КПК

Показати повну версію : Для майбутніх мам

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 [93] 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150

Ніколь
29.05.2009, 00:48
принисуть дитину годувати!(а якшо інший роддом ніж Джамбула)то залишуть з мамочкою!
Коли я на Джамбула лежала, то діток кесарят приносили вранці і забирали на ніч...весь решта час вони були з мамами.
А на рахунок догодовування.... в дитячих палатах є на вибір кілька сумішей і плашечок теж вистачає....як буде треба їх завжди запропонують, і не по одному разу....але краще настроюватись що воно не пригодиться.

Angel
29.05.2009, 00:59
А на рахунок догодовування.... в дитячих палатах є на вибір кілька сумішей і плашечок теж вистачає....як буде треба їх завжди запропонують, і не по одному разу....але краще настроюватись що воно не пригодиться. лікар приходила і пробувала груди ,чи прибуло молоко,якшо ні то тоді казали купляти суміш і догудовували,а чужу дадуть тоді коли вже дуже мале кричить і не дає їм спати:ninja::ninja::xaxa:

halusia
29.05.2009, 11:25
Дякую всім за відповідь! Мабуть не купуватиму наперед пляшечки та суміші. Сподіваюсь пощастить і все буде добре.

Angel
29.05.2009, 11:27
Дякую всім за відповідь! Мабуть не купуватиму наперед пляшечки та суміші. Сподіваюсь пощастить і все буде добре.

обов"язково так і буде!а у Вас планове кесарське?

Lesunya
29.05.2009, 12:25
Мамусі, кого кесерили! Дитинку мабуть з перших хвилин годуватимуть з пляшечки, адже мама буде у відключці. Отже краще наперід купити суміш та пляшечку. А якщо маля потім відмовиться від молока? Розкажіть, як воно насправді є.

Якщо будете народжувати на Батальній, то гроші на суміш і шприци (20-ку) зберуть відразу, як прийдете до тями. З пляшечки там не догодовують, а дають суміш із шприца... Мене теж кесарили і прийшла до тями я через 2 години після операції, а малу принесли через 6 годин після неї - я так думаю, що чимось годували. Але коли принесли, то наполягали, щоб дала дитині груди - посмоктати молозиво:) Так і зробила. Правда, на першу ніч дитину забирають, бо мама ще досить слабка та й крапельниці ставлять, тому догодовують сумішшю однозначно! Доцю догодовували ще 2 тижні (молоко чомусь не прибувало), а потім ми налагодили тільки ГВ і дитини від груді не відмовилась!:) Так що не переживайте - просто налаштуйтесь на те, що маланькій людині корисніше грудне мамине молочко і все буде добре:)

Lyudik
29.05.2009, 13:06
Допис від 22.12.2008р.:
Привіт дівчата!!!!Я новенька, в пятницю була на УЗД в мене 13 тиж. і двійня!!!!в мене був шок (приємний)!!!!це моя перша вагітність!!!я була б вдячна за будь яку інформацію про двійнят!!!Пишіть!!!
Сьогодні ж можемо переходити в гілку привітань і вже вітати Лесю з народженням ДВОХ СИНОЧКІВ!!!
:clapping::clapping::clapping::clapping::clapping: :clapping::clapping::clapping::clapping::clapping: :clapping::clapping::clapping::clapping::clapping:

halusia
29.05.2009, 13:21
обов"язково так і буде!а у Вас планове кесарське?

Планове. Ну хіба що дитинка в останню мить перевернеться. Наразі маємо тазове ніжне передлежання + анатомічно звужений таз 1 ступені:(

Angel
29.05.2009, 13:37
Планове. Ну хіба що дитинка в останню мить перевернеться. Наразі маємо тазове ніжне передлежання + анатомічно звужений таз 1 ступені:(

:8: а яка вага дитини на узі?

halusia
29.05.2009, 13:39
Вага 3 кг. гадаю дитинка не матиме більше 3200, адже я худенька і живіт в мене не великий.

Galyna555
29.05.2009, 14:30
Сьогодні ж можемо переходити в гілку привітань і вже вітати Лесю з народженням ДВОХ СИНОЧКІВ!!!
:clapping::clapping::clapping::clapping::clapping: :clapping::clapping::clapping::clapping::clapping: :clapping::clapping::clapping::clapping::clapping:

Дівчата, подивіться як скоро біжить час, я прийшла на цю гілочку на 12 тижні вагітності, а зарас вже 31 проскакує. І скільки за цей час вже дівчат народили своїх маленьких ангеликів, це Ніколь, Вілтіс, Ангел, Юстина, СоваВа, та багато інших дівчат, за всіх них ми переживали. А тепер вже й Леся народила. Це ж супер!!!!:y:

Blondo4ka
29.05.2009, 15:01
Вага 3 кг. гадаю дитинка не матиме більше 3200, адже я худенька і живіт в мене не великий.

А який у вас термін? І в кого будете народжувати? Бо в мене схожа ситуація, тільки про таз нічого не казали, а дитина маленька.

марі177
29.05.2009, 18:45
Майбутні мамочки,прошу сказати ,чи хтось користувався японським методом планування статі дитини.Це коли визначають повну кількість років матері на момент зачаття.Товаришки мають замовлення лелеці на дівчинку,а я не знаю ,чи добре їм порахую,Вони вже мають хлопчиків і якщо з моїм плануванням знову будуть хлоп"ята-грозились віддати на виховання мені.:xaxa::xaxa::xaxa:

я так планувала,але наразі ще незнаю чи вдалося,на УЗД ще не була.треба брати повну к-сть років обох батьків +місяць зачаття(парне число -хлопчик,непарне-дівчинка)УДАЧІ:girl_crazy:

марі177
29.05.2009, 19:59
:(:(:( Нині була на огляді, дитинка лежить ніжками, отже робитимемо кесарів. :(:(:( А я абсолютно не налаштована на КР. Ніяк не можу з цим змиритись. :no: Мамочки, кому робили кесарів, особливо в обласному пологовому, поділіться досвідом. А ще будь ласочка:clapping: скиньте в приват, яким лікарям і скільки віддячувати. Бо я навіть не знаю, хто присутній на операції. Дитинку не викладуть мені на животик після операції, напевно будуть проблеми з ГВ. :no:

А ви попробуйте звернутися на Батальну там не одобряють КР а під час схваток помагають дитині повернутися

марі177
29.05.2009, 20:03
І мене дуже цікавить скільки нині коштує КР.:confused:Мумусі, кого кесарили відгукніться, бо геть розгубилася,:8: ми збиралися самі народжувати:(:(:(

а чи не на Мечнікова ви зібралися народжувати??????

дівчата підкажіть нормальне УЗД,а то з першим я забула в кого була,а хочеться без зайвих нервів,їх і так вистарчає.

odree
29.05.2009, 20:23
дівчата підкажіть нормальне УЗД,а то з першим я забула в кого була,а хочеться без зайвих нервів,їх і так вистарчає.
для того э тема УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...) (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=41627&page=13&highlight=%F1%EF%E5%F6%B3%E0%EB%B3%F1%F2%E8)

Zoryanazirka
29.05.2009, 21:10
Дівчата, подивіться як скоро біжить час, я прийшла на цю гілочку на 12 тижні вагітності, а зарас вже 31 проскакує. І скільки за цей час вже дівчат народили своїх маленьких ангеликів, це Ніколь, Вілтіс, Ангел, Юстина, СоваВа, та багато інших дівчат, за всіх них ми переживали. А тепер вже й Леся народила. Це ж супер!!!!:y:

Хех, а я прийшла сюди вагітна першим ще :)

Марічка
29.05.2009, 23:37
Хех, а я прийшла сюди вагітна першим ще :)

:girl_in_dreams: є така тенденція повертатися в цю гілку..........

halusia
30.05.2009, 10:47
А ви попробуйте звернутися на Батальну там не одобряють КР а під час схваток помагають дитині повернутися

Таз вузький, тому я не ризикуватиму. Та й читала, що не дуже безпечно повертати дитину силоміць. Врешті-решт, раз природа так задумала, то нічого вже не вдієш. В середу, якщо нічого не зміниться робитимуть КР в Обласному пологовому.

Matiola
30.05.2009, 12:01
Таз вузький, тому я не ризикуватиму. Та й читала, що не дуже безпечно повертати дитину силоміць. Врешті-решт, раз природа так задумала, то нічого вже не вдієш. В середу, якщо нічого не зміниться робитимуть КР в Обласному пологовому.

Галюся,не переживайте,все буде добре!Я не вважаю КР чимось негативним,адже річ йде про здоров'я вашої дитинки,а КР вважаю оптимальним виходом при вузькому тазі.Можливо,зустрінемось,бо я з наступного тижня теж збираюсь в ПБ.

Matiola
30.05.2009, 14:48
Дівчатка, підкажіть,що означає "скоротилась шийка матки"?:girl_cool:

марі177
30.05.2009, 15:10
дівчата підкажіть коли найкраще робити перше УЗД,а то на облік не спішу ставати,це просто непотрібні нерви.Згадуйте,а то в мене стільки часу пройшло після першої дитини що вже не памятаю!:girl_haha:

Matiola
30.05.2009, 16:08
дівчата підкажіть коли найкраще робити перше УЗД,а то на облік не спішу ставати,це просто непотрібні нерви.Згадуйте,а то в мене стільки часу пройшло після першої дитини що вже не памятаю!:girl_haha:

Я перше УЗД робила в 13 тижнів,але знаю багато жінок,які вперше його роблять на 20 тижні.:girl_in_dreams:

Gaichka
30.05.2009, 19:39
Я робила УЗД на 7 і на 12 тижні, щоб знати чи все ок, а на облік стала на 15:girl_curtsey:

Angel
30.05.2009, 23:51
Допис від 22.12.2008р.:

Як класно!!!:girl_claping::girl_claping::girl_claping :а як всьо пройшло?КР? яка вага малюток???

halusia
31.05.2009, 22:52
Ось і моя черга настала:). Так швидко тих 9 місяців минуло, що аж не віриться, що днями стану мамою.:clapping: З оптимізмом і надією завтра лягаємо в пологовий.:tanksmile: До середи вже точно буду з малюткою:connie: До зустрічі на нових сторінках:girl_bye2:

Iryna
01.06.2009, 09:12
Дівчатка, як ви боритеся з набряками рук і ніг? а то похолодало, а я ні в що неможу взутися :girl_sad:

Matiola
01.06.2009, 09:44
Ось і моя черга настала:). Так швидко тих 9 місяців минуло, що аж не віриться, що днями стану мамою.:clapping: З оптимізмом і надією завтра лягаємо в пологовий.:tanksmile: До середи вже точно буду з малюткою:connie: До зустрічі на нових сторінках:girl_bye2:

Галюся,ми всі тримаємо за вас кулачки.Тримайтеся!і обов'язково дайте знати як ви:girl_flirt:

Lyudik
01.06.2009, 09:49
Як класно!!!:girl_claping::girl_claping::girl_claping :а як всьо пройшло?КР? яка вага малюток???
Леся казала, що не встигла злякатись, відійшли води вдома, позвонила до Данкова - Джамбула закрите... сказав їхати до Усика на Мечнікова, той прокесарив, вага для двійні пристойна - 2400 і 2600гр.

Дівонька Зіронька
01.06.2009, 10:23
Леся казала, що не встигла злякатись, відійшли води вдома, позвонила до Данкова - Джамбула закрите... сказав їхати до Усика на Мечнікова, той прокесарив, вага для двійні пристойна - 2400 і 2600гр.

Ого які великі кабаськи!!!!!!:girl_in_love: Вітаю Лесю!!!!

А я вибираю між Усиком на Мкчнікова і Лехом з Батальної...і не можу визначитися...

Дівчатка я вчора врешті решт почула перші рухи малятки всередині...так цікаво,
я боялася поворушитися... боялася малечу злякати і що малеча перестане рухатися.
Це так приємно .

Доречі щось давно Танюшку не чути, у нас термін однаковий, і чи вона почала чути рухи мальопи.

Lesunya
01.06.2009, 11:45
я боялася поворушитися... боялася малечу злякати і що малеча перестане рухатися.
Це так приємно .

Не переживайте, не злякаєте:) От тепер маля чим далі, тим сильніше буде рухатись і копатись, так що насолоджуйтесь тимчасовим ніжними "поглажуваннями" дитинки:)

Blondo4ka
01.06.2009, 12:44
Дівчатка, підкажіть чи це нормально, коли ниє низом живота? Бо лікар призначає магне В6, а я чула, що воно скріплює матку і потім важко родити. А в мене вже 35 тижнів. І ще болить "копчик", це що - таз розширюється? І хто міряє чи широкий таз чи завужений?

Matiola
01.06.2009, 12:52
Дівчатка, підкажіть чи це нормально, коли ниє низом живота? Бо лікар призначає магне В6, а я чула, що воно скріплює матку і потім важко родити. А в мене вже 35 тижнів. І ще болить "копчик", це що - таз розширюється? І хто міряє чи широкий таз чи завужений?

