КПК

Показати повну версію : Рагулі? (2)

Сторінки : 1 [2] 3 4 5 6 7

Т@нюшк@
03.03.2013, 17:42
показує або свою рекламу, або передачі/новини свого виробництва саме у той час, коли новий канал показує фільм
колись мене це страшенно бісило. а тепер вже в той час рідко дивлюсь ТБ.
останній раз розізлило коли показували сутінки в перекладі Притули.
вони переважно включаються в 9 ранку і 18 вечора, на вихідні зараз здається 18.30

---------- Додано в 16:42 ---------- Попередній допис був написаний в 16:41 ----------

У кого кабельне- то такого нема.
у кого з тарілки ТБ, в того нема

AilataN
03.03.2013, 18:01
Ну тоді в кого сателітарне. Знаю, що у знайомої такого нема, і вона була здивована взагалі таким чудом.
та, сателітарне :)

analastanka
03.03.2013, 18:10
останній раз розізлило коли показували сутінки в перекладі Притули

Отой "шедевр" мене взагалі вбив... була попала випадково на початок, переключила, але довго потім відпльовувалась...:bad:

Njuta
04.03.2013, 14:46
мені в капюшон кинули петарду "добрі жартівники"
Це вже не рагулізм , це дибілізм якийсь . Люди про наслідки взагалі не думають....:girl_impossible:

AdFeja
11.03.2013, 15:18
Вчора на зупинці бачила: стояла жіночка з дома хлопцями років по 8- 10, які пили сік с пачок. Допили і недовго думаючи, один з них кинув пачку прямо під скляним дашком зупинки! Другий не встиг - я зробила зауваження, що тут смітника немає і кидати немає чого. Мене підтримав ще й мужчина, що стояв поруч. Жіночка, яка з тими дітьми була разом (мама чи хто там) щось пробубоніла, але пачку вони не кинули. Я розумію, що того сміття там вже купка, але якщо так кожен буде робити, то буде просто свалка.

Osya
11.03.2013, 16:03
Ви про маленьких хлопців кажете, я заходила до підїзду і хлопці (13-15років) пили колу, недовго думаючи підійшли до кущів діля будинку і кинули туди пляшки :girl_impossible:, я заставила полізти і забрати і викинути в смітник :girl_mad:
Виховання напевно таке. :girl_cray:

analastanka
11.03.2013, 16:07
тут смітника немає і кидати немає чого

Ні в якому разі не виправдовую тих, хто розкидається сміттям (вони теж рагулі), але як на мене, то справжні рагулі ті, хто відповідає за смітники (деколи йдеш кілька кварталів зі сміттям у руці, а викинути немає куди - смітника жодного).

Seshat
11.03.2013, 17:07
Про сміття і рагулів. Сіла мама до мене в машину, збираємось їхати на базар. Бачу, сусід йде. Кажу мамі, що вчора він мене в місті підрізав і, порушивши 4 правила, ще щось там відкрикувався. В цей момент сусід допиває воду з пляшки і закидає ту пляшку на дашок над входом в під’їзд. Німа сцена. Рагуль в квадраті.

AdFeja
11.03.2013, 17:30
то справжні рагулі ті, хто відповідає за смітники (деколи йдеш кілька кварталів зі сміттям у руці, а викинути немає куди - смітника жодного).
так, я згідна з вами, що повний рагулізм ота відсутність смітників. Але ж не привід кидати те сміття просто на вулиці.

analastanka
11.03.2013, 22:25
Але ж не привід кидати те сміття просто на вулиці.

Так і я кажу, що не привід. Але воно ж провокує :)

ПИС: погугліть "теорію розбитих вікон" - дуже цікава штука, саме про сміття і провокації. Не виправдовує, але пояснює механізм.

Oriana
12.03.2013, 11:20
От дістав мене один власник авто - недалеко є поліклініка в дворі якої є парковка, поруч дорога й тротуар, між ними клаптик землі шириною в метр. Так от, (вже один раз) лінь було ставити на парковці авто, поставив посеред тротуарчику.... І роби що хоч. Дорога й так вузька, а я все одно мусила з візком їхати по ній, бо на тротуар ні візок ні я не влізлися... Так і хотілось йому чи то колесо спустити чи дзеркало вибити..:girl_devil:

Goerid
13.03.2013, 16:52
справжні рагулі ті, хто відповідає за смітники (деколи йдеш кілька кварталів зі сміттям у руці, а викинути немає куди - смітника жодного)
Я живу в орендованій хаті. Так в листопаді забрали смітники, і зявились оголошення якоїсь фірми про вивіз сміття з під будинку. Ми цими послугами не скористались, бо там різні договори, а ми не власники, та і витрати
Тепер ми носимо сміття дві зупинки. Колись майже щодня викидала, а тепер збираю цілий пакет.
І на мою думку це такий у нас бізнес...((

KAPUCHINKA
13.03.2013, 17:11
Ми цими послугами не скористались, бо там різні договори, а ми не власники, та і витрати
ви в особняку живете чи як? бо щось не уявляю собі ситуацію. ну ви не скористалися, а сусіди? як забирають сміття у тих хто скористався? то без всяких підтекстів. просто цікаво як так може бути.

Njuta
13.03.2013, 17:47
На рахунок смітників . В нас смітники стоять недалеко від наших вікон , а сміттєвоз приїзжає збирати їх чомусь акурат в 1-2 годині ночі :girl_mad: . Відповідно грім стоїть неймовірний , плюс все це супровлджується піснями " Ласкового мая " , які лунають з кабіни водія , включені на повні децибели . :girl_cray:

dasha
13.03.2013, 20:07
Нас так теж періодично будять:girl_mad:. Виявляється, що сміттєвози працюють цілодобово, по змінах.

rozalin
14.03.2013, 00:15
незнаю чи в цю тему, але вискажусь
сьогодні їду додому в маршрутці, змучена, думки- про коли ж нарешті настане у Львові весна, і от яка ситуація міняє хіт моїх думок. в маршрутку сідають мама з дівчинкою (мабуть у дівчинки дцп,ледве ніжками топала, так шкода її стало) і просить шофера проїхатись одну зупинку на вул. В.Великого від "океану" до наступної зуп. гот.Гетьман, і зразу просить зупинитись трішки ближче до кільця, тому що дитині важко йти ще такий "кавалок" дороги, так ви би бачили того водія , червоний як буряк повний злості і каже "та ви маєте совість мамаша , мене оштрафують, і так вас везу безплатно!"
мені аж комок в горлі , думаю ну і паскуда!!! цілий вечір думаю за ту дівчинку(((((

Njuta
14.03.2013, 14:21
Виявляється, що сміттєвози працюють цілодобово, по змінах.
І чого нічна зміна припадає іменно на наші смітники :girl_in_dreams:

Svjatkova
19.03.2013, 01:11
І я в цю темку...
Не було нас деякий час у Львові. Внеділю повернулися, заходжу на подвір"я і в мене шок :eek: - в кутку нашого мінісаду, що прилягає до сусідньої загорожі кучугура снігу висотою 3м та площею 5х6-7м як мінімум!!!
Це сусід-рагуль ( хоча на той момент я його назвала в душі куди некультурніше) весь ( !!) сніг із свого заднього подвір"я та вулички навпроти себе тупо перекинув нам на подвір"я прямо на молоді кущі смородини :(
Ви собі навіть не уявляєте, що в мене творилося на душі. Не розумію, як земля носить таких д... :aggressive:
але і це ще не все.. чоловік прийшов за деякий час із вулиці ( трохи розчищав сніг), і переказав мені зі слів сусідів , що той же придурок в суботу із передньої частини свого подвір"я повикидав сніг прямо на вуличку із іншої сторони ( там, де він не їздить авто), а коли два чоловіки-пенсіонери, що живуть далі від нього зробили зауваження йому ( вони в той час якраз розчищували цю ж дорогу, щоб своїми авто можна було хоч якось проїхати по і так вузькій вуличці чи швидкій, бо є там хворі люди старшого віку), то він їх просто послав і далі робив своє.
Що робити із такими нахабами?

AdFeja
19.03.2013, 10:30
Що робити із такими нахабами
а що з ними поробиш, як слова не діють? У нас сусід теж накидав на дорогу кучугуру снігу і сказав, що це для того, щоб машини не їздили. Це при тому, що чужих машин на нашій вулиці практично не буває

NataliaFed
19.03.2013, 10:42
тупо перекинув нам на подвір"я прямо на молоді кущі смородини
От, чесно може, то б виглядало, як уподобитись йому але не полінувалась би і перекинула все назад

Туфелька
19.03.2013, 10:48
У нас сусід теж накидав на дорогу кучугуру снігу і сказав, що це для того, щоб машини не їздили.
Дуже розумно! А якщо б швидка мала туди до когось їхати? Не дай Боже до дитинки, чи навіть до нього самого? Як тоді бути? Дійсно рагуль! Чистокровний, породистий!

Svjatkova
19.03.2013, 10:51
і перекинула все назад
в мене теж спочатку таке бажання було))) але охоловши, не захотілося опускатися до його рівня чи виясняти стосунки внеділю..

Nitriotka
27.03.2013, 12:09
Щось не знайшла теми, де би про то можна було би написати.
Прийшов щойно мужчина до мене, каже - збираємо з церкви якоїсь-там( не запам*ятала) на Тернопільщині, гроші на лікування онкохворих дітей. Показав документ якийсь з печаткою нашої сільради. Я кажу тому мужчині, що не маю грошей, хіба копійками трохи назбираю, бо в копілці маю досить. Приходжу в коридор, даю йому жменю по 50 копійок (нарахувала 5 грн), а він так глянув на мене і каже з посмішкою - та ви що, жартуєте, собі то лишіть.
Так і лишилась стояти в коридорі з тими копійками. Мені не шкода було тих кілька гривень дати, але чоловік сьогодні забрав останні, бо мав комунальні послуги заплатити. Ну але в нього така робота, що ввечері він знову якісь к-ка грн привезе зароблених.
Так от в мене до вас запитання - хто рагуль? Я - бо копійками пожертву давати хотіла, чи той мужчина, який не захотів тих моїх копійок?

AdFeja
27.03.2013, 12:13
Так от в мене до вас запитання - хто рагуль?
Як на мене, то точно не Ви. Яка різниця чи копійки подають чи купюри? і те, і інше - гроші. Хоча не раз навіть в маршрутці кажуть "нащо мені ті копійки, дайте нормальні гроші".
І ще (хай я буду не права), чому церква з Тернопільщини збирає гроші на Львівщині ? Ви не задумувались над цим?

Nitriotka
27.03.2013, 12:17
Ви не задумувались над цим
Задумалась, але глянула, що є печатка нашої сільради, то якось повірила в правдивість.

Holly
27.03.2013, 12:29
що є печатка нашої сільради,колись до нас прийшли 2 жіночки, збирали вже не пам"ятаю на що. Мали типу дозвіл і печатку з церкви Володимира і Ольги. Але той "дозвіл" був такий запацяний, що нічо толком не могла розібрати. Жіночки одразу того паперу не показували, показали лише після того, як я запитала про наявність. Так як я нічого не могла зрозуміти, кажу я зараз передзвоню в церкву і перепитаю, бо мала намір дати не маленьку суму. Що я наслухалась...обзивали як хтіли, мало не матами. Висмикнули папір з рук і пішли

KAPUCHINKA
27.03.2013, 12:35
не захотілося опускатися до його рівня
хочете вірте хочете ні, але то таки помагає, краще раз опуститися до чийогось рівня, ніж сто разів понервуватися. якраз у ті снігопади нам якісь рагулі повідгортали свій сніг на наше парковочне місце. (чоловік на один день лишив машину на роботі). я закатала скандал охоронцю, що не дивиться куди рагулі сніг відкидають, а акурат на другий день (вийшли на годину швидше ніж завжди) зловили рагулика, який нагрібав купу снігу перед нашою машиною. за що добряче відгріб, бо чоловік якраз день перед тим дві години відкидав сніг, який добрі люди туди понасипали. мало того, що відгріб, то ще й той сніг, що накидав був змушений забрати :girl_haha: може ми і повелися як рагулі, але тепер наше парковочне місце чистеньке :girl_cool:

Rosynka
27.03.2013, 17:23
колись до нас прийшли 2
жіночки,
з села десь під Львовом, вже не пам'ятаю, на що збирали. Тато їх трохи детальніше почав питати, вони губляться. А так співпало, що тато знайомий з священиком з тої церкви, то й каже: "Зараз я подзвоню отцеві, точніше розпитаю, що ви там будуєте" та й набирає. То ще, певно, гудки не пішли, як ті жіночки вже зникли :)

tasha
27.03.2013, 18:31
Що робити із такими нахабами?

Лопатою по хребту, розмови і прохання не допоможуть. То такий тип людей, що розуміє тільки силу.

---------- Додано в 17:31 ---------- Попередній допис був написаний в 17:29 ----------

а мене добивають рагулі, які вважають що то їх обов"язок жувальну резинку кинути на підлогу в ліфті, або запхати в решітку, що лампочку закриває. В ліфті світла майже нема, заходиш як у погріб, де одні жуйки, та й ще всі стіни захаркані.

Brenda
29.03.2013, 19:10
А я терпіти не можу людей, які курять в ліфті! Ну як так можна? Заходжу вчора в ліфт (їхати на 8 поверх, немало, імхо!), а там такааа вонь і димище, що зайти, не те щоб винести це все - просто неможливо, а я вагітна (крім мене, там ж точно їздили і жіночки з маленькими дітьми або вагітні з токсикозом, наприклад), і то тааак смердить, як якіст сигарети Пріма чи Ватра. Ну і як з такими людьми боротись?
Я не розумію, чому не можна почекати тих 2 хвилини, поки ліфт спуститься і надворі покурити, тих 2 хвилини вирішуть в їхньому житті шось?
Рагулі та й годі...

Піес. Подумала спочатку написати оголошення, типу "Майте совість, не куріть в ліфті", але уявила, як його порвуть і наплюють на нього ті ж самі рагулі - будь-яке бажання відпало то робити...

Haidee
30.03.2013, 09:40
П"ю чай, дивлюся в вікно. Два чоловіки під будинком, якраз там, де всі ходять і машини паркують, п"ють щось з пляшок. Закінчили, один гонорово бере пляшку і ЗАРИВАЄ її в сніг, ще й ногою зверху притопкує. Другий трохи пооглядався (певно, в пошуках смітника, який за 10 метрів стоїть), потім і свою примостив збоку. Файні в нас люди, де живуть, там і гадять.
Вчора було веселіше. Гуляли з малими в парку, а там гараж стоїть поодинокий біля школи, відповідно біля нього школярі часто влаштовують вєсєлья. Бавляться діти біля того гаража, і тут чуємо звук розбитого скла. Хтось розумний закинув порожні пляшки на дах того гаража, і її вітром здуло на асфальт. Впала за пів метра від моєї дитини. Чудом нікого не зачепило.

shparynka
31.03.2013, 16:19
То точно, де живуть, там i гадять. Мене взагалi нервуе факт дзюрання на вулицях, а сьогоднi взагалi! Уявiть, центральна вулиця, люди йдуть з церкви, мама з сином гонорово на клумбi стали i пiд деревце роблять свое дiло! Як пси, чесслово. I хлопець великий, рокiв з 10. Як то бридко!!! Феее! Якийсь штраф би на тих всiх сцикунiв повводили би, чи шо. Дома ж всi чемненько в туалет ходять, а не де притисло.

Raven
31.03.2013, 20:03
I хлопець великий, рокiв з 10. Як то бридко!!!
Нє, бридко - відсутність громадських вбиралень. Коли похресниці приспічить, в мене є десь хвилин зо 2 на пошук туалету. І я посажу дитину пісяти під таке саме деревце, аніж йти в таку погоду в мокрих колготах.

Supernatural
31.03.2013, 21:17
Нещодавно на Вернісажі дивилась картини, приглядалась що цікавого, по скільки (шукаємо дещо для себе). Одна картина сподобалась, і я спитала продавщицю скільки коштує. Вона прискіпливо подивилась на мене (виглядаю я пристойно), питає: "брати будете?". Я кажу, що робота сподобалась, хочу ціну, хоч приблизно взнати. На що вона відповідає (дослівно): "та то треба напрягатися щоб точно вам ціну сказати, придивлятися мені, і , взагалі, тоді ще "магазин" закритий". І продовжує собі там крутитись. Ноу коментс, купувати там щось я точно перехотіла. Досить часто наші торгаші так себе ведуть з людьми, то точно рагулізм.

Meriroma
31.03.2013, 21:24
І я посажу дитину пісяти під таке саме деревце,

І я свою посаджу і нехай думають що я рагуль мені всьо два

zaderyshka
31.03.2013, 21:26
та то треба напрягатися щоб точно вам ціну сказати
Власне з тієї причини я намагаюсь заходити на ринки як найрідше, бо кілька разів на ринку мене відверто образили своїм ставленням продавці. Наприклад, зауваженнями щодо фігури типу "Ну, та на ваші бедра ясно буде мале, в мене є більше в іншому магазині, але принесу тільки як хочете брати" або припущення щодо мого зовнішнього вигляду, бо на ринок я не вибираюсь як на параду "Але то дороге, то 300-500-700 грн., подумайте чи мені знімати, бо вам певно задорого буде". В такому випадку кажу, щоб не напружувались без потреби, бо віддавати гроші людині, яка прикладає хоч мінімальних зусиль догодити споживачеві я не буду, хоч би як мені річ сподобалась. Це називаю маркетинговим-рагулізмом.

shparynka
31.03.2013, 23:30
Так, згiдна, посадити дитину треба десь, але ж не в центрi мiста, не? Можна ж хоча б в арку зайти, трохи далi вiд людей? Це все-таки трохи iнтимна справа, ви так не рахуете?

