Кексики/muffins

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 8 Жовтень 2009.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Кексики/muffins

    Не завжди. Від тіста залежить. Коли тісто більш туге то буде купол а коли рідше то може і залишитись пласким. По ідеї так, тісто мало б піднятись але це не перешкода до поїдання, я так думаю. :girl_cool:
     
  2. Herbera

    Herbera New Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    Hrystusja, ваші кексики такі апетитні!!! Якими формочками ви користуєтесь? Мене, як і Лію, цікавить які форми краще брати чи ті, що на планшеті, чи окремі і якого діаметру краще. Наперед дякую.
     
  3. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    а у мене не виходять кексики :sad: порадьте, хто досвідченіший!
    у мене вони получаються "тяжкі" - жирні, непропечені, і не сильно піднімаються. якщо довше печу, то скоринка гарненька-смачненька, але сухувата. а всередині все-одно сирувато.
    причому пекла раз з готової суміші, то ніби нормальні получились: пухкі, пропечені, жирнуваті, але якраз в міру. а як сама роблю - то так погано виходить :sad:
     
  4. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    Користуюсь силіконовими формочками порційними. Інакших не пробувала, але я цими дуже задоволена
    дуже дякую:girl_yes::girl_in_love:
     
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Кексики/muffins

    Теж маю окремі. Дуже задоволена. Ще докуплю собі більші, але пізніше.


    а по якому рецепту робили?

    в класичних мафінах сухе треба змішувати з сухим, а мокре з мокрим - тоді цукор не встигає розчинатися, і в духовці файно припікається, роблячи скоринку
     
  6. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    Сухие ингредиенты:
    140 г мелкого сахара
    250 г муки
    1 ч л соды

    Мокрые ингредиенты:
    85 г сливочного масла
    2 крупных яйца, взбить
    200 мл молока
    1 ч л ванильного экстракта

    і так робила, не мішала довго. скориночка з цукорком така виходить, якщо дуже довго пекти (не 15-20 хвилин по рецепту, а хвилин 40 десь).
    решта випічки у духовці печеться нормально, по тому часу, що в рецепті вказано, ну плюс-мінус, але не в 2 рази... та й навіть як так довго печу - все-одно всередині мокрувато-сирувате виходить (не сире звісно, але бракує пропеченості)
     
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Кексики/muffins

    А воно вам не рідке було? може, температура занизька була?

    15-20 хв - то для яких форм? бо мої малесенькі за 15 хв ще не готові, а 20-23 хв - в сам раз. А якщо форми великі, то тим більше 15 хв замало. Може, в тому справа?
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    hrystusja,а можете викласти повний рецепт отих сирних кексиків.хочу спробувати зробити.Але я ще не знаю усіх тонкощів роблення кексиків,хотілося би троха почитати деталі того всього.:)
     
  9. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    ну тісто було не таке, щоб рідке, але і не густе. я орієнтувалась на консистенцію, яку отримала колись з готового набору для мафінів (я за кордоном купила колись)

    формочки маю двох різних розмірів, менші звісно швидше допікаються до готового зверху, а всередині - не те. ну похибка в хвилин 10 випікання мене не насторожує, а коли це вдвічі довше, та ще й з незрозумілим результатом - то я шось засумнівалась

    але я бачу, що тут в темі є рецепти і без яєць, і ще з варіаціями - то пробуватиму різні. сподіваюсь, що з якимсь вгадаю
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Кексики/muffins

    Виглядає що духовка захолодна. Моя духовка трохи повільніше гріє тому я дозволяю похибку в кілька хвилин, але не в два рази довше.
    У вас газова чи електрична? І при якій температурі печете? Я б радила збільшити температуру хоча б на 10 градусів. Тонто якщо розігріваєте духовку до 180, дайте 190 градусів на пробу.
     
  11. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    Викладаю

    Сир домашній — 200 г
    • Маргарин — 150 г
    • Цукор — 200 г
    • Изюм — 4 ст. л.
    • Мука — 200 г
    • Розпушувач тіста — 1 ч. л.
    • Яйце — 3 шт

    Розтоплюємо маргарин. Остуджуємо.
    Взбиваємо яйця з цукром. Додаємо домашній сир, розтоплений охолоджений маргарин та розпушувач до тіста. Поступово додаєм просіяну муку.
    Ізюм промити, обсушити і додати до тіста. Також я додавала ванільний цукор для аромату. Все))
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    дівчата,розпушувач тіста-то той,що порошок до печива,чи є окремо?

    hrystusja, Дякую!!!!
     
  13. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    Так це те саме. Якось не було в дома, то я замінила содою гашеною оцтом.
     
