Кімнатні рослинки: догляд, поради

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Kasia, 22 Серпень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    В мене тичка теж була колись, з одного листочка виростила. Довго була, поки не захворіла. Я її викинула, бо нічим не змогла допомогти.
    А щоб вона кущиком була , то теж треба кілька саджати в один вазон, правда?
     
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Ніфертіті, не бачила ще такого фікуса. а як купляла-казали що то фікус?
    пошукаю.

    найбільше мені схоже на Фікус Бенгальський. але такий кривий стовбур?? не знаю навіть.

    а орхідеї , в мене на роботі, більше 1 року сидять мертво. листки ростять і коріння. квітконосами не пахне навіть.
     
  3. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Та то сусід віддав, коли переїжджав. Він ріс кущиком, а потім почав рости в висоту, відповідно листочки нижні відсихали, і той стовбур досить тоненький і так собі покрутився, бо ми його на палку так по колу накручували.
    То напвено не Бенгальський, бо він з заокругленими листочками, а в мене гострі вони.
    Та може й не фікус? А що тоді?
     
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    так, кілька пагонів
     
  5. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    А то не може бути щось із родини ароїдних, якийсь різновид філодендрону наприклад? Воно має повітряні корінці на стовбурі? Бо я бачу, що воно пнеться догори, як ліана...
     
  6. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Kasia, а ти як надщепила фікус, то верхівку ставила у воду? Бо у мене є всі три види, як і в тебе, крім того 4 виду, що на останньому фото. я б теж хотіла, щоб вони кущились, а не гнали вгору :)
     
  7. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Нажаль в знайомих нікого нема фікусів.:girl_sad:
     
  8. kucheryaska

    kucheryaska миється в бані

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Люди добрі,допоможіть врятувати юку! В мене колись була подарована велика-здохла,але в "передсмертній" агонії випустила відросток. Я його зрізала і виростила на70 см. висотою рослинку. Кажуть,що юка хворіє разом з господарями. В мене так і вийшло- за 2 рази наших великих болячок вона стала схожа на тичку з кількома ластками зверху. Ніяких пагінців.
    Далі попросила подарувати ьені гарне пишне деревце,бо дуже їх люблю. Все було добре,поки вона жила на балконі,а як настали холоди-перенесла в кімнату. І знов сохнуть лиски один за одним,а пагінці пересохли перші.
    Досі думала,що вмію доглядати за юкою,кілька років вона горя не знала, а тепер мучаться аж дві...
    І шо робити?
     
  9. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Niferttiti, гляньте тут. Ніби такі листки, нє?
     
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Бенджамін - з 1 гіляки кущитися не буде. якщо кілька в горщику посаджено - то буде. і він в мене рівномірно росте і вгору і в боки.
    Наташка - вона по принципу деревця, може мати кілька стобурів а може мати один - і вона пнеться догори і лише трошки в сторони. і має форму класичного дерева.
    а от ту тичку - Мелані - я купила з 3 листками. виростила до метра з хвостом і обрізала верхівку - поставила в воду. верхівка дала корінці і я запхала її у той самий горщик поруч. горщик спеціально наперед купляла великий.
    а головний стовбур дав відросток вбік . і тепер там свої листочки. наразі досить однобоко. маю надію ще десь другий пагін в бік вилізе:girl_in_dreams:
     
  11. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Касю, а таке слабо наплести:girl_crazy:?
    [​IMG]
     
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    не слабо.:girl_cool: я навіть Беджамін заплітала. але для цього треба обрізати нижні гілочки - а мені їх шкода:girl_crazy:
     
  13. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Ого! Чекай, а ти якось фіксувала, щоб не розпліталося, поки не привикне? Бо я ще таким не бавилася...
     
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    ну я конечно не плела таку модну конструкцію, я плела всі стовбури в 1 косу.
    але - починати треба як він ще молодий і головне стовбури мають бути близько посаджені, карще звісно як їх є 3. заплітаєш , обдираєш нижні гілочки , і замотуєш в стрічкою, ниткою... і так собі далі росте , до наступного витка.вони теоретично повинні зростися.
    фото
    [​IMG][​IMG][​IMG]

    ---------- Додано в 12:31 ---------- Попередній допис був написаний в 12:30 ----------

    з двох
    [​IMG]
     
  15. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Ну ти мені такий майстер-клас провела:girl_claping:! Треба буде таке вчудити. Ти зеленого плела чи салатового з білим?
     
  16. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Дівчата яка краса!!!!Хотілось би такі самі мати!!:girl_in_love:
     
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    салатового.

    Наташа - це трошка інше ніж зелений Бенджамін.
    Наташа - має дуже дрібний листок. щас покажу.

    ---------- Додано в 12:56 ---------- Попередній допис був написаний в 12:51 ----------

    верхній листок Наташа ., нижній - простий зелений Бенджамін
    [​IMG]
     
  18. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Щойно "заплела" свого Бенджаміна. Kasia,дякую за пораду!
     
  19. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    До речі з тими листками, то теж цікава історія. В нас на роботі є буквально братик мого зеленого, бо вони з гілочок одного фікуса і трохи не в один день посаджені. Так от, в мене вдома довжина листочка 6-7 см (добротні такі листки, яскраві), а на роботі ледве 3-4 см виростають. І куди ми його вже не переставляли, не ростуть гарні листочки, лиш така дрібнота. І я точно знаю, що вони від одної "мами", бо пам'ятаю, як коліжанка приносила ті відростки зі свого фікуса.
    От на твоїй фотографії - то чисто як в мене домашній і робочий фікуси ніби:girl_smile:.

    ---------- Додано в 13:35 ---------- Попередній допис був написаний в 13:01 ----------

    Походила я інтернетом і тепер не знаю: чи то в мене Даніель чи добре доглянута Наташа:girl_crazy:?
     
  20. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Все,вмерла моя Юка.Вчора думала пересаджу,виймаю,а твм корінь весь прогнив.Відрізала трохи,середина стовбура гнила.
    так шкода,я так її любила,а сама і запорола.((((((((((((((((((
     
Статус теми:
Закрита.