КПК

Показати повну версію : Для майбутніх мам

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 [94] 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150

tslezinska
24.06.2009, 15:06
Дівчатонька всім привіт. Забрала сьогодні результат аналізу на ТОРЧ інфекції. Я щось розгубилась, в лікаря ще не була.

Результати наступні: IgG і IgA на токсоплазму і хламідії - негативно. Краснуха IgG 83,6 (позитивно). Вірус простого герпесу І/ІІ типи IgG 42,4 (позит). Цитомегаловірус IgG 85,5 (позит).Може хтось знає норми титру антитіл при даних інфекціях і допоможете мені в тому розібратись!!!
І ще:що таке протективний імунітет?
Я б на вашому місці не хвилювалася. Краснуха позитивна-це означає, що немає антитіл до краснухи. Вам можуть запропонувати зробити щеплення, але від такої пропозиції варто категорично відмовитись, бо щеплення може спровокувати викидень+вплив щеплення на дитинку невідомий, може навпаки якісь вади спричинити. Просто бережіть себе, поменше контактуйте з дітьми...
Герпес позитивний у 95% людей, в тому ніц страшного немає. Цей вірус абсолютно нічим не загрожує ані вам, ані дитинці. Згадайте, що майже у всіх колись була застуда на губах, це свідчить про наявність віруса в організмі.
Цитомегаловірус (ЦМВ) позитивний-теж не так вже й страшно, вагітність з цим можна спокійно виходити. Лікування під час вагітності може тільки зашкодити дитинці.

veronka
24.06.2009, 15:41
Привіт. Хто знає, де знаходиться школа вагітних (не впевнена, що саме так називається)?

Ольга
24.06.2009, 16:08
в мене в підписі подивіться

IrunkaS
24.06.2009, 16:57
Ольга, а Ви можливо були на заняттях в Школі При церкві Свщмч. Йосафата (вул. Замарстинівська 134 )? Там заняття зручно, бо на 19 год.
Цікаво, як вони відбуваються, коли варто починати ходити, чи це потрібно записуватись, скільки вартує?

Zoryanazirka
25.06.2009, 13:48
А ми щойно з УЗД унас ще один хлопчисько буде :)

Ольга
25.06.2009, 14:06
ВІТАЮ!!!! :girl_in_love: думаю вже на третій раз ми спробуємо хлопчика зловити, а Вам може дівчинку лелека принесе ;)

Я нарешті зважилася... цього разу вже 15 кг набрала, так що прийдеться зганяти, хоча з двома дітьми це мало б бути просто...:girl_crazy:
Голівка дитини зафіксована, щовечора чекаю чи то вже пологи прийшли чи ще ні ;)

Ольга, а Ви можливо були на заняттях в Школі При церкві Свщмч. Йосафата (вул. Замарстинівська 134 )? Там заняття зручно, бо на 19 год.
Цікаво, як вони відбуваються, коли варто починати ходити, чи це потрібно записуватись, скільки вартує?

всі курси цієї мережі Шкіл мають відбуватис за схожим розкладом, йти раджу якомога скоріше, аби більше тем прослухати... на форумі є гілка окрема про курси ;)

Zoryanazirka
25.06.2009, 14:15
ВІТАЮ!!!! :girl_in_love: думаю вже на третій раз ми спробуємо хлопчика зловити, а Вам може дівчинку лелека принесе ;)

І чоловік нині сказав що трятя має бути дівчинка :)
Я от таку штуку знайшла, там видно дні сприятливі для зачаття дівчинки чи хлопчика - http://www.lovecalendar.ru/

Скачала собі то, потім перевіримо

Leila
25.06.2009, 17:32
Голівка дитини зафіксована, щовечора чекаю чи то вже пологи прийшли чи ще ні ;)
Аналогічно, щоночі думаю воно не воно, сьогодні була на Батальній в лікарки, каже ще трошки погуляти

Gaichka
25.06.2009, 17:43
А я 1 липня чекаю, коли Мечнікова відкриється:girl_crazy:
Звичайно ж я підстрахована, але прошу лялюнчика нехай до середи почекає:girl_smile:

Blondo4ka
25.06.2009, 18:10
А моя лікар з ЖК вже сказала не приходити наступного разу. По її словах я до кінця минулого тижня мала родити. А на Джамбула сказав лікар 1 липня лягати. Але живіт вже ниє щоночі і вдень часто.

Iryna
25.06.2009, 18:41
Але живіт вже ниє щоночі і вдень часто.

І в мене живіт з попереком ниють вночі, а зранку промежина болить. Я сьогодні була у свого лікаря на Джамбула, сказав ще гуляти два тижні, а потім знову до нього на огляд.

Koza-Dereza
25.06.2009, 20:12
Зоряна Вiтаю!!! Якось ми так троє (Я, Оля i ти) попали на повторний круг. Але я особисто так тiшусь що буду мати дiвчинку, що деколи аж не можу повiрити, що буде ще одна доня! На третiй раз муж сказав що зробить все по правилам, але, звичайно, як Бог дасть :)

Leila
26.06.2009, 01:02
Краснуха позитивна-це означає, що немає антитіл до краснухи. Вам можуть запропонувати зробити щеплення, але від такої пропозиції варто категорично відмовитись, бо щеплення може спровокувати викидень+вплив щеплення на дитинку невідомий, може навпаки якісь вади спричинити. Просто бережіть себе, поменше контактуйте з дітьми...
Щось не зовсім зрозуміло, як це немає антитіл до краснухи якщо вже нею перехворіла людина, колись. тобто контакт з вірусом був. Навіщо щеплення в такій ситуації? Тому і є краснуха позитивна

галичанка
26.06.2009, 01:14
Вітаю! Ім'я вже підбираєте? :girl_smile: Можете відповісти тут http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=23560&page=58
А ще цікаво, чим закінчилися, чи ще не закінилися вибори імені для донечки Кози-Дерези, в яких ми всі брали участь?

Koza-Dereza
26.06.2009, 01:27
Ну ще не дуже закiнчились, остаточно вже закiнчаться коли я народжу. Бо всетаки якщо народиться саме на якесь свято, то може хоч друге iм'я дамо таке. Але поки що схиляємось до Крiстен (Kristen). :)

Blondo4ka
26.06.2009, 10:52
Дівчатка, підкажіть що це може бути: моя малеча від учора товчеться дуже в животі. Я так думаю, може хоче перевернутися, а вже нема місця. Причому, товчеться не боляче, а так, крутиться. І поперек болить ужасно.

Galya
26.06.2009, 11:01
Щось не зовсім зрозуміло, як це немає антитіл до краснухи якщо вже нею перехворіла людина, колись.
Я хворіла краснухою 3 рази і 2 рази кором (може якийсь раз то була корьова краснуха, лікарі ше таку хворобу знають:)) Коли робила аналіз на ТОRCH у першу вагітність, імунітету до краснухи не виявили:) Я і не дивувалась - хворіла 3 рази, хіба не можу і четвертий?:girl_crazy: (Правда, моя мала в рік вже мала краснуху, то я не заразилась)
І всі лікарі як один говорять, шо такого не буває (краснуха 3 рази), навіть та, яка всі ті рази мені ставила діагноз:)

Дівонька Зіронька
26.06.2009, 11:38
Дівчатка, зранку мене зловив такий корч...ногу ледве до роботи донесла... Дика і нестерпна біль... Лікар призначила Магне Б6, та Аспаркам.
Хтось вживав Аспаркам при вагітності?
Купила і те і інше. Бо на узі виявили легкий тонус задньої стінки матки. То Магне полюбе попью неділю, а от аспаркаму не чула....ДЕшевий як борщ, 50 таблеток -2грн.
Виходить то дефіцит калію і магнію викликають судорги, а я думала що кальцію.То пішла зранку молока напилася, сметани з"їла і кальцеміном догналася)))

Ольга
26.06.2009, 11:48
аспаркаму
я вживала, бо дуже кровили десна - для укріплення судин...

Дівонька Зіронька
26.06.2009, 11:53

Ну десна теж кровить - коли зубки чищу... причому коли чищу в стороні кутніх зубів.. то добре. попью його також.
Мені дозу прописали по 0,5 таблетки - 2 рази на добу.
Магне Б6 по 2 табл. - 3 рази на добу

ксюня
26.06.2009, 11:53
дуже прошу вашой допомоги,мені будуть робить КР, я толком нічого незнаю про нього тільке те що мене розріжуть і зашьють, а що робити далі, як мені доглядати за малишом, чи можно мені брати його на рукі, і годувати грудью, чи я справлюсь сама чи треба когось визивати з родичів? як довго гоїться шов?і через скільки днів виписують з лікарні?

Cifalius
26.06.2009, 12:03
дуже прошу вашой допомоги,мені будуть робить КР, я толком нічого незнаю про нього тільке те що мене розріжуть і зашьють, а що робити далі, як мені доглядати за малишом, чи можно мені брати його на рукі, і годувати грудью, чи я справлюсь сама чи треба когось визивати з родичів? як довго гоїться шов?і через скільки днів виписують з лікарні?
Ксюня...а по якій причині ти маєш відмовитись від годування маляти??? Я думаю тобі потрібно написати до SovaBa, вона також мала кс...
Знаю тільки що: після кс піднімають вже через 6-ть годин...шви знімають ще в пологовому, а скільки він буде гоїтись...:confused:
На скільки я знаю SovaBa все робила сама, нікого коло неї не було!!! Єдине що їй було важко підніматись на 9-й поверх!!!:girl_smile::girl_smile:

Дівонька Зіронька
26.06.2009, 12:23

Ольга, а ви вживали його будучи вагітною? і яка була ваша доза на день?

Ольга
26.06.2009, 12:42
Ольга, а ви вживали його будучи вагітною? і яка була ваша доза на день?
угу, цієї вагітності пила, здається по 2 таблетки в день.

tslezinska
26.06.2009, 13:08
Щось не зовсім зрозуміло, як це немає антитіл до краснухи якщо вже нею перехворіла людина, колись. тобто контакт з вірусом був. Навіщо щеплення в такій ситуації? Тому і є краснуха позитивна
А хто сказав, що людина нею перехворіла? Чи я щось недочитала з допису?

Leila
26.06.2009, 13:26
Положительный ответ на антитела класса иммуноглобулинов G к вирусу краснухи означает, что ранее Вы встречались с этим вирусом, перенесли бессимптомную краснушную инфекцию (что-то вроде естественной прививки) и теперь Вы и Ваш будущий ребенок во время беременности защищены от возможных повторных эпизодов заражения этим вирусом
Наличие антител класса IgG к вирусу краснухи (положительный тест – показатель выше «серой зоны»), независимо от их уровня, при отрицательном значении теста на антитела класса Ig M, однозначно говорит о ранее перенесенном, как правило, бессимптомном инфицировании (только в 1 случае из 10 инфицирование сопровождается заболеванием, в остальных – проходит как «естественная» прививка). При наличии любого уровня антител заболеть краснухой Вы уже не можете, как и заразить кого-либо из контактных с Вами лиц

tslezinska
26.06.2009, 13:36
Ага, я тепер ото тільки зрозуміла:) У нас же лабораторії ті аналізи по-своєму трактують:) Особисто я зустрічала в результатах аналізів таке трактування, що "позитивно" означає відсутність антитіл:)

Дівонька Зіронька
26.06.2009, 14:12
угу, цієї вагітності пила, здається по 2 таблетки в день.

дякую!
мені наразі призначили по 1 на день (по половинці 2 рази)

Сподіваюся завтра судоми зранку не буде:girl_in_dreams:

я вже раніше питалася, пару місяців назад, і задам ще раз.

Воскову дипіляцію хтось робить під час вагітності?
А то так сталося, що мені важко вже самій станком... от
подумала привести себе в порядок воском... чи не зашкодить це малявці?
У кого які думки з приводу цього?

Я наразі 40/60%

я_тут
26.06.2009, 14:40
Дівчатка, зранку мене зловив такий корч...ногу ледве до роботи донесла... Дика і нестерпна біль... Лікар призначила Магне Б6, та Аспаркам.
Хтось вживав Аспаркам при вагітності?
Купила і те і інше. Бо на узі виявили легкий тонус задньої стінки матки. То Магне полюбе попью неділю, а от аспаркаму не чула....ДЕшевий як борщ, 50 таблеток -2грн.
Виходить то дефіцит калію і магнію викликають судорги, а я думала що кальцію.То пішла зранку молока напилася, сметани з"їла і кальцеміном догналася)))

Судороги саме дефіцит калію і магнію викликає, і аспаркам якраз для поповнення цих мінералів в організмі і призначають, він безпечний при вагітності, там в складі нічого іншого крім калію і магнію немає

Воскової депіляції я не робила під час вагітності, але постійно користуюсь звичайним епілятором. І я впевнена, що можете і воском ноги депілювати, я взагалі не можу зрозуміти чим той воск дитинці може зашкодити, ви ж його не їжте і навіть в шкіру не втираєте :) мабуть основна проблема тут в тому, як ви перенесете біль від цеї процедури.

Дівонька Зіронька
26.06.2009, 15:45
Судороги саме дефіцит калію і магнію викликає, і аспаркам якраз для поповнення цих мінералів в організмі і призначають, він безпечний при вагітності, там в складі нічого іншого крім калію і магнію немає

Воскової депіляції я не робила під час вагітності, але постійно користуюсь звичайним епілятором. І я впевнена, що можете і воском ноги депілювати, я взагалі не можу зрозуміти чим той воск дитинці може зашкодити, ви ж його не їжте і навіть в шкіру не втираєте :) мабуть основна проблема тут в тому, як ви перенесете біль від цеї процедури.

угу, саме про біль я думала..бо не на ножки хтіла а на бікіні зробити)))

ЗА аспаркам дякую!!!
ДІйсно, краще перепитатися десять раз аніж сидіти і кусати лікті..
Всім папа, гарних вихідних.
Іду додомцю полежу, бо шщось зле від тої духоти.

Galya
26.06.2009, 16:17
Ось вам трохи зсилок по темі:
http://www.rojana.ru/content/view/169/126/
http://www.rojana.ru/content/view/1071/267/
http://www.rojana.ru/content/view/1072/267/
http://www.llli.org/Russian/OA/sleepy.html
http://www.llli.org/Russian/OA/firstweeks.html

dianka
27.06.2009, 01:08
Ось вам трохи зсилок по темі:
http://www.rojana.ru/content/view/169/126/
http://www.rojana.ru/content/view/1071/267/
http://www.rojana.ru/content/view/1072/267/
http://www.llli.org/Russian/OA/sleepy.html
http://www.llli.org/Russian/OA/firstweeks.html

а чому тобі будуть робити кесар. розтин?

