сезонна робота за кордоном: за і проти

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем nenavchena, 26 Квітень 2012.

  1. nenavchena

    nenavchena New Member

    хочу поїхати на сезонну, літню роботу (збір ягід напевно) за кордон в європу, грошенят заробити і європу подивитись. хто може шось підказати, порадити?
     
  2. Notteroyka

    Notteroyka New Member

    Відповідь: сеозанна робота закордоном. за і проти

    Я вже 7 років збираю літом полуницю у Норвегії. Не така це вже легка справа. Будьте готові прокидатися о 4 ранку, працювати без вихідного дня довгий час і в любу погоду. Так що подивитись Європу може не бути і часу. Другий аспект, який треба врахувати це те,що наші ціни зростають з кожним роком, а в Європі оплата за :ed4d70def841dc74b57роботу незмінна. Тому після сплати податків, плати за харчування і житло, витрат на візу, дорогу, спец.одяг чистого доходу залишається дууууже мало.
     
  3. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    ну от, прошу дуже :sad:
    виходить, навіть після того всього залишається таки відчутно БІЛЬШЕ, ніж можна заробити тут, якщо з року в рік туди повертаєтесь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    в нас вдома всі поголовно їздять в Польщу на збирання клубніки, малини, яблук.
    Одна знайома так десь 3 роки їздила. А потім їй порекомендували перейти на прибирання.має декілька домів. Каже що так набагато вигідніше. не так сильно стомлюєшся і заробляєш більше. одна проблемка знайти хороших хазяїв:sad:
     
  5. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    Вчора наслухалася про збір чорниць..
    Плюс практично весь день майже нічого не п"єш (щоб не тягати воду з собою), та інші нюанси.. І Європу бачили більше з вікна автобуса..
    Ця робота дуже виснажує. Весь сезон так відпрацювати майже нереально. Хоча заробіток на той час був серйозний, особливо якщо сім"єю. Тоді можна було заробити на квартиру. Тепер, очевидно, вже ні, бо ціни не стоять на місці..
     
  6. Lietti

    Lietti New Member

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    ???....???
     
  7. Notteroyka

    Notteroyka New Member

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    Я бачу всім цікаво чому доходу мало, а я вже так багато років збираю ту полуницю. Відповідь дуже проста. Мій чоловік там працює на іншій роботі 6 місяців, тому я їду його підтримати, а заодно трошки заробити. Тим більше, що запрошення мені дає фермер. Взагалі Норвегія чудова країна, де заробітчанин державою захищений. Просто в нашій країні страшна інфляція, а нам як платили 7 років тому за 1 кг, так і далі платять ту саму суму. Порівняйте, що колись вартувала 1000 доларів, а що тепер.
     
  8. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    звичайно є різниця, але для порівняння коли звичайна жінка у Львові не може знайти роботи за 2000 грн то вибачте мене але 1000 дол це за щасття
     
  9. landscape

    landscape New Member

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    Сусідка минулого року їздила з чоловіком на чорниці в Швецію. Їхали машиною бо тягнули усі продукти із собою, грошей трохи заробили, але й дівчина приїхала десь мінус 10-15 кг а може й більше, здоров"я треба мати коняче, хто не звик працювати на полі такі заробітки не потягне.
     
  10. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    одні плюси і заробиш і схуднеш)
     
  11. Modna

    Modna New Member

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    Питалась я в своїх знайомих, знайомі в знайомих.... всі поголовно радять не їхати...але ж вони їздять)))! Отакий в нас народ...все тільки собі (я про знайомих) і не дай Бог хтось ще заробить!!!
     
  12. landscape

    landscape New Member

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    Кінцеве рішення всерівно приймаєте Ви, якщо хочете поїхати їдьте, спробуєте свої сили, не потягнете вернетесь додому, втрачаєте тільки гроші за дорогу. Зараз є сезон чорниць, і їхати не треба навіть за кордон, можна поїхати на Закарпаття, Волинь і сидіти в лісах збирати ягоду, здавати. За сезон сім"я з 4 осіб заробляє 30000 грн. Крім того що в Польщі є плантації із малиною та вишнею, які їсти не те що не можна а навіть шкідливо для здоров"я, бо вирощують їх спеціально для заводів які виготовляють фарбу для авто, так би мовити "технічна ягода". Цілий день збирати велику спілу соковиту малину і не скуштувати, то можна захлиснутись від шлункового соку.
     
  13. Modna

    Modna New Member

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    landscape, поїду попробувати однозначно, просто хотілось поговорити з людиною яка вже точно була і має куда їхати...а всі ті хто їздять ніхто толком нічого не сказав. Маю родичів в Польщі буду пробувати через них взнати щось конкретніше...
     