Попийте Магне В6,хоча б цей тиждень.Вагітною не залишитесь.Лікар хоче оберегти вас від передчасних пологів.Думаю,що кобчик болить через розширення тазу.Таз міряють в роддомі,але можете запитати й лікаря з ЖК.Вони теж можуть сказати.

Lesunya
01.06.2009, 12:53
Швидше за все ваша матка вже готується до пологів. В мене теж таке було - народила на 38 тижні:) А таз дійсно розходиться - буде боліти до самих пологів і ще може трохи боліти після них... Але все дуже швидко мине!:)

сніжна
01.06.2009, 13:49
Дівчатка, підкажіть,що означає "скоротилась шийка матки"?:girl_cool:

Про пологову діяльність свідчить 2 фактори :згладження шийки матки та її розкриття. Тобто, у вас шийка матки активно готується до пологів.

Дівонька Зіронька
01.06.2009, 15:54
Дівчата, Бронхіт заразний?
Чоловік пішов сьогодні в поліклініку, прописали йому капельницу...бронхіт має..
Сьоні спалив різних кмінатах.
І поки не виздоровіє буде спати окремо.

Закрався сумнів чи може він мене не дай Боже заразити.

Мені ж не можна хворіти...

Gaichka
01.06.2009, 16:01
Не думаю, що заразний.

Ви правильно робите, як кажуть: "Береженого Бог береже"
Бажаю швидкого одужання вашому милому:girl_smile:

Galyna555
01.06.2009, 16:24
Дівчата, Бронхіт заразний?
Чоловік пішов сьогодні в поліклініку, прописали йому капельницу...бронхіт має..
Сьоні спалив різних кмінатах.
І поки не виздоровіє буде спати окремо.

Закрався сумнів чи може він мене не дай Боже заразити.

Мені ж не можна хворіти...
Заразний. Не такий скажімо як вітрянка, але точно заразний.

я_тут
01.06.2009, 16:57
Дівчатка, як ви боритеся з набряками рук і ніг? а то похолодало, а я ні в що неможу взутися :girl_sad:

В мене набрякали ноги десь місяць назад, то я виключила повністю сіль з їжі, стала менше пити і по вечорах ноги по 15 хв задирала на стінку, то мені помогло, нічого іншого я не чула

Blondo4ka
01.06.2009, 17:15
В мене набрякали ноги десь місяць назад, то я виключила повністю сіль з їжі, стала менше пити і по вечорах ноги по 15 хв задирала на стінку, то мені помогло, нічого іншого я не чула

В мене також уже набрякають ноги. Особливо в теплі дні. Лікар порадила пити чай з трави пол-пала, замість води та іншого пиття. Безсольова дієта. Повністю сіль виключити не можу, але стараюся по-максимуму:girl_cray:

Matiola
01.06.2009, 18:25
Дівчатка,хто народжував.Кажуть,відійшла пробка.Як вона виглядає?Часом не білувато-жовтий густий слиз(наче згущене молоко)?Бо щойно щось таке було.Тепер треба чекати схваток чи як?Підкажіть,бо я ще зелена.

Андріана
01.06.2009, 18:27
можливо, але пробка відходить за 2-3 дні до пологів, ще маєте трошки часу

Ірена
01.06.2009, 18:54
Дівчатка,хто народжував.Кажуть,відійшла пробка.Як вона виглядає?Часом не білувато-жовтий густий слиз(наче згущене молоко)?Бо щойно щось таке було.Тепер треба чекати схваток чи як?Підкажіть,бо я ще зелена.

в мене пологи почалися через тиждень після відходження пробки, а іноді то може статися швидше. єдине про що це свідчить точно - що процес пішов:girl_in_love:

Angel
01.06.2009, 21:41
можливо, але пробка відходить за 2-3 дні до пологів, ще маєте трошки часу

то дуже ындивыдуально,в мене пропка відійшла за годину до початку схваток!так шо можливо у вас буде веселенька ноченька:girl_cool:

Matiola
01.06.2009, 22:07
А чи потрібно відразу ж інформувати лікаря про відходження пробки чи все таки чекати схваток і тоді?Бо коли говорять про відходження вод -то відразу,а як на рахунок пробки?

Angel
01.06.2009, 22:13
Інформувати на рахунок пропки не потрібно..:girl_haha:а от коли вже схватки почнуться.....тоді варто! а пропка може бути різних кольорів...

Олька
01.06.2009, 23:13
В мене пробка відійшла в обід (я не знала що це), а родила я в той день вночі.

tslezinska
02.06.2009, 10:37
В мене також уже набрякають ноги. Особливо в теплі дні. Лікар порадила пити чай з трави пол-пала, замість води та іншого пиття. Безсольова дієта. Повністю сіль виключити не можу, але стараюся по-максимуму:girl_cray:
Навіть не думайте пол-палу пити! Це дуже сильна трава, яка призначена для виведення каміння з нирок! Нехай ваша лікарка сама то п"є! Якщо вже зовсім все так погано, є ниркові чаї, але в аптеці перепитайте у провізора, які найлегшу дію мають, бо можете ще й нашкодити!

сніжна
02.06.2009, 14:05

а вам лікар повідомила,що пол-пала виводить кальцій з організму у величезній к-сті,тому цей чай можна пити лише приймаючи додатково препарати кальцію?

Blondo4ka
02.06.2009, 14:54
Взагалі-то не казала нічого про кальцій, але сьогодні виписала аспаркам. (це ніби для поповнення кальцію). А ще в мене дико впав гемоглобін. Від чого це може бути? І як його підвищити без таблеток?

Galyna555
02.06.2009, 15:03
Взагалі-то не казала нічого про кальцій, але сьогодні виписала аспаркам. (це ніби для поповнення кальцію). А ще в мене дико впав гемоглобін. Від чого це може бути? І як його підвищити без таблеток?

Треба їсти рибу, печінку, говяже мясо, гречка..... Я робила собі ще такий салатик: порізала яблука на кубіки потім туди додала теж кубіками курагу, ізюм тиснула лимонний сік і плюс мед теж туди (смачно і гемоглубін піднімає).

сніжна
02.06.2009, 16:58
Аспаркам
Калия и магния препарат
Противопоказания:
Гиперчувствительность (в т.ч. к сорбитолу и фруктозе), ХПН, нарушение обмена аминокислот; гиперкалиемия, гипермагниемия, AV блокада, миастения; артериальная гипотензия; обезвоживание (эксикоз); гемолиз; болезнь Аддисона; метаболический ацидоз. Инфузионный раствор: дефицит фруктозо-1,6-дифосфатазы, отравление метанолом.C осторожностью. Беременность (особенно I триместр), период лактации.

А окрім цих мікроелементів виводиться саме кальцій. Моєму чоловіку лікар з пол-палою завжди призначає кальцемін.

Gaichka
02.06.2009, 17:05

Мені ще лікарка радила, перед сном запарювати 1 ложку ізюму і з"їдати.

Іруня
02.06.2009, 17:08
А я прийшла сюди в першу чергу похвалитися : щойно приїхала з УЗД, де нам пообіцяли сестричку для доці! Тато наш безмежно щасливий! На УЗД були всім сімейством. А Настя всім наступним жінкам,що чекали своєї черги в коридорі розказала, що бачила в телевізорі "статичку" :).

Iryna
02.06.2009, 17:14

Я крім продуктів, які підвищують гемоглобін, ще п"ю Тотему (капсули, які розводяться на воді), бо помалу гемоглобін почав сповзати і нічим немогла зарадити, тому прийшлося пити лікарства((((

я_тут
02.06.2009, 18:00
А ще в мене дико впав гемоглобін. Від чого це може бути? І як його підвищити без таблеток?

Гемоглобін часто падає в вагітних. В мене на початку вагітності був 132, а на 5 місяці впав до 94, якщо дуже сильно падає, то прийдеться приймати штучне залізо в таблетках.
Я вже майже два місяці щодня їм гречку:girl_crazy:скоро почну кукурікати )))) правда я її люблю і також весь той час п"ю гранатовий сік, кожного дня випиваю півлітри, також лікарка мені радила пити бурячковий сік, я його попила десь два тижні на більше мене не вистачило, бо я взагалі буряка не їм, тому мені його трохи важко було пити, та він і взагалі такий специфічний, правда я змішувала з морквяним і яблучним, то трохи смачніше було. Ще лікарка радила їсти чорну ікру, це найдієвіший засіб для підвищення гемоглобіну, але я її так і не знайшла, законно її до нас не завозять, а та, що є невідомо що то за ікра і взагалі де вона є (((
І завдяки тому всьому, я таки підняла гемоглобін до 114 )))) а для вагітних це вже більш-менш нормально )))

Zoryanazirka
02.06.2009, 19:01
Ми любителі червоного м"яса (з кров"ю), то з гемоглобіном в мене при вагітності проблем небуло. після пологів було 132, лікарка дивувалася - як в тих що ненароджували.

Matiola
02.06.2009, 19:44
Мені лікар при анемії виписала Сорбіфер.Гемоглубін піднявся з 98 до 110

Gaichka
02.06.2009, 21:09
А ми сьогодні ходили на КТГ плоду, спочатку спунькали, а потім не давали лікарю поставити датчик:xaxa: Якби лікар не старався тримати, малий все тікав, з характером. Так і бавились влови:girl_haha::girl_haha::girl_haha:

Tanuchka
03.06.2009, 09:18
Це так приємно .

Доречі щось давно Танюшку не чути, у нас термін однаковий, і чи вона почала чути рухи мальопи.

привыт, це за мене мова?
:) Рухи почала чути!!!! Це фантастика. Чоловыку теж подобаэться.
доречы перший раз выдчула перед ыспитом зранку, лежу ы думаю щось мацьопку ще не чую.. обыдно.. хотылось би вже.. думаю може не заважаэ мены ыспити здавати.. Ы тут Бумсь! Бумсь-бумсь.
Ыспит так ы не здала. :girl_in_dreams:

Чому пропала з форуму, бо була 2 тижны на сессыъ, а цей тиждень жахливий. Помер тато. Виъхала в Дныпропетровськ. Пробуду докынця тижня тут до 9 дныв. Потым напевно знов на сессыю закривати всы хвости, при умовы що дадут лыкарняний, щоб на роботу не гоняти. Та ы якщо в академыъ погодяться, Та мають увыйти в положення..

вытаю Зыронька з першими рухами :girl_in_love:

Mysik
03.06.2009, 10:42
Доброго дня всім! Підкажіть мені як майбутній мамі де на сьогоднішній день краще родити, у якому пологовому будинку?

Дівонька Зіронька
03.06.2009, 10:44
Танюшка - ви головне не впадайте у відчай, валеріаночку, поменше розмов поганих і сліз.
Я вам співчуваю з втратою батька.

Але ви думайте про маля. Такі лихі дні бувають коли все "через пень колода", головне памятати що є світло вкінці тунеля.
ЗА сесію свою теж не нервуйте.Позвоніть совму куратору, або якщо такого немає то старості або людині яка в добрих стосунках з викладачами і відповідальна, щоб той поклопотав за вас.
Розкажіть що ви на 5 місцяі що у вас така біда сталася, викладачі вже не такі байдужі, голне поставити їх до відома як омога раніше, і по приїзду зайнятися перездачею. Все у вас получиться.!!

Я такою вас вітаю з рухами)))

Дівонька Зіронька
03.06.2009, 10:46
Доброго дня всім! Підкажіть мені як майбутній мамі де на сьогоднішній день краще родити, у якому пологовому будинку?

Привітик! Я також ще не знаю який пологовий найкращий.
Але гляньте - на форумі є гілка Раджу лікаря з ПБ.
Там можна і лікаря вибрати ну і відразу пише з якого ПБ він.

Lesunya
03.06.2009, 11:49
Мені лікар при анемії виписала Сорбіфер.Гемоглубін піднявся з 98 до 110

А як Ваш шлунок при цьому чується? Бо в мене, після прийому "Сорбіферу" почались конкретні запори...:(

Ірена
03.06.2009, 12:09
поділюся, може кому буде корисно:girl_curtsey:
мала останні тижні делікарну проблему - закрепи... вирішила це такою дієтою: перед сном - склянка свіжого домашнього кислого молока, а вранці - творог зі смктаною і миска товченої полуниці. а вже через кілька годин можна щось "существеннє":girl_crazy:
вже забула де лежить "піколакс":girl_haha:

Matiola
03.06.2009, 12:27
А як Ваш шлунок при цьому чується? Бо в мене, після прийому "Сорбіферу" почались конкретні запори...:(

В мене теж були такі проблеми.Як і всі ліки-одному помагає,іншому шкодить.

