Вибираємо ім'я для дитинки

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ascorbinka, 18 Квітень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    В одних джерелах пишуть, що Тадей означає друг, в інших - серце. У кожному разі дуже гарне значення й гарно звучить також.
    А друзям що не подобається? Чи просто ніколи не чули такого імені?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Так ніби хочуть запитати, що не можна нормальне ім"я вибрати.
    Я це ім"я вибрала в честь св. Тадея (двоюрідного брата Ісуса). Часто відмовляю дев"ятницю до Св. Тадея, дуже помічна молитва. Багато читала про Св. Тадея тому ім"я це обрала свідомо. Хоча з самого початку вибирали між Марком та Тадейком.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    В наших знайомих дітки Теодор та Корнелія (= Неля). Незвичні.... Ну і Северинко (Северко) ще є один.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Манько, Маня :) (перше, що спало на думку).
    Емчик...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Я від початку хотіла назвати сина Марком, але так як картавлю трохи, то мені важко вимовляти це ім'я. Тому згодом вирішила дати імя Маркіян. Значення цього імені справді в інтернеті мало, але всюди пише, що Маркіян - це присвійне від Марка, належить Маркові. Тому думаю нічого кримінального в тому, що Маркіянів називають Марками чи Маркусиками немає. Зрештою, дитина народилася 7 листопада, а це якраз в церковному календарі іменини Маркіяна. Але з родичами довелося повоювати за ім'я, бо наступного дня було Дмитра і всі настоювали на Дмитрі (особливо свекри). Та я не здалась.
    До речі, в Україні теж можна в офіційних документах писати два імені. Наприклад, є ж Анна-Марія і проблем з цим ніби не мало б бути.
     
  6. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    я теж чула такі варіанти.. А в нас навпаки, коли хтось мало знайомий на мого Марка казав Маркіян, то він відразу ставав в оборонну позу))))такий, "Я не Маркіян- я Марко"
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Але ж є святі Маркіян та Мартирій (в один день обходиться), то все-таки то не те саме, що Марко.
     
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Та я й не сперечаюся, то є особиста справа батьків, як своїх дітейкликати. Але в мене логіка така, що як я даю своїй дитині певне ім"я, то ним і називаю, байдуже, що є інші схожі чи близькі.
     
  9. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    в мене шок, знайома назвала малу Алексіс...ну я розумію, живуть вони в Києві, але, здається, що і для столиці це занадто:girl_haha:
     
  10. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    З моєю племінницею в школу ходить дівчинка Наомі, назвали на честь Наомі Кемпбелл. Дівчинка паралельно ходить в школу моделей, бере участь в конкурсах краси.
     
  11. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

     
  12. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    тобто ще одразу після народження батьки знали що малеча відповідатиме модельним параметрам? А якби раптом не відповідала? Змінили б імя чи змінили б дочку? Питання певно риторичне...
     
  13. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

     
  14. anajtet

    anajtet New Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    дякую усім за поради. Нарешті ми назвали свого синочка,все ж відстояли ім, я Давид
     
  15. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Як на мене, власне, важливо відстояти ім'я, яке хочуть батьки. У мене тепер ніхто і не згадує в сім'ї ,що наполягали дати дитині ім'я Дмитро, хоча прихрещенні ми таки дали подвійне імя. Всі звикли вже до Маркіянчика. Крім свекрухи, яка й досі повторює дитины: от виростеш і вибереш собі ім'я:girl_impossible:
     
  16. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    В мого мужа товариш назвав доцю Меліса, мені дуже сподобалось:girl_in_love:
     
  17. Tiffany Co

    Tiffany Co New Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    З чоловічих імен мені дуже подобається Олександр (Сашко, Саша), а з жіночих Мілена, але так як чекаємо на хлопчика, то напевно буде Сашко)
    Однак з історій своїх знайомих та друзів чула, що коли жінка вагітна може придумати для дитинки одне ім'я, а от коли малюк народжується і мама дивиться на маля, то невідомо звідки в голову приходить зовсім інше ім'я, яке раніше навіть не розглядалось як варіант, і дитину називають цим ім'ям. Так що ми до нашого пузожителя звертаємось поки не по імені, а ласкаво кличемо карапузік, синулька і т.п.
     
  18. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

     
  19. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    У нас меньшенький Максиміліан, Марко хотів Максима, але так як Максимів зараз багато ми з чоловіком вибрали таке. Ще довго в родзалі гуглили імена і їх значення. А хрестили подвійним

    ---------- Додано в 21:54 ---------- Попередній допис був написаний в 21:51 ----------

    А дворідна сестричка в нас Тереня. Мені дуже подобається
     
  20. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Знайшла свій старий допис:)
    З того часу ніц не змінилось
    І в нас, напевно:girl_spruce_up: Ще Данилка (Данік) наразі розглядаємо.

    ---------- Додано в 22:42 ---------- Попередній допис був написаний в 22:28 ----------

    А сестра моя хоче синочка Дамиром назвати.
    Мені подобається.
     
    Останнє редагування: 20 Лютий 2013
Статус теми:
Закрита.