"103" Хворіє дитина. Поради.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем нталька, 19 Липень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    В моєї коліжанки донька мала таке підвищення температури до 39 градусів наніч, три рази, і як вона зауважила, через рівні проміжки часу протягом трьох місяців. Вона також поїла дитину і на ранок температури небуло. (дитині було приблизно 1 рік 4 міс). Їхня лікар говорила, що це було вірусне і організм переборов до ранку так як в дитини хороший імінітет.
    А взагалі високу температуру, як правило, дає горло і вухо.
     
  2. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    В мене самої таке іноді бувало, з температурою під 40, раптово ввечі лягала спати, а на ранок все було добре... Так і не знаю що це було.
     
  3. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    В нас недавно таке було в Софії але ввечері вона себе добре почувала,вночі температура 40.2,зранку і надалі здоровісінька дитина.Невдовзі після того випадку ми аналізи здавали-все в неї в нормі.
     
  4. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Дівчатка, в мене вже руки опускаються: три доби в дитини температура не спадає, я не збиваю, але зазвичай в нас на третій день вже помітне одужання, а цього разу щось ніякого прогресу. Дитина то бадьора, то зовсім слаба, зараз сидить така, ледве ротом рухає, але віршики розказує. До сьогодні крім температури не було нічого, а сьогодні вже тече з носа. завтра йдемо до лікаря, але думаю, може то здати аналіз перед тим?
    Не можу зрозуміти чому стопи постійно холодні, але каже що жарко, п`є немало. Що робити - кутати, чи роздягати? Чи то дати жарознижувальне, так шкода бідолашку...
     
  5. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    не кутати , ноги зiгрити в водi теплiй треба шоб кров до низу опустилася . не хвилюйтесь.
     
  6. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    А в нас певно вітрянка (в старшого - з садку приніс)...Зараз підем до лікарки по "точний діагноз"
     
  7. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Ми в охматдиті з гнійним отитом. Люди добрі, я б в житті не подумала що у Львові у 2010 році можуть бути такі лікарні!!! А я ще нарікала на Орлика, вона у порівнянні з охматдитом (лор відділення) просто курорт. Малюсінька палата, як в мене вдома кухня туди якимось чудом впихнули 5 ліжок, одне практично під умивальником, тумбочки стоять так, що двері не відкриваються. Ліжка вузенькі з металевою сіткою Ярка як то побачила сказала що на сітці спати не буде. А виходу не було, бо на Орлика в неділю не кладуть...
    На коридор виходити не бажано, бо в сусідній палаті дітки з стоматітом, а через палату два психічнохворих хлопчики з інтернату, так що дитину саму не лишиш...
    Про вигоди, типу води і туалету навіть писати не буду..
    Якщо я то все витримаю і не втечу, то буде добре
     
  8. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Співчуваю,я з Мартином там лежала ,у 5 -ти місній палаті.Пів ночі просто ходила біля ліжка,бо спати з дитиною на одному ліжку,то є щось. Добре,що були ми там лише три дні,але враження "незабутні".
    Бажаю швидкого одужання !
     
    Останнє редагування: 25 Жовтень 2010
  9. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

     
  10. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    А для чого йти? Викличте лікаря додому,ви ж вже інфіковані,для чого інших заражати?Чи ви мали на увазі шо викличите лікря?
     
  11. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

     
  12. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Який жах,вже термометрів вони не мають,совісті зовсім не мають вони.
     
  13. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Нам вчора ставили катетер в вену три рази, бо не попадали! А вночі її так боліла рука, що мусили знімати. Зранку ставили новий, добре що медсестра попалась нормальна і поставила з першого разу, бо дитина від тих маніпуляцій вже бідна.
    як можна таких медсестер допускати до дітей...
     
  14. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    співчуваю...нам так не катетер, а з пальця в лікарні кров брали, що і вся медсестра в крові була, і дитина і я, а зібрати нормально не могла, поки не побачила, що я вже підвищувати голос починаю :girl_devil:, причому, що то не молоденька (зелена ще) медсестричка була

    попадаються всюди такі і найгірше, що діти від того страждають
     
  15. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Хєлп!!! Порадьте толкового педіатра! Бажано телефон, щоб вже подзвонити. Не можу Роміка прикласти до грудей, нічого не їсть не п"є, зразу рве. Вирвав вже всі запаси. Температура 37.Ніс забитий намертво, не проб"єш, непрочистиш. Думаю, ще й горло болить, бо покашлює.
    А наша дохтор після операції відходить в лікарні...Звязку з нею немає.
     
    Останнє редагування: 27 Жовтень 2010
  16. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Карочє, ситуація невтішна. Коньюктивіт, отит, гінгівіт, насмарк, горло, і зуб прорізається. Аденовірусна інфекція. Маємо цілу поличку ліків. Від грудей рвотний рефлекс, ніяк не прикладеться. Понапухали як шайби, зцідитись не виходить. Ппц.
     
  17. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    вушка,горло,ніс дуже добре провіряє на виговського в поліклініці Процик дорослий лор
     
  18. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Дівчата у малого на язчку білий наліт з плямками (географічний чи як називають), подруга каже, що це може бути молочниця, як знати, до кого звернутися?
     
  19. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Дитину щось турбує? Інші слизові в роті в якому стані?
     
  20. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    У малого була нежить і зараз почався кашель трошки (від сопельок), три дні назад прокинувся о 6:00 ранку з плачем, поміряла температуру 37, але я поклала його біля себе, прокинувся о 9:00 і ніякої температури більше не було. Чи може цей наліт бути повязаний з нежиттю?
     
Статус теми:
Закрита.