Що смачненького готуємо на Великдень?

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем mileneva, 20 Березень 2010.

  1. Azza

    Azza Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    А у нас на Великдень все по максимуму, тому, що у ливаний понеділок у нашому селі празник, отже: бульйон із смаженими вафлями перемащені фарше курки, кишка, печериці фаршировані, голубці, канапки з ікри і з грінок, мясне асорті(2 види ковбаси, шинка, шпондер, сальцісон і рулет, все домашнє окрім рулета), овочеве асорті, холодець, заливний язик, печінковий торт, 2 салати з яловичем язиком і з крутонами, оселедець, а на солодке тірамісу, слойоний з яблуками і ще якийсь купимо один, а також морозиво полите фруктами в меді. Усе. Вмене зараз настрій десь такий:ed4d70def841dc74b57:girl_impossible:, а по празнику буде таким :hang1:
     
  2. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Дівчата, що би то приготувати смачнющого з купи білків які залишились з паски? Крім безе..
     
  3. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    отут вже дівчата писали
     
  4. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    мама моя робить безовий торт. пляцки з білків, як на безе, але додає оріхів, мігдали, кокос. перемащує цитриновим, кавовим,або ромовим кремом. верхній пляцок пече з бортиками, бо потім заливає в нього желятину (яку любите). яке то пишне- не передати!!!:girl_crazy:
     
  5. bleste

    bleste Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Можна приготувати тортик "Графські розвалини" (планую сьогодні зробити))), дуже смачненький!!! Тут є рецептик http://www.gastronom.ru/recipe.aspx?id=8437
     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Моя тета робила у Львові, коли вони жили на Коновальця. Киньте в мене пропорціями, якщо вам це не складно. Дуже дякую!!!
     
  7. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    я безе терпіти не можу. тому виливаю то всьо добро
     
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    йой, цьоцю, та дай єдне ціле яйко , і зроби си омлету. і ще помідорки з зеленою цибулькою додай, і троха тертого сиру. і маєш 2 снядання з 10 білків.

    в мене все просто і не багато: пасочки, запечений святковий сир ( сирна бабка), домашні ковбаска і шинка, печене мною куряча шинка, холодець, салатик свіжий і свіжо-крабовий, зелений борщ, крученики, яйка, бурячки, білий хрін.
     
  9. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Ой а я вже змучилась,прийшла відпочити до вас.Перемастила вже 4 торти,печенька спекла,зараз вариться все на салати,думаю робити м"ясний,мімозу і з тунця.В холодильнику ще повно домашнього м"ясного: ковбаска ,баличок,зайчик,запечена шийка,кашанка.Мама ще дасть голупці і холодець.Моя бабця,їй майже 85 рочків напекла нам пасочок ,бабок і начинки.Ще думаю щось з шампіньйонів зробити,може зафарширую і запечу,канапочки зроблю...Думаю їди мало не буде:girl_crazy:Скоро вже підемо кошички святити,то потрібно складати.
     
  10. mirawoo

    mirawoo New Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Я готую масляну паску і....все, бо ми на Великдень йдемо в гості :)
    Дівчата, як ви так багато встигаєте наготувати?????????
     
  11. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    В нас буде холодець, голубці, перчик начинений, спекла 3 пляцочки, ще завтра зроблю м"ясо запечене з грибами (моє улюблене), салат з ананасами, чоловіка улюблений олів"є, домашня шинка, ковбаска домашня (з села передали), ще салат з пекінської капусти, огірків і помідорів, ще принцесу і напевно "ніжний"( в гілці про салати писала рецепт) і ще запечу бочок і полядвицю, ще будуть налисники з мяском і грибна юшечка і поки що все, хіба ще щось придумаю)))
     
    Останнє редагування: 23 Квітень 2011
  12. Bublyk

    Bublyk Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    бочок - то по-нашенському шпондер (маю родину в Тернополі). Бо спочатку теж не розуміла, що то за бочок такий :)
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Я собі пригадала що можна зробити з білків. Мона зробити білкову масу і начинити корзиночки цим кремом, як онто в радянськім дитинстві моїм було.
    А ще якщо до збитих білків додати галяретку, то можна зробити свою мастику-крем на торт.
     
  14. Krosha

    Krosha Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Дівчатка, поділіться, хто що в цьому році готує на свята
     
  15. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Ми цього року багато не готуєм :
    Ковбаски з печінкою (як кров"янка ,але без крові ), м"яско запечем , пару салатиків , чоловік лосося солить , сирник спечу ,бо пляцки і торти вже приїлися , ну і звичайно - пасочки !
    А далі по гостях підем )))))
     
  16. kyharochka

    kyharochka Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    А ми вже завудили ковбаску і шинку, сьогодні печемо пасочку, ще буде холодець, хрін з яйцями, бурячок з хроном, корейська морква( чоловік дуже любить), канапочки,овочевий салат, салат з курячим м"яском, росіл, запечена полядвиця, рибка запечена в апельсинах, хочу спекти сирник і пляцок з курагою.
     
    Останнє редагування модератором: 1 Травень 2013
  17. Analgina

    Analgina New Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Вудженина, голубці, фаршировані перці, холодець, бурячки з хроном, кишка, юшка з лісових грибочків з домашньою локшиною, ну і якась овочева нарізка або салатик з неї з фетою. Я все. Решту мамуська придумає і приготує.
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    Дівчата, а що печете на Великдень? Бо я щось ніяк не можу визначитись(((.
     
  19. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання

    Моя душа бажає бесквіта з клубнікою, але уви заскоро
    Тому планую пекти баунті(в неділю зїли навіть не посмакувала), бесквіт з сирно-йогуртовою начинкою+персик та "Чудо на яйцях"
     
  20. Ari

    Ari Well-Known Member

    Відповідь: Торти: переписи, поради, питання