КПК

Показати повну версію : Для майбутніх мам

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150

tslezinska
16.01.2009, 13:09
Но-шпа типу готує матку до пологів...Але насправді то ефект плацебо, тому можете не пити.
Щодо аналізів. Дівчата, а нашо ви здаєте той потрійний тест? Щоб мати зайві нерви? Що зміниться від того, якщо буде поганий результат? Ви менше будете любити дитинку в своєму лоні? Будете боятися, що народиться дитина з вадами? То справді бізнес, і ті аналізи не є обов"язковими. Існує просто закономірність між збільшенням виплат за народження дитини та збільшенням кількості усіляких аналізів, обстежень, а також їх вартості та розцінок лікарів у ПБ.

Vesnyanka
16.01.2009, 13:28
Щодо аналізів. Дівчата, а нашо ви здаєте той потрійний тест? Щоб мати зайві нерви? Що зміниться від того, якщо буде поганий результат? Ви менше будете любити дитинку в своєму лоні? Будете боятися, що народиться дитина з вадами? То справді бізнес, і ті аналізи не є обов"язковими. .
Читаю на форумі про аналізи і пригадую як проходила вагітність в моєї сестри в маленькому містечку: до 7 місяця лише раз в 2 тижні баночка і кров, аналіз на снід, в районі мазок на золотистий стафілокок, і 2 рази направлення на узд до львова. А коли сестра забрала обмінну карту в 7 міс. - то лише нагадали, щоб принесла довідку з пологового (бо родила у Львові). А тут сплошні аналізи протягом всієї вагітності. Можливо, коли щось не так чи дійсно в родини є якісь тяжкі спадкові захворювання - то потрібно. А так?.... Не знаю.

tslezinska
16.01.2009, 13:41
А ще знаючи, як ті аналізи в поліклініці робляться лівою задньою...то зовсім відпадає сенс навіть сечу й кров здавати. Як на мене, то набагато корисніше було б лікарям чітко роз"яснити вагітній жінцінаступне:
-- як вона має харчуватися, що категорично не можна їсти, а що навпаки дуже треба...
-- яким повинен бути режим життя
-- розписати схему прийому вітамінів: які і коли
-- коли треба зробити планові УЗД (це єдиний позитив для вагітних - подивитись на свою лялю, за умови, що УЗДист нормальний)
-- як розпізнати стафілокок і як з ним боротися
з правильним харчуванням та нормальним режимом життя відпаде проблема цукру в крові, низького/високого тиску, білка в сечі...Бо коли тобі розказують, які в тебе погані аналізи, полегшення не відчуваєш...

Lesja
16.01.2009, 13:57
привіт :)

знайшла чудову книжку для майбтніх мам: Ж. В. Цареградская. Ребенок от зачатия до года (http://www.u-mama.ru/read/article.php?id=1618)
і ще про природній догляд за дитиною, дуже раджу: Ж.В. Цареградская "Новорожденный. Основы естественного ухода и воспитания" (http://forum.pedis.ru/dload.php?action=file&file_id=2914&sid=440588968a269b24a3b60a35a887dc30)
кому лінь читати так багато, можете прочитати тільки другу книжку, там є достатньо практичних порад, щоб і мамі і дитині було добре :)

Ой ну просто не знаю як дякувати, я так шукала давно щось подібне, а то в тих книжечках, що в книгарнях немає серйозної інформації, лише водичка.Дуже дякую!!!

SovaBa
16.01.2009, 13:58
Ну,в мене просто був високий ризик, внаслідок курсу антибіотикотерапії... Тому я сама хотіла побільше всого здавати. Та і якщо б цього не було, я б наврядчи стрималась:-), дуже вже хочеться знати, що все добре!

Lesja
16.01.2009, 14:11
А ще знаючи, як ті аналізи в поліклініці робляться лівою задньою...то зовсім відпадає сенс навіть сечу й кров здавати. Як на мене, то набагато корисніше було б лікарям чітко роз"яснити вагітній жінцінаступне:
-- як вона має харчуватися, що категорично не можна їсти, а що навпаки дуже треба...
-- яким повинен бути режим життя
-- розписати схему прийому вітамінів: які і коли
-- коли треба зробити планові УЗД (це єдиний позитив для вагітних - подивитись на свою лялю, за умови, що УЗДист нормальний)
-- як розпізнати стафілокок і як з ним боротися
з правильним харчуванням та нормальним режимом життя відпаде проблема цукру в крові, низького/високого тиску, білка в сечі...Бо коли тобі розказують, які в тебе погані аналізи, полегшення не відчуваєш...

згідна з вами на 100%, тепер на вагітних просто бізнес розвивають, я це знаю точно - в мене сестра працювала в приватній клініці, то я такого наслухалась.....:shutup:

tslezinska
16.01.2009, 14:21
До речі, хочу ще розказати про токсоплазмоз. Я після всіх тих зданих аналізів почала цікавитись, що ж то за інфекції такі...Так от, токсоплазмоз у нас (та й не тільки у нас...) визначають абсолютно неправильно, тобто аналіз крові з наступним її дослідженням методом ПЦР, є неефективним. Токсоплазма мало не в половини мешканців планети є хронічною та протягом життя може викликати різноманітні хвороби та стани (в т.ч. кардіосклерози, проблеми з ЖКТ, хвороби печінки та нирок та навіть ракові пухлини), які жоден лікар з токсоплазмою не пов"яже!
Кому цікаво, про все це можете почитати тут (http://ovulation.org.ua/toksoplazmoz_ili_nevidumannaya_drama_s_naturi/).

Kasia
16.01.2009, 14:58
аналіз на токсоплазму роблять методом ПЦР, ІФА, люмінісентним+ банальний мазок (якщо є клінічні прояви - одним з яких є слиз у виділеннях, прошу не плутати з овуляторним слизом). Якщо усі ці методи підтвердять навнять токсоплазми, думаю варто задуматися над її лікуванням.
просто перед тим як довріти лікарю варто почитати самому і сходии на кілька консультацій. і и що пів світу цим інфіковано на мою думку, не є підставою це не лікувати ( тобто пригнічувати сильним імунітетом).

tslezinska
16.01.2009, 15:53
Я мала на увазі, що аналіз крові може дати негативний результат навіть при наявності вірусу в організмі. Півпланети інфіковано, але у 98% чомусь хороші аналізи...Отже, аналіз криво роблять...

Kasia
16.01.2009, 16:29
а я мала на увазі, що це неправильно писати " визначають абсолютно неправильно, тобто аналіз крові з наступним її дослідженням методом ПЦР, є неефективним". потрібно знати більше про методи. окрім того, методом ПЦР беруть не кров, а мазок. Кров- це метод ІФА.

Я мала на увазі, що аналіз крові може дати негативний результат навіть при наявності вірусу в організмі. Півпланети інфіковано, але у 98% чомусь хороші аналізи...Отже, аналіз криво роблять...

а це я взагалі не дуже зрозуміла. тобто всі хворі а ніхто нічого не бачить??
ви знаєте скільки хворіб можна приплести до паразитів, хламідій і т.д.??? навіть у вашому посиланні перелік не скінчений. немає повноціного методу діагностування всього. і не буде.
як нам мене ваші дописи суперечливі.

tslezinska
16.01.2009, 16:49
А нашій медицині та фармацевтиці дуже вигідно, шоб усі були хворими...тільки правдиву причину тих хвороб не всі можуть визначити, а комусь це просто невигідно. СНІД та дисбактеріоз також комусь вигідно було придумати, шоб потім все життя лікувати, а на СНІДі ще й відкати які!!!
Я знаю, що часто є очевидним, що в людини/дитини глисти/паразити, а лікують зовсім не від того...
Якщо ви маєте якийсь стосунок до медицини, то подальша дискусія, думаю, буде недоречною...

kati
16.01.2009, 16:52
СНІД це вигадка??????:eek: ого!

tslezinska
16.01.2009, 16:55
Шоб не офтопити, гілка про СНІД та історію його "винаходження" є на ЛФ.

амелі
16.01.2009, 17:09
а мені ношпу приписали 3 рази на день.......вона шо закріплює чи навпаки?:shy:

но-шпа готує до пологів шийку матки ( а не саму матку)-розслаблює та пом якшує для легшого розкриття

Kasia
16.01.2009, 17:10
я фінанасист і до медицини маю відношення, як до балету.. дискусію веду, тому що ваш допис є не обгрунтованим. відносно токсплазмиі і інших інфецій -прочитала багато інофрмації, а не тільки 1 статю яку ви запостили. вважаю, що перед тим як висловлювати думку потрібно більш детально досліджувати тему.
і щоб не оффтопити - закриваю дискусію.

Уляночка
16.01.2009, 17:19
Цікаво, як там Іриска..бідна сьогодні розпереживалася....

Irus'ka
16.01.2009, 18:01
Значить так :bazar: (спеціально для Іриски) виношу на ДП конфіденційну інформацію від гінекологів:
альфафетопротеїн безнадійно застарілий як надто варіабельний, такий що залежить від багатьох додаткових факторів, метод діагностики, аби брати його до уваги (в Європі вже років 5 як не призначають, лише у спірних і виняткових ситуаціях).
Результат (правильно інтарпретований - прочитаний) залежить від ваги, віку, маси вагітної, точної (!!!) дати гестації (тобто віку плоду з моменту зачаття 17 тижнів), наявності у вагітної захворювань внутрішніх органів (ГРВІ і легенький гастрит також беруться до уваги:p), аналіз здається лише натще, і в стані спокою -:babruysk:
Тепер врахуйте ще інструментальну похибку і людський фактор (читай грамотність лаборанта :scare:),
зважте все і подумайте чи вартує тривожити малечу себе і своїх рідних???
Ну,розсекречу вже до кінця: інтерпретувати результати генетичної експертизи кваліфіковано у нас вміють лише одиниці (якщо й ті вміють)
Будьте мудрі і виважені. Просто любіть своїх малеч!!!

Яська Березнева
16.01.2009, 18:01
То справді бізнес, і ті аналізи не є обов"язковими. Існує просто закономірність між збільшенням виплат за народження дитини та збільшенням кількості усіляких аналізів, обстежень, а також їх вартості та розцінок лікарів у ПБ.
Читаю на форумі про аналізи і пригадую як проходила вагітність в моєї сестри в маленькому містечку: до 7 місяця лише раз в 2 тижні баночка і кров, аналіз на снід, в районі мазок на золотистий стафілокок, і 2 рази направлення на узд до львова. А коли сестра забрала обмінну карту в 7 міс. - то лише нагадали, щоб принесла довідку з пологового (бо родила у Львові). А тут сплошні аналізи протягом всієї вагітності. Можливо, коли щось не так чи дійсно в родини є якісь тяжкі спадкові захворювання - то потрібно. А так?.... Не знаю.

Ой дівчата, як почитаю то все - бізнес на бізнесі сидить і бізнесом поганяє... Моя вагітність (2003 р.) проходила так: гінеколог в дільничій жіночій консультації виявила вагітність, послала на УЗД (робила на Джамбула, лікареві 20 грн. в кишеню). Виявили плід, вагітність приблизно стільки-то тижнів, серце б"ється. Все. УЗД занесла в консультацію, зробили картку вагітної, пройти диспансеризацію в дільничій поліклініці, стати на облік в дільничій дитячій поліклініці. Здавала аналіз на альфафетопротеїн в медінституті (прибл. 25 грн.), ще в жіночій консультації кров на резус-фактор, УЗД - скільки гінеколог призначила (пару разів), раз на два тижні - похід в консультацію, там - зважування, обмірювання живота, вимірювання тиску, аналізи на кров і сечу. Правда, був гіпертонус матки, чотири рази хотіли в лікарню класти, але я відмовилася. Дозволили лежати пляцком вдома, пити но-шпу, свічки з папаверином в одне місце. Народилася нормальна дитина в нормальний термін. А зараз дружина чоловікового брата вагітна - щось таке здавала, що я геть нічого не розумію, якийсь скринінг, якісь аналізи в міжнародні лабораторії, УЗД за 90 грн., кров з вени з двох рук... Кажуть, і то треба, і то треба, а чи справді воно то все треба...

kitka
16.01.2009, 18:10
І я то кажу, не знаю чи би мала терпіння на то все зараз, якби хотіла третю дитину.

Іриска
16.01.2009, 18:10
от така у мене історія: прийшла я до своєї лікарки, в якої вже робила узд і хочу народжувати, вона направила мене на повторні аналізи, бо той що мені видали сказала"....." погане слово... але я думаю вже мабуть не доцільно було робити, та ще й 130 грн заплатила за потрійний аналіз! але може буде мені спокійніше, не знаю! узд казала зробимо в четвер, коли будуть готові аналізи щоб не робити двіччі.! ось так - тепер тиждень в переживаннях! якось розумом і інтуіцією чую , що все буде добре, але от емоції.... я на роботі так плакала, що шеф не міг зі мною говорити...тепер аж соромно! дівчатка бережіть свої нерви і не звертайте ні на що уваги, а то я своїй коханій лялі заподіяла стрес, і мені ї так шкода!
П.С.: Іруська, дякую! гора з плеч.... от щодо 17 тижнів з моменту ЗАЧАТТЯ ...от якраз зараз у мене рівно 17 тижнів з моменту зачаття!!! а тоді було 14 тижнів...от і думай! може і те, що я робила сьогодні і покаже хороший результат!