Matiola
27.06.2009, 10:56

З лiкарні випишуть через тиждень.Грудьми годувати зможете.Допомога буде потрібна обов'язково.Дитину піднімати не матимете сили.В мене були природні роди,але робили розріз(епізіотомію)і я сама не справлялась( дитину носила мама і медсестри).Все у вас буде добре.Просто потрібен час на відновлення сил.

Яська Березнева
27.06.2009, 11:08
В мене були природні роди,але робили розріз(епізіотомію)

То Ви вже народили?:girl_smile:

Lesunya
27.06.2009, 11:59
З лiкарні випишуть через тиждень.Грудьми годувати зможете.Допомога буде потрібна обов'язково.Дитину піднімати не матимете сили.В мене були природні роди,але робили розріз(епізіотомію)і я сама не справлялась( дитину носила мама і медсестри).Все у вас буде добре.Просто потрібен час на відновлення сил.

Грудьми однозначно зможете годувати (мені малу принесли через 4 години після операції і сказали прикласти до грудей, щоб дитина отримала молозиво) - просто молочко прибуде трохи пізніше:girl_smile: На рахунок допомоги, то краще, звичайно, щоб хтось допоміг, хоча дитину в ПБ та й вдома я носила сама (перші 2 місяці була абсолютно сама з манюньою). Але важкого не можна піднімати! Шов буде боліти десь 1,5-2 тижні, а загоїться через 6 місяців. Мене виписали на 6 день після КР, шов зняли пізніше (безболісна процедура:girl_claping:). З особливостей життя після кесаревого:побільше рухатись (щоб не було спайок); десь біля 2-х місяців можна приймати тільки душ (не сидіти у ванні); 2 місяці не займатися сексом і бажано наступні 2 роки не вагітніти:girl_smile:

Matiola
27.06.2009, 12:37
То Ви вже народили?:girl_smile:

Так.Ще самій не віриться.

Ольга
28.06.2009, 19:37
Чи я не прогавила вітання...??

ВІТАЮ нашого консультанта з ГВ Galya з долученням до нашого пузатого товариства! Отримуй задоволення від кожного дня вагітності, радій кожній дрібниці! Сестричці Юлі особливі вітання! :girl_claping:

Galya
29.06.2009, 09:41
Дякую, Оля! Ну, ти це товариство дуже скоро покинеш, а мені ше трохи є:) Задоволення отримую:) Як інакше:) Тим більше, токсикоз вже пройшов!!! Вчора вже з Юльою вперше купались на озері:)

Ольга
30.06.2009, 10:02
Рідненькі пузатики, щиро всім співчуваю - на цей тиждень спека +30 в прогнозі і майже без дощів :(
Скоріше за все піду підстрижуся знову під хлопчика перед пологами, бо копиця на голові в таку погоду дуже заваджає :(

Пупсик
30.06.2009, 11:45
Привіт всім пузатеньким! Аж не віриться, що моє маля в животику чотирнадцятий тиждень:girl_claping: так швидко час біжить! аж не віриться, невже вся вагітність так злетить? чи то так здається поки животик маленький. :girl_curtsey: Підкажіть а в школу для майдутніх батьків краще починати ходити на якому терміні?

Дівонька Зіронька
30.06.2009, 11:59
Матіола - вітаю з народженням малятки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
як пройшли пологи?

Мо я лікар накінець-то звернула увагу на мої аналізи.І побачила що маю низький гемоглобін.
Виписала ГІПО_ТАРЦИФЕРОН. Хтось вживає такі ліки?

Ольга
30.06.2009, 12:06
Дівонько, може гіно тардиферон?
Якщо так то від його прийому пару років тому почалися страшні закрепи, це принципі очевидно, бо ліки для підняння гемоглобіну скріплюють.
Для чого ліки влітку? На вулиці гуляєте? Ягоди продаються які хочете!

Дівонька Зіронька
30.06.2009, 12:17
Дівонько, може гіно тардиферон?
Якщо так то від його прийому пару років тому почалися страшні закрепи, це принципі очевидно, бо ліки для підняння гемоглобіну скріплюють.
Для чого ліки влітку? На вулиці гуляєте? Ягоди продаються які хочете!

ага...я напевно не правильно прочитала напич лікарки.
Маю гемоглобін 97....Може й так... краще гулятиму, і мяско їстиму)))
Хоча я сонна як мольпостійно, і все шукаю місце де б поспати...

БЕЛЛАДОННА
30.06.2009, 12:20
Воскову дипіляцію хтось робить під час вагітності?
А то так сталося, що мені важко вже самій станком... от
подумала привести себе в порядок воском... чи не зашкодить це малявці?
У кого які думки з приводу цього?

Я наразі 40/60%

Я і до вагітності робила воскову і під час (зараз 15 тижнів) вже 2 рази. Не думаю, що цим можна якось нашкодити. І не можу сказати, що болить більше ніж до того. Але якщо робити перший раз, то звичайно буде боліти набагато більше ніж на 10.

Дівонька Зіронька
30.06.2009, 15:43
Спішу сказати що лікар з моєї ЖК сказала що в Аквапарку не працюють фільтри. Про це знають лікарі з моєї поліклінікі, педіатри, дерматологи...
І ще чула на минулій неділі що там знайшли кишкову паличку.
Тому не знаю, вірити чи ні... але я напевно не буду ходити туди...

сніжна
30.06.2009, 16:32
Спішу сказати що лікар з моєї ЖК сказала що в Аквапарку не працюють фільтри. Про це знають лікарі з моєї поліклінікі, педіатри, дерматологи...
.

фільтри там працюють,але такі чутки породжені тим фактом,що при здачі в експлуатацію цього об єкту система фільтрації не була доведена до норми. строки "піджимали".

Matiola
30.06.2009, 16:39
[QUOTE=Дівонька Зіронька;466880]Матіола - вітаю з народженням малятки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
як пройшли пологи?

Дуже дякую за вітання!!!Пологи пройшли успішно.Їх я описала у відповідному розділі.

Nastynya
30.06.2009, 21:07
була недавно в аквапарку, нікому поки не раджу туди йти, там так брудно було в басейні(де курси проводяться) ніби всі хто там був в туалет сходили і якраз там брали аналіз, то я хіба в ванночці для пілінгу постояла.
а мені сьогодні дуже зле було, їхала на роботу, жарко дихати нема чим, то в очах потемніло, вуха заклало, пішки до роботи доходила, а на роботі знову, то вже не могла навіть встати, тоді чоловік приїхав та забрав мене, як жару пережити?

Blondo4ka
30.06.2009, 21:48
ага...я напевно не правильно прочитала напич лікарки.
Маю гемоглобін 97....Може й так... краще гулятиму, і мяско їстиму)))
Хоча я сонна як мольпостійно, і все шукаю місце де б поспати...

В мене взагалі був гемоглобін 92, голова крутилася страшенно. Лікар теж прописала таблетки, але я навіть не пробувала їх пити. В аптеці сказали, що зуби посипляться від них (просто аптекар знайома - чужа б не сказала такого:girl_haha::girl_cool:). Тому я інтенсивно поїла суниці, печінки, полуницю і т.д. Через 2 тижні як здала аналізи - гемоглобін вже 100. Я взагалі стараюся таблеток по-менше, бо в мене на них вже рвотний рефлекс виробився після першої частини вагітності.:girl_crazy::girl_cray:

Galya
30.06.2009, 22:51
Взагалі-то низький гемоглобін в кінці вагітності є закономірним явищем і нормальним. Кількість крові дуже збільшується, от і виходить, що концентрація еритроцитів зменшується в порівнянні з загальним обємом крові.

Koza-Dereza
01.07.2009, 01:06
А ще вiд добавок залiза можуть бути колосальнi закрепи, якi iтак нормальне явище пiд час вагiтностi. Менi теж прописали коли мала Катерину, але я не пила, нiц менi не сталось.

Vesnyanka
01.07.2009, 15:24
а мені сьогодні дуже зле було, їхала на роботу, жарко дихати нема чим, то в очах потемніло, вуха заклало, пішки до роботи доходила, а на роботі знову, то вже не могла навіть встати, тоді чоловік приїхав та забрав мене, як жару пережити?

Мені на початку теж було дуже зле. І тоді ще жарко не було, а от дихати вже не мала чим. В маршрутках ледве їздила. І взагалі зовсім не мала сили і хотіла постійно спати. Відчуття ніби танком зверху проїхались. А потім вернулись і ще раз проїхались. Єдине - їла без кінця, хоч і нудило.
Зате тепер вже трохи легше - і шлунок заспокоївся, і спати менше хочу і жару переношу досить нормально (наскільки це можливо).
Але тепер потроху в хаті розгрібаю, бо за два місяці, що не могла і не хотіла нічого робити, вдома зробився армагедон.

veronka
01.07.2009, 18:50
Я полоскала заваркою (шалфей, ромашка, чабрець, кора дуба) - допомогло за тиждень. Є ще гель українського виробництва - негарного кольору несподіванки, але ефективний. Сьогодні, як не забуду, гляну вдома назву і завтра напишу:girl_spruce_up:

veronka
01.07.2009, 18:56
[QUOTE=Дівонька Зіронька;465561]угу, саме про біль я думала..бо не на ножки хтіла а на бікіні зробити)))

Подружці депілятор машинку подарували - файну таку, модню:girl_spruce_up: Ніжки вона призвичаїлась до ладу доводити, а потім під пахами вирішила спробувати...:girl_cray: я сміялась від словесного вираження її вражень від процедури, так що можу уявити відчуття від воску:girl_crazy:
Хоча сестричка моя ним робить (у неї помічений понижений поріг болю, хоча перші разів 5 було дуже боляче, а потім поступово шкіра привикла і вона задоволена).
Особисто я б під час вагітності не зважилась:girl_haha:боягузка я напевно))

veronka
01.07.2009, 19:02
Мо я лікар накінець-то звернула увагу на мої аналізи.І побачила що маю низький гемоглобін.
Виписала ГІПО_ТАРЦИФЕРОН. Хтось вживає такі ліки?[/QUOTE]

Я гемоглобін підняла завдяки гручці, печінці - дуже помічні продукти

Рибка
01.07.2009, 19:05
Добавки заліза мало помагають, а от гранатовий сік можу порадити, і вагітною його пила, і дітям попіднімала ним же.

tslezinska
02.07.2009, 12:48
Є ще перевірений спосіб: купуєте на базарі яблука (домашні, бо магазинні навіть не жовтіють, якщо розрізати, отже заліза в них нема...), берете цвяхи, робите з яблука їжачка і залишаєте на ніч, зранку з"їдаєте. В такий спосіб до заліза, що міститься в яблуці, додається залізо з цвяхів внаслідок реакції окислення.

In4a
02.07.2009, 13:02
Є ще перевірений спосіб: купуєте на базарі яблука (домашні, бо магазинні навіть не жовтіють, якщо розрізати, отже заліза в них нема...), берете цвяхи, робите з яблука їжачка і залишаєте на ніч, зранку з"їдаєте. В такий спосіб до заліза, що міститься в яблуці, додається залізо з цвяхів внаслідок реакції окислення.

Зранку з"їдаємо разом з цвяхами? :girl_crazy:

Дівонька Зіронька
02.07.2009, 13:12
а зуби від такого прийому заліза не полетять?

Tanuchka
02.07.2009, 13:34
Дівчатка а я з моря повернулась вчора! Мммммм Яке задоволення!! Трошки шторму було, але заходила у воду з чоловіком спиною, а потім плавала на маленькому матрасі або кругу. ба так йшла трохи нагрузка на живіт, треба ж встояти і вітром зносило трошки.
Але відчуття! враження! задоволення!

Vesnyanka
02.07.2009, 14:55
Дівчатка а я з моря повернулась вчора! Мммммм Яке задоволення!! Трошки шторму було, але заходила у воду з чоловіком спиною, а потім плавала на маленькому матрасі або кругу. ба так йшла трохи нагрузка на живіт, треба ж встояти і вітром зносило трошки.
Але відчуття! враження! задоволення!
Танюшо, розкажіть все. Як ви себе там почували, як жару переносили, як в морі...
Бо ми також хочемо їхати. Для себе обмеження поставила хіба не таляпатися довго в воді, як люблю і не жаритись під сонцем .А мами мене тут вже добили. Моя то конкретно наїхала, але я добре огризнулась. Тим більше, що якщо не на море, то тоді поїхали б десь закордон. Мама подумала-подумала і сказала краще море - на моє горло краще, щоб поменше хворіти. Свекруха так категорично не висловлювалась, але потихеньку просить, щоб краще в гори. Я вже сама засумнівалас, чи варто.

Ірена
02.07.2009, 15:18
І я дуже хочу до моря! Просто страх! чоловік не проти, але маємо мало відомостей про те, як відпочинок вагітні переносять...

Vesnyanka
02.07.2009, 15:42
І в нас відомостей мало. В інтернеті толком нічого немає, знайомих таких, щоб їздили вагітними не знаєм. Бачила на пляжах раніше не раз вагітних , і на досить великих термінах. Але тоді мене це не дуже цікавило, та й не підеш питатися в незнайомої жінки як почувається на морі.

мамочка
02.07.2009, 15:48
Я їздила на 14-18 тижнях вагітності (на 10 днів, але точного терміну не памятаю)
Почувала себе добре, ніяких ЧП не траплялось (їхала потягом в Одесу)

Vesnyanka
02.07.2009, 15:51
Вибачте за дурновате питання. Але Ви купались? Бо мене тут недавно чоловік обрадував. Він собі подумав, що їхати треба, щоб відпочити. Але купатись не варто, щоб не застудити нічого, інфекції не підхопити і т.д. Хоча до цього як сиділа в морі "поки верба не виросте" ніяких питань не виникало.

In4a
02.07.2009, 15:57
В мене 29 тиждень, я щось не наважуюсь їхати... Минулого року коліжанка їздила на море в Крим десь місяці на 5-му, не дуже добре їй то далося, ходити було тяжко і нудно. Минулого місяця інша коліжанка їздила (знову ж таки в Крим), на 27 тижні, їй сподобалось, було добре, тільки погано перенесла переїзд назад (на машині до Києва). Так що думаю, все дуже індивідуально, хто як переносить спеку...

Андріана
02.07.2009, 16:12
Ми їздили,коли я була на 24-25 тижні, були 2 тижні, дорогу перенесла добре, враховуючи постійний токсикоз, там майже все їла, тобто по трошки все попробувала, я обожнюю спеку і буквально смажитися на сонці, але тоді старалася шукати тінь, на пляжі під парасолькою лежала, перший день пішла плавати, то з животом мені було незручно і ми купили матрас, так весь відпочинок і проплавала на матрасі. Мене також всі відмовляли, лікарці навіть не сказала, що їду, знаючи на 100%, що не дозволить. Там були і "сильно вагітні" і добре плавали. Але найголовніше це як ви почуваєтеся чи немає тонусу і чи є велике бажання відпочити, бо наступного року з малявкою навряд чи вийде відпочити:girl_in_dreams:

Vesnyanka
02.07.2009, 16:12
Звичайно, що все дуже індивідуально. Від перебігу вагітності, від самопочуття особливо в спеку, від перенесення дороги, сприйняття чожого нам клімату і т.д. Просто хочеться почути від тих, хто вагітними їздили на море, якісь поради чи застереження, свої розповіді і враження. Тоді можна для себе скласти якусь картину на що варто звернути увагу і т.д.
Бо зазвичай всі кричать що треба берегтися, ризик, лягти пластом і було б добре ще не дихати. А толком щось підказати, порадити в такому плані нема кому.