Rosynka
01.04.2013, 01:23
Можна ж хоча б в арку
зайти, трохи далi вiд людей?
В даній ситуації ніхто тут , крім Вас, не може знати про наявність арки / якогось кафе / густіших кущів поблизу місця, де розгорталися події, і ніхто, крім мами, не знає, скільки вона мала часу на пошук відповідного місця.
Бувають різні діти і різні обставини, тому важко судити, чи то був прояв рагулізму, чи вимушена необхідність.

mrochkizm
01.04.2013, 01:32
Можна ж хоча б в арку зайти, трохи далi вiд людей?
Якщо вже так приспічило дитині справити природну потребу на вулиці, то тільки під дерево чи кущ. Тому що в такому випадку сеча піде в землю.
А от в арці, коли десятирічна дитина попісяє на бетон...Ви уявляєте, який там потім стоятиме запах? Причому довго.

shparynka
01.04.2013, 01:40
В даному випадку рахую, що це випадок рагулiзму, бо арка якраз була за 2! Кроки. Згiдна, дiти i випадки бувають рiзнi, але всi обурюються, коли вiдхожими мiсцями стають пiд"iзди, правда? Якщо можна десь сховатись, то чому б так не зробити? Давайте смiтити на вулицях, бо смiтника поблизу немае, так? Та дiло суто не в арцi, дiвчатка, а в тому, що треба привчати дiтей не гадити на вулицях. Пiес. Пiсля арки там досить кущикiв))

mrochkizm
01.04.2013, 01:42
В даному випадку рахую, що це випадок рагулiзму, бо арка якраз була за 2! Кроки. Згiдна, дiти i випадки бувають рiзнi, але всi обурюються, коли вiдхожими мiсцями стають пiд"iзди, правда? Якщо можна десь сховатись, то чому б так не зробити? Давайте смiтити на вулицях, бо смiтника поблизу немае, так?
Емммм...
А поясніть, будь ласка, що Ви вкладаєте в поняття "арка"?

shparynka
01.04.2013, 01:48
Це провiтрюваний прохiд мiж суцiльними будинками.

mrochkizm
01.04.2013, 01:51
Це провiтрюваний прохiд мiж суцiльними будинками.
Забетонований :)

shparynka
01.04.2013, 01:54
Сквозний прохiд в будинку. Якось так.

Тетянка
01.04.2013, 01:59
привчати дiтей не гадити на вулицях
:khomyak: просто нема слів....Я тоді теж рагулиха, бо як моїй дитині приспічить і не буде де справити потребу, то будем гадити....а що робити. У Вас ніколи такого не бувало, що так хочеться в туалет, що от-от тріснеш?!

Rosynka
01.04.2013, 02:05
всi
обурюються, коли вiдхожими
мiсцями стають пiд"iзди, правда?
Якщо можна десь сховатись, то
чому б так не зробити?
Та якраз в тих під'їздах і ховаються...

shparynka
01.04.2013, 02:06
Ооо.. Зараз закидають мене капцями, що я дiтоненависниця)) дiвчатка, ключове слово - центр мiста. Ну уявiть, недiля, Оперний, товпи народу. I пiсяння бiля фонтану. Файно?

Hermi
01.04.2013, 02:37
Читаю цю тему і все далі бачу, що всі починають забувати елементарні правила етикету, а всі свої потреби виносять на перше місце.
Можете мене також закидати тапками, але треба мати хоч якусь гідність і повагу до історичних цінностей, людей які знаходяться навколи.
вже писала про те як хороші матусі влаштвують туалет біля головного корпусу політехніки, в центрі не раз бачила як за памятниками навіть дорослі люди влаштовують туалет...В наш час поблизу є багато кафешок з туалетами, якщо вже так приспічило.А якщо ви знаєте що ваша дитина в останню хвилину скаже що хоче в туалет, то одівайте памперс на прогулянку.От цікаво, а як ви вдома, і дитина кричить що хоче в туалет, ви що десь там за столом чи шафою кажете сходити, якщо до горшка чи туалету трішки далеко?Якщо чесно то сумніваюсь.
і тут спрацьовує - навіщо вчити дитини культури, нехай дитині буде добре так як є..вибачте за таке грубе порівння, але просто таке напрошується.
Розумію що є всякі ситуації...Але коли отак дитину садовити сходити в туалет де попало, то для неї то стає звичним ділом, і потім в дорослому віці вона не буде задумуватись що то погано, по рагульськи, вона просто буде знати що це нормально, бо вона звикла до того змалечку...

AilataN
01.04.2013, 02:46
ключове слово - центр мiста.
Як на мене то ключове слово- вік дитини.
В десять років я б малому не дала пісяти де прийдеться, завела би в кафе,або гарненько його би заховала за якісь предмети ( в силу відсутності на кожному метрі туалетів). І він сам вже десь років зі семи встидався би таке робити.
Для малої дитини стоп придумати тяжко, тому все одно де вона попісяє, аби не впісялась в штани.
ну і є мами які висажують дітей прямо на тротуарах. Типу, какай- ти ж маленька. Або в парку гуляємо зі знайомими, мама знімає штанці хлопцю от де він стояв, там і знімає. А мені неприємно, що моя дитина потім буде бігати по тій калюжі. До якоїсь прогалинки тяжко довести?

---------- Додано в 01:46 ---------- Попередній допис був написаний в 01:43 ----------

треба мати хоч якусь гідність і повагу до історичних цінностей, людей які знаходяться навколи.
Там пісяли 18 річні діти?
Чесно вам скажу, що такі самі претензії, із таким же успіхом, ви можете виставити бродячим собакам які засцикують все підряд незважаючи на історичну цінність. Причому в більшому масштабі.

famenlviv
01.04.2013, 03:20
Не знаю, але читаючи цю тему, бачу, що найбільші рагулі- це керівництво нашої держави.Ну, чому люди мають ходити в туалет по Макдональдсах чи кафешках, чому таке велике місто, як Львів не заслужило на те, щоб відкрити в центрі декілька туалетів, у всіх цивілізованих країнах міські гроші оплачують і вбиральні.

Те саме, як читаю про маршрутки- хто кому має встати і дати місце- автобусів має бути стільки, щоб можна було мати можливість сісти.
А як згадаю ті собачі " какашки". Колись ходила кожного ранку по Пекарській- тільки треба було дивитися, щоб не " підірватися".Деколи жаліються на Європу, що тут за все треба платити, за собак також платяться податки, за ті гроші потім в парках , на майданчиках встановлюються спеціальні мусорники з мішечками- кожен власник собак відразу може за своєю песьою поприбирати.

У Німеччині також маленькі діти, але ще ніколи не бачила, що батьки привселюдно , ще й взимку знімають дитині штани і "пісяють".Хоча дітям до 3- 5 років таке контролювати важко.

AilataN
01.04.2013, 03:27
батьки привселюдно , ще й взимку знімають дитині штани і "пісяють".
бо діти в памперсах :)

famenlviv
01.04.2013, 03:49
Від 3 років вони тут мають бути сухими- багато дитячих садків ставлять такі вимоги.
А до 2-3 років батьки дійсно ходінням на горщик дуже не заморочуються..

Маруся Іванова
01.04.2013, 15:04
З дитячим приперло тяжко щось зробити,
Йдешь по Листопадоваго Чину в 6-30 ранку, а перед тобою йде хлопака та вигулює слоно-тер"єра якогось і воно посеред тротуару сідає і валить купу таку, що перейти тяжко. Моя дитина таку купу за три дні не наробить, тому вважаю, якщо маленьку дитину пристроїти десь під деревце в парку то нестрашно.

Скажіть, то рагулі, чи держава така?
Їду по Богдана Хмельницького, нікого не рухаю, намагаюся об"їхати ями, коли дорожники з лопатами кидають снигові брили та сніг на дорогу, один на капот, другий під колеса....нема слів...мала бажання зупинитись та поматюкатись, але тільки посигналила.

Freitag
01.04.2013, 15:34
дорожники з лопатами кидають снігові брили та сніг на дорогу
Ох, нам теж дядечко під самі колеса жбурнув брилу льоду на вул. Крушельницької. А біля монументу слави вивели перед військовою частиною роту солдат і вони так старанно лопатами увесь сніг з тротуару на дорогу перекидають :girl_devil: Чесно, сказала би, що принципи роботи як в Зімбабве, але здається в них снігу не буває. Ідіотизм.

Galysik
02.04.2013, 01:56
Є цивілізоване рішення - дорожний розкладний горщик.
http://www.youtube.com/watch?v=TChJ4xwad54

AilataN
02.04.2013, 02:29
Я зараз відео не можу подивитися, підкажіть- куди потім мама діває вмістиме горщика? там є кишенька герметична?
Буду ржати, якщо вона на тих мяст все то діло виливає на травичку))

---------- Додано в 01:29 ---------- Попередній допис був написаний в 01:25 ----------

старанно лопатами увесь сніг з тротуару на дорогу перекидають
у нас на вулиці теж так роблять. Тротуари вже давно чисті, а кучугури снігу перекидають на дорогу і авто колесами то все розмішують, і тане розмішаний сніг скоріше, факт, ніж би стиг великими брилами.
Я не захищаю кидаючих брили льоду під колеса автомобілів двірників, але в тому є зміст щоб роздовбати метрові кучугури снігу. вони так скорше топляться +випаровуються.

panikvarts
02.04.2013, 02:29
підкажіть- куди потім мама діває вмістиме горщика? там є кишенька герметична?
Там типу торбинки, яку потім виймають, зав’язують і викидають у смітник.

Galysik
02.04.2013, 02:37
Торбинка має спеціальний слой що впитує, як у підгузниках.
тут зображення (http://www.walmart.com/ip/Kalencom-Potette-Plus-2-in-1-Portable-Potty-Trainer-Blue/13012706)

KAPUCHINKA
02.04.2013, 10:33
але в тому є зміст щоб роздовбати метрові кучугури снігу. вони так скорше топляться +випаровуються.

нема в тому змісту, той сніг, звичайно можна розкидати, але не на дорогу, бо по перше на дорозі стає слизько, а якщо це на бруківці, то взагалі аут. ну і плюс, якщо воно не встигне стопитися і береться морозець, то тоді взагалі весело, я вже не говорю про те, що псується авто. мащина нормально не слухається, її кидає на тих хаотично замерзлих колдобінах :girl_nea: а це небезпечно і для пішохододів і для водіїв. як на мене, то вже краще хай лежить на краю тротуару.

Маруся Іванова
02.04.2013, 12:43
і тане розмішаний сніг скоріше, факт,
також факт, що машину кидає в різні сторони, коли вона по такому снігу їде.

Akseniya
02.04.2013, 13:09
Не знаю чи пишу у відповідну гілку, а з нами вчора сталася така історія...Їхала з чоловіком і з малою з масажу і вже біля дому, на Городоцькій біля костелу,зупинило нас ДАІ.Підходить інспектор і таким не дуже приязним тоном починає "Ви порушили...пред"явіть документи...". Скажу чесно, в мого чоловіка не те,щоб на них алергія, він їх ненавидить, гаїшники на нього діють як червона пряпка на бика:girl_devil:Скільки я з ним не говорила на ту тему, щоб він спокійніше себе вів і говорив з ними, то як об стіну горохом.Ну і от чоловік питає, яка причина зупинки, даїшник каже, що ми проїхали на червоне світло, чоловік впевнений,що їхав на мигаюче зелене (він дуже хороший водій), документи не показує, починають вони спорити на хамовитих тонах.Даїшник каже, що в нього на реєстраторі видно, мій муж вперся, щоб він показав, той не хоче, стоїть на тому, що він чітко бачив.Чоловік не хотів йому показувати права (бо не було законної підстави), і той подумав, що в нас якісь проблеми з документами, або їх взагалі немає, почав нас знімати, а це заборонено,хотів викликати оперативно-слідчу групу...Хоча в нас є реєстратор, я кажу дай я подивлюсь, але муж вперся,що не ми йому маєм доказати, а він нам, що було порушення правил ( добре,що мала храпіла, бо я вже ледве стримувалась).Вони ще спорили хвилин 5, поки чоловік не показав права, що все в порядку (все таки я і дитина збоку), і о диво, історія з червоним світлофором зразу забулась, хлопець-ДАЙ побажав бути уважнішими і ОДРАЗУ відпустив,а я навіть не зрозуміла,що ми вже рушаєм.Приїхали додому, включили реєстратор, а там ми гарно проїжджаємо на зелене мигаюче світло...Ось так хотіли розвести на штраф чи то пак взятку, якби:girl_impossible: чоловік зуби не з"їв на тих законах, статтях...Але йому треба бути спокійнішим, не опускатись до їхнього рівня (особливо коли впевнений у своїй правоті), немає до працвниців ДАІ терпцю і край...:girl_impossible:

Almariel
02.04.2013, 13:39
підкажіть- куди потім мама діває вмістиме горщика? там є кишенька герметична?
Буду ржати, якщо вона на тих мяст все то діло виливає на травичку))
перехитрили самих себе. я би воліла, щоб ту пісю (не каку) вилили десь під кущик. а то екологія і так кульгає на обидві ноги, а за кожним дитячим попісом - целофановий кульок з якоюсь гидотою, яка те впитує((

Zoryanazirka
02.04.2013, 14:02
От розстанув сніг і всі тротуари вкриті псячими "бомбами" це просто жах... Як на мене то всеодно що господар зняв штани і серед вулиці навалив. Є правила утримання міста, згідно яких кожен господар повинен прибирати після свого улюбленця. Уявляю якби я прийшла і комусь в під'їзді під двері навалила, це ж така ж сама територія спільного користування як і вулиця міста.

napoleona
02.04.2013, 14:21
От розстанув сніг і всі тротуари вкриті псячими "бомбами" це просто жах... Як на мене то всеодно що господар зняв штани і серед вулиці навалив. Є правила утримання міста, згідно яких кожен господар повинен прибирати після свого улюбленця. Уявляю якби я прийшла і комусь в під'їзді під двері навалила, це ж така ж сама територія спільного користування як і вулиця міста.
думала, що я одна така, у мене вже алергія на ту псоту і таких безвідповідальних господарів, хочеться принести їм то добро під двері:girl_devil:

manka
02.04.2013, 14:35
От розстанув сніг і всі тротуари вкриті псячими "бомбами"
.... і ми знову починаємо обговорювати ті самі теми:girl_wink:
Справді, дістали ті сюрпризи на тротуарах.
хочеться принести їм то добро під двері
Багато людей були б вам вдячні.:girl_wink:

terezka
02.04.2013, 14:58
Є правила утримання міста, згідно яких кожен господар повинен прибирати після свого улюбленця.

Прибирати треба лише у невідповідних місцях (коли трапився трафунок), а прибирання у місцях вигулу - уже оплачено з кишені господаря, і то ще кілька разів (і в жек, і в місто теж). Доречі, технічний бік житлового будинку - місце, де прибирати має двірник, а не господар тварини (оплачено і дозволено правилами утримання тварин у місті).

Проте, хтось ті правила дотримується, хтось ні. Так само як хтось вважає справляння природніх потреб людиною у невстановленних місцях цілком нормальним і доречним, бо "а шо таке?, дитина/старе/мале/дуже треба і т.д.", хоч то і є заборонено правилами і вважається хуліганством. Як і курити на зупинці/ліфті/під'їзді теж заборонено. Але когось то спиняє, а комусь "фйорики" на правила

Zoryanazirka
02.04.2013, 16:20
Не прибирати можна хіба в лісі. Я ще ніде за кордоном такого свинства не бачила. Тим більше там за це існують величезні штрафи. Прибирання в під'їзді теж оплачене, то може і там можна навалити? Моя сестра має песика, ще жодного дня не гуляла без спеціальної шуфельки і мішечків. Видно що поважає тих хто навколо.

Яруська
02.04.2013, 16:38
а прибирання у місцях вигулу - уже оплачено з кишені господаря, і то ще кілька разів (і в жек, і в місто теж). Доречі, технічний бік житлового будинку - місце, де прибирати має двірник, а не господар тварини (оплачено і дозволено правилами утримання тварин у місті).
Ви жартуєте? Чи маєте на увазі отой пунктик в квитанції на оплату компослуг -тварини і прочерк?
Ну в такому випадку, я розумію чому наші сусіди викидають сміття прямо з балкону на газон....вони ж платять за прибирання прибудинкової території.:girl_emo:

Прибирання в під'їзді теж оплачене, то може і там можна навалити?
От, от... Чомусь я не висипаю котячий лоток з балкону...А шо? Я ж теж плачу за прибирання. Банальне свинство от і все.
А ще рагулі ті, хто розвалює сніговики, що діти ліплять...йде і махає ногою, лиш би нагадити..а потім плачуться, що спермограми в них фігові:girl_crazy:

Люша
02.04.2013, 16:45
ой згадалося))) катаємось у парку на санках з дітьми, повз йдуть три "собачника" з пітбулями, на поводку але без намордника, і от один з них зупиняється і починає нам робити зауваження, що ми в парку на санках катаємось, а тут люди ходять, гуляють - і в той самий час його собака сідає і робить своє діло - на кілограм напевно)) І нічє - це нормально, для цього парк і є на думку господаря, а на санках - ні-ні - не можна.

Seshat
02.04.2013, 17:02
Ми живемо у в приватному будинку і для мене поприбирати за своїм песиком - це норма. І корона від того не падає. На комунальників надітись - то можна в г***ні втопитися. А якби кожен прибрав за песиком - була б чистота і порядок.
Про виділені клаптики для вигулу собак - гостювала в мами на Сихові, то там тільки один пагорб передбачено. Біля дороги і неподалік від школи. Так само як і кладовища для тварин немає. Одним словом, беручи тваринку, всі побочки є лише на плечах власника.

Siania
02.04.2013, 17:10
шуфельки і мішечків.
Як молодий собачник, хочу спитатись, чи нормально для екології викидати 3 рази вдень поліетиленові мішечки? За кордоном продають паперові. Мені самій їх кліпати?) Щоб ніхто тапками не кидав - я ЗА прибираннями за собаками.

