КПК

Показати повну версію : Для майбутніх мам

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150

МарянаК
04.03.2009, 12:22
А як же ж боротися з тою тошнотою. Може шось жувати (лимон?...) Поки все відбувається як в Кози-Дерези.

я_тут
04.03.2009, 12:31
Коли мене тошнило, я постійно носила з собою крекер солений і постійно його жувала... від Боржомі мені легше ставало і на ніч біля ліжка ставила салфетки з накапаним на неї м"ятним маслом, то теж зранку просипалась і не нудило
Але все ж найбільше мене нудило, коли голодна була, тому постійно носіть щось з собою їстівне :)

я_тут
04.03.2009, 12:34
А ще багато разів чула, що треба чай з імбиру пити, але я його так і не знайшла той імбир, тому і не пила

pavuchok
04.03.2009, 12:39
Привіт усім і ми теж нарешті добрались до роботи:8:
Були на УЗД і нам сказали що у нас буде хлопчик:xaxa:
І ще тонус маткиі низька плацентарність:( (сподіваюсь правильно написала)
так ми два тижні в дома лежали:8:
Ви поспостерігайте які дії викликають у вас напруження живота, ми вже почали помічати, якщо мама розізлиться (відповідно і рознервується) і якщо швидхо ходимо тож тепер маємо повзати:8:

Іриска
04.03.2009, 12:46
А ще іноді неприємні відчуття в області тазових суглобів, ніби ревматизм, в когось таке бувало?
У мене досить часто так болить! Кажуть то так :no:суглоби тазові розходяться!:(
А щодо животика то він в мене твердне не залежно від настрою і чи я рухаюсь! от прийшла на роботу і що пару хв, вже випила 2 магнеї і щось нічого! боюся я...

Ірушка
04.03.2009, 13:17
Я ще ніяк не можу справитися з токсикозом.Буває встаю зранку з думкою: все попустило, а ввечері ледь добігаю до ванної кімнати.
А їсти хочеться страшено, але з кожним разом список продуктів зменшується, тому що зразу виникають негативні асоціації.
Поки що мені допомагає ківі.
На лимон реакція жахлива.
НА печену карпотлю вже дивитися не можу, так вона мені надоїла, але треба ж щось їсти.
І ще замітила що ввечері їсти взагалі нічого не можна, якби не хотілося, всеодно з того толку не буде.
Також поляна квасова мене рятує.

Ksusha
04.03.2009, 13:23
В мене 5-6 тиждень вагітності.. В неділю в чоловіка було день народження - так за столом не зїла абсолютно нічого, те що лишилося в холодильнику - викликає лише відразу. Їсти можу лише картоплю зі сметанкою і палюшки. Ну ще впхну в себе мандаринку, а ось яблуко і сир - то вже щось нереальне, хоча знаю що потрібно їсти..ТОКСИКОЗУ НАразі нема, але нутром чую, що десь на підході..

kitka
04.03.2009, 14:01
Ірушко, у мене обидва рази було абсолютно однаково: токсикоз до 4 місяця, причому протягом дня ще щось трохи клювала, а приходила додому з роботи, то вже майже нічого не їла. Правда, до блювоти в мене не доходило. Єдиний фрукт, який тоді могла їсти - це грейпфрут. Тому я за 4 місяці не тільки не поправлялася, а ще й трохи худла. Зате потім апетит був:8:.

я_тут
04.03.2009, 14:04
ага, картопля зі сметаною )))))) я теж тільки її і їла :)
але в мене це все якось дуже швидко пройшло, мабуть тільки з два тижні мене дуже сильно нудило від всього, зате зараз їм цілодобово і побільше, на роботі з мене директор стібеться, але я по-іншому не можу, голод шалений :))))

МарянаК
04.03.2009, 16:17
В мене при першій вагітності тоже ніби підтошнювало, але в основному зранку, а тепер цілий день. Вже на мясо і рибу дивитись не можу, і все жирне (добре що піст), ну і солодке не дуже. Лишились хіба ще фрукти, і все варене (на смажене тоже йде така реакція).
Дівчата - мужаймось, ще трошки і "попустить".

Galyna555
04.03.2009, 16:28
А ще іноді неприємні відчуття в області тазових суглобів, ніби ревматизм, в когось таке бувало? І ще одне питання на рахунок бандажу, мені сказали в жк, що при двійні обовязково треба на 6 міс починати носити, дівчата хто з вас носить поділіться досвідом, а то я і багато негативного чула про його носіння.

читайте тут http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=37176&page=28

Koza-Dereza
04.03.2009, 18:12
о я вже іноді шкутильгаю на одну ногу від болю суглобів... і що робити з тим?

В мене таке було ЦIЛУ вагiтнiсть з Котьою!!! Тiльки я точно знаю що у мене був сiдалiшнiй нерв защемлений. Деколи я взагалi нi лежати нi сидiти не могла, а як вставала то не могла розiгнутись. Я була в аварiї на 4-5 недiлi вагiтностi нею, i я впевнена що це послужило каталiзатором того защемлення, хоча доктор казав що у мене якiсь "неправильнi" хребцi, i це б сталось всеодно пiд час вагiтностi. На цей раз... вже майже 11 недiль i нiчого немає, хiба один раз кольнуло в сiдницi та все. А першої вагiтностi я так намучилась що нiкому не бажаю такого! I нiц не могла допомогти нi масажами нi прогрiваннями, бо це все заборонено при вагiтностi :(

Ірушка
04.03.2009, 19:34
Дівчата як зрозуміти часте бігання до туалету:це матка тисне на мочовий, чи може я простудила мочовий.Мене нічого не болить, але такі різні думки лізуть в голову.

Koza-Dereza
04.03.2009, 19:55
Дівчата як зрозуміти часте бігання до туалету:це матка тисне на мочовий, чи може я простудила мочовий.Мене нічого не болить, але такі різні думки лізуть в голову.

Це точно тому що матка тисне! Я теж хожу дуже часто, i теж нiчого не болить.

Djade
04.03.2009, 22:24
А ще іноді неприємні відчуття в області тазових суглобів, ніби ревматизм, в когось таке бувало? І ще одне питання на рахунок бандажу, мені сказали в жк, що при двійні обовязково треба на 6 міс починати носити, дівчата хто з вас носить поділіться досвідом, а то я і багато негативного чула про його носіння.

Є декілька варіантів: найкращий - розходяться тазові кості і біль може бути досить сильний - у мене так було - не могла на ліжку нормально повернутись і ходила як качка яку переїхали пару раз)))
другий - симфізит вагітних - це набагато серйозніше і може без нормального нагляду з боку лікаря призвести до травм тазу в пологах
Тому обов"язково скажіть про це своєму лікарю ! Він все подивиться і вам скаже що робити.
Ще у вагітних часто защемлює саме той сідничний нерв - відчуття просто препротивне - наче постріли в нозі. Але лікар теж може допомогти - тому не терпіть а ідіть і радьтесь, що саме у вас і що з тим робити))

галіна
04.03.2009, 23:39
Є декілька варіантів: найкращий - розходяться тазові кості і біль може бути досить сильний - у мене так було - не могла на ліжку нормально повернутись і ходила як качка яку переїхали пару раз)))
другий - симфізит вагітних - це набагато серйозніше і може без нормального нагляду з боку лікаря призвести до травм тазу в пологах
Тому обов"язково скажіть про це своєму лікарю ! Він все подивиться і вам скаже що робити.
Ще у вагітних часто защемлює саме той сідничний нерв - відчуття просто препротивне - наче постріли в нозі. Але лікар теж може допомогти - тому не терпіть а ідіть і радьтесь, що саме у вас і що з тим робити))

ой і в мене таке саме але лікар сказала що я напевно колись сиділа на чомусь холодному а тепер воно все відає під час вагітності.А ще мене почала спина дуже боліти що це просто жах:bad:
http://www.malecha.org.ua/lines/calendar/l_calen1.gif_b_6.gif_t_Puzjhku_d_25_m_6_y_2008_c_1 .gif (http://www.malecha.org.ua/index.php?pid=27)

галіна
04.03.2009, 23:45
Djade:Коли ви маєте родити,бо в нас похожий термін
я 1-2квітня:)

SovaBa
05.03.2009, 01:53
галіна, а ви в який пологовий збираєтесь? В мене пдр на 6 квітня, може десь там зустрінемся:xaxa:?

guculyanka
05.03.2009, 01:55
Щоб не боліла спина, ноги -ПЛАВАЙТЕ! :) Перевірено на собі.

Бандаж краще НЕ носити, не знаю, як при двійні, але при одному плоді це точно без потреби.

SovaBa
05.03.2009, 10:33
На рахунок плавання: спина і ноги може і не болять, а от з симфізом після того капці! Я після відвідин басейну взагалі не сплю- болі шалені- плавання і вправи ще більше покращують розходження кісток тазу. То всьо добре, от тільки я з ліжка вже тільки з криком встаю:8:, добре хоч зранку нікого нема дома, хіба сусіди в шоці:xaxa:

галіна
05.03.2009, 11:04
галіна, а ви в який пологовий збираєтесь? В мене пдр на 6 квітня, може десь там зустрінемся:xaxa:?
взагалі то в мене такий термін як в вас:)а родити буду на Мєчнікова:no:

SovaBa
05.03.2009, 11:12
Я сподіваюсь на Джамбула встигнути, а потім поділимось враженнями:). В мене настрій змінився, матка часом в тонус приходить, спазми якісь...боюсь, що передчасно народжу:8:

галіна
05.03.2009, 11:16
десь на 15квітня закривається.В мене на УЗД показувало що я в такий час маю родити і я пішла на Мєчнікова:xaxa:

Galyna555
05.03.2009, 11:45
...
Бандаж краще НЕ носити, не знаю, як при двійні, але при одному плоді це точно без потреби.
Я з вами повністю не згідна. :confused: Як це краще не носити? А що краще лежати цілу вагітність чи як? Якщо лікар приписав значить є для того потреба. :tanksmile: Мені ,наприклад, сказали з ліжка не вставати без нього, бо можуть бути серйозні проблеми :(.

tslezinska
05.03.2009, 11:51
Ну, лікарі багато чого приписують, бо:
а)хочуть перестрахуватися
б)мають з того якийсь зиск
в)бо вони "старої" закалки і не хочуть ніц нового
Мені так само при першій вагітності його казали обов"язково носити. Купила, вділа...незручно дико, сидіти в ньому взагалі нереально, а на рахунок серйозних проблем, якщо з ліжка без нього встанеш...бздури якісь, тоді вже може й спати в ньому? Я собі подумала так: а як, наприклад, кицька моя 5-х кошенят носила без всякого бандажу, стрибала собі на підвіконня і вниз...і ніц їй не було, народила всіх здорових...Чим ми відмінні від тварин? Носимо 1 дитинку і робимо з того бо-зна шо...

Ольга
05.03.2009, 11:58
Десь так 100 сторінок назад йшла мова про бандажі, основна думка була така, що матка повинна сама бути тренованою до ваги дитини, а бандаж порушує природність виношування з одного боку, а з іншого тисне на дитину через що трапляються випадки, що дитина повертається у непотрібне положення.

Зорянівонька
05.03.2009, 12:01
І мені бандаж приписали, а я не носила, бо незручно було. Ви дивіться по собі - як легше, як зручніше - так і робіть. А лікарі... справді багато чого кажуть...

Lesja
05.03.2009, 12:06
Чим ми відмінні від тварин? Носимо 1 дитинку і робимо з того бо-зна шо...[/QUOTE]

Cправа в тому що якраз не одну...а дві,в мене почався 6 міс а виглядаю на всі 8 міс, правда поправилась тільки на животику,і трохи груди, а все інше на місці.Лікар сказав що можу переростягнути живіт і матку, а другий сказав щоб не носити бандаж , бо це погано впливає на нормальний розвиток дітей, треба йти до третього, напевне:8:

Lesja
05.03.2009, 12:09

В мене якраз такі відчуття що я "переїхана качка", в мене коли болить то походка якраз така "під качку":)

Galyna555
05.03.2009, 12:24
Все вірно, вам було в ньому незручно і мені так було, поки в пологовому мені його правильно не наділи, після чого я як на світ народилася. Незручно могло бути ще й тому, що бандаж не правильно підібрали, адже він має йти по розміру. Тай взагалі вони є різні: і по тканині, деякі прорезинені, деякі з простої тканини зі шнурками, є на ліпучках, навіть різної широти, неговорю вже про ціни.
Тай взагалі Таню, ви пишете, що лікар страхується, а чому б самїй не перестрахуватися, че ж ваша дитинка. Моя лікарка точно не древньої закалки, ні з Ж/К, ні з пологового. Якщо вони двоє говорять про те пояс є необхідним, то звичайно він потрібен, вони ж краще знають, для того вони лікарі.
А на рахунок кота, то я взагалі не розумію, що за порівняння, ми ж не ходимо на всіх чотирьох.:8:

tslezinska
05.03.2009, 12:49
Cправа в тому що якраз не одну...а дві
Лесю, ваш випадок тут наразі унікальний, тому вас ця репліка не стосувалася:)
Все вірно, вам було в ньому незручно і мені так було, поки в пологовому мені його правильно не наділи, після чого я як на світ народилася. Незручно могло бути ще й тому, що бандаж не правильно підібрали, адже він має йти по розміру. Тай взагалі вони є різні: і по тканині, деякі прорезинені, деякі з простої тканини зі шнурками, є на ліпучках, навіть різної широти, неговорю вже про ціни.
Тай взагалі Таню, ви пишете, що лікар страхується, а чому б самїй не перестрахуватися, че ж ваша дитинка. Моя лікарка точно не древньої закалки, ні з Ж/К, ні з пологового. Якщо вони двоє говорять про те пояс є необхідним, то звичайно він потрібен, вони ж краще знають, для того вони лікарі.
А на рахунок кота, то я взагалі не розумію, що за порівняння, ми ж не ходимо на всіх чотирьох.:8:
Бандаж мені підбирали в аптеці потрібного розміру, лікарка в ЖК, коли почула, шо мені незручно, вділа мені його якось по-іншому (типу правильно), я від неї вийшла, пройшлася хвилин 10, і живіт вже дико від того бандажу болів.
Лікарі страхуються, це загально відомо. І вони будуть казати, що бандаж необхідний, навіть якщо в мене ніц не болить. І якщо мені погано, значить, і моїй дитині погано. Я бандаж так після того і не носила, вділа аж після операції на 9-му місяці, бо по-іншому я просто кроку ступити не могла, бандаж мені тримав шов.
Зараз мені так само ніц не болить. І бандаж носити не збираюся, хіба би знов якийсь форс-мажор стався (хоча другий апендикс вже не виросте:))

Galyna555
05.03.2009, 12:57
Таню погодьтеся, бандаж це дуже потрібна штука, якщо ви його не носили, то це ніяк неозначає, що інші не мають його носити. Для когось бандаж може бути порятунком!!!:y:

Ольга
05.03.2009, 13:52
Таню погодьтеся, бандаж це дуже потрібна штука, якщо ви його не носили, то це ніяк неозначає, що інші не мають його носити. Для когось бандаж може бути порятунком!!!
якщо є якісь справжні проблеми з маткою тоді можливо бандаж і від чогось рятує

Lesja
05.03.2009, 13:59
Дівчата підскажіть на якому терміні краще іти домовлятись з лікарем з ПБ?

МарянаК
05.03.2009, 13:59
ой дівчата, як жеж нудить. Чи то від компутера, аж голова розболілась. Нудить вже на все: нічого їсти не хочу/можу.

Svitlanka
05.03.2009, 14:01
Всім привіт! Може пам"ятаєте мене.Я народила вже - хлопчик 3100, 52 см. Народжувала на Батальній в Любомири Петрівни - дуже задоволена лікарем, ПБ, медперсоналом, враження тільки позитивні. Більш детально розпишу в відповідних темах.

Lesja
05.03.2009, 14:06
Всім привіт! Може пам"ятаєте мене.Я народила вже - хлопчик 3100, 52 см. Народжувала на Батальній в Любомири Петрівни - дуже задоволена лікарем, ПБ, медперсоналом, враження тільки позитивні. Більш детально розпишу в відповідних темах.

