Кімнатні рослинки: догляд, поради

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Kasia, 22 Серпень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Herbera

    Herbera New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Але він в мене місяць стояв - нічого йому не було, а тепер вирішив акліматизуватися? Не знаю, може й так. Спробую підливати теплою водою, дякую за пораду. А воду ви відстоюєте чи з під крана теплу набираєте?
     
  2. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    рижик, бачу,що ваш горшечок непрозорий.
    а фаленопсис має на корінцях такі бульки-нарости,які здійснюють фотосинтез.
    так шо їй потрібен прозорий горщик ,щоб нормально рости

    непрозорий горщик підходить для видів орхідей, в яких коріння росте не вглиб а по верху грунту
    так що придивіться до своєї рослинки
     
  3. zapytivka

    zapytivka New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    хочу похвалитися своєю квіткою,зацвіла перший раз,навіть не знаю як називається.
    [​IMG]

    ---------- Додано в 17:01 ---------- Попередній допис був написаний в 16:59 ----------

    вибачайте-не вдалося завантажити фото.спробую ще раз.
     
  4. zapytivka

    zapytivka New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Відкрити в новому вікні
     
  5. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Дівчата сос! В мене феленопсис пустив два пагони з бруньками. я хотіла причіпити їх до патичків і зламала один пагін(((( причіпила його скотчем. Питання чи прижеветься і чи може є якийсь клей підклеїти???
     
  6. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Дівчата,допоможіть,моя орхідея випустила два пагони з квітками,і один ще в середині грудня ось-ось збирався розцвісти,бруньки як горошини були і я так чекала...і на тому зупинилось :sad:
    не розцвітає,завмер,а сьогодні помітила,що одна брунька засихає :sad:
    як їх врятувати,щоб розцвіли?
     
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    А ви його надламали, чи відламали зовсім?
    Якщо тільки надламали, може і прижитися, цілком можливо. Якщо акуратно притиснули зрізи і не будете далі рухати скотч, є гарантія, що виживе.


    пильнуйте добре за вологістю. З початком морозів та опалювального сезону в хаті стає сухіше, суттєво сухіше. Якщо маєте зволожувач, це супер — поставте його подалі від квітів і хай працює. Якщо ж не маєте — не проблема, тоді накрутіть порскавку так, щоб краплі води були як пил, і такою хмарою пилу бризкайте ваші орхідеї (листя) протягом дня, коли згадаєте — бажано частіше. Головне, щоб вода не стояла в пазухах листочків, тому краще по одному пшику, але часто.
     
  8. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Я купила на розпродажі орхідею денодробіум, таку що тільки відцвіла, у когось є така? Через який час можна знову чекати цвітіння і я чула що цей різновид орхідей може рости не у прозорому горщику, а у керамічному, чи це дійно так.
     
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    А який у вас дендробіум? бо є дендробіум нобіле і дендробіум фаленопсис, то різні орхи.

    Нобіль (підозрюю, що у вас якраз Д.Нобіле) цвіте після добрих перепадів температур - наприклад, якийсь час тримати його в холодній кімнаті або на закритому холодному балконі, поки не з"являться квіткові бруньки, а потім винести в тепле і світле місце. Якщо таких перепадів не робити, він буде давати тільки діток.
     
  10. sensual

    sensual New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Нещодавно в одному з журналів прочитала листа однієї дописувачки, вона описує шокову терапію для кімнатних рослин, після яких вони ростуть як на дріжджах, а тре ось що зробити: підлити, а через півгодини поставити у ванну і полити з душу гарячою водою 50-60 градусів 30 секунд, а якщо рослина маленька, то менше. Після цого рослину не потрібно підливати і оприскувати 12 днів. Така процедура корисна рослинам з грубим листям. Як вам таке? в мене б особисто рука б не піднялась:khomyak:
     
  11. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Я свої так поливаю. Вони то люблять. Правда, 50-60 градусів то забагато, ніде в тропіках такі гарячі дощі не йдуть. Ну, і про 12 днів то надто категорично.
     
  12. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Похвалюсь своїм гібіскусом
    [​IMG]
     
  13. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    так моя орхідея і не цвіте, вже скинула по дві бруньки на кожному пагоні :sad:
    правда дві бруньки збільшились трохи, але далі не йде ніяк, хоч я їх цілий день обприскую і додатково освітлюю
     
  14. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    дівчата, а драцену у воді вкоренити можна? хтось має такий досвід?
    а то я випадково одну відламала і поставила у воду
     
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    В мене кіт зламав теж, то місяць вже стоїть, а щось нічого не видно(
     
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    в мене колись таке було - то пустила корінці, маю тепер маленьку драценку :)
     
  17. Galynka29

    Galynka29 New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Покришіть у воду 3-4 таблетки активованого вугілля
     
  18. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    а в мене шефлера ніяк не росте:sad:
    то листя скидає,чорніє.
    І підливаю рідко і помірно, і місце нормальне....
    Вже задумуюсь, можливо в кімнате затепло для неї?
    Можливо хтось підкаже як краще за нею доглядати?
     
  19. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Я свою без корінчиків поставила у землю наклила літровою банкою і вона вкорінилась. А взагалі я завжди якщо щось укорінюю, то поливаю водою в якій розчиняю порошок укорінитель (продаєтьсяу квіткових магазинах).
     
  20. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Похвалюся азалією, стоїть у спальні, тішить очі :)
    [​IMG]
     
Статус теми:
Закрита.