Rosynka
02.04.2013, 17:12
в
парку на санках катаємось, а тут
люди ходять, гуляють
А яким чином катання на санках шкодить гуляючим? Заздрість душить?

Люша
02.04.2013, 17:19
А яким чином катання на санках шкодить гуляючим?
розкатуємо санчатами доріжки... може вони чимось і праві, не змогла знайти правильної відповіді - бо все життя скільки себе пам'ятаю всі узимку катаються в парку. Хоча на мою таку відповідь - можна відповісти - скільки себе пам'ятаємо собаки гадять на газончик))

tasha
02.04.2013, 17:25
Не знаю чи пишу у відповідну гілку, а з нами вчора сталася така історія...Їхала з чоловіком і з малою з масажу і вже біля дому, на Городоцькій біля костелу,зупинило нас ДАІ.Підходить інспектор і таким не дуже приязним тоном починає "Ви порушили...пред"явіть документи...". Скажу чесно, в мого чоловіка не те,щоб на них алергія, він їх ненавидить

Як про мого чоловіка пишете. Теж не дає документів, хоча вроді по нових правилах потрібно показувати. Нам так один гаїшник хотів штраф за перевищення швидкості вліпити, а в мене фотік був в машині, то включила відеозапис, через пару хвилин відпустив, але побажав доїхати до першого стовпа.

Siania
02.04.2013, 17:28
В кармі запропонували газетку використовувати. А куди мені бігти з тоб газеткою? Мусирники знайти складно, мішечок, який пропонують в Європі комунальні служби можна якось загорнути, це продумано.

Rosynka
02.04.2013, 17:43
вони чимось і праві,
я щось сьогодні трохи гальмую...
А ДЕ кататися на санках?

terezka
02.04.2013, 19:53
Прибирання в під'їзді теж оплачене, то може і там можна навалити?
хіба під"їзд це місце для вигулу? написано ж:
Прибирати треба
лише у невідповідних місцях (коли трапився трафунок)

Чомусь я не висипаю котячий лоток з балкону..
Дивно, я чомусь думала що цілком зрозумілою є різниця між "викиданням сміття з балкону" і спеціальним місцем для вигулу собак, де ті мають право робити те, що роблять. То оплачено додатково з кишені господаря того пса.

KAPUCHINKA
02.04.2013, 19:56
і спеціальним місцем для вигулу собак,
так мова ж йшла не про спеціальні місця, а про тротуари міста.

Zoryanazirka
02.04.2013, 19:58
Незнаю як щодо спеціальних місць, а на тротуарах бомба на бомбі, доречі на дитячому майданчику те саме. Мені дуже дивно що є люди для яких це нормальн явище. Може в них і вдома так?

famenlviv
02.04.2013, 20:24
Моя мама живе на Рожнятівщині, я там виросла, декілька кілометрів і починаються гори. Завжди в нас було чисто, аж поки не почали продавати все в пластику. Від того сміття нема куди дітись- ніхто його не вивозить. Аж недавно встановили контейнер для пляшок у районному центрі, а по селах - ситуція страшна. Люди починають те сміття палити і приносять тим шкоду і своєму здоров"ю і повітрю.
Ціле літо студенти ходять на природу- в ліс, на річку, і мало хто прибирає...
Побачила на сайті однокласників відео з місцевості, де і я раніше відпочивала- це просто жах:
http://www.youtube.com/watch?v=_5h90pKO0D4

---------- Додано в 19:24 ---------- Попередній допис був написаний в 19:20 ----------

чи нормально для екології викидати 3 рази вдень поліетиленові мішечки?
У нас поліетиленові торбинки дають на кожному кроці- в хлібному , овочі, фрукти також продають в цих торбинках, чому б не використовувати їх, хто , поклавши руку на серце, скаже, що завжди від них відмовляється.

Urtica
02.04.2013, 20:25
Вклинюся і оповім шановному товариству, що у славному польському місті Вроцлаві за 2 трамвайні зупинки від центру на тротуарах валяється величезна кількість "бомб" і псує уявлення пересічного українця про охайний закордон. Амінь. :)

Neverland
02.04.2013, 20:39
О_о, чи то лижі не їдуть, чи я довбанута... Це, типу, краще викидати окрім неекологічних памперсів ще якусь шнягу полієтиленову з якимось всмоктуючим шаром, явно не "еко френдлі", ніж дати дитю попісяти під кущ. Воно за 10 хвилин всмокчеться, ще і дереву користь буде, бо між іншим то добриво:girl_crazy: Каки то само собою зібрати треба, я завжди мала з собою про всяк пакет, але для попісів - ото явний перегин.

evstaxivna
02.04.2013, 21:52
на Рожнятівщині

ходять на природу- в ліс, на річку, і мало хто прибирає...
Ситуація така всюди-ібо бикота і є бикота :rus:(це закладене з раннього дитинства)...як варіант-змусити з тиждень-другий збирати навіть ті собачі какуни голими руцями.
Якщо ми плануємо їхати на природу(знаючи про таких рагулів і навчені не раз свинським виглядом місця відпочинку після таких рагулів), завжди маємо МІШОК ВЕЛИКИЙ для сміття і рукавиці, і це не для прибирання після себе, бо є трохи клепало, а після якраз отаких рагулів, які побували до нас на природі.

Tratata
02.04.2013, 21:59
Чомусь я не висипаю котячий лоток з балкону...А шо? Я ж теж плачу за прибирання.
Оооо, нарешті я зрозуміла чому мої сусіди викидають котячий лоток з балкону і ще з гордим виглядом лопаткою добре витрушують, щоб все-все висипалось :girl_crazy:

Galysik
02.04.2013, 22:25
У нас поліетиленові торбинки дають на кожному кроці -хто , поклавши руку на серце, скаже, що завжди від них відмовляється.
я відмовляюся, бо нашо скажімо молоко чи кефір пакувати додатково якщо вони і так запаковані? а коли чоловік приносить часом то не викидаю а використовую повторно.
Це, типу, краще викидати окрім неекологічних памперсів ще якусь шнягу полієтиленову з якимось всмоктуючим шаром, явно не "еко френдлі", ніж дати дитю попісяти під кущ
у цивілізованому світі (для якого і призначені ці пакети) сміття не складають на купу десь за містом, як у нас, а сортують і спец заводи його переробляють. Дуже вигідний бізнес до речі. Це тільки у нас не можуть поділити хто ж має на цьому заробити і заводів по переробці немає, от екологія і страждає. У Швейцарії мішки для сміття коштують 20 євро за пачку. В цю суму зразу входить збір за його утилізацію, тому там мішки набиті до відказу, іто лише таким сміттям, яке не можна вдома спалити в каміні.

Neverland
02.04.2013, 23:36
у цивілізованому світі (для якого і призначені ці пакети) сміття не складають на купу десь за містом, як у нас, а сортують і спец заводи його переробляють. Дуже вигідний бізнес до речі. Це тільки у нас не можуть поділити хто ж має на цьому заробити і заводів по переробці немає, от екологія і страждає.
Ага, звучить воно красиво і "цивілізовано". От тільки чогось замовчують, що той самий пластик неможливо повністю утилізувати, його розпад іде сотнями років + відходи з утилізації куди ідуть? Не напряму в космос, а в нашу рідну атмосферу. Правда, мудрі країни не себе забруднюють, а Індію, Китай, там їх заводи по так званій "переробці". Всі так пожвавлено кажуть про "еко френдлі", бо ми всьо переробим, а наспавді шкоди від тої переробки врезультаті бльше. І ті ж самі економки ртутні насправді теж переобити без шкоди нереально, а вся Європа вже на них. І з чого тут виходить шкоди природі і людині менше: від отого "відразливого попісу" під дерево, чи від викидів "переробки" такого естетичного пакетику? Кому дерево скаже "дякую"? Мені чогось очевидно. Нє, я за прогрес, але декий прогрес межує з маразмом.

Almariel
02.04.2013, 23:42
у цивілізованому світі (для якого і призначені ці пакети) сміття не складають на купу десь за містом, як у нас, а сортують і спец заводи його переробляють
на превеликий жаль, памперси не переробляють. і ніхто не сортує сміття з урн на вулиці, де кидають все разом.

---------- Додано в 21:42 ---------- Попередній допис був написаний в 21:40 ----------

От тільки чогось замовчують, що той самий пластик неможливо повністю утилізувати, його розпад іде сотнями років + відходи з утилізації куди ідуть?
якщо я не помиляюсь, то пластик якраз переробляють знов у пластик - він не лежить і гниє.
І ті ж самі економки ртутні насправді теж переобити без шкоди нереально
вони якось вилучають звідти ртуть і знов використовують у лампах.

Neverland
03.04.2013, 00:10
якщо я не помиляюсь, то пластик якраз переробляють знов у пластик - він не лежить і гниє.
Переоблять хіба пластик харчовий на гранули, і то дуже віднедавна почали. А прокладки-памперси ніхто і ніде не переробляє. Єдиний спосіб якось то все хоч трохи утилізувати є в Японії: купу сміття, яке не розкладається спресовують в один великий брикет і захоронють глибоко в землі. Всьо. Тобто яка буде шкода від того попісу і від того кулька?
вони якось вилучають звідти ртуть і знов використовують у лампах. Я недавно цікавилась тим питанням, то ніде не знайшла такої інформації. Знайшла, що ніде нічого не вилучають, а утилізуть тим же холодним пресуванням. А розказати можуть багато. Хіба би вм десь читали, то киньте ссилку, о мені цікаво.

Almariel
03.04.2013, 00:23
Переоблять хіба пластик харчовий на гранули, і то дуже віднедавна почали
мені казали, що переробляють весь пластик, і з хімії теж

А прокладки-памперси ніхто і ніде не переробляє
звичайно, я про це писала.
Тобто яка буде шкода від того попісу і від того кулька?
повністю підтримую.

Я недавно цікавилась тим питанням, то ніде не знайшла такої інформації. Знайшла, що ніде нічого не вилучають, а утилізуть тим же холодним пресуванням. А розказати можуть багато. Хіба би вм десь читали, то киньте ссилку, о мені цікаво.
ні, не читала - повірила так. якби так само утилізували, як все інше, то навіщо ставити окремі контейнери для збору енергозберігаючих ламп?

Neverland
03.04.2013, 00:36
якби так само утилізували, як все інше, то навіщо ставити окремі контейнери для збору енергозберігаючих ламп?
Та хто його зна. Чоловік просто лимони вирощує, то по рзних форумах цікавився тими лапмами економками, то там писали ті, хто має безпосередньо з тим справу, кажись в Німеччині, що так, збирають, але утилізують як і все, красиво спресували і по всій ртуті. А в нас то навіть в жеку як я принесла лампу, то мене послали викинути в смітник звичайний. Потім вже неохоче зарали в мене і, як мені потім інші повідомили, викинули в звичайний смітник:girl_crazy: А збирають може, щоб людям було спокійніше.

Almariel
03.04.2013, 00:45
кажись в Німеччині, що так, збирають, але утилізують як і все, красиво спресували і по всій ртуті.
ех, що ж ви мене так розчаровуєте, а я так вірила в добропорядність німців... :(

famenlviv
03.04.2013, 01:58
. Правда, мудрі країни не себе забруднюють, а Індію, Китай, там їх заводи по так званій "переробці".
Так було хіба раніше і то нелегально, зараз Китай заборонив утилізацію пластику на своїй території.А раніше платив гроші і то непогані, бо набагато дешевше обходиться переробка пластику, ніж його виготовлення- запаси нафти не вічні і коштує вона також не дешево.

А прокладки-памперси ніхто і ніде не переробляє.
їх спалюють, а енергія в Німеччині дорога. І фільтри тут дають менше викидів в атмосферу, ніж наприклад каміни.

купу сміття, яке не розкладається спресовують в один великий брикет і захоронють глибоко в землі.
Це швидше купа сміття, яка є отруйною і яку вже не можна утилізувати. І тут захоронюють це все під землею в пустих шахтах.

що так, збирають, але утилізують як і все, красиво спресували і по всій ртуті
Якби вони справді мали з тим справу і так робили, то не писали б про це на форумі, а так потріпатися кожен може.
Знаю, що справді розбирають все по частинах, метали- наліво( дорогі), скло-можна теж добре утилізувати.

---------- Додано в 00:58 ---------- Попередній допис був написаний в 00:55 ----------

ніхто не сортує сміття з урн на вулиці, де кидають все разом.
Сортують. Є спеціальні машини, які відбирають метали, пластик, тому вже часто говорилося про доцільність такого сортування споживачами.

Zoryanazirka
03.04.2013, 11:50
цікаво чому власники собак стали "еко-френдлі" тільки по відношенню прибирання. класна відмазка. носіть з собою паперові пакети і прибирайте какашки туди. Або, ше ліпше - закопуйте. Щоб інші люди могли насолоджуватися краєвидами навколо, а не вправлятися в міношуканні втупившися в тротуар.

Vittoriya
03.04.2013, 11:56
ніхто не сортує сміття з урн на вулиці, де кидають все разом.
Сортують, я бачила програму, ще казала чоловіку, що бідні люди мусять порпатися в чужому смітті.

---------- Додано в 09:56 ---------- Попередній допис був написаний в 09:54 ----------

А збирають може, щоб людям було спокійніше.
в Україні може й так, ну не думаю, що в НІмеччині так само. Зрештою навіть тут в Польщі і для батарейок є спеціальні урни. Значить якось їх утилізують окремо.

Zoryanazirka
03.04.2013, 13:24
Взагалі тут питання самоповаги і свідомості людини. Якщо я поважаю себе і оточуючих я смітити не буду і очікую такого ж від інших.

enigma
03.04.2013, 14:54
носіть з собою паперові пакети і прибирайте какашки туди
де взяти?
Збираю у поліетиленову рукавичку, але імхо краще б вже розкладалось на газоні, ніж засмічувати 2 рази на день пластиком.

oksumoron
03.04.2013, 15:15
утилізацію пластику на своїй території
наскільки мені відома на території єврозоюзу також почали використовувати так звану "біопластику", з якої виготовляють тепер всі пакети в магазинах!
Биопластик — это пластмассы из возобновляемых источников, например, растений и микроорганизмов, в то время как обычный пластик синтезируются из невозобновляемых ископаемых видов топлива, таких как нефть или природный газ. Популярным является заблуждение о том, что биопластик в окружающей среде быстрее разлагается, чем обычный пластик.

якщо чесно, я також була переконана, що біопластик розкладається значно швидше, але як пише стаття то ні! зате використовуються зовсім інші ресурси для його виготовлення!

---------- Додано в 13:15 ---------- Попередній допис був написаний в 13:09 ----------

Значить якось їх утилізують окремо
на днях почала читати брошурку яка мені прийшла по пошті, як саме сортувати сміття! то список просто нескінченний!
a container’s recyclability is determined by the market demand for that specific type of reclaimed product (taking into consideration both resin type and shape)
тобто не все те що пластик, можна кидати в контейнери з пластиком! те саме з керамікою, я не йде зі склом! або папір, який містить домішки пластика, йде в інший бак!

manka
03.04.2013, 15:46
краще б вже розкладалось на газоні
і на тротуарах, і на дитячих майданчиках?

Almariel
03.04.2013, 15:50
Сортують. Є спеціальні машини, які відбирають метали, пластик, тому вже часто говорилося про доцільність такого сортування споживачами.
тобто сортують і з контейнерів "Рестмюль"? маю на увазі, якщо люди самі не сортують, а кидають все в "рест", то звідти теж сортується?
п.с. треба переходити в тему про Європу, а то тут знов наофтопили

Zoryanazirka
03.04.2013, 18:40
імхо краще б вже розкладалось на газоні
Ага нехай лежить, а потім моя дитина пробіжиться газоном в парку і вся в гімняках. Це нормально?
де взяти?
вихід завжди є, хто хоче той буде робити

Улянка
03.04.2013, 19:05
За екологію дбати треба! Не те що там за чиюсь дитину, що глистів на майданчику нахапається, а потім хіматурою то все виводити треба.

Т@нюшк@
03.04.2013, 19:45
Щоб інші люди могли насолоджуватися краєвидами навколо, а не вправлятися в міношуканні втупившися в тротуар
половина какашок від бродячих собак, біля нас їх багато бігає

shparynka
03.04.2013, 20:17
А бродячi пси це взагалi болюче питання. Прийшла весна, в них почався гон, i так страшно ходити мiстом! Бiгають цiлими стадами, величезнi, як телята. Враження, що живеш в лiсi. Але це, знову ж таки, питання до нашоi влади. Що важливiше- безпека людей чи життя бездомних псiв?

famenlviv
04.04.2013, 02:13
тобто сортують і з контейнерів "Рестмюль"?
Звичайно. Ми кидаємо в сірий контейнер старі баняки, сковорідки- а це метали, побитий посуд, також є і пластик- наприклад коричневі горщики для квітів- вони не мають зеленого пункту, не можна їх викидати в "жовтий мішок", а переробити можна.
З " жовтих мішків" також машини відсортовують окремо алюміній( кришки від йогуртів чи дози) і пластик.
А памперси палять-цим теплом обігрівають напр. школи , те що залишається, видно, коли буваєш на зборі мусору-гори кругом, які вже поросли травою.
Небезпечні-як от ртуть чи атомні відходи- в бункерах.
наскільки мені відома на території єврозоюзу також почали використовувати так звану "біопластику", з якої виготовляють тепер всі пакети в магазинах!
На жаль ще далеко не всі- а тому, мусимо їсти йогурти, пити молоко і соки з фталатами.