Яська Березнева
16.01.2009, 18:13
І я то кажу, не знаю чи би мала терпіння на то все зараз, якби хотіла третю дитину.

А я так хочу другу:shy:... І бажано хлопчика:shy:... Але як начитаюся і наслухаюся того всього:shutup:...

дівчатка бережіть свої нерви і не звертайте ні на що уваги, а то я своїй коханій лялі заподіяла стрес, і мені ї так шкода!

Десь на другому місяці в мене почалися невеликі кровомазання, а моя гінеколог була у відпустці, то мене медсестра відправила до іншої. Сиджу, розповідаю їй, в чому справа, перелякана, в очах стоять слози, а вона сидить з реально кам"яним розмальованим лицем і сверлить мене поглядом, а тоді як викрикне: ТА ТО ВИКИДЕНЬ МОЖЕ БУТИ! Ну, а я людина емоційна, вразлива, то від того викрику, що от в будь-який момент може статися викидень, я переживала і регулярно плакала ВСЮ ВАГІТНІСТЬ. Слава Богу, що на дитині то все не відбилося. Потім мені сказали, що в неї чоловік якийсь великий бізнесмен, вона цілком може і не працювати, а в тій консультації сидить, просто щоб чимось зайнятися. Мені захотілося принести і показати їй "викидню", якій на той час було вже 5 місяців.

Златка
16.01.2009, 18:21
но-шпа готує до пологів шийку матки ( а не саму матку)-розслаблює та пом якшує для легшого розкриття

Не хочу нікого накручувати, бо кожен рішення приймає сам. Мені лікар сказав пити ношпу з 38 тижня. Довго думала-передумала, надумала таки пити, аби все було тіп-топ. Але... шийка матки в мене таки дуже погано вікривалась :scare: того виходить но-шпою тільки засипала свій організм.
Але знову наголошую - я нічого не раджу, робіть так, аби потім самій бути спокійною і відповідати за своє рішення

kati
16.01.2009, 18:23
о,дайте будь ласка посилання,цікаво почитати....

Іриска
16.01.2009, 18:24
я як завагітнію вдруге - втікну на 9 місяців в село!

Kasia
16.01.2009, 18:34
о,дайте будь ласка посилання,цікаво почитати....

це ви кому?? до мене??

kati
16.01.2009, 18:37
:) це до тслезінки,нарахунок обговоренння Сніду на Лф

Angel
17.01.2009, 00:14

а то неранувато її пом"якшувати?:beee:

SovaBa
17.01.2009, 01:12
Снід- така сама "вигадка", як і венеричні хвороби:-)! В організмі хворих знаходять специфічні антитіла! Не пишіть дурниць, бо ще почнуть думати, що безрозбірні статеві стосунки майже безпечні:-D, а от токсоплазмоз відноситься до так званих TORCH інфекцій, які надзвичайно небезпечні для плода(як і краснуха)! Визначати треба і можливо ,якщо є покази, просто не йдіть в приватні круті лабораторії, куди вас посилає лікар і щоб бабки скосити дає"скерування"з своїм прізвищем (якого в приватні платні клініки не потрібно!ви можете невагітні прийти-їм всерівно, раз гроші платите!)! Я наприклад ходила в Діагностичний центр,там госпрозрахункова лабораторія, мене туди посилала Гельнер(зав.генет.центру)без скерування, тільки на листочку писали для мене інформацію, і результати в мене всі були нормальні:-D

Galyna555
17.01.2009, 13:52
знаєте дівчата у нас дійсно є багато лікарів, які роблять помилкові діагнози. Це стосується і аналізів (особливо приватні лікарні), і УЗД (Лабораторія "Біокурс", що біля готелю Дністер). Це я переконалась на собі. Навіть на Джамбула моїй коліжанці на 7 міс вагітності сказали що плід завмер, при тому що родила вона здорову 9-ти місячну дитину. Від цього ніхто не застрахований. Я вважаю, якщо поставлений поганий діагноз потрібно звернутись ще до кількох спеціалістів, а потім робити висновки.

viltis
17.01.2009, 14:17
Ми сьогодні лежибокаємо...Татко поїхав на роботу до 3, а я планувала прибирати ...але так впадло:) В нашого Ляльчика з дня на день має народитись двоюрідна сестричка:)

Нарешті оприділились з каляскою:) І майже з лікарем:)

Єдиний неприємний момент -- почалися пристуди печії. Я в житті не мала тої печії, а зараз трохи є. Дала мужу завдання купити Боржомі. Будемо спасатись. Єдине, що мене цікавить. Та печія для лялі не шкідлива? Бо я то і потерпіти можу.

Сьогодні звернула увагу на лінієчки Златки і Юстинки...Боже, як той час летить. Ще ж зовсім недавно питали , ну, коли, коли ...а вже такі дітки великі.

Та й по собі бачу, що ніби ще вчора перечитувала про симптоми вагітності ...Боялась подивитись на тест:) а тепер...пузік випирає:))ляля так там бавиться:)) Вчора от мало за п"ятку його не вхопила:)

Ольга
17.01.2009, 14:27
Єдиний неприємний момент -- почалися пристуди печії.
в мене теж лише за вагітності є печія, іноді беру ренні, бо від болю аж нудить... Кажуть допомагає ще сиру гречку гризти, або молочними продуктами запивати :)

viltis
17.01.2009, 14:39
Олю...в Вас така маленька та лінієчка про майбутнє Щастячко, що відразу і не помітиш:))) Вітаю!!!! Нас все більше і більше:)

Та я вже теж прочитала , що треба молочко підігріте пити , Боржомі, і корінці якісь там гамати, інжир. Щодо Ренні, то боюся, що то все-таки таблетки...я і так відбиваюсь від всяких ношп, Прегнавітів і т.д. Стараюся максимально природньо відходити вагітність.

От недавно мало не посаврилась з подружкою. Вона мені радила лікарку в ПБ. Я її питаю, які плюси тої лікарки, а вона відповідає --- ВОНА СУПЕРОВА, БО НЕ ДАЄ МУЧИТИСЬ. ЯК БАЧИТЬ, ЩО ТЕБЕ БОЛИТЬ, ЗРОБИТЬ ПАРУ УКОЛІВ І УСЬО. ЛЕГКО ВРОДИШ. Мене аж перетрусило.... А багато ж напевно ведуться на таке. А ще мене нервують, коли КС називають "панськими родами"....

Ірушка
17.01.2009, 14:42
Щодо токсоплазмозу і приватних лікарень.Я здавала в приватній лікарні і обласній:то в приватній титр був більший в 20 різів, а в обласній лише в 5.І так по 2 рази в кожній лікарні я отримувала такий результат.Крім того в приватній ніхто мені не пояснив, що то таке і чи я на цей моментт хвора, чи колись хворіла а також не запропонували здавати аналіз на авідність.
Поїхала в обласну, правда дала в кишеню 100грн., мені пояснили все, я здала аналіз на авідність.Виявилося що антитіла старі, і це могло мати місце 10 років назад.І що переживати немає чого тому що титр занадто малий і показник G,тобто інфекція хронічна.
Нервів я зїла багато, а також витратила багато грошей на повторні аналізи.Але коли стався викидень і мій гінеколог переконувала що це може бути токсоплазмоз в мене були на руках готові аналізи.Але для перестраховки я знову поїхала в обласну лікарню і лікар ще раз повторив попередні свої слова.

Юстина
17.01.2009, 15:15
Ми сьогодні лежибокаємо...Татко поїхав на роботу до 3, а я планувала прибирати ...але так впадло:) В нашого Ляльчика з дня на день має народитись двоюрідна сестричка:)

Нарешті оприділились з каляскою:) І майже з лікарем:)

Єдиний неприємний момент -- почалися пристуди печії. Я в житті не мала тої печії, а зараз трохи є. Дала мужу завдання купити Боржомі. Будемо спасатись. Єдине, що мене цікавить. Та печія для лялі не шкідлива? Бо я то і потерпіти можу.

Сьогодні звернула увагу на лінієчки Златки і Юстинки...Боже, як той час летить. Ще ж зовсім недавно питали , ну, коли, коли ...а вже такі дітки великі.

Та й по собі бачу, що ніби ще вчора перечитувала про симптоми вагітності ...Боялась подивитись на тест:) а тепер...пузік випирає:))ляля так там бавиться:)) Вчора от мало за п"ятку його не вхопила:)

Не повіриш, а я нещодавно розглядала саме твою лінієчку і згадувала часи, коли моя була подібною... Час летить... Ми вже завтра святкуємо другий місяць народження!
Щодо печії, то мене вона просто мордувала останніх два місяці вагітності. Що не з"їм, чого не вип"ю - дискомфорт жахливий. В критичний момент вживала "Ренні". Але це природнє явище і ніц Ляльчику від того нема. Терпіть, майбутня мамуню...

Galyna555
17.01.2009, 16:07
Дівчата, а які вам вітаміни приписав лікар, які краще? І ще питання, а йодомарин треба пити? бо мені лікар сказала що обовязково, а коліжанка говорить, що від нього побічні ефекти, які впливають на розвиток дитинки. І я от незнаю що робити!!!:(

Юстина
17.01.2009, 16:47
Дівчата, а які вам вітаміни приписав лікар, які краще? І ще питання, а йодомарин треба пити? бо мені лікар сказала що обовязково, а коліжанка говорить, що від нього побічні ефекти, які впливають на розвиток дитинки. І я от незнаю що робити!!!:(

Я всю вагітність пила "Елевіт" і "Йодомарин". Дитинка повинна отримувати добову норму йоду, адже в продуктах харчування її є недостатньо. Був період, коли обов"язково треба було пити фолієву кислоту і "Магне В6".

Златка
17.01.2009, 20:07

А я терпіла-терпіла :8:, бо ренні пити не хотіла, від боржомі і поляни мене нудило, молоко не допомагало... :umbrage: доця родилася з таким волоссячком, що не всі дітки і в рік мають :crazy:, то весь медперсонал так і казав "ото ви певно від печії мучились" :D

Ольга
17.01.2009, 20:44
Я зосім перестала рухатися, спина ниє, бедра розходяться, то вирішила хоча б таким зайнятися:
http://www.youtube.com/watch?v=HG3z_6sWVhY

SovaBa
17.01.2009, 20:54
Йодомарин раджу пити, бо в нас ендемічна зона, йоду надходить в організм замало. А недостатність йоду в організмі мами може призвести до розумової відсталості в дитинки:-(, так нас на парах вчили, зокрема Кунинець.

SovaBa
17.01.2009, 21:01
Ольга, а у Вас який термін? В мене майже 7міс., стегна з внутрішньої сторони болять коли ходжу, рухаюсь. У Вас те саме? І ще справа в підребер'ї пекучий біль, сама не знаю, від чого:-(

Ольга
17.01.2009, 21:10
Зараз 15 тижнів. З першою вагітністю боліла сильно поясниця весь час - не могла лягти на спину, а з другою болять бедра ззовні. Так само як поясниця. Видно якісь хрящики розходяться... Після кількох вправ біль пройшов ;) УРА!

Anastasia
17.01.2009, 21:10
Я зосім перестала рухатися, спина ниє, бедра розходяться, то вирішила хоча б таким зайнятися:
http://www.youtube.com/watch?v=HG3z_6sWVhY

Олю! Ви вагiтна! Я щось пропустила :). Щиро вiтаю!

Ольга
17.01.2009, 21:13
Олю! Ви вагiтна!
:o угу :)
підпис малопомітний у мене...
Вже кілька років на форумі сиджу, що і пора другу дитину вже спланувати ;)

viltis
17.01.2009, 21:21
То капець:))) Я подивилась відео по ссилці Олі, тепер тим була на курсах...і дійшла висновку: мені треба повертатись на роботу:) Я всі ті вправи з дітками на розминці робила, а мені казали, що я крейзі і відправили в декрет:(

Щодо розходження кісток, то я їх теж почала відчувати буквально тиждень тому:) Але ввечері стараюся робити різні вправи, тому легше...і ще --треба більше ходити, тоді того так не відчуваєш. В мене ще проблеми з спиною, але я вже свого коханого привчила до легонького масажу наніч:)

а я сьогодні починаю збирання в ПБ. Починала з того, що обирала, щоб б то дитинці взяти. І ще, наробили ми нинько з мамою пеленок:))) Знаю, що не треба їх багато, але я їх більше для каляски-ліжечка- перевдягання робила.

Galyna555
17.01.2009, 21:50
Я всю вагітність пила "Елевіт" і "Йодомарин". Дитинка повинна отримувати добову норму йоду, адже в продуктах харчування її є недостатньо. Був період, коли обов"язково треба було пити фолієву кислоту і "Магне В6".

Я теж першу вагітність пила Елевіт та йодомарин, бачу, що і зарас треба. А Елевіт пється всю вагітність чи робиться перерва, бо я щось не памятаю?

Юстина
18.01.2009, 10:52
Я теж першу вагітність пила Елевіт та йодомарин, бачу, що і зарас треба. А Елевіт пється всю вагітність чи робиться перерва, бо я щось не памятаю?

Я пила всю вагітність. Від моменту, коли дізналася, що вагітна.

