як вибрати планшетний ПК

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Анастасія, 5 Листопад 2012.

  1. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    в мене iPad з 3G. Річ у нашій країні безсмысленная. У поїзді інтернет змогла зловити тільки біля великих міст. А у місті (вдома/робота/кафе) нащо мені 3G ? Там wi-Fi є.
     
  2. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    у нас Asus FonePad. Має 3G,GPS(а це нам було найпріоритетніше, щоб навігатор не купляти) можна карточку вставляти, круті іграшки не тягне, але не для цього брали. Довго тримає батарея (теж важливий фактор) І відносно недорогий - 250дол. +Алюмінієва спинка.
    http://www.mobile-review.com/print.php?filename=/articles/2013/asus-fonepad.shtml - ось огляд.
    http://deshevshe.net.ua/planshetpc-asus/asus_fonepad_16gb_3g_gold_me371mg1i030a.html
    єдине що довго шукали чохол для нього.
     
  3. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    У мене Acer Iconia Tab A110. Теж вибирила недорогого китайця але знайомий продавець мене відрадив і порадив цей взяти. Разом з чохлом і захисною плівкою обійшовся мені десь в 1600грн. Працюэ без глюків, э GPS, для скайпу камера нормальна. Я заходжу в нет кілька раз на день - то батареі вистачаэ на день. Якість відео/звуку мене задовільняють. Екран подібний на пластик, але вичитала на форумах, що це всеж закалене скло і стійкий до подряпин. Я не експериментувала:)
    Эдине, не розібралась ще з редагуванням тексту і як зробити собі клавіатуру зі всіма укр буквами, але це питання до андроіда, а не до марки планшету:) .
     
  4. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Ми спершу придивлялись до Асус, але швагер мого чоловіка відрадив нас, сказав, що там погана роздільна здатність екрану, для 7 дюймів це нормально, а для 9-10 - мало. А ми якраз хотіли 10 дюймів. Тому обрали Ainol 9 Novo Spark 9,7". У двох наших швагрів також Айнол, 7", і обидва задоволені. В Айнол 9 висока роздільна здатність, картинка буде сочною. Мені вже досить, що нетбук Асус 10" у мене не має гарного зображення... Не звернула увагу на роздільну здатність.
    Сьогодні маю забрати з НП планшет, вже нетерпиться подивитися)))
    Але про читалку Кіндл все-одно мрію, бо думаю, що очі від читання з планшету все-одно втомляться... Та й розмір великий. Буду на ДН у мужа замовляти, якщо не передумаю))))
     
  5. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    от тому мені чоловік купив без 3G, iPad то є вєщь! мій найліпший електронний помічник:girl_tender: настільки там все продумано! уміляєт, чесне слово :girl_yes:
     
  6. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Напишу і я свою думку, побудовану на досвіді.
    У нас є комп, ноут, нетбук, планшет. Чоловік сидить за компом, я за нетбуком. Планшет не такий зручний у користуванні для мене як нетбук. Раніше у поїздки ми брали планшет, а тепер нетбук. Так, він важчий та займає більше місце, але нам комфортніше з ним
    Отож, радила б подумати про нетбук
     
  7. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Читаю і бачу, що то дурня - щось радити комусь))) усім треба щось своє)))
    в нас набор такий: ноут(колись був чоловіка), нетбук ( колись був мій), 2 планшети(блекбері та айпад).

    використовуємо:
    чоловік - нетбук
    я - 90% планшет, 10% - ноутбук (серіал подивитися разом чи фотки відредагувати)

    обидва мріємо про нормальний десктоп. Бо мене дістало фотки робити на роботі чи у батьків.

    у подорожі беремо планшет (блекбері), бо він найменший, а в подорожах нам головне, щоб був браузер та карти.
     