А бажання відпочити є. І самопочуття відносно нормальне. Для мене краще поїхати десь на море, ніж просидіти тих два тижні відпустки вліті десь в хаті біля телевізора або кращому випадку в селі на лавочці, бо від роботи відганяють як муху (в гори можна і на вихідні прокататися)

я_тут
02.07.2009, 16:17
Все залежить,як ви переносите спеку і дорогу. Я наприклад без моря не можу,кожен рік їздила,і по два рази. Але зараз я годину в машині з кондиціонером ледве переношу,а від спеки взагалі ледве дихаю і до 4 год тепер з дому не виходжу.Як пішла в декрет,так відвезли мене до батьків в трускавець,тут особняк і сад,і тут мені добре :)

Vesnyanka
02.07.2009, 16:26
Мені в селі також краще. Загалом спеку я переносила дуже нормально. Зараз трохи гірше, але все ж мабуть легше, ніж чоловік. Принаймні поки. А в машині я б каталася. Правда машина з кондиціонером.
А море люблю. Також кожен рік їздимо. Раніше батьки возили на Азовське до родичів. Тепер з чоловіком на Чорному відпочиваємо. (Він не дуже любить довго лежати-загорати, тому стараємося вибрати місця, щоб можна було кудись поїхати на екскурсію, щось подивитися.)

Melisa
02.07.2009, 16:39
І я б поїхала з великим задоволенням на море. Але для мене відпочинок це купання в морі і загоряння. для мого чоловіка десь їхати , іти ходити ввечері прийти і впасти пляцком спати а зранку знову те саме. Тому цього року мабуть нікуди не поїдемо. Принаймні поки остаточно не вирішимо де і головне як будемо відпочивати.

Vesnyanka
02.07.2009, 16:49
Для мене теж було спочатку море - купання і загорання. А з чоловіком виробили свій план відпочинку. Один-два дні купаємося, день десь їдемо, щось дивимося. І так далі. Але це більше прогулянки, екскурсії. Бо дискотеки-бари то не для нас.
З батьками завжди були цілий день на морі (там, де ми відпочивали тополі і верби ростуть на пляжах аж до води, то в обід там не жарко). З чоловіком на море зранку і ввечері. А в обід в номері спимо. Та й при поїздках-прогулянках завжди розраховуємо так, щоб не замертво падати потім на ліжко.

Ірена
02.07.2009, 17:00
мив минулому році, як були в Турції, то там жіночка вагітна була з чоловіком і хлопчиком. нічого так купалася, щоправда сиділа весь час під парасоллькою

Galyna555
02.07.2009, 17:25
Я теж їздила на море на 12 тижні вагітності. Їздила в Одесу, бо боялася їхати в Крим чи за кордон щоб не було занадто різкої зміни клімату.
Можу сказати, що все було суперово, і в морі купалася (правда заходила в нього задом щоб хвилі в живіт не били), і загоряла (деколи прикривала живіт, бо кажуть, що не можна виставляти його на сонце), і на дискотеки їхні ходила, і на екскурсії відвідувала....

Словом можна все тільки з "головою", потрошки... Наприклад в обід краще обмежити себе сонцем, з 8год. до 11-30год., а потім після 4 години на сонці для вагітної жінки повністю достатньо. Жара на морі зовсім інакше переноситься ніж у нас у Львові, там якось лекше, навіть набагато легле.
І переїзд, це теж трохи проблема, ми їхали поїздом, то не дуже добре перенесла його в одну сторону.

І ще одне, їхати можна тоді, коли дозволяє лікар, і перед поїздкою обовязково з ним проконсультуватися (можливо він якісь ліки порадить взяти з собою в дорогу), і мати його мобільний телефон обовязково!!!!.

МарянаК
02.07.2009, 17:58
Тому цього року мабуть нікуди не поїдемо.
Ми напевно тоже. Я взагалі тяжко переношу жару. Мелісо - вітаю, бачу все добре, ваші "муки" закінчені (вибачайте що не в тему (нагадалось...))

Melisa
03.07.2009, 10:38
Ми напевно тоже. Я взагалі тяжко переношу жару. Мелісо - вітаю, бачу все добре, ваші "муки" закінчені (вибачайте що не в тему (нагадалось...))

Велика сила слова.

Tanuchka
03.07.2009, 13:32
Танюшо, розкажіть все. Як ви себе там почували, як жару переносили, як в морі...
Бо ми також хочемо їхати. Для себе обмеження поставила хіба не таляпатися довго в воді, як люблю і не жаритись під сонцем .А мами мене тут вже добили. Моя то конкретно наїхала, але я добре огризнулась. Тим більше, що якщо не на море, то тоді поїхали б десь закордон. Мама подумала-подумала і сказала краще море - на моє горло краще, щоб поменше хворіти. Свекруха так категорично не висловлювалась, але потихеньку просить, щоб краще в гори. Я вже сама засумнівалас, чи варто.

Мені було простіше чому? томущо я їхала в Дніпропетровськ з чоловіком, Доречі Як мені, то самий легший транспорт що я переношу то поїзд. Правда літаком не літала ;) незнаю. Але якщо обирати в гори на машині і маршрутки по Львову :) то поїзд самий легший, нам навіть пощастило з кондиціонером. Так от, а з Дніпропетровська вже ранком машинами погнали в Степанівку. Зновуж, їхали потихеньку в машині кондюк, було легко, і вже десь в 11 ранку плавали в морі :)

На рах. сонця попереджали мене всі, щоб обережно була. То я ховалась під парео. Переносила добре тому що був вітерець, тому такої жари не відчуваєш, потім саме повітря мммммм, фантастика. Море штормило, сама не заходила. знову ж з чоловіком, поплаваю потім він вигоняє на берег, та я і не проти бо скоро втомлювалась. на обід ходили додому спати. Потім знов на морі, а потім душ і вечеря біля костра на березі моря, А з людей НІКОГО!! Я розсмакувала відпочинок в селі. Де нікого нема. Бо якщо їхати десь в Крим.. на курорт.. ну незнаю.. ТІ пляжі, через голови скакати а у воду як ? а плавати як? ну не знаю.. то треба дивитись по обставинах. А ми були в селі, де переважно були люди з маленькими дітьми, і знову ж свобода! крім волн я нічого не боялась. І народ купався не боячись мене, було куди тікати від мене :girl_haha:

для профілактики пила Магне В6, хоча живіт не турбував, але ж при купанні в штормі, нагрузка йде.. хоча старалась не напрягатись. переважно з чоловіком купалась, і облізувалась дивлячись як мої рідні бавляться на косі, єх.
Жари як у Львові чи в Дніпрі на морі нема. вона якась інакша. Легша. АЛЕ в обід ховатись обов"язково! я наприклад спала, і навіть тут у ЛЬвові щось продовжую в обід дрімати :))

Дівонька Зіронька
03.07.2009, 14:56
Докупляла Магне Б6 позавчора в аптеці, 2 пластинки без коробки. Прийшла додому - дивлюсь, пластинка подібна і таблетка теж, а пише Магвіт В6..

Tanuchka
03.07.2009, 15:51
Докупляла Магне Б6 позавчора в аптеці, 2 пластинки без коробки. Прийшла додому - дивлюсь, пластинка подібна і таблетка теж, а пише Магвіт В6..

ХМ, цікаво як.. передивилась свої таблетки Магне В6.
Треба бути уважнішою..

Дівонька Зіронька
03.07.2009, 16:07
там походу виробник інший а по складу я вже з кробкою звіряла те саме...2 пластинки по 10 шт мені коштували 13 грн з копійками..
Може вони хороші. але не приймно ща аптекарь всунув меня не те що я просила..не попередивши що це наприклад аналог.

БЕЛЛАДОННА
03.07.2009, 17:16
Минулого року подруга ризикнула злітати в Єгипет на 4 чи 5 місяці, все пройшло чудово. І я в серпні обов"язково поїду, буде 23 тиждень, але думаю, що все буде ок. Поки що нічого не турбує, навіть токсикозу не було (тьфу-тьфу-тьфу).

Ольга
03.07.2009, 17:30
Ой а в мене знову живіт почав "працювати", досить болючий тонус... йду пиріг пекти - побачимо чи то вже пологи чи ще ні... ;)

Linet
04.07.2009, 13:15
Ви іменно для чого приймаеме магній його можна пити для профілактики чи має бути причина

Відьмочка
04.07.2009, 14:54
Препарат "Магне В6" знімає тонус матки і заспокоює нервову систему як матері так і дитини. Його можна приймати для профілактики, а також при фізичних чи психічних навантаженнях, особлтво при переїздах та подорожах. Особисто мені лікар рекомендувала приймати його завжди коли виходжу кудись з дому.

Galya
04.07.2009, 15:02
Ага, а вагітним треба гуляти побільше кожного дня - будь-ласка таблеточку кожного дня:8:

Ольга
04.07.2009, 19:34
Divchata, pislia povidomlennia na forumi pro pyrig ja narodyla donechku o 17:55! Ledve vstygla dobigty do pologovoho budynku. Vsim vitannia z batalnoi :D

Galya
04.07.2009, 19:37
Вітаю!!!!! Здоровячка вам обом міцного! Обовязково потім напиши детальніше як все було:)
Але ж ти скоренько! А я ше хотіла писати, чи тобі ше той пиріг в голові, коли тут такі справи намічаються;)

я_тут
04.07.2009, 23:18
Ольго, вітаю Вас і маленьку лялю. Здоров'я Вам обом, а донечці світлої долі!

Matiola
04.07.2009, 23:22
Ольго,вiтаемо з поповненням!Здоров"ячка обом і ясного сонечка в житті!Як назвете?

Грильяжка
04.07.2009, 23:41
Divchata, pislia povidomlennia na forumi pro pyrig ja narodyla donechku o 17:55! Ledve vstygla dobigty do pologovoho budynku. Vsim vitannia z batalnoi :D

Олюню щиро вітаю вашу сім"ю з поповненням! Здоров"ячка Вам, щастячка і смачного молочка.:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:

галичанка
05.07.2009, 00:43
Ольго, вітаю!!!! :girl_claping::girl_curtsey::girl_smile: Ledve vstygla dobigty do pologovoho budynkuЧекаємо подробиць, як то все було!

veronka
05.07.2009, 10:48
Олю, міцного здоров*ячка донечці. Поздоровляю!!!!!!!!!!:girl_claping:

veronka
05.07.2009, 10:56
Зі мною щось не так - проснулась десь о 5 ранку (сплю останнім часом на лівому боці) і не змогла повернутися ані на спину ані встати, так зліва внизу живота різка біль була, навіть ноги розігнути не могла.:( це не апендицит (його ще в школі видалили), але таке ж неприємне відчуття, що це????

Usmishka
05.07.2009, 12:54
ОЛЬГА, ВІТАННЯ!!
ЗДОРОВЯ МАЛЕЧІ ТА МАМІ, ПОСМІШОК ВІД ТАТА ТА СЕСТРИЧКИ ТА ПІДТРИМКИ ВІД УСІХ НАЙБЛИЖЧИХ.

Щодо Магне, то з ним треба бути обережним, бо як ваз закріпить, то окситоцину вколять так само - таблеточку на день, мені то магне прописала лікар на Батальній в якої я спочатку планувала родити, на запитання для чого-щоб було краще :)), наговорила тоді ще шо в мене дитина норально не розвиввається, а це 38 тиждень, всі аналізи в нормі самопочуття відмінне, і обовязково на позачергове УЗД. Я то все вислухала, і більше до неї не поверталась, тільки настрій зіпсула думкою про те які ж в основній своїй масі лікарі сволочі і непорядні.

tslezinska
06.07.2009, 11:49
Олю, вітаю!!! Ми з Христею вже чекали-не могли дочекатися, коли ж станеться ця чудова подія! Здоров"я міцного-преміцного мамі та маляті, щастя й радості вашій сім"ї!!!

Linet
06.07.2009, 12:11
Майбутні мамочки скажіть будь ласка коли найкраще робити перше УЗІ і ще багато балакують про його шкідливість а в неті надибала що це неправда а може в нас ще старі апарати а заграницею вже нешкідливі:girl_sad:

І чому тест показав чуть помітну другу полоску взагалі він в мене спочатку половина вся почервоніла а потім появились полоски може у когось траплялось?

tslezinska
06.07.2009, 12:15
УЗД в будь-якому випадку шкідливе, тому що ця процедура є стресом для дитинки, на ранніх термінах може навіть спровокувати викидень, вплинути на будову клітин тощо. Думаю, не даремно 1-ше планове УЗД в ЖК призначають на 11-12 тижнях. Але тут багато жінок в один голос закричать, що УЗД треба зробити на якомога ранішому терміні, аби вчасно виявити позаматкову вагітність...Проте для позаматкової вагітності мають бути якісь передумови (запальні процеси статевих органів, попередні аборти тощо),і якщо у вас таких передумов нема, то нема чого даремно дитину хвилювати...

Galya
06.07.2009, 12:29
Почитайте про ультразвук (http://a-naumov.narod.ru/books.files/uzi/4.html)

Tanuchka
06.07.2009, 12:49
ОЛЬГА! ПРийміть і мої вітання!
Це Так чудово! Здоров"ячка, спокійних ночек!
Цікаво як там ваш пиріг? ;)

галичанка
06.07.2009, 15:18
І чому тест показав чуть помітну другу полоску взагалі він в мене спочатку половина вся почервоніла а потім появились полоски може у когось траплялось?

Часто трапляються навіть зовсім негативні тести на початку вагітності, не то що слабка полоска. Це відбувається тому, що імплантація не завжди відбувається в чітко визначений термін, на 7 день після овуляції, як то часто пишуть. Ось я знайшла таку статистику:

Вероятность имплантации в зависимости от ДПО (дня после овуляции)представлена в списке:
3-5 дпо - 0.68%
6 дпо - 1.39%
7 дпо - 5.56%
8 дпо - 18.06%
9 дпо - 36.81%
10 дпо - 27.78%
11 дпо - 6.94%
12 дпо - 2.78%

Нужно знать, что гормон ХГЧ (який ми виявляємо в тесті) появляется сразу после имплантации эмбриона в стенку матки сначала в крови, и чуть позже в моче женщины.
…..Но при этом нужно учитывать, что уровень гормона не подскакивает сразу после имплантации до 25 mUI, а поднимается постепенно, увеличиваясь каждые 24-48 часов в 2 раза: 2 mUI, 4 mUI, 8 mUI... (це про рівень в крові)
...содержание ХГЧ в моче может быть намного ниже, чем в крови и у каждой женщины этот уровень индивидуален.