Curly Xena
18.01.2009, 12:50
Дівчатка, прочитала про йодомарин - жахнулася! Ясно що ТРЕБА ПИТИ!!!!!! Інша справа , що не з перших тижнів, а десь так тижня після 12 . Це потрібно і вам і мацьопі (якщо не хочете бути клієнтами ендокринолога пожиттєво (і то в кращому випадку)). Емоційно на це реагую , бо бачила наслідки не пиття йодомарину :(

Зорянівонька
18.01.2009, 14:37
Я йодомарину не пита. Малому казали давати - не давала. І дякувати Богу не бачу наслідків. Але то теж справа кожного. Пила періодично Елевіт. І все.
Правда кожного для пила фреш (ябка, морква, буряк, цитрусові...)

RybaKotyk
18.01.2009, 15:02
Одна дуже фахова лікарка вважає, що вважати наш регіон ендемічною зоною (регіон з нізким рівнем йоду) сьогодні вже неактуально, в зв'язку з тим, що ми їмо продукти зі всього світу і йод надходить з таких харчів, як наприклад, морська капуста, морська риба, тощо. При сбалансованому вживанії відповідних продуктів йодомарин можна не пити. Слід зауважити, що передозування йоду ще більш шкідливе для мами і лялі , ніж його недостача.

Leila
18.01.2009, 15:59
Деякі лікарі рекомендують просто нормально харчуватися, а не пити вітаміни, і наш організм теж підказує. то одне хочеться, то друге, я сьогодні звонила до своєї лікарки і питала про вітаміни, то казала їсти тільки натуральні продукти, а не ковтати таблетки. Каже що дитині і мені вистачить, хоч їм я мало, бо трохи ще нудить. в основному фрукти (ківі, яблука, гранати). Дуже хочеться смаженого насіння соняшника. А варену картоплю на гарнір, то взагалі навіть дивитися не можу. Організм розумний сам знає скільки чого треба, а з вітамінками може бути і передозування, а деяких вітамінів якщо забагато, то можуть бути вади розвитку дитини (наприклад віт. А і Д), хоча важко визначити скільки їх взагалі є в організмі, мало чи багато?

Lesunya
18.01.2009, 16:35

Я пила до 6 місяця вагінтності, а потім почалось літо і лікар сказав їсти свіжі вітаміни:)

Curly Xena
18.01.2009, 20:35
Одна дуже фахова лікарка

Едокринолог? Дитячий едокринолог?

RybaKotyk
18.01.2009, 22:36
Едокринолог? Дитячий едокринолог?

Це була порада доктора медичних наук, акушера-гинеколога. Щодо ендокринології у Львові. На свому досвіді переконолась, що ендокринологія у нас "розвинута" на дуже-дуже низкому рівні. Лікарі зазвичай знають лише, що таке цукровий диабет та йодомарин і більше нічого, але на цьому ендокринологія не закінчується. Наприклад, важко зробити сучасні гормональні аналізи, які вже у всьому світі відомі і давно застосовуються. Львівський лікарі про них просто не знают!!!

SovaBa
18.01.2009, 23:07
Де ж ви таких бездарних ендокринологів знайшли? Є на бічній личаківської ендокринологічний диспансер, там е суперські спеціалісти:-). На рахунок йодомарину: надлишок йоду не шкідливий, це помилкова думка! Просто в організмі створюється депо йоду, і він потім по потребі використовується!!! А наслідки йододефіциту можуть бути плачевні.

RybaKotyk
18.01.2009, 23:43
Де ж ви таких бездарних ендокринологів знайшли? Є на бічній личаківської ендокринологічний диспансер, там е суперські спеціалісти:-). На рахунок йодомарину: надлишок йоду не шкідливий, це помилкова думка! Просто в організмі створюється депо йоду, і він потім по потребі використовується!!! А наслідки йододефіциту можуть бути плачевні.

Знання приходить з досвідом. На жаль досвід показав що рівень центру бажає кращого. В ендокринологічний центр не проводить багатьох досліджень, особливо якщо це стосується сучасних методик. А, отже лікарі не можуть назначити відповідні аналізи.
А щодо йоду, накопичення не є функцією організму людини. Жир, холестерин тощо є хорошими прикладами накопичених надлишків. Йод не є виключенням. Передозування перш за все штучним йодом дає зворотній результат. Замість покращення діяльності щитовидки спричиняє зниження ефективності її функціонування.

SovaBa
19.01.2009, 01:10
Я писала, що там є хороші спеціалісти. Наприклад, Макар(прізвище:-)). А щодо аналізів, правда- бажає кращого, але головне-розумний підхід, а аналізи,нажаль, доводиться в приватних клініках здавати. Я про шкоду йоду чую вперше, бо доза в йодомарині для вагітних є неповною добовою потребою, бо враховується кількість йоду, яка в середньому надходить в організм з їжею. Всі толкові спеціалісти,яких за час навчання знаю немало, обгрунтовано радять його приймати, тому для себе принаймі можу зробити висновок, що краще не ризикувати:-)

SovaBa
19.01.2009, 01:19
Доречі, в організмі є багато корисних депо: кістки- депо кальцію, печінка- еритроцитів, така незамінна амінокислота,як тимін, надходить лише з їжею і в організмі не виробляється, а накопичується, і так можна довго перечисляти, це стосується і йоду:-)

Curly Xena
19.01.2009, 10:22
Це була порада доктора медичних наук, акушера-гинеколога. Щодо ендокринології у Львові. На свому досвіді переконолась, що ендокринологія у нас "розвинута" на дуже-дуже низкому рівні. Лікарі зазвичай знають лише, що таке цукровий диабет та йодомарин і більше нічого, але на цьому ендокринологія не закінчується. Наприклад, важко зробити сучасні гормональні аналізи, які вже у всьому світі відомі і давно застосовуються. Львівський лікарі про них просто не знают!!!

Вам просто не зустрівся хороший лікар. І, до речі, окремо існують спеціалізації гінеколог-ендокринолог - повірте, вони добре знають всі аналізи, які треба здавати. Успіхів у пошуку хороших лікарів.

viltis
19.01.2009, 10:50
Те, що йод потрібний,я не сумніваюсь ...але чому саме Йодомарин? Невже не можна вживати просто продукти, які насичені йодом ...і не вживати той Йодомарин?

Ольга
19.01.2009, 11:04
Вчора здається вже відчула перші рухи дитини. Казали, що другу вагітність скоріше відчутно рухи так ніби правду казали :)
І здається мені, що друга дитина значно активніша за першу буде...

viltis
19.01.2009, 11:08
Олю, а Ви ще на УЗД не ходили? не знаєте, хто там живе?:) нам на 14 тижні якраз сказали, що там хлопчик живе...

До речі, маю питання, а коли в Вас почало молозиво виділятись? бо я сьогодні проснулась, а вся рука мокра...від молозива. Пам"ятаю, що десь читала, що молозиво вже майже перед родами починає виділятись:) То для мене щось заскоро...

Ольга
19.01.2009, 11:14
Олю, а Ви ще на УЗД не ходили? не знаєте, хто там живе?:) нам на 14 тижні якраз сказали, що там хлопчик живе...

До речі, маю питання, а коли в Вас почало молозиво виділятись? бо я сьогодні проснулась, а вся рука мокра...від молозива. Пам"ятаю, що десь читала, що молозиво вже майже перед родами починає виділятись:) То для мене щось заскоро...

В мене щось ця лінійка погано відображає - насправді вже 16 тиждень...
На УЗД були на 12 то дитина показала нам дупцю :beee:

А молозиво в мене ніколи не виділялося за вагітності, і досить довго молоко прибувало після пологів. Фактично аж на 4 ніч молоко прибуло. Напевне це особливості кожного організму...

Андріана
19.01.2009, 11:14
Пам"ятаю, що десь читала, що молозиво вже майже перед родами починає виділятись:) То для мене щось заскоро...

неправда, я вже на 24-25 тижні мокра ходила:p

Lesja
19.01.2009, 11:33
Олю...в Вас така маленька та лінієчка про майбутнє Щастячко, що відразу і не помітиш:))) Вітаю!!!! Нас все більше і більше:)

Та я вже теж прочитала , що треба молочко підігріте пити , Боржомі, і корінці якісь там гамати, інжир. Щодо Ренні, то боюся, що то все-таки таблетки...я і так відбиваюсь від всяких ношп, Прегнавітів і т.д. Стараюся максимально природньо відходити вагітність.

От недавно мало не посаврилась з подружкою. Вона мені радила лікарку в ПБ. Я її питаю, які плюси тої лікарки, а вона відповідає --- ВОНА СУПЕРОВА, БО НЕ ДАЄ МУЧИТИСЬ. ЯК БАЧИТЬ, ЩО ТЕБЕ БОЛИТЬ, ЗРОБИТЬ ПАРУ УКОЛІВ І УСЬО. ЛЕГКО ВРОДИШ. Мене аж перетрусило.... А багато ж напевно ведуться на таке. А ще мене нервують, коли КС називають "панськими родами"....

КС ЦЕ ЩО - КЕСАРІВ РОЗТИН?ТО ЦЕ ПАНСЬКІ РОДИ?

Lesja
19.01.2009, 11:38

І мені приписав йодомарин по 1 табл. на день,я щось навіть не задумувалась що він може бути шкідливим для малюків, але багато чула про недоліки розвитку внаслідок дефіциту йоду.

Lesja
19.01.2009, 11:47
Ще хотіла запитати з якою метою призначають Магне В-6?а то лікар з ЖК призначив, коли я сказала що деколи зводить ногу вночі.

viltis
19.01.2009, 11:54
Так, КС- це кесарів розтин, і багато хто відноситься до нього як до привілею. Мов, коштує просто дорого, а так, не мучишся. Такі розмови спричиняють практично мою істерику. Не думала, що в нас такі люди ....але що поробиш...

Все, тепер я себе почуваю винною. Бо протягом вагітності жодних вітамінів не пила. Тільки всьо натуральне, всьо своє, свіженьке. ...Неа, ну там чуть-чуть фолієвої, Магне і йодомарину ...але зовсім трішки...

Андріана
19.01.2009, 11:58
Все, тепер я себе почуваю винною. Бо протягом вагітності жодних вітамінів не пила. Тільки всьо натуральне, всьо своє, свіженьке.

ну і молодець, що все натуральне!!!

Женічка
19.01.2009, 11:59
знаєте, про КР в більшості випадків "мріють" мамуні, які ще не родили.
я не зустрічала жодної мами, яка б після природніх пологів(якими б тяжкими вони не були) хотіла б другу дитину народити "з допомогою" КР.
КР для мене суцільні мінуси, справді співчуваю тим мамам, яким КР було обов"язковим, не можу назвати жодного плюса в цьому.

tslezinska
19.01.2009, 12:17
:) це до тслезінки,нарахунок обговоренння Сніду на Лф
Мене звати Тетяна. Посилання ось (http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=43608).

kitka
19.01.2009, 12:30
я не зустрічала жодної мами, яка б після природніх пологів(якими б тяжкими вони не були) хотіла б другу дитину народити "з допомогою" КР.

:ninja:Признаюся, в мене було таке бажання, але знаєте коли? Під час других пологів, коли почалися ті найболючіші схватки. Але коли почалися потуги, то я навіть не знаю, звідки ті сили беруться і фізичні, і моральні.... Тоді в голові лиш одна установка: тільки вперед і з "штурмом":tanksmile:.

Cifalius
19.01.2009, 12:42
Ще хотіла запитати з якою метою призначають Магне В-6?а то лікар з ЖК призначив, коли я сказала що деколи зводить ногу вночі.

Препарат рекомендується застосовувати:
нервозність, дратівливість, слабка тривога, минуща втома, невелике порушення сну; ознаки тривоги, наявність симптомів, таких як шлунково-кишкові спазми або прискорене серцебиття (у випадку здорового серця);
м’язові судоми, відчуття поколювання. Але я його пила не для того, щоб зняти судоми, а щоб тонус матки пройшов...пила навіть не максимум 8 таблеток на нобу, а 10!!! Короче пила магній б6+ валеріанка, ото був коктель!
А для судом пила Вітрум Остіомаг (там той самий магній та кальцій)

tslezinska
19.01.2009, 12:47
Доречі, в організмі є багато корисних депо: кістки- депо кальцію, печінка- еритроцитів, така незамінна амінокислота,як тимін, надходить лише з їжею і в організмі не виробляється, а накопичується, і так можна довго перечисляти, це стосується і йоду:-)
Ну, про накопичення усіляких речовин можу посперечатися...Кальцій, наприклад, для людей віком за 30 є доволі небезпечним, оскільки після 30 організм погано виводить кальцій, а він відкладається на стінках судин. Лікується це хіба хірургічним шляхом. Кажу це з повною відповідальністю, оскільки мій батько помер від закальцинованості аорти.

