ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Liliyah Romanova, 23 Листопад 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    єєєє, схема є, і звичайно що викладу.
    Лілю, ти точно хочеш починати ще ромашки вишивати:girl_haha:
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    :connie_pull-pigtail Починати ні, але таку схему мати мушу! :girl_flag_of_truce:
     
  3. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    потерпіть ще трохи. дай Бог, за кілька днів завершу :)
    під інтригу файно вишивається
     
  4. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    ААААААААААААААААААА!!!! То щоб мене добити остаточно і я точно перестала вночі спати??? ХОЧУ!!!
     
  5. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    До речі я вчора вдень теж ті ромашки на одному форумі побачила, і перше думка була про тебе, бо знаю що ти нерівно дихаєш на них:girl_wink:. Так що як собі хочеш:connie_pull-pigtail....
    Мені цей дизайн також дуже подобається. Тільки не вздумайте якийсь спільний процес організовувати, бо я ся зашпорхаю з тим усім:girl_crazy:.
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Давай перше клематиси, а тоді ромашки разом. :girl_flirt::girl_flag_of_truce:
    Ну о, ти якраз будиночки завершиш до того часу, як ми клесатиси скінчимо. :girl_wink:
    Ой, нерівно не те слово. У мене на розписці були ромашки в руках, великі, красивезні! :girl_tender: Якби були в липні такі самі, я би й на шлюб такі мала, але не знайшли.
     
  7. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    [​IMG]
    Дивіться яку панянку знайшла. Схожа по стилю на ті сердечка, що Кася для Кітки вишивала.
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    То Acufactum, тому й схожа. ;)
     
  9. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    я теж саме хотіла написати)))
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Або UB Designs. Щось я засумнівалася, котре то. :girl_haha:
     
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    ось це. трошка горбата цьоця:girl_haha:
     
  12. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Посилаю музу до Naturals: * долітаюча муза :d64:*. Тепер мусиш подушку закінчити!

    Наступна роздача муз після третьої години ночі :girl_haha:
     
  13. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    ооо, мені після третьої якраз добре буде, посилай
     
  14. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Домовились, записала в свій грубий блокнот :)
     
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Нині заходила в магазинчик до Наталі,правда її там не було.дещо купила собі.але ще досі не вирішила що хочу вишивати!
     
  16. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Ой, напишу трохи про себе :)

    від коли приїхала з Києва, навіть часу не було не те, що вишивати та писати щось, читаю наскоками :girl_devil:

    дошила бек в цьотці, лишився бісер та квіти стрічками, зняла з лінійки, відклала, най жде далі
    вже морально готова сісти знову за бісерну сорочку, лиш треба буде спороти трохи (то наступний мій етап), маю на черзі 2 сорочки білим по білому (татові та Тарасові) на подарунки, вишиватиму паралельно
    минулий тиждень був багатий на зустрічі, бачила Мар"ясю з її Андрійком солоденьким кілька разів :girl_tender:, Люду, розминулася з Хомкою :girl_devil:
    ага, була в Наталі в новому магазині-МОЛОДЕЦЬ, магазин дуже гарний, багато робіт, добре, що в центрі
    там вже випадково бачились з Кетрін та її чоловіком, я, як завжди, проморозилася
    ше м певно не навчилася отако знайомитися "привіт, я з посиденьок " :xaxa:

    знову похвалюся успіами тата-його вихованки стали чемпіонками України :girl_yes2:
    змагання були у Львові, тому навіть була нагода з татом побачитися, поговорити :connie_pull-pigtail

    ну і отаннє, поменшає мене на форумі, як все буде добре, йду я стажуватися :connie_pull-pigtail, куди поки не питайте :girl_blum:, завтра перший день, потримайте за мене кулачки, бо шось я відвикла ходити на роботу та і боя я :girl_flirt:
     
  17. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Вітаю Роксоланочку!!! Така гарна новина!!!
    [​IMG]

    в нас тут Гарбузяна естефета ;)
    Аби не брали верх погані емоції частіше зазирай до Вернісажу і вишивай щось гарненьке. Наприклад Скарби разом з Фіянкою та НікоюЛавлі ;)
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    а я їду в Київ! Я ніколи не була в Києві!

    а чого це вишивальний офтоп, а того що я буду вишивати в Світовому банку, ггггг. Чоловік має зустріч, а я не хочу туди з ним йти, то посиджу на "бережку" - повишиваю :)
     
  19. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Анутка, дякую дуже (пишу зі сльозами на очах)
    Обіцяю, як дасть Бог, все в нас буде добре, передати гарбузову естафету далі :)
    Вишивати буду обовязково, тільки не Скарби (потішилась і заховала в глухий кут), а ведмежачу сімейку. Вишивати почала, коли втратили ненародженого синочка, щоб заповнити пустку. А за якийсь час побачила цей дизайн (A row of love) і вирішила обовязково вишити. От тільки дороблю термінові справи і починаю.

    Дівчатка, не ображайтесь, я сьогодні про сумне. Певно гормони :) Обіцяю виправитись і хвалитись своїм процесиком
     
  20. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Дівчатка, маю до вас таке прохання, може хтось бачив відшиті яблука бісером від "чарівної митті", мені так хочеться подивитись як вони вишитими виглядають.. буду дуже вдячна;)
     
Статус теми:
Закрита.