Біо-пластик розкладається швидше, ніж той, з нафти, але недостатньо швидко, щоб можна було його викидати до харчових відходів чи трави, тому в Німеччині він викидається в сірий контейнер.

enigma
04.04.2013, 17:33
Не знаю чи до рагулів чи ні, але дратує страшенно, коли в роздягалці в спортзалі хтось з жіночок обовязково мус напшикатися дезодорантом на всю роздягальню. Бррр.

Osya
04.04.2013, 17:50
Або дома так напшикається хтось, що як потім в ліфт заходиш, то дихати немає чим. (Як газовій камері їдеш)

Stroga
05.04.2013, 16:36
в роздягалці в спортзалі хтось з жіночок обовязково мус напшикатися дезодорантом
а мені навпаки подобається, що заходиш в роздягалку, а там пахне, а не штиняє потом

Olka Sherolka
05.04.2013, 16:40
а мені навпаки подобається, що заходиш в роздягалку, а там пахне, а не штиняє потом
та якби ж... пахне потом+дезодорантом - гримуча суміш:8:

AdFeja
05.04.2013, 17:01
пахне потом+дезодорантом
чекайте-чекайте, ще літо прийде :girl_crazy:

Akseniya
05.04.2013, 17:29
Або коли в церкву надушаться:girl_cray:, мені і так тяжко стояти,коли багато людей, якось себе некомфортно почуваю. А тут такі запахи, що немає чим дихнути. Ну треба якось адекватно розуміти, де це умісно,а де ні і мати міру, в кінці кінців.:girl_mad:

Маруся Іванова
05.04.2013, 22:47
пахне потом+дезодорантом - гримуча суміш
додайте шкарпетки....:girl_cray:вдавитися можна

Stroga
06.04.2013, 13:13
я хожу в еко-фітнес в тренажерку, після заняття як правило всі приймають душ, в них там дуже чисто і хороша витяжка, тому потом не чути практично, а тільки дезодорант........буквально кілька разів попадала на дівчат після групових занять, то вони там не всі йдуть в душ, то там дійсно "потом+дезодорантом"......

Маруся Іванова
16.04.2013, 15:12
Такс. Прийшла додати себе. їздили в поліклініку сьогодня з дітьми. на перехресті Мечнікова-Личаківська, так старалась об"їхати рельси, що як мінімум двоє водіїв і один трамвай був в шоці...в загалі так не робиться, але і машину шкода: Girl_blush2:

AdFeja
23.04.2013, 10:31
Гуляли в суботу з дочкою, бачили як в одному з будинків на Сихові з балкона 9-го поверху висипали цілий пакет сміття!!!!!

smilechyk
24.04.2013, 15:49
десь тиждень тому на ДБК робили ямковий ремонт доріг...Так в час пік, коли всі їдуть додому з роботи, то працівники почали робити на самому колі ДБК, де створилася величезна пропка.....невже не можна було зробити це в день коли менше машин їздить, а не в час-пік вечером...

Oleolechka
24.04.2013, 16:17
десь тиждень тому на ДБК робили ямковий ремонт доріг...Так в час пік, коли всі їдуть додому з роботи, то працівники почали робити на самому колі ДБК, де створилася величезна пропка.....невже не можна було зробити це в день коли менше машин їздить, а не в час-пік вечером...
то ше нічо...а я в неділю бачила як дорогу ремонтували:girl_nea:

Urtica
24.04.2013, 16:22
то ше нічо...а я в неділю бачила як дорогу ремонтували

А може то були турки або євреї? ;)

NataliaFed
24.04.2013, 16:27
невже не можна було зробити це в день коли менше машин їздить, а не в час-пік вечером...
Мій брат, в силу роботи, часто їздить за кордон, то в нього взагалі шок від тих ремонтів посеред білого дня. Каже, що за кордоном дорожні роботи проводять лише вночі, коли практично немає руху транспорту

Oleolechka
24.04.2013, 18:00
А може то були турки або євреї?
я теж придивлялась, чи то турки. бо перед Євро вони ремонтували дороги і на свята, і по неділях.але на турків не схожі, на ортодоксальних євреїв теж))

Urtica
24.04.2013, 23:31
я теж придивлялась, чи то турки. бо перед Євро вони ремонтували дороги і на свята, і по неділях.але на турків не схожі, на ортодоксальних євреїв теж))

Ну значить просто безбожні єретики, тре було їх трішки підсмалити ;)

AilataN
25.04.2013, 10:40
А що тут такого?
Багато людей працюють в неділю.

Osya
25.04.2013, 10:43
В неділю найменше машин їздить, тому і ремонтують. А що таке?

Olka Sherolka
25.04.2013, 13:56
невже не можна було зробити це в день коли менше машин їздить, а не в час-пік вечером...

а я в неділю бачила як дорогу ремонтували
в будні - затори, в неділю не можна, вночі - темно і страшно... ану їх, ті дороги :girl_crazy:

все згадую фразу з фільму "Службовий роман" - в них такий же робочий день як у вас - з 9 до 6 ;)

Oleolechka
25.04.2013, 16:30
А що тут такого?
Багато людей працюють в неділю.

В неділю найменше машин їздить, тому і ремонтують. А що таке?
в мене теж багато знайомих працює в неділю. просто є такі роботи, які не вартує виконувати в цей день . є достатньо інших днів для цього. єдине розумію, якщо це дійсно нагально, терміново, тоді так:girl_smile:

Raven
25.04.2013, 16:32
От що це за мода посипати асфальтовою крошкою ямки? Понасипали тої дріботи під зупинкою, а летить то все на людей.

Fast
25.04.2013, 16:34
єдине розумію, якщо це дійсно нагально, терміново,
Ха, наші дороги то завжди нагально і терміново! Чи ви танком кермуєте:girl_crazy:

KAPUCHINKA
25.04.2013, 16:58
та то не від робітників залежить. ви думаєте чого у нас дороги починають у листопаді робити? спочатку довго і нужно виділяють кошти, а коли нарешті виділять і проведуть якісь тендери, то виходить, що часу робити вже нема, а зробити треба, бо якщо не закрити до нового року, то ті гроші просто повернуться у бюджет як невикористані, і попробуй потім добитися щоб тобі заплатили. от і роблять ті дороги цілодобово кладучи той асфальт у болото, а він весною успішно сходить з дорогою, бо технологія недотримана.

так само і з ЄВРО. Поки почухалися, то вже і не було коли робити. От і вимушені були люди працювати в неділю.

aknytsU
25.04.2013, 21:08
Понасипали тої дріботи під зупинкою, а летить то все на людей
І не тільки на людей. :girl_nea:
Вчора їхали машиною через Винниківський ліс, там понасипали тієї крошки, а вона летить на машину. І звук такий, ніби олія "стріляє" на пательні. Не розумію того... Навіщо?

zaderyshka
25.04.2013, 21:55
Навіщо
нууу, як же...ті камінчики "кагбе намііікааають", шо дороги ремонтовані.

dasha
02.05.2013, 16:52
Скуплялась до свят на Нижньому Шуварі. В м"ясному відділі, коли купляла свинину, за мною пристойно вдягнута жіночка років+- 60 вкрала десь 1,5 кг. лопатки. Стала за мною, вибрала найбільший шмат, поклала в кульок і пішла типу важити (обійшла тих що вибирали і змилась), то побачила жінка, що стояла за нею, сказала продавцю, вони скоро вибігли, але тої вже слід вистиг, там стільки люду було. Це продавцю прийдеться певно день робити задурно.

AilataN
03.05.2013, 18:47
Терпіти не можу рагулів, які пруться поперед тебе. Такі ніби дуже хитрі і мудрі, шустрі, всіх обійдуть, розпихають і вже перші.
Сьогодні в черзі . Я відійшла в сторону покласти на місце товар, а дівчина ( взагалі то без явних признаків і без запаху рагулізму, а шкода, треба опознаватєльні знаки на себе вивішувати) встала на моє місце і сказала ,що вона тут завжди стояла. Блін, я чогось встидаюся при малій хамити...
Жінка, що стояла попереду взяла мене за руку і поставила перед собою :)
Ми собі мило подякувались, свят побажали гарних. А то, вперте, стояло я к сич надуте.

Як згадаю минулого року як ходили паску святити, аж страшно стає зараз йти.
Ми кошички поставили, стали щоб Марусі було все видно , тут перед нами , розштовхуючи, стає тусня десь з шести широкоплечозадих мадамів. Чоловік як гаркнув " а ну в сторону відійшли"! а вони- ОООйй, такий великий день, а ті анцихристи і церкви не бояться.. Стояли і на нас зиркали, як старі сови.
Про убьори на Великдень то , взагалі, окрема тема)))
Дуже мене дивують батьки які своїх дівчаток до церкви визбирують в міні і каблуках, і з фантастичним декольте...
Може то є якесь правило , що з церкви зразу в клуб їдуть, чи як? От для клубу цілком гарний одяг...

aknytsU
03.05.2013, 20:00
,рагулів, які пруться поперед тебе
Це таке наболіле :girl_cray:
От взяти сьогодні у церкві: дуже багато людей прийшло на Службу Божу зранку і відповідно до плащаниці. Після закінчення служби всі відразу почали штовхатись, щоб першими підійти та поцілувати. Я собі спокійно стояла наприкінці черги за мною було людей 10-15, вже половина люду пройшло, аж тут переді мною ні з того ні з сього появляється пані. Я не хотіла нічого казати, оскільки діло було в церкві, але ж так теж не можна! Прийшла пізніше - то будь ласка стань собі в кінці черги, а не пхайся! :girl_devil: взагалі "черга" в церкві то для мене щось інше ніж наприклад, черга в магазин, але в нас так спекотно в церкві, немає чим дихати, ледве стоїш, то сьогодні я трохи рознервувалась

MorsImmortalis
03.05.2013, 20:19
Дуже мене дивують батьки які своїх дівчаток до церкви визбирують в міні і каблуках, і з фантастичним декольте...
то вже може далеко і не дівчатка:girl_crazy:
згадала собі наше весілля. приїхала чоловікова троюрідна сестра (яку він бачив десь втретє за 20 років). зовн. вигляд то ше таке ( джинси і светерик - це типу наряд на весілля в ресторан), але коли вона почала танцювати, я подумала, шо діваха попала на дискотеку.
там ТАКІ:girl_blush2: танці були... мені б було реально встидно так крутити сракою на очах своїх бабів-мамів-татів і т.п..

десь за рік часу свекруха каже: "Іринка заміж виходить". в мене така мисля: " ну ясен пєнь, чого ж ваша Іринка заміж виходить". а свекруха потім так тихенько додає : "та мусить,бо вагітна"

Fistawka
03.05.2013, 23:34
Терпіти не можу рагулів, які пруться поперед тебе. Такі ніби дуже хитрі і мудрі, шустрі, всіх обійдуть, розпихають і вже перші.
Ой, нагадало мені. Нещодавно в супермаркеті прямую до кас і бачу, що якраз одна, яка не працювала відкривається. Я вже туди підійшла, як підбігає жіночка з візком і давай сунути поперед мене той візок як навіжена! Суне прямо мені на ноги! Я в шоці, питаю "що ви таке робите?" А вона мені каже, що вона стояла в черзі перша))) І що старших треба пропускати (то таке діє в чергах в супермаркетах?:))
Саме смішне, що в мене був лише одненький рулет, більше нічого! Тобто на довго на касі я не затрималась.

analastanka
03.05.2013, 23:43
І що старших треба пропускати

А пропустили? :)

Fistawka
04.05.2013, 00:01
А пропустили?
Ні:) А з якої радості?
Я взагалі ввічлива досить, але в таких ситуаціях вже принцип спрацьовує.
Та і взагалі, я вагітна, теж могла сказати, що вагітних пропускають)))

analastanka
04.05.2013, 00:04
До речі, згадала ще кілька різновидів рагулів у "Сільпо":

1) ті, хто вперто пруть у експрес-каси, хоча мають повні возики.
2) ті, хто ігнорують це порушення:
- касири експрес-кас, які не рахують 5 одиниць товару, а пробивають усе
- адміністрація, яка мало того, що не слідкує за виконанням правила "5 одиниць", то ще й розводить руками "Ну, ми ж не можемо змусити людей та касира..."

Питання - нащо ті експрес-каси взагалі тоді запровадили??? :aggressive:

---------- Додано в 23:04 ---------- Попередній допис був написаний в 23:03 ----------

Ні

І правильно! :)

KAPUCHINKA
05.05.2013, 00:20
кілька різновидів рагулів у "Сільпо":
1) ті, хто вперто пруть у експрес-каси, хоча мають повні возики.

а у якому сільпо то є? ніколи таке на очі не попадалося.

tinkaKris
05.05.2013, 00:23
у "Скрині" точно було

analastanka
05.05.2013, 00:29
а у якому сільпо то є? ніколи таке на очі не попадалося.

У Скрині дві експрес-каси, перед касами великі червоні плакати, що на тих касах обслуговуються покупці з 5-ма одиницями товару включно (така ж система, як в метро, але в метро касові апарати так налаштовані, що більше 5-ти товарів просто не проб'ють, а в Сільпо апарати ніхто не програмував).

Hermi
05.05.2013, 00:35
Терпіти не можу рагулів, які пруться поперед тебе.
Ви про магазини пишете, а сьогодні стикнулась з таким у церкві. В нас заведено що після посвячення паски іти щераз до плащаниці у церкву, ну звісно що утворюється черга десь так на 15 хв. Ну от знаходились "розумні" людичоловіки по 30-40, або жіночки може і трішки молодші(зауважу без дітей!) які просто так пропхаються і на зауваження навіть старших людей заявляють "що це церква, а не черга за ковбасою!". Вони до церкви прийшли, а ми дурні по ковбасу:(

KAPUCHINKA
05.05.2013, 00:56
От не розумію людей які приїжджаючи до церкви на авто, і хочуть тою машиною практично у храм заїхати. ну постав собі у прилеглій вулиці, та пройди пару кроків. а ні, поставить на тротуарі, та так що ні по тротуарі не пройти, ні до переходу не пробратися, та ще й на малесенький газончик з травою залізе. ну чого себе вести як худобина?

grape
05.05.2013, 01:49
А я ненавиджу наше керівництво обласне. Рагульня!!!! Мій родич, що був в УПА загинув ще у 1944р. Люди дали знати, де його поховали, і родичі спочатку без таблиці, а потім вже нормально облаштували могилу на цвинтарі у селі, де його поховали. Оскільки їздити туди треба досить далеко, то ми там буваємо 1-2 рази в рік. Приїжджаємо ми оце перед Паскою, а там стоїть новий пам"ятник. Починаємо питатися в людей, і виявляється, що це наше обласне керівництво відзначилося. Вирішили до якоїсь річниці покрасуватися, як багато вони роблять для полеглих воїнів УПА, і без згоди родичів(у сусідньому селі живе рідна сестра загиблого), навіть не поінформувавши нікого з родини, вирішили що старий пам"ятник не підходить(а його замовляли спеціально за ескізом мого діда), треба новий ставити, а заодно мітинг на цвинтарі провести, покрасуватися. Гррр... Рознарядку вони отримали чи що.... От ніби добру справу хотіли зробити, а вийшло знову по-рагульськи...

ola-lyola
05.05.2013, 02:11
От не розумію людей які приїжджаючи до церкви на авто
Ми після церкви поїхали до знайомих, живуть за містом біля Зимної води, село невелике, посередині вузька дорога, попри дорогу - церква, дорога тааак заставлена машинами, проїхати нема як зовсім, ледве-ледве вирулили і добрались. І що найсмішніше, що з будь-якої частини села до церкви максимум хвилин 10 пішки.
Вивезти людину з села можна, а от село з людини проблємно...

Barnaulka
05.05.2013, 02:20
І що найсмішніше, що з будь-якої частини села до церки максимум хвилин 10 пішки
У нас із двору також деякі екземпляри пакували кошик в авто і їхали до церкви. Якщо йти пішки повільно, то це займе не більше 10 хв, а нафіга машину брати? Для мене це загадка.

kolobok
05.05.2013, 04:37
У нас із двору також деякі екземпляри пакували кошик в авто і їхали до церкви. Якщо йти пішки повільно, то це займе не більше 10 хв, а нафіга машину брати? Для мене це загадка.
Ну то я Вам, як мінімум, одну розгадку підкажу - а, може, ці "екземпляри" не в ту церкву ходили, що Ви. Ми, наприклад, вже кілька місяців, як змінили житло, але все ще іздимо через пів Львова до церкви за попереднім місцем проживання, бо ми там звикли і нам там добре.

Яруська
05.05.2013, 09:00
У нас із двору також деякі екземпляри пакували кошик в авто і їхали до церкви. Якщо йти пішки повільно, то це займе не більше 10 хв, а нафіга машину брати? Для мене це загадка
І ми такі екземпляри:girl_blum:
Щороку святимо паску в Шевченківському Гаю, сюди в районну церкву ніколи не ходили..

Usmishka
05.05.2013, 09:24
Імхо, але коментарі стосовно машин то від людей, які їх не мають. Ми наприклад, також їздимо в церкву іншу, ані ж та що поруч, часто маленьку дитину тих 10 хв нести також не насолоду, хтось після посвячення іде на села, мільйон причин- в кожного свої, давайте не будемо нікому дивуватись і осуджувати, а тим паче навішувати ярлики.
Христос Воскрес!

Barnaulka
05.05.2013, 10:25
Ну то я Вам, як мінімум, одну розгадку підкажу - а, може, ці "екземпляри" не в ту церкву ходили, що Ви. Ми, наприклад, вже кілька місяців, як змінили житло, але все ще іздимо через пів Львова до церкви за попереднім місцем проживання, бо ми там звикли і нам там добре
А якщо я знаю, що оті "деякі" саме в ту ж церкву ходять? Я не казала про тих, хто в інші їде.