Вітаємо Вас:clapping:Давайте враження, чекаєм з нетерпінням:)

галіна
05.03.2009, 14:06

я йшла на 32 тижні бо трошка маю проблеми:umbrage:

Златка
05.03.2009, 14:24

ми пішли на 36 :) хоча всі знайомі дивувались і казали, що то запізно.
правда, на Вашому місці я б однозначно пішла раніше, ніж 36 наступить, ато можуть зразу і не відпустити додому :xaxa:

Лесю, мені так цікаво, як то Вам з двома малятами живеться :)?

Lesja
05.03.2009, 14:25
мене взагалі лякають передчасними пологами, а Джамбула закривають на травень на мийку, то я й не наю коли йти до закриття чи після відкриття, якщо дотягну ще до того часу:confused:

Lesja
05.03.2009, 14:35
ми пішли на 36 :) хоча всі знайомі дивувались і казали, що то запізно.
правда, на Вашому місці я б однозначно пішла раніше, ніж 36 наступить, ато можуть зразу і не відпустити додому :xaxa:

Лесю, мені так цікаво, як то Вам з двома малятами живеться :)?

Та весело живеться:xaxa:на 6 місяці пузо таке як в нашої невістки було на 9-му, і це при тому що я дуже худенька, тому зараз дуже смішно виглядаю. А на рахунок самопочуття то ТТТ за ці місяці ніяких серйозних проблем не було (що дуже дивує мого лікаря з ЖК:cesored:), на збереженні ще не лежала, хоч так мене лікар усердно "просив", я йому кажу що почуваюсь супер, аналізи в нормі, а він каже так не буває, ще й з двійнею. Уявляєте:cesored:

я_тут
05.03.2009, 14:36
Привіт дівчата!
Сьогодні була в лікаря, робили УЗД сказали,що в мене дуже сильний тонус :( от чому і боліло з минулого тижня, правда я сьогодні взула чоботи на каблуках, то лікарка на мене налетіла, що то від каблуків, але я не ходила на каблуках, коли мене почало боліти, тільки сьогодні взула, крім того каблук не високий, та і мені важко без каблуків ходити :( я більше схиляюсь до думки, що то від сидіння на роботі...
З дитинкою все гаразд, серцебиття хороше, от тільки тонус... назначили той таки Магне В6 місяць пити, що я його сама вже почала пити і все...
І що ж робити, я не втомлююсь, не нервуюсь, відпочиваю багато, а роботу я кинути не можу, як мені з тим тонусом боротись???
І ще виписали мені направлення на альфафетопротеїн, і щось я не хочу йти його здавати, не бачу сенсу, дівчата а ви його здавали?

Уляночка
05.03.2009, 14:40
Привіт дівчата!
Сьогодні була в лікаря, робили УЗД сказали,що в мене дуже сильний тонус :( от чому і боліло з минулого тижня, правда я сьогодні взула чоботи на каблуках, то лікарка на мене налетіла, що то від каблуків, але я не ходила на каблуках, коли мене почало боліти, тільки сьогодні взула, крім того каблук не високий, та і мені важко без каблуків ходити :( я більше схиляюсь до думки, що то від сидіння на роботі...
З дитинкою все гаразд, серцебиття хороше, от тільки тонус... назначили той таки Магне В6 місяць пити, що я його сама вже почала пити і все...
І що ж робити, я не втомлююсь, не нервуюсь, відпочиваю багато, а роботу я кинути не можу, як мені з тим тонусом боротись???

все ж думаю, що робота не втече..дитинка ж важливіша..беріть відпустку за свій рахунок, лікарняне..будь-що..але думаю, що краще полежати і відпочти..що таке робота в порівнянні з вашим здоров"ям і здоров"ям вашого синочка чи донечки (не знаю, кого чекаєте)

я_тут
05.03.2009, 14:48
все ж думаю, що робота не втече..дитинка ж важливіша..беріть відпустку за свій рахунок, лікарняне..будь-що..але думаю, що краще полежати і відпочти..що таке робота в порівнянні з вашим здоров"ям і здоров"ям вашого синочка чи донечки (не знаю, кого чекаєте)

Але ж навіть лікар не говорила нічого про лікарняний :umbrage:
А кинути роботу я собі просто не можу дозволити
подруга каже, щоб я робила вправи на розслабення, може допоможе, поп"ю ще магне, подивлюсь як буду себе почувати, та і крім того, з минулого тижня, відколи я почала пити магне мені стало легше набагато, вже так не напружується...

Galyna555
05.03.2009, 15:10
В моєї коліжанки теж на такому терміні боліло особливо вечером. ЇЇ поклали на підтримку на Щорса і лікар їй говорив шо то якась криза плаценти яка буває на 17-21 тижні вагітності, і що до 21 тижня повинно пройти. В неї так і пройшло.

Lesja
05.03.2009, 15:12
І ще виписали мені направлення на альфафетопротеїн, і щось я не хочу йти його здавати, не бачу сенсу, дівчата а ви його здавали?[/QUOTE]

Я ходила на 20 тиж. в клініку Тітовця, заплатила 85 гр. В цей же день прочитала, що його нема сенсу робити тим, хто не здатен вбити свою дитинку, тому пожала що його зробила.

tslezinska
05.03.2009, 15:17
Я нещодавно не дуже хороші відгуки чула про цю клініку, хоча сама туди постійно ходила під час 1-ї вагітності на аналізи. Здається, вони там промишляють абортами на ранньому терміні...

я_тут
05.03.2009, 15:30
І ще виписали мені направлення на альфафетопротеїн, і щось я не хочу йти його здавати, не бачу сенсу, дівчата а ви його здавали?

Я ходила на 20 тиж. в клініку Тітовця, заплатила 85 гр. В цей же день прочитала, що його нема сенсу робити тим, хто не здатен вбити свою дитинку, тому пожала що його зробила.[/QUOTE]

мене також в цю клініку направили (ви можливо в центрі здоров"я жінки на обліку стоїте?) от власне я не розумію для чого робити той тест, якщо не дай Бог будуть недобрі результати, зробити нічого ж не можна, а аборт я не дам робити нізащо, тому для чого хвилювання? значить все-таки в цього тесту ніякого іншого значення немає, окрім виявлення відхилень, з якими нічого неможливо зробити?

Lesja
05.03.2009, 15:30
Я нещодавно не дуже хороші відгуки чула про цю клініку, хоча сама туди постійно ходила під час 1-ї вагітності на аналізи. Здається, вони там промишляють абортами на ранньому терміні...

В мене там працювала коліжанка витримала 3 міс, вони там чим хочеш промишляють, але я пішла бо вже і так постійно спорила з лікарем про доцільність аналізів, і ніколи не ходила на УЗД ПО "ЙОГО" лікарях, то вже один раз вирішила "покоритись" і пішла, про що пожаліла в цей же день.

Lesja
05.03.2009, 15:32
Я ходила на 20 тиж. в клініку Тітовця, заплатила 85 гр. В цей же день прочитала, що його нема сенсу робити тим, хто не здатен вбити свою дитинку, тому пожала що його зробила.

мене також в цю клініку направили (ви можливо в центрі здоров"я жінки на обліку стоїте?) от власне я не розумію для чого робити той тест, якщо не дай Бог будуть недобрі результати, зробити нічого ж не можна, а аборт я не дам робити нізащо, тому для чого хвилювання? значить все-таки в цього тесту ніякого іншого значення немає, окрім виявлення відхилень, з якими нічого неможливо зробити?[/QUOTE]

саме так, а лікарі які посилають туди з кожного аналізу мають відсотки, це вже я знаю 100%.Коліжанка казала що є такі "кадри" що за тиждень солідні конверти заробляють:ninja:

амелі
05.03.2009, 15:38
Привіт дівчата!

Побережіть себе! Коли я "махнула рукою" на свій тонус та думала,що обійдеться Магне В6 та валер янкою,через кілька днів дуже про це пожалкувала. Добре,що все добре закінчилося ( вибачаюсь за тавтологію) .Найм якші способи боротьби з тонусом,який відчуваєте ви, а не лише УЗД- спокій,відпочинок,відсутність фізичних навантажень ( інколи і полежати побільше треба),заспокійливі засоби.Повірте,зараз на першому плані має бути ваш малюк,потім ви і лише потім -все інше.

я_тут
05.03.2009, 15:42
tslezinska
а що аж такого надзвичайного, що вони роблять аборти на ранніх термінах?

Уляночка
05.03.2009, 15:59
tslezinska
це ви даремно до Тані з такою реплікою......

Дівчатка, допоможіть..терміново треба телефон корінця чи прокопчук з Ехомеду, а знайти на форумі не можу і моє узо пішло в лікарняну справу..можливо, хто має

Lesja
05.03.2009, 16:07
Здається просто вводять якісь ліки, які провокують викидень,ці ліки коштують в 10 раз менше ніж вартість аборту.

Уляночка
05.03.2009, 16:12
Так, дівчатка ..дякую..вже записались на узд

Galyna555
05.03.2009, 16:13
Здається просто вводять якісь ліки, які провокують викидень,ці ліки коштують в 10 раз менше ніж вартість аборту.
Я теж чула про якийсь укол, він приводить до викидня і викликає місячні. Але цей укол роблять не тільки у цій клініці, його можуть зробити будь-де. І я не думаю, що роблять не побажанню жінки.:(

я_тут
05.03.2009, 16:14

Ну так це медикаментозний аборт, він меншу шкоду наносить організму жінки, ніж вакуум і якщо ранні терміни, до 8 тижнів, то скрізь будуть робити саме так, а не чистку
Ви не подумайте, я проти абортів і абсолютно не розумію жінок, які йдуть на аборти і мені це особливо важко зрозуміти, тому що свою дитину я виборола...
але я не рахую, що потрібно заборонити аборти, якщо їх не будуть робити офіційно в державних і приватних установах, то їх будуть робити підпільно і нікому від цього краще не буде
і аборти зараз роблять скрізь, для лікарів, це робота і їх за це звинувачувати, на мою думку, не варто

Уляночка
05.03.2009, 16:16
Ну так це медикаментозний аборт, він меншу шкоду наносить організму жінки, ніж вакуум і якщо ранні терміни, до 8 тижнів, то скрізь будуть робити саме так, а не чистку
Ви не подумайте, я проти абортів і абсолютно не розумію жінок, які йдуть на аборти і мені це особливо важко зрозуміти, тому що свою дитину я виборола...
але я не рахую, що потрібно заборонити аборти, якщо їх не будуть робити офіційно в державних і приватних установах, то їх будуть робити підпільно і нікому від цього краще не буде
і аборти зараз роблять скрізь, для лікарів, це робота і їх за це звинувачувати, на мою думку, не варто

скрізь і масово..бачила на власні очі:8:

галичанка
05.03.2009, 16:28
Уляночка, а що з вами? Я так зрозуміла вже ходили до лікаря, що вас записали на УЗД чи то про когось іншого йшлося?

Уляночка
05.03.2009, 16:35
Уляночка, а що з вами? Я так зрозуміла вже ходили до лікаря, що вас записали на УЗД чи то про когось іншого йшлося?

Про іншого...невісточка записалась, бо турбується, що рухів не чує

Lesja
05.03.2009, 16:35
Переходьте сюди, є спеціальна тема і "Діти-квіти" - "Вибираєм ім"я для дитинки", тут дуже багато варіантів імен http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=23560&page=41
Підскажіть, що робити, щоб були двійнятка, може щось особливе ви любите їсти? :);)

:)треба щоб бабуся передала гени, що було в моєму випадку, а ще кажуть що коли в тебе стосунки з коханим на найвищому рівні, тут ідеться і про секс:shy:то можуть виділитись одразу 2 яйцеклітини, ну і відповідно запліднитись:)мені і цей варіант підходить, бо після річної притирки після весілля в нас якраз почався другий медовий місяць, що могло посприяти двійнятам:)

tslezinska
05.03.2009, 16:56
tslezinska
Мене цей факт, в першу чергу, обурює тому, що слоган їхньої клініки є "З любов"ю до жінки", а ще отаке: "Життя полягає в любові.
Вона починається з любові до матері, продовжується любов'ю до жінки, дітей, справи…
і закінчується в любові до самого життя, з якого шкода відходити.
Але тільки в коханні до жінки народжуються красиві діти,
творяться великі справи і не зникає бажання жити."
Але насправді все далеко не так красиво...коліжанка прийшла туди на УЗД для підтвердження наявності вагітності, вагітність непланована, але бажана. УЗДистка одразу почала вигадувати якісь проблеми "ой, оце мені не подобається...і оце погано...ви вагітність будете зберігати?" і отак кілька разів поспіль перепитувала, поки коліжанка вже не гаркнула на неї, що БУДЕ ЗБЕРІГАТИ. Уявляю, який спектр послуг вони б одразу запропонували, якби вона сказала, що не збирається зберігати...
До речі, термін в неї зараз десь 18 тижнів, здорова дитинка...

я_тут
05.03.2009, 17:22
tslezinska
Рекламні слогани існують для того, щоб красиво зацікавити клієнта, щоб відразу запам"ятатись і вони абсолютно нічого не означають :)
А схожі історії про залякування я вже чула і про інші приватні клініки, але навряд чи це спонукання до аборту, якщо я вас правильно зрозуміла
Адже їм набагато вигідніше вести вагітність, проводити діагностику і брати аналізи, ніж одноразово отримати плату за аборт, а інших причин у них просто не може бути...

Leila
05.03.2009, 18:27
А я зараз думаю про те що в мене плацента низько, і не знаю коли вже вона підніметься, і взагалі начиталася про це й діагноз багато, то волосся дибки встало, страшно мені капець просто, а ше малий не дає відпочити, прилягти, а живіт часто ниє. Добре що відпустили з лікарні, вдома є вдома.

Kandy
06.03.2009, 11:36
Дівчата привіт. Я тут на вашій гілочці новенька. Із своєї вагітності я тільки і знаю що у мене дві полосочки. Ця вагітність дуже бажана. Та я щось не можу збагнути коли і що треба робити. Коли треба іти до лікаря, які аналізи треба здавати...
Підскажіть будьласка.

я_тут
06.03.2009, 11:42
Kandy
Вітаю Вас, читала Ваші дописи в темі "Як нарешті стати мамою?"
Бажаю Вам легкої і приємної вагітності! :)

Підіть до гінеколога, нехай підтвердить Вашу вагітність і думайте про вибір лікаря, в якого станете на облік :)

Kandy
06.03.2009, 12:39
А що на такому маленькому терміні вже можна іти д огінеколога? у мене затримка 5-й день.

Зорянівонька
06.03.2009, 12:48
А сенс до гінеколога йти?
Я як тільки зробила тест - зразу полетіла, що підтвердити. Мене лікарка не оглядала, нічого не робила. Поставила на облік і дала скерування на аналізи. Тобто, я вийшла від неї і так і не знала, чи точно вагітна:)

я_тут
06.03.2009, 12:56
А що на такому маленькому терміні вже можна іти д огінеколога? у мене затримка 5-й день.

ну то так получається, ніби трошки більше двох тижнів від запліднення?
на УЗД ще швидше за все нічого видно не буде, проте гінеколог може направити Вас на аналіз крові на гормон ХГЧ, який підтвердить вагітність, а також огляне Вас на кріслі, і по характерних змінах з боку статевих органів і в першу чергу матки зможе підтвердити наявність вагітності.
Хоча в принципі можете почекати ще тижнів два і тоді на УЗД вже все буде видно, крім того в такий термін вже можуть визначити чи плід розташований в матці.
Якщо будете чекати, то раджу Вам обов'язково починати пити фолієву кислоту, що особливо важливо на ранніх термінах, менше хвилюватись і правильно харчуватись і все буде гаразд! :)

я_тут
06.03.2009, 12:59
Зорянівонька
В такий ранній термін переважно гінекологи на облік ставити не хочуть.
Та і на облік ставлять лише по Вашому бажанню, а вагітність підтвердити лікар Вам повинен, адже тест не дає 100% гарантії
Я, наприклад, відразу як тільки зробила тест, пішла до своєї лікарки, вона мене оглянула, сказала, що вагітність є і направила на УЗД, в мене на той момент пройшло 4 тижні від запліднення.