MaryF
06.07.2009, 15:45
І чому тест показав чуть помітну другу полоску взагалі він в мене спочатку половина вся почервоніла а потім появились полоски може у когось траплялось?[/QUOTE]

І мені перший тест показав ледь помітну смужку... а зарас Андрійкові 5 міс.

Tanuchka
06.07.2009, 15:59
зліва внизу живота різка біль була, навіть ноги розігнути не могла.:( це не апендицит (його ще в школі видалили), але таке ж неприємне відчуття, що це????

а я недавно дуже сильно перенервувалась, результат: :( якраз на ринок виїхали, почав боліти живіт, біль посилювалась, а потім Єлє доковиляла до машини, так само біль в низу живота з ліва, ноги єлє волочила, в машині лєгла в крісло, поки їхали кожна ямка відгукувалась, чоловік вів дуже повільно, Передумала все на світі, апендицит?! незнаю, вдома випила магне і заснула. увечері пройшло. І що це було, теж незнаю..

Дівчатка НЕНЕРВУЙТЕСЬ!!! Все воно пусте головне животік!

Мамульки з досвідом, у вас таке бувало?

MaryF
06.07.2009, 16:18
а я недавно дуже сильно перенервувалась, результат: :( якраз на ринок виїхали, почав боліти живіт, біль посилювалась, а потім Єлє доковиляла до машини, так само біль в низу живота з ліва, ноги єлє волочила, в машині лєгла в крісло, поки їхали кожна ямка відгукувалась, чоловік вів дуже повільно, Передумала все на світі, апендицит?! незнаю, вдома випила магне і заснула. увечері пройшло. І що це було, теж незнаю..

Дівчатка НЕНЕРВУЙТЕСЬ!!! Все воно пусте головне животік!

Мамульки з досвідом, у вас таке бувало?

У мене під час вагітності на 19 тиждні страшенно почав боліти низ живота і я зрозу поїхала до лікарні. Узд показало гіпертонус матки.
Я вважаю, що вам необхідно піти на огляд вашого лікаря.

Galya
06.07.2009, 17:10
До речі, про гіпертонус матки (http://www.detki.de/index.asp?sid=1517017775&id=d24).
Після огляду лікаря можна "загриміти" на тиждень-два на збереження. В мене так сталось в першу вагітність. Тепер приходиться більше розбиратись і не покладатись на всезнаючість лікарів, яка такою часто не є (ті ж їхні рекомендації поменше вживати солі і рідини...)

veronka
06.07.2009, 17:32
Привіт ще раз. Це не гіпертонус - я знаю відчуття оскільки мала його у першому триместрі. Це різка ріжуча біль десь біля яєчників, але не кості:girl_devil: А зараз ще додалося - права ного часом слабне і майже німіє, ніколи такого не було (багато займалась спортом та й зараз багато ходжу). Моя лікарка у відпустці і нема до кого звернутися, а такі прояви мене бентежать - страшно часом наступати, бо не відчуваю ногу:girl_devil:

Tanuchka
06.07.2009, 17:47
Привіт ще раз. Це не гіпертонус - я знаю відчуття оскільки мала його у першому триместрі. Це різка ріжуча біль десь біля яєчників, але не кості:girl_devil: А зараз ще додалося - права ного часом слабне і майже німіє, ніколи такого не було (багато займалась спортом та й зараз багато ходжу). Моя лікарка у відпустці і нема до кого звернутися, а такі прояви мене бентежать - страшно часом наступати, бо не відчуваю ногу:girl_devil:

В мене у знайомої нога спочатку боліла а потім посиніла вся, виявився тромб.

GalyaДо речі, про гіпертонус матки.

цікаво прочитала. Дякую за ссилочку.

Galya
06.07.2009, 17:54
Може це збільшена матка тисне на нервові закінчення, перетискає кровоносні судини, тому і німіє нога. Якщо в такий момент лягти чи сісти - допомагає?

tslezinska
06.07.2009, 18:02
Під час вагітності дуже поширеним явищем є защемлення сідничного нерву, яке може виражатися у занімінні ноги, різкому або тягнучому болі тощо - у кожного індивідуально. У мене щось таке було під час минулої вагітності, а зараз ще сильніше, защемило десь глибоко в тазі, тобто масажем зараз ефекту не отримати. Сподіваюся, відпустить після народження, коли будуть розходитися-сходитися кістки тазу. Ногу починає тягнути та судомити, як тільки приймаю горизонтальне або напівлежаче положення, при ходінні все нормально.

Ольга
06.07.2009, 20:34
ВСІМ ДУЖЕ ДЯКУЮ ЗА ВІТАННЯ! ;)
На батальній було явно нудно, тому перечитала всі повідомлення ще там :)

Якийсь послідовний опис пологів напишу після того як емоції стабілізуються. Загалом - все добре.
З негативів - немає теплої води, комарі просто ЗВІРІ - в мене вся постіль вранці була встелена ними, а спека ще страшніша!!!

Дівонька Зіронька
06.07.2009, 21:16
Ви іменно для чого приймаеме магній його можна пити для профілактики чи має бути причина

мені лікар назначила їх для профілактики судом...мене сильно турбували вони...ну і ще по узі мала легкий тонус задньої стінки матки.

ОЛя- вітаю з народженням доці!Здоров"ячка їй і вам!:girl_in_love:

Koza-Dereza
06.07.2009, 22:33
Ольго ВIТАЮ! На сам Гамериканський день незалежностi :)

Koza-Dereza
06.07.2009, 22:41
Veronka, i Tanuchka,

Те що ви описуєте може бути розтягнення сухожилля що тримає матку. Воно саме знаходиться з кожної сторони паху i описується як рiзка колюча, рiжуща бiль з однiєї сторони чи з обох. У мене першої вагiтностi такого не було, все якось поступово розтягалось. А цiєї вже було кiлька разiв. Пузяка бiльша, дуже вiдчутно розтягується. Сiдалiшнiй нерв теж дається чути, але не так як першого разу, i то зовсiм iнша бiль, вона саме болить в дупi (таз), може вiддавати в спину i може нiмiти нога, але не обов'язково. Моя колiжанка яка вагiтна 18 недiль зараз, жалiється на бiль в районi паху, їй сказали що це сухожилля, вона ходила на УЗI i їй сказали що все нормально що це 100% сухожилля. Я помiтила що вона носить животик "високо" майже в районi шлунку, а я на вiдмiну вiд неї, два рази носила низько. Отак думаю може це теж вiдiграє роль, де розмiщена матка, i як вона росте.
Як б набагато бiльше хвилювалась коли я б вiдчувала якусь бiль "з глибини" чи в таке щось як на мiсячнi, ну i не дай боже щось таке як дуже болючi мiсячнi. Але я вже сама вiдчула на практицi i начиталась в теорiї, що "мiсячнi" i родовi болi, набагато вiдрiзняються вiд м'язових та сухожильних болей, якi бiльше схожi на корч в нозi нiж щось iнше.

Linet
07.07.2009, 00:40
У мене також сьогодні в лівому паху закололо(різало) одним моментом потім пройшло навечір знову але менше а в мене тільки десь 3 тиждень чому там розтягуватись незнаю але ви мене заспокоїли . А то дуже переживаю.

Koza-Dereza
07.07.2009, 01:24
Зараз я накопаю якiсь статтi по українськи чи росiйськи.

- Круглые связки.
Это группа мышц, поддерживающая вашу матку. Как только вы начинаете вынашивать ребенка, эти мышцы сужаются и удлиняются, чтобы соответствовать изменениям матки. Эти изменения могут сопровождаться тупой болью, которая может оставаться в вашем подсознании. Но как только вы сделаете резкое движение, связки тут же создают мгновенную острую боль, особенно если вы переключаетесь из положения лежа в положение сидя. Лучше всего это делать медленно, так как боль взаимодействует со связками, и она может быть вызвана внезапным движением.
http://home.damotvet.ru/pregnancy/974344.htm

Боль в круглых связках. Теперь, когда матка стала больше и тяжелее, на долю окружающих и поддерживающих ее тканей выпадает большая нагрузка. Это приводит к появлению новых ощущений. Большие связки, расположенные с обеих сторон матки и получившие название «круглые связки», прикрепляют матку к костям таза. По мере увеличения размеров матки круглые связки должны растягиваться. Это медленное и постоянное растяжение само по себе не вызывает дискомфорта, однако сочетание этого растяжения с нормальной активностью может вызвать резкую внезапную боль, которая заставляет вас замереть на месте. Самая распространенная причина возникновения боли — это внезапная смена положения. Когда вы нагибаетесь или, к примеру, резко встаете с постели, растяжение круглых связок может вызвать схваткообразную боль внизу живота с одной или двух сторон, а также боль в спине. Для ребенка это не опасно, но боль может быть мучительной. У некоторых женщин боль в связках возникает во время выполнения физических упражнений или даже во время ходьбы. Наиболее резкой и беспокоящей боль в круглых связках бывает между четырнадцатой и двадцатой неделями беременности, когда матка уже увеличилась настолько, чтобы растягивать связки, но еще не стала достаточно большой, чтобы часть ее веса приходилась на кости таза. Женщины могут испытывать боли в круглых связках в любое время во время беременности — в зависимости от того, как протекает беременность, — и особенно на последнем месяце, когда головка ребенка давит вниз.

Чтобы предотвратить или уменьшить боль в круговых связках, попробуйте выполнять упражнения для ног. Избегайте внезапных смен положения и особенно старайтесь резко не вставать со стула или с кровати. Попробуйте лечь на бок — на тот бок, в котором ощущается боль, или на противоположный — чтобы облегчить свое состояние. Если это не помогает, приложите к больному месту бутылку с горячей водой. Как правило, боль в круглых связках быстро исчезает во время отдыха; кроме того, с увеличением срока беременности связки адаптируются к увеличению матки.
http://spuzom.ru/detail.php?id=75

http://www.fito-pro.ru/images/doc/002/004.jpg
Схематическое изображение матки, маточных труб и яичников (вид сзади; правая половина матки, маточная труба и яичник вскрыты)
1 - дно матки; 2 - полость матки; 3 - круглая связка матки; 4 - маточная артерия; 5 - наружный маточный зев (отверстие матки); 6 - влагалище; 7 - шейка матки; 8 - канал шейки матки; 9 - внутренний маточный зев (перешеек матки); 10 - широкая связка матки; 11 - яичник; 12 - воронка маточной трубы; 13 - ампула маточной трубы; 14- собственная связка яичника; 15 - перешеек маточной трубы.

Koza-Dereza
07.07.2009, 01:37
Олюся1985,
3-тя недiля це звичайно зарано для вищеописаних болей. Проте все може бути. Ви дивiться по собi, якщо щось пiдозрiле чи нестерпне i не дай боже якась кровотеча то напевно пiдiть до лiкаря.

veronka
07.07.2009, 10:53
Може це збільшена матка тисне на нервові закінчення, перетискає кровоносні судини, тому і німіє нога. Якщо в такий момент лягти чи сісти - допомагає?

ні:girl_cray:

Iryna
07.07.2009, 11:22
Дівчатка, може хтось шось порадить, нагадався рости зуб мудрості, біль в роті вже четвертий день:girl_cray: Може чим пополоскати або шось прикласти, бо вдень ше так-сяк, а от вночі просто жах:girl_cray::girl_cray::girl_cray:

Vesnyanka
07.07.2009, 11:32
Та полоскають содою здається, щоб вимити від різних часток їжі. А решта навіть не знаю. Ті зуби в мене ще досі не виросли. А як один болів - то хіруг-стоматог сказав вирізати зразу, бо так розташований, що не виросте. А стоматолог-терапевт (той шо лікує, але не рве) колов мені тиждень в нього якісь ліки. Пройшло. Зуб так і не виріс, але не болить. Поки.
Ще рецептів є багато, але скоріше від простого зубного болю - від дірок в зубах, а не від того що ростуть.
Моя бабця колись клала на зуб, який болів на ніч кусочок сала. Біль зникала. Але не знаю чи це поможе у Вашому випадку. Ще хтось з родичів клав вату, змочену в новокаїні. Трохи затерпало і не так боліло. Або кусочок ношпи. А вагітним мабуть не варто все підряд пробувати.
Запитайте в свого гінеколога - може хоч знеболювальне якесь порадить.

Зорянівонька
07.07.2009, 11:41
Ірино, попробуйте лідокаїном мазати. Чи тимим засобами, що дітям при прорізуванні зубів.

Halina
07.07.2009, 11:58
Дівчатка, може хтось шось порадить, нагадався рости зуб мудрості, біль в роті вже четвертий день:girl_cray: Може чим пополоскати або шось прикласти, бо вдень ше так-сяк, а от вночі просто жах:girl_cray::girl_cray::girl_cray:

Підійдіть у поліклініку, а там вас направлять на фіз. процедурки (здається так це називається). Я ходила і після першого сеансу забула що той зуб є. Питаю може більше не потрібно ходити, та сказали що хоч би 3-5 раз!

Iryna
07.07.2009, 12:18
Ой, дякую вам за поради, а то сиджу як "тлумок" в хаті і незнаю шо то придумати:girl_in_dreams:
зараз мені коліжанка принесе мазь, якою мазала своїй дитині зубки, казала, що дуже помічна і буду пробувати собі намазюкати.......а як не пройде, то піду у поліклініку:girl_sad:

Tanuchka
07.07.2009, 14:41

пам"ятаю як той зуб мучив мене. Лікар подивилась і каже не біда ми надріжем десну і все.. нехай росте. В мене був ШОК! Як різати??!!
а мені ніколи нічого не різали в роті, так от я так перепугалась що кожну годину полоскала содою з сіллю той зуб, так полоскала що він сам виліз :girl_haha:
лікар здивувалась :), але сказала з часом він буде про себе нагадувати, так і є. Деколи нагадує про себе. Останній раз от їхала на морє,
сіллі з содою не було, викрутилась так, полоскала морською водою. Запливала подалі, та там село, людей не було, так і полоскала. ПРойшло.

Лідочка
07.07.2009, 15:21

Оля, вітаю!!!!Але то швидко час біжить!!!!!:girl_crazy:

Марічка
08.07.2009, 01:21
От і я повертаюся в гілочку, з якої починалося моє знайомство з ЛФ і Посиденьками... Вітаю всіх, хто зараз тут набирає сантиметри в талії! Я майбутня мама вдруге!!! :radist:

Була я кілька днів тому на першому УЗД. В нас ніби все добре на такому терміні. В ЖК піду після другого УЗД в 22 тижні... Перший триместр пройшов більш-менш спокійно, час від часу трохи піднуджувало. А от вчора отруїлася (не знаю навіть, як це могло статися) ягодами... Мені було дууууже зле. Пила вугілля і воду. Зараз вже почуваюся краще...