Lesja
19.01.2009, 12:47
Мене от лікарка "потішила", що двійняток народжують лише половина природньо і порадила "налаштовуватись" на КР,та які можуть бути плюси я бачу лише суцільні------, мені так важко з тим змиритись і буду робити все аби моїх дітки народились природнім шляхом, щоб я вперше нагодувала їх молочком а не якимись там сумішами лікарняними, щоб я почула їхній перший крик пригорнула до себе, як можна все це поміняти на "легкі безболісні КР" я не розумію

Lesja
19.01.2009, 13:01
Препарат рекомендується застосовувати:
нервозність, дратівливість, слабка тривога, минуща втома, невелике порушення сну; ознаки тривоги, наявність симптомів, таких як шлунково-кишкові спазми або прискорене серцебиття (у випадку здорового серця);
м’язові судоми, відчуття поколювання. Але я його пила не для того, щоб зняти судоми, а щоб тонус матки пройшов...пила навіть не максимум 8 таблеток на нобу, а 10!!! Короче пила магній б6+ валеріанка, ото був коктель!
А для судом пила Вітрум Остіомаг (там той самий магній та кальцій)

А як ви приймали його при тонусі?В мене УЗД теж показало тонус матки то лікарка назначила дуфастон я пила 3 тижні- завтра прийму останню таблетку, а які у вас симтоми тонусу, в мене твердне і тяне животик, от вчора знову почалось((((але я прочитала що закордоном гіпертонус ніхто не лікує, там це норма.

Xomka
19.01.2009, 13:14
Мене от лікарка "потішила", що двійняток народжують лише половина природньо і порадила "налаштовуватись" на КР,та які можуть бути плюси я бачу лише суцільні------, мені так важко з тим змиритись і буду робити все аби моїх дітки народились природнім шляхом, щоб я вперше нагодувала їх молочком а не якимись там сумішами лікарняними, щоб я почула їхній перший крик пригорнула до себе, як можна все це поміняти на "легкі безболісні КР" я не розумію

У мене був КР:(, хоча я дуже хотіла природні пологи. На мою думку єдиний плюс для КР в порівнянні з природніми пологами, це якщо є якась загроза для життя дитинки і велика загроза для життя мами. А вам, Lesja, можливо краще пошукати лікаря, який буде максимально налаштований на природні пологи? Бо якщо ваш лікар вже зараз на такому маленькому терміні (ще ж невідомо як будуть дітки лежати, скільки важити, яким буде ваш стан і т.д.і т.п.) готує вас до КР, то сумніваюсь що він хоче у вас приймати звичайні пологи, які є найкращими і для мами і, що особливо важливо, для діточок ІМХО

П.С. Хоч і називають КР "легкими і безболісними родами", я себе після того 2 місяці інвалідом почувала...

lapocka
19.01.2009, 13:24
А як ви приймали його при тонусі?В мене УЗД теж показало тонус матки то лікарка назначила дуфастон я пила 3 тижні- завтра прийму останню таблетку, а які у вас симтоми тонусу, в мене твердне і тяне животик, от вчора знову почалось((((але я прочитала що закордоном гіпертонус ніхто не лікує, там це норма.
Я також читала подібну статтю при мому гіпертонусі при вагітності. Закордоном просто вчать жінку правильно розслаблятись, при болях, що потім дуже допомагає при переймах. А в нас все гіпертрофіують, і лякають вагітних як можна. Живуть за принципом краще переговорити, ніж недоговорити:shutup:

Lesja
19.01.2009, 13:32
У мене був КР:(, хоча я дуже хотіла природні пологи. На мою думку єдиний плюс для КР в порівнянні з природніми пологами, це якщо є якась загроза для життя дитинки і велика загроза для життя мами. А вам, Lesja, можливо краще пошукати лікаря, який буде максимально налаштований на природні пологи? Бо якщо ваш лікар вже зараз на такому маленькому терміні (ще ж невідомо як будуть дітки лежати, скільки важити, яким буде ваш стан і т.д.і т.п.) готує вас до КР, то сумніваюсь що він хоче у вас приймати звичайні пологи, які є найкращими і для мами і, що особливо важливо, для діточок ІМХО

П.С. Хоч і називають КР "легкими і безболісними родами", я себе після того 2 місяці інвалідом почувала...

Ну вона так і сказала, що все буде видно по останніх тижнях,як дітки ляжуть і т.д.але наголосила що тепер набагато частіше кесарять мам з двійнятами, то мій чоловік теж не в захваті від неї і її поглядів "далекоглядних")))

IRUSKA*8
19.01.2009, 13:35

Повністю підтримую Xomky! Хоч після мого КР пройшло вже майже 10 місяців,але шов щей досі нагадує про себе, і часто вночі прокидаюсь заплакана бо сниться,що лікарка говорить:ГОТУЙТЕ ОПЕРАЦІЙНУ.......

pavuchok
19.01.2009, 13:38
Привіт! Нарешті і ми добились до інтеренету. Ми за цей час і встигли і перехворіти, і переїхати на іншу квартиру.
Зараз тільки подумала що лікарка нам приписувала йодомарин але коли сказала що пю вітамін Е, сказала що нетреба.Чогоб це?:confused::confused::confused:

Уляночка
19.01.2009, 16:48
Дівчатка, а коли можна побачити на узд,що в дитинки вже бється серденько...6-7 тижнів від зачаття, чи не так? П.С. Не для себе:bazar::p

Angel
19.01.2009, 17:40
Дівчатка, а коли можна побачити на узд,що в дитинки вже бється серденько...6-7 тижнів від зачаття, чи не так? П.С. Не для себе:bazar::p

Правильно!:moskali:

Angel
19.01.2009, 17:41

правильно:lol:

Angel
19.01.2009, 17:47
тільки шо прийшла з ЖК ......чую недоходжу я до 40 тижня...живіт стягнутий постійно,або хапає внизу живота(безболісно) так шо неможливо йти,мушу зупинитись шоб попустило. ше й незрозуміло як дитина лежить:bazar:,чую щикає зверху,а лікарка каже шо то неподібне на голову,і будь мудрим......завтра йду до лікаря в якого буду народ., ціково шо він мені скаже?:bor: казала лікарка шо може покласти.....

Curly Xena
19.01.2009, 23:21
тільки шо прийшла з ЖК ......чую недоходжу я до 40 тижня...живіт стягнутий постійно,або хапає внизу живота(безболісно) так шо неможливо йти,мушу зупинитись шоб попустило. .

Можливо, ви швидко ходите - в мене як іду дуже швидко (або під круту гору)- теж хапає - мушу зупинятися секунд на 10-20. Це коли мене чоловік вигулює :lol: А як маман - нічого не хапає, нормально ходимо.
В будь-якому випадку скажіть це лікарю в якого будете народжувати та зробіть узд

казала лікарка шо може покласти.....

звичайно, це залежить від ситуації, але просіться на лежання дома - в лікарні буде дуже важко (в мене родичка три тижні до пологів лежала в меді в патології - думала шизанеться:suicide:) Бережіться :)

Лідочка
20.01.2009, 00:00
Леся, сьогодні і вчора по стб десь біля 12,00 дня показували про двійнят, трійнят і чотиринят:) в животику з дня зачаття і до народження. Ото вам би подивитися, я дивилася два дні, так цікаво!!!!!

Cifalius
20.01.2009, 00:02

Добрий день у вашій хаті..про тонус і гіпертонус в цій темі є маса всього!!
В мене особисто був і тонус і гіпертонус, з останнім я провалялась в патології на Джамбула 2-ва тижні!! Але можна було нічого не робити, і втратити дитину!! :shutup:

Nadijka
20.01.2009, 10:35
Леся, сьогодні і вчора по стб десь біля 12,00 дня показували про двійнят, трійнят і чотиринят:) в животику з дня зачаття і до народження. Ото вам би подивитися, я дивилася два дні, так цікаво!!!!!
І я дивилась:shy: така краса....аж собі захтілось...:shutup:

Уляночка
20.01.2009, 10:38
І я дивилась:shy: така краса....аж собі захтілось...:shutup:

Як співала Лайма Вайкуле: "Еще не вечер, еще не вечер....":lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Женічка
20.01.2009, 10:43
і я дивилась!!!!
навіть не уявляла, що їм там так весело :) :) :)
я б теж хотіла близняток ще....

Іриска
20.01.2009, 10:46
Знання приходить з досвідом. На жаль досвід показав що рівень центру бажає кращого. В ендокринологічний центр не проводить багатьох досліджень, особливо якщо це стосується сучасних методик. А, отже лікарі не можуть назначити відповідні аналізи.
А щодо йоду, накопичення не є функцією організму людини. Жир, холестерин тощо є хорошими прикладами накопичених надлишків. Йод не є виключенням. Передозування перш за все штучним йодом дає зворотній результат. Замість покращення діяльності щитовидки спричиняє зниження ефективності її функціонування.
Підтримую!!! Найближча подруга надивилася рекламиі почала вживати Йодомарин! Раніше у неї проблем зі щитовидкою НЕ БУЛО!!! В результаті - 2 операції по видаленню пухлин....далі не коментую, але тепер без щитовидної залози і на гормонах до кінця життя! Це від вживання Йодомарину!!!:mad:

Curly Xena
20.01.2009, 10:57
Підтримую!!! Найближча подруга надивилася рекламиі почала вживати Йодомарин!

Вибачайте за злобну іронію, а гуталакс завдяки рекламі вона не почала вживати? Помічне!!!! Для призначення будь-яких вітамінів , ліків ітд є ЛІКАР!!!!! І лише він на підставі відповідних аналізів та знайомства з паціентом, після огляду ітд може щось призначити!!!! Ясно при при порушеній діяльності щитоподібної залози цього робити не можна !!!!! Бо всі такі мудрі - думають що можуть себе лікувати :suicide: Вибачайте , що так емоційно - однак , є моменти, коли люди роблять глупства самостійно, а потім шукають щось або когось - винних :(

RybaKotyk
20.01.2009, 11:54
Для призначення будь-яких вітамінів , ліків ітд є ЛІКАР!!!!! І лише він на підставі відповідних аналізів та знайомства з паціентом, після огляду ітд може щось призначити!!!! (

Ви абсолютно праві! Але наші лікари призначають вітаміни та інші ліки, такі як йодомарин, і навіть гормональний дюфастон, БЕЗ АНАЛІЗІВ! А вітаміни призначають всім, тому що так треба, не питаючи ані про харчування вагітної, ані про її стан здоров'я і можливі побочні дії. Це не профісійно!

Іриска
20.01.2009, 12:21
Вибачайте за злобну іронію, а гуталакс завдяки рекламі вона не почала вживати? Помічне!!!! Для призначення будь-яких вітамінів , ліків ітд є ЛІКАР!!!!! І лише він на підставі відповідних аналізів та знайомства з паціентом, після огляду ітд може щось призначити!!!! Ясно при при порушеній діяльності щитоподібної залози цього робити не можна !!!!! Бо всі такі мудрі - думають що можуть себе лікувати :suicide: Вибачайте , що так емоційно - однак , є моменти, коли люди роблять глупства самостійно, а потім шукають щось або когось - винних :(
Та Ви маєте рацію щодо емоцій - вони зайві! просто у нас призначають що йодомарин, що вітаміни для вагітних без ніяких аналізів.... Ви знаєте, що Елевіт можна приймати лише 10 днів на місяць? що штучні вітаміни стимулюють процес зупинки самостійного отримання вітамінів з продуктів харчування організмом? тут можна вести дискусію...але вона не є доцільною!!!

я_тут
20.01.2009, 12:49
Дівчата, доброго дня!
А підкажіть на якому терміні на УЗД вже можуть побачити стать дитини?

Curly Xena
20.01.2009, 12:50
Та Ви маєте рацію щодо емоцій - вони зайві! просто у нас призначають що йодомарин, що вітаміни для вагітних без ніяких аналізів.... Ви знаєте, що Елевіт можна приймати лише 10 днів на місяць? що штучні вітаміни стимулюють процес зупинки самостійного отримання вітамінів з продуктів харчування організмом? тут можна вести дискусію...але вона не є доцільною!!!

Та ж вагітна теж не "тварь безсловесна" - вона може запитати в лікаря - а скільки пити це або це? Я так зробила - в мене є розписаний графік прийому всіх вітамінів по тижнях. Плюс - коли треба слідкувати і їсти більше продуктів, багатих на вітамін В, на якому тижні налягати на продукти з Д3, до якого їсти сир та кальцієвмісні продукти , коли потреба організму в глюкозі зростає, коли пити той дискусійний йодомарин :) :suicide: , коли почати утримуватися від магне В6 ітд. Знову ж, будучи вагітною, здала аналізи на тиреотропні гормони - і нічим не ризикували заживаючи відповідні вітаміни. Ви хіба з свого лікаря про це не питали? Ну, а як не питали - то , що ж ....

Ніколь
20.01.2009, 13:02
Знову ж, будучи вагітною, здала аналізи на тиреотропні гормони - і нічим не ризикували заживаючи відповідні вітаміни. Ви хіба з свого лікаря про це не питали? Ну, а як не питали - то , що ж ....
Ксено, справа в тому щоб щось питати треба знати що питати. Я теж випитувала все що могла в лікарки( вона сама казала що таких допитливих і розумних в неї ще не було)....але поняття не маю що таке тиреотропні гормони, тому аналіз на них не здавала...... але я і вітаміни ніякі не пила..... зато іла фруктів ягід і овочів стільки, скільки напевно за все життя не зїла :)
Це все я до того веду що все таки більшість коли йде до лікаря то покладається на його професійність і мало хто піддає сумнівам доцільність призначених ліків, а от наші лікарі в більшості своїй далекі від того аби називатись лікарями...тому і призначають лікі про всяк випадок.... а випадки бувають різні.