Kandy
06.03.2009, 13:17
Дякую. Та от просто мене непокоять болі внизу живота. І болить поперек, коли на місці довго сижу. Чи це нормально. ТОму і переживаю. Щоб не було ніякого відторгнення....

Ольга
06.03.2009, 13:24
Дякую. Та от просто мене непокоять болі внизу живота. І болить поперек, коли на місці довго сижу. Чи це нормально. ТОму і переживаю. Щоб не було ніякого відторгнення....
власне я б казала, щоб на кріслі Вас не оглядали тепер. Аналіз крові для підтвердження, а УЗД вже десь на 10 тижні

я_тут
06.03.2009, 13:33
Kandy
В мене на перших тижнях також були болі в попереку і них живота болів, тоді в мене був тонус матки, який тепер на жаль повернувся :(
Побільше відпочивайте, старайтесь довго не засиджуватись, постійно робіть собі перерви, зніміть каблуки, якщо носите високі, а лікар Вам призначить ліки (переважно всім призначають Магне В6 і вітамін Е), тому і потрібно піти до лікаря...
І головне не нервуйтесь! :)

Іруня
06.03.2009, 13:36
На крісло лізти на такому терміні взагалі не бажано. З першою вагітністю мене на кріслі не оглядали ні разу аж до самих пологів, лише мазки брали.
Для власного заспокоєння можете піти десь з понеділка, тобто, коли буде вже хоч тиждень затримки, на УЗД. Раніше може і не показати.

галіна
06.03.2009, 13:47
В мене була затримка тиждень до лікаря нейшла а пішла на УЗД і зразу сказали що вагітна.На крісло б нерадила йти.Я лежала в лікарні на 7-8 тижні(токсикоз)і лікар мене ніразу неоглядав.Вже в кінці то взяв легенько тіляки мазок
http://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_line12.gif_b_33.gif_t_Puzjhku_d_25_m_6_y_2008_c_ 1.gif (http://www.malecha.org.ua)

Kandy
06.03.2009, 13:59
Дуже дякую за такі толкові поради.
А як правильно рахувати, який то зараз тиждень. У мене місячні останній раз почались 28 січня. Цикл 32-33 дні.

veronka
06.03.2009, 14:06
Воно може і так, але часом бувають зовсім неприємні трафунки у житті (мова йде про насилля) і це,насправді, тяжка доля

я_тут
06.03.2009, 14:10
Воно може і так, але часом бувають зовсім неприємні трафунки у житті (мова йде про насилля) і це,насправді, тяжка доля

Що Ви маєте на увазі під насиллям?

veronka
06.03.2009, 14:10
Мене цей факт, в першу чергу, обурює тому, що слоган їхньої клініки є "З любов"ю до жінки", а ще отаке: "Життя полягає в любові.
Вона починається з любові до матері, продовжується любов'ю до жінки, дітей, справи…
і закінчується в любові до самого життя, з якого шкода відходити.
Але тільки в коханні до жінки народжуються красиві діти,
творяться великі справи і не зникає бажання жити."
Але насправді все далеко не так красиво...коліжанка прийшла туди на УЗД для підтвердження наявності вагітності, вагітність непланована, але бажана. УЗДистка одразу почала вигадувати якісь проблеми "ой, оце мені не подобається...і оце погано...ви вагітність будете зберігати?" і отак кілька разів поспіль перепитувала, поки коліжанка вже не гаркнула на неї, що БУДЕ ЗБЕРІГАТИ. Уявляю, який спектр послуг вони б одразу запропонували, якби вона сказала, що не збирається зберігати...
До речі, термін в неї зараз десь 18 тижнів, здорова дитинка...

Я двічі була на УЗД в цій клініці і залишилася задоволеною і обслуговуванням і ставленням. У мене був гіпертонус і гематома, мені сказали багато теплих слів підтримки:y:. Наразі у мене 15 тиждень і на останньому УЗД (у них же) я бачила і чула крихітку:xaxa::radist:

я_тут
06.03.2009, 14:14
А як правильно рахувати, який то зараз тиждень. У мене місячні останній раз почались 28 січня. Цикл 32-33 дні.

Є акушерські тижні, яких в вагітності рахують від пешого дня останньої менструації і є фактичні, які рахують від фактичної дати овуляції і їх виходить переважно 38 тижнів, але оскільки точну дату овуляції визначити важко, тому рахують тижні від менструації
Тобто у Вас виходить 5 акушерських тижнів і 2 дні, якщо це так, то це вже достатній термін, щоб можна було на УЗД подивитись :)

veronka
06.03.2009, 14:16
Вітання)) це схоже на тонус а тому варто більше відпочивати, не піднімати ніц важкого. На ранніх термінах лікар мені призначив ще но-шпу (вона знімає тонус), але я її недовго приймала. Вам варто у будь-якому випадку порадитися з гінекологом щодо вживання ліків.

veronka
06.03.2009, 14:18
згвалтування

я_тут
06.03.2009, 14:22
згвалтування

Взагалі то мова йшла про "нечистоплотність" деяких клінік, а не про те варто чи не варто робити аборт:confused:

галіна
06.03.2009, 14:24

ну я незнаю але лікарі рахують з 1 дня останьої менструації

Юстина
06.03.2009, 14:37
Я вам допоможу рахувати, але "з кінця"... :xaxa: В мене останні місячні були 25 січня, а дочка народилася 18 листопада.

Ірушка
06.03.2009, 14:49
Як мені пояснювала сестра лікарі рахують так:до дати коли почалася менструація додають 7 днів і віднімають 3 місяці - так визначають дату пологів.
А щодо УЗІ на ранніх термінах тут на форумі вже йшлося і я підтримую думку, що раніше 10 тижня вагітності йти на УЗІ не варто.

Уляночка
06.03.2009, 14:52
Все ж таки у Любчика буде кузен..на узо знову підтвердили, що у животику хлопчик:xaxa::xaxa::xaxa: бабуся в шоці..після 2 синів..тепер 2 онуки:ninja::ninja::ninja:

Kandy
06.03.2009, 15:47
ДЯкую. Щоб я робила без цього форуму і без вас)))))))))))))))))))))))))))

я_тут
08.03.2009, 01:17
Дівчата, вітаю Вас усіх зі святом!
Бажаю здійснення бажань, сімейної злагоди, домашнього затишку, здоров'я і радості від життя! І справжнього жіночого щастя Вам! :)

я_тут
08.03.2009, 22:35
Дівчатка! В мене сьогодні подарунок! Я почула лялюську свою! :)

Koza-Dereza
09.03.2009, 21:54
У мене теж був подарунок в п'ятницю ввечерi. Подзвонила лiкарка СОБСТВЕННОЮ персоною i залишила повiдомлення що у мене все добре, i можна повертатись до своїх звичайних життєвих справ! Менi вiд серця вiдлягло в першу чергу. Бо тi "дiагнози" медсестри: "всьо гарно, продовжуй в тому ж дусi" менi нiякої впевненостi не додавали! Я вже, чесно кажучи, виношувала скаргу на той лiкарський офiс. Вже подумки складала рєчь яку б довелось вислухати їхньому менеджеровi. Може б i нiчого не змiнилось, але настрiй я б їм попсула! Але... на щастя лiкарка вiдвела бiду вiд себе простим дзвiночком який зайняв їй 30-40 секунд.
Знов iдем оглядатись в п'ятницю. Бо тут нас визивають на початку щомiсяця. Вже буде 12 недiль. На наступний тиждень порадую боса (хi хi хi) i доведу до стану шоку спiвробiтникiв яким доведеться робити мою роботу осiнню, якщо я вирiшу бути дома 12 недiль, а не 6.
Проте знов живiт ниє... вже було так добре нiчого не нило. Видно знов "перехiдний" перiод, з мiсяця на мiсяць. Напевно з наступного тижня буду носити вагiтнi штани, бо пузо вже добре видно. Я ледве ледве приховую його пiд пiджачками та широкими светерами. Не буду здивована, якщо бос вже здогадується тiльки нiчого не каже. ПОбачим.

Ольга
09.03.2009, 23:27
Якщо хтось з вагітних після чергового УЗД зіткнеться з діагнозом "кіста хоріоїдних сплетінь мозку", то ось інформація з сайтів, на жаль англомовних про суть цього діагнозу, який страшно звучить і батькам можна багато нервів витріпати поки не зясується що до чого.

В українському інтернеті інфо немає, та і лікарі не багато про це скажуть.

Choroid Plexus Cyst The Lowdown on a Scary Ultrasound
(http://www.babyzone.com/pregnancy/health_wellness/prenatal_tests/ultrasound/article/choroid-plexus-cyst)
І словник з означенням, що таке кіста Choroid plexus cyst (http://dic.academic.ru/dic.nsf/enwiki/606945)

Основна ідея статей - чекати, переважно до 32 тижня вагітності ця киста минає і не залишає відбитку на здоров'ї дитини.

Одна зі статей так і називається "The Best Way to Terrify a Pregnant Woman" - "Найкращий спосіб аби залякати вагітну" :)

МарянаК
10.03.2009, 13:53
Взяла нині собі на роботу крекер, і жую цілий час - хоч менше нудить

Ірушка
10.03.2009, 15:51
Мене 8 березня ввечері нив живіт, вчора цілий день пролежала в ліжку хоча й нічого не боліло.
Живіт перестав боліти тоді, коли винуватець погладив животик і я заспокоїлась, а до того як я себе не вмовляла розслабитися - не могла, така була злюща на свого чоловіка.Але ж дитинка не повинна страждати через нерви своєї мами, надалі буду намагатися тримати себе в руках.

tslezinska
10.03.2009, 16:31
Я після того, як добряче перенервувалася через свого чоловіка, тиждень рухів маляти не чула:(

Malinka
10.03.2009, 20:48
А хто знає, що робиться із пульсом під час вагітності? Він має залишатися таким як до? Чи збільшується? А то ми трошки захворіли - ОРВІ якесь :( Поміряли тиск, тиск в нормі, а пульс 120 :eek:

Angel
11.03.2009, 00:04
А хто знає, що робиться із пульсом під час вагітності? Він має залишатися таким як до? Чи збільшується? А то ми трошки захворіли - ОРВІ якесь :( Поміряли тиск, тиск в нормі, а пульс 120 :eek:

то так має бути!:)збільшується об"єм крові і саме серце,тому і відповідно збільшується частота серцебиття. а як була вагітна так само як ви перестрашилась:xaxa:а воно шей так голосно билось,як не ляжу то чую той звук тук-тук-тук

я_тут
11.03.2009, 01:41
Дівчата, мене вночі відвезли в мед інститут, кров капнула трошки і я перелякалась :( от оформили мене, вкололи щось і відправили спати...не можу заспокоїтись ніяк, залишилась одна тут :( чекаю ранку... Дівчата помоліться за мою лялю, щоб все в неї було добре...

Kandy
11.03.2009, 15:33
Дівчата, мене вночі відвезли в мед інститут, кров капнула трошки і я перелякалась :( от оформили мене, вкололи щось і відправили спати...не можу заспокоїтись ніяк, залишилась одна тут :( чекаю ранку... Дівчата помоліться за мою лялю, щоб все в неї було добре...

Звичайно ми будемо молитись. Усе буде добре. Головне що ви не запускаєте, а відразу звернулись до лікаря.

Kandy
11.03.2009, 15:35
Дівчата. Тільки що була у лікаря. Поясню. У мене почались болі, незначні, але всетаки.
Лікар прописалв пити мені Дуфастон. Скажіть, хто що знає про нього.
І з вітамінів повипусувала мені: Фольку і вітамін Е (але я їх і так п’ю), ще виписала йодомарин і вітрум для вагітних. Мене трохи смущає цей вітрум. Хто його п’є?

Mira_SH
11.03.2009, 16:08
Щось вам за багато всього понавиписували, якщо вітрум, то більше нічого не треба, бо якщо я не помиляюся, він включає в себе все інше. Доречі, вітамінів не радять пити, якщо резус не сумісність з чоловіком.

Kandy
11.03.2009, 16:49
Щось вам за багато всього понавиписували, якщо вітрум, то більше нічого не треба, бо якщо я не помиляюся, він включає в себе все інше. Доречі, вітамінів не радять пити, якщо резус не сумісність з чоловіком.

я так і зрозуміла, що забагато всього. Я сторонник природніх вітамінів. Я дуже критично ставлюсь до усіх преператів. Просто якщо треба то пити буду. Тому і раджусь.
Я вже прочитала багато про Дуфастон, то ніби нічого поганого у ньому немає. А навпаки. Тому поприймаю. тим більше мені його прописали пити 10 днів.
Але наскільки я зрозуміла у мене основна проблема у тому що у мене загиб матки, і як виявилось у мене почались запори :ninja: і кішківник тиснить на матку, тому і болі. І лікар сказал, що це може призвести до викидня.:no:. Тому я настрашилась

Mira_SH
11.03.2009, 16:55
тим більше мені його прописали пити 10 днів.
Але наскільки я зрозуміла у мене основна проблема у тому що у мене загиб матки, і як виявилось у мене почались запори :ninja: і кішківник тиснить на матку, тому і болі. І лікар сказал, що це може призвести до викидня.:no:. Тому я настрашилась

при запорі дуже добре помагає, молоко, що почало скисати і червоний борщ.

viltis
11.03.2009, 16:57
Таке відчуття, що в нашій поліклініці кожній другій вагітній ставлять діагноз --загиб матки. І мені так казали, хоча до того ніби всьо ок було, а ще мені тоже багато чого виписували ...але половина з того лежить в шафці для ліків, навіть славнозвісний Магне В6

lapocka
11.03.2009, 17:03
А ще багато клітковини, пити сиру воду начче, і старатись врегулювати стілець (ходити кожен ранок в туалет) із запором потрібно бути обережним, більшість вагітних і годуючих мам через таке проходить.

odree
11.03.2009, 17:03
при запорі дуже добре помагає, молоко, що почало скисати і червоний борщ.
ще хороші препарати дуфалак і нормазе, які можна вагітним і вони добре боряться з закрепами

Lesja
11.03.2009, 17:13
Дівчата. Тільки що була у лікаря. Поясню. У мене почались болі, незначні, але всетаки.
Лікар прописалв пити мені Дуфастон. Скажіть, хто що знає про нього.
І з вітамінів повипусувала мені: Фольку і вітамін Е (але я їх і так п’ю), ще виписала йодомарин і вітрум для вагітних. Мене трохи смущає цей вітрум. Хто його п’є?

Я пила все вищеперелічене, окрім вітруму.Дуфастон пила до 18 тиж.

Lesja
11.03.2009, 17:19
З Дуфастоном слід бути обережними, адже це гормональний препарат, припиняти його прийом слід поступово, навіть по четвертині таблетки, мене про це моя лікарка не повідомила, а інша розповіла що через те, що деякі вагітні різко обривають його прийом і це може призвести до гормонального збою, кровотечі, а іноді і до викидня.Тому треба бути дуже обережними з такими препаратами як Дуфастон і Урожестан.

Оксана Ст
11.03.2009, 17:22
Підкажіть на якому терміні потрібно використовувати спеціальні креми і які хороші....також цікавить білизна для вагітних

Kandy
11.03.2009, 18:03
Загиб матки мені ставили ще давним давно. Я це знала і відчувала не раз. Але не думала що можуть бути такі проблеми.
Дякую за пораду дуфастону. буду обережно з ним, але все таки поприймаю. А то якщо щосьне дай боже станеться не пробачу собі.
А з вітамінів я лишаю поки що фольку і вітамін Є. Ну і налягаю на фрукти овочі. А там буде видно. Я думаю для того щоб назначати якісь вітаміни треба буде поздавати аналізи. А не так пити на абум.

tslezinska
11.03.2009, 18:29
При плануванні вагітності та в 1-му триместрі комплексних вітамінів зазвичай не призначають. Стандартна схема-це фолієва+віт Е+магне В6 для підстраховки від тонусу. Фолієву треба пити до 16 тижнів (поки розвивається нервова трубка), далі лишити віт Е і можна починати пити комплексні.