Яська Березнева
05.05.2013, 11:01
згадала собі наше весілля. приїхала чоловікова троюрідна сестра (яку він бачив десь втретє за 20 років). зовн. вигляд то ше таке ( джинси і светерик - це типу наряд на весілля в ресторан), але коли вона почала танцювати, я подумала, шо діваха попала на дискотеку.
там ТАКІ танці були... мені б було реально встидно так крутити сракою на очах своїх бабів-мамів-татів і т.п..
десь за рік часу свекруха каже: "Іринка заміж виходить". в мене така мисля: " ну ясен пєнь, чого ж ваша Іринка заміж виходить". а свекруха потім так тихенько додає : "та мусить,бо вагітна"
От почитала ваш допис і згадала, що на нашому весіллі теж така красуня була, але Галинка. По-перше, "самозапросилася" на весілля до абсолютно незнайомої родини тільки на тій підставі, що її хлопець знімав весілля на відео, по-друге, щодо танців - те саме. Мені було реально соромно за неї.

KAPUCHINKA
06.05.2013, 16:33
Імхо, але коментарі стосовно машин то від людей, які їх не мають.

ггг, а ви помилилися, маємо. але зовсім не вважаємо, що маючи машину треба нею аж під двері церкви заїхати. ви б бачили що під Юра робилося. машин наставили так, що люди були практично заблоковані, між тим машинами доводилося просто протискатися, як мами з візками там проходили, чи старші люди то взагалі загадка. в результаті, ті водії ще й один одного позаблоковували, ото культура.

Натуля
06.05.2013, 20:39
Я вся в обуренні. Ну як завжди обливний понеділок - сплошне хуліганство. Прогулювались в центрі по пл. Ринок з сім"єю. Зграя пацанів років по 20 підходять до дівчат і лиють їм на голову воду. То до одної підбіжать то до іншої. І все супер, дівчата в шоці, всі кругом споглядають і роблять вигляд, що так і має бути. Міліція в тому ж числі. Підхожу до пана міліціонера який за цим спостерігає і питаю чи це нормально. А він мені гарно посміхаючись відповідає, що раз скарг від потерпілих немає - значить це просто дєтскіє шалості..... Як сказала моя свекруха "якщо тебе гвалтують, а ти не кричиш люди рятуйте - значить це секс за згодою"... Наша міліція нас береже...:girl_devil::(

jalla
06.05.2013, 20:55
А я буду обзивати рагулями молодих мужиків, які при ніяких розклАдах, навіть якщо ти з малою дитиною і з великим пузом)) ніде першою не пропустять.
Надихнуло наступне. Були з синочком в п"ятницю в Арсені. Так, людей трохи було, але не надто і тут вузький прохід між кошиками з цукерками. Іде мужик, я з чогось собі подумала що він нас точно пропустить, ага і в результаті вийшло що він на нас наліз в тому проході. Я тоді так вічливо відходжу і кажу "будь-ласка, проходьте, ми вас пропускаєм")))
То так дивно, чесне слово. То вже та галантність, типу мужчина жінку першою повинен пропустити зараз не модна, чи як?
І то не вперше таке. В ту ж п"ятницю в Приват банку в дверях поважний хлопака в гастуку прямо на мене виліз. Потім відштовхнув і проліз все таки в ті двері першим.

ola-lyola
07.05.2013, 11:13
Імхо, але коментарі стосовно машин то від людей, які їх не мають. Ми наприклад, також їздимо в церкву іншу,
Мій комент і машину маю, і їздимо в Шевченківський Гай і їздили і тоді, коли була Ярка була на руках, з візками, кошиками, але хоч вбий не розумію мільйон причин, чому для того треба загороджувати проїзд, щоб не змогли проїхати інші.
Мені чесно кажучи дивно таке читати, бо людина яка має машину і троха довже ніж рік - рідко коли стане посеред дороги так, щоб не дати проїзду іншій машині, ну це я про нормальних водіїв, а не про тих, в честь яких назва теми, бо розуміє, що якщо вона не дасть нормально проїхати комусь, то рано чи пізно не дадуть йому.
Звичайно в кожного свої причини і особиста думка, але коли хтось думає лише про себе, створюючи незручності іншим - для мене це рагулізм.

AdFeja
08.05.2013, 13:16
а у якому сільпо то є
і на Виговського теж є, і теж пруться з возиками або повними кошиками. Пару разів чула, як на зауваження касира, що це експрес-каса, казали, щоб пробивали товар різними чеками :8:

Usmishka
10.05.2013, 15:06
Мій комент і машину маю, і їздимо в Шевченківський Гай і їздили і тоді, коли була Ярка була на руках, з візками, кошиками, але хоч вбий не розумію мільйон причин, чому для того треба загороджувати проїзд, щоб не змогли проїхати інші.
Сорі, що пізно, але писала коментар стосовно - "не розумію, для чого на машині їхати до церкви", а не про культуру паркування. останнє, на жаль, в нас не кожним практикується.

silvia
12.05.2013, 14:08
стою на балконі. біля будинку навпроти росте гарне молоде деревце бузку, аромат на всю вулицю. Йшла сімя - 2 дітей, тато, мама + бабуся....почали рвати гуртом бузок...внизу обірвали, виявилось їм мало.... то ще й зверху хотіли.. тато хотів показати певне який він сильний. Почав гнути верхівку і вона зламалась. вони то все кинули і пішли. Нема тепер в нас бузку....Рагулі блін, ні собі ( бо ж повяне за пару днів той букет) ні людям( бо вже без верїівки дерево...)

Plenilunio
12.05.2013, 14:16
ні собі ( бо ж повяне за пару днів той букет) ні людям( бо вже без верїівки дерево...)
Часто бачу як люди або ж гілочками бузку або ще чогось йдуть. Раз бачила як старша пані з Стрийського парку йшла з гілочками магнолії. І так шкода тих дерев/кущів. Не розуміють чи що, відломане буде дооовго наростати знову. Цікаво, чи вони бодай одне деревце на заміну посадили?
А сьогодні на базарі бачила що бузок і продають..

terezka
12.05.2013, 14:47
Не розуміють чи що, відломане буде дооовго наростати знову.
як і не розуміють, що якщо для щорічного цвітіння бузку, а також для запобігання виродження, мусово щорічно обрізати квітнучі гілки. І чим швидше це зробити, тим більша ймовірність рясного квіту на наступний рік. Тому чи варто дивуватись, що
на базарі бачила що бузок і продають..

Не всі, хто йде з бузком по вулиці чи його продає - рагулі.

analastanka
12.05.2013, 14:50
обрізати квітнучі гілки

Все ж таки обрізати - це не відламувати. З рештою - згідна

silvia
12.05.2013, 15:00
бузок-бузком....бачила як бабуся-пенсіонерка ламала гілки з цвітом вишні і несла яко букет в підїзд ...то вже занадто..... той цвіт й півдня не простоїть....а вишеньки були б ....

Altera
12.05.2013, 15:25
бачила як бабуся-пенсіонерка ламала гілки з цвітом вишні і несла яко букет в підїзд .
знаєте, для бабусь-пенсіонерок то трохи по-іншому виглядає.
Їй, певно, хочеться ще натішитись-нанюхатись того цвіту, бо певно думає собі - хто зна, чи ще до тих вишеньок доживу! А тако в хаті стоїть - радує..А що ще старенькій треба!
Так що не треба їх сюди ж, до купи..Пробачимо їй тих кілька вишеньок..:)

Seshat
14.05.2013, 16:56
Не хочу використовувати це слово, але наразі іншого не знайшла хто знає - підкажіть Як називаються люди, котрі перелазять через символічку огорожу в Стрийському парку і лізуть до лебедів? Не поодинокі, а цілими гуртами, витоптууючи траву аж до землі (це щоб прикинути в якій кількості їх там є)? Ну от як? А найбільш прикро, що це люди з дітьми.. Що вони їх вчать? Що парканчик стоїть, щоб його перелізти? Навіть минулого року такого не було - бачила по декілька таких "найрозумніших", а на днях була вражена скільки людей таке роблять! Мене аж теліпало від злості. Далеко нам до розвинутих країн, ой як далеко....

Mokka
14.05.2013, 17:09
Як називаються люди, котрі перелазять через символічку огорожу в Стрийському парку і лізуть до лебедів? Не поодинокі, а цілими гуртами, витоптууючи траву аж до землі (це щоб прикинути в якій кількості їх там є)? Ну от як? А найбільш прикро, що це люди з дітьми.. Що вони їх вчать? Що парканчик стоїть, щоб його перелізти?
Не кажучи про те, що то є доволі небезпечно. Нераз діти прям біля самісінького краю озера стоять, а батькам хоч би хни. І лізуть до тих лебедів чуть не в клюв. А які щурі там бігали минулого року - як коні!
Seshat, ви часто в парку гуляєте? Мож ми знайомі :girl_flag_of_truce:

Raven
14.05.2013, 20:13
Як називаються люди, котрі перелазять через символічку огорожу в Стрийському парку і лізуть до лебедів?
А як називаються люди, які з собаками туди лізуть. Була свідком, як величезне теля гавкало на тих бідних лебедів і поривалося плисти до них, поки хтось з мамаш не гиркнув, що тут діти і нічого з таким щастям без намордника до лебедів пхатися.

Seshat
14.05.2013, 20:26
як називаються люди, які з собаками туди лізуть
На мою думку, так само, як і
мамаш не гиркнув, що тут діти
Тема про собак і дитячі майданчики є окремо. А факт перетинання бар’єру у вигляді паркану то є факт. І я б сильно розсміялась, якби побачила обурення мами з дитиною біля самого озера на людину з собакою там же. Там взагалі нікого немає бути!!! Паркан для чогось ж там поставили.

terezka
14.05.2013, 21:14
Паркан для чогось ж там поставили
стопудів
так ото нині мала епопею зі сліпими/неписьменними людиськами, які смалили на зупинці, під знаком що курити заборонено і там, і в радіусі 50-ть метрів. То нічого, що діти, що купа людей, зробила зауваження, то добре, що маршрутка приїхала, ледь втікла (особливо захищались ті, в кого діти там були). Чи то мені у темку "забила м"?

Маруся Іванова
15.05.2013, 21:56
В поліклініці, черги друге-п"яте, всі з дітьми, всі замордовані, питаю хто крайній, Одна жінка показує на іншу, і починає верещати, що вона перша, О з немовльонком каже що вона питала хто їй не відповіли, І каже що вона немогла відповісти бо говорила по телефоні (!), О каже, що з немовльонками без черги, І каже що її не хвилює (!) вона взагалі без дитини, тре щось відмітити (хамить) Я скромно кажу - перепрошую, то хто крайній, знайшли край, були 4ті, чекали півгодини заходимо. Хірург жінка, вроді всьо нічого, але хотілося їй сказати що в пацанів не піська, а пісюн, і можна не так грубо висловлюватись мій перепитував, чого вона сказала саме "піська", він же не дівчинка

AdFeja
17.05.2013, 10:05
Щойно їхала на роботу, зупинилися перед світлофором біля Арсену на Патона. Всі культурно стоять чекають і лише один просто поїхав на червоне. Треба було бачити як він акуратненько об’їхав пішоходів, що ішли в той час по цьому переходу!!!! :khomyak:Мабуть, вирішив, що він молодець

SoLana
17.05.2013, 10:17
Але я файних рагухлЬопців бачила м:). Дорога окружна, приблизно Пасіки- Зубрецькі, там ще в полі готель є, так от, так "притиснуло" тих суб'єктів, що вони дзюрали в унісон:) прямісінько на паркан того готелю (а там довкола трава, нє їм тра було "малювати" паркан). Красота!:girl_haha:

evstaxivna
17.05.2013, 10:20
вирішив, що він молодець
Він РАГУЛЕЦЬ:girl_claping:

jalla
27.05.2013, 21:55
Навіть не знаю чи то в цю тему попала, бо те що я вчора бачила на зупинці то навіть не рагулі, а напевно ще більше.
Трамвайна зупинка, сидить мама, баба і маленький хлопчик десь 2-3 рочки. Я спочатку зовсім не звернула на ниїх увагу, просто побачила, що в мами перевернулася торба і звідти шось повилітало. Ну, от ми з малим собі присіли на тій лавочці чекати трамвай. Аж тут я зауважила що мама з бабою в дупель пяні. Матами гнуть триповерховими, та торба в сотий раз перевертається, а то виявляється вони так сигарети шукають і сваряться, матюкають одна одну, мовляв хто з них і куди ті сигарети запхав. Та молода кобіта взагалі не керована, сіла на асвальт, розставила ноги в спідниці і шукає ті сигарети, її мама піднімає, бо мовляв в неї там шось видно (вже не буду писати того матюка сюди)). То все таке, а що хлопчик? Бідний той хлопчик, таке гарне дитятко і так заглядав на мого Святика, посміхався, хотів бавитись. Така приємна дитина.
Питання одне- як вони ту дитину збираються додому вести. Хлопчик ще зовсім малесенький, за ним потібне добре пильне око, а вони ніякі.
І що дивно з вигляду їм обом і дитині нічого не бракувало. Ну, не брудні, нормально одягнуті і дитина одягнута чистенько. Чого вони так понапивалися? І де мозги, відповідальність за дитину?
Ну, от, я сиділа від них на лавці досить далеко, але все таки ота що мама відкривала колу, збовтала її спочатку і в результаті весь фонтан пішов мені на ногу. Пообливала мене зараза короче, я додому поїхала з мокрими штанами, але що їм скажеш, ще поб"ють.((
Я якось мимоволі нині реально цілий день думаю за ту дитинку. Ну, як вони його додому доправили? Так мені шкода того хлопчика, що нині якось ті його сині очка мені увесь час перед очима. Вже каюсь що не задзвонила в міліцію, чи ще кудись. Може б вони якось то розгребли, щоб хоча б дитина не постраждала.

dasha
31.05.2013, 12:34
Їхала сьогодні в маршутці і стояла над мужичком 25 літ, який цілу дорогу длубався в носі, виймав казяви, уважно їх роздивлявся, потім скручував в кульки і кидав під крісло. Думаю, що як так подобається то цим процесом можна було зайнятись дома, щоб ніхто не бачив, а не щоб пів маршутки зглядалось на ту комедію.

Kayla
31.05.2013, 13:37
мама з бабою в дупель пяні
в мене аж сльози навертаються. чим ті люди думають? жінка, мати, бабуся???!!!:girl_emo:

kvVItKA
05.06.2013, 20:01
я вже не вперше опиняюсь в такій ситуації тому зрештою вирішила написати, бо виглядає, що є люди для яких то норма?
ходили сьогодні з дітьми в кіно, купили квитки в останній ряд на диванчиках, піднімаємось і саме на наших місцях сидять люди, більше ніхто там квитки не купував, ми трошки запізнились і я бачила ситуацію з заповненістю залу
я ніколи не дозволяю собі сісти на чуже місце, навіть якщо воно потенційно не буде заняте і тим більше не розумію як можна свідомо займати не те що речі покласти збоку, чи дитину на вільне місце поруч посадити місця за які ви не оплатили? в даному випадку не просто посунутись на кілька місць вбік, а свідомо піти, щоб сісти на місця, які є в іншій ціновій категорії:girl_emo:
Чому я в половині разів, що відвідую кінотеатер маю "зганяти" тих рагулів з місць за які я заплатила????? і оте галецьке: "а вам, що шкода?" :girl_devil:
інший випадок з тої ж опери, піднімаємось з чоловіком до диванчиків, наші місця заняті і мужик з жінкою, обоє з недовольними мордами, не перепросивши, сунуться тільки на один стілець і при тому далі займають одне з тих місць, що оплатили ми, але чоловік в мене не кіпішний і не принциповий з якого кута дивитись, вже нічого не казав, але ті люди для мене не те що рагулі, а такі просто мега хамські рагулі, бо ще й вигляд робили ніби ми не зрозуміло з яким проханням їх потурбували!
найбільше дратує, коли старші показують дітям, що так можна робити
ну що ж це за дурне бажання халяви?
те саме було на концерті ОЕ, компашка перелізла з однієї фан-зони в іншу
те саме було, коли я їздила електропоїздом до бабці, квитки були прономеровані, але половина людей сідали де їм хочеться, чому люди ігнорують такі речі?

smilechyk
06.06.2013, 15:51
Гуляла в неділю в ботанічному саду. Там так гарно було, і з погодою повезло, тому було багато дорослих і дітей. Але мене здивувало які зараз пішли батьки. (Думаю в цю тему пишу).Було все так: в саду є невеличке озерце, де плавають качури і качка з маленькими каченятами...і прогулюючись навколо озера, побачила багато сімей з дітьми, які підійшли тільки до озера...і діти одразу почали кидати камінням в тих каченят!!!!!(качка одразу втікла в очерет і добре шо в нікого не попали) А мами просто сказали щоб діти близько не підходили до озера щоб не впасти...Я просто окам яніла від того які зара мами...в мене просто слів нема.. Ну не рагулі ті батьки??
Р.S. мами просто стояли і тралялякали...