Lesja
20.01.2009, 13:09

Дякую Лідочка!Ми з чоловіком дивились, справді дуже цікавий фільм, стільки нового і пізнавального, прямо як на замовлення показали)))

RybaKotyk
20.01.2009, 13:12
Та ж вагітна теж не "тварь безсловесна" - вона може запитати в лікаря - а скільки пити це або це? Я так зробила - в мене є розписаний графік прийому всіх вітамінів по тижнях. Плюс - коли треба слідкувати і їсти більше продуктів, багатих на вітамін В, на якому тижні налягати на продукти з Д3, до якого їсти сир та кальцієвмісні продукти , коли потреба організму в глюкозі зростає, коли пити той дискусійний йодомарин :) :suicide: , коли почати утримуватися від магне В6 ітд. Знову ж, будучи вагітною, здала аналізи на тиреотропні гормони - і нічим не ризикували заживаючи відповідні вітаміни. Ви хіба з свого лікаря про це не питали? Ну, а як не питали - то , що ж ....

Якщо знати про всі аналізи які треба здати, як їх розшифрувати, і які ліки і вітаміни вживати то або ти добрий лікар, або лікар тобі вже не треба. А якщо потрапиш на лікаря, якого питливі дратують з невідомого яких причин - його "профффесіоналізму" - то просто нема ради. Хоч бери та все пий :suicide:. Тому, на жаль, у нас лікар більше для паперів як для лікування і порад. Не відомо коли більше собі нашкодиш - послухавши чи не послухавши його.

Lesja
20.01.2009, 13:14
Ви абсолютно праві! Але наші лікари призначають вітаміни та інші ліки, такі як йодомарин, і навіть гормональний дюфастон, БЕЗ АНАЛІЗІВ! А вітаміни призначають всім, тому що так треба, не питаючи ані про харчування вагітної, ані про її стан здоров'я і можливі побочні дії. Це не профісійно!

І одне і друне мені призначили без аналізів:shutup:Ох ці лікарі:mad:

SovaBa
20.01.2009, 13:28
Переважно всі препарати лікарі призначають в залежності від перебігу вагітності. Якщо на все аналізи здавати, то з таким успіхом давайте визначати вміст кожного вітаміну в крові, щоб знати що призначати! Все добре вміру!

Cifalius
20.01.2009, 14:07
Дівчата, доброго дня!
А підкажіть на якому терміні на УЗД вже можуть побачити стать дитини?

мені особисто сказали на 12 тижні, і були праві - ДІВЧИНКА :shy:

Cifalius
20.01.2009, 14:33
[QUOTE=Curly Xena;403978]В мене дома лікарів багато - навчили :lol: А реально чути серцебиття педіатричним стетоскопом тижня так з 30. Може вам просто такий не зустрічався:shy:
Ксена...а чим відрізняється статоскоп, як ви там кажете..педіатричний від терапевтичного??? Часом не мембраною?? В педіатрів мембрана меньша, вони нею слухають маленьких діток...а взагалі статоскоп поняття одне, яке не ділиться...чим меньша мембрана тим меньше шансів почути серцебиття дитини...хіба своє :lol::lol:

Lesja
20.01.2009, 15:01
мені особисто сказали на 12 тижні, і були праві - ДІВЧИНКА :shy:

Я теж була на УЗД на 12 тиж, але ще не змогли сказати:mad:скоро піду знову то вже надіємось на хлопчика і дівчинку)))

Іриска
20.01.2009, 15:03
а ми були на 15 тижні на узд, результат - побачили лише чарівну попочку!!!!

Curly Xena
20.01.2009, 15:13
Для Cifalius
Спробую вам пояснити. КТГ ви напевно робили, відповідно, пам"ятаєте, що вам на животик кріпили давачі. Так от це УЗ давачі, робота яких заснована на методі Доплера. Перед тим як придумали таку систему для КТГ , ЧСС плоду міряли так - один давач (мембрана+пристрій підсилення сигналу - фонокрдіограф ) +пристрій відображення (ЧСС). Застосування КТГ раніше ніж 32тиждень є малоінформативним та веде до хибних результатів. Сам прилад - мембрана (зверху блочок підсилення), провід та коробок з таблом (туди ж вставляються батарейки). Мені сказали , що педіатричний (фетальний ) стетоскоп, що може застосовуватися з 28-30 тижнів і аж до пологів - так що за що купила, за це і продаю :)
П.С. Не плутайте його з ембріональним доплерівським вимірювачем - це та штукована, яка теж міряє серцебиття але має динамік, і лікар та матуся чують серцебиття мальоти (їх повно є в ЖК)

Curly Xena
20.01.2009, 15:21
а ми були на 15 тижні на узд, результат - побачили лише чарівну попочку!!!!

То будете мати сюрпризик пізніше - так цікавіше! Я стільки імен для дівчинки напридумувала - а мені на 20 тижні так підвели :) Довелося знову над іменами думати :) Так що насолоджуйтеся цим станом "А хто там" - це так приємно :)

амелі
20.01.2009, 15:23
звичайно, це залежить від ситуації, але просіться на лежання дома - в лікарні буде дуже важко (в мене родичка три тижні до пологів лежала в меді в патології - думала шизанеться:suicide:) Бережіться :)

Не лякайте дописувачок.Нічого страшного в патології немає.Коли мене до пологів клали в патологію, я ридала крокодилячими сльозами, бо мала страшенний страх, зумовлений навіюванням коліжанок та мами.Насправді все зовсім не так. В більшості там лежать такі ж мамусі,яким не сьогодні-завтра родити і які налякані не менше тебе, в більшості випадків такими ж "настроюваннями".

Curly Xena
20.01.2009, 15:31
Насправді все зовсім не так. В більшості там лежать такі ж мамусі,яким не сьогодні-завтра родити і які налякані не менше тебе, в більшості випадків такими ж "настроюваннями".

Я в принципі мала на увазі , що три тижні поза домом, в лікарні - то довго. Нікого не лякала :) А бережіться - це бережіть себе (а не стережіться патології ) :)

я_тут
20.01.2009, 16:01
Дівчата, а ще скажіть будь ласка
в школу вагітних потрібно попередньо записуватись чи як?

Curly Xena
20.01.2009, 16:09
Дівчата, а ще скажіть будь ласка
в школу вагітних потрібно попередньо записуватись чи як?

Так, ніби (це якщо ідеться про курси в жк). Вас туди має направити лікар з ЖК.

tslezinska
20.01.2009, 16:09
На курси підготовки до батьківства попередньо записуватися не треба. Як тільки дозріли до того, щоб їх відвідувати, приходите і визначаєте для себе графік занять. Є окрема гілочка про такі курси.

tslezinska
20.01.2009, 16:11
Так, ніби. Вас туди має направити лікар з ЖК.
Лікар з ЖК може хіба порадити ходити ан курси, які діють при тій же ЖК, але направляти вона не має жодних повноважень. Мене особисто нікуди не направляли, бо то не є обов"язковим. Вона мала якусь візитівку, дала її мені, сказала, якщо я туди вирішу йти, то щоб потім їй розказала, що там і як.

Curly Xena
20.01.2009, 16:21
Лікар з ЖК може хіба порадити ходити ан курси, які діють при тій же ЖК, але направляти вона не має жодних повноважень. Мене особисто нікуди не направляли, бо то не є обов"язковим. Вона мала якусь візитівку, дала її мені, сказала, якщо я туди вирішу йти, то щоб потім їй розказала, що там і як.

Мене мій лікар в ЖК запитав - ідете на наші курси? Випишу вам направлення. Я гречно відмовилися. (В картці - я її брала, коли ходила до терапевта, написав - від курсів при центрі здоров"я жінки відмовилася) :scare: - Чого?.

я_тут
20.01.2009, 16:44
а я мала на увазі не курси при жк, а курси при лічниці шептицьких

RybaKotyk
20.01.2009, 16:50
а я мала на увазі не курси при жк, а курси при лічниці шептицьких

До речі недавно Ольга писала про ці курси. Вони переїхали і зараз проводяться в церкві Єлізавети і Ольги на пл. Кропивницького. Щовівторку в 16.30. Сьогодні починається курс. Без попереднього запису.

Наталька
20.01.2009, 18:00
Всім привіт ,давненько я сюди незаходила....
Дівчатка підкажіть нівкого небуло набряків на руках і ногах ,у мене вони зовсім невеличкі ,я б може і уваги незвернула ,але побачила по обручці вона стала для мене замаленька ,лікар в ЖК каже що то поки нормально і причин для хвилювання ще немає ,а я щось неможу заспокоїтись(((

pavuchok
20.01.2009, 18:06
Знаю що дурне запитую, але...
Останім часом переживаю бо невідчуваю себе вагітною мій жахливий токсикоз пройшов і себе добре почуваю але чомусь дуже хвилююсь за дитину. На узі лишній раз іти нехочу, може є ще якісь основні признаки вагітності?

Ольга
20.01.2009, 18:12
Павучок не переймайтеся :) я взагалі забуваю, що вагітна... з першою вагітністю якось ще була зациклена на самому процесі вагітності, а зараз навіть уваги не звертається.
В мене майже такий термін як у Вас, то єдина ознака буває біль у бедрах і бажання їсти.

А курси добрі і на Шептицьких і на Левандівці... потрібно просто прийти, можна прихопити коханого мужа.

я_тут
20.01.2009, 18:49
Ага, в мене теж зараз такий стан, що я не відчуваю, що вагітна
тільки спина трохи болить, але вона в мене і так боліла, просто зараз більше

SovaBa
20.01.2009, 20:27
Наталька, а казали вам у вільний час стояти в колінно-ліктьовому положенні, щоб зменшувати тиск матки на сечоводи? Мені коліжанка казала, і лікар на узд.

Юстина
20.01.2009, 20:34
Наталька, а казали вам у вільний час стояти в колінно-ліктьовому положенні, щоб зменшувати тиск матки на сечоводи? Мені коліжанка казала, і лікар на узд.

Обо"язково треба стояти! Безперечно, зменшується тиск матки на кишківник. А ще дитинка має можливість вільно собі поплавати. На 7-8 місяці вагітності я так звикла стояти на ліктях (доня довго не хотіла повертатися голівкою), що вже і читала в такому положенні, дивилася телевізор і навіть умудрялася їсти...

Юстина
20.01.2009, 20:36
Всім привіт ,давненько я сюди незаходила....
Дівчатка підкажіть нівкого небуло набряків на руках і ногах ,у мене вони зовсім невеличкі ,я б може і уваги незвернула ,але побачила по обручці вона стала для мене замаленька ,лікар в ЖК каже що то поки нормально і причин для хвилювання ще немає ,а я щось неможу заспокоїтись(((

Я другу половину вагітності не могла одягнути обручку... Відчула, що таки одружена нещодавно! :lol::lol::lol:

Angel
20.01.2009, 20:38
Обо"язково треба стояти! Безперечно, зменшується тиск матки на кишківник. А ще дитинка має можливість вільно собі поплавати. На 7-8 місяці вагітності я так звикла стояти на ліктях (доня довго не хотіла повертатися голівкою), що вже і читала в такому положенні, дивилася телевізор і навіть умудрялася їсти...

Я ТОЖЕ ТАК ПОСТІЙНО СТОЮ...А ТОЛКУ З ТОГО МАЛО,НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ ГАМНЮЧКА МАЛА.....:lol:

SovaBa
20.01.2009, 21:26
Аngеl, не хвилюйтесь завчасно, бо люди планують, а Бозя керує:-D. В моєї коліжанки малий повернувся вже під час перейм, за кілька годин до народження!!!

Юстина
20.01.2009, 22:15
Я ТОЖЕ ТАК ПОСТІЙНО СТОЮ...А ТОЛКУ З ТОГО МАЛО,НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ ГАМНЮЧКА МАЛА.....:lol:

В мене повернулася дуже пізно. Справді, не переймайтеся завчасно.

pavuchok
21.01.2009, 12:00

Щось неможу зрозуміти як це ставати треба?:confused:

Наталька
21.01.2009, 12:03
Всім дякую за підтримку!!!
Я стою але напевно замало ввечері по 10-15 хв і то непостійно ,треба це буде зробити для себе обовязковим

Наталька
21.01.2009, 12:04
Щось неможу зрозуміти як це ставати треба?:confused:
Ну типу на четвереньках

я_тут
21.01.2009, 12:13
Доброго дня, дівчата!
Порадили мені тут одну книжку почитати Вильяма Серза
http://nazdorovie.com/library/books/sears/
Почала я її читати, так наче цікаво, але багато чого відрізняється від наших умов.
І от мені зацікавило, там описано, що в америці при самих пологах дозволено приймати будь-яку зручну тобі позу, тобто ти можеш народжувати на четвереньках, стоячи, лежачи на боку.
А хтось знає, у нас таке практикують в пологових будинках?
І ще там написано, що народжувати на спині дуже шкідливо для дитини і взагалі неправильно і незручно...

SovaBa
21.01.2009, 12:22
На колінах і на ліктях:-D. Живіт вільно "звисає", спина майже паралельна до ліжка(підлоги...)

Ulianka
21.01.2009, 12:28
На колінах і на ліктях:-D. Живіт вільно "звисає", спина майже паралельна до ліжка(підлоги...)
ще корисно, щоб дитинка швидше повернулася, полежати на дивані здерши ноги догори (на спинку дивана), а під попу покласти подушку

Cifalius
21.01.2009, 12:37

в мене коліжанка підлоги мила у свекрухи..кожен день, і сірники збирала!!! :lol:

Angel
21.01.2009, 12:39
ще корисно, щоб дитинка швидше повернулася, полежати на дивані здерши ноги догори (на спинку дивана), а під попу покласти подушку

я як так постояла,мені світ догори нагами став!:suicide: такн враження шо всі внутрощі аж під горлом,ужасне відчуття......краще в колінно ліктьовому....