Підкажіть на якому терміні потрібно використовувати спеціальні креми і які хороші....також цікавить білизна для вагітних
Креми використовують, якщо шкіра схильна до утворення розтяжок. Ви відчуєте це, коли живіт почне інтенсивно рости,і шкіра почне свербіти. Для полегшення цього стану і для збільшення еластичності шкіри й використовують креми, але їх успішно можна замінити чимось натуральним-оливковою олією, наприклад. Я користувалася лосьйоном Bubchen для вагітних, хоча жодної розтяжки й не мала, але мазала, коли сильно свербіло та після душу.
Білизну для вагітних зараз можна купити практично в кожному дитячому магазині. Можливо, вам стануть в нагоді "вагітні" трусики. Я б собі залюбки якісь "вагітні" колготи купила, бо звичайні капронові, навіть з вільним поясом, чомусь спричиняють дикий дискомфорт.

Оксана Ст
11.03.2009, 18:43
При плануванні вагітності та в 1-му триместрі комплексних вітамінів зазвичай не призначають. Стандартна схема-це фолієва+віт Е+магне В6 для підстраховки від тонусу. Фолієву треба пити до 16 тижнів (поки розвивається нервова трубка), далі лишити віт Е і можна починати пити комплексні.

Креми використовують, якщо шкіра схильна до утворення розтяжок. Ви відчуєте це, коли живіт почне інтенсивно рости,і шкіра почне свербіти. Для полегшення цього стану і для збільшення еластичності шкіри й використовують креми, але їх успішно можна замінити чимось натуральним-оливковою олією, наприклад. Я користувалася лосьйоном Bubchen для вагітних, хоча жодної розтяжки й не мала, але мазала, коли сильно свербіло та після душу.
Білизну для вагітних зараз можна купити практично в кожному дитячому магазині. Можливо, вам стануть в нагоді "вагітні" трусики. Я б собі залюбки якісь "вагітні" колготи купила, бо звичайні капронові, навіть з вільним поясом, чомусь спричиняють дикий дискомфорт.

От я шукала ліфчик,щоб добре тримав груди,бо вони вже починають збільшуватись,щоб потім необвисали,то в магазині для вагітних мені втулили ліфчик такий як для годування,сказали що він добре тримає і що в ньому потрібно ходити день і ніч.Я розгубилась,незнаю що робити.Ліфчик дійсно хороший,але мені здається,що він ще менше тримає ніж мої звичайні

tslezinska
12.03.2009, 11:41
Я під час вагітності та після пологів ніяких спеціальних бюстгалтерів не купляла, бо не подобалася їхня форма та вигляд. За вагітності просто купила собі звичайний, але більшого розміру, а для годування було в мене парочку ще "зі старих добрих часів" гепюрових, без всяких поролонів, вони дуже легко спускалися під груди, і я могла моментально дати груди дитині, нічого не розстібаючи. Щодо безперервного носіння, то під час вагітності я ніколи на ніч бюстгалтер не лишала, бо мені кожна зайва річ на тілі жахливо тиснула. Спати в ньому вночі радять, аби розтяжок на грудях не було, але насправді вночі груди не мають такого навантаження, як вдень...А от після родів доводилося спати в бюстгалтері, бо вкладала туди прокладки для молока...

галичанка
12.03.2009, 17:58
Я сподіваюсь на Джамбула встигнути, а потім поділимось враженнями:). В мене настрій змінився, матка часом в тонус приходить, спазми якісь...боюсь, що передчасно народжу:8:

Щось SovaBa давненько не видно на посиденьках... Може вже народила? :confused: :)

галичанка
12.03.2009, 18:03
Дівчата, мене вночі відвезли в мед інститут

Як ваші справи, все нормально? :)

lapocka
12.03.2009, 18:37
Щось SovaBa давненько не видно на посиденьках... Може вже народила? :confused: :)

КАзала, що інтернету не буде пару днів;) скоро появиться

Galyna555
12.03.2009, 19:18
Привіт, дівчата, нарешті я добралася до нету, а то завжди щось маєш зробити чи кудись там піти :8: , Жах просто, а я так хочу відихнути!!!!!:(

Була я у вівторок за УЗД, шось не дуже задоволена, так скоро подивились, толком нічого не показали. Я навіть чоловіка з собою взяла, думаю вже 20 тижнів стать дитинки сказати мають, тай взагалі нехай подивиться, а врезультаті посадили його трохи збоку, що толком нічого не було видно. :no: Зіпсулось трохи наше Інтерсоно, раніше якось уважніше до клієнтів відносились, або може це мені так "повезло" :confused:.

:clapping:Але.....Повідомили нас, що буде дівчинка, уявляєте друга дівчинка :xaxa:. Чоловік правда чекав хлопчика, але з того паніку не робить, каже: "Головне щоб дитина була здорова.", "І шо я з вами дівками буду робити?". :) Записали нам все на диск, а чоловік після УЗД сидів тай 2 години роздивлявся і почав мене переконувати, що тут щось не так, що тут чітко видно чоловічий орган, що вона поспішала от і не додивилася.:xaxa::xaxa::xaxa: Сама почала придивлятися, ніби дійсно щось є :confused:, але з другого боку, думаю, може вони краще знають, адже кожен день УЗД родлять. Словом, у нас капец, навіть незнаю що думати. :confused::xaxa:

Ольга
12.03.2009, 19:22
[QUOTE]
Була я у вівторок за УЗД, шось не дуже задоволена, так скоро подивились,/QUOTE]
чим скоріше тим менше шкоди від УЗД дитині ;)

я_тут
13.03.2009, 10:51
Привіт дівчата! Валяюсь я в палаті, почуваю себе прекрасно, правда вже мені надоїли ті уколи і крапельниці. Цілими днями говорю по телефону і друзі приходять, так що не дуже нудно.
Меді-тут це насправді прохідний двір, прийти можна коли хочеш і кому хочеш, умови тут жахливі, родити я б тут не хотіла. А ще в палаті зі мною лежать з різними страшними діагнозами, і це трохи грузить. Але вже звиклась

Макарена
13.03.2009, 11:00
Валяюсь я в палаті, почуваю себе прекрасно, правда вже мені надоїли ті уколи і крапельниці. А ще в палаті зі мною лежать з різними страшними діагнозами, і це трохи грузить. Але вже звиклась
Рада за вас, що почуваєтесь добре, так тримати і не піддавайтесь на провокації:)В лікарнях завжди багато страшилок:8:, але не переймайтесь - налаштуйтесь на хороше. Весна на дворі, скоро пташки почнуть вертатись, квіти розцвітати, а вас чекає ще більша радість, так що "хвіст трубою":xaxa: і думайте про позитив. :y:

Ірушка
13.03.2009, 12:52
Я була вчора на УЗІ, нам 10 тижнів.Перед УЗІ жахливо нервувалася, не могла спати, прокидалася постійно і снилися погані сни.Коли прийшли до лікаря він спочатку почав перевяряти нирки, а потім вже все інше, а я лежу і думаю чому він мочить????чому він мовчить, щось не так, він незнає як сказати??
Почав мені розказувати що з нирками і яєчниками все гаразд, я не витерпіла і питаю:а з дитиною? - Також все добре, ось ручки, ось ніжки, це голівка.....
Яка я була щаслива, захотілося стрибати від радості, в чоловіка втому після роботи як рукою зняло.
Щодо дитинки я тепер спокійна,більше зараз переживаю через відносини з чоловіком, мені здається він не сприймає вагітність якби належало, не виявляє турботи, не розуміє що навіть трішки підвищений голос мене дуже ранить і що я зараз до всього дуже чутлива.
Можливо це через те що раніше в уяві я дуже ідеалізувала цей стан і відносини чоловіка й жінки в цей період.

Galyna555
13.03.2009, 13:13
...Щодо дитинки я тепер спокійна,більше зараз переживаю через відносини з чоловіком, мені здається він не сприймає вагітність якби належало, не виявляє турботи, не розуміє що навіть трішки підвищений голос мене дуже ранить і що я зараз до всього дуже чутлива.
Можливо це через те що раніше в уяві я дуже ідеалізувала цей стан і відносини чоловіка й жінки в цей період.

Ви так не переживайте, він сприйняв все по-своєму, можливо йому потрібен якийсь час щоб звикнути, на мою думку, він з кожним тижнем буде вас все більше і більше розуміти. Животик ростиме дитинка постійно буде копатись, він сам захоче потримати руку та відчути це. А коли народиться, то взагалі мовчу....:xaxa: В мене, наприклад, досих пір говорить що мала тільки на нього подібна, хоч я ніякої схожості не бачу.
Такщо дайте йому трохи часу. Все буде ОК :y:.

Lesja
13.03.2009, 13:52
зараз переживаю через відносини з чоловіком, мені здається він не сприймає вагітність якби належало, не виявляє турботи, не розуміє що навіть трішки підвищений голос мене дуже ранить і що я зараз до всього дуже чутлива.
Можливо це через те що раніше в уяві я дуже ідеалізувала цей стан і відносини чоловіка й жінки в цей період.[/QUOTE]

Наберіться терпіння, все кардинально зміниться, коли почне рости животик, почнуться рухи, кажу це з власного досвіду. Особливо показуйте чоловікові як вам важлива його підтримка і мінімальна турбота, дякуйте йому за це і не впізнаєте як він швидко зміниться:)В мене так і було, спочатку навіть став гіршим ніж до вагітності , а тепер золотий чоловік:xaxa:

tslezinska
13.03.2009, 16:12
Справді, чоловік починає "усвідомлювати" вагітність десь майже на середині терміну, коли дійсно вже доволі великий животик і коли жінка вже цвіте і пахне після 1-го триместру, бо 1-й триместр-це переважно слабкість та роздратованість, а чоловіків це нервує і вганяє в стан ступору. Тому почекайте ще кілька тижнів, і все стане на свої місця. Станете жвавою, трошки округлішою...і він сам почне до вас ластитися:)

tanchyk
13.03.2009, 17:09
Це ще вагітній жінці так здається, що ї не розуміють. Вона стає вразлива. Мені взагалі не можна було сказати слова, я зразу плакала, ніхто мене не розуміє, а я така вся вагітна, а ви...всі такі... Дайте чоловікові час, не чіпляйтесь до нього з дурницями. Чоловіки часто не вміють виразити свої почуття та емоції.

Яська
13.03.2009, 20:54
Загиб матки мені ставили ще давним давно. Я це знала і відчувала не раз. Але не думала що можуть бути такі проблеми.
Дякую за пораду дуфастону. буду обережно з ним, але все таки поприймаю. А то якщо щосьне дай боже станеться не пробачу собі.
А з вітамінів я лишаю поки що фольку і вітамін Є. Ну і налягаю на фрукти овочі. А там буде видно. Я думаю для того щоб назначати якісь вітаміни треба буде поздавати аналізи. А не так пити на абум.

Дівчата привіт! Сьогодні вперше зайшла на цю гілку, і дуже багато знайшла цікавої інформації. Так що дякую за інформативність гілки.
Кandy в моєї коліжанки є загиб матки. Рік тому вона народила здорового гарненькогго синочка. Правда перші місяці лежала в лікарні, але це для підстраховки (і не через загиб)Родила також дуже легко і швидко. Так що настройтесь на все добре, і так воно станеться. А щодо вітамінів Вітрум краще попитайтесь ще в лікарів. в мене мама фармацевт і каже що це всерівно хімія і добра дає мало. Такої ж думки і багато лікарів. краще істи перепелинні яйця в них повний комплекс вітамінів і природні.

Koza-Dereza
13.03.2009, 22:13
Привiт дiвки. Сьогоднi я мала мiкро серцевий напад.
Прийшла на огляд до лiкарки, тралi валi, мило бесiдуємо, береться вона слухати серцебиття мого малючка, мац мац мац i не чує його. В мене тiльки одна думка в головi "невже я також???" ще не панiкую, але дихати вже троха тяжко. Ще кiлька хвилин розмови, i керунок на УЗД. Через мить я на УЗД. Лягаю на крiсло, чекаю, панi шукає малючка. Каже "ось, є бейбi" i серйозно так дивиться в монiтор. Я набравшись смiливостi кажу "чи бейбi живий???" Пауза.... "Так бейбi живий"... хуууууууууууух приплив кровi до лиця, сльози горохом... показала менi мого бейбi, i сердечко i як вiн/вона там скаче i рученьками махає.
А серденько моє до сих пiр тисне i тьохкає. Оце деньок. Але в кiнцi кiнцiв все добре

Cifalius
13.03.2009, 22:35
не було мне тут тиждень...а тут таке...я прсто в шоці...Кізонька...ВІТАЮ!!!! Катрусі братика купите??? Точно...братика!!!! Прийми найщиріші привітання!!!
п.с: я так вам завидую...то таке гарне відчуття, толи в тобі росте нове життя, аж плакати хочеться!!!
Ще раз вітаю!!!

SovaBa
14.03.2009, 09:46

Дякую за всім хвилювання, інет вже є, все ок! Ще не народила, але почуваю себе кльово, аж дивно! Думала, що на останньому місяці сильно поправляються, живіт росте шалено, ходити і дихати важко- в мене такого нема, я б так ще з місяця три походила:xaxa:. Єдине, що почався гайморит, а для мене це найгірша мука:8:. Лікуюсь всім чим можна, ще не помогло, а нервів вже не хватає- голова розколюється і не сплю:bad:

Златка
14.03.2009, 13:34
Дякую за всім хвилювання, інет вже є, все ок! Ще не народила, але почуваю себе кльово, аж дивно! Думала, що на останньому місяці сильно поправляються, живіт росте шалено, ходити і дихати важко- в мене такого нема, я б так ще з місяця три походила:xaxa:. Єдине, що почався гайморит, а для мене це найгірша мука:8:. Лікуюсь всім чим можна, ще не помогло, а нервів вже не хватає- голова розколюється і не сплю:bad:

SovaBa, спробуй закапувати ніс такими "капельками": подушений часничок розмішати з медом і водою до консистенції крапельок. То гайморит не вилікує, але суттєве полегшення принесе :)

галіна
15.03.2009, 11:29
як ви би знали як я боюсь родити:( ще трошки:no:
http://linespr.kukuzya.ru/13_3_14058_000000_d6c9d7cfd4c9cbd5.png (http://www.kukuzya.ru/)

Ірена
15.03.2009, 13:15
http://linespr.kukuzya.ru/13_3_14058_000000_d6c9d7cfd4c9cbd5.png (http://www.kukuzya.ru/)

не бійтеся, то зовсім не страшно....
страх народжується в голові, а заважає працювати під час пологів. насправді все буде дуже добре:)

галіна
15.03.2009, 13:47
я також так думаю.Головне щоб дитинка була здорова

Юстина
15.03.2009, 14:22

Я коли ходила з подібними думками в вашому стані, моя інструктор з шейпінгу сказала: "А чого боятися? Це ж перший раз! Як би ти родила другий раз, то знала би чого чекати...".
А насправді, нічого страшного в тому нема! Чесне слово, хоч зараз встаю і йду родити другий раз.
Самі пологи - це "цвіточки", в порівнянні з тим, що вас чекає вдома: недоспані нічки, плакуськи невідомо від чого... :8: І це швидко минає. Я ще недавно від втоми засинала в окулярах і не могла сидіти через розтин, а зараз маю вже таку дорослу і серйозну дівчинку! А скоро вона вже захоче сідати, тоді всі проблеми взагалі зникнуть... :xaxa:

галіна
15.03.2009, 23:13
Я коли ходила з подібними думками в вашому стані, моя інструктор з шейпінгу сказала: "А чого боятися? Це ж перший раз! Як би ти родила другий раз, то знала би чого чекати...".
А насправді, нічого страшного в тому нема! Чесне слово, хоч зараз встаю і йду родити другий раз.
Самі пологи - це "цвіточки", в порівнянні з тим, що вас чекає вдома: недоспані нічки, плакуськи невідомо від чого... :8: І це швидко минає. Я ще недавно від втоми засинала в окулярах і не могла сидіти через розтин, а зараз маю вже таку дорослу і серйозну дівчинку! А скоро вона вже захоче сідати, тоді всі проблеми взагалі зникнуть... :xaxa:
дуже дякую за пітримку:connie:

Kandy
16.03.2009, 10:54
Привіт дівчата. Пролежала я 4 дні вдома. Лікар порадила, щоб не лягати у лікарню. Сказала, що якщо болі посиляться то тре полежати вдома. У четвер зранку втсала чую що болить, тому плюнула на роботу і вирішила що краще вдома полежати, ніж потім не дай Боже в лікарні. Зараз ніби вже нічого. Краще. Правда вже другий день мене сильно мутить зранку. Рвати не можу, але тошнить постійно. І таке тільки зранку. Потім вроді нічо так.

