Косметика. Хто- яку??..

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Lorelei

    Lorelei New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Хочу подарувати Мамі крем Payot design lift nuit. Можливо Ви користувались цією косметикою, які враження? Де варто придбавати: в Брокарді (а то єдиний магазин у Львові, де я бачила той крем) чи в Інтернет магазинах (які порадите?) ?
    Буду дуже вдячна за відгуки!!! :girl_curtsey:
     
  2. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Туш для вій мені гарно змиває змивка для очей від Мері Кей (терти не треба), і крем для обличчя мені їхній подобається. Користуюсь кремом для комбінованої шкіри Формула 2.
     
  3. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    На сьогодні це найкраща косметика якою я користувалась. Ціна трошки кусуча, але Пайот того вартує)))

    ---------- Додано в 16:54 ---------- Попередній допис був написаний в 16:52 ----------

    Так, ця змивка хороша. Це одна з двох речей яким я не зроджую в мерікеї, друга - деоколон-спрей, той що червоний))) Деокол дуже економний, мені його на півроку вистачає, а от змивки десь на 2-3 місяці
     
  4. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    А що можете порадити від глибоких зморшок під очима? Вік - 50 років. Кремів є багато, але я хочу знайти ефективний. Може якісь процедури, бо я з тим не знайома!?

    ---------- Додано в 17:07 ---------- Попередній допис був написаний в 17:04 ----------

    Змивка справді безподобна. Нічого кращого не зустрічала для себе. Змиває любу туш (принаймні неводостійку) без проблем.
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    то та 2-х фазна??

    нікого не хочу страшити- але після неї - мала операцію на очках - закупорка протоків з жиром, що змащує наше очко.
     
  6. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    то Вам лікар сказав, що це через змивку від мері кей?
     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    ні . лікар сказав, що через косметичні засоби. до неї змивала тільки молочком різних фірм.
    змивку - мері кей - 2-х фазну з принципом змішування олійки і води - купила тоді вперше. і дістала такий ефект.
    лікар сказав, що певний компонент ( для себе зробила висновок , що це змивка, бо саме її змінила на той час) закупорив ці залози.

    звісно - різні організми по різному сприймають. але я тепер обминаю ці змивки не залежно від виробника - олійка там зажирна певно мені.

    тепер купую - міцелярні розчини - обезжирені.
     
  8. Sahibi

    Sahibi New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я давно була в пошуках ідеального крему для лиця...Знайти "свій" кремчик мені допоміг синочок:girl_crazy:Його А-Derma - просто СУПЕР і для маминого личка:girl_curtsey:
    Користувалася до того Ів Роше.Враження різні...
    Сподобалися деякі креми для лиця,тоналки і один демакіяж,крем і скраб для ніг,гелі для душу та деяке інше.
    Не сподобалася двофазна змивка для очей,молочко для демакіяжу NUTRI SPECIFIC(жирнюче) та туш YRIA.
     
  9. Stella

    Stella New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Подарували мені Clinique, крем - moisture surge і пудру -almost powder makeup spf 15.

    [​IMG] [​IMG]

    Хочу сказати, дуже задоволена!!! Бо ставилась до цієї косметики трохи скептично після невдалого користування їхньою 3-step ситемою...
    Крем підійшов ідеально для мого змішаного типу шкіри. Гелева текстура дуже добре зволожує, легко впитується.. але зовсім не відчувається на шкірі, не забиває пори, і не лишає жирного блиску. Думаю, дуже добре підійде на літо коли хочеться якогось легенького але одночасно добре зволожуючого кремчику. Написано що можна ще використовувати як маску, на 5 хв... але мені як маска щось не дуже... Ще після крему добре лягає тональний крем, пудра. Єдиний мінус - не має захисту спф, але це вже як кому...:girl_smile:
    Пудра суперово вирівнює тон шкіри, при тому не підкреслює місцями суху шкіру і не забиває пори. Також легенька, не відчувається на лиці.

    Але вже розхвалила! :xaxa::girl_in_love:
     
  10. miraof

    miraof New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    дівчата а ви користувались косметикою від Віші? Вона часом не гормональна? Мене особливо цікавить серія для проблемної шкіри,здається,Нормадерм?
     
  11. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я тут вже писала про Віші. Краще б я його не купляла:girl_cray: Тепер не можу привести до нормального стану шкіру. Краще Авен, або А-дерму, або Біодерму
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    я нею користувалася,дуже пересушує шкіру,дуже...
    Зараз я маю лінію для проблемної шкіри фірми Christina серія Comodex. Препарати цієї фірми використовують в косметологічних салонах для чистки обличчя і всякого такого. І в них є ще серія для домашнього догляду.
    В мене є гель для вмивання-
    мені він подобається тим,що підсушує,але водночас досить ніжний[​IMG]
    після того гелю супер використовується тонік. він освіжає класно після гелю і очищає-
    [​IMG]
    недавно ще купила маску тої фірми-
    [​IMG]
    І на кінець крем з матуючим ефектом. Читала в інтернеті,що крем зажирний,але сама спробувала і зовсім мені не жирний,гарно впитується і має захист SPF-
    [​IMG]
    Поки що я дуже задоволена цією серією, особливо тим,що для очищення. Ось тільки я знаю тільки одне місце ,де її можна купити-в Євроспорті в косметологічній клініці, більше не знаю де,а от зараз в мене тонік закінчується :sad:, там нема то не знаю,де шукати..
     
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    А які ціни на цю крістіну?
     
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    а де ця косметика Авен продається?
     
  15. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    В багатьох аптеках нашого міста, особливо в центрі :girl_smile:

    ---------- Додано в 14:26 ---------- Попередній допис був написаний в 14:23 ----------

    В цій темі багато про Віші написано. Нормадерм дуже сушить шкіру, і лікувального ефекту особисто я не відчула. Ціна явно не відповідає обіцянкам фірми.

    ---------- Додано в 14:28 ---------- Попередній допис був написаний в 14:26 ----------

    Це ізраїльська? Чула, що деякі косметологи у Львові в салонах її використовують.
     
  16. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я колись її бачила в салоні на Ш.Руставелі,3
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    так,ізраїльська.Я писала,що її використовують косметологи.мені робили чистку лиця цією косметикою..там є професійна лінія-власе для салонів і лінія для домашнього догляду,як у мене. шкода,що в магазинах її не знайти.. в інтернеті можна купити ніби,є сайти,але я щось не знаю..

    в якомусь косметологічному салоні?щось не пригадаю,де на початку Шота Руставеллі є якийсь салон..
     
  18. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Є точно.Салон краси.Колись там зачіску робила.....Тільки назву забула, а от адреса точно Ш.Руставелі,3
     
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Каті, Крістіна - залежно від серії і обєму - 150-600 грн. креми , маски і т.д.
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    600 гр-то хіба професійні серії, а так то 130-200 гр. то ,що в мене є коштує 130-180гр.
     
Статус теми:
Закрита.