Angel
21.01.2009, 12:40
в мене коліжанка підлоги мила у свекрухи..кожен день, і сірники збирала!!! :lol:

а при чому тут сірники? це ж вроді шоб скорше народити?:lol:

Іриска
21.01.2009, 12:52
це щоб скучно не було стояти - треба ж чимось зайнятись, от і вигадали збирати сірники!

Angel
21.01.2009, 13:08
це щоб скучно не було стояти - треба ж чимось зайнятись, от і вигадали збирати сірники!

Я знаю трошки інакше....збирати треба не стоячи на четвереньках,а вповний ріст і постійно згинатися

tslezinska
21.01.2009, 13:09
Доброго дня, дівчата!
Порадили мені тут одну книжку почитати Вильяма Серза
http://nazdorovie.com/library/books/sears/
Почала я її читати, так наче цікаво, але багато чого відрізняється від наших умов.
І от мені зацікавило, там описано, що в америці при самих пологах дозволено приймати будь-яку зручну тобі позу, тобто ти можеш народжувати на четвереньках, стоячи, лежачи на боку.
А хтось знає, у нас таке практикують в пологових будинках?
І ще там написано, що народжувати на спині дуже шкідливо для дитини і взагалі неправильно і незручно...
Ну на Батальній, принаймні, точно готували медперсонал приймати роди вертикальні. В медінституті зізнавалися, що теж могли б, але їм то не дуже зручно. А на спині-це найбільш неприродня поза для родів!!! Тому що дитинці, шоб вийти, треба долати бар"єр, і вона наче вилазить на гірку,а потім з неї спускається. Травматизм при народженні значно більший, ніж при вертикальних родах, коли сила тяжіння допомагає дитинці вийти. Можна ще на четвереньках або лежачи на лівому боці, це є цілком природні пози, згадайте хоча б тварин.

Ulianka
21.01.2009, 13:10
а при чому тут сірники? це ж вроді шоб скорше народити?:lol:
Angel, якщо не секрет да збираєтесь народжувати?

Angel
21.01.2009, 13:19
Angel, якщо не секрет да збираєтесь народжувати?

на Джамбула в Данкова,тільки шо від нього прийшла........13 лютого його вже небуде,тому треба постаратись до 13!!!!!!!:lol: а ви?

Ulianka
21.01.2009, 14:32
на Джамбула в Данкова,тільки шо від нього прийшла........13 лютого його вже небуде,тому треба постаратись до 13!!!!!!!:lol: а ви?
вибираю між Батальною та Мєчнікова: на Батальній уже народжувала в Ковальчука в принципі нормально, на Мечнікова радять, бо і ремонт і ціни нижчі - це так кажуть, сама ще не взнавала

Іриска
21.01.2009, 15:02
отримала нові результати аналізів по емейлу - ніби все в нормі.... завтра йду на узд з аналізами - чекаєм на позитивний результат та хочемо побачити хто у нас! так страшно....так хочеться, щоб все було чудово!!!

Уляночка
21.01.2009, 15:10
отримала нові результати аналізів по емейлу - ніби все в нормі.... завтра йду на узд з аналізами - чекаєм на позитивний результат та хочемо побачити хто у нас! так страшно....так хочеться, щоб все було чудово!!!

Все буде чудово....
А Ви відчуваєте, кого носите під серцем: хлопчика чи все ж дівчинку..що підказує материнське серце:shy:

Іриска
21.01.2009, 15:17
Все буде чудово....
А Ви відчуваєте, кого носите під серцем: хлопчика чи все ж дівчинку..що підказує материнське серце:shy:
віра і надія - що дівчинка...я чомусь до пузика звертаюсь як до дівчинки... таке відчуття! але якщо буде хлопчик - це також буде велика радість!:p

Уляночка
21.01.2009, 15:19
віра і надія - що дівчинка...я чомусь до пузика звертаюсь як до дівчинки... таке відчуття! але якщо буде хлопчик - це також буде велика радість!:p

ну от завтра і перевірите свою інтуїцію:shy: удачі і здоровячка вам з мацьопою!

Lesja
21.01.2009, 15:23
Мені теж скоро на узд то так хвилююсь чи все ок та і хто там.

Уляночка
21.01.2009, 15:29
Мені теж скоро на узд то так хвилююсь чи все ок та і хто там.

Ви у нас така унікальна, а тому і популярна на форумі, що, мабуть, у вас хлопчик і дівчинка..згадайде: Джолі-Піт, Лопес-Ентоні...
тенденція у мега-зірок:shy::shy::shy::shy::shy::shy::shy::lol::lol: :lol:

viltis
21.01.2009, 16:05
Улянко, треба тих всіх незнаючих до Іринки на консультацію....Вона ж вгадує всіх:)))

А ми сьодні з татком йдемо на курси:)) будемо фільмец дивитись:)

Уляночка
21.01.2009, 16:13
Улянко, треба тих всіх незнаючих до Іринки на консультацію....Вона ж вгадує всіх:)))

А ми сьодні з татком йдемо на курси:)) будемо фільмец дивитись:)

я їй вже пропонувала купити найдешевшу апаратуру і вгадувати..от би місцева Лотоцька в Щирці була:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Lesja
21.01.2009, 17:03
Так мені на роботі теж так кажуть, що я як знаменитості собі на заказ замовила тільки в нас все натурально вийшло, плюс я ще не знала, а всім говорила що хочу щоб двійнятка були, а чоловік сказав що я накаркала)))

Galyna555
21.01.2009, 18:30
Всім привіт!!! Вчора була в лікаря і вона сказала, що в мене виявлено антитіла. Скажіть будь-ласка чи в когось є резус-конфлікт ?
І що Вам казав робити лікар коли виявили антитіла ? Під час першої вагітності в мене їх не було, після пологів вкололи сировотку щоб їх не було у другій вагітності. Я просто розгубилася. Може з вас хтось щось знає???????:(:(

Ніколь
21.01.2009, 21:03
Всім привіт!!! Вчора була в лікаря і вона сказала, що в мене виявлено антитіла. Скажіть будь-ласка чи в когось є резус-конфлікт ?
І що Вам казав робити лікар коли виявили антитіла ? Під час першої вагітності в мене їх не було, після пологів вкололи сировотку щоб їх не було у другій вагітності. Я просто розгубилася. Може з вас хтось щось знає???????:(:(
В мене теж резус "-" і я під час вагітності багато консультувалась з зав.резусною лабораторією на станції переливання крові. Можете самі в неї проконсультуватись а також для перевірки ще там сдати аналіз на антитіла, бо в поліклініках деколи бувають помилки( сама переконалась). Але якщо в вас вже антитіла таки є.... ви вже нічим їх не заберете, лишається лише спостерігати за їх титром, і молитись аби він не ріс або ріс повільно. І ще погано якщо титр антитіл раптом зменьшується....
Розумію що може від мене ця інформація звучить не досить авторитетно..... раджу вам звернутись на станц.перел.крові до тої завідуючої, якщо треба координати в ПП напишу.

Уляночка
21.01.2009, 21:21

Скажіть, будь ласка, а який резус у доньки?

Ніколь
21.01.2009, 21:27
Хоча ти і не мене питала..... якщо кололи імуноглобулін то перша дитина народилась з резусом "+"..... інакше немає сенсу цей укол робити

Уляночка
21.01.2009, 21:36
Хоча ти і не мене питала..... якщо кололи імуноглобулін то перша дитина народилась з резусом "+"..... інакше немає сенсу цей укол робити

Це я знаю, Ніколь..тому що Любчик має мою 1-, тому нам нічого не кололи...потім ЗВ..памятаєш, я переживала, що не знаю, який резус був у тої дитинки...то тепер, коли знову завагітнію треба буде дуже добре контролювати антитіла

Galyna555
21.01.2009, 23:42

Дитина народилася з 1(+), при тому що антитіл до кінця вагітносты не було виявлено., правда з жовтушкою вона всетаки народилася.

Уляночка
22.01.2009, 09:52
Дитина народилася з 1(+), при тому що антитіл до кінця вагітносты не було виявлено., правда з жовтушкою вона всетаки народилася.

А кололи антирезусний?

Іриска
22.01.2009, 16:28
слухайте уважно: у сестри виявили також антитіла, резус-конфлікт був, виписали страшнючі таблетки...пити їх вона відмовилася і знайшла народний рецепт яким все вилікувала, якщо можна так сказати : берете середній буряк свіжий, давите з нього сік, додаєте перетертий лимон зі соком, шкіркою і мякоттю, та додаєте 1-2 ст.л. меду. Результат - за курс прийому не виявили жодного анти тіла! смачно і з користю! ставите в холодильник і п"єте зранку і ввечері десь 3 тижні до місяця, робите весь час свіжий сік, ну десь один раз на 2 дні, як вам вистачить! по 1 ст.ложці!

Іриска
22.01.2009, 16:32
І ще: були ми на узд сьогодні - ми вже 500 грам і більше 20 см, але знову не видно хто! Хоча лікарка сказала, що на хлопця не схоже, бо ніц не стирчить, але гарантувати дівчинку не може! І УСІ аналізи впорядку! ось так - пережила я в п"ятницю силезний стрес і навіщо воно питається? я б пішла на Короленка і влаштувала там скандал, але нервів шкода!

Lebidka
22.01.2009, 16:59
Ось, що я знайшла:
http://buk.at.ua/news/2008-10-19-689

Супер підбірка книг для майбутніх мам. :) Прочитайте, знайдете багато корисного. :)

Curly Xena
22.01.2009, 17:07
І ще: були ми на узд сьогодні - ми вже 500 грам і більше 20 см, але знову не видно хто! Хоча лікарка сказала, що на хлопця не схоже, бо ніц не стирчить, але гарантувати дівчинку не може! І УСІ аналізи впорядку! ось так - пережила я в п"ятницю силезний стрес і навіщо воно питається? я б пішла на Короленка і влаштувала там скандал, але нервів шкода!

Молодці!!! Добре, що все добре! Рада за вас! А хто буде - хіба це має значення? Аби здоровеньке :clapping:

я_тут
22.01.2009, 17:47
Дівчата, а якщо в мене третя B -, а в тата АВ четверта -, у нас ніяких конфліктів не буде?

Lebidka
22.01.2009, 17:53
Дівчата, а якщо в мене третя B -, а в тата АВ четверта -, у нас ніяких конфліктів не буде?

З чоловіком не буде (жартую) :)
А у ваших батьків і батьків чоловіка які резус-фактори??? Від цього теж залежитб резус-фактор дитини.

я_тут
22.01.2009, 18:28
З чоловіком не буде (жартую) :)
А у ваших батьків і батьків чоловіка які резус-фактори??? Від цього теж залежитб резус-фактор дитини.

ну це мабуть вже нереально вияснити
я знаю, що в моїх батьків + наче :umbrage:

viltis
22.01.2009, 18:40
Я сьогодні була в ЖК. в нас теж все по-маленько:)))) Правда казали, що певно до 40 не доходимо, бо великі і голівка вже досить низько.

Іриско, мені власне такий самий рецепт сьогодні лікарка про ті антітіла казала.

Я от дивлюсь на свою лінієчку, а тьотя вже так близенько біля калясочки:))Це тішить:)

Юстина
22.01.2009, 18:43
Дівчатка, а що там в нашої Mary F? Щось давненько її не видно і не чутно.

Galyna555
23.01.2009, 15:44
В мене теж резус "-" і я під час вагітності багато консультувалась з зав.резусною лабораторією на станції переливання крові. Можете самі в неї проконсультуватись а також для перевірки ще там сдати аналіз на антитіла, бо в поліклініках деколи бувають помилки( сама переконалась). Але якщо в вас вже антитіла таки є.... ви вже нічим їх не заберете, лишається лише спостерігати за їх титром, і молитись аби він не ріс або ріс повільно. І ще погано якщо титр антитіл раптом зменьшується....
Розумію що може від мене ця інформація звучить не досить авторитетно..... раджу вам звернутись на станц.перел.крові до тої завідуючої, якщо треба координати в ПП напишу.

Уявляєте Ніколь, я вчора зранку теж ходила здавати повторно аналіз на антитіла на станцію переливання крові. Взяли кров на аналіз, направили з цим до завідуючої, та сказала прийти за 2 год за результатом. Значить приходжу я туди вся перелякана, а вона мені говорить, що аналіз добрий, антитіл невиявлено. Завідуюча сказала, що до 7 міс приходити кожного місяця на здачу антитіл, після 7 частіше. А ви атитіла тільки там вже робили до кінця вагітності?

Galyna555
23.01.2009, 16:22
слухайте уважно: у сестри виявили також антитіла, ...... берете середній буряк свіжий, давите з нього сік, додаєте перетертий лимон зі соком, шкіркою і мякоттю, та додаєте 1-2 ст.л. меду. Результат - за курс прийому не виявили жодного анти тіла! смачно і з користю! ставите в холодильник і п"єте зранку і ввечері десь 3 тижні до місяця, робите весь час свіжий сік, ну десь один раз на 2 дні, як вам вистачить! по 1 ст.ложці!