МарянаК
16.03.2009, 13:57
Дівчата, може хтось знає, чому живіт поболює деколи (ніби перед місячними). За першою вагітністю нічо взагалі не турбувало, а тепер і нудить постійно на любий запах (а нюх як розвинувся...), щей якісь незрозумілі болі.

Lesunya
16.03.2009, 14:06

Цілком підтримую! Я теж боялась пологів і, напевно, добре, що народила на 10 днів раніше, бо до дати пологів взагалі б себе так накрутила... Боятись - це нормально. Пологи пройдуть дуже швидко, а дитинка з новонародженої виросте ще швидше! Перших 1,5 місяці я думала: "Ну коли вже ті 3 місяці пройдуть, щоб стало трохи легше???":8: А вони пройшли - не встигла й кліпнути :) Тепер доці 6,5 місяці і не віриться, що ще недавно вона була як полінце - не вміла нічого тримати, усвідомлено сміятись, перевертатись, брати щось, сидіти, їсти з ложечки, показувати свій норов і т.д.:) Тому, налаштування на позитив і все буде добре!!!

Lesunya
16.03.2009, 14:09
Дівчата, може хтось знає, чому живіт поболює деколи (ніби перед місячними). За першою вагітністю нічо взагалі не турбувало, а тепер і нудить постійно на любий запах (а нюх як розвинувся...), щей якісь незрозумілі болі.

А який у Вас термін? Якщо невеликий (до 3-х місяців), то таке буває - матка росте і ще не зовсім звикла до свого статусу "вагітної":) У мене теж таке було і пройшло десь на 4 місяці вагітності. Хоча, щоб перестрахуватись (виключити якісь негаразди), краще сходити до лікаря.

via
17.03.2009, 10:49
На "Південному" у спорткомплексі "Олімпійський" три рази на тиждень на 10.00 (пн, ср, пт) проводиться гімнастика для вагітних. Окрім корисних для мами і дитинки гімнастичних вправ, проводяться заняття з рефлексотерапії, кольотерапії, східних танців. Я відвідувала ці заняття з 4-го місяця вагітності майже до пологів. Залишилася дуже задоволеною! Розвивається еластичність м"язів, що будуть задіяні при пологах, тіло усю вагітність тримається у тонусі і отримуєш фантастичний заряд енергії і позитивного настрою! А ще ми з майбутніми татами танцювали вальс "втрьох"! Це щось неймовірне! Нас, майбутніх мам вдягали у "пачки" балерин! Дуже цікаво поверх цього вбрання виглядає кругленький животик! Дивилися фільми про пологи, про шкідливість щеплень, ділилися своїми переживаннями і досягненнями. Такий собі, клуб для вагітних (якщо назбирається компанія, бо перші три місяці я відвідувала заняття сама). "На прощання" дівчатка-інструктори подарували нам фільмик, про те, чим ми займалися усі п"ять місяців вагітності.
Думаю, що дякуючи цим заняттям, я в 31 рік мала легкі пологи, при тому що дочка важила 4 кг і мала 53 см, не маю ні одної розтяжки і сліду від ого-го якого вагітного животика. Рекомендую!

Дівчата, хто має координати цього центру, поділіться будь-ласка, бо перечитати всю тему дуже складно))))))) !

Malinka
17.03.2009, 11:54
Дівчата, хто має координати цього центру, поділіться будь-ласка, бо перечитати всю тему дуже складно))))))) !

Тренерів звати Аня і Оксана. Маю телефон Ані. Скину в ПП. Я ходила в лютому, але заняття вже проводяться не в ТЦ Олімпійський, а в дитячому садочку приватному, що також на території Південного. Там зал навіть ще кращий. Зараз дівчатка пішли на підвищення кваліфікації і тому тимчасово заняття не проводять. Чекаю від них дзвінка щоб знову ходити - бо дуже класно! Я дуже задоволена :)

Tanuchka
17.03.2009, 16:47
Доброго дня. Хочу приєднатись до вас. Потрапила сюди випадково, та читаючи вирішила зареєструватись.
Шукала я в неті лікаря, так потрапила сюди. Я сама не Львівська, але живу у Львові, в мене 9 тижнів. Перша вагітність. Є питання. А от лікаря толкового знайти неможу. Живу поблизу Хімічної, працюю біля Батальної. Що, коли, де, як, Головне моє питання тепер Коли і в КОГО ставати на учот. Розумію що поспішати не варто, Але ж, якби бути впевненим в лікарі.
Незнаю чи в цю темку я пишу, Але іншої щось не знайшла.

МарянаК
17.03.2009, 17:25
Танюшка, добре що ви біля Батальної "кучуєте". Там є роддом. Може зайдіть і попитайте чи там стають на облік (бо тепер деякі лікарі практикують таке). А взагалі на облік стають по місцю проживання (шукайте і на Хімічній).
В нас з вами приблизно однаковий термін :).

Tanuchka
17.03.2009, 17:48
Танюшка, добре що ви біля Батальної "кучуєте". Там є роддом. Може зайдіть і попитайте чи там стають на облік (бо тепер деякі лікарі практикують таке). А взагалі на облік стають по місцю проживання (шукайте і на Хімічній).
В нас з вами приблизно однаковий термін .

дякую за відповідь.
Біля Батальної, так, шукала телефони не знайшла, завтра так піду, на живу чергу.
а от по місцю проживання, не дуже хочеться, направляють до лікарки (по вулиці визначають), я до неї 3 рази ходила. Ну якось не уважна вона до мене чи шо.. Ходила коли планували. Розраховувала на поради, розмову, якісь вітаміни або припарати, незнаю.. А вона нічого не болить? тоді йди звідси прийдеш як завагітнієш..
прийшла кажу в мене затримка, нарешті. Тест 2 полоски. А вона навіть сісти не запропонувала, сказала маленькій термін ще місячні підуть, йди прийдеш пізніше в березні. Так от і пішла.
А тепер думаю невже до неї йти..от і незнаю. В знайомих питати не хочу. ніхто не знає, говорити не хочу.

Юстина
17.03.2009, 18:46
80679005970 Аня, інструктор з гімнастики для вагітних в "Олімпіку".

Koza-Dereza
17.03.2009, 19:35
дякую за відповідь.
Біля Батальної, так, шукала телефони не знайшла, завтра так піду, на живу чергу.
а от по місцю проживання, не дуже хочеться, направляють до лікарки (по вулиці визначають), я до неї 3 рази ходила. Ну якось не уважна вона до мене чи шо.. Ходила коли планували. Розраховувала на поради, розмову, якісь вітаміни або припарати, незнаю.. А вона нічого не болить? тоді йди звідси прийдеш як завагітнієш..
прийшла кажу в мене затримка, нарешті. Тест 2 полоски. А вона навіть сісти не запропонувала, сказала маленькій термін ще місячні підуть, йди прийдеш пізніше в березні. Так от і пішла.
А тепер думаю невже до неї йти..от і незнаю. В знайомих питати не хочу. ніхто не знає, говорити не хочу.

Я б вам радила не спiшити так до лiкарiв попасти на прийом, ще находитесь. Дiйсно почекайте ще трошки, але не тому що "мiсячнi ще пiдуть" а тому що може дiйсно не варта щоб навiть лiкарi "порпались" у вас там так рано. Я нiколи не чула щоб домашнi тести були хибними, але, припускаю, що можуть бути випадки. Але звичайно, якщо вам ця лiкарка не подобається то знайдiть когось iншого, але я б не спiшила.

У мене на цей раз до 8 недiлi живiт болiв майже щодня! Потiм час вiд часу. Тепер я навпаки хвилююсь коли нiчого не болить. Моя лiкарка казала що це "феномен" другої вагiтностi, все розтягується швидше та iнтенсивнiше, звiдти й болi.
У мене вже така пузяка виросла, ношу вагiтнi штани вже недiлю. Я пiд час першої вагiтностi вагiтнi штани почала носити тiльки на 5му мiсяцi i то закочувала резинку 3 рази, а тепер пузо дається чути.
Й об'явила на роботi про радiсну подiю, всi радiсно плескали в долонi, але в одночас косо дивились на мене чи я вчасно повернусь на проект кiнця року! Я казала їм що якщо виграю грошi в лоторею то не повернусь нiколи :xaxa::xaxa::xaxa:

я_тут
17.03.2009, 20:13
Привіт дівчата! Ми з пузіком вже вдома :) сьогодні слухали серцебиття і я зовсім заспокоїлась, ну і не болить нічого і хоч в мене перший день був шок від меду, але потім я заспокоїлась і зрештою воно тільки на краще пішло нам і відпочила заодно :)
а тепер ще певно з тиждень дома повідпочиваю і тоді певно вернусь на роботу :)

я_тут
17.03.2009, 20:17
А ще сьогодні мене вже впевнено копнули :) так несподівано і радісно, і хоч я чула рухи від 7 березня, але сьогодні я справді зрозуміла, що мій маленький хтось до мене постукав :)

галіна
17.03.2009, 20:20
може хтось знає:чи можна робити клізму під час вагітності ,чи краще випити гуталакс
http://linespr.kukuzya.ru/10_3_14058_000000_d6c9d7cfd4c9cbd5.png (http://www.kukuzya.ru/)

Lesunya
17.03.2009, 20:24
А ще сьогодні мене вже впевнено копнули :) так несподівано і радісно, і хоч я чула рухи від 7 березня, але сьогодні я справді зрозуміла, що мій маленький хтось до мене постукав :)

Вітаю!!! Це дійсно незабутнє відчуття!

Zlju4ka
17.03.2009, 20:46
може хтось знає:чи можна робити клізму під час вагітності ,чи краще випити гуталакс
http://linespr.kukuzya.ru/10_3_14058_000000_d6c9d7cfd4c9cbd5.png (http://www.kukuzya.ru/)

Мені радили лікарі-Нормазе.А "бабусі"чайну ложку ол.олії натощак.Незнаю як нормазе,але олія, свою справу вправно робила і проблема відпала!:xaxa:

Ірушка
17.03.2009, 23:33
Мене почали мучити головні болі, хоча раніше ніколи не жалілася, ще й цей токсикоз то відступить то знову повернеться.Добре що хоча б обєктивність повернулася, а то раніше я якось не звертала уваги на те що тут говорю, а тут вже кричу.
На себе в зеркало дивитися не можу, чолка відросла, на лобі прищі....ну просто гарнюня.

Zlju4ka
17.03.2009, 23:41
Мене почали мучити головні болі, хоча раніше ніколи не жалілася, ще й цей токсикоз то відступить то знову повернеться.Добре що хоча б обєктивність повернулася, а то раніше я якось не звертала уваги на те що тут говорю, а тут вже кричу.
На себе в зеркало дивитися не можу, чолка відросла, на лобі прищі....ну просто гарнюня.

Так!!!:tanksmile:!не впадати в депресії-дзеркало не показник:),раз чолка відросла то лоб матиме добру вентиляцію:clapping: і прищі швидко пройдуть...А про обєктивність іноді можна і забути:xaxa:..все ж причина дуже поважна і дуже бажана:y:!!!!

Олька
17.03.2009, 23:42
На себе в зеркало дивитися не можу, чолка відросла, на лобі прищі....ну просто гарнюня.[/QUOTE]

Всі вагітні - ГАРНЮНІ!!!!!!! І то в кращому смислі цього слова! Все добре! ТІШТЕСЯ!!!!:y::y::y::y::y::y::y::y::y:

Масінька
18.03.2009, 10:17
Мене почали мучити головні болі, хоча раніше ніколи не жалілася, ще й цей токсикоз то відступить то знову повернеться.

Як я Вас розумію! В мене теж були страшенні головні болі, при чім бувало таке, що засинала з болем в голові і прокидалась вже з ним, періодично підтошнювало. Але я не пила жодних таблеток від голови, боялась малечі нашкодити. Ви тримайтесь, воно все повинно пройти само-собою, в мене просто все зникло десь з 4-го місяця, хоч до того місяці два трохи помучилась :ninja:

Lesunya
18.03.2009, 10:27

Те саме було у мене на 3-му місяці. Цілодобовий головний біль + страшний токсикоз. Ніяких таблеток не пила (не можна було) - через 1,5 тижні раптово біль пройшов:) А токсикоз мучив ще до 4 місяця...:bad: В цей період чоловік і оточуючі були сині від моїх вибриків:shy: До цих пір соромно за свою поведінку - але що зробиш - ГОРМОНИ! Тому не варто себе карати - це все пройде і Ви почнете на повну силу насолоджуватись життям:radist:

галіна
18.03.2009, 11:01
а ви неміряли тиск!бо в мене також таке було токсикоз і голова так боліла що очі на лоба вилазили.Чоловік масажував пів ночі мою голову:8:Поміряли тиск а в мене високий тиск,але з часом перестала боліти:confused:

Ірушка
18.03.2009, 12:00
Тиск міряла, такий самий як до вагітності.Думала може бракує свіжого повітря, бо я через велику кількість грипозних людей не буваю часто на вулиці, навіть чоловіка відправила вдругу кімнату бо він застужений, але вчора довгенько погуляла з племінником, прийшла додому, голова як барабан.
А прищі мені трошки важко сприймати, в мене завжди шкіра це була моя гордість ніколи жодного прищика, не лущиться, не обвітрюється, зараз на лобі прищі, після душу щоки в таких маленьких червоних цяточках ще й так стягує і шелушиться, що якщо б не крем напевне б завила.
Мені подруга говорить:"Ти хочеш бути вагітною і хочеш бути гарною"
Так мене це здивувало, хіба одне виключає інше.Жінка завжди хоче виглядати гарно, за винятком тижнів токсикозу, коли на все наплювати.

Tanuchka
18.03.2009, 12:10
Я б вам радила не спiшити так до лiкарiв попасти на прийом, ще находитесь. Дiйсно почекайте ще трошки, але не тому що "мiсячнi ще пiдуть" а тому що може дiйсно не варта щоб навiть лiкарi "порпались" у вас там так рано. Я нiколи не чула щоб домашнi тести були хибними, але, припускаю, що можуть бути випадки. Але звичайно, якщо вам ця лiкарка не подобається то знайдiть когось iншого, але я б не спiшила.

справа не в тому, що я хочу щоб в мене там ковирялись. А справа на початку була в тому, що я не розуміла що зі мною відбувається, чи то є норма чи то відхилення. Я вагітна 1 раз. Ніколи ттт нічим так особливо не хворіла, ліки в принципі не пью, А тут то одне заболить то друге то третє. В мене була паніка. Добре що є на роботі інтернет, почитала, зрозуміла що то є норма для перших днів вагітності. Дякую мамі, дзвонила їй теж розрадила, але була впевнена що ніж читати ліпше сходити до лікаря яка зі своєї колокольні (грамотної) мені сама то скаже, так би мовити для заспокоєння душі, а отримала відмову. я не збиралась на перших днях ставати на облік, тим більше я навіть про це незнала. Я взагалі мало що про вагітність знаю, от тепер читаю, прислухаюсь до себе, да, і пью фолієву кислоту. В мене знайома зараз теж вагітна, то від неї багато чого дізнаюсь. вона вже в друге. Але переважно інтернет. Але інет на всі питання відповіді не дасть. Наприклад в мене живе кішка вдома. І всі радять не поспішати до лікаря. Я вже це зрозуміла. Але якісь відхилення можно попередити в першому триместрі, а я не здала ще ЖОДНОГО аналіза. Хоча б на токсоплазмом.
просто я переживаю. хоча чоловік каже я все близько беру до серця.