я_тут
03.06.2009, 13:45
Дівчата, щоб не було таких проблем зі шлунком, добре пити буряковий сік. Він не тільки травленню допомагає, але і гемоглобін піднімає. Тому добре його пити ввечері перед сном, в той час, коли вживаєте штучне залізо :)

Galyna555
03.06.2009, 14:05
Дівчата, в мене моє мале вже десь дві години товчеться. В когось таке було? навіть незнаю що робити і як реагувати, чи це доре чи зле!!!:girl_sad:

Gaichka
03.06.2009, 14:24
Мій тоже любитель потовктися:girl_smile: В суботу товкся весь день, я аж лежала весь день, а малий живіт розхитував. То по печінці маму копне, то ше кудись, весело:girl_crazy:

На вашому терміні малятко вже менше спить, а більше рухається, а місця то вже маловато робиться, вот і копняки сильні відчуваються. Гірше було якби мало чути рухів. Мені лікарка казала з 30 тижня рахувати рухи, якщо менше 10 ,то бігти ЖК.

tslezinska
03.06.2009, 15:56
Дитина ще сильно товчеться, якщо їй бракне кисню. Наприклад, при довгому сидінні, лежанні на спині, якщо знаходитися в задушливому приміщенні...

veronka
03.06.2009, 16:36
В мене любить вранішню і вечірню зарядку робити по годині - кіт кладе на пуз дві лапи і моську і в нього очиська більше ніж він сам стають:) не розуміє, бідоська, хто його так штурхає, що він майже злітає геть:xaxa::xaxa:

Щодо закрепів: сподіваюсь теж стане комусь в нагоді, дуже помагає курага!)

І ще питаннячко - вже третю ніч сон взагалі не йде, хоч і втомлююся на роботі і вдома пізно лягаю, ще трохи і зовсім знервуюся. Молоко з медолм - не пропонувати:8: з дитинства алергія:bad:

Дівонька Зіронька
04.06.2009, 10:38
Дівчата, допомогайте.
Вчора в 5 вечора почала дико боліти голова, до десятої....поки не лягла спати.
Зараз знову починається. ЩЕ такого не було зі мною ...

Підкажіть хто чим вирішує проблему головної болі.
Дякую.

П.С. телефонувала своїй лікарці щоб спитатися в неї, три рази, один раз трубку взяла сказала перезвонити через годину, інші два рази звонила, трубки взагалі не піднімала...

Ольга
04.06.2009, 10:54
Дівонька Зіронька, чи це не тиск бува?
Якщо тиск тоді варто видзвонити лікаря, та і аналіз семі можна здати.

Gaichka
04.06.2009, 11:01
Єдине обезболюєче яке можна пити це Ношпа, але краще запитати у фахівця. А тиск який? Може занизький, погода ж яка.
П.С: ну і зараза Ваша лікарка :girl_devil:

Mariana
04.06.2009, 11:05
Дівчата, щоб не було таких проблем зі шлунком, добре пити буряковий сік. Він не тільки травленню допомагає, але і гемоглобін піднімає. Тому добре його пити ввечері перед сном, в той час, коли вживаєте штучне залізо :)

але треба обережно. Він також знижує тиск. мене сестра колись напоїла таким сочком... :girl_spruce_up:

І ще проти закрепів - їсти чорнослив, перед тим замочивши його на кілька годин...

Дівонька Зіронька
04.06.2009, 11:22
у мене максимальний тиск 120-80, вчора був 110/70, температура вчора була 36,7.

Zoryanazirka
04.06.2009, 13:11
Дитина ще сильно товчеться, якщо їй бракне кисню. Наприклад, при довгому сидінні, лежанні на спині, якщо знаходитися в задушливому приміщенні...

Для того щоб активізувати приплив кисню до плаценти (і інших поживних речовин) слід лягти на лівий бік. Взагалі рекомендується щодня 2 рази на день по 20 хв лежати на лівому боці. В мене з першим малятком то інтуїтивно було, я навіть спала тільки на лівому боці. А потім вже таке от прочитала.

Дівонька Зіронька
04.06.2009, 14:36
у мене максимальний тиск 120-80, вчора був 110/70, температура вчора була 36,7.

це я написала до пеперідніх постів про сильну головну біль... не можу зрозуміти, звідки вона узялася і так мене болить...
аж сьоні випила ношпу... до того жодної таблетки не пила:girl_cray:
і я б не сказала що но шпа мені сильно помогла

Matiola
04.06.2009, 16:18
Дівчатка,а за скільки часу до родів опускається живіт?

tslezinska
04.06.2009, 16:31
це я написала до пеперідніх постів про сильну головну біль... не можу зрозуміти, звідки вона узялася і так мене болить...
Голова може боліти на погоду. Я таке мала пару разів, але оскільки медикаментів я принципово ніяких не вживаю, як би мені не боліло, то рятувалася просто лежанням. Якщо вдасться заснути, біль уві сні мине.
Щодо розладів сну: під час вагітності це нормальна річ. З народженням дитини таких ночей у вас буде незліченна кількість, тому зараз організм просто тренується. Якщо сон не йде дуже довго, можна встати, піти на кухню, заварити собі чаю...може і на сон похилить...
Дівчатка,а за скільки часу до родів опускається живіт?
Може взагалі не опуститися...Це щось з розряду "так у всіх повинно бути". Я під час минулої вагітності (35-36 тижнів) прийшла в ЖК і кажу їм, що в мене апендицит, а вони на мене дивляться і кажуть: у вас живіт опустився, зараз води відійдуть, який апендицит??? Операцію мені зробили в той же день:), а народила аж за 5 тижнів...

марі177
04.06.2009, 19:13

спробуйте гарячий чай і скроні натерти шкіркою лимона!ну і звичайно полежати з закритими очима.нехай щастить:girl_smile:

Matiola
04.06.2009, 19:46
В мене теж останній тиждень сильно голова болить.Коли поїм і з'їм чогось солоденького, перестає.Напевно,тиск низький.

Matiola
05.06.2009, 07:29
Лягаю нині в лікарню.Досить дармувати.Час народжувати лялю!:girl_claping:

Дівонька Зіронька
05.06.2009, 11:11

Легких вам родів і здоровенької дитинки!:girl_in_love:

Дівонька Зіронька
05.06.2009, 12:04
Дівчатка, Фолієву кислоту до якого місяця пили? бо у мене 5 місяць а моя лікар не каже що пора припиняти.
І вітамін Е ск.часу пити.

Узі вже б мало бути наступне...я не пропущу термін узі?

Ірена
05.06.2009, 12:11
Дівчатка, Фолієву кислоту до якого місяця пили? бо у мене 5 місяць а моя лікар не каже що пора припиняти.

Узі вже б мало бути наступне...я не пропущу термін узі?

якщо для формування нервової трубки дитини, то фолієва кислота потрібна до 13 тижнів, а зараз вона просто допомагає вироблятися залізу.
щодо вітаміну Е, то його можна помірно пити усю вагітність. шкоди від того не буде.

Зорянівонька
05.06.2009, 12:16
Дівонька Зіронька, не хочеш вставити лінієчку, бо не видно якийтиждень і важкощось порадити...

Дівонька Зіронька
05.06.2009, 12:19
Дівонька Зіронька, не хочеш вставити лінієчку, бо не видно якийтиждень і важкощось порадити...

у мене 21 тиждень..а з лінієчками у мене не склалося
:girl_sad:

Gaichka
05.06.2009, 12:49

Я поки свою лінієчку поставила так забебембалась:girl_crazy:

А коли було останнє УЗД? Дівонька Зіронька якщо сумніваєтесь в лікарці, сходіть до іншого лікаря, а до своєї будете так для галочки ходити.

veronka
05.06.2009, 12:52

Здорової лялі, легких пологів і всього найкращого:girl_smile:

Matiola
05.06.2009, 13:20
Мене знову відправили додому:girl_cray:Сказали,матка вже готова,а плацента ще не дозріла.Треба міняти лінієчку.Все таки,підрахунок по місячних виявився точнішим за УЗД.

Leila
05.06.2009, 13:52
Мене вчора з тими термінами взагалі дезорієнтували. бо по місячних 40 тижнів виходить 24 червня, а по узі 7 липня, сказали що більше узі не треба робити, то я так і не зрозуміла на коли мені готуватися родити і коли дитинка вже буде доношена, нічого не розумію

Gaichka
05.06.2009, 14:01
В мене теж, по місячних 29 червня, по УЗІ в 5 липня:girl_in_dreams:
А буде тоді, коли лялі захочеться. Дітки мудріші за нас:girl_curtsey:

IrunkaS
05.06.2009, 14:37
Привіт дівчатка! Я новенька, частенько заходила на форум, побувала на різних гілочках, а от тепер настав час приєднатись до Вас!:girl_curtsey:
У вівторок була на УЗД - в мене 7 тиждень!
Я дуже щаслива, що можна буде з Вами спілкуватися, радитись, радіти разом з Вами!:radist:

Оксана Ст
05.06.2009, 14:43
Привіт дівчатка! Я новенька, частенько заходила на форум, побувала на різних гілочках, а от тепер настав час приєднатись до Вас!:girl_curtsey:
Я дуже щаслива, що можна буде з Вами спілкуватися, радитись, радіти разом з Вами!:radist:

Привіт...рада тебе бачити на цій гілці

Іриска
05.06.2009, 14:59
вітамін Е назначають пити цілий місяць з перервами...це до доктора.....а от фолієву -лише перший триместр вона дає свою користь (тут ще можна сперечатися про користь)!

IrunkaS
05.06.2009, 15:06
ДЯКУЮ, і я дуже-дуже рада!!!:girl_in_love:

Зузулька
05.06.2009, 15:55
Дівонька Зіронька на рахунок головної болі : не пийте Но-шпи, вона пошкоджує печінку, дисбарлансує нирки (звичайно у великих кількостях), але ви носите маля, і йому не варто починати цей світ з хімії! Спробуйте настій листя кропиви дводомної з медом. Використовують, якщо болить голова, для поліпшення функції нирок, печінки, шлунка. Завдяки вмісту кремнію, міді, хлорофілу кропива зміцнює волосся і нігті. Свіжий сік кропиви рекомендують для лікування анемії, оздоровлення організму.
Варто мати під рукою й кровоспинний, дезінфікуючий засіб з кропиви. Листя рослини (півпляшки) залити горілкою, дати настоятися. Гоїть подряпини, ранки.

Молоде листя і пагони кропиви як полівітамінний засіб використовують для приготування різних страв: додають у зелені борщі, салати, тушкують разом зі шпинатом, молодим листям буряку тощо. Можна її заготувати на зиму, наприклад, засушити й додавати до всіляких страв.

Бажаю Вам здоров"ячка, не хворійте!

Зузулька
05.06.2009, 16:05
Не подумайте, що я фанатка трав (а можливо це і правда)))) але зараз заготовляю трави - любисток, кропиву, деревій, ромашки лікарської.... для купання дитинки, яка має в мене народитися кінець серпня - початок вересня! Ці травички зараз мають дуже велику силу, а потім це просто сіно. Дуже гарно зберігаються у висушеному або замороженому вигляді. Я сама люблю купатися у відварі трав, це зміцнює організм, заспокоює нерви і проходять головні болі. Спробуйте - не пошкодуєте! А таблетки залишимо на крайній нагальний випадок (нехай його ніколи небуде).

марі177
06.06.2009, 14:50

дуже рада за вас,ти більше що у нас з вами майже одинаковий термін,правда я трошки старша.:girl_haha:

Ольга
06.06.2009, 17:31
Що робити з настроєм? Вперше за першу і другу вагітність хочеться просто ревіти просто так... от посидіти поревіти, постояти поревіти, їсти варити і ревіти.... я вже боюся на вулицю вийти, аби не ревіти :girl_crazy:

Matiola
06.06.2009, 22:02
Хто знає,що означає 25 розмір тазу?І який розмір вважається нормою?

Ніколь
07.06.2009, 01:42
Хто знає,що означає 25 розмір тазу?І який розмір вважається нормою?
Отут про це гарно написано
http://www.9months.ru/zdorovieberem/1955

Іруня
07.06.2009, 08:35
Дуже гарна стаття. Цікаво, що цього разу мені таз навіть не вимірювали. В обмінці звідкись взялися якісь міфічні цифри. Яка халантність з боку лікарів!

Natalia
07.06.2009, 11:53
Не подумайте, що я фанатка трав (а можливо це і правда)))) але зараз заготовляю трави - любисток, кропиву, деревій, ромашки лікарської.... для купання дитинки, яка має в мене народитися кінець серпня - початок вересня! Ці травички зараз мають дуже велику силу, а потім це просто сіно. Дуже гарно зберігаються у висушеному або замороженому вигляді.

А я читала, що купання дитини в настоях з трав висушує ніжну шкіру малятка і цього не варто робити. :girl_sad: Можливо лише дуже рідко.

дашулька
07.06.2009, 18:49
А я читала, що купання дитини в настоях з трав висушує ніжну шкіру малятка і цього не варто робити. :girl_sad: Можливо лише дуже рідко.

Я не спостерігала,що воно дійсно висушує.Мені здається,якщо правильно доглядати за шкірою дитини,то цієї проблеми можна уникнути.Ми,наприклад,навпаки після ванни з травками спимо по 6-7 годин,а іноді і 8.