А ви можете спитати у сестри чи це можна пити для профілактики, тобто щоб їх не було під час вагітності? Бо як бачите повторний аналіз не підтвердив антитіл, але хто-зна що буде дальше!!!!

Ніколь
23.01.2009, 16:49
А ви атитіла тільки там вже робили до кінця вагітності?
Так, тільки там і до самого кінця вагяітності.
І до речі та ж завідуюча, Світлана Львівна якщо я не помиляюсь, казала мені що "чудес не бывает" і антитіла якщо вже виникли то ніяк вже їх не позбутись.
А наглядно якщо попросити показати аналіз..... то кров з антитілами виглядає як мутно біло прозора емульсія де плавають червоні хлопья.
А без антитіл це виглядапє як ледь розоватий перламутровий розчин без осаду і хлопьєв.

Curly Xena
23.01.2009, 16:50
Я от дивлюсь на свою лінієчку, а тьотя вже так близенько біля калясочки:))Це тішить:)

І в мене вже той бузько долітає нарешті :radist: - вже так хочу свого мацьопчика бавити:D . похвалюся - була на узо - ми вже нарешті зробилися жирненькі (там такі щічки були....ууу), важимо багацько і повернуті ми так як треба (яке ж воно дитя порядне і мудре ;)) і ктг зробили - все гаразд. тепер основне завдання докормлювати мальоту і неперекормлювати себе;) - з останнім складніше :D

Galyna555
23.01.2009, 17:03
Так, тільки там і до самого кінця вагяітності.
.

У вас їх небуло до самого кінця?

Ніколь
23.01.2009, 17:10
У вас їх небуло до самого кінця?
не було, але в мене була перша вагітністоь, тому їх по ідеї за умови нормального перебігу вагітності і не повинно було бути.
У вас це не перша вагістість, тому вам треба за антитілами слідкувати уважніше........ якщо нраступного разу на аналіз підете на ст.пер.крові, то ви в завідуючої розпитайте все докладно, і про доцільність чи недоцільність вколоти імуноглобілін для профілактики на 28 тижні також.

Юстина
23.01.2009, 17:13
не було, але в мене була перша вагітністоь, тому їх по ідеї за умови нормального перебігу вагітності і не повинно було бути.
У вас це не перша вагістість, тому вам треба за антитілами слідкувати уважніше........ якщо нраступного разу на аналіз підете на ст.пер.крові, то ви в завідуючої розпитайте все докладно, і про доцільність чи недоцільність вколоти імуноглобілін для профілактики на 28 тижні також.

А як на рахунок другої вагітності? :D:D:D

Ніколь
23.01.2009, 17:19
А як на рахунок другої вагітності? :D:D:D
Ги Ги :lol::lol::lol:
Може років через 5 :p не скорше :agree:

Юстина
23.01.2009, 17:30
Ги Ги :lol::lol::lol:
Може років через 5 :p не скорше :agree:

А мені лікарі порадили, якщо надумаю, то бажано за років 2-3, бо далі буде важче. Наразі запаслася "Еротексом"...

Galyna555
23.01.2009, 17:35
А мені лікарі порадили, якщо надумаю, то бажано за років 2-3, бо далі буде важче. Наразі запаслася "Еротексом"...

Зі свого досвіду можу сказати, що чим дальше від перших пологів, і чим старшою стає дитина тим важче морально наважитися на другу, а через рік взагалі можна ненаважитися. Такщо подумайте дівчата.:radist:

Юстина
23.01.2009, 17:38
Зі свого досвіду можу сказати, що чим дальше від перших пологів, і чим старшою стає дитина тим важче морально наважитися на другу, а через рік взагалі можна ненаважитися. Такщо подумайте дівчата.:radist:

Ми ще поки не пройшли "акліматизацію"...

Curly Xena
23.01.2009, 18:00
Юстинка, Ніколь - для вас це буде актуально :)- я вже напевно десь це писала - в мене коліжанка, в штатах - ну народила першого, через два роки - другого. Малому десь місяці 5-6, вона ходить - ослаблена, схуднути не може - ну думає -все, прощай фігура :) . Дзвонить мамі - каже - мені, щось зле, втома ітд - мама ій - а ну, доця швидко тест - і в ванну :) :) :) На наступний день узд - it"s a boy :) - через пару тижнів копатися почав :) різниця між малими рік :)

Galyna555
23.01.2009, 18:18
Юстинка, Ніколь - для вас це буде актуально :)- я вже напевно десь це писала - в мене коліжанка, в штатах - ну народила першого, через два роки - другого. Малому десь місяці 5-6, вона ходить - ослаблена, схуднути не може - ну думає -все, прощай фігура :) . Дзвонить мамі - каже - мені, щось зле, втома ітд - мама ій - а ну, доця швидко тест - і в ванну :) :) :) На наступний день узд - it"s a boy :) - через пару тижнів копатися почав :) різниця між малими рік :)
Ну й правильно, вибавила зразу двох, а тепер собі відпочиває, і дуже наважуватися не треба. Доречі дівчата, ви знаєте, що після пологів дуже легко завагітніти? А це дійсно так, так що акуратно ви там :lol::lol:

Lebidka
23.01.2009, 20:05
ну це мабуть вже нереально вияснити
я знаю, що в моїх батьків + наче :umbrage:

Пояснюю: якщо мама має негативний резус-фактор ("-"),
то у мами на дитятко,
якщо у малюка "+", можуть почати вироблятися антитіла,
як на чужородний організм.

Якщо мама і тато мають "-", то вірогідність менша,
що дитя буде мати додатній резус.
Але є ймовірність успадкувати плюс "+" від дідусів і бабусь,
бо він є у ваших генах,
просто не переважаючий (рецесивна ознака).
Домінуючою (переважаючою ознакою) у вас обох є "-" .
Коли дві рецесивні ознаки поєднуються може вийти "+". :)

Сподіваюся вам зрозуміло. А що - то питайте.:dance:

-----------------
-----------------

У моїх батьків обох II-га група крові "+", а у мене II-га "-".
В мого чоловіка III-тя "+", а в синочка - не знаю,
але жовтушка після родів трішки була.

tslezinska
23.01.2009, 22:00
Хочу пожалітися на УЗДиста...Була сьогодні в центрі генетики на Лисенка, ходила до Війтовича, домовлялася з ним наперед по телефону (моя лікарка має з ним вась-вась, вона йому клієнтуру підганяє, а він обіцяв їх вчасно приймати). Прийшла, туди без черги інші лікарі заводять "своїх", якихось дідків та бабусь...в результаті в черзі я просиділа годину після призначеного часу, ще й виявилося, що мене в списку нема! Сам Війтович не має жодного поняття про медичну етику: прямо в очі каже, до чого б то придертися??? Розказав і про гіпертонус (я знаю, як виглядає на УЗД гіпертонус, але я там його не побачила!!!), загрозу викидня, передчасне старіння плаценти...роботу за комп"ютером припинити...Взяв 100грн (в приватній клініці така сама ціна) і сказав за 1,5 місяці на контроль прийти (ага, ще 100грн собі в кишеню поставити...). Я в нього і раніше була, але після сьогоднішнього візиту туди більше ні ногою!!!

tslezinska
23.01.2009, 22:04
У моїх батьків обох II-га група крові "+", а у мене II-га "-".
В мого чоловіка III-тя "+", а в синочка - не знаю,
але жовтушка після родів трішки була.
А ви щеплення від гепатиту робили в ПБ? Знайомі місяць тому народили, зробили щеплення, дитина через місяць жовтого кольору, як китаєць...Поїхали в лікарню.

viltis
23.01.2009, 22:06
Танюш, а чого Ви лінієчку не поставите?:))) то Вас можна вітати?:)

П.С. В мене в ЖК раз такий випадок був : здавала кров на аналізи ( ті, що для вагітних, з вени) . Спеціально прийшла в 7-50, щоб бути першою (хоча виявилось 2 кубіти мудріші за мене:). Стою я в черзі, і тут приходить жіночка з дочкою десь років 18 і каже --- пропустіть, їй зле, вона вагітна, в черзі їй важко стояти. Типу я не вагітна, і всі решта в черзі також:)))

Ніколь
23.01.2009, 22:11
Розказав і про гіпертонус (я знаю, як виглядає на УЗД гіпертонус, але я там його не побачила!!!), загрозу викидня, передчасне старіння плаценти...роботу за комп"ютером припинити...
Це я знов останньою взнала, чи ви не казали що вагітні і лінієчки немає вагітної?
Я вас вітаю !!! :) Бажаю легкої вагітності ;)

Lebidka
23.01.2009, 22:12
А ви щеплення від гепатиту робили в ПБ? Знайомі місяць тому народили, зробили щеплення, дитина через місяць жовтого кольору, як китаєць...Поїхали в лікарню.

Ні, не робили, ніяких не робили. Ми взагалі вдома родили і це була післяродова жовтушка, таке частенько буває.;)

Ніколь
23.01.2009, 22:14
Спеціально прийшла в 7-50, щоб бути першою (хоча виявилось 2 кубіти мудріші за мене:).
Напевно такі самі хитрі як я, заходили чорним ходом :shutup: :xaxa:

Ольга
23.01.2009, 22:15
Хочу пожалітися на УЗДиста...Була сьогодні в центрі генетики на Лисенка

Таню, я б узагальнила - на Лисенка з слабкими нервами нема чого йти.
Я вже кілька разів писала про діагноз моєї Юсті, який я лише на Лисенка чула - кіста двох півкуль головного мозку на 19 тижні вагітнсоті...

Curly Xena
23.01.2009, 22:23
Хочу пожалітися на УЗДиста...Була сьогодні в центрі генетики на Лисенка, ходила до Війтовича, домовлялася з ним наперед по телефону (моя лікарка має з ним вась-вась, вона йому клієнтуру підганяє, а він обіцяв їх вчасно приймати). Прийшла, туди без черги інші лікарі заводять "своїх", якихось дідків та бабусь...в результаті в черзі я просиділа годину після призначеного часу, ще й виявилося, що мене в списку нема! Сам Війтович не має жодного поняття про медичну етику: прямо в очі каже, до чого б то придертися??? Розказав і про гіпертонус (я знаю, як виглядає на УЗД гіпертонус, але я там його не побачила!!!), загрозу викидня, передчасне старіння плаценти...роботу за комп"ютером припинити...Взяв 100грн (в приватній клініці така сама ціна) і сказав за 1,5 місяці на контроль прийти (ага, ще 100грн собі в кишеню поставити...). Я в нього і раніше була, але після сьогоднішнього візиту туди більше ні ногою!!!

За що я люблю ІС і досить часто раджу його багатьом вагітним на форумі :
1. Пунктуальність. Чітко визначений час і ніяких блатних.
2. Якісна техніка (вагітність та серцебиття на 5-6 тиждень)
3. Спеціалісти, які направлені не на те , щоб залякати пацієнта, а на те щоб вагітна нормально доносила дитинку. В них майже відсутнє поняття гіпертонус - тобто вони не ліплять його кожній жінці. так само як плацентит ітд ітп. ОБ"ЄКТИВНІСТЬ, яку я не зустрічала в державних клініках.
4. Лікарі, на відміну від більшості в ЖК та пологових, реально знайомі з новими технологіями ведення вагітності (не перевантажують ліками), їздять на стажування закордон ітп.

ціни - за якість завжди треба платити :)

ПС- не люблю лише сюсюкання медсестер :shutup:

Koza-Dereza
23.01.2009, 22:32
ПС- не люблю лише сюсюкання медсестер :shutup:
Це звичайно ваше вподобання, але я думаю що сюсюкання куда лiпше нiж тупе гавкання.

Лідочка
23.01.2009, 22:53
Танічка, вітаю вас!!!! Хай Бозя допомагає вам рости здоровенькими і нехай це буде останній такий "спеціяліст" за всю вагітність, відтепер тільки хороші лікарі і основне!!! позитивно настроєні!!!!!!

Я вже кілька разів писала про діагноз моєї Юсті, який я лише на Лисенка чула - кіста двох півкуль головного мозку на 19 тижні вагітнсоті... - після таких новин в самої може зявитися кіста в мозку...

Ольга
23.01.2009, 23:41
Я вже кілька разів писала про діагноз моєї Юсті, який я лише на Лисенка чула - кіста двох півкуль головного мозку на 19 тижні вагітнсоті... - після таких новин в самої може зявитися кіста в мозку...
власне то було перед самим Різдвом, я якось спокійно прийняла новину, а батьки мої всі свята зі сльозами на очах провели... Потім то виявилося, що у багатьох дітей буває у період формування судин (скупчення вийшло судинок).

tslezinska
24.01.2009, 00:40
Всім дякую:) Взагалі-то я не збиралася світитися щодо своєї вагітності (:)), просто не знайшла, де ще можна пожалітися на безтактність наших "світил" стосовно вагітних. Я туди йшла, бо розраховувала не витрачати зайвого часу, оскільки була попередня домовленість, але ліпше б я пішла в "Простір"...Мені там набагато більше сподобалося, там не просто з розумним виглядом називають купу страшних термінів, а показують на зображенні, де що є, і чому так...Більше в той генетичний не піду!