IRUSKA*8
08.07.2009, 01:28
От і я повертаюся в гілочку, з якої починалося моє знайомство з ЛФ і Посиденьками... Вітаю всіх, хто зараз тут набирає сантиметри в талії! Я майбутня мама вдруге!!! :radist:

Була я кілька днів тому на першому УЗД. В нас ніби все добре на такому терміні. В ЖК піду після другого УЗД в 22 тижні... Перший триместр пройшов більш-менш спокійно, час від часу трохи піднуджувало. А от вчора отруїлася (не знаю навіть, як це могло статися) ягодами... Мені було дууууже зле. Пила вугілля і воду. Зараз вже почуваюся краще...
ВІТАЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:girl_claping::girl_ claping::girl_claping:легкої вагітності!!!!!!!!!!!!!!!!

Ірена
08.07.2009, 09:45

Тобто на так званий "облік" ви ще не ставали?
бо я відлежавши двічі в лікарні дістала таку відразу від цих стін, що не можу себе змусити здатися в руки дільничої... на узд ходила вже після підшивання - дитинка росте, розвивається, доюре чую рухи, добре харчуюся... гадаю, що якщо прийду в ЖК десь біля 25 тижня - ніц страшного...

галичанка
08.07.2009, 10:57
Вітаю Марічко, ляля така вже велика! От час швидко біжить, вже і перший триместр позаду! :radist:

МарянаК
08.07.2009, 11:59
Привіт всім пузатікам!!!:girl_in_love:
Вчора так "наіванилась", шо нині ноги гудуть.
В нас вже десь 24 тиждень, пузяка здоровий,але, порівняно з першою вагітністю, швидше замучуюсь, якась така лінива стала, ...і нервова чогось.

Tanuchka
08.07.2009, 13:17
Привіт всім пузатікам!!!:girl_in_love:
Вчора так "наіванилась", шо нині ноги гудуть.
В нас вже десь 24 тиждень, пузяка здоровий,але, порівняно з першою вагітністю, швидше замучуюсь, якась така лінива стала, ...і нервова чогось.

о, а я думала тіки в мене таке. Теж лІнь шалена, нервовість :( і дуже скоро втомлюватись почала.прям ноги не тримають :( посуду мити стало так важко стояти. добре що чоловік мені для шафи сходинки в Метро купив, от на них на кухні і сиджу.

Марічка Вітаю вас! Ви з досвідом вже, але може будуть якісь інакші відчуття. Добре що нас багато :)
На роботу їдеш так очі і падають на пузатиків.:girl_spruce_up:

tslezinska
08.07.2009, 13:59
Я теж шалено нервова останнім часом, але скидаю то на погоду, оскільки то на мене так жара впливає: стаю агресивна й кидаюсь на всіх...Ну і ще постійний стрес, оскільки народжувати вже от-от, а в мене кожен день розписаний по хвилинах і мушу крутитися, наче білка в колесі...І лялю дуже шкода, що мусить зі мною разом той весь стрес переживати, але виходу не маю...

Iryna
08.07.2009, 14:12
Oй, дівчатка, а в мене здається почав живіт опускатися, чи не заскоро ще?:girl_in_dreams: Завтра маю їхати до свого лікаря в роддом, то вже попитаю його про все:girl_smile:

Galya
08.07.2009, 15:38
В мене з першою вагітністю опустився живіт десь на 34 тижні. Всі лікарі хитали головою, казали надіятись доносити хоч до 36 тижня. А народила я день в день ПДР - рівно в 40 тижнів:) Так шо думаю все індивідуально. Серзи наприклад пишуть, що в основному живіт опускається за 2 тижні, але деколи і за 4 тижні до пологів. І то все нормально.

tslezinska
08.07.2009, 16:02
А під час другої вагітності живіт взагалі може не опуститися...
У мене під час першої взагалі живіт низько був майже весь час...Теж народила день в день в ПДР...

Tanuchka
08.07.2009, 16:59
Дівчатка хочу дуже в аквапарк. Хочу поплавати, то все після моря..
На озера їхати страшно, а в аквапарку ніби безпечніше..
Хтось був плавав? Як там? щось порадите?

Ірена
08.07.2009, 17:02
Танюшка, а де ви були на морях? як перенесли переїзд?

Tanuchka
08.07.2009, 17:19
Танюшка, а де ви були на морях? як перенесли переїзд?

я вже десь писала про морє, Добре перенесла. Але я їхала поїздом до Дніпропетровська, а на ранок ми виїхали машиною. а в 11 вже плавали :)
Пила для профілактики Магне в6. Все добре пройшло.

tslezinska
08.07.2009, 18:19
Я б в Аквапарк не ризикнула...У Львові взагалі важко знайти чисті басейни. Я хожу в Софію, то навіть там вода в басейні поганенько фільтрується...а в джакузі можна хлоркою задихнутися і зваритися...Спробуйте може краще Євроспорт або Дельфін...

Nastynya
08.07.2009, 18:30
а не підкажете мені, які зараз ціни в Софії? думаю також туди сходити. а в аквапарк, я десь писала, що там зараз досить брудно, мені навіть не хтілося ноги в ту воду мочити, не те що плавати

Linet
08.07.2009, 18:54
Почали турбувати болі в лівому паху аж віднімає ногу пішла на Узі остання менстуація була 11 червня лікарі говорять шо ще невидно але вже повинно груди почали боліти на 10 день циклу нічого нерозумію сказали чекати до понеділка боюся що це позаматкова чому вони тянуть резину

Ліві додатки 33*20мм, поствуляторна ділянка середньої ехогенності 14мм В проекції
лівого яйника гачкоподібна ділянка тканина якої "ізоскабинна"(точно неможу прочитати) матці д-7-8мм

я_тут
08.07.2009, 20:59
Дівчата, а в мене питання ))) а я зрозумію,що в мене живіт опустився? А то я зовсім не уявляю низько він в мене чи високо :)

Зорянівонька
08.07.2009, 21:01
Я не відчула, але лікарка сказала, що опустився...

Zoryanazirka
09.07.2009, 11:07
А я в Аквапарку плаваю в спортивному басейні. Скоро знов буде гімнастика для вагітних, а після неї йду ще плавати

Златка
09.07.2009, 11:16
Дівчата, а в мене питання ))) а я зрозумію,що в мене живіт опустився? А то я зовсім не уявляю низько він в мене чи високо :)

Особисто я, як тільки сказала лікарка, цього не відчула і не побачила. А через пару днів зранку встала, а животик ніби менший, плаття, в якому я вчора ще ходила, так ніби звисло :girl_crazy: а потім у дзеркалі побачила, що животик дійсно як м"ячик "перекотився" трошки вниз :girl_haha:

tslezinska
09.07.2009, 11:25
а не підкажете мені, які зараз ціни в Софії? думаю також туди сходити. а в аквапарк, я десь писала, що там зараз досить брудно, мені навіть не хтілося ноги в ту воду мочити, не те що плавати
Я взяла абонемент 12+1, він діє місяць часу. Тобто якщо тричі на тиждень ходити, за місяць якраз використаєте. Вартість-650грн+10грн оформлення картки члена клубу. Там є різні види абонементів (денний, вечірній, анлімітед...), але всі вони іменні, і крім вас по них ніхто не може ходити.

галичанка
09.07.2009, 11:33
Почали турбувати болі в лівому паху аж віднімає ногу пішла на Узі остання менстуація була 11 червня лікарі говорять шо ще невидно але вже повинно груди почали боліти на 10 день циклу нічого нерозумію сказали чекати до понеділка боюся що це позаматкова чому вони тянуть резину

Ліві додатки 33*20мм, поствуляторна ділянка середньої ехогенності 14мм В проекції
лівого яйника гачкоподібна ділянка тканина якої "ізоскабинна"(точно неможу прочитати) матці д-7-8мм

Проконсультуйтеся ще з якимось лікарем, це ж серйозно і буде вам спокійніше. Я написала вам в ПП координати своєї лікарки.

А поки що не панікуйте, поки невідомо що це, може то просто пісок іде, чи спазм кишки чи через переживання, чи через імплантацію в матку.
В знайомої дуже болів живіт, думала запалення яйників..., пішла до лікаря - нормальна вагітність! Так що не хвилюйтесь!

Те що на УЗД в матці невидно, то напевно ще рано, щей місяця не пройшло від дня останньої менструації.

"Диагностика внематочной беременности достаточно сложна. На начальном этапе заподозрить внематочную беременность можно по косвенным признакам.
Количественная динамическая оценка ХГЧ по содержанию в крови позволяет оценить вероятность внематочной беременности. При нормально развивающейся беременности показатель ХГЧ удваивается примерно каждые 2 дня, и если эта динамика роста ХГЧ нарушена, то можно заподозрить внематочную. "

Може треба здати аналіз крові на ХГЧ в динаміці: наприклад в діагностичному центрі на Пекарській, в Сінево чи в інших лабораторіях.

Ніка
09.07.2009, 13:54
сподіваюсь, не дуже офф...
може комусь треба чіковський крем під підгузник і прокладки після родів чіковські. віддам за чоколядку! пишіть в пп.
:)

МарянаК
09.07.2009, 14:28
Ой дівчата, який нині кунфуз стався зі мною. Прийшла на роботу в білій футболці, а мені молочко підтекло. Так не сподівано. Треба якісь підкладки носити, чи шо? Добре, що піджачок маю.

veronka
09.07.2009, 14:47
привіт усім. У мене подруга вже 41 тиждень чекає на маля, а живіт ще не опустився (їй казали, що за 2 тижні до пологів мусив би):girl_sad: Вона налякана (оскільки вдвох з чоловіком у чужому місці, а знаєте, як то часто буває, що непорядні лікарі можуть тим користатися, от та і казала, що бігати моїй красуні ще 3 тижні - це ж жахіття!!!!!), а тиждень тому двоє знайомих народило з переносом у 2 тижні (1 маля, на жаль...):( Ось я і подумала, може це не вкрай обов*язково щоб пуз опустився?

Анута
09.07.2009, 15:06
Ось я і подумала, може це не вкрай обов*язково щоб пуз опустився?
не вкрай обов"язково. Бувають випадки коли і не опускається. А може і буквально за день до пологів опуститись

Galyna555
09.07.2009, 15:08

З першою вагітністю я пішла на УЗД після 10 днів затримки і нічого вони там не побачили, тільки наговорили купу всього жахливого, типу або позаматкова, або застій, що означає треба почистити, або деформований плід 11 мм.... - дуже багато було їхніх "пояснень"(Лабораторія "Біокурс" біля готелю "Дністер").
Словом, почекавши 1,5 тижні пішла на УЗД в "Інтерсоно" де мені повідомили, що в мене нормальна вагітність, і взагалі все добре.

Я веду до того, що можливо ви попали теж то таких "хороших" спеціалістів. Можливо ще заскоро на УЗД, треба трохи почекати. Я б на вашому місці здала аналіз крові на ХГЧ в динаміці, його здається треба здавати мінімум 2 раза, і проконсультуйтесь з якимось іншим лікарем.
Все буде добре, не переживайте, ще заскоро панікувати.:girl_cool:

галичанка
09.07.2009, 23:00
Олюся1985, ну як справи? Ходила до іншої лікарки, що вона казала? Хвилююсь за тебе, пиши! :no:

Koza-Dereza
09.07.2009, 23:09

Олюся, а чого ви не наробите кiпiшу???? Я пам'ятаю мене з першою вагiтнiстю теж щось сильно болiло у правому боцi, i ще й пiсля авто аварiї. Я туди подзвонила в офiс, вони не хотiли мене брати, я як почала кiпiшувати то вони мене скоро взяли на другий день, все подивились i заспокоїли мене. Троха постiйте за себе. Не безплатно ж то все робиться.

Gaichka
10.07.2009, 01:32
привіт усім. У мене подруга вже 41 тиждень чекає на маля, а живіт ще не опустився (їй казали, що за 2 тижні до пологів мусив би):girl_sad: Вона налякана (оскільки вдвох з чоловіком у чужому місці, а знаєте, як то часто буває, що непорядні лікарі можуть тим користатися, от та і казала, що бігати моїй красуні ще 3 тижні - це ж жахіття!!!!!), а тиждень тому двоє знайомих народило з переносом у 2 тижні (1 маля, на жаль...):( Ось я і подумала, може це не вкрай обов*язково щоб пуз опустився?

Я Вам скажу те, що сказала мені лікарка, що до повних 42 тижнів нема чого хвилюватись, перенос починається після 42. Є багато різних чинників, а саме: є дітки які потребують 37, а є які 42, або нерегулярні критичні дні, овуляція могла відбутись пізніше.
Я розумію стан Вашої подруги як ніхто, в мене вже 42 тиждень почався. Хоча знаю, що в мене є причина, і що це нормально, психічний стан явно пригнічений, хочеться плакати:girl_cray: Є ще пару днів, тому чекаємо:girl_in_dreams: прошу малюка кожний день, а він весело копається у відповідь і сидить собі в животику :girl_smile:

ckorpionsha
10.07.2009, 02:18
в мене вже 42 тиждень почався. прошу малюка кожний день, а він весело копається у відповідь і сидить собі в животику :girl_smile:

ідентично було в мене. Копався ще й тоді,як голова вже просувалась....буйний був. Родився 4050, з пуповиною,зеленю...головне,шо здоровий і сам народився коли захотів чи то 38 тиждень чи 42...дитині так зручно було

Un.Known
10.07.2009, 09:54
Бувають випадки коли і не опускається. А може і буквально за день до пологів опуститись

"Опущення" живота - не показник. В мене опущення взагалі не було, і розкриватись починаю за годину до пологів...

Tetjanka
10.07.2009, 16:35
Добрий день! Я тут вперше!

ckorpionsha
10.07.2009, 16:36
Добрий день! Я тут вперше!

Вітаємо Вас і чекаєм Ваші дописи.

Tetjanka
10.07.2009, 16:43
Я планую другу вагітність. Чи можете мені щось підказати. Я дуже сидьно переживаю

мамочка
10.07.2009, 16:48
Я планую другу вагітність. Чи можете мені щось підказати. Я дуже сидьно переживаю

А чого переживаєте? Це ж друга вагітність, вже все знаєте...
Чи з першою були проблеми?

veronka
10.07.2009, 20:03
Дівчата, відгукніться у кого двурога матка для консультації, будь-ласочка:girl_sad:

Lesunya
10.07.2009, 21:27
Дівчата, відгукніться у кого двурога матка для консультації, будь-ласочка:girl_sad:

У мене. А що цікавить?:girl_smile:

Linet
11.07.2009, 13:15
Дякую всім за пораду я зараз чекаю до понеділка болі чучуть зменшились
Надіюсь на краще. І все собі думаю чого ми так мучимось і треба тій Еві це яблоко їсти нам людям завжди мало спокушаемся навсе. Не ми перші не ми послідні навідь неможу передати шо вдуші робиться то зла на весь світ то розумію що це нічого недасть то плачу.Лише чоловік підтримує і ви бо ще нікому неказала.