я_тут
07.06.2009, 22:10
Дівчата, в обмінній карточці, де є форма відомості про новонародженного, є графа ФКУ скринінг. В нас його проводять в ПБ? І якщо роблять, то як?

halusia
07.06.2009, 22:45
Ну ось ми і вдома.:radist::radist::radist: В нас Дариночка.:connie: 2900, 51см Всі подробиці пізніше, бо ще не відійшла від КР:8:. Головне, що ми здорові і щасливі.:clapping::clapping::clapping: Тепер в нас починається новий етап в житті.:connie:

дашулька
07.06.2009, 22:55
Ну ось ми і вдома.:radist::radist::radist: В нас Дариночка.:connie: 2900, 51см Всі подробиці пізніше, бо ще не відійшла від КР:8:. Головне, що ми здорові і щасливі.:clapping::clapping::clapping: Тепер в нас починається новий етап в житті.:connie:

МОЛОДЦІ!!!!!!!!!!!!!:girl_claping:Ростіть здоровенькі!!!!!!!!!!!!!!
P.S.Дуже гарне ім*я!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:girl_in_dreams::girl_in_ dreams::girl_claping:

Natalia
07.06.2009, 23:09
Вітаннячко Галюсі!!! :clapping::clapping::clapping: Дійсно гарненьке ім"я.
І запитаннячко до мамусь ( і майбутніх мамусь) :
коли ви вперше помітили, що у вас почав рости животик, коли ще іншим не помітно, а лише вам і чоловікові? І коли стало помітно оточуючим?

Уляночка
07.06.2009, 23:18
Вітаннячко Галюсі!!! :clapping::clapping::clapping: Дійсно гарненьке ім"я.
коли ви вперше помітили, що у вас почав рости животик, коли ще іншим не помітно, а лише вам і чоловікові? І коли стало помітно оточуючим?

на роботі хто не знав, що я чекаю дитину, то помітив наприкінці 5-го місяця, зате потім поперло так, що питали, чи не двійня.........:girl_haha::girl_haha::girl_haha:
П.С. алне то була зима...піж гольфами-светрами не видно, а літом, то, звичайно, все по-іншому:girl_bye2:

Knopka
07.06.2009, 23:40
[QUOTE=Natalia;455025]Вітаннячко Галюсі!!! :clapping::clapping::clapping: Дійсно гарненьке ім"я.
коли ви вперше помітили, що у вас почав рости животик, коли ще іншим не помітно, а лише вам і чоловікові? І коли стало помітно оточуючим?[/QUOTE

В мене до 5-го місяця нічого не було видно, ходила зовсім без животика, Новий рік святкувала вся фігурова, а потім після свят прийшла на роботу уже колобочком, якось так за кілька тижнів - різ і пузик гарненько виріс :girl_smile:

Matiola
08.06.2009, 06:57

Вітаю,вітаю,вітаю!!!Я так за вас переживала.Щастячка і здоров'ячка обом!Доречі,теж так донечку хотіла назвати.А ми ще ходимо.Хотіла в п'ятницю лягати в лікарню,але не "прийняли".Сказали ще погуляти до 20 червня.

Matiola
08.06.2009, 07:21
Дівчатка,тут багато написано,що при отіканні кінцівок слід попити нирковий чай.Можете порадити якийсь конкретний?Чи він так і називається?і яка його ціна?

SOLODKA
08.06.2009, 09:57
При отіканні ніг я пила фуросемід-не допомогло,кололи фуросемід-також не допомогло.Так в роддом і пішла з такими ногами,що навіть тапки не налазили.Після народження дитинки,отік трошки пройшов,але все одно-чоботи( при виписці додому) ледве засунула:girl_sad::girl_sad:

Lesunya
08.06.2009, 19:27
Після народження дитинки,отік трошки пройшов,але все одно-чоботи( при виписці додому) ледве засунула:girl_sad::girl_sad:

В мене отікання пройшло через 2 тижні після пологів... Я так тішилась, що ноги, накінець-то, стали нормальними!:girl_smile:

марі177
08.06.2009, 20:25

вітаю!!!!ростіть великі,здорові і щасливі.:girl_claping:

veronka
09.06.2009, 11:10
Привт, я з УЗД:girl_crazy: Кажуть дівчисько буде:girl_crazy: показала ляля нам язика (бо я на хлопця сподівалася):girl_curtsey:

Megan
09.06.2009, 11:17
Привт, я з УЗД:girl_crazy: Кажуть дівчисько буде:girl_crazy: показала ляля нам язика (бо я на хлопця сподівалася):girl_curtsey:

Яка різниця? Я так хотіла дівчинки, всі ті бантики-платтячка... Маю пацана, тепер думаю як то класно, він такий симпатюлька, маму любить, і так на тата схожий.. Тепер думаю, яка різниця хлопчик чи дівчинка, аби здорове і бажане:girl_smile:

Xomka
09.06.2009, 11:32

Ну-ну:girl_crazy: дивіться щоб те дівчисько не задало вам жару більше ніж хлопчисько:girl_haha: Ану скоренько придумувати імена для донечки, а то вона певно в шоці там в животику, що про неї як про хлопчика думають:girl_cray:
П.С. Інколи узд помиляється, я до останнього називала малого "воно", "малятко" і т. д. - а ну там дівчинка а я буду її хлопчиком називати)))

я_тут
09.06.2009, 15:06
І я сьогодні була на УЗД, моя лялюня не показала хто вона ;)
Все в нас добре, хіба що сидимо на попі ((( мусимо тепер просити лялюську, щоб перевернулась. Правда лікар сказав, що це не патологія, хіба що якщо дитинка буде більше 3700, то будуть радити кесаревий... Буду дуже сподіватись, що лялюська повернеться ще

Blondo4ka
10.06.2009, 17:02
І я сьогодні була на УЗД, моя лялюня не показала хто вона ;)
Все в нас добре, хіба що сидимо на попі ((( мусимо тепер просити лялюську, щоб перевернулась. Правда лікар сказав, що це не патологія, хіба що якщо дитинка буде більше 3700, то будуть радити кесаревий... Буду дуже сподіватись, що лялюська повернеться ще

Привіт. Ви мене дуже заспокоїли, бо мені казав один лікар, що обов"язково кесарево, бо дитина не перевернулася, до того ж маленька:mad: а я ще поумала, якщо маленька, то ж легше самій родити, ніж якщо велика:connie:

Blondo4ka
10.06.2009, 17:26
Дівчатка, підкажіть хто вже родив, або в кого термін такий, як у мене. Цей тиждень мені дуже вже тяжко ходити, лежати, дитина просто видавлюється з живота. Ще й груди почали поболювати. Це нормально, чи не дуже?

Matiola
10.06.2009, 19:10
Це нормально.Просто організм вже готується до пологів.Я на 35-37 тижні теж так почувалась.Плюс до того в мене вже тоді відкрилась матка.Але якщо цей стан вас дуже лякає,проконсультуйтесь з лікарем.

Tanuchka
11.06.2009, 10:54

зайди в темку про лінієчки, там є як поставити. В мене теж не виходило, а потім РАз і вийшло ;) , потрать час не пошкодуєш.:girl_crazy:

Зузулька
12.06.2009, 12:57
Дівчаточка, підкажіть в скільки тижнів вагітності офіційно можна у лікаря вимагати обхідну карту на пологи, щоб більше в поліклініку не ходити (в мене повних 28 тижнів) на роботу сил немає вже лазити, в поліклініці з аналізами що два тижні вже дістали, хочу вдома і спати)))

Tanuchka
12.06.2009, 13:03
Дівчатка, а скільки коштує лікарняний хто брав?

Ірена
12.06.2009, 13:21
Як сьогодні почуваєтесь? бо я наче зварена і токсикоз ніби повернувся:bad:

я_тут
12.06.2009, 13:21
Дівчаточка, підкажіть в скільки тижнів вагітності офіційно можна у лікаря вимагати обхідну карту на пологи, щоб більше в поліклініку не ходити (в мене повних 28 тижнів) на роботу сил немає вже лазити, в поліклініці з аналізами що два тижні вже дістали, хочу вдома і спати)))

Я десь читала, що в 36 тижнів ЖК повинно оформити всі документи і віддати їх на руки, що по бажання після 36 тижнів Ви вже можете не ходити туди.
А взагалі, якщо Вам потрібне оформлення декрету, то можете чекати 30 тижнів, лікарняного і теоретично можете не ходити.
А обмінну карточку заповнену мені особисто видали на руки в 20 тижнів і лише кожен раз туди заносили дані.

Matiola
12.06.2009, 13:48
Нині знов була в ПБ на огляді.Сказали,що в мене в животику живе маленька хитрулька,яка до огляду вставляє головку в таз,а при огляді виймає:girl_haha:

tslezinska
12.06.2009, 13:49
Мені так само обмінку дали мало не одразу, як стала на облік. В 30 тижнів мають видати декретний, це закон.
Платити за декретний ніхто нічого не повинен! Якщо вам так хочеться, занесіть цукорки чи щось таке...
========
Я донедавна хвалилася, що не знаю, що таке набряки...Наврочила:) За оті пару дуже жарких та душних днів, що недавно були, з"явилися на ногах легкі набряки. Причому мене то абсолютно не турбує, ніяких неприємних відчуттів нема, лише на вигляд неестетично. Пробувала ноги в холодній воді тримати, спати з підкладеними під ноги подушками, заварила сечогінну травку...ніц не помагає. Добре, що наразі не жарко і сарафан вдівати мені не світить...Чекаю, що за пару днів буде...

Відьмочка
12.06.2009, 13:50

А мені обмінну карту видали як тільки я стала на облік.

Зузулька
12.06.2009, 15:20
Мені так само обмінку дали мало не одразу, як стала на облік. В 30 тижнів мають видати декретний, це закон.
Платити за декретний ніхто нічого не повинен! Якщо вам так хочеться, занесіть цукорки чи щось таке...
========
Я донедавна хвалилася, що не знаю, що таке набряки...Наврочила:) За оті пару дуже жарких та душних днів, що недавно були, з"явилися на ногах легкі набряки. Причому мене то абсолютно не турбує, ніяких неприємних відчуттів нема, лише на вигляд неестетично. Пробувала ноги в холодній воді тримати, спати з підкладеними під ноги подушками, заварила сечогінну травку...ніц не помагає. Добре, що наразі не жарко і сарафан вдівати мені не світить...Чекаю, що за пару днів буде...

Та мені теж той зошетик дали відразу, ще на 9 тижні, але каже моя гінеколог, що ще тре купу аналізів поздавати, щоб вона залишила мене в покої! Що вони там стілько шукають? Я з першим малим два рази на прийомі була, і родила козачка нівроку, а тут таке враження, що прописалась в тій поліклініці))))
До речі на рахунок набрякання - в мене за ці жаркі дні те саме, ніколи ноги не набрякали а зараз як колоди (зорово тільки трошки набрякли, а ходжу як слоненятко((((, певне заварю собі сьогодні Ніфрофіт, мені допомагає!

Tanuchka
12.06.2009, 15:44
Ой дівчатка, щоб ви робили в Дніпропетровську, Яка ж там духота! 40 градусів, певно би з хати не вилазили, Як там вагітні мамочки живуть незнаю.. я там пробула пару днів але оплила трошки, хто мене тут побачив, сказали.

Анютка
12.06.2009, 16:19
========

Спробуйте накласти на ноги листя капусти:girl_smile:, щоб не злітали - шкарпетки надягніть - не пробувала, але кажуть допомагає:girl_curtsey:

Blondo4ka
12.06.2009, 16:37
А мені від набряків нічого не допомагає. Особливо набрякають пальці на ногах - деколи їх не відчуваю. П"ю фуросемід, безсольова дієта, і нічого. До того ж в туалет бігаю як скажена.Вночі тільки вляжуся на ліжко - знов вставати треба. Напевно з ляльою стільки не змучуся, скільки зараз:suicide:

tslezinska
12.06.2009, 16:46
А я от в туалет бігати майже перестала...Можу на роботі цілий день не ходити, і вночі не встаю, лише зрідка рано вранці, і то якщо не влом...
От думаю, може то застій який в нирках...Хоча мені ніц не болить і не турбує.

Blondo4ka
12.06.2009, 16:48
Ви мали б ходити в туалет так часто, як багато вживаєте рідини, бо інакше відбувається застій рідини в організмі і рано чи пізно воно вилізе боком. Тому проконсультуйтеся з лікарем.

Дівонька Зіронька
15.06.2009, 10:38
Ви мали б ходити в туалет так часто, як багато вживаєте рідини, бо інакше відбувається застій рідини в організмі і рано чи пізно воно вилізе боком. Тому проконсультуйтеся з лікарем.

і я так думаю, може проконсултуйтесь з лікарем хоч по телефону. Бо я ганяю вночі вже 5 місяців мінімум 2-3 рази ну і за день не перерахувати цих походів :girl_crazy:пісьнути...:girl_cool:
Хоча рідині пью вміру, навіть дуже.