Rodionochka
06.06.2013, 17:55
Перечитала останню сторінку, і, ох і завели ви мене з тими рагулями))).
Маю сусідів зверху, які часто дозволяють ставити свої авто на наше місце. Так мене то трафляє. В кожного ж є своє. То туди і став. Нє, ставе на наше. Чоловікові нема де стати, ставиться збоку, перегороджує їм виїзд. Потім зранку в 7 дзвінок і прохання випустити. Ну не рагулі? Я така принципова, що раз би провчила - поставила машину і забралась на добу з хати. Хай би сиділи дома і знали своє місце. Але чоловік не конфліктний, тому порядно в 7 ранку від"їзжає.
Ситуація повторюється регулярно. Ми ще жодного разу не зайняли їхнє. Але мене то колись вкурвить, може коли чоловіка не буде))). Буду вчити їх знати своє місце))). О, як мені ця ідея подобається!!!

kvVItKA
06.06.2013, 18:15
Маю сусідів зверху, які часто дозволяють ставити свої авто на наше місце. Так мене то трафляє. В кожного ж є своє. То туди і став. Нє, ставе на наше. Чоловікові нема де стати, ставиться збоку, перегороджує їм виїзд. Потім зранку в 7 дзвінок і прохання випустити. Ну не рагулі? Я така принципова, що раз би провчила - поставила машину і забралась на добу з хати. Хай би сиділи дома і знали своє місце. Але чоловік не конфліктний, тому порядно в 7 ранку від"їзжає.
Ситуація повторюється регулярно. Ми ще жодного разу не зайняли їхнє. Але мене то колись вкурвить, може коли чоловіка не буде))). Буду вчити їх знати своє місце))). О, як мені ця ідея подобається!!!
ндя
навіть не знаю як коментувати...
у вас місця якось офіційно поділені? а ви не пробували підійти і пояснити ситуацію, бо впринципі нелогічно загороджувати виїзд, мусить бути якась причина чому вони тудиставесвоє авто
я раніше описувала ситуацію з паркуванням, хоч не скажу, що подібну, бо ніхто нікому нічого не загороджував, але претензія про "вашу-нашу" сторону дороги то брєд, бо тротуари в нас ще, на щастя, не приватизовують. Але вже не раз бачила, як та наша сусідка шибанута на людей вилітає, коли хтось близько її вікон припаркується, звідки ж людям знати ДЕ її вікна і чому там не можна паркуватись? правильно, не має такого правила, користуємось правилами паркування, а не тим, що кому в голову збрело і хто собі де придумав "свій шмат землі для парковки" :girl_haha:
тут колись, ще хтось писав, що колеса прокололи бо припаркувалась на "чуже" місце, рагулізм це, невже так важко бути більш людяним?
я назагал, не про ситуацію, коли загороджують проїзд, паркуються на перехрясті тим самим обмежуючи видимість і тд

terezka
06.06.2013, 18:28
що кому в голову збрело і хто собі де придумав "свій шмат землі для парковки"
о, у нас біля під'їзду деякі жителі навіть приварили ті такі обмежувачі, щоб інші не могли паркуватись (а те що до під'їзду не добратись, то вже проблеми пішоходів).
як вони визначають свій квадратик мені теж не зрозуміло, бо, за логікою, кожен житель будинку має ті самі права на землю біля будинку

ola-lyola
06.06.2013, 18:28
Гуляла в неділю в ботанічному саду.
Аналогічно але випадок з квіточками - така гарна природа, гарні квіти - і не зовсім виховані батьки показують приклад таким же діткам - "Ляльочко стань отам між квіточки і візми квіточку ніби нюхаєш мама зробить знимкууу" Ясно що та нещасна квіточка опиняється відірваною в руках тої дитини на витоптаній клумбі. А потім ще одна. Ну чому напис про заборону рухати руками на них не діє? Чому важко пояснити дитині, що після неї тої краси вже ніхто не побачить?
Або дівулі років 15 перелізли за написи - прохід заборонено, господарська частина - там була розсада засіяна - перелізли всілись і фоткаються, так ніби більше місця нема де.
Хлопчик років 10 старанно виколупував пінопласт, яким заклали одне з вибитих вікон теплиці, а мама спокійно спостерігала збоку...
Ботанічний сад дуже гарний, але склалось враження що туди наш нарід з дітьми запускати неможна...

KAPUCHINKA
06.06.2013, 18:42
Маю сусідів зверху, які часто дозволяють ставити свої авто на наше місце.

а як ви їх ділите, ті місця? бо у нас біля будинку є невеличка парковка, де ми ставимо машину. зрозуміло, що за то місце ми платимо. то ще жодного разу не було такого щоб хтось зайняв наше місце. а якщо ви ставите машину під будинком, вибрали собі якесь місце і вирішили, що воно ваше, то воно таке ж ваше як і всіх сусідів.

---------- Додано в 14:42 ---------- Попередній допис був написаний в 14:40 ----------

ну вже якщо ми торкнулися авто, то мене дуже бісять водії, які в Ашані займають два парковочні місця. ну невже так тяжко потратити на дві хвилини більше, але стати в межах лінії? але що тут скажеш, рагулізм то стан душі.

terezka
06.06.2013, 18:44
але стати в межах лінії?
може у водія косоокість? і він ті лінії рівно бачить? бо інших причин не бачу:)))

Orman
06.06.2013, 18:46
то мене дуже бісять водії, які в Ашані займають два парковочні місця

мене дивують водії на підземній парковці, які паркуються біля входу в кінг крос, або втискаються в кінці ряду, в той час як дальній кінець парковки ПУСТИЙ. 100 м - це напевно марафонська дистанція - ніяк не пройти.

Neverland
06.06.2013, 18:48
але стати в межах лінії?
Може там такий варіант, як 2-дверна машина. Там двері більші і відкриваються ширше, за стандартну 4-дверну машину. І, щоб ті двері машини поряд не заблокували, чи потім, щоб не обдряпати сусідів, дехто займає 2 парковочних місця.

KAPUCHINKA
06.06.2013, 18:55
100 м - це напевно марафонська дистанція - ніяк не пройти.

напевно, напевно. бо якби не було тих стовпчиків довкола входу, то напевно б під сам ескалатор заїжджали б. та в мене таке враження, що якби могли б то і на другий поверх на тому авто б виїхали

---------- Додано в 14:55 ---------- Попередній допис був написаний в 14:50 ----------

Може там такий варіант, як 2-дверна машина. Там двері більші і відкриваються ширше, за стандартну 4-дверну машину.

ну так, звичайно у матіза двері більші, то ж практично камаз. йому просто необхідно два парковочні місця.

чи потім, щоб не обдряпати сусідів, дехто займає 2 парковочних місця.

ото благородство, а то шо іншим нема де стати то все фігня, а якщо паркуватися не вміє, то хай краще найме собі інструктора, та й повчиться, а не буде таким благородним.

Olka Sherolka
06.06.2013, 18:56
ось тут пишуть про приватні місця для паркування біля будинку, а як вам приватний дитячий майданчик?
в місті, де живуть батьки чоловіка, принаймні в їх районі дуже туго з дитячими майданчиками, їх просто нема, або ще з радянських часів лишились хіба що іржаві шматки гойдалок чи драбин. Тому батьки діток в дворику свекрів організувались, скинулись грошима і своїми силами зробили майданчик - кілька гірок, мотузяні лазанки, драбинки тощо. зрозуміло що якість - сампансклєпав, все дерев'яне, дашки з ДВП, не пофарбовано нічим і не полаковано, тому не знаю чи не згниє те все ще до зими, деякі елементи конструкцій, на мою думку, навіть небезпечні, але не знаю, я не спеціаліст, можливо вони отримали якесь погодження від міста, а може й ні, дітки там граються, свекри та інші сусіди без малих дітей скаржаться що дуже шумно, але то вже інша історія :)
так от, "мамочьки"не люблю то слово, з числа тих, що скидались грошима, не пускають на майданчик дітей з інших дворів, які, очевидно, не скидались. При чому та дитина не пошкоджувала нічого, не ламала, просто гралась.
От тепер думаю - однієї сторони ніби за їх гроші і з їх ініціативи той майданчик з'явився, з іншої - дитина хіба винна що в її дворі до того не додумались чи не було кому і за що його зробити, вона гратись хоче, але ж реально більше ніде. От вважати таку поведінку батьків рагулізмом чи ні?

kvVItKA
06.06.2013, 19:30
мене дивують водії на підземній парковці, які паркуються біля входу в кінг крос, або втискаються в кінці ряду, в той час як дальній кінець парковки ПУСТИЙ. 100 м - це напевно марафонська дистанція - ніяк не пройти.
100% і завжди знайдеться надрагуль, що припаркується не по розмітці парковки, а так собі збоку, на повороті, або просто на полосі проїзду
а щодо паркування акурат в межах тих жлобських лінії.... ну може матіс і не камаз, але в нас не передбачені місця для машин в яких є діти, садити в дитяче крісло чи виймати дитину якщо запаркуватись між тих ліній і по бокам вже є авто повірте не дуже зручно
я зазвичай ставлю авто дааалеко і пройтись корисно і тиснутися не треба:)

Shprotka
06.06.2013, 19:33
приватний дитячий майданчик?
ми, коли були в Севастополі і винаймали там квартиру для відпочинку, то в дворі стояв обгороджений! приватний дит.майданчик, з кодом на вхідних дверцятах. висота загорожі була чималенька і пробратися туди будь-кому (а тим більше дитині) було нереально. ми застали святкування якогось там річчя майданчику, вхід був лише для "своїх". при тому, що більше жодних качельок ніде не було ((( нашому малому тоді було рік і пару місяців і він так туди рвався, ну, але як дитині поясниш, що повітряні кульки тільки "для ізбранних" (((

KAPUCHINKA
06.06.2013, 20:03
а щодо паркування акурат в межах тих жлобських лінії....
ну не такі й вони вже жлобські позашляховик нормально влазить, правда двері навстіж не відчинеш, трохи незручно виходити, але то не причина ставати по діагоналі. А що до дітей, то своїх поки не маємо, але часто возимо чужих. чоловік стає перед парковочним місцем, ми всі виходимо, а тоді він паркується. ну не зовсім зручно, але шо дєлать? Звичайно якщо в авто тільки одна людина і дитина, то то вже проблема. а у інших випадках можна викрутитися. ну просто бісить коли кружиш по тій стоянці, місця нема, а купа машин займає два місця. до слова теж завжди стараємося припаркуватися подальше, бо там завжди вільніше.

---------- Додано в 16:03 ---------- Попередній допис був написаний в 15:56 ----------

тільки "для ізбранних" (((
коли хтось облаштував майданчик на своєму власному подвір*ї то чомусь нікого не хвилює, що він для "ізбраних", а якщо об*єднається кілька людей, то вже караул. от чогось в нас так є, коли щось пробують зробити, збирають на щось гроші, то нікому нічого не треба, все і так добре. а от коли приходить час тим користуватися, то всі хочуть. Дітей, звичайно, шкода. А от їхні батьки, невже не бачили що той майданчик робиться своїми силами. Чому не долучилися, не грошима, то хоч допомогою. Якби долучилася, то такої б ситуації не виникло б взагалі.

Olka Sherolka
06.06.2013, 20:14
майданчик на своєму власному подвір*ї
своє подвіря - своя правда, але ж майданчик збудований в громадському місці - загальному дворі, тому треба розуміти що будь-хто може прийти туди. Ну або обгородити, можна ще колючим дротом :)

якщо об*єднається кілька людей, то вже караул. от чогось в нас так є, коли щось пробують зробити, збирають на щось гроші, то нікому нічого не треба
"ініціатива "ініціює" ініціатора"
ініціатива - це завжди ризик - що комусь не сподобається, буде заважати, хтось скористається нею, уникнути цього ризику можна хіба якщо не робити нічого взагалі.

Neverland
06.06.2013, 20:34
Ну та нормальне таке жлобство з тими майденчиками. Махрове я б сказала навіть. Ми з малим гуляєм на 10 різних майданчиках, і уявіть, якби всі вони були кимось облагороджені і на замку (мені аж уявити важко таке, як чесно). То нам що, гуляти тільки на нашому і крок вправо - розстріл? Та могли люди і не знати, що там люди збирають гроші, може хто з іншого району. Ми з чоловіком от вирішили викопати і нормально засипати піском нашу пісочницю на майданчику. Порахували, вийшло десь 1000 грн. Я там сказала так мимохідь, всі ніби за, але далі слів діло не дійшло. І от в мене реально навіть думка не виникла, щоб когось гнати з того піску, бо грошей не дав, чи може ту пісочницю взагалі поставити "під замок":girl_haha: Я хочу, щоб моїй дитині було добре бавитися. Як в кого нема грошей, чи ще щось, то мені чи то не робити пісочницю, чи то не пускати дітей потому?:girl_emo: Дич якась.

Blondo4ka
06.06.2013, 20:42
Ми з чоловіком от вирішили викопати і нормально засипати піском нашу пісочницю на майданчику
Ну, якщо вже пішла мова за пісочницю - у нас на майданчик періодично привозять свіжий пісок, то протягом доби він акуратно зникає (люди відрами носять додому :girl_devil:). От забила би таких рагулів! Вже відро піску купити не можуть!

Rodionochka
06.06.2013, 20:53
у вас місця якось офіційно поділені?
В нас будинок на чотири квартири, який має власне невелике подвір"я. Так склалось історично))), що за кожним закріплено якесь місце))). Тобто, біля самого входу ставить сусід, поруч з ним - ми, за нами його донька. Але доньці впадло дотримуватись правил, їй зручніше ставати на наше місце. Я лише пів року за кермом, і з її місця мені буде важкувато вирулювати. Якщо ж в неї такі ж проблеми як в мене, то хай міняється з батьком. Але в нього найкраще місце, тому її машина часто ночує на нашому місці))))). А ще бувають такі ситуації, коли до них приїзжають гості, і теж стають чомусь на наше місце. Тоді наша машина ночує на вулиці))). Наші гості ще жодного разу не паркувались у подвір"ї, щоб не створити комусь незручностей. Це ж так просто.

кожен житель будинку має ті самі права на землю біля будинку
Так, але в нашому випадку, коли всіх машин 4 штуки, зручно знати де твоє місце.

KAPUCHINKA
06.06.2013, 21:01
(люди відрами носять додому )
ого, а що вони з ним роблять? для котів запасають чи що. ніколи б не подумала, що люди так можуть себе не поважати. це ж додуматися з дитячого майданчика пісок красти.

Rodionochka
06.06.2013, 21:02
вирішили, що воно ваше, то воно таке ж ваше як і всіх сусідів
Якщо ти живеш в будинку, де крім тебе не 150 людей живе, а 10, то лекше розприділити де чиє місце. В нас в кожного є свій квітник, і є своє паркомісце. Сусід має своє, найзручніше, ми маємо своє. І просимо (тихо про себе)))) його не займати. То як кожна річ має мати своє місце))).

KAPUCHINKA
06.06.2013, 21:06
Якщо ти живеш в будинку, де крім тебе не 150 людей живе, а 10, то лекше розприділити де чиє місце.
та я вже прочитала, я спочатку думала, що ви про багатоповерхівку пишете )))

скажіть сусідам щоб не займали місце, бо вам важко виїжджати, та й все.

Shprotka
06.06.2013, 21:07
Та могли люди і не знати
могли і не знати, оскільки це новобудови, так звані "Путінскіє дома", і люди заселялися там по-різному. на майданчику було від сили 10 дорослих (це на 3 будинки, в кожному по 3 під"їзди). я не кажу, що то рагулізм, але ж у Львові нікому в голову не приходить відгороджувати майданчики, бо приїдуть відпочиваючі, чи Євро станеться, чи ще яка мара )))

Siania
06.06.2013, 21:21
Сусід має своє, найзручніше, ми маємо своє. І просимо (тихо про себе)))) його не займати. То як кожна річ має мати своє місце)))
Якщо вже все так розприділено і кожен точно знає, де чиє місце, тоді чому б попросити не про себе, а конкретно в них? Може, вони навіть не здогадуються що приносять Вам дискомфорт :connie_pull-pigtail

Plenilunio
06.06.2013, 23:03
у Львові нікому в голову не приходить відгороджувати майданчики
Я бачила, принаймні, один такий - в районі аквапарку-наукової. Невеликий, але загороджений сіткою і на замку

Olka Sherolka
06.06.2013, 23:08
Невеликий, але загороджений сіткою і на замку
на Лисенка теж колись був майданчик - за цегляними стінами, закривали його на великий замок наніч, але, думаю, це для того щоб там не збирались буйні персонажі, а не для того щоб там не бавились чужі діти

Plenilunio
06.06.2013, 23:32
Там можливо и так, але той майданчик у дворі висотного будинку, порожній серед білого дня, закритий на замок. Мене то мало хвилює, але до теми згадалось...

kvVItKA
07.06.2013, 00:52
І просимо (тихо про себе)))) його не займати
власне чому не

попросити не про себе, а конкретно в них? Може, вони навіть не здогадуються що приносять Вам дискомфорт
дуже часто проблеми через невміння спілкуватись
думаю, якщо ви підійдете і спокійно поясните сусідам те, що написали сотням людей на форумі ситуація зміниться, не думаю що хтось спричиняє комусь незручності свідомо

mrochkizm
07.06.2013, 01:00
не думаю що хтось спричиняє комусь незручності свідомо
Не конкретно до ситуації, якої стосувався Ваш допис, а в загальному. Є, є такі люди, котрі свідомо створюють іншим незручності.
І ймення їм - рагулі.

Tutuka
07.06.2013, 09:50
ого, а що вони з ним роблять? для котів запасають чи що. ніколи б не подумала, що люди так можуть себе не поважати. це ж додуматися з дитячого майданчика пісок красти.
Після того, як в зоомагазинах з"явився спеціальний "котячий" наповнювач, в житті би не користувалася піском: наповнювач і економічніший, і запах вбирає, і коштує не так дорого.
Стосовно майданчиків - в чомусь можу зрозуміти тих, хто загороджує. Навпроти мого будинку - коледж, то від тих студентів вже ради нема. З самого ранку сунуть і сунуть на подвір"я покурити, а відколи в дворі "оселився" МАФ, а поруч - магазин з чіпсами-морозивом-кавою, хоч з хати тікай. Та буда стоїть на підвищенні, колись там бавилися діти, була сушка для білизни, тепер - туалет і "курилка" для студентів. І все на рівні вікон, деколи мала вийде на балкон - а там якесь "обдароване" чудо стоїть стіни буди підливає. Зранку двірничка вилиже двір, а до вечора все завалене пляшками від пива, обгортками і недопалками. Найобразливіше, що коледж має власний великий сад з клумбочками-лавочками, який останніх років 10 на замку, хіба що викладачі свої машини паркують. З одного боку тих дітисьок навіть шкода, бо не мають куди подітися, але чому ми маємо їхні матюки під вікнами вислуховувати? Звичайно, виганяти з майданчика малих дітей - велике свинство, але мати захист від бидла, яке той майданчик знищить, також непогано.