галичанка
11.07.2009, 14:54
болі чучуть зменшились
Надіюсь на краще.

Будемо сподіватись, що все буде добре! :girl_smile::girl_curtsey::girl_curtsey:

veronka
11.07.2009, 15:33
У мене. А що цікавить?:girl_smile:

Дякую, що відгукнулися. Моя співробітниця зараз на збереженні лежить і трохи панікує - зробили УЗД і поставили такий діагноз. Я пошукала в інтернеті, але тільки посилання у форумах найшла. хотіла дізнатися про перебіг вагітності, на що першочергово слід звертати увагу у самопочутті і т.д.:confused:

Nastynya
12.07.2009, 22:44
ой дівчатка, почався у мене токсикоз недавно, спочатку терпимо було, а зараз вже навіть не знаю, їм тільки фрукти і трохи овочів можу впихнути, вже похудала на два кілограми. холодильник ненавиджу, а мясо і рибу в ньому то взагалі. скажіть чим можна вже спастися?

Ірена
12.07.2009, 22:49
ой дівчатка, почався у мене токсикоз недавно, спочатку терпимо було, а зараз вже навіть не знаю, їм тільки фрукти і трохи овочів можу впихнути, вже похудала на два кілограми. холодильник ненавиджу, а мясо і рибу в ньому то взагалі. скажіть чим можна вже спастися?

скорше за все, що потерпіти... якщо немає постійної блювоти і загрози організму - то все в нормі. до 12 тижня все вляжеться:girl_smile:

Рибка
12.07.2009, 22:52
Nastynya, попробуйте курячий бульйончик, мені помагав :).

Nastynya
12.07.2009, 22:59
вчора з чоловіком були на дні народженні, випив він, а бодун в мене! голова болить, почуваюсь як пяна, сильно нудить, але аж до тошноти тіко до обіду доходить.

Рибка
12.07.2009, 23:05
Що поробиш, така жіноча доля...Щось з"їли, а ще й душно може в гостях чи повітря сперте - от воно все й випирає...

Муситься перетерпіти...

Lavazza
12.07.2009, 23:12
Дуже вам співчуваю, сама з таким мордуюся другий місяць, схудла на 3 кг.
Я навпаки фруктів і овочів сирих не можу їсти - зразу біжу унітаз обнімати, так на бульбі з макаронами пересиджую. Через таке харчування вилізли делікатні проблеми з туалетом :girl_sad:
Пробуйте їсти дуже часто, щоб не відчувати голоду, зранку від чоловіка - сніданок в ліжко.
І як би це банально не звучало - мусите перетерпіти. На 15 тижні полегшає, це точно. Праймні в мене з першою вагітністю так було, тож і з другою надіюсь не гірше. Мені ще 2 тижні ковбаситись.
Може вам пощастить і все минеться швидше. Тримайтесь!

tslezinska
12.07.2009, 23:33
Токсикоз-це проблема психологічного характеру. Як би це дивно не звучало, але в такий спосіб тіло бореться з чужорідним організмом - дитиною. Помітьте, що токсикоз буває не у всіх, дехто протягом всієї вагітності взагалі не знає, що це таке. І ніякі хитрощі не будуть ефективними до тих пір, поки ви не змусите себе 100% прийняти цю дитину. Спробуйте сконцентрувати всю свою увагу на своїй вагітності, відчути, що це - дар Божий, велика радість, що у вас з малюком - довгий шлях попереду. Спробуйте методики релаксації (дуже гарно описані в книзі Дік-Ріда "Роды без страха"), або ж можете звернутися по консультацію до психологів-неонатологів.
Іншим фактором, який спричиняє токсикоз, є стереотип, який склався в суспільстві: якщо вагітна, має нудити. І тоді жінка, немов собачка Павлова (не ображайтеся, але наукова література саме так цей феномен описує), починає підсвідомо нав"язувати собі, що її має нудити...і результат не змушує себе чекати: її справді починає нудити!

Рибка
13.07.2009, 00:10
tslezinska, я теж чула, що організм таким чином бореться з чужорідним тілом... ..а чому тоді з одною дитиною нема нудоти, а з другою є? Мамин організм же той самий? Цікаво...

Женічка
13.07.2009, 01:15
не чула такої думки про токсикоз, та й не подобається вона мені щось :)
треба пошукати і почитати, в мене його аніграмулічки не було, але мала знайомих,в яких був страшний,а стан психологічний у них був значно стійкіший, ніж мій...

kitka
13.07.2009, 01:25
І мені щось слабо віриться в такі версії. Мене обидва рази нудило рівно три місяці. То що, я обидвох дітей "прийняла" на однаковому етапі? Та й саме слово "прийняла" якось дико звучить, якщо діти бажані і очікувані. А як тоді пояснити випадки, що часто дівчат, які залетіли і тої дитини не хочуть протягом всієї вагітності, не нудить взагалі:confused:?

Женічка
13.07.2009, 01:31
Теория N1: Токсикоз появляется из-за особого гормона, имя которому - хронический гонадотропин человека (ХГЧ). Это, по словам специалистов, специфический гормон беременности, который есть не у всех женщин.

Теория N2: Причина плохого самочувствия в иммунологической несовместимости матери и ребенка. Со временем материнский организм "привыкает" к малышу, и неприятные ощущения исчезают сами собой.

Теория N3: Поскольку беременность предъявляет организму женщины повышенные требования, тело будущей мамы не всегда сразу адаптируется к новым условиям. Из-за этого нервная система дает сбой и возникает токсикоз.

Теория N4: . Сторонники этой теории считают, что факт появления токсикоза зависит от хронических заболеваний желудочно-кишечного тракта или печени.

Теория N5: . Токсикоз - это чистой воды психосоматика. Стресс, отрицательные эмоции и страх перед родами.

Теория N6: . Эта теория не самая обнадеживающая, поскольку, согласно ее положениям, токсикоз - "болезнь" наследственная и все зависит от родословной. Если у женщины мать страдала токсикозом беременности, то в 20-25% случаев и она рискует "заболеть".

Теория N7: . В список гормонов, вырабатываемых плацентой, входит плацентарный лактоген. Этот гормон ведет себя очень активно, влияя на обмен веществ. В результате у женщины увеличивается запас аминокислот, которые идут на "постройку" детских тканей, а у будущей мамы они вызывают токсикоз.

Теория N8: . Впрочем, некоторые ученые полагают, что тошнота и рвота очень полезны беременным, так как помогают организму матери и ребенку защититься от вредных микроорганизмов и ядовитых веществ. Более того, проведенные исследования в клиниках США позволили медикам утверждать, что токсикоз предохраняет малыша от повреждений, а женщину от выкидыша. Каким он бывает? В мире медицины различают два вида токсикоза: ранний и поздний.

на багатьох сайтах зустріла - проблема психологічного характеру.... ніколи цим питанням не цікавилась, бо не мучило воно мене, але можу точно сказати, що перші тижні вагітності я була просто в шоці, правда дитину я прийняла внутрішньо одразу, якось підсвідомість типу прийняла цю новину і все..... але шок в мене був страшний.... токсикозу ні крапельки,в моєї мами ні крапельки. цікаво цікаво....

Lavazza
13.07.2009, 11:09
Токсикоз-це проблема психологічного характеру.
не ображайтеся, але я коли таке чую, то мені хочеться запустити чимось важким в бік дослідників-теоретиків, скільки б наукових праць вони не написали
я ще дурна переймалася в попередній токсикоз, як це так, мене нудить - значить я не люблю, не хочу чи не приймаю свою дитину
через це було тільки гірше
зрозуміло, що процес тут значно глибший і складніший, теорій багато і прихосоматичні прояви присутні
але от блювати - бо це стереотип - так мені здається може думати той, хто сам через таке не пройшов

Tanuchka
13.07.2009, 11:30
Дуже вам співчуваю, сама з таким мордуюся другий місяць, схудла на 3 кг.
Я навпаки фруктів і овочів сирих не можу їсти - зразу біжу унітаз обнімати, так на бульбі з макаронами пересиджую. Через таке харчування вилізли делікатні проблеми з туалетом :girl_sad:
Пробуйте їсти дуже часто, щоб не відчувати голоду, зранку від чоловіка - сніданок в ліжко.
І як би це банально не звучало - мусите перетерпіти. На 15 тижні полегшає, це точно. Праймні в мене з першою вагітністю так було, тож і з другою надіюсь не гірше. Мені ще 2 тижні ковбаситись.
Може вам пощастить і все минеться швидше. Тримайтесь!

А мені сніданок в ліжко не допомагав. Всеодно бігла до унітазу. ТІки коли з"їм то ж воно і лізе а так як не встигаю їсти зранку, то легше рвота проходила, пусто, суто желчь чи що там..
І на той час я присіла на чорний чай з лимоном, сухарики і яблучка. Ще лікар радила побільше овочів їсти. Старалась.
І ще рвало на роботі перед обідом. Теж знаючі що вирву по любому, то чекала коли то приступить бігла на пустий шлунок рвала, а потім з добрим настроєм йшла на обід. Мене знайома коли чекала вже звикла якщо затримуюсь значить в туалеті. Набагато неприємніше було коли рвоту стримувала заїдала, Але після обіду все лишала білому. І добре якщо встигала добігти, а не посередині вулиці. Або в Арсені, який позор.
Ще ненавиділа холодильник так само. Намагалась їсти свіженьке. ну і кошачий туалет...
ПРиєднуюсь до дівчаток, мусите перетерпіти. Тут трошки лишилось :)
Зато потім в задоволення будете ходити.

МарянаК
13.07.2009, 16:45
Мені помагав зелений чай, булочки, або хліб з маслом, і все пісне (варене чи тушене без сала-смальцю). Ще хтось з дівчат рекомендував пити кока-колу по глотку (коли набігає хвиля).

А я була в лікарки в пятницю. Погані новини: дуже низький гемоглобін - 95. І за місяць поправилась тільки на 0,5 кг. Живіт вроді росте, а я худну. І їм нормально... Дівчата, що гемоглобін піднімає? Може на щось "налягати" побільше. Прописали мені залізо в таблетках.

Galya
13.07.2009, 16:50
Цитую з одного форуму:
"Лекарственными препаратами восстановиться гемоглобин при беременности практически невозможно. Однако существует простой и очень действенный рецепт, который на удивление быстро восстанавливает равновесие в организме.
Крупно нарезать свеклу, не очищая её. Сложить в кастрюлю. Добавить смесь из сухофруктов: чернослива, кураги и изюма. Залить всё холодной кипячёной водой. Закрыть крышкой и настоять ночь. Утром процедить. Пить небольшими порциями в течение дня. Соотношение ингридиентов должно быть такое: 3 части свеклы, 3 части сухофруктов и 3 части воды.
Достаточно за беременность пропить такую настойку трижды"
А взагалі понижений гемоглобін під кінець вагітності є якраз хорошим признаком, він лише показує, що у вас збільшився загальний обєм крові. тому вона ніби трохи розведена.

БЕЛЛАДОННА
13.07.2009, 17:36
А я була в лікарки в пятницю. Погані новини: дуже низький гемоглобін - 95. І за місяць поправилась тільки на 0,5 кг. Живіт вроді росте, а я худну. І їм нормально... Дівчата, що гемоглобін піднімає? Може на щось "налягати" побільше. Прописали мені залізо в таблетках.
От і я худну... Живіт збільшується, а вага на 1 кг менша ніж 2 тиж. тому. Починаю хвилюватися...:girl_sad:

Nastynya
13.07.2009, 17:43
а ми були сьогодні на узд, серденько бється!!!:), все добре, загрози ніби нема. а ходили так рано бо трохи слизу з кровю було, тому спереживалась чи все добре. в мене, коли тільки взнала через пару днів таке було, і зараз. просто хотіла спитатись чи в когось так було? то ніби тоді коли мали б бути місячні.

Oliusia
13.07.2009, 17:44
Для підняття гемоглобіну корисно їсти шпинат,відварене сердце,кропиву.

БЕЛЛАДОННА
13.07.2009, 18:40
просто хотіла спитатись чи в когось так було? то ніби тоді коли мали б бути місячні.

В мене було десь на 4 тижні, коли мали місячні бути, то трохи були такі виділення десь дня 3. Але все ок, думаю і вам немає чого хвилюватись.

cherepashka
13.07.2009, 18:54
трохи слизу з кровю було, тому спереживалась чи все добре. в мене, коли тільки взнала через пару днів таке було, і зараз. просто хотіла спитатись чи в когось так було? то ніби тоді коли мали б бути місячні.

У мене таке було на 8-9 тижні.Лікарка хотіла в лікарню класти,але мене нічого не боліло,почувала себе чудово,тому відмовилась.І все було добре.
А на рахунок гемоглобіну-мені дуже допоміг свіжий сік з гранатів,чоловік кожен день через марлічку видавлював.Допомогло краще за препарати заліза

Koza-Dereza
13.07.2009, 19:36
Я вчора намилилась пити безалкогольне пIво. Але в останню хвилину побачила що там написано "вмiст алкоголю менше нiж 0.5%". Пiшла на iнтернет пошукати якусь iнфу i нiхто прямо не сказав що то дiйсно не шкодить нiчго i можна випити. Так як я пляшку вже вiдкрила i навiть взяла один ковток, решту вилила :( А менi так хотiлось пiiiiва. Ну що ж, ще залишилось 10 тижнiв. Думаю при ГВ безалкогольне пиво вже не так страшно як при вагiтностi. Знаю що деякi жiнки позволяють собi чи вино чи пиво деколи, але я просто не можу.

veronka
13.07.2009, 19:47
Мені помагав зелений чай, булочки, або хліб з маслом, і все пісне (варене чи тушене без сала-смальцю). Ще хтось з дівчат рекомендував пити кока-колу по глотку (коли набігає хвиля).