Lesunya
15.06.2009, 10:51
...До того ж в туалет бігаю як скажена.Вночі тільки вляжуся на ліжко - знов вставати треба. Напевно з ляльою стільки не змучуся, скільки зараз:suicide:

Ще будете згадувати ці дні, як найщасливіші:girl_smile: З ляльою треба буде щодві години вставати (а деколи й частіше), так що організм вас вже готує...:)

я_тут
15.06.2009, 13:01
А я також в туалет багато не ходжу, так як і ходила, коли вагітна не була і вночі просинаюсь лише деколи, але можу повернутись на іншу сторону і не вставати :)

veronka
15.06.2009, 15:09
Привіт, мене знов прогнали по усім аналізам (і скільки їм ще їх потрібно???:girl_devil:) Лікарка радила спати на лівому боці (вважає, що дитинчаті так краще), а я можу тільки на правому чомусь - мені тільки так зручно і все тут:girl_cray: нічого страшного??? чи як?

Zoryanazirka
15.06.2009, 16:27
Привіт, мене знов прогнали по усім аналізам (і скільки їм ще їх потрібно???:girl_devil:) Лікарка радила спати на лівому боці (вважає, що дитинчаті так краще), а я можу тільки на правому чомусь - мені тільки так зручно і все тут:girl_cray: нічого страшного??? чи як?

Рекомендують кілька разів на день по 20 хв лежати на лівій стороні бо так краще йде циркуляція речовин і кисню між мамою і дитинкою. Ну і спати на лівому боці теж добре.

Zoryanazirka
15.06.2009, 16:27
Хтось сьогодні в Аквапарк на гімнастику для вагітних йде? Я вже зібралася

Дівонька Зіронька
15.06.2009, 17:40
Хтось сьогодні в Аквапарк на гімнастику для вагітних йде? Я вже зібралася

на гімнастику ні, я на аквааеробіку...але тренер здається у відпустку пішла...до 13 липня.

Blondo4ka
15.06.2009, 17:58
Привітики. В мене вже опустився живіт. Місця нам вже мало, тому плануємо скоро родитися :crazy:. Одне хвилює, що дитя так і не перевернулося:(

Zoryanazirka
16.06.2009, 09:30
на гімнастику ні, я на аквааеробіку...але тренер здається у відпустку пішла...до 13 липня.

Точно, а мені не передзвонили. Але можна просто плавати!

Дівонька Зіронька
16.06.2009, 10:30
Точно, а мені не передзвонили. Але можна просто плавати!

та можна, але в басейні з доріжками для вода захолодна.а там де тренування проходять - куча народу товчеться..:girl_cray:

Як прижарить то точно піду поплаваю)))

Дівонька Зіронька
16.06.2009, 10:30
Дівчата, а які ви книжки читаєте про немовлят, їх перші дні і т.д. Може маєте ссилки звідки можна книжку потягнути.

Suzi
16.06.2009, 11:38
Книжок є дуже багато. Я б радила почитати якнайбільше.Дещо скачати можна тут (http://lib.ru/KIDS/).

Lesunya
16.06.2009, 12:51
Дівчата, а які ви книжки читаєте про немовлят, їх перші дні і т.д. Може маєте ссилки звідки можна книжку потягнути.

Інформації дійсно є дуже багато і прочитаєте купу літератури, поки знайдете те, що підійде саме вашій дитині. Я просто в google набираю "календарь развития ребенка" і з'являється досить багато посилань, в яких можна подивитись, як розвивається дитина по місяцях і рекомендації щодо розвитку і догляду за малявками:girl_smile:

Zoryanazirka
16.06.2009, 14:15
Перед першими пологами я фанатично скуповувала всякі книжки типу "Ви і ваш малюк" в різних інтерпритаціях. І так вони стоять припадають пилом. Бо тут більше живої інформації, а так кожег автор пише про себе. Тому зараз в бік книжок навіть не дивлюся. А про журнали окрема історія - там переважно статті за гроші з рекламним підтекстом.

Єдиний вийняток журнали американські чи англійські (читаю тільки англійською), от там я просто балдію від прочитання. Останнє що запам"яталося - якщо ви з дитиною в супермаркеті і з якихось причин забули пляшечку можна все там же купити, зайти в WC водя для суміші взяти просто з-під теплого крану. Моя би мама як би побачила мала б інфаркт.

Дівонька Зіронька
16.06.2009, 14:32
розумієте - я просто переживаю що робити з дитиною перші дні дома. і коли кликати педіатра, і як купати, і решта купа запитань маю...

Ольга
16.06.2009, 15:11
розумієте - я просто переживаю що робити з дитиною перші дні дома. і коли кликати педіатра, і як купати, і решта купа запитань маю...

мені допомогли курси зі школи народжувати, якихось особливих питань не виникало після пологів.
А ще можете піти в гості до новонародженої і подивитися все на власні очі...

я_тут
16.06.2009, 15:54

:girl_crazy:як колись казала моя подруга, заскоро несподівано виписали з ПБ, принесли дитину з чоловіком до дому, поклали і не знаєм, що з нею далі роботи, чекаєм, поки моя мама приїде :girl_haha:
Я правда теж не уявляю, що я б робила з тою лялюською, але добре, що моя мама буде біля мене :)

In4a
16.06.2009, 16:43
Дівчата, а ви розмовляєте зі своїми запузіками? Я і майбутній тато ввечері розповідаємо йому казки, один раз навушники ставили на живіт з музикою. Що думаєте на рахунок цього?
http://metric.forumok.ru/preg/line.php/12/06b/cceee5ecf320eff3e7e8eaf3/009900/031208/line.gif (http://forumok.ru/)

я_тут
16.06.2009, 17:05
Я своєму пузіку все частіше кажу: "Ну не копай маму по печінці"))))))))
а тато то більше цьомає його :)
а серйозно, то я постійно щось з ним говорю, кажу йому, як сильно його люблю і як чекаю :)
А про навчання лялюськи в пузіку, я читала якусь книжку, по-моєму Цареградська про це писала, що це немає ніякого сенсу і зокрема вона про навушники говорила :)
Я думаю, поганого в цьому точно нічого нема, але в мене якось не виникало бажання навушники до пузіка прикладати :)
Як найду текст, то скину :)

In4a
16.06.2009, 17:17
А як же стара притча про те, як одна жінка прийшла до мудреця і попросила ради як виховувати дитину. "Коли він народився?" - запитав мудрець. "Вчора", - відповіла мати. "Ти запізнилась на дев’ять місяців", - засмутився мудрець...
http://metric.forumok.ru/preg/line.php/12/06b/cceee5ecf320eff3e7e8eaf3/009900/031208/line.gif (http://forumok.ru/)

Blondo4ka
16.06.2009, 17:36
Дівчатка, а як виглядають схватки? Бо в мене щось ниє низом живота, але так, злегка

Зорянівонька
16.06.2009, 17:47
То може тренувальні. Але ти слідкуй і не переживай - пологи ще ніхто не пропустив:)

Galya
16.06.2009, 17:47
Схватки мають бути регулярні і з часом не припинятись а тільки ставати частішими і сильнішими. Якщо через якийсь час припиняться, то це ще не ті схватки:) Можна спробувати встати, походити - спарвжні схватки від того не пропадуть, а тренувальні можуть пройти.

Nastynya
16.06.2009, 17:58
дівчатка, прийміть мене вже до себе???)))

Matiola
16.06.2009, 19:11
Дівчата, а ви розмовляєте зі своїми запузіками? Я і майбутній тато ввечері розповідаємо йому казки, один раз навушники ставили на живіт з музикою. Що думаєте на рахунок цього?

А моя ляля так любить оперу,що спасу нема.Особливо ту шведку з Євробачення.Танцює,аж живіт ходуном ходить:girl_haha:

Ольга
16.06.2009, 19:20
В мене на перейми було чітко - біль поясниці і регулярний біль як у місячні. Точно так покручував живіт і починався тонус. Це одні з основних ознак...

Ніколь
17.06.2009, 00:33
Я правда теж не уявляю, що я б робила з тою лялюською, але добре, що моя мама буде біля мене :)
За тих пару днів що будете разом в пологовому...ви все необхідне опануєте ( погодувати, памперс поміняти, кому треба поколисати, попку витерти, скільки там того) ....хіба що купання дитини треба буде вдома практикуватись...але на то в допомогу є чоловік.
Я наприклад страшенно тішусь до ми живем окремо і бабусі анітрішки не "допомагають".

Tanuchka
17.06.2009, 12:10
а ми були на узі :) Які то враження! Записали відео. Чоловік довольний, якось вже по інакшому сприймаєш свою мацьопку. Чекаємо на хлопчика :)
а ще в нас в чоловіка брат (жінка) народила хлопчика в суботу. трошки ранувато 8 міс. але все добре. ще в лікарні. Певно до них буду ходити тренуватись про що тут мова йде :)))

viltis
17.06.2009, 12:17
Я Ярчику вмикала Колискові Росави, коли він був в животику....Зараз він таааккк їх любить слухати і впізнає:))) А ще, мама до 7 місяця ходила на роботу ( викладала танці) і вічно рахувала раз-два-три, ча-ча-раз-два-три....і що ви думаєте --коли ми з ним вже прийщли до мене на роботу і тренер включив то ча-ча-ча, то мій малюк головою в такт хитав, то було так смішно:)

Lesunya
17.06.2009, 12:32
...Чекаємо на хлопчика :)
а ще в нас в чоловіка брат (жінка) народила хлопчика в суботу...Певно до них буду ходити тренуватись про що тут мова йде :)))

Вітаю вас!!! Хай росте здоровенький!:girl_smile:
Єдине, на рахунок практики. Напишу з власного досвіду: перші дні вдома для мене було краще, щоб ніхто не приходив - це моя перша дитина і після ПБ потрібно було звикнути до нового статусу і якось призвичаїтись до доціного режиму дня, налагодити ГВ... Коли вона спала, то і я намагалась лягти спати, бо досить важко було практично цілодобово знаходитись на ногах, та й шов після кесаревого болів, то ж і ходити було важко...:girl_sad:Звичайно, що до нас відразу почали ходити родичі, подруги, знайомі і т.д. Скажу вам, що після 5-го дня таких відвідин мій чоловік попросив всіх дзвонити перед тим, як приходити (слава Богу ніхто на це не образився!):girl_smile: Тому, для практики краще приходити десь після 3-х тижнів:girl_smile: Але, ще раз наголошу, що пишу це з власного досвіду; можливо у когось все було зовсім по-іншому...

Дівонька Зіронька
17.06.2009, 13:11
а ми були на узі :) Які то враження! Записали відео. Чоловік довольний, якось вже по інакшому сприймаєш свою мацьопку. Чекаємо на хлопчика :)
а ще в нас в чоловіка брат (жінка) народила хлопчика в суботу. трошки ранувато 8 міс. але все добре. ще в лікарні. Певно до них буду ходити тренуватись про що тут мова йде :)))

а до кого ви ходили на узі?
я писала в гілці узі що Лотоцька вже 250 грн. бере, іду до іншого узд

Ксеня26
17.06.2009, 13:13
Єдине, на рахунок практики. Напишу з власного досвіду: перші дні вдома для мене було краще, щоб ніхто не приходив - це моя перша дитина і після ПБ потрібно було звикнути до нового статусу і якось призвичаїтись до доціного режиму дня, налагодити ГВ... Коли вона спала, то і я намагалась лягти спати, бо досить важко було практично цілодобово знаходитись на ногах, та й шов після кесаревого болів, то ж і ходити було важко...:girl_sad:Звичайно, що до нас відразу почали ходити родичі, подруги, знайомі і т.д. Скажу вам, що після 5-го дня таких відвідин мій чоловік попросив всіх дзвонити перед тим, як приходити (слава Богу ніхто на це не образився!):girl_smile: Тому, для практики краще приходити десь після 3-х тижнів:girl_smile: Але, ще раз наголошу, що пишу це з власного досвіду; можливо у когось все було зовсім по-іншому...

