Торти: переписи, поради, питання

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

  1. xsanka

    xsanka New Member

    Відповідь: Торти

    Дівчата може хтось підкаже рецептик шоколадного торту, з шоколадним кремом. Дякую.
     
  2. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Торти

    В темці "З особистих рецептів" на 91 сторінці я подала рецепт дуже смачного пляцка "Чорний принц"
     
  3. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Та в Вас просто супер вийшло: я на таке навіть не сподіваюся, мені б так шоб трошки було схоже на сукню і то я вже буду модна. А з чого Ви ту сюкню робили? Поділіться будь ласка своїми вміннями і талантом.
     
  4. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Марусю-мамо, Ваш тортик виглядає знаменито! Прибраний гарно та зі смаком.
    Дозвольте поцікавитись. Що то за чудо-диво конусо-подібна форма?
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти

    Розказую, правда воно не так все страшно як може здаватись.

    ТОРТ-ЛЯЛЬКА

    [​IMG]

    Я спочатку не була певна як я її буду робити але мала благі намірення зробити дівчатам приємну несподіванку. Мої малята дуже полюбили собі мультик Принцеса-жаба а на всіх касетах у неї сукня власне такого салатового кольору, якого мені вдалось добитись за рахунок фісташкового пудингу. Ліпити квітки з мастики серед ночі не було часу, отже я прикрасила лялю кремом з збитих вершків + розчинний пудинг. Він тримається чудово. А сам торт я укладала за принципом коробки, тобто форму вистелила плівкою і дно і краї вистелила тоненькими плястерками бисквіту а в середину поклала крем і зверху поклала ще один диск з бисквіту. За тим самим принципом як нераз робиться п’яна вишня. Перепис торта у мене був Ананасова коробка, здається Соні-Бугалтер з кукінґа. Я колись дуже давно переписала собі той рецепт і вже отин раз робила але просто тортом а цього разу у вигляді ляльки. Дуже задоволена. Отже сам перепис.

    Бисквіт

    8 яєць
    1-1/4 скл цукру (я дала лише одну)
    1-1/5 скл муки (я дала склянку муки і пів склянки крохмалю)
    1 ст. л. порошку до печива
    2 ст. лощки олії без запаху
    3 пачки ванільного цукру ( я вважаю що то забагато і дала тільки одну)
    2 ст. л. соку цитрини (я видусила сік з цілої цитрини)
    1 ст. л. цедри ( я втерла з цілої цитрини)

    Крем

    1 банька ананасів (480гр)
    500 мл вершків
    1 пачка розчинного пудингу (80гр)
    1 скл молока
    3ст. ложки цукор-пудри

    Збити яйця в міксері, приблизно 10 хвилин і поступово додати цукор. В мисці змішати порошк, муку і крохмаль. Легенько вмішати муку в яйця. В кінці влити сік, олію і додати цедру і ванільний цукор.
    Випікати ~40 хвилин при температурі 180 градусів.

    Бисквіт виходить високий і великий, тому якщо тортівниця мала то краще розлити на дві. Після випікання дати коржу повністю вистигнути і зробити з нього коробку, тобто легко зрізати верхній шар гострим ножем з зубчиками і вибрати середину, залишаючи основу як пуделочко (шкатулку). Тісто з середини коржа порізати на кубики.

    Ананаси відкинути на друшляк, щоб стекла вода. Вона нам не потрібна, хіба любите дуже мокрі коржі, тоді нею можна зволожити дно і боки коробки.

    Для крему збити в охолоджену миску вилити молоко, вершки і всипати цукор і пудинг. Все разом збивати до загустіння але вважати не перебити. Як побачимо що міксер вже «малює» узори виключаємо і дивимось чи вершки тримають форму чи ще спадають з збивалки. Як тільки вони тримають форму виключаємо міксер. Крем готовий!

    Бисквітні кубики змішати з 2/3 крему і покраяним ананасом. Викласти масу в нашу бисквітну основу і накрити зверху зрізаним верхом. Обмазати торт рештою крему і прикрасити ананасами або на ваш смак.

    Так як це була лялька то я зробила крему подвійну порцію, тільки одну порцію зробила з ванільним пудингом а іншу з фісташковим, дле прикраси. Поставила торт в холодильник.

    [​IMG]

    це як воно виглядало в середині

    [​IMG]

    Добре люди кажуть, не лакомся Грицю на дешеву паляницю. Я злакомилась колись на розпродажі на ось таку форму для випікання торта у вигляді ляльки, але коли прийшла додому зауважила що там бракує срюбки яка тримає то все чудо разом, щоб у ньому випікати торт. Он та мисчина і лежить вдома без діла, а тут я її в роботу і пустила. Можна використати любу глибоку миску.