Привіт, мені дуже допомогла гречка, печінка і концентрований гранатовий сік (наршараб називається):girl_spruce_up:

veronka
13.07.2009, 19:51
От і я худну... Живіт збільшується, а вага на 1 кг менша ніж 2 тиж. тому. Починаю хвилюватися...:girl_sad:

Я у першому триместрі схудла на 4 кг і лише посередині другого повільно почала набирати вагу, моя лікарка казала не панікувати оскільки йде перебудова організму (хтось з перших місяців розростається, хтось - ні):girl_smile:

Galya
13.07.2009, 20:43
Я вчора намилилась пити безалкогольне пIво. Але в останню хвилину побачила що там написано "вмiст алкоголю менше нiж 0.5%". Пiшла на iнтернет пошукати якусь iнфу i нiхто прямо не сказав що то дiйсно не шкодить нiчго i можна випити. Так як я пляшку вже вiдкрила i навiть взяла один ковток, решту вилила :( А менi так хотiлось пiiiiва. Ну що ж, ще залишилось 10 тижнiв. Думаю при ГВ безалкогольне пиво вже не так страшно як при вагiтностi. Знаю що деякi жiнки позволяють собi чи вино чи пиво деколи, але я просто не можу.
Кажуть, квас має не менше алкоголю, ніж безалкогольне пиво:) а ще кефір теж має оті 0,5%. Друге питання, чи корисніше оте безалкогольне пиво, в якому за допомогою хімії знижують градус?

Koza-Dereza
13.07.2009, 22:22
Кажуть, квас має не менше алкоголю, ніж безалкогольне пиво:) а ще кефір теж має оті 0,5%. Друге питання, чи корисніше оте безалкогольне пиво, в якому за допомогою хімії знижують градус?

Так я то пиво й не пила.
А ви про квас серйозно???? Бо я лiтру квасу минулого тижня (на протязi тижня) вдула. Такий смачний був, аж не вiрилось що вiднайшла в "русскiх" магазинах таку смакоту. Йой. Я тепер буду хвилюватись.

Galya
13.07.2009, 22:33
Так я то пиво й не пила.
А ви про квас серйозно???? Бо я лiтру квасу минулого тижня (на протязi тижня) вдула. Такий смачний був, аж не вiрилось що вiднайшла в "русскiх" магазинах таку смакоту. Йой. Я тепер буду хвилюватись.

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B2%D0%B0%D1%81
http://www.wikiznanie.ru/ru-wz/index.php/%D0%9A%D0%B2%D0%B0%D1%81 (там нижче є таблиці з вмістом алкоголю залежно від способу приготування і часу)
Але я би так через той неповний градус не переживала:) Мені здається, що всі кисломолочні продукти і результати бродінь мають певний градус.

Natalia
13.07.2009, 22:50
А я сьогодні на облік стала. Наточили з мене трохи крові. :girl_crazy:
А ще в торчах виявили герпес в активній формі. :girl_sad: Призначили ліки - буду приймати.
І коли вже той токсикоз пройде? Нічого сьогодні робити не можу, як розбите корито...:8:

Уляночка
13.07.2009, 22:53
А я сьогодні на облік стала. Наточили з мене трохи крові. :girl_crazy:
А ще в торчах виявили герпес в активній формі. :girl_sad: Призначили ліки - буду приймати.
І коли вже той токсикоз пройде? Нічого сьогодні робити не можу, як розбите корито...:8:

шкода..ось тобі і маєш..і що прописали,що лікар радив?

olenkastar
13.07.2009, 22:58

а я кажу,шо краще випиту шклянку нормального пива(після пологів),аніж того безалкогольного.там тільки як склад його почитаєш-сама хімія:girl_mad:.та й від трохи пива і ГВ покращується і волосся не так випадає:girl_claping:...ги-ги

Natalia
13.07.2009, 23:12
шкода..ось тобі і маєш..і що прописали,що лікар радив?
Сказали, якщо тримати все під контролем і приймати ліки, то все буде добре. Приписали свічі Віферон і краплі Протефлазід.

Koza-Dereza
14.07.2009, 01:36
I ще менi подзвонили з лiкарського офiсу i сказали пройти повторний тест на цукор, бо у мене трохи завищений рiвень. Прийдеться три години сидiти в офiсi i кожної години цiдити кров. Здурiли! Але то моя вина, не треба було жерти солодке так як я жерла. Я так i знала що добрим не закiнчиться, от i маю :( Тепер треба буде сидiти на безцукорнiй дiєтi. Я цi останнi 10 недiль не виживу без солодкого :(

Рибка
14.07.2009, 09:52
Koza-Dereza, не картайте себе, то ж не обовязково выд солодкого, просто міг гормональний рівень та рівень цукру в звязку з вагітністю змінитись.....
А потім виправиться все..

Tanuchka
14.07.2009, 11:36

тю, я деколи ковтала в чоловіка пиво, під час токсикозу смерділи "дрожжямі", а потім одна вагітна бачу п"є, каже навіть радять по трошку, то я деколи сміло ковток- другий надпивала, але так щоб пила нє.. не смакує.. і на рахунок вина, то саме. Добре, люблю Грузинське червоне, то 50 гр можу дозволити собі. тим більше якщо повод, там на свято бувало..
мама моя розказувала що коли мною ходила ТО ДУЖЕ хотіла пива, Каже Сил не було ТАК їй хтілось пива, Але вважала що то погано і відмовляла собі. ТАк його на протязі вагітності і не пила, а потім Шкодувала. Каже може організм щось відчував якусь потребу в ньому а вона не давала йому того.

I ще менi подзвонили з лiкарського офiсу i сказали пройти повторний тест на цукор, бо у мене трохи завищений рiвень. Прийдеться три години сидiти в офiсi i кожної години цiдити кров. Здурiли! Але то моя вина, не треба було жерти солодке так як я жерла. Я так i знала що добрим не закiнчиться, от i маю Тепер треба буде сидiти на безцукорнiй дiєтi. Я цi останнi 10 недiль не виживу без солодкого

А мені сьогодні сюрприз. ДУЖЕ погана сеча. Терміново перездати :( А як???? Я сьогодні їду додому, чи тепер вже в гості. Прийдеться здавати в іншому місті сечу. Да і хочу знов на морЯ, Буду просити маму щоб занесла в лікарню, лишити гроші, вєдь мають же прийняти той аналіз, бо я там прописана, але на обліку стою у Львові..
просто у вихідні жерла все що бачила. Вялені бичкі, всі фрукти з"їла що чоловік накупив на вихідні мені, тобто абрикос, персик, ніктарін, диня арбуз ну все що булооо, навіть рагу і овочева зупка знову ж овочі з базару.

БЕЛЛАДОННА
14.07.2009, 11:59
Я теж собі деколи можу дозволити трішки пивка або хорошого червоного сухого вина. І не бачу в тому чогось страшного, хіба краще себе мучити коли дууууже хочеться? Бабуся моя розповідала, що коли була вагітна, чоловік приніс 3 літра пива розливного, а вона його і "уработала":girl_crazy:. І нічого, проспалась і ок. Ну це вже звичайно перебір, не подумайте що закликаю до вживання.

Mokka
14.07.2009, 13:02
Я теж собі деколи можу дозволити трішки пивка або хорошого червоного сухого вина. І не бачу в тому чогось страшного, хіба краще себе мучити коли дууууже хочеться? Бабуся моя розповідала, що коли була вагітна, чоловік приніс 3 літра пива розливного, а вона його і "уработала":girl_crazy:. І нічого, проспалась і ок. Ну це вже звичайно перебір, не подумайте що закликаю до вживання.

Ну, щас полетят в тебя "тапки" :girl_smile::girl_smile::girl_smile:

Happy Frog
14.07.2009, 14:56
Дівчата все наше безалкогольне пиво має 0,5, про це я дізналась коли випила пляшку і відчула себе троха Добре))) але вихід є !!! все німецьке безалкогольне пиво має 0,0 % алк. і воно досить смачне. Баварія або Варштайнер!!!

Анута
14.07.2009, 16:18
Д
мені допомагає часто їсти, тобто не допускати почуття голоду.

Токсикоз-це проблема психологічного характеру. Як би це дивно не звучало, але в такий спосіб тіло бореться з чужорідним організмом - дитиною. Помітьте, що токсикоз буває не у всіх, дехто протягом всієї вагітності взагалі не знає, що це таке. І ніякі хитрощі не будуть ефективними до тих пір, поки ви не змусите себе 100% прийняти цю дитину. Спробуйте сконцентрувати всю свою увагу на своїй вагітності, відчути, що це - дар Божий, велика радість, що у вас з малюком - довгий шлях попереду. Спробуйте методики релаксації (дуже гарно описані в книзі Дік-Ріда "Роды без страха"), або ж можете звернутися по консультацію до психологів-неонатологів.
Іншим фактором, який спричиняє токсикоз, є стереотип, який склався в суспільстві: якщо вагітна, має нудити. І тоді жінка, немов собачка Павлова (не ображайтеся, але наукова література саме так цей феномен описує), починає підсвідомо нав"язувати собі, що її має нудити...і результат не змушує себе чекати: її справді починає нудити!
я згідна лише честково. не варто так категорично стверджувати, що якщо в мами токсикоз - то дитина небажана, мама її не приймає.
Сірзи наприклад пишуть, що токсикоз (розстройство ЖКТ) спричиняє гормон вагітності ХГ. Така так би мовити "побічна" його дія.

Zoryanazirka
14.07.2009, 17:24
А в мене т-т-т ні з Марком ні зараз токсикозу не було. Трошки цього разу вночі підтошнювало та й все

Ірена
14.07.2009, 17:28
дівчатка, хто в якому терміні ставав на облік?
бо я в лікарнях лежала, н аУЗД перевірялася, а на облік ще не ставала...
як піду до них то дуже "грузитимуть"?

Анута
14.07.2009, 17:33
перший раз вставала на облік після 18 тижнів. ТТТ нічого не напрягало і не турбувало, тому і не спішила. Зробила УЗД, аналізи і пішла здаватись.
А якщо щось турбує, то варто раніше показатись.

Koza-Dereza
14.07.2009, 17:48

Хм, i я не згiдна. Особливо з останнью фразою. Я теж думала що МАЄ бути токсикоз i чекала його кожен день. А з Катериною його й не було майже. Раз стошнило як була голодна. З другою дитиною на початку було трохи гiрше, прийшлось бiльше їсти, бо як тiльки не поїм - тошнить. I не кажiть менi що не не хотiла своєї дитини. Мої дiти ДУЖЕ бажанi. I я ще другу не родила а вже ДУЖЕ хочу третю! Може мене з третьою буде ще гiрше тошнити, бо я бачу що я з тих жiнок яким наступна вагiтнiсть дається важче.

Koza-Dereza
14.07.2009, 18:07
Koza-Dereza, не картайте себе, то ж не обовязково выд солодкого, просто міг гормональний рівень та рівень цукру в звязку з вагітністю змінитись.....
А потім виправиться все..

Та може бути, але я додала теж. У мене було надзвичайне бажання їсти солодке, особливо у першi кiлька тижнiв. Хлiб з маслом i медом iшли на УРА. Я мало десерту їм, тобто рiдко. I морозива не їм. Просто я м'ясна людина, менi лiпше канапку чи вiдбивну, нiж тортик. А тут така змiна раптова i незвичайна. Думаю що це дало результат. А ще я дуже люблю кавун, а в ньому стiльки цукру :( Ну, якщо я його поїм раз на тиждень то так дуже зле не буде. Проте буду надiятись що в четвер тест буде бiльш менш нормальний i мене не будуть лякати "наслiдками".

Mira_SH
14.07.2009, 18:18
Та може бути, але я додала теж. У мене було надзвичайне бажання їсти солодке, особливо у першi кiлька тижнiв. Хлiб з маслом i медом iшли на УРА. Я мало десерту їм, тобто рiдко. I морозива не їм. Просто я м'ясна людина, менi лiпше канапку чи вiдбивну, нiж тортик. А тут така змiна раптова i незвичайна. Думаю що це дало результат. А ще я дуже люблю кавун, а в ньому стiльки цукру :( Ну, якщо я його поїм раз на тиждень то так дуже зле не буде. Проте буду надiятись що в четвер тест буде бiльш менш нормальний i мене не будуть лякати "наслiдками".

я до вагітності борщ червоний не їла, а вагітною, ну дуже мені смакував, так от тепер Христинка, як баче борщ, то аж трясеться з радості, то вона мені ще з пуза про свої смаки розказувала:), маніпулянтка мамина:). Ну а я до борщу остигла, їм але щоб так як під час вагітності, то вже ні.

tslezinska
14.07.2009, 21:30
я згідна лише честково. не варто так категорично стверджувати, що якщо в мами токсикоз - то дитина небажана, мама її не приймає.
Сірзи наприклад пишуть, що токсикоз (розстройство ЖКТ) спричиняє гормон вагітності ХГ. Така так би мовити "побічна" його дія.
Помітьте, я не писала, що дитина небажана. Дитина може бути ДУЖЕ бажана, ДУЖЕ очікувана...але це зовсім не означає, що жінка психологічно 100% готова до цієї вагітності. Природою недаремно дано людині 9 місяців на виношування вагітності - за цей час організм пристосовується фізично і психологічно. І це не моя особиста думка, так вважають психологи, а погоджуватися з ними чи ні-особиста справа кожного. Я мала приклад, моя тітка хотіла дитину 17 років, а потім ВСЮ вагітність обнімалася з унітазом, не могла ніц їсти, кілька разів лежала в лікарні...

Ума
14.07.2009, 21:47
tslezinska, нудити під час вагітності може і від зміни гормонального фону у жінки. Це часто спостерігається (нудота) у людей, які лікуються гормонами. Відбуваються гормональні зміни і організм так реагує. А ці випадки, що Ви описали певно теж мають місце, раз науковці стверджують, але я не думаю, що лише нудить з цієї причини :)

в селі є одна горе-мама, яка як завагітніла, то одразу не хотіла тої дитини, і таки віддала на виховання, а сама й не згадує за ту дитину. Але коли розповідає про свою вагітність, то каже: мене ніколи не нудило, бо я як віл працюю на полі і їм вітаміни, п"ю воду з криниці і т.п. (і коня на скаку астановіт і в гарящую ізбу вайдьот)

БЕЛЛАДОННА
14.07.2009, 21:56

Я в 6 тижнів, як запідозрила вагітність, пішла до лікаря, щоб переконатись. Переконалась і стала відразу на облік. А чому ви думаєте, що грузитимуть?? Раз в 2-3 тижні показатись лікарю - це не грузитись. Тим більше лікар завжди підкаже коли і які аналізи здавати, та й взагалі може надати деяку корисну інформацію. І якщо виникнуть у вас якісь питання, можете зателефонувати і порадитись з компетентною особою. Головне вибрати лікаря, якому зможете довіряти і з яким буде приємно (або хоча б не відразливо) спілкуватись. Тоді вам "стояння на обліку" не здасться "напряжним":girl_spruce_up:

Зорянівонька
14.07.2009, 22:36
Ніночко, давно хотіла запитати - як на твоїй роботі - радісно сприйняли новину? Не сильно завантажили?