Я також двома руками за те, щоб ніхто перші дні не приходив на відвідини. Ми принесли лялю з пологового, мені хотілося в душ і їсти..а тут і бабусі і т.д....коли всі пішли мені аж полегшало. І ще мене чомусь дуже нервувало що всі беруть мою дитину на руки, я переживала що їй в них не комфортно...і щось зроблять.:girl_cool:А коли всі ті відвідини закінчилися (продовжувалися напевно аж до хрестин) то нам всім легше стало, дитина мала собі свій режим, татко наш на роботу ходив, а я сама всьому давала раду. Коли то всьо згадую не знаю як то всьо встигала і як я то всьо міла робити і купати і перевдягати і їсти варити і пилососити і т.д...
На рахунок педіатра, то він до нас прийшов на відвідини зразу на наступний день як виписали з пологового будинку, познайомилися і т.д...нічого особливого.
Дівчата не переживайте як буде дома!!! Все буде добре і так як Ви хочите!!Адже Ви вже мама від першого дня зачаття:girl_smile::girl_smile::girl_smile:

Дівонька Зіронька
17.06.2009, 15:14
мене теж буде нервувати як всі дитину будуть на руки брати ((( Мене й зараз сильно нервує і не приємно - коли до животика руки пхають і начинають мацькати...я все руку забираю...ну не приємно - аж шерсть на спині дибки стає... ну як то так - що моє рідне і хтось мацькає)))

Blondo4ka
17.06.2009, 15:40
Привіт, дівчата. На скільки точно вам визначали термін родів? Бо в мене тиждень тому опустився живіт, сьогодні була в лікаря і він призначив наступну зустріч аж через 2 тижні, а я думаю чи то не запізно буде

Ксеня26
17.06.2009, 16:05
Привіт, дівчата. На скільки точно вам визначали термін родів? Бо в мене тиждень тому опустився живіт, сьогодні була в лікаря і він призначив наступну зустріч аж через 2 тижні, а я думаю чи то не запізно буде

В кожного індивідуально...в мене опустився живіт на 34 тижні, родила на 39.А зараз моя коліжанка вагітна на 38 тижні, то живіт в неї ще не опустився. Не думаю що то є показник що до родів.

Tanuchka
17.06.2009, 16:28

Дякую дуже за привітання, були в лікарні відразу в неділю, так що побачили на фотіку маленького. А потім мамочка спустилась в низ, я б напевно не спустилась :girl_in_dreams: а вона молодець. спустилась зі всіми переговорила, всім приділила увагу на все відповіла.

А на рахунок першого тижня вдома згідна з вами на 100 % Пам"ятаю свого брата з жінкою і синочком. ТОму зразу набридати їм не будемо. Може застаним виписку,(бо виїзжяємо з чоловіком знов в Дніпропетровськ) зустріним в лікарні, а потім десь через тиждень може зайдем. а може ще пізніше, і то не надовго. Нехай відчують "батьківство", там правда з батьками своїми живуть, вразі чого допоможуть.

Tanuchka
17.06.2009, 16:39
а до кого ви ходили на узі?
я писала в гілці узі що Лотоцька вже 250 грн. бере, іду до іншого узд

я ходила до Скляр Оксани Віталівни на Лисенка, здається лотоцька ж звідтам так? Взагалі лікар скерувала на Куліша, але там не було відео тіки фото, Чоловік запротестував, сказав хоче відео :) та подзвонили де нам порадили, тобто до Скляр.
Дівчатка, заплатили трошки більше, але такі враження! Стільки задоволення!!! невпорівнянні.
доречі вийшло нам то в 120 грн.

tslezinska
17.06.2009, 16:42
А про навчання лялюськи в пузіку, я читала якусь книжку, по-моєму Цареградська про це писала, що це немає ніякого сенсу і зокрема вона про навушники говорила :)
Я думаю, поганого в цьому точно нічого нема, але в мене якось не виникало бажання навушники до пузіка прикладати :)
Як найду текст, то скину :)
Ну, тут пані Цареградська чи як її там дуже помиляється. Я не даремно дуже радила всім сходити на курси до психологів-перинатологів. Вони дуже добре пояснюють, наскільки важливо спілкування з дитиною, поки вона ще в лоні матері, навіть на перших тижнях, коли дитинка ще навіть не чує...можна спілкуватися невербально, тобто на рівні думок, посилати якісь позитивні імпульси дитинці, аби вона знала: її люблять і чекають!
І щодо навчання дитинки в лоні також дуже добре розказують...про музику, особливо класичну, найкраще-Моцарт. Діти чомусь саме його твори полюбляють найбільше. І після народження, про що казала Вілтіс, обов"язково будуть впізнавати саме ту музику, яку мама їм "ставила" найчастіше. То саме стосується казок...
Пані Цареградська, напевно, ще радянської закалки, а тоді було не прийнято дитину до народження вважати людиною розумною...

я_тут
17.06.2009, 16:59
Дівчата, а я сьогодні вперше дозволила собі зійти з розуму і купити перші речі лялюні :) наш татко зранку дав нам грошей і відправив по магазинам. В результаті я щойно прийшла до дому, порозкладала лашки і тішусь :) більше тисячі грн потратила на самі маньонькі речі на перших два місяці, накупила цілу купу бодіків, сліпів, повзунят... Це таке задоволення! Ціла купа щастя :)

Matiola
17.06.2009, 17:38

В мене живіт опустився 3 тижні тому,а ще досі не народила.

Gaichka
17.06.2009, 19:07
Мені напевно у вихвалялки треба, але похвастаюсь тут:girl_spruce_up:
Ми сьогодні вже замовили візочок, ліжечко, постіль, словом все-все. така рада, натішетись не можу:girl_claping::girl_claping::girl_claping:

Blondo4ka
18.06.2009, 07:52
А я ще дозволяю собі задоволення просто ходити і приглядатися до всіх дитячих прибамбасиків:girl_cool:. Купила тільки найнеобхідніше в роддом.

Matiola
18.06.2009, 12:52
Привіт всім!Я розстроєна.Прийшла з ПБ.Була на УЗД.Сказали вага дитинки 3700,а ще тиждень тому була 3100.

Ольга
18.06.2009, 13:06
Привіт всім!Я розстроєна.Прийшла з ПБ.Була на УЗД.Сказали вага дитинки 3700,а ще тиждень тому була 3100.

Матіоло, а Вам не сказали, що це +- 200 грам?:)
В мене останнє УЗД так і записано, вага, а збоку похибка. Думаю вона може бути і більшою за 200 грам

Matiola
18.06.2009, 13:20
В мене останнє УЗД так і записано, вага, а збоку похибка. Думаю вона може бути і більшою за 200 грам

Казали,але батьки відразу насіли.Посадили на дієту,заборонили їсти хліб.А я дурію від голоду.Їм небагато,але дозволяю собі хліба.І ось тепер маю.:girl_cray:

veronka
18.06.2009, 13:30
Усім привіт, сьогодні відкривала лікарняний і проходила КТГ (це коли слухають сердцебиття дитинки), кажуть пришвидшене (в той момент моя радість кульбіти в животі тренувалась робити) - 175, прописали окрім прогулянок ще "Курантил" (це збільшить доступ кисню малечі, бо кажуть не вистачає):no: Хтось вже з тим стикався? Приймав цей препарат? Чи варто? Чи тільки прогулянками обійтися спробувати????

сніжна
18.06.2009, 13:35

у мене похибка була в 600 г!

Ольга
18.06.2009, 13:44
Казали,але батьки відразу насіли.Посадили на дієту,заборонили їсти хліб.А я дурію від голоду.Їм небагато,але дозволяю собі хліба.І ось тепер маю.:girl_cray:

не мучте себе!!! Вам треба мати силу на пологи!! якщо поїдете гододні то ще зімлієте там!!! :girl_mad:

Gaichka
18.06.2009, 13:45
А я ще дозволяю собі задоволення просто ходити і приглядатися до всіх дитячих прибамбасиків:girl_cool:. Купила тільки найнеобхідніше в роддом.

З речей я теж купила тільки те що роддом, хотіла більше, але чоловік не дає:girl_cray:
З візочком ми вже давно оприділились і замовили, щоб нам привезли саме той який ми хочем, бо коли прийдеться купляти як на зло ніде не буде нашої розцвітки :girl_smile:
Ліжечко, матрасик і постіль вибрали теж і відклали, щоб чоловік знав що і де йому купляти, коли малятко народиться.
Так мені спокійніше, і чоловікові легше, бо знає що не буде чути моїх дорікань типу:"Шо за фігню ти купив:girl_devil:" :girl_haha:

Зузулька
18.06.2009, 14:00
прописали окрім прогулянок ще "Курантил" (це збільшить доступ кисню малечі, бо кажуть не вистачає):no: Хтось вже з тим стикався? Приймав цей препарат? Чи варто? Чи тільки прогулянками обійтися спробувати????

Привіт! скажу Вам з власного досвіду пила Курантил два місяц, як мале скакало так і скаче, до речі діточки в лоні матері не дуже добре себе почувають на процедурах УЗД та на прослуховувані серця, напевне не так то вже безпечно(((( спробуйте більше дихати свіжим повітрям і спати при відкритому вікні, це, напевне принесе більше користі як хімфармпрепарати!

Gaichka
18.06.2009, 14:01

Matiola не розтроюйтесь, зараз багато діток родяться великими, головне щоб ляля була здоровенька! Добре що лікарі визначили, будуть знати ситуацію. Ви головне себе не накручуйте, і не позволяйте іншим!
Все буде добре!:girl_smile:

От я сьогодні була в лікарки стала на вагу...і капець...+3 кг за 2тижні :suicide:
А минулого разу мене так хвалили, перехвалили:girl_crazy:
Зла така на себе:girl_devil: Буду після родів скидати:girl_mad:

Blondo4ka
18.06.2009, 14:03

Майте на увазі, що все одно в організмі жінки є запасижиру та поживних речовин, і якщо дитина буде потребувати, то забере з запасів мами, а ви, якщо буете голодувати - то не матимете сили родити дитину. Тим більше, якщо дитина велика.
В мене інша проблема була - казали дитина замаленька. Це при тому, що я їм досить багато, в т.ч. хліба.:girl_cray:

Зузулька
18.06.2009, 14:03

Ви не розстроюйтесь, я своє перше дитя родила 3600 (на УЗІ казали до 4 кг) на 42 тижні))), головне щоб голівка в дитинки пройшла а все решта тільки прошмигне)))), хочете їсти - їжте бо коли ви голодні дитині теж дуже не комфортно, вагітною точно не залишитесь!

Zoryanazirka
18.06.2009, 14:48

Мені УЗД показувало 2910, а народила я Марка 3600

IRUSKA*8
18.06.2009, 14:57
і в мене теж 600г,перед самими пологами УЗД показало 3700,народився 3100г

сніжна
18.06.2009, 15:31
Мені УЗД показувало 2910, а народила я Марка 3600

От і у мене по УЗД-3000-3200, а вийшло 3800,з діаметром голівки у 37 см

tslezinska
18.06.2009, 15:43
А в чому, власне, проблема? Хто сказав, що 3700-це багато? Я народила першу дитину 3700 і не вважала, що то велика вага. Народила без розривів, все нормально. От знайома нещодавно козака народила - 4500, отут би й я вже трохи хвилювалася...І те, скільки ви їсте, не має великого значення, тому можете сміливо посилати всіх, хто хоча посадити вас на дієту. Просто харчуйтеся правильно: замість того, аби налягати на хліб, краще споживайте більше рослинної їжі, зараз же стільки фруктів! Смачно і корисно!
Усім привіт, сьогодні відкривала лікарняний і проходила КТГ (це коли слухають сердцебиття дитинки), кажуть пришвидшене (в той момент моя радість кульбіти в животі тренувалась робити) - 175, прописали окрім прогулянок ще "Курантил" (це збільшить доступ кисню малечі, бо кажуть не вистачає):no: Хтось вже з тим стикався? Приймав цей препарат? Чи варто? Чи тільки прогулянками обійтися спробувати????
А ви часом не на спині лежали під час процедури? Бо тоді не дивно, що дитині кисню бракувало...Крім того, всі ці процедури доволі неприємні для дитини: я вже десь писала, що вона відчуває ультразвук так само, як ми шум реактивного літака...

Дівонька Зіронька
18.06.2009, 16:01
Прийшла з узі, помимо карапуза ще оглянули швидко мене. нирки..жовчний... і на тобі.
У мене в жовчному камінчики...маленькі і їх багато..
Я троха в ступорі.
Дівчата хто стикався з такою болячкою?
Рухати звісно при вагітності їх борнь Боже.
Але й дієту сувору призначили. Нічого жирного,гострого , маринованого, солоного, перченого..солодкого...страх якийсь.

In4a
18.06.2009, 16:05
Прийшла з узі, помимо карапуза ще оглянули швидко мене. нирки..жовчний... і на тобі.
Я троха в ступорі.
Але й дієту сувору призначили. Нічого жирного,гострого , маринованого, солоного, перченого..солодкого...страх якийсь.
Ага, нічого не можна, але їжа має бути різноманітною...

Zoryanazirka
18.06.2009, 16:08
Я троха в ступорі.

Моя племінниця (отака я вже старезна) мала ще гіршу проблему.. При другій вагітності на 34 тижні ті камінчики закрили жовчні протоки. Кололи чим могли - не допомагало, викликали пологи. Малий народився 2100, а її відразу на наступний день на операцію. Зараз мацьопі вже 1,5 року т-т-т все добре

tslezinska
18.06.2009, 16:23
Я троха в ступорі.
Не бачу приводу для паніки:) Під час вагітності все вищезгадане і так вживати не радять:) Думайте, в першу чергу, про мацьопу, бо якщо, не дай Боже, вам ті камінчики дадуться чути під час вагітності, вам вже їсти взагалі не захочеться! Зараз можна харчуватися достатньо різноманітно: купа фруктів, овочів...М"ясо замість смажити, запікайте у духовці у фользі. То саме можна робити з картоплею...а ще каші...Тобто пережити це цілком реально!
Я не знаю, наскільки складна операція на жовчному...мені апендицит оперували в 35-36 тижнів, все нормально...за 5 тижнів сама народила!

