Глисти і способи їх позбутися

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Малючка, 22 Серпень 2009.

  1. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

     
    • мімімі мімімі x 1
  2. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Питалася свого педіатра за бади з зеленої аптеки чи краще давати від гостриків,але вона відмовила, і як на мене аргументовано, бо всі ці засоби не є сертифіковані, тобто не пройшли клінічних випробувань,відповідно ніхто не загарантує наслідків від прийому наприк. Артемізина.
     
  3. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Наслідки прийому Артемізина в моєї малої - припинилися 6-місячні болі в животі, нормалізувалися аналізи і апетит. Артемізин призначала лікарка - знайома моєї мами, ще мене і чоловіка лікувала в дитинстві.
    А звідки така інформація?
     
  4. Lerusja

    Lerusja Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Бесперечно,риу і м ясо треба добре термічно обробляти,але є певні види глистів,які роблять навколо себе кокон і вони не бояться термічної обробки!Виживають !:girl_cray:
     
  5. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    насправді дуже багато бадів, що продаються у зелених аптеках не сертифіковані - це дуже легко перевірити - попросити сертифікат в аптеці або запитати чи нараховується на препарат ПДВ (фіскальний чек покаже також) - на усі несертифіковані в Україні препарати нараховується ПДВ.

    але особисто я думаю що якість препарату від того сертифікований він чи ні, не страждає і не змінюється... це показує тільки скільки у виробника препарату грошей та зв'язків у відповідних органах...
     
  6. Lerusja

    Lerusja Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Нажаль,в нашій країні сертифікат не гарантує якості товару..Але не забуду скандал про пігулки для похудання,в які вкладали глисти селітера!:sad:Люди їх приймали і справді худнули.
     
  7. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    То тре Гуглом пошукати, бо те що пишуть, а ще й з фото, то ліпше тут не писати...
    Знаю що це неправильно, але стала набагато менше риби споживати. Не можу себе заставити то їсти
     
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

     
  9. SniganaN

    SniganaN New Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Розказувала вчора подруга як її донечка кашляла, дільничий педіатр виписувала сиропи, процедури і т.д., одним словом 3 місяці вони мурдувались:girl_cray:, в результаті виявилось, що це якийсь вид глистів в легенях, пили всією сім'єю Ворміл і активоване вугілля- все пройшло. Цікавилась де можна здати аналіз, кров з вени, на тих паразитів, то вони здавали на Науковій в приватній лабораторії, то коштує 240 грн., але дітям можна здавати після 4 рочків.
     
  10. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Я минулого літа здавала на Орлика, 4 (за скеруванням лікаря) - заплатила 70 грн.
     
  11. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    ми теж здавали на Орлика, тільки точну ціну не пам"ятаю, здавали на два види глистів, можна на більше, тоді відповідно за кожен вид доплачуєш
     
  12. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Ми тільки на лямблії здавали. В крові їх не виявили. Виявили в калі аскариди.
     
  13. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    у нас не виявили ні тих, ні тих:girl_smile:
     
  14. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Позавчора по 1+1 зранку виступала Наталія Земна і дала такий рецепт виведення глистів: 1 столову ложку насіння коріандру розтерти і помістити в склянку, потім залити його 1 склянкою окропу і дати настоятися.Дітям давати по 1 ст.л. за пів.год до їди 3 рази в день і 1 ст.л. перед сном.(дорослим по 2 ст.ложки).
     
  15. kukusya

    kukusya Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Доброго дня всім!В нас склалась така ситуація:Іринку обсипало по всьому тілі,які тільки диагнози нам не ставили і АД,і кропив"янка,і контактний дерматит.Лікування на протязі 2,5 місяців не давало видимого результату.Ніби ставало легше,тільки припиняли мазі і протиалергічні, як шкіру обсипало знову.Я перечитала безліч мед. літератури і виявилось,що висипання можуть викликати глисти!!!Знайома лікарка порадила такий курс: діазолін + ворміл в сиропі +ентеросгель.Висипання пройшли після всього курсу.
     
    Останнє редагування: 22 Січень 2010
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    я би вам порадила сам курс не виписувати докладно, бо є деякі мами, шо бещ перевірок і аналізів можуть так лікувати дитину
     
  17. kukusya

    kukusya Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Зміни внесла,але хочу сказати що ні один аналіз глистів в нас не виявив.Здавали в поліклініці,потім на Орлика,коли ми там лежали,а потім і в приватній лікарні.Скажу більше, ні один лікар не пропонував здати на глисти, це моя ініціатива.
     
  18. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    ну - ми також на орлика з кропивницею лежали в алергології. добре хоч аналіз показав глисти і ми їх вивели
     
  19. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Підскажіть будь-ласка, може хтось робив діагностику на наявність глистів в діагностичному центрі Аріадна на В.Великого, а то мені подзвонила знайома і сказала, що їхній спосіб діагностики дозволяє досить точно виявити види глистів, хочу завести туди малу, але маю досить мало інформації, тому трохи не довіряю.
     
  20. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Я би без підтверження аналізу дитину не лікувала, щоб знати які дози і які препарати, треба знати і вид глистів, тим більще що ворміл токсичний і має багато протипоказів, а у вас дитина зовсім маленька, а алергію міг зняти і ентеросгель+діазолін