  14. MariaGam

    MariaGam New Member

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    Не розумію наших людей)))Якшо їхати за кордон працювати,то тільки на плантаціях,чи ще на якійсь брудній роботі.Підніміть голови,якшо вони у вас є,там є ще безліч хороших вакансій,на котрі не так вже й важко влаштуватись!!!
     
  15. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    я думаю там не так просто
    наприклад сестра хоче в чехію медиком
    їй потрібно перекласти сертифікат про освіту, в чехії закінчити медичні курсита курс чеської мови(медичної), а тоді може йти медсестрою.....
     
  16. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    щоб це зрозуміти, потрібно самому спробувати) це я не зі зла. Ситий голодного ніколи не зрозуміє, це давня істина.
    Я мала досвід бути у Великобританії - збирали полуницю та яблука, коли був сезон. Але це було давно. Я була студенткою тоді. Їздила дівічі - перший раз збирати ягоди. Другий - по запрошенню власне ферми - поїхала вже супервізором, оскільки була "фаст енд вері гуд пікер" і добре знала англійську мову.
    Звичайно, фінансово, як і фізично, другий раз було набагато краще.
    А щодо варто їхати чи ні.. Я всім однозначно раджу їхати (це не стосується жінок, в котрих є маленькі діти. Тоді це - справа індивідуальна чи сімейна). Студентам чи молодим людям - тільки так!
    Плюси таких робіт - дисциплінованість працівника, вміння організувати свій власний час, пунктуальність, працелюбність. Це - можливість навчитись бути самостійним та дорослим. Крім того - можливість подивитись інші країни, вивчити чи покращити знання мови, подивитись традиції, познайомитись із новими та цікавими людьми. Окремий плюс - можливість покращити свій матеріальний стан.
    Мінуси - далеко від дому та рідних((. Більше мінусів для себе не знайшла. ІМХО.

    ---------- Додано в 21:31 ---------- Попередній допис був написаний в 21:27 ----------

    і ще.. відколи відкрили кордони для Латвії, Литви, Польщі, інших країн - вакансій хороших ой як зменшилось... Люди тих країн там мають можливість працювати легально, маючи документи. На відміну від наших людей.. на жаль.. А працедавець європейської країни ніколи не захоче взяти на роботу людину без документів, коли за ті ж гроші буде працювати нічим не гірша людина але з паспортом....
     
  17. Alvi

    Alvi New Member

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    напишіть будь ласка, як можна знайти фермера, який зробить запрошення, щоб поїхати на клубніку в Норвегію?
     
  18. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    Мій чоловік їздив минулого літа на чорниці в Швецію. То каже, єдиний мінус, який там для нього був - це НАШІ люди - бо скоріше допомоги від шведа чи китайця дочекаєшся, ніж від нашого заробітчанина...
    Мій чоловік любить фізично працювати і "гуляти" на природі, тож йому було не дуже важко. За місяць скинув 5 кг, що пішло тільки на користь. І навіть трошки заробив ;)
     
  19. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    В веселі студентські роки їздила на полуницю в Німеччину на 6 тижнів. Згадую той час з посмішкою, бо було ой як весело, купа одногрупників і купа таких самих студентів-поляків. Оплата смішна, але залежить хто скільки назбирає... роботодавець там все дуже добре рахує. Я, як дитина міста, яка поле тільки по телевізору бачила, повернула собі кошти, які витратила на поїздку + трохи заробила євриків, які там же протратила на екскурсії і маленькі покупки :girl_crazy: а дівчата, які виросли в селах заробили більше, та й тратили менше :) Зато скільки спогадів!!! Дискотеки, нічні посиденьки-знайомства... Юність, що тут скажеш :girl_spruce_up:

    Тоді я вперше зрозуміла, що ми для західноєвропейців "ніхто і ніщо", працювали по 10 годин щодня (з 5 ранку, то встати треба було в 4.15-4.20), жили в бараках, де пару душових на 100 люду, після роботи ще по 2 години проводили в черзі щоб помитись (бо болото було всюди). "Полуницю-красуню" обробляли якоюсь хімією, що в половини дівчат руки від того в алергічних плямах були, а дехто "задихався" на тому полі. І попробуй тільки розслабитись, німець зразу підходить і питається, а чого то ти стоїш? А попробуй цілий робочий день раком або навприсядки... вибачайте за подробиці. Ще частина дівчат позгорали, бо +30 і тіні поблизу нема. Дві перерви по 15 хв., за які встигаєш сходити в туал. і надгризти канапку...
     
    • Корисно Корисно x 1
  20. rajusik

    rajusik New Member

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    хочу поїхати на заробітки в польщу.порадьте куди саме