Artemida
07.06.2013, 16:44
Читаю дописи про дитячі майданчики і якесь у мене двояке відчуття))))
У нас в дворі також новий великий майданчик, тенісний корт та кілька тренажерів. Все від забудовника, тому грошей своїх туди ми не вкладали. Єдине, що завезли річковий пісочок та повиносили купу іграшок (кожен по декілька). Так от. Останнім часом наш двір дуже облюбували мешканці прилеглих районів)
Особисто я не маю нічого проти того, що діти приходять і бавляться, але бувають і винятки. От нещодавно прийшла бабуся з трьома внуками і трьома собаками. Діти наші поховалися, один хлопчик розплакався. Мама зробила зауваження тій бабці. На що вона - а вони не кусаються. А ти поясни трирічній дитині, що песики не кусаються). Тоді підключилися і інші мами. Кусаються чи не кусаються - значення нема, але між малими дітьми собакам не місце. Тоді та жіночка дуже на нас всіх образилася, наговорила нам купу "компліментів" про жлобство і рагулізм і забралася. Ну от хто рагуль?
Я вважаю, що якщо ти вже йдеш на чужий майданчик, то веди себе виховано і виконуй встановлені вимоги (якщо такі є). Бо якщо бавитися, то можна всім, а якщо доведеться ремонтувати, то гості явно не приєднаються, все ляже на плечі мешканців.
Крім того, у нас тепер кожного вечора на велосипедах приїздять купа школярів. Влаштовують собі тусняк. Дівки як "жриці любві" при повному параді, мат-перемат і тому подбне. Часто через вікно бачу, як дівулі до максимуму розкачуються на качелях, замість лавок сидять на тенісному столі і таке всяке.... На ранок - пляшки з-під пива, купа сміття від чіпсів і їм подібного. Прибиральниця то звичайно прибирає, але.... От мені не подобаються такі гості. Бо рано чи пізно вони таки знищать те, що будувалося для нас, мешканців будинку. От буквально вчора частина тренажера разом з шурапами та гайками зранку валялась на газоні

А ще мені не подобається, що ті школярі на очах у моїх дітей ледь не сексом на лавці займаються. А на зауваження лише дебільно усміхаються.
І може то рагульство з мого боку не ділитися з "ближнім" хтось зараз скаже,що воно по суті і не моє добро, але я собі так думаю, що все ж більше моє, ніж їхнє але видно я така є:girl_wink:

NataliaFed
07.06.2013, 17:14
Я вважаю, що якщо ти вже йдеш на чужий майданчик, то веди себе виховано і виконуй встановлені вимоги
Я вважаю, що так вести себе потрібно всюди, навіть на своєму по праву власному подвір"ї, бо зі свого дому все починається

Neverland
07.06.2013, 18:13
От мені не подобаються такі гості. Бо рано чи пізно вони таки знищать те, що будувалося для нас, мешканців будинку.
Ну дивіться, такий рагулізм з підлітками є і буде. Але їх замок не спинить - перелізуть ввечері через паркан і ну пити-курити-амури влаштовувати. Хіба по паркану струм пустити:connie_pull-pigtail. Якщо це велика територія на кілька будинків - то конс"єрж то є просто маст хев. Він і не пустить всіляке туде і буде наглядати. А закривати на замок якісь майданьчики посеред білого дня, коли там дітки бавляться - рагулізм повний. Ну що там ті діти поламають, якщо батьки адекватні. А зауваження вразі чого можна завжди зробити.

napoleona
07.06.2013, 18:18
про псів, бо інакше не назву....
ну от як можна пускати собаку ср*ти біля дитячої гірки чи драбинки? це щоб зразу був сюрприз чи що? ну от рагульня, бо інакше не знаю хто.. якби побачила, то обовязкво би віддала то в якості подарунка:girl_emo:

Artemida
07.06.2013, 19:22
Якщо це велика територія на кілька будинків - то конс"єрж то є просто маст хев. Він і не пустить всіляке туде і буде наглядати

Маємо ми консьєржів. Троє на один будинок (правда великий, 300 квартир). Збираюсь поговорити з ними на тему тих "гостей", бо таке враження, що їм все пофіг чи просто бояться.

Ну що там ті діти поламають, якщо батьки адекватні. А зауваження вразі чого можна завжди зробити.

Ну я ж писала - нічого не маю проти діток. Хай собі бавляться. А на рахунок :
А закривати на замок якісь майданьчики посеред білого дня, коли там дітки бавляться - рагулізм повний

десь розумію тих людей. Вони ж не чергуватимуть там постійно. Хтозна хто там прийшов чи вдень, чи не вдень. Діти чи не зовсім діти. Хто потім відповідатиме за шкоду? А так - самі гроші вклали, самі там бавлять дітей, самі й несуть відповідальність за все. Це не зовсім рагулізм. Серед нашого суспільства це просто своєрідне страхування свого майна)

---------- Додано в 18:22 ---------- Попередній допис був написаний в 18:20 ----------

П.С. Той закритий майданчик коло будинку нашої Черепашки. Тре її питати чиє воно і які там "умови допуску")))))

Neverland
14.06.2013, 20:29
От взлостилась сьогодні по-повній.:girl_devil: Вийшла з малим гуляти і дивлюсь на нашому майданчику гуляє "теля" без намордника, без повідка породи ньюфаундленд. Я аж випала, діти бігають, а то теля собі гуляє. Бачу, що хазяйка тої "малесенької" тваринки з дитиною рочки 1,5. І питаю так, що це таке, бо я навіть не очікувала таке зовидіти на дитмайданчику впринципі. А мені: та вона добра, вона діток любить, не зачепить. Отут я реально була в ступорі, бо то чудо навіть не розуміє впринципі всіх наслдків ситуації. В мене теж була собака вдитинстві. Сенбернар. І вона теж нікого б не зачепила. Поки б мене не образили. Це нормально для собаки. А то діти, вони чубляться між собою, бігають штовхаються... Це я одна така перестрахана, чи як? Бо жодна мама не зробила більше зауваження, ніби так і має бути: теля гуляти посеред гасаючих діток. Я в німому шоці. Це вже навіть не рагулізм, а тупоголовість безпросвітна.
П.С. Виявляється мій муж теж, кхм, як би то так м"яко висловитися, змовчу краще: вважає, що така ситуація це ніц страшного, собачки вони ж хороші:khomyak:

Hexe
14.06.2013, 20:46
Це я одна така перестрахана, чи як? Бо жодна мама не зробила більше зауваження,
я думаю що Ви дуже навіть смілива:) бо невідомо що в голові того песика і тої мамаші, відповість на Ваше зауваження: "фас!" і роби що хочеш. якщо вони маючи малесеньку дитину тримають вдома такого пса, то це вже божевілля якесь. :ireful:

napoleona
14.06.2013, 20:50
гуляє "теля" без намордника
і у нас те саме
я питаю чи це нормально? і чи усвідомлюють вони всю картину, якщо щось станеться? і геніальна відповідь:" вона що тобі щось зробила?" і то таким тоном. Невже то треба, щоб щось сталося? на майданчику були ми дві мами і наші маленькі дітки, то завал. Я от не знаю як боротися з таким хамлом недумаючим:girl_emo:
додам що вигуляти собаку вийшли хлопець з дівчиною так розумію після ем... процесу, вони стоять курять біля підїзду а собака випорожняється біля пісочниці:bad:

Neverland
14.06.2013, 20:53
якщо вони маючи малесеньку дитину тримають вдома такого пса, то це вже божевілля якесь.
Ні, ну я цілком свідома того, що якщо собака вдома живе довго, і вона нормальна, то вона дитину не зачепить. Є якийсь мілівісоток, що щось в голову зайде, але впринципі собаки (нормальні) дітей не зачеплять ніколи. Але то своїх дітей. А хіба мами не знають, що якщо діти будуть бавитися і собака відчує небезпеку для своїх, то може статися дуже прикра ситуація. Та навіть як не вкусить, то сам вигляд такого теляти, яке несеться на тебе може призвести мало не до інфаркту:girl_devil: Я просто не можу відійти. А може хто знає, куди можна звертатися з такими чудами, які отак телять вигулюють на майданчиках? В міліцію? Я серйозно питаю, щоб можна було наступного разу подзвонити швидко...

manka
14.06.2013, 21:48
І питаю так, що це таке
А мене сьогодні власник собаки (причому повідок не на собаці, а висить "для краси" на шиї господаря) ледь не послав за подібне зауваження

Hexe
14.06.2013, 21:51
А може хто знає, куди можна звертатися з такими чудами, які отак телять вигулюють на майданчиках?
я думаю, що якщо й є якісь служби, то вони поки приїдуть - то песик всіх перекусати встигне по кілька раз.
як на мене такого великого пса вигулювати в людних місцях - це взагалі найвищий кретинізм. таких псів на власному подвір"ї тримати тре, під власну відповідальність.
В батьків в під"їзді теж живе сім"я котрі мають здоровенного пса(породи не знаю, не розбираюсь).того пса коли вигулюють - чоловік чи дружина, чи старший син - так той пес як з під"їзду вийде, видирається і гасає по подвір"ю. втримати ніхто з власників його не може. і як той пес до когось підбігає - то вони кричать:"не бійтесь, він не кусається". то капець, мене завжди турбує,якщо той пес кинеться на когось то хто його забере, якщо вони навіть вигуляти не можуть, бо він не привчений до дисципліни?

alfochka
15.06.2013, 08:55
:"не бійтесь, він не кусається".

В мене такий , що не кусається в сусідів був . На днях накинувся на їх 7 р.дівчинку . Шок - це не те сказано .
А ще вчора в моєї бабці в будинку відкрили 12 підвалів . Крали , що було , а де не було , то били людям пусті банки . Ну не рагулі ?

Натуля
15.06.2013, 11:03
Ні, ну я цілком свідома того, що якщо собака вдома живе довго, і вона нормальна, то вона дитину не зачепить. Є якийсь мілівісоток, що щось в голову зайде, але впринципі собаки (нормальні) дітей не зачеплять ніколи.
Якось потрапила наа забаву в ментовську компанію. Хлопці - опери, ті, що на виклики їздять. Зайшла мова про псів. Люди, скільки всього я наслухалась. Розкажу тільки про один випадок. В спальному р-ні в дворі гуляли діти. І поміж ними гуляв мастиф який завжди був дуже добрий і ласкавий до дітей і ніколи нікого не чіпав. Не відомого з яких причин його роздратувала п"ятирічна дитина яка сиділа на лавці і махала ногами. Він схопив ту дитину за ногу і волочив по всьому дворі. Повибігали люди, чоловіки і палками його били і т.д... Дитина померла.

Руда Лисиця
15.06.2013, 12:15
собака, яку вигулють у місті повинна мати на собі намордник та має бути постійно на повідку. особливо великі породи. всякі там козявки як йорки чи пуделі ще можна зрозуміти, але все рівно мають бути на повідку. якщо бачите якусь таку "мирну" собаку і дурного її господаря, нагадайте йому про це, і скажіть що якщо він не виконуватиме вимог - викличете міліцію.

aknytsU
15.06.2013, 14:52
нагадайте йому про це, і скажіть що якщо він не виконуватиме вимог - викличете міліцію
це якось регулюється законодавством?

Руда Лисиця
16.06.2013, 14:28
це якось регулюється законодавством
наскільки пам’ятаю має бути за то штраф. стосовно законодавства, тут на кіровоградському форумі є хороша тема
http://kfss.ukrainianforum.net/t36-topic
10.4. Органи внутрішніх справ (патрульно – постова служба та дільничні інспектори міліції) здійснюють нагляд за дотриманням порядку вигулу домашніх тварин (собак) у громадських місцях та вживають відповідних заходів у разі порушення законодавства про порядок поводження й утримання домашніх тварин.
думаю уточнити як у нас у Львові, який розмір штрафу, можна у наших участкових

enigma
16.06.2013, 15:08
собака, яку вигулють у місті повинна мати на собі намордник та має бути постійно на повідку.

та тема вже мусувалася стопіццот раз і тут і в окремій темі. Отож нагадую,не всім породам потрібен намордник. Але всі мають бути на повідку. Тільки місць, де собаку можна спустити побігати у Львові практично нема (теж тут це обговорювали). Тому свого, який до речі і так ні на крок не відходить від мене в принципі, ну бо не бігуни англійські бульдоги, я спускаю (хоч в тих місцях, де я гуляю, по ідеї не можна, бо то не місця для вигулу собак). Дит майданчик обхожу щоправда. І там де багато дітей стараюсь не ходити (або просто швидко проходити). І не тому шо моїй собаці шось зайде, не зайде ні, але я цілком свідома, що діти можуть його злякатися. Але моя собака мус нормально погуляти, так само як і ваші діти. Тому давайте не будемо упередженими. Щодо описаної ситуації я абсолютно згідна, але писати назагал, що всі господарі, які спускають своїх собак, такі безвідповідальні, всіх треба карати - пєрєбор.

якщо вони маючи малесеньку дитину тримають вдома такого пса, то це вже божевілля якесь.

теж пєрєбор. Бо, напркилад, про терапію для неповносправних діток за допомогою собак певно чули. Значить не все так погано з тими собаками, пра?

Adriasia
16.06.2013, 16:03
Не зовсім рагулями, але людьми які не люблять собак, а більше люблять себе і свій порятунок від комплексів, самотності і депресії я вважаю людей, які тримають сорокакільову псіну на поверсі. І так, ці люди навіть не усвідомлюють власної зневаги до сусідів. Вони про них не думають. Їм байдуже, що в когось завмирає серце коли вони проходять повз зі своїм "та чого ви так боїтеся наша собачка - не кусяється". Не розумію як люди можуть розписуватися за собаку, в той час коли власним діям не завжди дають адекватність.
І так, це не любов до тварин тримати їх на поверсі. Я от шалено хочу собаку і кота. В мене дитина просить собаку. Але я люблю цих тварин. Ну погуляю я з нею дві години на добу, а решта часу моя песя тлумитиметься у тинятиметься хатою, гавкатиме іноді (не повірите але довкола мене живуть люди яким це може заважати). Я розумію, що кожен собачник знайде купу позитивних моментів у наявності собаки на дев*ятому поверсі своєї квартири. Але людоньки є рибки, є морські свинки, є пташки... Це не буде загиджувати клумб, алей, дит. майдінчиків фекаліями. Хто з присутніх на форумі собачників збирає фекалії свого улюбленця у кульочок та викидає? Як собаку мати то класно, а як нести відповідальність то вже якось напряжно. Песик ж "не кусається" і того достатньо.

всьо... можете мене побити.

Бо, напркилад, про терапію для неповносправних діток за допомогою собак певно чули. Значить не все так погано з тими собаками, пра?
А ще є терапія дельфінами, морськими свинками і навіть крисами. А ще з собак чудові міліціонери. В собаці багато позитиву коли її мати на користь суспільству і собі, а не коли приходить березень-квітень і від Симоненка до Кн. Ольги не влізши і г...но не пройдешся.

Руда Лисиця
16.06.2013, 21:15
Отож нагадую,не всім породам потрібен намордник. Але всі мають бути на повідку.
я це й писала.
ви от свідомий собачник, але такі на жаль не всі. а от полякати міліцією таких несвідомих якраз можна. їх це мотивуватиме не ходити до дит.майданчиків, або хоча б тримати собаку на повідку. бо коли люди розуміють, що їм це може вилитися в штраф і нерви з міліцією, починають діяти обачливіше.

п.с. я теж маю собаку, кавказця. не якийсь там пекінес, я вам скажу.

cjomcjomka
21.06.2013, 13:17
Стою в черзі в аптеці. З малюками. Підходить моя черга, і тут центнер рагулятини років так 50 ти розгортає рецепти і біжить до віконечка. Переді мною. Я, поки він розгортає, все ж називаю аптекарці те, що потрібно мені. Вуйцьо обурено: "Ти що, не бачиш, хто тут старше?" А я йому: "А Ви не бачите, хто тут в черзі?" - і пішла собі зі своїми ліками, з возиком і Дми і сама як великий гордий діріжабль
от саме такі вуйці мене дуже харять. То в маршрутці "дєвачька, уступі дядє мєсто" я на 37 тижні вагітності Сергійком, то чергою їм поступись. Рагулі.

Popi
21.06.2013, 13:32
уступі дядє мєсто

Я не уступала навідь на 2-му міс. Прямо мені тільки один раз сказали (В дуже переповненій ! маршрутці) щоб я встала, але я відповіла що здоров'я моєї дитини мені важливіше за все на світі.

smugastik
21.06.2013, 13:59
Вуйцьо обурено
дійсно, вуйцьо, тому що, вихований мужчина, який поважає жінок, так би не сказав, а за маршрутку то взагалі ...