галіна
18.03.2009, 12:10
в мене так само шкіра така:n: але нічого після родів все буде добре.Це просто ляля забирає від мамочки всі вітамінчики.В мене наприклад забирає стільки кальцію що я навіть неможу в ночі пальці розігнути.Нічого все буде :y:
http://linespr.kukuzya.ru/13_3_14058_000000_.png (http://www.kukuzya.ru/)

tslezinska
18.03.2009, 12:42
Спробуйте свічки Вібуркол, вони трошки дорогі, але їх діткам ставлять, тому вони мали б бути безпечні. Мені принаймні саме їх радили для вагітних...

Масінька
18.03.2009, 12:44
а ви неміряли тиск!бо в мене також таке було токсикоз і голова так боліла що очі на лоба вилазили.Чоловік масажував пів ночі мою голову:8:Поміряли тиск а в мене високий тиск,але з часом перестала боліти:confused:

Бачте, а в мене навпаки був низький - 90 на 60 тиск, а моя норма - 120 на 70
А зараз тиск нормальний, то лише перші місяці така халепа...

tslezinska
18.03.2009, 12:48
я не збиралась на перших днях ставати на облік, тим більше я навіть про це незнала.
На облік можете ще довго не ставати, бо ті їхні заморочки вас швидко зі стану рівноваги виведуть:) Принаймні ті, хто вагітний вже вдруге, кажуть, що підуть ставати десь тижнів у 28-30, щоб не бігати весь час, а одразу лікарняний на руки отримати:)
пью фолієву кислоту.
Можете пити ще вітамін Е, він сприяє пом"якшенню м"язів матки, корисний для дитинки. Поки що вам більше нічого пити не потрібно.
Наприклад в мене живе кішка вдома. І всі радять не поспішати до лікаря. Я вже це зрозуміла. Але якісь відхилення можно попередити в першому триместрі, а я не здала ще ЖОДНОГО аналіза. Хоча б на токсоплазмом.
Аналізи на ТОРЧі треба було здавати в період планування, а не коли вагітність настала. Що вам дадуть тепер ті результати? Думаю, мало яка вагітна жінка погодиться на якесь лікування інфекцій під час вагітності, особливо на ранніх термінах, коли це може плачевно обернутися для дитинки...Тому не хвилюйтеся, ті аналізи не є обов"язковими, багато хто від них відмовляється. Якщо кішка домашня, на вулицю не ходить, сире м"ясо не їсть, вам нема про шо хвилюватися. Та й, згідно лікарських даних, ті всі інфекції не є такими вже критичними, вагітність за їх наявності може протікати абсолютно безпроблемно.

МарянаК
18.03.2009, 12:49
У мене на цей раз до 8 недiлi живiт болiв майже щодня! Потiм час вiд часу. Тепер я навпаки хвилююсь коли нiчого не болить. Моя лiкарка казала що це "феномен" другої вагiтностi, все розтягується швидше та iнтенсивнiше, звiдти й болi.
У мене вже така пузяка виросла, ношу вагiтнi штани вже недiлю. Я пiд час першої вагiтностi вагiтнi штани почала носити тiльки на 5му мiсяцi i то закочувала резинку 3 рази, а тепер пузо дається чути.
:

О, в мене так само живіт росте скоріше, я зауважила. І почуваюсь набагато гірше ніж перший раз, але то таке, переживем. Зараз мені дуже смакують мариновані помідори, боюсь щоб той оцет з маринаду не сильно шкодив.

МарянаК
18.03.2009, 12:56
Спробуйте свічки Вібуркол, вони трошки дорогі, але їх діткам ставлять, тому вони мали б бути безпечні. Мені принаймні саме їх радили для вагітних...
Але ж Вібуркол знімає запальний процес (температуру), але щоб від закрепів...
Показания:
Возбуждение, лихорадочный синдром, неосложненные инфекции (в качестве симптоматической терапии в педиатрии), метеоризм.

tslezinska
18.03.2009, 13:03
Але ж Вібуркол знімає запальний процес (температуру), але щоб від закрепів...
Показания:
Возбуждение, лихорадочный синдром, неосложненные инфекции (в качестве симптоматической терапии в педиатрии), метеоризм.
Тут вже було обговорення цих чудо-свічок:) Так, вони дійсно діткам призначені для зняття жару, але мають такий "побічний" послаблюючий ефект:) Перевірено на дитині і на собі!

Kandy
18.03.2009, 13:37
Дівчата привіт. У мене певно що почався токсикоз. Мене замучила нудота. Підкажіть хто як рятувався від цього. Чи то треба іти до лікаря? Не можу нюхати ніяких запахів. А їсти можу тільки кисленьке.

Tanuchka
18.03.2009, 13:38
На облік можете ще довго не ставати, бо ті їхні
Аналізи на ТОРЧі треба було здавати в період планування, а не коли вагітність настала. Що вам дадуть тепер ті результати? Думаю, мало яка вагітна жінка погодиться на якесь лікування інфекцій під час вагітності, особливо на ранніх термінах, коли це може плачевно обернутися для дитинки...Тому не хвилюйтеся, ті аналізи не є обов"язковими, багато хто від них відмовляється. Якщо кішка домашня, на вулицю не ходить, сире м"ясо не їсть, вам нема про шо хвилюватися. Та й, згідно лікарських даних, ті всі інфекції не є такими вже критичними, вагітність за їх наявності може протікати абсолютно безпроблемно.

Дякую, заспокоїли трохи. поспішати не буду. Але ще в пошуках лікаря.
На рахунок аналізів при плануванні. Я ходила разів 4 і 2 рази на узі, коли планували, НІКТО!!!!!! Неказав здавати ніяких аналізів. Я була зла, я того не розуміла. В мене купа питань, люди дійсно ходять щось здають, пьють, планують, Мені Ніц. А, тіки вітамін Е пила, Чи то я так потрапляла до лікарів, незнаю. Тому є такі переживання на рахунок лікаря. Нажаль отака в нас медицина, поки в тебе не страшний випадок тебе перевіряти не будуть. В результаті, коли менш за все думала, тоді це і сталось. дві полоски.
я дуже щаслива, але невпевнена. а невідомість лякає більш всього.
і нехочу більше чути від лікаря: йди звідси прийдеш як щось станеться.

МарянаК
18.03.2009, 14:07
Дівчата привіт. У мене певно що почався токсикоз. Мене замучила нудота. Підкажіть хто як рятувався від цього. Чи то треба іти до лікаря? Не можу нюхати ніяких запахів. А їсти можу тільки кисленьке.

Мені, наприклад, нічо не помагає. Може трошки свіже повітря, фрукти, і все. Але як смакує кисленьке - на здоровя ( хоч шось смакує,то добре). Ну і менше жирного, гострого, жареного.

амелі
18.03.2009, 14:58

А кожен при цьому рятується як може-кожному помагає щось своє,тому методом спроб визначите-чи крекер солений по малюсінькому кусочку відкусувати чи чай з імбирем чи підкислену водичку з медом чи просто шматочок лимону.І якщо вас не" вивертає" по кілька раз на день-то до лікаря можна і не спішити з цим питанням,оскільки підтримуючу терапію призначають лише при тяжкому перебігу токсикозу .А так- то все "маленькі супроводжуючі "ознаки вагітності. Пройде трішки часу і в один день ви просто відчуєте,що вас уже не нудить і захочеться скуштувати "чогось такого" ,на що ще тиждень тому й дивитися не могли.

Tanuchka
18.03.2009, 15:02

В мене на тижні 4-5 помінявся смак, в роті щось відчувала неприємне, їсти не могла взагалі, хоча голод був
Але заставляла їсти себе, бо треба, допомогав бульон. Курячий, Рибій.
Але риба щось перестала йти мені.
Десь порадили пити чорний чай не міцний з лимоном. Допомагає. і взагалі тримаю щось на перекус, сухарік, яблучко. Бо в мене тошнота появляється на голодний шлунок.
понаблюдай за собою, що в тебе викликає нудоту тоді того намагайся уникати.

Kandy
18.03.2009, 15:04
ну то значить я все грамотно роблю. я рятуюсь водичкою з медом і лимоном. сьогодні ще спробую солений крекер. просто як справа доходить до обіду або вечері, то я аж голову собі ламаю щоб такого з’сти щоб не вивернуло. а нічого не їсти ж неможна.

Iryna
19.03.2009, 10:07
Мені порадили зробити узд у Прокопчук Наталії на Котика.Може хтось просвітить мене, чи там хороший той апарат узд? чи можна зробити фото малечі? і може хто знає приблизні розцінки в неї на узд?Наперід дякую!!!!!

Natalya Engy
19.03.2009, 10:52
http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=409239&postcount=21183
http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=409386&postcount=21201

Ось тут почитайте

галіна
19.03.2009, 13:12
я тільки що від лікаря:вже головка опустилась.Завтра маю йти в родом і незнаю чи брати щось з собою чи ні бо думаю що напевно положить в лікарню
http://puzyaka.ru/metric3/m5158.gif[/IMG[IMG]http://puzyaka.ru/metric3/m5158.gif (http://puzyaka.ru/metric3/)]

odree
19.03.2009, 13:19
я тільки що від лікаря:вже головка опустилась.Завтра маю йти в родом і незнаю чи брати щось з собою чи ні бо думаю що напевно положить в лікарню
[I MG]http://puzyaka.ru/metric3/m5158.gif[/IMGhttp://puzyaka.ru/metric3/m5158.gif (http://puzyaka.ru/metric3/)]

в мене пакунки були напоготові ще з 37 тижня. потім ще майже 5 тижнів каталися в машині :xaxa:

галіна
19.03.2009, 13:25
я тільки маю халат,тапочки і спальну сорочку і все,а купляти взагалі ще нічогісько некупляла:no:
http://puzyaka.ru/ub/preg/02.gif (http://puzyaka.ru/articles[i mg]http://puzyaka.ru/ub/preg/02.gif[/img]

SovaBa
19.03.2009, 13:33
О, то ви скорше, ніж я:-), я ще 2 тижні гуляю. Так думала, що заскоро народжу, що, напевно, в результаті переношу:xaxa:. Жах,яка я стала, тільки те і роблю, що пере Вчора в лікаря була, ніби все ок.

viltis
19.03.2009, 13:47
Ой, дівчатка, Ви як я ....ну, я теж починаючи з 37 тижня вже і негайно хотіла дитинку. Потім лікар казав, що якщо буду канючити, то дитинка не захоче вилазити і буду до 42 ходити.

Мій Ярчик народився в 39:)

odree
19.03.2009, 13:48
Ой, дівчатка, Ви як я ....ну, я теж починаючи з 37 тижня вже і негайно хотіла дитинку. Потім лікар казав, що якщо буду канючити, то дитинка не захоче вилазити і буду до 42 ходити.

Мій Ярчик народився в 39:)

а я не канючила, аде так і ходила :xaxa:

галіна
19.03.2009, 13:55
і я неконючу бо боюсь родити .з одного боку вже б хотіла а з другого ще б так ходила:xaxa:
http://puzyaka.ru/ub/preg/04.gif (hthttp://puzyaka.ru/ub/preg/04.gif

Іриска
19.03.2009, 14:28
Ура!!!!!!!! Я з вами... нарешті нет підключили! Як я за вами всіма скучилась!!!!!!!!! У нас все виглядає так: поклала нас лікарка на домашній стаціонар, лежати і відпочивати, бо почав тверднути животик.... от відлежуємось!!! І доречі: у нас буде синулька.... Так що я тепер постійно буду з вами всіма! П.С. Вілтіс, дуже за тебе рада!!!

veronka
19.03.2009, 14:53
добро дня всім майбутнім матусям)) у мене 16-17 тиждень, ходила до дантиста зубчик полікувати - тепер майже тиждень маю сильну зубну біль. Хто знає, які обезболюючі можна вживати вагітним?

SovaBa
19.03.2009, 15:01
О, галіна, в мене те саме! То дитину треба вже, і то конче, бо боюсь, що там з нею, але так переживаю за неї ж таки під час пологів, що ще б пару місяців походила вагітна...ОТО МАРАЗМ:8::8::8:

Svitlanka
19.03.2009, 15:02
Мені порадили зробити узд у Прокопчук Наталії на Котика.Може хтось просвітить мене, чи там хороший той апарат узд? чи можна зробити фото малечі? і може хто знає приблизні розцінки в неї на узд?Наперід дякую!!!!!

Я робила узд в ПРокопчук 31 грудня, дуже нею задоволена!!!! На Кртика це коштувало той час ( напевно за 2.5 місяці нічого не змінилось) 70 грн, причому мені зробили запис на диск і пару фото. Апарат там з нових!

veronka
19.03.2009, 15:05
чи хтось робив 3Д УЗД?:clapping: чи може знає чи десь ще окрім Інтер-соно це можна зробити? Буду дуже вдячна за інформацію:)

МарянаК
19.03.2009, 15:14
добро дня всім майбутнім матусям)) у мене 16-17 тиждень, ходила до дантиста зубчик полікувати - тепер майже тиждень маю сильну зубну біль. Хто знає, які обезболюючі можна вживати вагітним?

а попробуйте на ту сторону, де болить зуб плястерко сала прикласти. Ще помагає присідати - швидко і багато, але не знаю чи можна вагітним.
Мене щось вчора почало боліти в тазі: при русі біль ніби стріляє в хребет і в ногу. Може якийсь нерв простудила, але так пильнуюсь, що не повинна.

Tanuchka
19.03.2009, 16:16
а мені при болі зуба мудрості допомогав розчин соди з сіллю по чайній ложці. Але я не вагітна була. Зато коли сказали "різати" я так налякалась що отак полоскала полоскала в день по кілька раз, навіть на роботі що все пройшло і він сам виліз. А боліло жуть, їсти не могла, спати не могла. Лікар сказав що біль повернеться, всеодно треба різати. Але в мене все пройшло.

SOLODKA
19.03.2009, 17:21
Досвідчені мамочки у родомі радять виманювати малюка чупа-чупсом.Спочатку ви його трішки посмокчіть ,тоді промовляйте до пузика:Смачно? Хочеш? Ну тоді вилазь"І крутите чупа-чупсом біля животика і трохи нижче. Якщо малюк любить солодке -неодмінно вилізе!:xaxa:

levandivka
19.03.2009, 17:57
Досвідчені мамочки у родомі радять виманювати малюка чупа-чупсом.Спочатку ви його трішки посмокчіть ,тоді промовляйте до пузика:Смачно? Хочеш? Ну тоді вилазь"І крутите чупа-чупсом біля животика і трохи нижче. Якщо малюк любить солодке -неодмінно вилізе!:xaxa:

Точно, біля животика крутити? :confused:

Tanuchka
19.03.2009, 18:03
сьогодні з подружкою були на узі, її дивились, я закомпанію. На Батальній, в Дрелуги (здається, почерк не розбірливий) Ольги Василівни. Довго дивилась, приємно коментувала, мамочка пішла щаслива :) Думаю коли мені термін підійде може теж до неї піду. Вартість 30 грн.

Koza-Dereza
19.03.2009, 18:11
Мене нiчого не болить, нiчого не турбує, нi сiдалiшнiй нерв, нi живiт, нема головної болi, правда нудить по вечорам всеодно. Якби не пузо, то я б думала що навiть i не вагiтна.
Ще у мене задишка деколи, i це тiльки 12 тижнiв. У когось таке є? З Катериною я мала задишку аж на 7му мiсяцi, а не на 3му. Думаю що я поправилась просто... гiнеколог, проте, мене послала до лiкаря провiритись. Зробили кардiограму i ще посилають на "ехо кардiограму" ... не знаю точно що це таке. Казав що це не зовсiм звична рiч мати задишку ходячи на рiвному мiсцi так рано, хоче бути 100% впевненим що все нормально. Як менi цi всi лiкарськi походеньки надоїли. Брали кров вчора, поставили синяка величезного. Я забула та й одягла сорочку з коротким рукавом, як наркоманка...

Іриска
19.03.2009, 18:24
дівчатка, у когось на терміні 27-29 тижнів тверднув животик без болю? а то я і магней п"ю, і валер"янку, а мені не проходить.... і лежу вже 2 тижні....