  8. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    У нас є комп, нетбук і недавно придбали планшет. Комп - незамінна річ! Нетбук зручний, але у моїй моделі чомусь погане розрішення екрану, фото не якісні виглядають і це ніяк змінити не можна, вже дивились... Планшет мені подобається якравими і сочними кольорами, мені легко лазити по інтернету з нього, читати книги, що з нетбука зовсім не зручно. Єдине хочу тепер читалку. Але вже напевне без підсвітки (спершу хотіла з нею). Думаю, якщо читатиму вночі, то братиму планшет. Так і дешевше... Не переплачу за навороти...
     
  9. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    а я читалку з появою планшета закинула...
     
  10. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Вибрала собі Самсунг галаксі Таб 3 10.1 або 3.8.0, хочу через 3G, щоб не бігати у пошукаї фай фаю. Хтось має подібне? Це мрія...до покупки тре чоловіка настроїти ще

    ---------- Додано в 12:26 ---------- Попередній допис був написаний в 12:21 ----------

    у мене безліміт від КС, у телефоні і працює добре і швидко
     
  11. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Nyashka, та я також подумую, як то правильніше зробити)) Пробую читати з планшета...
     
  12. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    як варіант: планшет з док-станцією.
    ми собі взяли такий:
    [​IMG]
    для роботи у графічних редакторах зручно працювати стилосом; для набирання текстів/гортання нету під'єднуємо док-станцію і мишу; для прогулянок-подорожей можна брати просто сам планшет :)
     
  13. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Чи хтось може порадити планшет до 1000-1200 грн? Дивлюся на дешевше, там і по 500 грн є. Потрібен планшет на подарунок племінниці, їй головне, щоб ігри були, а мені - щоб не почав "гальмувати" через пів року.
     
  14. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    можна вибрати з таких:
    Lenovo IdeaTab A1000 (якраз ціновий ліміт)
    GoClever TAB R83
    єдине, в GoClever менше внутрішньої пам'яті, але це можна компенсувати, придбавши пізінше картку пам'яті до 32Гб
     
  15. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Дивилися вчора його в магазині, вже навіть думала замовляти на дешевше (до речі, ціна в фокстроті/mojo не відрізнялася з ціною на дешевше), але потім ще чоловік підключився до моїх пошуків, почав дивитися технічні х-ки, і зупинили вибір на (ноу-нейм) планшеті globex gu 7814. Вийшло дорожче за мій ліміт, хочу ще тепер підшукати хороші аксесуари (плівка, чохол), але подивилися на ціни, і вирішили брати на діалекстрімі, там такі штуки можна по 2-3 долари купити.
     
  16. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Дівчата, підкажіть хочу купити планшет, допоможіть обрати між
    1. ViewSonic ViewPad 100Q http://rozetka.com.ua/viewsonic_viewpad_100q/p301033/#tab=photo
    2. Lenovo IdeaTab S6000L -http://rozetka.com.ua/lenovo_ideatab_s6000l_16gb_black_59394035/p380445/
    3. ViewSonic ViewPad 10e - http://deshevshe.net.ua/planshetpc-viewsonic/viewsonic_viewpad_10e_3g_v10e_bda1eu9_01.html
    4. Lenovo Yoga Tablet B6000 - http://deshevshe.net.ua/planshetpc-lenovo/lenovo_yoga_tablet_b6000_16gb_silver_593.html
    Може хтось якийсь має, може щось порадити, бо я в техніці не дуже.
    Дякую.
     
  17. IgorLvivM

    IgorLvivM New Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    В налаштуваннях є "Скинути до заводських установок". Видаляє все і планшет (смартфон) програмно, як новий.

    ---------- Додано в 08:24 ---------- Попередній допис був написаний в 08:21 ----------

    Я б таки повернувся до Леново. Хоч і їхній техніці не довіряю, але то таки краще ніж Глобекс.
    Зрештою, якщо то подарунок племінниці - може бути.
    Собі я б не брав жодного з них. (Розумію, що Ви виходили з бюджету).

    ---------- Додано в 08:32 ---------- Попередній допис був написаний в 08:24 ----------

    Які критерії вибору?
    1. Бюджет.
    2. ЖПС.
    3. 3Ж.
    4. Діагональ.
    5. Основне призначення.
    ...
     
