю діток дивиться.
     
  6. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Приватний садочок

    приблизно 130 грн. ми платимо за 1/2 харчування, тобто ще 130 грн. доплачує держава. Далі, наш садок 200 дітей обслуговує 50 чоловік (вихователі,няні, кухарі, адмін. персонал ітд), їх фонд оплати праці біля 50 000 грн., тобто на кожну дитину випадає 250 грн. Ще комунальні, витратні матеріали (мило, порошок, інша хімія) (цікавилась, що в середньому 16 000 грн.), на одну дитину 80 грн. Ну і найголовніше, приміщення (1500 кв. метрів) та обладнання (меблі, техніка, посуд, іграшки ітд). Мінімальна середньоринкова оренда 10 дол, тобто 78 грн.*1500 кв.м=117 000 і на одну дитину 585 грн. Всього: 130+130+250+80+585=1175 грн. Ось і все :)
     
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    дівчата, ніхто не планує відкривати садка у Львові?:) може знаєте інформацію нову
     
  8. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    І ще питання-опитування, якщо Ви хотіли б віддати свою дитину в приватний садок в Франківському районі, не в тісну квартиру, з оплатою біля 1000 грн - поставте дякую за це повідомлення. Хочеться знати с-ки зацікавлених форумчанок є...
    дякую!
     
  9. Lidusha

    Lidusha New Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Була позавчора в приватному садочку фастреккідс (не сприймайте за рекламу). Мені особисто умови дуже сподобалися. Плюс в них там англійська, та ще купа розвиваючих занять. Коштує він 3000 грн в місяць. Кількість місць - 25 дітей на весь садочок и вже майже всі місця зайняті.
     
  10. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Не знаєте, вони діляться на групи чи спілкуються всі разом?
     
  11. Lidusha

    Lidusha New Member

    Відповідь: Приватний садочок

    мені розповіли, що діляться на групи. особисто мене цікавила група для самих маленьких і мені показали окрему кімнату для 5 дітей від 1 до 3 рочків.
     
  12. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Переказую розповідь однієї своєї дуже доброї знайомої. Її хлопчику майже два роки і у них на топі питання садочку. Так от, Галя стала випадково свідком розмови виховательок приватного садочку, які вивели діток на вулицю погуляти. Садочок створений на базі одного з розвиваючих центрів, у них нема свого майданчика, гуляють на загальних. Так, нема питань, в групі 5 діток, на них - три тих няні. Зато ЯКІ. Не звертаючи найменшої уваги на своїх дітей, які бігають, гойдаються і т.д., одна каже: "Йолки-палки, та я якби знала, що нас не будуть годувати, то би хоч канапок з дому взяла", друга: "Мені директор казала, що можна все за дітьми доїсти, що вони залишуть в тарілках", третя: "Хоч би в тих дітей апетиту сьогодні не було, бо я голодна, як вовк". Ну і як вам? Круто, правда? Ціна теж крута. А за що платити? За голодних виховательок? То як же вони голодні з дітьми будуть танцювати і англійську вчити? Голодним і добре слово з себе важко видушити. Швидше всього, дівчата працюють перший день. Нема питань, у всіх з нас був перший день на роботі, але ми в цей день підписів і печаток на документах ніби не ставили.
     
  13. Vegas

    Vegas Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    "
    Ну і розсмішили ви мене . Анекдот та й годі! На жаль, це правда. І таке трапляється не тільки в приватних садочках України. Я сама була свідком як одна асистентка в групі для дітей 1-2 років крала їжу в дітей і все це перекладала у свою сумочку. Так от її застукали, звісно попросили покинути садок. А на мою думку просто такі вчительки не мають совісті. Забирати в дітей їжу, ну це просто гріх.
     
  14. BizLediSan

    BizLediSan New Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Красти у дітей і доїдати після дітей - це різні речі. Думаю, що керівництво просто не передбачало витрат на годування персоналу і не попередило про це сам персонал. Це також графа витрат при створенні приватного садочка і таки немаленька, от і вирішили зекономити, боюсь, що це не поодинокий випадок :girl_sad:
    Мені теж хочеться, щоб мої діти були добре доглянуті і гарно розвивалися, але важко знайти відповідний дитячий заклад та ще й недалеко від дому.
    може й справді треба свій створювати? :girl_wink:
     
  15. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Приватний садочок

    свій? для своєї дитини? бо якщо ви хочете догодити всім - такого не буває. На жаль. Якщо для вас все ОК, то завжди знайдеться хтось з ложкою дьогтю.
     
  16. BizLediSan

    BizLediSan New Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Звичайно, що не буває, але думаю, що знайдеться з десяток-другий мам, яким це сподобається, а для приватного міні-садочка цього цілком достатньо.
     
  17. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Приватний садочок

    так я і мала на увазі, що з того "десятка-другогова" завжди хтось буде незадоволений. Така психологія людей
     
  18. svoboda

    svoboda Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Підскажіть, будь-ласка, хто знає садочки, в які беруть дітей з 1 року? Ми ще зовсім малесенькі, але хочу зорієнтуватися.
     
  19. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Приватний садочок

    Друзі, дуже шукаю квартирний або приватний садочок в районі Сихова. Для 5 річки. Підійде також підготовчий клас в приватній школі (але саме підготовчий клас, а не 2-3години кілька раз в тиждень). Хочу Лідку перевести з Софії з вересня (або й уже) - дуже незручно нам їздити туди тепер.
     
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    квартирний садок є на вул. антоненка-давидовича.
    2-кімн. квартира на 1 пов., гуляють на майданчику біля школи( одразу за будинком) .Бачу що недостатку в клієнтах не мають вони. Але група не велика, десь 6-7 діток.