Kroshka Enot
21.06.2013, 20:41
дійсно, вуйцьо, тому що, вихований мужчина, який поважає жінок, так би не сказав, а за маршрутку то взагалі ...
Сьогодні теж мала нагоду спостерігати за подібним вуйцьом, пра, він напевне, постарше буде (може 55-60 років).
Підтягнутий, спортивної тілобудови, зайшовши в маршрутку, так біг до сидячого місця, що збивав усіх на своєму шляху.
Потім ним передавали гроші за проїзд, а він їх хотів передати жіночкою його ж віку, але на вигляд набагато змордованішою, що стояла (маршрутка була переповнена).
Коли жіночка сказала, аби передавав сидячими, бо їй нема чим триматися, він почав їй хамити, вона йому у відповідь сказала, цитую: "Добре, що Ви сидите", після чого він почав крити її матом (закрився швидко, бо молодий хлопець зробив зауваження).
Ситуація мала продовження: у зв"язку з перекритими на ремонт вулицями, в місті страшні корки, особливо в центрі. Наш водій (мудрий чоловік) вирішив об"їхати корок від вул. Під Дубом до готелю Львів, і поїхав по Замарстинівській, виїхавши біля Добробуту. Так вище згаданий вуйцьо, виходячи з маршрутки, почав ричати на водія, що де Добробут, а де "гАстінніцА Львов"!!! (Яке нечуване неподобство! :girl_blum:) І чого він має так далеко йти. І вже вийшовши з автобуса, назвав водія "Су..ним сином".
При цьому всьому водій, а разом з ним і люди, які їхали далі, ніж центр, виграли щонайменше пів години, бо транспорт на тому шматочку Чорновола, який ми об"їхали, стояв мертво, а в автобусі було повно люду і не було чим дихнути від спеки.
Це навіть не рагуль, це бидло натуральне якесь. :girl_devil:

Masterpiece
22.06.2013, 00:54
Більше нікому не пораджу користуватися послугами Оптимальне Таксі. Абсолютно некомпетентні, незнаючі центральних вулиць, неввічливі іпрацівники(( Довели мене сьогодні конкретно. Знаючи, що у місті справді страшні корки, але маючи потребу дістатися швиденько від університету на Симоненка в поліклініку( до лікаря по запису), я за годину заздалегідь замовила таксі на визначений час. На жаль, ні в цей час, ні через 15 хв жодної машини не з'явилося( Почала дзвонити до операторів - кожен раз з'єднували з іншим, якому заново треба було пояснювати, що я хочу, і ніхто з 3-х так і не зміг дати адекватної відповіді, де та машина, і чи вона взагалі буде. Тоді нарешті з'єднали з таксистом. Чую в cлухавці сонний голос, питаю, де він чекає. Таке враження, що він взагалі не розуміє, в чому річ. Кажу - "Ви мали були на Січових Стрільців", і тут від нього питання - "аа, це в районі Наукової??? Я тут і є. А ви де?" Тут мої нерви просто здали...Ну як можна бути таким тупим? Не знати центру? То що ти тоді робиш на тому таксі??? Час піджимав вже конкретно, тож я ввічливо, але в нервах,сказала йому все, що думаю про їх компанію, пообіцявши антипіар, що власне зараз і роблю))) А якби я запізнювалася на вокзал, в аеропорт, що тоді?
І треба ж мені було так спокуситися на назву, завжди раніше користувалася послугами 15-86 - ніколи ніяких проколів (як сказав мені таксист - бордюрник, якого я таки спіймала неподалік, у них дуже жорсткі умови праці та тотальний контроль - дорожать репутацією).. До речі, вуличному таксисту заплатила всього на 7 гр більше, ніж мала б Оптимальному.
Одним словом, зла і недобра була пів дня, аж потім попустило))

Nitriotka
22.06.2013, 01:02
Оптимальне Таксі.
Трохи знаю про них :) Багато людей скаржаться на водіїв, але багато в чому винні оператори. Зараз там такі дами сидять, що можна писати і писати про них, повірте.

- "Ви мали були на Січових Стрільців", і тут від нього питання - "аа, це в районі Наукової??? Я тут і є. А ви де?
ГГ, і такі кадри .А є ще такі, що з Наукової таки поїде на Січових стрільців, зробити замовлення на 20 грн, попри те, що в районі "Центр" є черга з десяти машин. Рагулі, ви все вірно написали :)

Masterpiece
22.06.2013, 01:07
багато в чому винні оператори.
в мене таке склалося враження, що і оператори, і водії - два чоботи пара, правда в моєму випадку аж чотири:girl_mad:

Nitriotka
22.06.2013, 01:12
що і оператори, і водії - два чоботи пара,
Водії не всі погані, є толкові, виховані і пунктуальні :)
Між іншим, можете сміливо поскаржитись на оператора і на водіїв, якщо маєте в повідомленнях збережені їх номери машин. Їх за це непогано оштрафують. Як перших, так і других. Трохи почухаються.

sanches
22.06.2013, 14:26
І треба ж мені було так спокуситися на назву, завжди раніше користувалася послугами 15-86 - ніколи ніяких проколів

а в мене навпаки були неприємні історії з 15-86 (одна з них тут (http://posydenky.com/showpost.php?p=1343701&postcount=1784)), а з оптимальним, ттт, ще нічого такого критичного не ставалось...

Підходить моя черга, і тут центнер рагулятини років так 50 ти розгортає рецепти і біжить до віконечка. Переді мною.
Позавчора їхала в маршрутці, на нашій зупинці виходимо - попереду мама моя йде, за нею відразу я. Так якась кобіта бігом мене починає відштовхувати, і то так нагло (ледь не в живіт), щоб першою вилізти...

Masterpiece
22.06.2013, 21:12
можете сміливо поскаржитись на оператора і на водіїв, якщо маєте в повідомленнях збережені їх номери машин
та власне не маю, бо повідомлення за годину так і не прийшло, хоч оператори клялися, що відправляли)) Може комусь на Наукову і відправили, але точно не мені. Скаржитися не буду, але надалі користуватимуся перевіреною компанією, де всі люди - на своєму місці, і проколів не було. Навпаки - раз приємно здивував водій, що згадав, як віз мене пів року раніше, звідки і куди, і навіть в чому я була одягнута. :girl_blush2:Я була шокована,м'яко кажучи...

---------- Додано в 20:12 ---------- Попередній допис був написаний в 20:07 ----------

а в мене навпаки були неприємні історії з 15-86 (одна з них тут),
Всеодно Вам повезло -водій зорієнтувався в ситуації, та ще й вибачилися)) А мої з Оптимального і не приїхали, і не зорієнтувався ніхто, і не вибачилися.. Але звісно, проколи трапляються у всіх.

prolisok
22.06.2013, 21:28
От і в мене стався такий випадок ,( з малою іздимо в Чорнобильську на масажі на 8 год з ранку , чоловік туди везе назад маршруткою ) незнаючи , добре цього району , стою на зупинці , і вирішили запитати тітоньку куди їде 24 автобус , який тільки що відїхав ) мені не було видно куди ) так вона мені у відповідь : "це не автобус а тролейбус пора такі речі вже знати" !!!!! я собі навіть не зауважила , ( хотя знала ,що це тролейбус ) , спортила гадина настрій , і зайшовши в тролейбус з візочком всі старпйори , на мене косо дивилися ,що це я тут завалилася !!! Одним словом , я ще більше полюбила тітоньок і бабусь )):girl_cray:

Seshat
22.06.2013, 23:50
Задача: хто більший рагуль?
а) водій чорного мерседеса
б) водій білого буса
http://s5.uploads.ru/CpNhS.jpg
Варіанти як виїхати трьом заблокованим авто вітаються!
Фото з вікна. На газонах ростуть дерева, а там, де закінчується фото, починаються сходи.

Just me
23.06.2013, 00:07
В принципі умови задачі змінюються залежно від розв"язку: Якщо головний рагуль - водій мерса, то заблокованих троє+він сам за збігом обставин, якщо ж перше місце в рагульному забігу посідає водій буса, то шукати варіантів виїзду доводиться однозначно чотирьом заблокованим. А немає часом поблизу підйомного крану? Хоч особисто я радше б надала перевагу аеротаксі © рагуль с. пастух :girl_crazy:

Seshat
23.06.2013, 00:12
Хоч особисто я радше б надала перевагу аеротаксі
А мені сьогодні хотілось мати мітлу. І транспорт, і метод виховання отаких рагульців.

shparynka
23.06.2013, 02:38
Я би позабивала рагулів, що шмаркаються на вулиці пальцями, ну ви знаєте, як. Ну невже тяжко купити паперові серветки за 40 коп? Як мене то дратує! Рагуль на рагульові, тьотка де стояла, там папірець на землю викинула. Завтра свято, і от на честь цього жіночки обдирають дерева у парку. Як так можна? Чому немає поваги до міста, в якому ти живеш?

Gorbywka
23.06.2013, 12:25
Тут згадували про маршрутку,у мене теж була історія. Їхала зранку на роботу,так як їду я три зупинки в салон не проходила ,стояла біля дверей ,біля ручки ,трималась. На наступній зупинці забігло стільки людей,що маршрутка стала переповнена,і в кінці зайшов дядінька під 55 років-60.,Мало того що сперся спиною на ручку де я трималась ,то щей почав мене тиснути,я мовчки переставила пальці нижче. З заду мене ,ще було вільне місце стояти.На наступній зупинці він в салон не пройшов,а тих хто заходив пропустив .Стояли ми вже дуже тісно.І тут він надумав зробити собі місце ,повернувся спиною до мене ,і як пхне мене дупою і спиною(знаєте так ніби віджався від труби,знайшов собі опору)Я й впала на мужчину який стояв з боку.Кричу, мужчина ,що ви робите? А він мені каже стала тут в дверях обійти не можливо(це при тому ,що важу я 46 кг),Там ще було куча всяких слів,після чого за мене заступились інші мужчини.Збираюсь я виходити на зупинці,і всі хто з переду стоїть виходили мусіли його обминати. Я не втрималась і додала голосно,Що став в проході і заважає людям виходити,не можливо обійти. Щось він там ще кричав,але того я вже не чула.Хочу ще додати,що їду я дуже рано,тому ті хто теж їдуть на роботу ті самі люди кожного дня ,і ми вже знаємо хто де виходить ,хто їде далі ,лізе в середину ,хто скоро виходить- стоїть при дверях. Знервував мене той дід,а ще про культуру потім говорять.Що молоде покоління таке ..сяке..,на себе хай гляне!

ГаЛоЧкА
23.06.2013, 14:29
Рагулі.. сплю погано вже кілька ночей.. ноги болять, корчі хапають і от прилягла в обід .. аж тут дівулі якісь під вікнами стоять говорять.. встала- прошу дівчата відійдіть, людина відпочити хоче.. а вони - а законом не заборонено гуляти де хочеш, а ми тут з котом гуляєм( до слова - навколо площа засаджена кущами-деревами немаленька) кози.. слів бракне, які всі вумні, а чисто по людськи невже не можна зрозуміти ?!

AilataN
23.06.2013, 15:20
як виїхати трьом заблокованим авто вітаються!
Та страшне:)
а шо ,по тротуарам і траві не можна їхати? Там ще з десяток драндулєтів можна припаркувати :xaxa:

Seshat
23.06.2013, 20:20
На газонах ростуть дерева, а там, де закінчується фото, починаються сходи
Спеціально написала. Щоб не було таких ідей:girl_crazy:
шо ,по тротуарам і траві не можна їхати?
Ну це порада саме для даної теми. І заодно можна нових рагулів номінувати:girl_crazy:

Mavpysuk
25.06.2013, 11:09
В неділю проводжали родичів в Німеччину. У звязку з форс-мажорними обставинами на 10 хвилин запізнилися на реєстрацію (рейс Львів-Дортмунд). Я підійшла до інформаційної стійки, хлопчина мило попросив почекати кілька хвилин, сказав, що нічого страшного і зараз підійде мужчина і проведе реєстрацію. Довольні, як слони, що літак не полетить без нас прямуємо до реєстраційної стінки і тут біжить за нами пан міліціонер з дивним (для наших родичів-німців) питанням : "З чим Ви прийшли на реєстрацію???". Наші гості питання не зрозуміли, а я одразу відповіла, що з квитками та багажем і не зупиняючись пішла далі. Страж народу виявився наполегливим і підійшов ще раз, вже напряму вимагаючи 100 гривень за те, щоб пройти реєстрацію. Саме головне, що працівник аеропорту тихо і без зайвих слів почав реєструвати пасажирів, а те хамло навіть не давало йому взяти паспорти і квитки. Німці вже почали нервуватися, швагро поліз уже в кишеню за 10 євро, але хлопчина з реєстрації наполягав на тому, що нічого не потрібно він і так зареєструє. Невгамувався тільки дядько у формі, який вже чуть не бився у конвульсіях. Ту нашу "розборку" почула наша подруга-юрист, підійшла і попросила книгу скарг, на що міліціант відповів: "Ну пишіть, а далі, що з тим буде...." (сказано було з таким хамським обличчям, що ччоловік просто хотів підійти і вмазати йому). Вона відповіла, що вона юрист (якраз криміналіст) і добре знає, що робити далі...Його трохи попустило. Після 3 хвилинного муркання він таки від нас відстав.
Висновок: вокзали, аеропорти - це ж перші пункти, де складається враження іноземців про нашу країну і тут ти попадаєш на таких РАГУЛІВ, що стає настільки соромно і не приємно, що в мене просто нема слів. в даному випадку-міліціонер ніякого відношення до реєстрації не мав, його діло спостерігати за порядком на території аеропорту і все.

cjomcjomka
25.06.2013, 11:40
а я ще вважаю рагулями людей, які нагло мацають чужих дітей у візку чи в слінгу. Не знайомі, не колеги, ну іде просто тобі назустріч і хап! іжачка за плече. Та ще і "йому ж холодно, вдягни його" (вчора :)) ну йомайо. Таким хочеться одразу відповідати негарно.

jalla
25.06.2013, 12:17
Таким хочеться одразу відповідати негарно.
Або ще ті, які за живота мацають вагітну жінку.
Нині досить того, що я встала з самого ранку зла-злюща, так ще й зі всіх сторін добивають.
Базар- то взагалі дурдом веселі ослики.))) Люди діють за принципом "віжу цель, нє віжу прєпятствій". Я дуже довго і нудно мусіла стояти поки люди з одного ряду не вийшли. І то цілий час просила "будьте, добрі, можна я пройду". Та яке??? Де там в нас ті добрі. Бачуть стоїть жіночка вагітна, та зупиніться хоч хтось, та пропустіть.
Потім я таки пішла в наступ протів течії і в результаті вдарилась животом об прилавок, ще й якась баба обмацяла мене за живіт зі словами " як він там".
Потім був магазин побут. хімії. Мене то завжди дивувало, чому в Радянські часи люди вміли стояти в черзі, а зараз то називається "хто швидше"))) Заходжу в магазин, бачу пару людей стоїть в хаотичному порядку, питаю хто крайній. Ну, та звісно ніхто не знає)), хто самий повільний, той і крайній певно.) Добре, стою, чекаю, бачу остання жінка вже купує і тут звідки не візьмись влітає в магазин молода кобіта. Їй плювати, хто там за ким, підходить собі з іншої сторони і замовляє. Продавщиці все рівно, хоч вона бачила що я стою вже з грошима в руках і чекаю, поки вона обслужить жінку, що переді мною. Я вже не витримала, бо з таким стикаюсь не вперше, говорю, що тут взагалі то черга і вона з іншої сторони і може вартує запитати хто крайній, чи т.п., аніж вриватися і відразу купувати. На що я почула відповідь, що я просто хочу посваритися.))) При тому вона собі спокійно все купила і пішла. Ну, і що тут скажеш...

didymos
25.06.2013, 14:17
Також є сусідка яка питає:"Ти де купила це плаття-на секон-хенді"--ну яка їй різниця,боїться ,щоб я не переплатила.

cjomcjomka
26.06.2013, 10:58
Мене то завжди дивувало, чому в Радянські часи люди вміли стояти в черзі, а зараз то називається "хто швидше"))) Заходжу в магазин, бачу пару людей стоїть в хаотичному порядку, питаю хто крайній. Ну, та звісно ніхто не знає)), хто самий повільний, той і крайній певно.) Добре, стою, чекаю, бачу остання жінка вже купує і тут звідки не візьмись влітає в магазин молода кобіта. Їй плювати, хто там за ким, підходить собі з іншої сторони і замовляє. Продавщиці все рівно
ооо, такого скільки хош. Просто незрозуміло, як так можна...
вчора запізнились на тролейбус, зайшли в маршрутку. І нас вголос почали обговорювати "Та ні, не цигани, ви що, не бачите, світленькі" "Нє, ну бачила, як носять дітей, але то ж в НОРМАЛЬНОМУ КЕНГУРУ і на животі... а тут - в шматі і за спиною..." І апогей - вголос: "Ой, глянь, та вона ще і вагітна". Я озирнулась, очі як тарілки. Може, то був автобус з заповідника рагулів, де їх заборонено відстрілювати?
Та знаю я, що "треба бути вище того", "не звертати уваги" і блаблабла. Просто давно не чула, щоб отак вголос обговорювати людину, яка за 2 м стоїть.

Seshat
26.06.2013, 11:06
Просто давно не чула, щоб отак вголос обговорювати людину, яка за 2 м стоїть
Я так колись з моря верталась в плацкарті. Тільки-но сіли, одна тітка витягує телефон і дзвонить до сусідки. Обговорюється останніх два тижні, а потім весь вагон по черзі. При чому так соковито, з деталями. Хто з ким їде, одужені/неодружені, хто скільки торб має і що з них видно і апогей - в неї нижні місця, бо вона ж не дурна, то тільки в дурних верхні, бо вони не знають, коли квитки купувати:eek:
"Та ні, не цигани, ви що, не бачите, світленькі" "Нє, ну бачила, як носять дітей, але то ж в НОРМАЛЬНОМУ КЕНГУРУ і на животі... а тут - в шматі і за спиною..." І апогей - вголос: "Ой, глянь, та вона ще і вагітна"
Вузьколобі пасажири, аднако:girl_yes:

smilechyk
26.06.2013, 11:06
Просто ті люди виросли в СССР, а зара коли шось нове побачать то для них це "дико" виглядає....і тому висказуюють своє "фе, як так можна"... А те що вони обговорюють людину біля самої неї, то це нормально для них...Як то кажуть: не бачать, що твориться під їхнім носом.

jalla
26.06.2013, 11:08
Просто давно не чула, щоб отак вголос обговорювати людину, яка за 2 м стоїть.
Я б таки щось відповіла їм.:girl_devil: Бо то реально вже повний дурдом!!!