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 27 Квітень 2010
  6. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Я читала багато ляльок, яких покривали мастикою чи чимось іншим таким гладеньким. Як попробувала, мені то не дуже сподобалося: Ваша лялька, покрита кремом гарна і смачна на вигляд, мені дуже дуже подобається. Дякую Вам дуже за рецепт. Буду робити.
     
  7. rysaj

    rysaj New Member

    Відповідь: Торти

    Файний рецепт.От би ще десь дістати розчинний пудинг,бо нажаль у нас крім пудингів для варки,більше ніяких не зустрічала.
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти

    бачила на рускому сайті що в них є з тайланду. instant пудінґ
     
  9. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    підкажіть хороший рецепт "Пяної вишні", а то я зібралась вперше пекти і трохи страшнувати орієнтуватись лише на переписи з сайту.
     
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    скористайтесь пошуком, або гляньте в особистих рецептах...Mira SH давала файних рецепт, я за ним тепер готую пьяну вишню
     
  11. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Дівчата, хто має провірений рецепт Вишиванки? Поділіться, будь-ласка.
     
  12. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Вишиванка
    тісто 1.
    1 пачка маргарину
    200гр цукру
    2 яйця
    1ст.л какао
    1ч. амоняку погашеного теплим молоком грам 30
    тісто 2
    1п. маргарину
    150 грам цукру
    1 яйце
    1ст.л. амоняку погашеного 200грамами сметани
    Тісто 1,2 має бути мішане, але досить м"яким,
    Ділете кожне на 3 рівні частини і кладете на ніч 1- в морозилку, 2 в холодильник
    Братванку змазуєте жиром розкатуєте біле тісто, кладете кислувати повидло (я найбільше люблю сливове, часом посипаю горіхами, або даю 50 % сливове 50% з рожі ), затераю коричнивим тістом випікаю до готовності хв 20-30, на помірному вогні, викидую на папір вже остившим.
    Крем
    300 грам масла
    1б білої згущонки,
    як варіант може бути такий крем
    150грам молока + 200грам цукру закип"ятити, остудити і по ложці в водити в тих самих 300грам масла, збиваючи.
    Можта додати сік лимона

    До тіста можна давати не саму маргарину, а маргарину і смалець в рівних пропорціях.
     
  13. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Поділіться рецептом "Пташиного молока" з темними коржами.
     
  14. KNadya

    KNadya New Member

    Відповідь: Торти

    "Пташине молоко"

    3 яйця
    1 стакан цукру
    2 ложки какао
    3 ложки сметани
    1,5 стакана муки
    1 ч.л. соди погасити оцтом
    100-150 гр масла

    Маса: горіхи пропустити через м"ясорубку, запарити гарячим молоком
    пудра або цукор, масло

    Маса: На 2 стаканах молока заварити 3 столові ложки манки. Холодну масу перекрутити 2 рази на м"ясорубці.
    300 гр масла перетерти з 2 стаканами цукрової пудри, додати перемелену манку і добре розтерти.
    Щоб маса була коричнева можна додати какао.

    Винести на холод. Як остине - залити помадкою
     
  15. mileneva

    mileneva New Member

    Відповідь: Торти

    тикніть мене носом в той рецепт, бо вже другий день риюсь і ніц.....:girl_sad:
     
  16. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Торти

    KNadya,
    в тому "Пташиному молоці" що робити з тими масами? І скільки коржів виходить - пекти одним, чи окремо?
     
  17. KNadya

    KNadya New Member

    Відповідь: Торти

    Пекти одним коржем, зверху накласти маси. Поставити в холодильник. Як остине - залити помадкою.
    П.С. Масу1 робити не обов"язково (виходить забагато крему). Найкраще корж і зверху масу2. Але подала рецепт повністю як мала.
     
  18. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Хочу похвалитись своїм тортом:shy:
    Просила мене доця 2-поверховий на день народження:
    [​IMG]
    Не судіть строго - це моя перша спроба з мастикою і айсінгом.
    Перший поверх був такий:
    [​IMG]
    Рецепт звідси Смачний. Буде ще такий пекти. А верхній поверх не такий шоб аж, тож рецепта навіть шукати не буду (обидва пекла вперше і той, що верхній, більше пекти не буду)
     
  19. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Хотіла тортик спробувати оздобити мастикою. Але мікрохвильовки немаю. Цікаво чи в пароварці жувальний зефір розтопиться? Чи краще в духовку
     
  20. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Торти

    Улянко, я весь час топила в духовці, а так як моя духовка трохи смалила,то ще в піддон наливала трохи води. теоретично теж ж саме що і пароварка;) але думаю в паровці може "поплисти"