Ірена
14.07.2009, 23:09
Я в 6 тижнів, як запідозрила вагітність, пішла до лікаря, щоб переконатись. Переконалась і стала відразу на облік. А чому ви думаєте, що грузитимуть?? Раз в 2-3 тижні показатись лікарю - це не грузитись. Тим більше лікар завжди підкаже коли і які аналізи здавати, та й взагалі може надати деяку корисну інформацію. І якщо виникнуть у вас якісь питання, можете зателефонувати і порадитись з компетентною особою. Головне вибрати лікаря, якому зможете довіряти і з яким буде приємно (або хоча б не відразливо) спілкуватись. Тоді вам "стояння на обліку" не здасться "напряжним":girl_spruce_up:

та я тримаю контакт зі своїм лікарем (що накладав шов, там же й робили всі аналізи, УЗД і торчі)...
почуваюся нормально...
грузитть мене стояння під кабінетами в спеку і зайві коментарі різноманітних спеціалістів...

Koza-Dereza
15.07.2009, 00:51
Ніночко, давно хотіла запитати - як на твоїй роботі - радісно сприйняли новину? Не сильно завантажили?

На диво босс тiшився так нiби в нього має бути дитина а не в мене. I то при тому що я iду у декрет в самий розгар мого головного проекту. Не знаю чи йому просто наплювати на роботу, чи вiн дiйсно такий добрий дядько i радується за мене. Але все чiкi. :girl_claping:

Iracim
15.07.2009, 11:28
Дівчата, дякую вам за ваш форум! Нас в сім'ї скоро побільшає, вирішила шукати поради в інтернеті, передивилась безліч форумів, але ваш виявився "найдушевнішим" та доцільним - швидко знайшла відповіді на свої питання. І нехай я не зі Львову, але проблемі ті самі.;) Дякую!

Іруня
15.07.2009, 11:42
Дівчата, а хто чув щось про Гаїчку? Як вона? Ще не народила?

Cifalius
15.07.2009, 11:56
дійсно, давно її не було...може на гастролях? :)

Іруня
15.07.2009, 11:58
В темі про Молитви хтось з дівчат писав, що в неї вже декілька днів схватки, тому я і питаю, може вже Гаїчка з лялічкою :).

Lavazza
15.07.2009, 13:00
Помітьте, я не писала, що дитина небажана. Дитина може бути ДУЖЕ бажана, ДУЖЕ очікувана...але це зовсім не означає, що жінка психологічно 100% готова до цієї вагітності. Природою недаремно дано людині 9 місяців на виношування вагітності - за цей час організм пристосовується фізично і психологічно. І це не моя особиста думка, так вважають психологи, а погоджуватися з ними чи ні-особиста справа кожного. Я мала приклад, моя тітка хотіла дитину 17 років, а потім ВСЮ вагітність обнімалася з унітазом, не могла ніц їсти, кілька разів лежала в лікарні...
Все що ви пишете - це лише частина того, що насправді вважають психологи (звісно, частина психологів).
Токсикоз як неприймання чогось - цілком можливе явище, але узагальнення, що це неприймання дитини - неприпустиме, бо це дуже і дуже частковий випадок.
Я можу неприймати свого чоловіка, роботу, їжу врешті-решт. Мене особисто дуже напрягають обставини на роботі, які збіглися з початком моєї вагітності. Нудота переключає мої мізки, змушує більше часу проводити в туалеті, ніж за своїм столом, то чи не є це тим витісненим пісвідомим бажанням не працювати?

Iracim
15.07.2009, 13:50
Через токсикоз я змушена була покинути роботу, бувають такі дні, коли взагалі з ліжка вставати не хочеться.
Дитинка є дуже бажаною, у мене фібраміоми матки, консультувалася у 4 лікарів, всі кажуть одне : поки їх ріст не значний, потрібно швидко вагітніти. Деякий час не вдавалось завагітніти, просто опускались руки, але зараз я вже на 8 ижні :) Вважаю, що токсикоз - це спадкове, у мене і у мами і у бабусі дуже сильний був. Та, взагалі, вже коли у кріслі народжувала, вибачте, блювала...:8:

Iracim
15.07.2009, 13:51
Може у когось є схожа проблема з фібраміомами?

Ірена
15.07.2009, 15:47
В мене є фіброміома, але лікар казав, що навпаки її ріст спричиняють ті самі гормони, що й вагітність... буде рости - доведеться кесарити і видаляти її.
але поки фіброміома що на тій самій стадії, що й була до вагітності.

Імель
15.07.2009, 16:05
В темі про Молитви хтось з дівчат писав, що в неї вже декілька днів схватки, тому я і питаю, може вже Гаїчка з лялічкою :).

Так, Гаїчка родила синочка.

Інфо ось тут (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=474895&postcount=807)

Tanuchka
15.07.2009, 16:31
дывчата, я у выдпусцы!!!!! Урааааа!!!
поъхала знов до своъх. Як добре не думати про роботу.

Дівонька Зіронька
15.07.2009, 16:49
І я хочу у відпустку і не думати про роботу(((
мені ще трошка..

Вітаю Гіїчку з хлопчиком!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Як ви себе почуваєте?

Galya
15.07.2009, 17:41
поки їх ріст не значний, потрібно швидко вагітніти.
Не хочі вас лякати...але знаю жінку, якій 5 років тому теж сказали вагітніти через фіброміому, щоб вона зменшувалась. Дитині вже 4 роки. А жінка вже доживає останні дні:( Ви просто майте на увазі і слідкуйте за своїм станом після пологів! Не лишайте всю відповідальність на лікарів, які часто можуть помилятись.

Iracim
15.07.2009, 23:35
Мене не обнадіювали, що буде зменшуватись, навпаки, прогнозували активний ріст. Так воно і вийшло, фіброміома росте і після пологів доведеться її видалити. До першої вагітності лікарі не ризикують робити таку операцію. Лікарка зараз запевняє, що на плід фіброміома не впливає, адже запліднена яйцеклітина закріплюється у найсприятливішому місці матки. Просто дивовижно, як все природою продумано!

Galyna555
16.07.2009, 11:06
Всім привіт!!!
Нарешті я склала сумку в роддом, Ура..... тільки постіль залишилось докласти. Вже забула, що це така виснажлива процедура, енергії забрало "море".

Була вчора в жіночій консультації, прийшлося стільки висидіти там, ну це просто жах, як ніколи, під кабінетом 3,5 години:girl_cray:. Але класно те, що я вже туди не піду. Побажали мені там легких пологів, сказали що голівка зафіксована, по усіх показниках організм готовий до пологів, тобто до назначеного терміну я не доношу (ПДР 23-27 липня). Так що, Я в очікуванні на свого ангелочка.... УРА!!!:girl_claping::girl_in_love::girl_claping:

Дівонька Зіронька
16.07.2009, 11:26
Галина - тримайтесь!!!!!!!!!!
Бажаю вам легких пологів, хорошого відношення від персоналу, ну і основне щоб ваша дитинка була живою і здоровою!!!!!!
Успіхів.
І головне не бійтесь нічого, а налаштовуйтесь на позитив.

alisonka
16.07.2009, 12:00
Привіт! Вибачте, що трошки не по темі, але хочу дізнатись у вас - може хтось лікувався у лікаря Верняковського Ігора Володмировича (2 гінекологія, Батальна) або просто чув, щось про нього. Розкажіть, будь-ласка, бо мені його дуже радили, але я ще, наразі, маю трошки сумнівів ...

Melisa
16.07.2009, 13:12
А мені сьогодні приснилося що я була в пологовому вже мала родити. І всі лікарі ходили і говорили : "А ви чули наша Дівонька Зіронька вже народила". А потім я вбила свого лікаря і акушерку. Просто вони щоб швидше бути біля мене перетворилися на двох комариків от я їх і прихлопнула. Треба ж було такому приснитися.

БЕЛЛАДОННА
16.07.2009, 13:21
Мені раз на тиждень стабільно сниться, то що я народжую, то ніби вже народила... Не дуже гарні сни зазвичай, але то напевно тому, що чекаємо і хвилюємось як воно буде.

veronka
16.07.2009, 13:22
Galyna555, легких вам пологів))):girl_smile: підкажіть, будь-ласка, що брати з собою в пологовий, а то я зовсім дезорієнтована:umbrage:

сніжна
16.07.2009, 13:27
Мене не обнадіювали, що буде зменшуватись, навпаки, прогнозували активний ріст. То!

Це є нормою- при вагітності фіброадематозні вузли збільшуються.А от після пологів якраз йде зворотня реакція.

Galyna555
16.07.2009, 15:54
Galyna555, легких вам пологів))):girl_smile: підкажіть, будь-ласка, що брати з собою в пологовий, а то я зовсім дезорієнтована:umbrage:

Дякую.
Є відповідна тема, яка називається "Збираємось в ПБ". Я орієнтувалася на допис №97 http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=41869&page=10. Правда все, що написано не брала, старалася скоротити списочок.

Дівонька Зіронька
16.07.2009, 16:07
А мені сьогодні приснилося що я була в пологовому вже мала родити. І всі лікарі ходили і говорили : "А ви чули наша Дівонька Зіронька вже народила". А потім я вбила свого лікаря і акушерку. Просто вони щоб швидше бути біля мене перетворилися на двох комариків от я їх і прихлопнула. Треба ж було такому приснитися.

:girl_crazy:ой, я ще не скоро родитиму..аж в жовтень-листопад...

Але лікарі комарики це прикол..
мені також якось снилось що я вже народила і бавлюсь зі своєю дитинкою

Ірена
16.07.2009, 22:37
Дівчата, а до якого часу дитинка в матці обертається? бо моє зайняло собі поперечне положенн я і, здається, нікуди повертатися не збирається...

Zoryanazirka
16.07.2009, 22:50
В мене Марко перевернувся на сам Свят Вечір, а народилися ми 13 березня. Ми сиділи вже повечерявши, і як в мому животі почався рух!!! Такого ще небуло - живіт ходив ходором в різні сторони, а тоді так ніби він мені по ребрах пройшовся і готово :) Тобуло приблизно 30 тижнів нам

MaryF
17.07.2009, 08:48
Дівчата, а до якого часу дитинка в матці обертається? бо моє зайняло собі поперечне положенн я і, здається, нікуди повертатися не збирається...

У мене повернувся на 38 тиждні. Незнаю як бо, коли народився мав 59 см. і важив 4кг. Як він такий довгий і великий це зумів без поняття...Правда, я два тиждні перед тим депу догори тримала 3 рази в день по 20 хв. Можливо, це допомогло

Iryna
17.07.2009, 12:51
Мені раз на тиждень стабільно сниться, то що я народжую, то ніби вже народила... Не дуже гарні сни зазвичай, але то напевно тому, що чекаємо і хвилюємось як воно буде.

А мені за всю вагітність ні разу не снилися роди, а от моєму мужу, коли він вже остаточно вирішив про сімейні пологи, два тижні підряд майже через день снився роддом, навіть сам процес родів:girl_haha:

Майбутні і мамочки, може в когось було таке, що з"являється страшна біль злівої сторони в поясниці при ходьбі:girl_cray: ніби там цвях забивають:girl_cray: А то я вже третій день навіть на подвір"я вийти не можу:girl_sad:

БЕЛЛАДОННА
17.07.2009, 14:26
Майбутні і мамочки, може в когось було таке, що з"являється страшна біль злівої сторони в поясниці при ходьбі:girl_cray: ніби там цвях забивають:girl_cray: А то я вже третій день навіть на подвір"я вийти не можу:girl_sad:

В мене деколи таке буває, але рідко і терпимо, тому нічого не роблю і не лікую, не знаю навіть, що це може бути...Як будете знати, що це, обов"язково напишіть.

Zoryanazirka
17.07.2009, 14:35
Я тільки що від лікаря - в мене таке саме, та ще й біль така буває шо просто сідаю на місці. Сказала що то нерв защемлює

БЕЛЛАДОННА
17.07.2009, 14:38
І що? Терпіти чи можна щось зробити? Масаж мо який, чи шо?

Дівонька Зіронька
17.07.2009, 14:58
ДІвчата, який процес отримання ДЕКРЕТНОЇ ДОВІДКИ?

tslezinska
17.07.2009, 15:12
Я тільки що від лікаря - в мене таке саме, та ще й біль така буває шо просто сідаю на місці. Сказала що то нерв защемлює
То справді защемлює сідничний нерв, дуже прикра штука...буває не лише у вагітних. Особливо тут нічим не поможеш, лише легкий масаж, щоб зняти той біль. Нерв защемлює глибоко в тазі, і тому треба чекати: попустить, як будуть кістки тазові розходитися. Кого болить на останніх тижніх-значить навпаки при розходженні кісток защемило і треба чекати народження дитинки, коли кістки на місце стануть.
Можна спробувати якісь вправи: махи ногами, кругові рухи тазом тощо.

Женічка
17.07.2009, 15:39
і у мене таке було,правда мені щось кололи.... не пам"ятаю,що саме.
біль просто нестерпна, навіть поворухнутись не дає........ой, як згадаю.......
але я до того "схильна", доволі часто відчувала і до вагітності дискомфорт в тих місцях,та й зараз теж.

мамочка
17.07.2009, 15:55
у мене теж нерв защепляло, але відчуття були що ніби в копчику...
а я тоді думала що я одна така...
а виявляється то в багатьох жінок, навіть тут у нас на ДП

marta29
17.07.2009, 16:06

Та впринципі немає ніякого процесу,приходите до свого лікаря в ЖК на 30-му тижні вагітності,вам роблять довідку за день чи два.

Дівонька Зіронька
17.07.2009, 17:14

Та впринципі немає ніякого процесу,приходите до свого лікаря в ЖК на 30-му тижні вагітності,вам роблять довідку за день чи два.

ок, дяякую!!!!!:girl_in_love:

БЕЛЛАДОННА
18.07.2009, 14:43
Дівчатка сьогодні була на УЗД, ділюсь своєю радістю! В нас все ок, маємо двох донечок:girl_in_love::girl_claping::girl_in_love: Два маленьких щастячка!!!
Питання: як ви відчували перші рухи? Бо я щось нічого не чую, чи то може просто не знаю, як воно має чутися? Деколи ніби є якась зовсім слабенька пульсація(1-2 рази) внизу живота, то воно чи ні?

IRUSKA*8
18.07.2009, 15:36
Дівчатка сьогодні була на УЗД, ділюсь своєю радістю! В нас все ок, маємо двох донечок:girl_in_love::girl_claping::girl_in_love: Два маленьких щастячка!!!
Питання: як ви відчували перші рухи? Бо я щось нічого не чую, чи то може просто не знаю, як воно має чутися? Деколи ніби є якась зовсім слабенька пульсація(1-2 рази) внизу живота, то воно чи ні?
Тішуся за вас,як за себе:girl_in_love:ВІТАЮ!!!!!!З ДВОМА МАЛЕНЬКИМИ "ЛАПОЧКАМИ-ДОЧКАМИ" В ЖИВОТИКУ!!!!!!:girl_claping:легкої вам вагітності:girl_smile:....а щодо рухів,то ще тиждень-два і ви вже добре зможете розрізняти оті найкращі поштовхи в вашому животику.