Молочниця

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Burberry, 2 Липень 2009.

  1. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Якщо не секре, то чим Ви миєтесь коли мила не використовуєте?
     
  2. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    просто водою
    а мило для чого? великою кількістю проточної прохолодної води. коли жарко було влітку - деколи свербіж був (тісна білизна, джинси). то додавала в ковшик трохи соди. отак пару раз помитись - і всьо
    а постійно - просто водою
     
  3. Ljulja

    Ljulja Загублений

    Відповідь: Молочниця

    в мене напевно молочниця. всі симптоми співпадать, тільки виділення жовтуваті і є запах "дріжджовий". читала, що це можуть бути ознаки хронічної молочниці. вчора випила 2 капсули флуконазолу. напевно переборщила з дозою... трохи боліла голова. сьогодні ще симптоми залишились. чекаю. якщо нічого не зміниться прийдеться іти до лікаря.
    НЕ ЛЮБЛЮ я ходити до цього лікаря!!! завжди виходжу зі сльозами на очах і бажанням вмерти. причин багато, але це ве не по темі...
     
  4. галіна

    галіна Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    можна попробувати ХЛОРОФІЛІТ зробити шпринцування.Я робила і мені допомогло
     
  5. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Ljulja, а можна спробувати піти до іншого лікаря? По-перше, треба знати, від чого лікуєтесь. І краще вже на займатись самолікуванням, якщо міри не знаєте. Шаленою дозою антибіотика тільки зробили собі гірше.
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Звичайно, краще самолікування...начитатися в інтернеті неперевіреної інформації,наковтатися таблеток , в мене після цього було б точно бажання вмерти... Підіть до лікаря, повірте, так буде краще!! Просто думайте про хороше, вірте, що після цього вам стане краще і не треба виходити від лікаря зі сльозами, це все дуже належить від самонастроювання!
     
  7. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    звичайно це не секрет - гарячою водою, а часом чаєм з ромашки. І сестра в мене так робить і подружка... і он бачу що natorella також...
     
  8. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Гарячою водою навпаки недобре, треба прохолодною
     
  9. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    тут діагноз один - поміняти лікаря!!! До дупи такий спеціаліст!!! мусите найти "свого" геніколога - ходіть по рекомендаціях подруг і знайомих по їх лікарях - виберете з часом когось свого - будете без проблем ходити і навіть не задумуватись!!! На форумі можна "вичитати" до кого можна піти - молочниця це ж не якась ужасна хвороба!!!

    може і так, просто я так роблю - чисто психологічний ефект - я ж коли відмовилась від мила то мені здавалось що хоть якась дезинфекція мусить бути то і привикла до гарячої води - не такої що руку не втримати - просто добре тепла вода - така як посуду мити...
     
    Останнє редагування модератором: 2 Листопад 2009
  10. Ljulja

    Ljulja Загублений

    Відповідь: Молочниця

    я б з радістю пішла до лікарів, яких ви рекомендуєте на форумі, але я з Тернополя, а лікарі у Львові.

    Можливо є хтось з тернопільських форумчанок, кому не шкода поділитись лікарем?
     
  11. IRUNCHYK

    IRUNCHYK New Member

    Відповідь: Молочниця

    Точно знаю,що він є в аптеках
     
  12. IRUNCHYK

    IRUNCHYK New Member

    Відповідь: Молочниця

    бачила цей гель в аптеці
     
  13. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    я якраз за холодну воду, бо грибок в теплі розмножується))))))))))))
     
  14. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    natorella - то я мала на увазі що також без мила, якось мабуть неправильно виклала думку.
     
  15. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    аааааа - тада да)))
     
  16. Ljulja

    Ljulja Загублений

    Відповідь: Молочниця

    ходила я сьогодні до свого лікаря. зробили бакпосів - знову підвищені лейкоцити. я так надіялась, що це просто молочниця!!! перед тим декілька разів приймала антибіотики для лікування трихомоніазу. після останнього курсу аналізів не здавала. потім ці виділення, дискомфорт... надіялась, що організм так реагує на антибіотики... а лікар говорить, що є підозра, що знову ці підступні трихомонади!

    якщо чесно, то ми ж чоловіком вже не маємо сили лікуватись... стільки грошей, здоровя, відсутність нормального статтевого життя... я просто в розпачі ((((((((
     
  17. vitalinka

    vitalinka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Ljulja, пробачте за нескомне питання.. а чого немає нормального статевого життя? як молочниця впливає на це?
     
  18. Ljulja

    Ljulja Загублений

    Відповідь: Молочниця

    ну, тут швидше не молочниця, а те, що при лікуванні статевих інфекцій потрібно утримуватись від сексу.

    хоча і при молочниці секс не дуже приємні відчуття викликає...:girl_devil:
     
  19. Nadushka

    Nadushka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Мені сьогодні мій лікар приписав фуцис від молочниці. Хто приймав цей припарат ? Як результат?
     
  20. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Це той самий флюканазол - сильний антибіотик, він вбиває і кандид, і молочно-кислі бактерії, якщо останні не поновляться, може бути рецидив.
    З власного досвіду можу сказати, що жодного разу (проблему маю з дитинства), не допомогли антибіотики, полегшання на тиждень, потім все з початку.