Торти: переписи, поради, питання

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

  1. KotMarta

    KotMarta New Member

    Відповідь: Торти

    Я їх шнуровала по частинках, нарізала мастику довжиною близько 10-ти см. шириною - 8 мм. (поставила перед собою справжні кеди)
     
  2. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Я б сказала- ЮВЕЛІРНА!!!!!!
     
  3. ysata

    ysata Member

    Відповідь: Торти

    привіт) розкажіть мені будь ласка як пропитувати коржі, а то читала що пропитують а яким чином не розумію? це типу як саваярді кавою змочують?
     
  4. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Торти

    250 г. цукру, 250 мл. води, можна вино, кагор, коньяк, тріно, мартіні, горілка, спирт, 1 ч.л. лимонного соку, ваніль.
    Вода закипить, додати цукор, довести до кипіння, + трішки алкоголю, ваніль, лимонний сік. Сироп охолодити.
    Пропитувати радять коржі, спечені за день до того, бо інакше можуть розлізтись. Я просто беру ложечкою легенько поливаю по всьому коржі.
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти

    ЛЮДИ!!! МАЙТЕ СОВІСТЬ!!! Нема такого слова в українській мові пропитати. Навіть ґуґля каже що такого слова в українській мові нема. Пропитать перекладається як просочувати. Отже коржі треба або змочити, або просочити! Але не ПРОПИТАТИ!!! Коржі не вміють говорити, то питати їх нема про що!!! Прям якийсь допит коржам влаштували. Бідний бішкопт!

    Доречі, Дарія Цвек пише що коржі треба напоїти цукровим сиропом, але не помадкою. Помадка - це сучасною мовою “мастика“. А чеколядова полива, це те що тут називають шоколадна глазурь.
     
    Останнє редагування: 27 Жовтень 2011
  6. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Знимки смаколиків

    тортик з сирно -йогуртовою начинкою і абрикосом
    [​IMG]
     
  7. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Ух тиииииии! Яка красота! Навіть не думала, що божу коровку можна так гарно зробити! Молодець!
     
  8. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Торти

    Неймовірний торт!!! Така віртуозна майстерність! А чим ви написи робите? Невже такі тонюські жгутики качаєте і ними пишете? :girl_claping:
     
  9. KotMarta

    KotMarta New Member

    Відповідь: Торти

    Дякую за похвалу, надписи на цьому торті зроблені гелевим барвником ( тонесеньким пензликом ) і золотим кандуріном
     
  10. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    А пляшка справжня чи з чогось зліплена?
     
  11. KotMarta

    KotMarta New Member

    Відповідь: Торти

    Пляшка із зефірної мастики з додаванням желатину ( 2 чайні ложки желатину залиті 2 столовими ложками гарячої води) , 3 дні сохла, після чого я її пофарбувала гелевими барвниками розведеними у горілці (порівну коричневий і червоний ). Корок пофарбований золотим кандуріном, зазубринки зроблені звичайною зубочисткою.

    ---------- Додано в 23:13 ---------- Попередній допис був написаний в 23:11 ----------

    Справжню пляшку я би на торт ніколи не поставила, притримуюся думки, що все повинне бути їстивним
     
  12. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Торти

     
  13. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Знимки смаколиків

    [​IMG]
    отакий смачний тортик дали нам з весілля.
    Може хтось знає рецепт? Пісочні паляниці, крем з горіхами і вишнями.
     
  14. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Торти

    то цитата з першого допису цієї теми,
    дівчата ви ще не забули про що тема "Торти", бо пора її в "Фото тортів оздоблених мастикою" переіменовувати:girl_wink:
    хоч і все дуже красиво, але...
    ну є ж "Смачніссімо", "Знимки смаколиків" ... мо всі фото туди, раз рецепти чи поради з приготування давати не хочете:girl_yes2:
     
  15. SuperRhino

    SuperRhino Active Member

    Відповідь: Торти

    Дівчата, хоч мені і стидно показувати своє творіння після ваших ну дууже гарних робіт з мастикою, але все ж таки ризикну :) Спекла я яблучний торт за переписом SoloGalkа, величезне вам дякую за натхнення та вичерпні відповіді на мої безглузді запитання :) Ось що з цього вийшло
    [​IMG][/URL][/IMG]

    [​IMG]

    Не судіть строго, це моя перша робота, до того пекла пляцки а тортів ніколи :o
     
  16. rysaj

    rysaj New Member

    Відповідь: Торти

    Та як тут можна строго осудити,якщо торт оформлено так апетитно!!!!!:girl_tender:
     
  17. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    дівчата я дивлюсь ваші фото...і питання а Ви чимось змазуєте торт шоб та мастика трималась?або наприклад як робите бантик,такий стоячий і вушка банта обємні?,я коли робила дідусеві то в мене невийшло(((
     
  18. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    торт необхідно змастити масляним кремом (збити масло зі згущеним молоком). я коли робила бантик то щоб він був об"ємним, мастику робила твердішою (підсипала до того шматка більше пудри з крохмалем), але тут головне не переборщити, щоб мастика не стала крихкою
     
  19. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Знимки смаколиків

    тортик з сирно-йогуртовою начинкою з персиком (за рецептом Solomi):connie_pull-pigtail

    [​IMG]
     
  20. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    тобто торт треба тількт з таким кремом робити,але я нелюблю масляні креми(((