Дівонька Зіронька
18.06.2009, 16:47
Я впринципі по солодкому не вистпуаю, а тут розхвилювался пішла купила батончик і лопаю...
Пересідаю тоді на знежирену дієту..
Дитинка важливіша.
Хоть би не було того приступу яким мене попереджували.

Leila
19.06.2009, 00:38
Я нородила малого 3 950 г, лікарка казала що не треба узі робити тільки приїжати до неї на огляди і слухати рухи і серцебиття, то я і поняття не мала скільки малий важить. Сама набрала за вагітність 15 кг, (з 50 до 65 кг) як каже чоловік руки-ноги худі ,а живіт стирчить. Вже родзалі я питала лікарку чи велика буде ляля каже ну 3200-3300, а потім сама здивувалася що 3950г, ховався мій Станіславчик. Тепер я теж не йду на узі, але чомусь всі говорять що друга дитинка буде з не меншою, а може й з більшою вагою

ckorpionsha
19.06.2009, 01:12
Вже родзалі я питала лікарку чи велика буде ляля каже ну 3200-3300, а потім сама здивувалася що 3950г, ховався мій Станіславчик. Т

Ідентично як у Лейли. Перед самим "виходом" малого прогнзували 3600,народився 4050 малий. За вагітність набрла 12 кг,їла все що хотіла.

tslezinska
19.06.2009, 10:51
Тепер я теж не йду на узі, але чомусь всі говорять що друга дитинка буде з не меншою, а може й з більшою вагою
Мені теж чомусь здається, що друга дитинка народиться з більшою вагою..Хоча...Хто знає...Я теж на УЗД вже не йду, нема чого лялю зайвий раз хвилювати...4500 мені народити точно не світить, а з меншим карапузом я сама без проблем можу впоратися:)

сніжна
19.06.2009, 13:32
не обов язково друга дитинка більша. Я народилася з вагою в 4300 ( мама моя набрала за вагітність 6 кг, йшла родити з 59 кг), а мій молодший брат- лише 3200 .
Я народила синулю з вагою 3800 і за вагітність набрала лише 7 кг ( родила з вагою 58 кг)

veronka
19.06.2009, 16:43
Ні, лежала на боці. Лікар каже сильний перепад був у сердцебиття - 3і 175 до 120. То пити Курантил чи ні????

Blondo4ka
19.06.2009, 17:16
Ні, лежала на боці. Лікар каже сильний перепад був у сердцебиття - 3і 175 до 120. То пити Курантил чи ні????

Мені приписували курантил у зв"язку зі старінням плаценти. В принципі, моя лікар сказала, що він не шкодить, але можете знайти в неті інструкцію. Я трошки попила, а потім мене почало нудити і я перестала. До речі, при наступному УЗД старіння плаценти не виявили:girl_spruce_up:
Тому, може краще попийте хоч 10 днів.

я_тут
19.06.2009, 23:12
І я пила курантил, правда мені його виписали, коли гемоглобін впав, щоб не було нестачі кисню. В мене ніяких побічних відчуттів не було.
А от пити чи не пити,вирішувати вам. Можливо варто послухати лікаря.
Хоча з іншої сторони в неті я начиталась,що лікарі його чи треба чи не треба виписують...
До речі можу віддати упаковку 50шт, як хочете

Ольга
20.06.2009, 10:15
Ой а я вже вчора на Батальну каталася :) перейми вже були систематичні - менше 10 хв, і тривали до 1 хв. Поїхали перевірити, відкриття не було... так що ми відпочиваємо далі ;)

Blondo4ka
20.06.2009, 11:15
Ой а я вже вчора на Батальну каталася :) перейми вже були систематичні - менше 10 хв, і тривали до 1 хв. Поїхали перевірити, відкриття не було... так що ми відпочиваємо далі ;)

А в кого ви на Батальній родити будете?

Ольга
20.06.2009, 12:30
А в кого ви на Батальній родити будете?

В Мілян Лілі...

Happy Frog
20.06.2009, 12:48
Всім привіт!!! Почала помічати що моє сонечко гикає (десь раз на дань і в ночі разок ) читала що це не дуже добре,я на 28 тижні може я якось її там здавлюю( Хоча десь ще читала що це може бути пренування в неї таке .

Ольга
20.06.2009, 12:53
Анютко, в половому теж буде гикати :) моя мала так пів ночі гикала і весь час давала цицю запивати гикання :) думаю це все природньо і не варто переживати...

Blondo4ka
20.06.2009, 13:16
А я читала, що дітки часто гикають і це нормально

Matiola
20.06.2009, 17:15
Гикання виникає тоді,коли дитинка ковтнула амніотичну рідину.Це нормально і характерне 3 триместру вагітності.

Дівчатка,а проколювання вод теж вважається стимуляцією?

levandivka
21.06.2009, 07:23
Гикання виникає тоді,коли дитинка ковтнула амніотичну рідину.Це нормально і характерне 3 триместру вагітності.
А ще гикавку зі спалахами на Сонці пов'язують деякі спеціалісти.

Пупсик
21.06.2009, 09:44
Я нородила малого 3 950 г, лікарка казала що не треба узі робити тільки приїжати до неї на огляди і слухати рухи і серцебиття, то я і поняття не мала скільки малий важить. Сама набрала за вагітність 15 кг, (з 50 до 65 кг) як каже чоловік руки-ноги худі ,а живіт стирчить. Вже родзалі я питала лікарку чи велика буде ляля каже ну 3200-3300, а потім сама здивувалася що 3950г, ховався мій Станіславчик. Тепер я теж не йду на узі, але чомусь всі говорять що друга дитинка буде з не меншою, а може й з більшою вагою

А моїй свекрусі в 1983 р. прогнозували дитину вагою до 3 кг. Народився мій коханий чоловік з вагою 6 кг:8::8::8::8::8: Роди були дуууже важкі, їй заборонили народжувати після того. Дитина була цілком здорова, але величенька... От і вір лікарям

Linet
21.06.2009, 19:56
Вітамінчики для вагітних краще по можливості купляти за кордоном на них рецепта непотрібно.Любий кого ви знаете за кордоном радо , я думаю, вам допоможе. Як я знаю вагітним неможна відказувати. Вітаміни найлегше підробити звичайно ніякої шкоди від цукру і крохмалю нема але і користі також. Знаю це по своему досвіді у мене нігті були ніякі і неросли і щей рослоювалися. Я і кальцій Я і різні вітаміни нічого недопомагало. А хочу наголосити, що творожок і свіже молоко дуже люблю. А коли у польщі купила прості вітаміни для жінок за 36 злотих це зараз 80 грн а тоді 60грн, нігті стали твердими ну прсто супер.

Matiola
22.06.2009, 10:24
Завтра лягаємо в ПБ.Бо вже пішов 41 тиждень.Хоч присутні вже всі предвісники пологів,ляля ще кайфує в животику.

Ольга
22.06.2009, 10:37
Завтра лягаємо в ПБ.Бо вже пішов 41 тиждень.Хоч присутні вже всі предвісники пологів,ляля ще кайфує в животику.
А для чого лягати?

МарянаК
22.06.2009, 10:38
Дівчата, підкажіть будь ласка, що робити, коли терпнуть руки-ноги. Знаю, що кажуть, ніби бракує кальцію. Молочного їсти не можу - чомусь неприємний присмак лишається в роті. Може перетерту шкарлупку з яйка? Але в яких дозах?

Blondo4ka
22.06.2009, 11:19
Мені виписувала лікар кальцемін. Але майте на увазі, що з кальцеміну та шкарлупи в організмі людини засвоюється лише маленький % кальцію. Все таки краще їсти продукти, які ним багаті. Це ж не обов"язково молочні.

Galya
22.06.2009, 11:30
Знайшла дещо про кальцій:
Харчові продукти, багаті на кальцій - молоко, кефір, йогурт, сир, зелень петрушки і шпинату, білоголовкова капуста, броколі, квасоля, соя, томатний та апельсиновий соки.
Для поліпшення засвоювання кальцію в організмі слід уживати продукти з достатнім вмістом вітаміну D - жовток яйця, риб'ячий жир тощо.
Продукти, які погіршують засвоєння кальцію або сприяють його вимиванню з організму. Це так звані «викрадачі кальцію»:
1. Цукор, мед, вироби з пшеничного борошна (макарони, білий хліб), кава, чай. Усі рафіновані продукти й кофеїн порушують всмоктування кальцію в кишечнику.
2. М’ясні продукти заводського виготовлення (натуральне м’ясо на засвоєння кальцію не впливає).
3. Надлишок солі. Сіль витісняє з організму кальцій, який виходить разом із сечею. Всього одна зайва чайна ложка солі в день може викликати зменшення кісткової маси на 1,5% в рік.
4. Алкоголь.

Matiola
22.06.2009, 11:46
А для чого лягати?

Страшновато трохи вдома самій.Почалися схватки,хоч і нерегулярні і токсикоз замучив.Ніби "все вже готово",а родити не виходить.Дитинка вже набрала 4кг.

Blondo4ka
22.06.2009, 11:51
Дівчатка, мене вчора ввечері після прогулянки почало дуже боліти в лівому боці. Але коли лягла - минуло. А над ранок нило низом живота, причому, як я розумію, це не схватки, бо боліло без перерви. В кого щось таке було, напишіть.:girl_cray:

Matiola
22.06.2009, 12:07
Дівчатка, мене вчора ввечері після прогулянки почало дуже боліти в лівому боці. Але коли лягла - минуло. А над ранок нило низом живота, причому, як я розумію, це не схватки, бо боліло без перерви. В кого щось таке було, напишіть.:girl_cray:

Це ложні схватки.Матка готується.

Suzi
22.06.2009, 12:36
Ще дещо про кальцій. Я в кінці вагітності взнала про шалений вміст кальцію в маці і їла струдель з маком (з Темпу - там практично сам мак і тонеееньке тісто).

Содержание кальция в продуктах питания:

Продукты Кальций, мг/100 г

Мак 1460
Кунжут 783
Крапива 713
Просвирник лесной 505
Подорожник большой 412
Галинсога 372
Сардины в масле 330
Будра плющевидная 289
Шиповник собачий 257
Миндаль 252
Подорожник ланцетолистный 248
Лесной орех 226
Амарант семя 214
Кресс-салат 214
Кале 212
Соя бобы сухие 201
Молоко коровье 120

Малое содержание кальция: рыба (30-90); творог (80); хлеб с отрубями (60); мясо, субпродукты, крупы, свекла (менее 50).

сніжна
22.06.2009, 12:49
Мені приписували курантил у зв"язку зі старінням плаценти. В принципі, моя лікар сказала, що він не шкодить, але можете знайти в неті інструкцію. Я трошки попила, а потім мене почало нудити і я перестала. До речі, при наступному УЗД старіння плаценти не виявили:girl_spruce_up:
Тому, може краще попийте хоч 10 днів.

аналогічно. У мене старіння плаценти таки підтвердилося, але воно не розвинулося з часу першої постановки. Випила його днів5, а потім кинула,бо теж шлунок почав бунтувати.

dieSonne
22.06.2009, 13:39
У нас в рубриці оголошення, Куплю_продам речі для дітей, є багато речей для новонароджених, бо продають мами зі своїх діток, кого цікавить - заходьте!

Дівонька Зіронька
22.06.2009, 15:43
http://www.liveinternet.ru/users/drakonn/post74817482/ КАЛЬЦІЙ

Пупсик
22.06.2009, 21:18
Дівчатонька всім привіт. Забрала сьогодні результат аналізу на ТОРЧ інфекції. Я щось розгубилась, в лікаря ще не була.

Результати наступні: IgG і IgA на токсоплазму і хламідії - негативно. Краснуха IgG 83,6 (позитивно). Вірус простого герпесу І/ІІ типи IgG 42,4 (позит). Цитомегаловірус IgG 85,5 (позит).Може хтось знає норми титру антитіл при даних інфекціях і допоможете мені в тому розібратись!!!
І ще:що таке протективний імунітет?

Linet
22.06.2009, 21:41
Дівчата, підкажіть будь ласка, що робити, коли терпнуть руки-ноги. Знаю, що кажуть, ніби бракує кальцію. Молочного їсти не можу - чомусь неприємний присмак лишається в роті. Може перетерту шкарлупку з яйка? Але в яких дозах?

Дещо про кальцій від нього можуть утворюватись камні і для того його приймають з вітаміном Д3 який засвоює кальцій. А коли терпнуть руки ноги це більше схоже на судинне не добре поступає кров, тому потрібно звернутись до спеціаліста е припарати які розширюють судини але в тих місцях де є проблема якщо в рукаг і ногог то під час прийому вони червоніють а оскільки ви вагітна потрібна хороша консультація а ще краще якщо не сильно турбує почикати з лікуванням до родів.