  14. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    ще сюди закину рецептик
    Гарбузові маффіни з корицею та сухофруктами



    Гарбузове пюре - 200гр
    ( я запекла обчищені шматки гарбуза в мікрохвильовій 15 хв, збила блендером)
    Цукор - 200гр.
    яйце - 1 шт
    олія - 100мл.
    мука 250-280 гр.
    дрібка солі
    розпушувач 1.5 ч.л. + соди на кінчику ножа
    меду 1 ст.л. розтопленого
    кориця
    ванільна есенція Др.Откер. ( я даю 1-2 пакетика ванільного цукру)
    родзинки
    курага порізана кусочками

    Отже, змішати в одній мисці всі сухі складники окрім цукру, додати помиті сухі родзинки та курагу, знову перемішати. В другій збити міксером пюре, яйце, рослинну олію та цукор, додати мед. Все з"єднайте, неінтенсивно перемішати, щоб залишились грудочки ( запорука успішних маффінів!) Накласти тісто в формочки і випікати при 200-220 гр. 20-25 хв. Залишити у духовці вистигнути. Смачного :girl_tender:

    п.с.: оця маса, що гарбузова - я її можу замінити наприклад сиром. Якось я спекла гарбуза і вийшло мені 170 грам п"юре, то я додала 100 гр сиру( мала дитячий солодкий) і відповідно збільшила всі інгрідієнти на 1/4. Вийшли також суперові.
     
  15. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    фото моїх гарбузових мафінів, печу у тефлоновій формі без нічого, 12 шт
    [​IMG]
     
  16. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    і наші з Любіком паровозики (трохи труба підгоріла:girl_blush2:)
    [​IMG]
     
  17. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    Вчора пекла маффіни з домашнім сиром зсередини, та трошки за іншим рецептом ніж на Дрімфуд. Додала в тісто горіхів. Вийшла смакота!
    [​IMG]
    Рецепт:​
    Складові: кефір 200мл
    яйця-3 шт
    темний шоколад 100 г
    масло 100 гр
    цукор 100 гр в тісто і 4 ст. ложки в начинку
    домашній сир 200 гр
    мука 270 гр
    розручувач тіста 1 ч. л
    сода 0,5 ч.л
    какао 1 ч.л.
    Начинка: перемішуємо 1 жовток з сиром і 4 ложками цукру
    Тісто: змішуємо рідкі складові: кефір+ розтоплений шоколад+ розтоплене масло+2яйця+ 1 білок+100гр цукру.
    Змішуємо чухі складові: мука+какао+розпушувач+сода
    Додаємо сухі складові до рідких + я додала 1/3 шклянки подріблених горіхів.
    В формоцки кладем чуть тіста, потім начинка, знову тісто. Загалом 2/3 форми і печемо. Пекла в маленьких маффінах, то вийшло досить багато, штук 40
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Кексики/muffins

    І в мене дуже смачні шоколадні кексики з шоколадними чіпсами (Шоколадні мафіни від La Pâtissière)

    [​IMG]

    Перепис був таким:

    250 гр муки
    100 гр какао порошку
    1 ч.л. порошку до печива
    1/2 ч.л. соди
    1/4 ч.л. солі

    250 гр цукру
    2 яйця
    100 грам масла (розтопити)
    200 мл кефіру ( у мене був йогурт - 250)
    ваніль

    100-200 гр шоколадних чіпсів

    Отже все просто. В одній великій мисці пересіяти муку з какао, порошком до печива, содою і сіллю.
    В другій мисці змішати яйця з цукром, додати кефір і розтоплене але чуть охолоджене масло. (щоб яйця не зварились від гор’ячого масла) і ванільна есенція.

    Рідкі складники влити в муку і вимішати до однорідного тіста. В кінці вмішати чіпси, за бажанням.

    Викладаємо ложкою в формочки і випікаємо при температурі 200 градусів 20 хвилин.

    У мене вийшло замало мокрих складників і тісто зовсім не виходило аж поки я не долила ще 1 скл вершків (які ітак треба було використати). Тісто вийшло досить густе і я ложкою викладала в формочки. Побоялась що воно дуже виросте і поклала трохи менше, отже мені ще залишилось і я спекла маленький кекс. Вийшов чудовий!!!

    Перепис підгляділа в Славочки. В неї вони називаються Шоколадні мафіни від La Pâtissière
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 8 Лютий 2011
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    я спекла перші! дякую Фіяні за форми:girl_tender: ( коломийки з формою в пп:mocking:)

    спекла за переписом Фіяни- апельсиново горіхові. дуууже гарно пахнуть.
    Фіяна, а в тебе тісто густе було. бо мені троха забиті вийшли:girl_crazy:чи то я така господиня.
     
  20. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    І я хочу Фіяні подякувати за перепис апельсиново-горіхових кексиків. ЯК вони пахнуть!!! Замість кураги я кинула ізюму і одна порція розійшлася вмить. На наступну суботу буду пекти подвійну...