  18. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    і мені допоможіть)))
    1. дешевий - до 1000 грн
    2.3.4.не має значення)
    5. для донечки,щоб був Wi Fi ,камера,(блютуз бажано).
     
  19. IgorLvivM

    IgorLvivM New Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Спробую для всіх.
    Перш за все, для вибору, сьогодні рекомендую сервіс Яндексу. Доволі зручно.
    http://market.yandex.ua/catalogmodels.xml?CAT_ID=6427101&hid=6427100

    На що варто звернути увагу?

    1. На виробника.
    Асус. Хороший виробник. Є проблеми з несумісністю універсальних зарядок.
    Асер. І так, і ні. Є дуже вдалі моделі, є - так собі. Але альтернатива цілком не погана.
    Престіжіо. "Фірмовий" китаєць, зрештою, як і всі решта. Головне - є сервісні центри. Чемно підтримується гарантія. Статистика: з 20шт - 1 бракований. Хороший бюджетний варіант. Такий, щоб не просто викинути гроші і потім шукати підвал, де його ремонтують.
    Вюсонік. Фірма відома. Статистика та враження - подібні до Ейсера.
    Самсунг, Леново. Не люблю цих виробників. Багато реклами, мало якості та надійності.
    Все решта, в бюджетному сегменті - я б навіть не розглядав.

    2. Об'єм пам'яті. Варто переконатись чи є слот для мікроСД. Рано чи пізно, пам'яті пристрою буде мало. Та й фільм якийсь інколи закачати - не завадить.

    3. Камера. Мегапікселі і реальні фото. Бо 5 і 5 мегапікселів у різних пристроях можуть відрізнятись. Правда, я переконаний, що для фотографування є фотокамери.

    4. ЖПС, 3Ж тощо. За вашими потребами. Причому, є ЖПС, який не потребує інтернету, а є такі, котрі потребують постійного з'єднання.

    5. Екран. Технологія, діагональ та кількість точок. Якщо ми говоримо про бюджет, то технологія відрізнятись не буде (ТФТ), а чим більше точок - тим чіткіший екран. Діагональ, як на мене, чим більше - тим краще.

    6. Версія програмного забезпечення (ПЗ). Можливо, варто брати щось останнє (напр. Андроїд 4.2). Не тому, що є суттєва різниця, а тому. що це новіші моделі. Ну і я б дивився на Андроїд, а не на Віндовс.

    7. Процесор: частота, ядра. Теоретично - чим більше, тим крутіше. Але тим швидше сяде батарея.

    8. Ємність батареї. Напр. 5000мАг. Також, чим більше, тим краще. Довше працювати буде на одній зарядці.

    9. Оперативна пам'ять. Важлива для "важких" завдань. Напр. графічних іграшок.

    Думаю, цих критеріїв вибору - більш ніж достатньо.
    Якщо щось - запитуйте.

    ---------- Додано в 09:34 ---------- Попередній допис був написаний в 09:29 ----------

    Вибір такий.
     
  20. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: як вибрати планшетний ПК

    Ну і мені підкажіть, хочу купити планшет, то буде в Фокстроті (бо маю подарований сертифікат на 1500 грн ) , ходила сьогодні дивилась на Планшет LENOVO IdeaTab S6000 (59-368530) ціна 2499 грн то якраз мій ліміт )))
    Мені принципово діагональ 10-тка. Використовуватись буде для нету в основному, скайп, ну і фільм скачати деколи. Тут немає 3 джі ( в цій моделі) я так розумію , бо якщо я буду без wi-fi то без того 3 джі модему доступу вже і не зробиш ? чи можна купити перехідник якийсь (читала про доступ через телефон з ОП Андроїд (але в мене не такий і міняти не буду)
    Впринципі я його беру для батьків, але буде потреба мені скористатись ним довший період часу , де немає wi-fi (от тут з тим 3 джі ??? ) шукати почала сьогодні , тому в тому ще зовсім не розібралась

    ще є цей, але 7-мка Планшет LENOVO IdeaTab A3000 (59-366245) 1749 грн
    на які моделі вартує глянути ще , і як ці дві