чорний список

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Гелена, 30 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

     
  2. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

     
  3. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    а я у Ашані купила пачку гречки під їх маркою. Не знаю де вони її фасували, але то було шось...... запах жахливо затхлий, багато сміття, колір зовсім не як у гречки......промивала довгенько ......бальше не братиму(((((
     
  4. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    під якою маркою? цитати вставляйте, а то зовсім не ясно , про що ви пишете..
     
  6. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: чорний список

     
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

     
  8. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Інформація для тих, хто вчиться у ЛНУ ім. Франка і ходить обідати у тутешню їдальню.
    Тепер туди пускають ніби-то лише по студентських. Вчора моя знайома із подругами вирішили там пообідати.
    В той час там ходив якийсь дядько, який ні на студента, ні на викладача був не схожий, лиш ходив по тій їдальні та й щось видивлявся. Якась дівчина щось писала, а її сумка висіла на тому ж кріслі, за яким вона сиділа. Той "студент" сів на крісло, що було біля неї, але за сусідній столик, поклав свою куртку на спинку свого крісла, але таким чином, що вона трохи закрила і сумку тої дівчини. Відкрив її сумку, вийняв гаманець і почав у ньому шукати гроші . Моя знайома це все бачила і з переляку спочатку не знала, що робити. Розказала своїм подругам, разом вони зчинили крик, злодій кинув гаманець і як блискавка вибіг із їдальні. Охорони там в цей час не було! Дівчата пішли у підсобку до охоронців і розказують їм про цей випадок, а ті сидять і сміються! Мовляв, вони лиш до 14.00 мають там бути, а далі - то не їх проблема!:girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: чорний список

     
  10. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Shprotka

    Shprotka Active Member

    Відповідь: чорний список

     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    оооо..ну та я за це дуже вибачаюся, просто та така купа емоцій ще до сих пір..
    видно то моя закручена логіка спрацювала..не знаю, чи є смисл щось пояснювати..
    але я в те челентано більше ні ногою

    ---------- Додано в 21:23 ---------- Попередній допис був написаний в 20:59 ----------

    бачу, що як почала - так і перестану щось коментувати і писати ...:girl_sad: не виходить у мене
     
  13. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Хочу пожалітися на "Веселий Вулик" в Цумі. Сам заклад прекрасний. Але на вихідні запускають стільки людей що неможливо навіть ходити там. На лабіринт страшно запускати дитину, бо там стільки народу, що нічого не видно... дитина впаде і не помітить ніхто в тому хаосі! Біля всіх ігрових апаратів черги, духота, шум такий, що себе не чути, коли говориш, а дитину по 100 раз мусиш перепитувати, ще люди в умудряються їсти там, поміж натовпу за столами... їж, а тебе штовхають зі всіх сторін:girl_sad: Я розумію, що вони не можуть відмовити, мусять всіх пускати, заробляти, але ж є якась міра??? :shok: Якщо в них такий попит, то по запису на вихідні робити вхід?
     
  14. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Я вже десь писала, що назва відповідна - після того вулика, голова як вулик.
    Мені також не сподобалось, що заклад досить неорганізований, дитину можуть травмувати, лабіринт великий і за ним погано наглядають, на моїх очах хлопчик влупив висячою кулькою дівчинці по голові, то мама шукала працівника, щоб дівчинку звідти витягти, свою дитину раз забирала в мокрих колготах, бо хтось менший впісявся, а працівники вчасно не витерли в лабіринті, де всі босі.
    Ще раз більші дітки святкували день народження і ганяли як навіжені по всьому вулику, скарб шукали, не дивлячись на інших, менших дітей. І то з ними були аніматори, які мали в принципі то якось зупинити, або завести в окремий зал, де вони святкували.
    Ми лише раз були в суботу, зараз ходимо лише у будні, бо досить травмонебезпечний заклад. А у будні нормально.
     
  15. Відповідь: чорний список

    Хотіла себе саму в "Рагулі" занести, але вирішила, що ця ситуація достойна чорного списку. Дура я, що купила морозиво у пацанів, які їздять на возику з морозивом у центрі міста. А сам возик - у чорний список. Порція морозива, настільки мікроскопічна, що вистачило на два рази вкусити, - 8 грн. І ще той хлопчина так довго колупався ложкою у тому морозиві і витягнув таку кашу, і - хляп на мікроскопічний вафельний стаканчик:girl_crazy:. Я в шокові була. Посміхнулася і сказала, що я до них вперше і востаннє :). Він і собі посміхнувся. А за пару метрів - стаціонарна точка, де за 7 грн порція, я так думаю, в 6 разів більша. Чи той я дура, що купилася на то "морозиво на колесах", чи то нас за таких мають?:girl_in_dreams:
     
  16. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Ми теж туди тільки у будні дні ходимо, то буває таке шо ми одні там і моя коліжанка з малою.
     
  17. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: чорний список

    Якщо це не сюди - прошу мене пнути в потрібному напрямку, але потребую інструкцій.
    Як писати скаргу на нерегулярний рух маршруток?
     
  18. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: чорний список

    уж не на 97-ю собираетесь написать?? я бы подписалась!
     
  19. Sapiha

    Sapiha New Member

    Відповідь: чорний список

    ОООО це ЧуДо на колесах під номером 97 давно потрібно занести в чорний список. :tanksmile:
     
  20. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: чорний список

     
Статус теми:
Закрита.