галіна
19.03.2009, 18:28
попробуйте часник пожувати:y:
httphttp://puzyaka.ru/ub/preg/07.gif (http://puzyaka.ru/articles/userbars/)://puzyaka.ru/ub/preg/07.gif

Мене щось вчора почало боліти в тазі: при русі біль ніби стріляє в хребет і в ногу. Може якийсь нерв простудила, але так пильнуюсь, що не повинна.[/QUOTE]
а мене так болить в попі так що я неможу в ночі перекрутитись.А колито їхала в маршрутці ,прийшлося виходити а я неможу навіть встати на ногу:(
Це таке відчутя ніби нерв защімляє і відпускає.Питала в лікаря,вона мені сказала колись ще до вагітності простудилась ,а тепер воно все на верх вилазить:bad:

Ірушка
19.03.2009, 19:08
Я все чекаю моменту,так як пишуть на форумах, коли прокинуся і зрозумію все токсикоз закінчився, останній тиждень вже вважала себе героем.Ага,вчора все повторилося з новою силою, до сьогоднішнього дня як згадаю погано стає.Все лице і шия в червоних цяточках.Ще й чоловік получив, бо запізнився на півтори години,а мені було дуже зле і я з нетерпінням чекала що він принесе мені консервовані ананаси і мене попустить.Вчора поплакала добре, попросила пробачення в чоловіка що я така нестримана, зїла банку ананасів і солодко заснула просячи в дитинки пробачення, зате що мама трохи дурна і плаксива.

Nanochka
19.03.2009, 19:43
а в мене завтра мабуть на ранок те саме буде, від незвички :-)

Додано через 4 хвилини
Птася,а ти не чула за лікарку Колодій Оксана Іванівна.я стою у неї зараз на обліку і вона мені дуже подобаеться,знаю що вона окрім того і рода приймае на Джамбула

привіт. я тут новенька, але побачила прізвище знайоме і вирішила написати.
не хочу вас лякати, але мені лікарка спочатку також сподобалась, а потім проявила неймовірну халатність, яка закінчилась плачевно. я була вагітна і в кінці 3-го місяця почалась мазанина. я з лікаркою консультувалась, їздила до неї, і вона не зробивши ні огляду ні аналізів назначила лікування. коли крім мазання почало тягнути в поясниці я хотіла лягати в лікарню, і дзвонила до неї і казала шо може треба лягти на підтримку. а вона мені скзаала що не потрібно бо я вдома лікуюсь нормально і того шо вона мені сказала достатньо. потім вночі того ж дня мене все таки забрали в лікарню з "викиднем в процесі" і мені робили чистку. це було з пятниці на суботу. в понеділок я мала йти на друге УЗД і зразу до неї. ну звичайно я не пішла вже, а лікарка та навіть не подзвонила чому мене нема і як справи з мазаниною і поясницею. от така сумна історія. так шо моя порада, не довіряйте лише одному лікарю, бо в мому випадку я спілкувалась тільки з нею, нажаль:(:(:(:(

Malinka
19.03.2009, 19:48
дівчатка, у когось на терміні 27-29 тижнів тверднув животик без болю? а то я і магней п"ю, і валер"янку, а мені не проходить.... і лежу вже 2 тижні....
В мене животик то м'якший, то твердіший. Але нічого не болить, то я не переживаю. Думаю це нормально. Може дитинка повертається якось, от і твердішає.

Koza-Dereza
19.03.2009, 19:50
Все лице і шия в червоних цяточках.

В мене теж цяточки на щоках час вiд часу. З Катериною теж таке було. Чоловiк косо дивився, казав аби я позамазувала чимось. Я йому мало очi чимось не позамазувала. :tanksmile:

Ольга
19.03.2009, 19:50
В мене животик то м'якший, то твердіший. Але нічого не болить, то я не переживаю. Думаю це нормально. Може дитинка повертається якось, от і твердішає.
_
з 23 тижня це нормальний стан Вашого животика :)
этот период могут начаться так называемые схватки по Брэкстону Хиксу. Они проявляются в виде неожиданных ощущений боли и легких спазм в матке и являются частью ее подготовки к будущим родам. По мере развития беременности эти схватки постепенно усиливаются, но их ни в коем случае не следуют путать с настоящими родовыми схватками. На ранних сроках вы можете почувствовать эти легкие схватки, приложив руку к животу.

Koza-Dereza
19.03.2009, 19:52
Мене щось вчора почало боліти в тазі: при русі біль ніби стріляє в хребет і в ногу. Може якийсь нерв простудила, але так пильнуюсь, що не повинна.
а мене так болить в попі так що я неможу в ночі перекрутитись.А колито їхала в маршрутці ,прийшлося виходити а я неможу навіть встати на ногу
Це таке відчутя ніби нерв защімляє і відпускає.Питала в лікаря,вона мені сказала колись ще до вагітності простудилась ,а тепер воно все на верх вилазить:bad:

Нiчого ви не простудились! Це сiдалiшнiй нерв защемлено чи в тазу чи хребцями!!!! У мене i першої вагiтнсотi таке було, i тепер знов таке! Все пройде до мiсяця пiсля родiв! В рiдких випадках це затягується на довше, але в дуже рiдких випадках. Нiчим ви собi не допоможете, нажаль. Грiти не можна, масажувати теж здається не можна. Терпiть i не хвилюйтесь. Знайте що коли вас болить дупа, то принаймнi ще в одної вагiтної (мене) то саме болить :)

Ірушка
20.03.2009, 12:13
Вчора здала аналізи,всі в нормі крім гемоглобіну, почала пити таблетки.
Це напевне через токсикоз, тому що багато продуктів я перестала вживати і їм тільки вибірково те що мені заманеться, майже не їм мяса і спротивила гранати.
Сьогодні буду варити гречану кашу.

Яська
20.03.2009, 12:48

В мене таке було. Але якось само пройшло. Я коли лягала, оо живіт ставав як камінь. Коли сказала лікарці з ЖК казала слідкувати, але за 2-3 тижня пройшло. А що це було сама не знаю.

Мілана
20.03.2009, 13:22
Нiчого ви не простудились! Це сiдалiшнiй нерв защемлено чи в тазу чи хребцями!!!! У мене i першої вагiтнсотi таке було, i тепер знов таке! Все пройде до мiсяця пiсля родiв! В рiдких випадках це затягується на довше, але в дуже рiдких випадках. Нiчим ви собi не допоможете, нажаль. Грiти не можна, масажувати теж здається не можна. Терпiть i не хвилюйтесь. Знайте що коли вас болить дупа, то принаймнi ще в одної вагiтної (мене) то саме болить :)
І у мене була теж така проблема!Правда я ще тоді не була вагітна,ходила я на заняття з йоги і там дуже старалась...Біль у ділянці сідалищного нерва була нестерпна,спочатку ниюча,а далі поширювалась вздовж стегна.Скільки я тоді обстежень зробила (МРТ,ультразвук кульшового суглоба,рентгени різні,бо лікарі спочатку лікували артрит)скільки я відвідала різних лікарів "світил" котрі послідовно лікували мене різноманітними ліками...Аж ось пішла я до масажиста у вертебрологію в залізнодорожній лікарні і все як рукою зняло.Правда в перші місяці вагітності нога також давала про себе знати...Але все якось минуло...

Lesunya
20.03.2009, 16:11
Я все чекаю моменту,так як пишуть на форумах, коли прокинуся і зрозумію все токсикоз закінчився, останній тиждень вже вважала себе героем.Ага,вчора все повторилося з новою силою, до сьогоднішнього дня як згадаю погано стає.

Не повірите, але було те саме:) Десь в середині 3-го місяця токсикоз пішов геть, а на початку 4-го вернувся назад.:bad Я була в шоці! Намагалась уникати неприємних запахів, їла сухарики, яблука, а мене все одно не попускало... Думала, що токсикоз ніколи не закінчиться. А ні, закінчився - через 2 тижні все пройшло остаточно!!! Так що тримайтесь, полегшення не за горами!;)

Дівонька Зіронька
20.03.2009, 16:50
Всім привітик!

Прийміть і нас у компанію!
Мому животику 9 тижнів по словах лікаря :)
Ще не були на узі, та збираємося!

Сподіваюся що будемо ділитися разом цікавими ситуаціями з життя наших животиків

Дівонька Зіронька
20.03.2009, 16:52
Дівчата, мені лікар сказала - що хто йде до 12 тижнів здавати на торч інфекцію на Короленка 5, тоді аналіз безкоштовно, а так він коштує 300грн. Чи правда це? не стикалися з цим?

Tanuchka
20.03.2009, 17:02
Всім привітик!

Прийміть і нас у компанію!
Мому животику 9 тижнів по словах лікаря :)
Ще не були на узі, та збираємося!

Сподіваюся що будемо ділитися разом цікавими ситуаціями з життя наших животиків

Привітики, то наші животіки десь однакові :) в мене теж 9 тижнів. Але після узі.

Дівчата, мені лікар сказала - що хто йде до 12 тижнів здавати на торч інфекцію на Короленка 5, тоді аналіз безкоштовно, а так він коштує 300грн. Чи правда це? не стикалися з цим?

нічого собі, перший раз чую. Сьогодні була в лікарки вона мені дала купу аналізів пройти серед них і Торч, так от нічого не казала :confused: тіки написала щоб взяли аналіз що загроза.:no:

Дівонька Зіронька
20.03.2009, 17:10
:umbrage:угу, у мене лікар сказала про загрозу, бо тягнуло живіт з 14-по 19 лютого сильно як перед місячними, так прописали мені дуфастон по 2 таблетки, фолієву 3 таб, вітамінку Е - таб, і просто для вагітності йодомарин по 1 таб, вітрум прегна. Отакої то.

Про Торч аналізи тільки сьоні взнала в неї, я ще навіть на обліку не стою, а так - бігаю зайцем за гроші до лікарки з ближчої поліклінікі, наобум, каже колись в роддомі працювала.

Так що треба встигнути до 12 тижнів здати той аналіз, :shy: на вагітні штани зекономлю:xaxa:

Анютка
20.03.2009, 17:12
Так дівчатка, це правда, мені моя лікарка теж таке казала!!! Правда я пропустила це, бо у нас вже 13 тиждень закінчується :clapping:
Я теж ще не стою на обліку, планую наступного тижня. Сьогодні отримала результати ПАПП, ХГЧ - сказали все у нормі :y: Я така щаслива :clapping::clapping::clapping:

Дівонька Зіронька
20.03.2009, 17:13
Дівчатка, підскажіть будь-ласка, а то від інету голова обертом іде,

Що можна що не можна в першому триместрі, істи, купатися, інтим, ...
може маєте якісь цікаві ссилочки, я не можу нічого толком нарити, всюди кусками, а лікар як всім відомо - не маю часу на лекцію.

Доречі в антошці кажуть курси для вагітних безплатні, раз в неділю, хтось чув?

І ще одне, казали біля церкви Анни, є лікарня, в якій стає на облік, і там же всі аналізи можна здати. підскажіть де це є точно..

Дівонька Зіронька
20.03.2009, 17:20
Tanuchka

мені ще лікар від загрози сказала 4 тижні коханням не заматися.. отаке то, треба щоб плідне яце собі умостилося нормально в животику....

і ванну гарячу ні-ні, тільки душ до кінця вагітності

Дівонька Зіронька
20.03.2009, 17:22
Так дівчатка, це правда, мені моя лікарка теж таке казала!!! Правда я пропустила це, бо у нас вже 13 тиждень закінчується :clapping:
Я теж ще не стою на обліку, планую наступного тижня. Сьогодні отримала результати ПАПП, ХГЧ - сказали все у нормі :y: Я така щаслива :clapping::clapping::clapping:

Вітаю!!!!!!!!!!!!!:tanksmile:

Iryna
20.03.2009, 17:25
Дівчатка, я збираюся йти здавати торч-інфекції в понеділок на короленка, мені в реєстратурі сказали, що він безкоштовний для вагітних на любому терміні.

Анютка
20.03.2009, 17:28
Дівчатка, я збираюся йти здавати торч-інфекції в понеділок на короленка, мені в реєстратурі сказали, що він безкоштовний для вагітних на любому терміні.

то вже нам дасьте точну відповідь :) а у вас який термін???

Iryna
20.03.2009, 17:31
В мене вже 21 тиждень, прозвітую після понеділка що та як:y:

Анютка
20.03.2009, 17:32
В мене вже 21 тиждень, прозвітую після понеділка що та як:y:

ой я дєрьовня :xaxa::xaxa::xaxa: у вас же лінієчка є, а я не можу поставити, не хоче:(:(:(

Malinka
20.03.2009, 17:44
Я на Торч інфекції здавала 2 рази - 1) на 14 тижні 2) на 18 тижні вагітності. І 2 рази вні був безкоштовний. При чому то була ініціатива лікарів там на Короленка робити ще і повторно аналіз. Я думала що треба тільки 1 раз його здавати.

Дівонька Зіронька
20.03.2009, 17:45

Цікаво, дякую!! але чомусь мені здається всервіно лікарю який його робитиме тре буде дати якихось 30рублів...чи то вже не гроші? ну і медсестрі...

Дівонька Зіронька
20.03.2009, 17:48
Я на Торч інфекції здавала 2 рази - 1) на 14 тижні 2) на 18 тижні вагітності. І 2 рази вні був безкоштовний. При чому то була ініціатива лікарів там на Короленка робити ще і повторно аналіз. Я думала що треба тільки 1 раз його здавати.

Ой, а у мене папугай живе, чоловік притягнув нерозлучницю Глашу!
Блін, токсоплазмоз від неї може бути?
Лікар сказала - що то не добре птаха в хаті...а чоловік сказав що не віддасть її нікуда...
Я стараюся до її піддона не лізти зовсім. Він прибирає.
Які думки нарахунок птахи і токсоплазмозу?

Tanuchka
20.03.2009, 17:50
Tanuchka

мені ще лікар від загрози сказала 4 тижні коханням не заматися.. отаке то, треба щоб плідне яце собі умостилося нормально в животику....

і ванну гарячу ні-ні, тільки душ до кінця вагітності

ну, на рахунок ванної, я б іззадоволенням але в нас тіки душ. Хочу в суботу в аквапарк сходити, шкода що з горочок вже не попригаєш :no: але мені б і так поплавати.
А на рах. інтиму, мені в перші тижні і не хотілося, слабість, сонливість, не дотого було. Чоловік конєшно страждав. Але я почитала в неті що Секс навіть корисний при вагітності. єх, знайти би ссилочку для вас.. що дитинка теж довольна так само як і мама і зарядка для мишц, легше народити ніби потім.

знайшла ссилочку хоча б цю http://www.akusherstvo.ru/comment.php?what=article&cid=7&id=696

Tanuchka
20.03.2009, 17:54
Цікаво, дякую!! але чомусь мені здається всервіно лікарю який його робитиме тре буде дати якихось 30рублів...чи то вже не гроші? ну і медсестрі...

нашо? то що треба хіба щось давати? і що за всі аналізи? мені не шкода, але якщо вже починати..:8:

Які думки нарахунок птахи і токсоплазмозу?

Чула так само що можно заразитись, а що недавно приніс?
в мене кішка живе але більше року, то сказали що в мене вже імунітет має бути, але всеодно дали направлення на аналіз.

Дівонька Зіронька
20.03.2009, 17:56
ну, на рахунок ванної, я б іззадоволенням але в нас тіки душ. Хочу в суботу в аквапарк сходити, шкода що з горочок вже не попригаєш :no: але мені б і так поплавати.
А на рах. інтиму, мені в перші тижні і не хотілося, слабість, сонливість, не дотого було. Чоловік конєшно страждав. Але я почитала в неті що Секс навіть корисний при вагітності. єх, знайти би ссилочку для вас.. що дитинка теж довольна так само як і мама і зарядка для мишц, легше народити ніби потім.

знайшла ссилочку хоча б цю http://www.akusherstvo.ru/comment.php?what=article&cid=7&id=696

а я читала що перші 2 місяці взагалі не бажано займатися коханням і на 9 місяці... краще прислухатися досебе.

нашо? то що треба хіба щось давати? і що за всі аналізи? мені не шкода, але якщо вже починати..:8:

:xaxa:млін... та вони всі так в руку заглядають лікари...якось не удобно...аж...