Ще дещо про кальцій. Я в кінці вагітності взнала про шалений вміст кальцію в маці і їла струдель з маком (з Темпу - там практично сам мак і тонеееньке тісто).

А ви знаете що мак містить наркотичну речовину доказано що навіть після двох булочок з маку поліціянський тест на наркотик буде позитивний. На великдень моя сверуха спекла три пляцки і усі були з маком.Я ж насіла на солотке а на другий і третій день їла лише саме смачніше начинку з маку а коржі викидала(губа не дура) і тут почала замічати що я пізно встала десь12дня пішла поїла щей знову "маку" з чаем і знову спати пронулась 11 вечора просто попила води і сходила по справах і знову спати так було два дні проснувшись я знову хотіла спати оговталась а ж потім додула тепер моїй свекруі заборонено пекти з маку.Можу стати залежною:8: і ще справа в тому що я невживаю навіть пива уже другий рік.А ви ще майбутні мами не треба зловживати маком.

IrunkaS
23.06.2009, 10:17
Всім привіт! Дівчата порадьте, я практично цілий день на роботі сиджу за комп'ютером, ввечері колить спина, особливо в області поясниці! Підскажіть, чи можна на даному етапі (9 тижнів) піти на масаж, чи вагітним взагалі зоборонений масаж?

Дівонька Зіронька
23.06.2009, 10:29
не думаю що масаж можна .хоча спитайте.Я теж цілими днями за компом.. і теж поясниця... Так мені сказали щоб чоловік вдома ручкою розтирав, робив поглажувальний масаж...
Спитайтесь у лікаря...бо я в невропатолога питалася - вона скзала що ніякі масажи не можна.
Можливо ви вставайте і ходіть - по чай, в туалет..папірчики якісь рознести людям...

Зорянівонька
23.06.2009, 10:31
Може вправи якісь поробити? Є гімнастика для вагітних!!!

IrunkaS
23.06.2009, 10:42
Та от ввечері без легеньких вправ і не обходжусь:girl_curtsey:, але я так і думала, що масаж професійний не можна, пораджусь ще з лікарем. Дякую Вам!

я_тут
23.06.2009, 11:01
Всім привіт! Дівчата порадьте, я практично цілий день на роботі сиджу за комп'ютером, ввечері колить спина, особливо в області поясниці! Підскажіть, чи можна на даному етапі (9 тижнів) піти на масаж, чи вагітним взагалі зоборонений масаж?

От власне масаж поясниці робити не можна і ні один нормальний масажист у Вашому стані його робити не буде, тому що якраз поясничні нерви пов"язані з маткою і масаж цієї області може призвести до скорочення матки. Потрібно робити вправи, може чоловік Вам погладжувати, в басейн походити, все це дуже корисно для хребта і повинно помогти. І старайтесь у роботі весь час робити перерви, походіть, потяніть спинку, так буде легше.

Дівонька Зіронька
23.06.2009, 11:12
Про басейн мені теж казали, дуже ефективний при болях в спині!!!! і пузатікам можна! Головне щоб в басейні добрі фільтри стояли!!!!!!!

Зорянівонька
23.06.2009, 11:56
Постараюся сьогодні прийти на курси для вагітних - приєднуйтеся!

Дівонька Зіронька
23.06.2009, 12:27
Дівчата, підкажіть.
Так сталося що моя свекруха побіжала в переді паравоза, і вже на 5 місяці заисала мене до лікаря у якого я планувала родити. ЗАвтра на 12 маю з ним зустрітися.
Я мяко кажучи зла..Він мене чекає зі всіма аналізами...
Та які аналізи - у мене на руках тільки ксерокопії двох узі, аналізи на вади, і на торч. І все.

Про що потрібно бесідувати з лікарем.? що питатися?

дашулька
23.06.2009, 12:54
Щось мені здається зарано знайомитись з лікарем.......але може то й на краще.Покажіть йому все,що маєте,поспілкуйтеся,може ви не підходити одне одному психологічно(на родах це дуже важливо!)? Головне не хвилюйтесь,у вас є ще багато часу все обдумати й прийняти остаточне рішення!!!

In4a
23.06.2009, 12:58
Коли я прийшла до своєї в мене теж не було багато аналізів з собою. Ми просто познайомились, поговорили про сімейні роди, про палати, про стимуляцію родів, вона мене пом"яла трошки, послухала дитинку... Домовились, що прийду на 33-34 тижні. Для мене найголовніше перший раз було просто подивитись на неї, послухати як вона говорить, яка вона людина, як ставиться до мене і до чоловіка. Може перше враження і не справжнє, але воно для мене багато значить.

Ніколь
23.06.2009, 13:03
Так сталося що моя свекруха побіжала в переді паравоза, і вже на 5 місяці заисала мене до лікаря у якого я планувала родити. ЗАвтра на 12 маю з ним зустрітися.
Я мяко кажучи зла..Він мене чекає зі всіма аналізами...
Та які аналізи - у мене на руках тільки ксерокопії двох узі, аналізи на вади, і на торч. І все.

Про що потрібно бесідувати з лікарем.? що питатися?
На вашому терміні поки що ні про шо конкретно я вважаю бесідувати не потрібно. Просто подивіться на нього.... щось загальне попитайте, типу що в роддомі, які умови, як роди він приймає, і т.д.
І ще, якщо вам лікаря вибрала свекруха самостійно, бо ж з якої радості вона б тоді вас записувала.... то ще зважте на це.... бо не завжди що вважають добрим наші мами/свекрухи ( покладаючись на свій досвід) є добрим для нас, сучасних матусь.
Мої ні мама ні свекруха взагалі не знали лікаря в якого я збиралась родити, знали лише що професіонал, якому я можу довіритись......

cherepashka
23.06.2009, 13:11
Постараюся сьогодні прийти на курси для вагітних - приєднуйтеся!

Зорянівонька,тебе можна привітати з новим пузіком,чи я щось пропустила??:girl_smile:

veronka
23.06.2009, 13:16

Привіт. Теж цікавилась тим питання, виявляється найбільший вміст кальцію в маці. От найшла звідки брала

http://www.leovit.ru/calcium.html

Pazunika
23.06.2009, 14:19
Про басейн мені теж казали, дуже ефективний при болях в спині!!!! і пузатікам можна! Головне щоб в басейні добрі фільтри стояли!!!!!!!

мені казали що хороша (чиста) вода в Дельфіні - я туди майже чотири місяці до пологів відходили і все гаразд жодних інфекцій чи грибків не мала і спина не боліла:girl_in_dreams:

Дівонька Зіронька
23.06.2009, 14:23
Та я впринципі не слухала б свекрухи, бо не слухала..такі у нас стосунки.. Мені цього лікаря нарадили всі коліжанки, ще й дівчата з мого класу, і тут вона приходить і теж його фамілію назвала. Я їй сказала що і так збираюся в нього народжувати. Так це чудо погнало і вже домовилося...я просто злюча.
Але з іншої сторони спитаюся в нього - чи добре те що я кров і сечу не здавала ще з квітня місяця...
Наразі я шось така схвильована тим втручанням свекрухи в моє життя..щей так невчасно...

Gaichka
23.06.2009, 14:38
Дівонька Зіронька все що не робиться, робиться на краще!
Підете, проконсультуєтесь з лікарем, будете знати усі відповіді на питання які Вас хвилюють.
А свекруху краще вже поставити на місце:girl_devil:, поки ще не розійшлась Вами командувати. Бо чим дальше в ліс, тим більше дров...
Пізніше її тяжче буде зупинити.

Дівонька Зіронька
23.06.2009, 15:31
та я вкурсі...вже 5 рік замужем...
от противна баб дісталася...
Я вже чоловікові сказал все своє фе, і не тільки.
Та чи на довго ....

Galya
23.06.2009, 22:22
Перед розмовою з лікарем варто хоч приблизно уявляти, як ви хочете родити, що для вас припустимо, що зовсім ні, попитати лікаря як він до того всього ставиться, варто спочатку почитати наприклад Серзів "В ожидании малыша". ось цитата з цієї книги:
Основная цель предварительного разговора заключается в том, чтобы определить, способен ли этот врач обеспечить вам такие роды, которые вы хотите. Если у вас это первый ребенок и первое посещение врача, вы, вероятно, еще не знаете всех возможных вариантов или не выбрали тот, который вам больше подходит. Поделитесь своими мыслями с врачом. Возможно, он обсудит с вами различные варианты и поможет сделать осознанный выбор. Такое качество, как способность и желание врача вести с вами двустороннюю дискуссию, подскажет вам, тот ли это человек, с которым вам будет легко во время беременности и родов.
Из беседы с врачом вам нужно получить информацию по двум вопросам: каков подход этого специалиста к родам и как он ведет роды. Постарайтесь понять его философию родов. Относится ли врач к беременности и родам как к нормальному и здоровому процессу, который требует лишь наблюдения, а вмешательство необходимо лишь тогда, когда этот процесс развивается в нежелательном направлении? Или у вас возникло ощущение, что он на словах соглашается с вашими пожеланиями, но в процессе родов может все делать по-своему — когда у вас не будет ни душевных, ни физических сил вступать с ним в спор?
В настоящее время большинство женщин ищут врача, который придерживается философии информированного партнерства. В идеале во время беседы он должен заявить примерно следующее: «Я отношусь к нормальной беременности и к родам как к здоровому и несложному процессу, и я делаю все, что в моих силах, чтобы помочь природе. Однако в отдельных случаях беременность или роды развиваются не так, как планировалось или хотелось бы, и тогда я смогу предложить вам альтернативные варианты. Я сделаю все, что умею, чтобы обезопасить и вас, и ребенка, и я помогу вам сделать все возможное, чтобы вы выносили и родили здорового малыша. Именно в этом будет заключаться наше партнерство».
После того как вы получили представление о взглядах врача на роды, определите, как он ведет роды. Именно в этом вопросе ваши желания могут совпадать или не совпадать с практикой данного врача, и вам полезно выяснить это до заключения договора. Даже если вы не до конца представляете себе желаемый процесс родов, задайте врачу вопросы о том, как он помогает будущей матери во время родов. Ищите равновесие между естественными и медикаментозными методами обезболивания, а также психологическую поддержку. Вот несколько вопросов, которые помогут вам понять отношение врача к ведению родов:
• Как большинство ваших пациенток борются с болью?
• В каком положении рожают большинство ваших пациенток?
• Какой процент рожениц пользуется эпидуральной анестезией?
• У какого процента женщин приходится прибегать к эпизиотомии?
• У какого процента женщин приходится прибегать к кесаревому сечению?
• У какого процента женщин, которым вы делали кесарево сечение, следующие роды прошли естественным путем?
• У какого процента женщин приходится прибегать к стимуляции родов?
Ответы врача на эти вопросы укажут вам на атмосферу, которую он создает во время родов. Один из наиболее ярких показателей того, какой философии родов придерживается врач, — это его отношение к вам: как к участнику процесса или как к пациенту. Другой признак — понимает ли врач важность смены положения роженицы на различных стадиях родов как средство снятия боли и стимуляции процесса. Слишком большое количество врачей по-прежнему привержены теории «горизонтального положения женщины».
Во время беседы скажите врачу, что безопасные роды, которые принесут удовлетворение, являются для вас приоритетом. Таким образом вы дадите ему понять, что желаете выбрать наилучший вариант, и «переведете мяч» на его половину. Обычно после этого у врача возникает желание убедить вас, что он может обеспечить (насколько это в человеческих силах) вам такие роды, которых вы хотите. Помните о том, что доктор оценивает вас точно так же, как вы его. Расскажите ему о себе, о своих желаниях и потребностях, о том, что для вас важно. Как мы уже отмечали, маловероятно, что через несколько дней после положительного теста на беременность у вас в голове сложится подробное представление о родах, однако вам нужно дать врачу хотя бы общее представление о своих желаниях. Вы, в свою очередь, получите возможность понаблюдать, насколько внимательно и сочувственно слушает вас врач и насколько явно у него желание помочь вам сформировать философию родов. Насколько подробно он рассказывает об обследованиях, технологиях и других медицинских аспектах. Вы не испытываете неловкости, делясь с врачом своими желаниями относительно предстоящих родов и выслушивая его советы?

Іруня
23.06.2009, 22:34
Вітаю Галю з новим пузіком!!! А нас все прибуває і прибуває по другому колу:girl_crazy:

Blondo4ka
24.06.2009, 12:01
Та от ввечері без легеньких вправ і не обходжусь:girl_curtsey:, але я так і думала, що масаж професійний не можна, пораджусь ще з лікарем. Дякую Вам!

Взагалі, мені мій лікар і масажист, до якого я ходжу вже декілька років, казав, що до 5 місяця можна робити масаж, але, звичайно, не такий як не вагітним. Легкий масаж на шийний відділ дуже навіть добре. І спину розслабляє. Я, правда не ходила, бо до 4 місяця була загроза. А 5-ий так скоро минув.:girl_haha: