Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. пальмочка

    пальмочка New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    В моїй ситуації проблем небуло,а можливо комусь важко завагітніти і виносити дитинку через ерозію....Думки лікарів теж розходяться...Одні кажуть обов"язково заморожувати,інші не радять,особливо жінкам які не народжували.
     
  2. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    отото ж...і як не напартачити тут...більшість лікарів радить заморожувати, але як не сумніватись що то звичайна комерція?едній допис був написаний

    яка різниця? а якщо народжували проте ще планують...
     
  3. tsyganka

    tsyganka Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Моя гінеколог теж казала, що не варто заморожувати ерозію, коли ще плануєш мати дітей, бо під час кріо робиться рубчик, який заважає шийці матки повністю відкритися. У її практиці таке спостерігалося і молодим дівчатам через це робили кесерево. Я в неї полікувала ерозію солковагіном.
     
  4. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    а цо то?
    не знаю наскільки вірно, але чула таке, що заморожування ерозії пряма дорога до онкології в майбутньому...хтось таке ще чув?
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    я б почитала і визначилася. інформації купа.
    повна дурня, що кріо - це майбутня онкологія.
    радше - ерозія - це якась ймовріність онкології, бо є ймовірність її розростання і перретворення. і все це умовно звісно. може такого і не бути.

    але - ерозія - це рана. погугліть фото. і лікар в хорошій клінці має апарати де на огляді вам її покажуть. рана, яка пускає цукровицю чи кров.
    і як в будь яку рану на тілі - так і в місце ерозії - МОЖЕ попасти інфекція/бактерія / віруси і т.д.
    ви ж мажете палець йодом при порізі? для чого тоді мати внутрішню ранку і вірити в те що, це не шкідливо?

    саме ерозії - є файним місцем для різноманітних збудників. ерозії нікуди не щезають, хіба б вони були манюпусі зовсім.
    окрім того, ерозія може стати місцем виникнення ендометріозу шийки матки.
    лікують- в 99 % кріо - високі заморозки. при правильному виконанні - немає рубця.

    п.с. уся ця інформація є в неті. і в нормальних лікарів.
     
  6. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Можливо такі випадки і стаються, але кріо якраз єдиний спосіб, який дає змогу потім в пологах матці нормально відкритися. Звичайно лікарю, який буде робити його треба довіряти. В пп можу сказати хто мені робив кріо в лютому, а на початку квітня я завагітніла. і в грудні народила - і сама шийка розкрилася. І коли прийшла робити кріо там дівчина-жінка була на огляді - теж з маленькою дитиною, теж добре родила і теж робила кріо до того. І почитайте ще що в неті пишуть про лікування ерозії. Інформації справді більше ніж достатньо і в свій час я її дуже перечитала, тому що так само вагалася. Але тепер не жалію, що тоді таки зважилася.
    Знаю, що ще тепер якось лазарем роблять і ще якось, в Києві знайома розповідала. В нас же ж чомусь таких варіантів навіть ніхто не пропонує. А з усіх можливих, що пропонують кріо - найбезпечніше.

    погоджуюся, додам ще, що треба робити біопсію, щоб це перевірити і знати точно.
     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    ні. насамперед потрібно принаймі раз в рік здавати мазок на цитологію.
    і лише при виявлення змін 3-4 ступення - біопсія.
     
  8. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    ну я думала, що і так ясно, що якщо нема ерозії і інших проблем, то без причини іти від себе шматок шийки матки відщипувати нема сенсу..
     
  9. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    нет - перше що перелопатила...
    таки так, але почала розпитувати тут, бо бачу купу протилежних думок і одна інформація протиречить іншій...
    ще б навчитись 100-відсотково відрізняти нормальних від ненормальних...
    а нет кишить інформацією...на жаль не вся вона достовірна...

    Ще маю коліжанку, ще на заміжню і без дітей покищо. Мала ерозію, заморозила. Зараз на огляді сказали що рубець типу - потрьопаний вже. Я щось так і не зрозуміла як то, і що з тим робити, і чому він "потріпався"...та й взагалі що то за термін такий...

    Сама лікарка яка поставила діагноз каже - можна заморожувати, а можна і ні...багато не морозять і нічо...