:confused:

попробую без грошей здати, у самої їх не багацько... а як не вийде - то вже напишу вам.

лікар сказала прийду з узі - напрваить на аналіз, так шо мінімум ще неділю нікуда не йтиму.
Сама також не маю уявлення про той аналіз як його здають.

ОЙ ДІВЧАТА, ПІДСКАЖІТЬ, НА УЗІ МАЮ ЙТИ НА нАУКОВІ В ПОЛІКЛІНІКУ.
ЗАРАЗ ТАМ ТРЕБА ПИТИ ВОДИ ПЕРЕД УЗІ.ЧИ ВСЕ ЗМІНИЛОСЯ?
ЯК СЕБЕ ГОТУВАТИ ДО УЗІ.
ХЕЛП.

Tanuchka
20.03.2009, 18:00
:xaxa:млін... та вони всі так в руку заглядають лікари...якось не удобно...аж...

:confused:

попробую без грошей здати, у самої їх не багацько... а як не вийде - то вже напишу вам.

чесно я навіть не уявляю як здавати той аналіз, тобто як його здають, тому навіть і не думала про гроші давати, хіба що скажуть.

А коли ви йдете?

Ірушка
20.03.2009, 18:09
Щодо токсоплазмозу то він передається від котів, а коти заражаються зївши хвору мишку, так що якщо киця домашня і не гуляє на вулиці переживати немає чого.
В мене в знайомої кіт все життя в хаті і токсоплазмозу нема, а я набавилася в свій час котів в селі і титр був вище норми, але не набагато.
Від пташок передається інша хвороба, теж не дуже безпечна для вагітних, але не памятаю яка.
А щодо інтиму моя лікарка сказала утримуватися весь перший триместр, нам залишився ще один тиждень))))))))))))))))))))))

Tanuchka
20.03.2009, 18:16
А щодо інтиму моя лікарка сказала утримуватися весь перший триместр, нам залишився ще один тиждень))))))))))))))))))))))

Ух.. Хіба ж це реально? :confused:

Дівчатка пятниця, вже на носі вихідні. Вдалого всім відпочинку!
Ура!!! Можно повалятись вдома в ліжкууууу.

Malinka
20.03.2009, 18:24
в мене кішка живе але більше року, то сказали що в мене вже імунітет має бути, але всеодно дали направлення на аналіз.

В мене кішка 3 роки вже. І я також була впевнена шо вже перехворіла тим токсоплазмомзом і маю імунітет. Але аналізи показали, що не маю :( То ж туалетик не прибираю, з кішкою не цілуюся і сире м'ясо стараюся їй не давати.

А гроші я за аналіз не давала. Мені таке навіть в голову не прийшло. Для чого?

Iryna
20.03.2009, 18:27
ОЙ ДІВЧАТА, ПІДСКАЖІТЬ, НА УЗІ МАЮ ЙТИ НА нАУКОВІ В ПОЛІКЛІНІКУ.
ЗАРАЗ ТАМ ТРЕБА ПИТИ ВОДИ ПЕРЕД УЗІ.ЧИ ВСЕ ЗМІНИЛОСЯ?
ЯК СЕБЕ ГОТУВАТИ ДО УЗІ.
ХЕЛП.

Я ніяк особливо перед УЗД не готувалася, старалася просто йти з повним сечовим міхурем, але завжди не витримувала і перед заходом в кабінет бігла в туалет:8:, але все було добре...:)

Ірушка
20.03.2009, 18:38
Ух.. Хіба ж це реально? :confused:

Дівчатка пятниця, вже на носі вихідні. Вдалого всім відпочинку!

Реально, мені дуже допомагає токсикоз, а чоловіку страх, що він нашкодить:xaxa:

SOLODKA
20.03.2009, 19:05
Лікар.коли почув .що я о 8 годині вечора лягаю на диван перед телевізором.сказав брати чоловіка і проеягом 2 годин збагачувати організм киснем.Якщо ви хочете мати здоров"я на 5-гуляєте 5 годин. на 2 -2 години.Лежання на дивані нічого корисного не дає.Якщо вам цікаво .можу розповісти про інші незвичайні поради типу шо ви п"єте,як спите,якою водою миєтесь.:xaxa:

lapocka
20.03.2009, 19:16
Повний сечовий міхур при УЗД вагітних має бути тільки тоді коли вимірюється довжина шийки матки, це в основному відбувається спочатку, а пізніших оглядах не варто себе мучити:) (хоч мені в туалет майже завжди хотілось:xaxa: і особливо багато пити не треба було)

SovaBa
20.03.2009, 19:50
На рахунок токсоплазмозу: кіт заражається не з'ївши мишку:ninja:, а якщо їсть сире або недостатньо зварене м'ясо, переважно МРХ,чи свиняче, тому точно не має Т лише кіт, який їсть виключно корм:). Кіт є проміжним господарем без зовнішніх проявів хвороби, тому якщо планується вагітність-краще кота про всяк випадок полікувати. 15% людей є носіями Т, і не хворіють,тому найнебезпечніше захворіти під час вагітності.

veronka
20.03.2009, 20:03

Я здававала місяць-півтора тому у приватній лабораторії на Котика, коштувало це близько 120 грн. (їх там 2 разом). А про Короленка не знаю((

Яська
20.03.2009, 20:10
Моя знайома заразилась від пташок вдома під час вагітності чи перед нею я точно не знаю. Я забула як називається ця хвороба, але вона дає такий білий наліт на суглобах. Дитинці нічого, народилась здоровенькою, а вона потім лікувалась, бо була дуже ослаблена. Але мені здається це ще від виду пташок залежить.Головне не прибирати за ними, і недавати їм літами біля їжі.

Kvitka
20.03.2009, 20:26
Привіт, дівчата!:)
Певно з 12 тижня мене тут не було:) Класно, що стільки вагітних в темі сидить!
Переглянула кілька останніх сторінок. Зі свого боку щодо аналізів на ТОРЧ на Короленка можу сказати, що в листопаді вони були абсолютно безгоштовні. То якась державна програма. І сдавати їх треба справді 2 рази, т.я. лікарі дивляться динаміку показників, якщо є підозра, що ви можете чимось в гострій формі хворіти. Але я здавала лише раз. На другий сказали, що немає реактивів. До речі, не було ніяких черг і все дуже цивілно.
Щодо повного сечового на УЗО... також такого не чула. І на 6 і на 12 тижнях ходила с пустим міхуром і все мені нормально подивились. Щоправда, ходила в Інтерсоно:)

Ніколь
21.03.2009, 21:20
ТОРЧ інфекції треба здавати другий раз у випадку коли при першому аналізі були виявлені якісь позитивні результати, щоб перевірити динаміку і саму ж лабораторію. Якщо при першому дослідженні нічого не виявлено, то вони другий раз не роблять. Хіба би лише вагітна сама настояла і погодилась це оплатити, бо оскільки вони по направленням роблять ці ТОРЧ аналізи безкоштовно, то який їм сенс, тільки щоб впевнитись у першому результаті, по другому колу робити іналіз і не отримувати за це нічого ( це я про Короленка розповідаю).
А з повним міхуром на УЗІ треба йти на зовсім маленьких термінах, типу 6-8 тижнів.

Дівонька Зіронька
21.03.2009, 22:34
Лікар.коли почув .що я о 8 годині вечора лягаю на диван перед телевізором.сказав брати чоловіка і проеягом 2 годин збагачувати організм киснем.Якщо ви хочете мати здоров"я на 5-гуляєте 5 годин. на 2 -2 години.Лежання на дивані нічого корисного не дає.Якщо вам цікаво .можу розповісти про інші незвичайні поради типу шо ви п"єте,як спите,якою водою миєтесь.:xaxa:

а я не маю ніяких сил гуляти .. сижу на роботі з 10 до 6...іледве плетусь додомцю. в обід виходжу на вулицю.

Дівонька Зіронька
21.03.2009, 22:37
розстроїлась за пташку нашу, вже звикла до неї, а вона до нас.птася навіть сама в клітку вже залазе і дає себе закрити, це мега-досягнення в тренуванні. і кому тепер її віддати, ніхто не хоче...

SovaBa
21.03.2009, 23:08
Нічого вам від попугая не буде, не хвилюйтесь і не віддавайте-"птічку жалко:D". Я от собі на 5міс завела шиншилу, дуже задоволена, купа позитиву:rаdist:, чого і вам бажаю. А на рах.кота- скільки б не був дома кіт, він може заразитись Т будь-коли, і хазяїна заразити, навіть якщо кіт суто домашній. Тому, плануючі, раджу всім для профілактики звернутись до ветеринара і котика про всяк випадок полікувати, тоді під час вагітності точно Т не підчепите від свого улюбленця:), і з малям все буде ок!

Дівонька Зіронька
21.03.2009, 23:31
я напено нашу птасю до ветеринара занесу..в лабораторію.здам аналіз, нехай глянуть що там в неї:no:

Tanuchka
23.03.2009, 12:25
В мене кішка 3 роки вже. І я також була впевнена шо вже перехворіла тим токсоплазмомзом і маю імунітет. Але аналізи показали, що не маю :( То ж туалетик не прибираю, з кішкою не цілуюся і сире м'ясо стараюся їй не давати.

А гроші я за аналіз не давала. Мені таке навіть в голову не прийшло. Для чого?

От тому мені сподобалась моя лікарка яку порадили. Вона не так як інші одні кажуть не бійтеся, другі віддавайте кішку. А сразу написала направлення на Короленка, і все, здам всі аналізи тоді можно про щось говорити.
Туалет стараюсь теж не прибирати, хоча то завжди був мій обов"язок, Чоловік годує, а я туалет. М"ясо вона в нас рідко їсть. Переважно консерви.
А за гроші, я не розумію. Тут про це мова, сьогодні в лікарні перші аналізи здавала, там теж бабці, жінки до мене підходять питають скіки давати за аналіз крові? :confused:
Кажу нашо? десь хтось казав? У вас зайві гроші? вважаєте за потрібнем платіть. Але для чого я НЕ розумію. Я просто купляю в аптеці цю штучку (сатифікатор здається), шприц і йду з чистою совістю. Скажуть щось доплатити доплачу.

Tanuchka
23.03.2009, 12:27

а в мене починають гормони пробуджуватись. :xaxa:
раніш не хотілось а тепер пристаю до чоловіка :8:

Лікар.коли почув .що я о 8 годині вечора лягаю на диван перед телевізором.сказав брати чоловіка і проеягом 2 годин збагачувати організм киснем.Якщо ви хочете мати здоров"я на 5-гуляєте 5 годин. на 2 -2 години.Лежання на дивані нічого корисного не дає.Якщо вам цікаво .можу розповісти про інші незвичайні поради типу шо ви п"єте,як спите,якою водою миєтесь.

Ого треба то чоловікові сказати. Я тільки ЗА, але скоро втомлююсь. Я с роботи прихожу поїм і сили нема щось робити, буквально відразу засинаю.
9,30 я вже давно у вісні. А от вихідні дійсно треба гуляти.

Розкажи про інші поради. Цікаво.

МарянаК
23.03.2009, 13:06
Я собі навіть і не уявляю, як може токсикоз "зробити"добре. Я вже так замучуюсь, любий різкий запах - і я вже"спілкуюсь " з умивальником. Нині зранку, наприклад, мию голову, і від запаху шампуня як мене понесло...:bad:, ледве домила. Дівчата, може знаєте якісь косметичні засоби (мило, гелі, шампуні, плини, порошки...) без запаху, підкажіть будь ласка., мучусь сильно :(.

Lesunya
23.03.2009, 13:38
На жаль, таких засобів не знаю, але щиро Вам співчуваю, бо знаю, що то таке... З власного досвіду можу порадити піти в магазин і просто, по-черзі, нюхати косметичні засоби - ті, які сподобаються, купуйте! Це нелегко, але дієво! А ті засоби, які викликають рвотний рефлекс, краще сховати кудись до кращих днів або викинути (якщо не шкода). Так радила моя лікарка:)

Іриска
23.03.2009, 13:54
http://www.uaua.info/content/articles/3490.html Дівчатка почитайте, не пошкодуєте :)

Ірушка
23.03.2009, 14:01
[QUOTE=МарянаК;427362]Я собі навіть і не уявляю, як може токсикоз "зробити"добре. Я вже так замучуюсь, любий різкий запах - і я вже"спілкуюсь " з умивальником.

Ми ж про інтим говорим:xaxa:
В боротьбі з бажанням токсикоз не просто допомагає він заставляє забути взагалі про існування чоловіка.

Я сьогодні стала на облік, сказали пити елавіт і йодомарин.
Зважилась:8:я в шоці 66,5 кг., а що далі 80?
Вирішила що буду гуляти не менше чим 2 год. в день і не їсти на ніч.
Я не згодна з тим щоб здавати знову токсоплазмоз і цетамегалавірус.Особливо щодо 2 - го аналізу, в мене дуже низтький титр навіщо викидати 100 грн. щоб подивитися чи щось змінилося.
Токсоплазмоз напевне здам.
І ще лікарка сказала в травні здати аналіз чи не має вад в дитини, я сказала що не хочу, а вона переконує що це заради твого спокою.

veronka
23.03.2009, 14:33
[QUOTE=МарянаК;427362]Я собі навіть і не уявляю, як може токсикоз "зробити"добре. Я вже так замучуюсь, любий різкий запах - і я вже"спілкуюсь " з умивальником.

Ми ж про інтим говорим:xaxa:
В боротьбі з бажанням токсикоз не просто допомагає він заставляє забути взагалі про існування чоловіка.

Я сьогодні стала на облік, сказали пити елавіт і йодомарин.
Зважилась:8:я в шоці 66,5 кг., а що далі 80?
Вирішила що буду гуляти не менше чим 2 год. в день і не їсти на ніч.
Я не згодна з тим щоб здавати знову токсоплазмоз і цетамегалавірус.Особливо щодо 2 - го аналізу, в мене дуже низтький титр навіщо викидати 100 грн. щоб подивитися чи щось змінилося.
Токсоплазмоз напевне здам.
І ще лікарка сказала в травні здати аналіз чи не має вад в дитини, я сказала що не хочу, а вона переконує що це заради твого спокою.

Привіт усім. Мені лікар наказала пити "синій йод". Що це таке хтось знає???:umbrage:

veronka
23.03.2009, 14:35
Ще раз привіт. Ми вже на 19 тижні, а животик не росте - це так має бути?:( Я щось переживаю, завжди уявляла собі, що коли буду вагітна, то майже одразу з пузиком, а тут вже 5 місяць і майже ні гу-гу.:no:

pavuchok
23.03.2009, 14:45
[QUOTE=Ірушка;427404]

Привіт усім. Мені лікар наказала пити "синій йод". Що це таке хтось знає???:umbrage:

У нас дома є той синій йод, його виписували мому чоловіку але я щось непамятаю щоб там писало що можна вагітним:confused:
Сьогодні ввечері ще раз перегляну інструкцію, а ви поки неспішіть купувати.

pavuchok
23.03.2009, 14:49
Ще раз привіт. Ми вже на 19 тижні, а животик не росте - це так має бути?:( Я щось переживаю, завжди уявляла собі, що коли буду вагітна, то майже одразу з пузиком, а тут вже 5 місяць і майже ні гу-гу.:no:

Непереймайтесь:xaxa: у вас напевно ріст великий:xaxa: і дитинці там і так місця вистачає, ми теж до пяти місяців майже неросли, а тепер кожен день більшаєм, ширшаєм. Простий приклад в пятницю на роботі була в своїх спец брючках,а в неділю уже ледь влізла:xaxa::confused::xaxa:

tslezinska
23.03.2009, 14:51
[QUOTE=МарянаК;427362]
Цікаво, якою спокійною буде вагітна жінка, якщо аналіз покаже щось не те...
То може бути специфіка тілобудови. Є жінки, які практично не поправляються у стегнах, зате дуже швидко стає помітним животик. А в інших вся вага розподіляється рівномірно, в боки, в таз, в дупцю:) І на доволі великому терміні животика ще навіть не помітно, враження таке, наче жінка загалом поправилася...