    ---------- Додано в 17:00 ---------- Попередній допис був написаний в 16:59 ----------

    при наявності не лікованої ерозії, рекомендували раз в три місяці...
     
  10. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    І що взагалі ніяк не лікувати? Типу без різниці тоді виходить є ерозія чи нема її?
     
  11. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Підписуюсь під кожним словом!!! В тому і справа, що маленьку ерозію можна лікувати солковагіном, примочками і т.д. а запустите і без заморожування не обійдеться! То для чого її вирощувати? Це ж дійсно передраковий стан і хто зна коли вона захоче "переродитись"? Зі своєї практики, в 18 років мала велику-заморозили, все добре, без рубців. В 23- вчасно виявили маленьку, три аплікації солковагіном і й сліду не залишилось!
     
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    раз в три місяці - сумніваюся. бо то явний перебор.
    класичний мазок на флору - реально раз в 3 місяці. бо флора страждає від ерозії і її виділень.

    щодо огляду - перконалася багаторазово - от огляди на кріслі "оком" лікаря- завше ЩОСЬ бачать. що то за термін - "потрьопана"? так мене нервують такі лікарі.

    не раз чула від знайомих " один лікар каже ерозія як тареля, другий їй каже - та ніц у вас нема, і т.д."

    раджу - не економити. сходити 1 раз на нормальний платний огляд з колькоскопією і отримати відповіді на всі питання на власні очі + фото вашої ерозії при великому збільшенні. пролікувати і заспокоїтися.
    а не чекати тих цитологічних аналізів - і трястися є зміни чи нема.:girl_wink:
     
  13. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    аналогічно ,але вже давно ,допомогло без наслідків

    почитайте, може підійде і Вам
     
  14. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Тут відіграє роль не розмір ерозії, а ступень перетворення клітин.

    От я була сьогодні у Володько, цитологія вже 4 рік показує 3а-3б, помірна дисплазія. Вагітність і пологи ніяк на неї не вплинули. Записали на діатермоексцизію. Інтуіція підказує, що чекати далі вже не має сенсу. Звичайно, дуже переживаю, і як процедура буде проходити, і період відновлення, і про наступні вагітності-пологи... Відмовилась від загального знеболення, буде робитись під місцевим.

    Дівчата, поговоріть зі мною про це.
     
  15. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Це щось нове? Який принцип дії? Припікання? А кріодиструкцію не пропонують? Для неї і обезболення не потрібно, з власного досвіду кажу. В мене перша ерозія була, як 5-ти копійкова монета.
    Моя думка-однозначно лікувати, нема чого там лазити з мазками, що три місяці і переживати, тай дискомфорт підчас СА ІМХО.

    ---------- Додано в 23:00 ---------- Попередній допис був написаний в 22:58 ----------

    Тому що ерозія була не велика, а якби запустили, то вже Солковагіном не обійшлось би.
     
  16. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Жіночі проблеми



    Кріодеструкцію не пропонують з такими показами. Необхідно забрати тканину на певну глибину, до нормальної тканини, а потім це все віддають на лабораторне обстеження.
    Кріо цього не дає.
     
  17. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    у 18 років припалювали ..молода..зелена..все робила в студполіклініці,бо не було можливості пропускати пари...то була обліпіха, уколи алоє в живіт ,внвенно глюконат кальцію +електрофорез..то жєсть,але ерозія зникла....а після перших пологів рана знову з"явилась і я зробила кріо..легко і спокійно...вже 5 років маю спокій...ніц нема
     
  18. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Радість, нічого не потрібно припиняти і оперувати. Якщо ви годуєте- годуйте далі. ВиглДає що у вас поляки і киста просто на гормональному фоні. В мене був великий поліпшиться і киста, все пройшло без слідування як тільки місячні стали регулярними і годування рідшими. Шкода мучити вас і дитину. Проконсультуйтеся, може, у іншого лікаря.
     
  19. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Так, повністю підтримую, мене постійно лякають при огляді, що шийка матки трохи "потрьопана" і можлива дисплазія, а цитологія це ніколи не підтверджує
     
  20. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    А навіщо знеболенння якщо шийка і так без нервових закінчень?

    Молодець що зважилася на рішучі дії, бо далі ходити і не знати коли вже там покаже щось гірше - не вихід! Тримайся!