SovaBa
24.01.2009, 00:42
На рахунок генет.центру, я на Узд ходила до Скляр О.В. Дуже-дуже задоволена, вона все уважно дивилась, видно, що досвідчена, і взагалі ввічлива, все пояснює. Запис по телефону, в черзі чекала максимум 15-20хв., вартість: 5днів тому платила 85грн, з записом на диск- 100грн.

Leila
24.01.2009, 00:49
Мені Війтович теж не дуже подобається, але гінеколог дуже його радила, напевно через велику дружбу, а взагалі не люблю коли нав"язують своїх лікарів, а просто пропонують чи радять, хоча достатньо раз піти і все ясно, а за вагітність то ж декілька разів треба йти. Лотоцька тепер не дуже популярна стала, чомусь? Є ще купа закладів і лікарів теж досвідчених і уважних крім Медко-генетичного центру

tslezinska
24.01.2009, 00:51
Напевно, криза їх геть з розуму звела...Я не розумію, за що такі гроші брати? Якщо до них за день людей 50 як мінімум приходить, це ж які гонорари вони мають!!!
І взагалі за той час, що я там просиділа, багато побачила: в іншому кабінеті якась кобіта зайшла і не виходила 2 години (що можна робити стільки часу???), з усіх кабінетів по черзі вибігали тьотки з горнятками і на весь коридор одна в одної перепитували, чи зробити ще чаю (в робочий час!), лікарки з інших кабінетів без черги проводили "своїх" клієнтів на УЗД. Крім того, мені після УЗД ще наполегливо радили зробити потрійний тест, натякаючи, що дитина може бути нездорова...на шо я їм сказала, що я цей тест категорично робити не збираюся, вони обурилися. Я так розумію, що в них залякування-то теж своєрідний бізнес...

guculyanka
24.01.2009, 01:05
Я ходила на вул Котика (бічна Личаківської трохи вище) в приватний кабінет, лікар теж паралельно працює на Лисенка. Дуже мені сподобалось, спокійно, чітко, без черги кілометрової, та ще й недорого 50 грн.
А від Лотоцької самі негативні враження.

Leila
24.01.2009, 01:15
Там працює Корінець і ще одна лікарка, Прокопчук Н.М, і ціни там пристойні і апаратура нова і на диск пишуть, теж і подивитися все можна бо є додатковий монітор

RybaKotyk
24.01.2009, 01:21
Крім того, мені після УЗД ще наполегливо радили зробити потрійний тест, натякаючи, що дитина може бути нездорова...на шо я їм сказала, що я цей тест категорично робити не збираюся, вони обурилися. Я так розумію, що в них залякування-то теж своєрідний бізнес...

Протрійний тест - це не що інше, як нахабне збирання грошей і залякування майбутніх мам. Для чого потрійний тест якщо результати УЗД є повнішими і значно точнішими. Його результати малоінформативні і нічого не міняють. Вплинути на плід не можна. Лише йому зашкодити переживаннями мамочки.
Але тоді, що без нього будуть робити генетики на Лисенка????:8:

Galyna555
24.01.2009, 11:05
Дівчата, а що таке потрійний тест? Це аналіз на торч-інфекції, чи щось інше? При першій вагітності такого не здавала та навіть не чула.

SovaBa
24.01.2009, 12:12
Потрійний тест- а-фетопротеїн, РАРР, і бета-ХГ. Їх вважають показовими в певні тижні вагітності на відсутність синдрому Дауна і Едвардса(хромосомні аномалії що проявляються розумовою відсталістю), spina bifida(спинна кила). Тест на с.Дауна-95% вірогідність, с.Е.-99%, тобто є інші фактори(1-5%), внаслідок чого вони м.б. позитивні- гострі запальні захворювання, сильні стреси, тощо.

Galyna555
24.01.2009, 13:37
А на якому тижні здають цей потрійний тест? Це обовязково?

SovaBa
24.01.2009, 14:39
То, думаю, не обов'язково, я здавала, щоб менше переживати, + були шкідливі фактори на 1-ому міс., в-ХГ і РАРР- приблизно в 12 тижнів, а-ФП- десь в 16-17

viltis
25.01.2009, 14:42
вчора ходили докуповувати останнє в ПБ :

виникли питання: 1)Які підгузки краще брати на перший час? Памперс, ліберо??
2) Купила родовий стерильний пакет і там є бахіли і шапочка....То їх заставляють вдягати??? а свої шкарпеточки ніззя??? чи то для мужа?
3) ви брали олійки, креми, присипки?? ато ми вчора з мамою прозрівали від кількості того всього. Але, згадавши пост про первородок-єбанашок наразі обмежились олійкою ( на крайній випадок мені буде).
4) є якісь спеціальні салфетки, щоб витирати груди. Їх треба? бо я думала, що груди і так чистенькі...

Suzi
25.01.2009, 15:30
1)Які підгузки краще брати на перший час? Памперс, ліберо?? ЗАлежить від вашої дитини - нам підійшли Хаггіс в зел. пачці, Памперси протікали. Радила б взяти невеличку пачку на пробу, а там побачите ,чи нема висипки.
3) ви брали олійки, креми, присипки?? ато ми вчора з мамою прозрівали від кількості того всього. Олійка мазати складочки, а під памперс Бюбхенівський крем під підгузник.
4) є якісь спеціальні салфетки, щоб витирати груди. Їх треба? бо я думала, що груди і так чистенькі... Груди не треба витирати чи мити частіше одного-двох раз на день (тобто тільки під час звичного душу), бо залишки молока і слинки мають захисні властивості.

Щодо шкарпеток - то я була в своїх, до самого кінця.

Ірена
25.01.2009, 15:49
Дівчатка, (знаю, що десь це було...) а розкажіть про свої перші ознаки вагітності? чи відчували ви це ще до затримки?

Женічка
25.01.2009, 16:07
дівчатка, так я в вашу гілочку зачастила, що мені сьогодні цілу ніч снилось, що я вагітна, і дівчинка в мене народилась.
кажу чоловікові, що хочу ще одненьке чудо, не зараз правда, треба мені трохи на ноги стати, а він :"ой, а я щось не знаю, чи потягнемо ми"
смішні ці чоловік, хай собі говорить, а я собі своє знаю:p:p:p

kati
25.01.2009, 16:10
і мені останнім часом лялі хочеться.....форум:)+одна подруга народила,друга ходить вагітна двома лялями...КРАСОТА!
....але теж не зараз.....:(

Уляночка
25.01.2009, 16:17

2) Купила родовий стерильний пакет і там є бахіли і шапочка....То їх заставляють вдягати??? а свої шкарпеточки ніззя??? чи то для мужа?
3) ви брали олійки, креми, присипки?? ато ми вчора з мамою прозрівали від кількості того всього. Але, згадавши пост про первородок-єбанашок наразі обмежились олійкою ( на крайній випадок мені буде).
4) є якісь спеціальні салфетки, щоб витирати груди. Їх треба? бо я думала, що груди і так чистенькі...
це хто так грубо про вас, га?

Лідочка
25.01.2009, 16:20

Та то десь лінк давали де одна досвідчена матуся:bazar: так "відзивалася":scare:

Уляночка
25.01.2009, 16:23
Та то десь лінк давали де одна досвідчена матуся:bazar: так "відзивалася":scare:

ану дайте той лінк, гляну, що то за "вумні" такі:banned:

kitka
25.01.2009, 16:28
:D:D:D/А я перечитую той вислів і вздовж і впоперек, думаю може буква десь пропущена, чи навпаки зайві букви є, чи може якийсь суржик...
Не можу повірити, що так хтось міг виразитися:confused:.

viltis
25.01.2009, 16:44
Та насправді, я не ображалась на таку назву. Пост досить цікавий, смішний. Про те, що майбутні мами в перший раз купляють стільки всього зайвого, що просто біда потім з тим всім.

От ви згадайте, чи було щось таке, чим ви досі не користуєтесь?....А врахувуючи, що вчора ми побачили -- крем для попи, олійок 4 види, присипки, мило для немовлят (а я думала, що їх милом не миють), салфетки для попи, для грудей, ще з 3-4 різних прокладок, підкладок, плюс купа мазюк для мам ( для грудей, розтяжок, порізів).... Сумніваюсь, що то всьо пригодиться.

А ще, в мене є така пам"ятка --то в ній пише, що тих одноразових пелюшок треба 2 пачки. А я вчора питала в аптеці, в них пачки по 12 шт, то їх треба 24 штуки??? щось я сумніваюсь.

Тобто, нікого ображати в тому пості не хотіли. Просто нагдували, що не все треба купляти зразу і вже.... От ми, вчора зустріли знацому, яка ВЖЕ ( в неї термін за мій ще менший майже на місяць) купила купа сосок, баночок, якусь фігню, щоб молочко гріти, якісь там віджими для грудей, якісь іграшки, які після докладнішого читання виявились для діток, в яких зубки лізуть....

lapocka
25.01.2009, 16:55
Нам коли ми прийшли з пологового додому педіатр сказала, щоб помили малу дятячим милом, бо на шкірці була трохи пітничка. Після такого миття шкірка почала злущуватись на згинах ніг і ручок, це був жах, перелякалась по повній (за 2 тижні пройшло). Це був наш перший і останній раз коли ми мили дитину дитячим милом.

katkas
25.01.2009, 17:52

1) я брала Памперс, 1-ку, пачку, нам підійшли, хоча пробували і Ліберо, і Хагіси.
2) була в своїх шкарпетках під час пологів, родовий пакет для чоловіка скорше всього, в мене на пологах була сестра, в простому чистому одязі, підготовленому зараню, лікар на родовому пакеті не акцентував.
3) купувала і олійку, і крем Бюбхен. олійка до сих пір ще є, хоча баночка лише 200 мл. просто літо, спека, вона нам не потрібна була, навіть після вани не змащувала. крем під підгузник змащувала, але не багато, та й з віку 5 міс, взагалі без крему. Тобто можете косметикою дитячою не сильно закуповуватися, не доцільно, ІМНО.
4) витирати груди спец. салфетками( перший раз чую :) ) теж не раджу, як писали вище душ щодня, милом не зловживати, достатньо.

Ніколь
25.01.2009, 17:58
От ви згадайте, чи було щось таке, чим ви досі не користуєтесь?....А врахувуючи, що вчора ми побачили -- крем для попи, олійок 4 види, присипки, мило для немовлят (а я думала, що їх милом не миють), салфетки для попи, для грудей, ще з 3-4 різних прокладок, підкладок, плюс купа мазюк для мам ( для грудей, розтяжок, порізів).... Сумніваюсь, що то всьо пригодиться.

А ще, в мене є така пам"ятка --то в ній пише, що тих одноразових пелюшок треба 2 пачки. А я вчора питала в аптеці, в них пачки по 12 шт, то їх треба 24 штуки??? щось я сумніваюсь.
я не можу сказати що в нас зайве з косметики, але користуємось ми наступним:
- Олійка Бюбхен чи Хіпп, після ванни змащую тіло малої, бо в неї поки що шкірка сухенька трохи.
- Присипка з пантенолом - щоб не було почервонінь ( замість крема під підгузник)
- Вологі салфетки памперс - витираю малу коли памперс міняю ( а памперси нам підійшли Ліберо)
-облепихова олійка+ ватні палочки для носа ( намотка вати там загостера) чищу носик малої при потребі.
-мило маємо дитяче "сонечко" але з милом миєм її дужу дуже рідко
- крем бепантен пригодився і пурелан, але це кому що підходить
- одноразових пеленок брала в пологовий 6 шт... а так для дому беру по 10 штук в аптеці.... для чого одразу аж 2 пачки не розумію.
Ну і ніби все...... нічого більше не використовуєм.

А родовий пакет це для чоловіка якщо він буде на родах.

Abraira
25.01.2009, 18:04
(сорри, пишу с компутера без укр. раскладки, для эстетики перейду на рус.)
Я уже здесь писала, что шла в роддом только имея необходимые на первое время вещи, памперсы, одноразовые пеленки, медикаменты (оказались лишними, кроме зеленки) и прокладки для груди (когда расцедили грудь, молоко текло и прокладки помогали, советую чиковские). ВСЕ остальное для дитя покупали по ходу дела. И знаете, когда покупаешь по чуть-чуть, это горахдо приятнее, несешь уже своему комочку, как подарочек, который он еще не понимает, а ты уже предвкушаешь, что потом так будешь носить ему игрушечки :) Моему ребенку категорически нельзя олийки, только молочко; мы не пользуемся кремом под подгузник и присыпкой (оказалось, что не упревает у малого попка) и еще много всего. Если это накупить и начать пользоваться сразу, откуда вы узнаете, что могли спокойно без этого обходиться?????
З.Ы. Ужасно жалею, что после 2-ух недель купила дитю соску, потом отучала со слезами.

Abraira
25.01.2009, 18:07
я не можу сказати що в нас зайве з косметики, але користуємось ми наступним:
- Олійка Бюбхен чи Хіпп, після ванни змащую тіло малої, бо в неї поки що шкірка сухенька трохи.
У малого лущилась кожа, особенно складочки и мне категорически запретили пользоваться олийкой. Сказали брать только молочко. Попробуйте купить маленькую баночку бюбхен молочка и увидите результат :)

Ніколь
25.01.2009, 18:13
У малого лущилась кожа, особенно складочки и мне категорически запретили пользоваться олийкой. Сказали брать только молочко. Попробуйте купить маленькую баночку бюбхен молочка и увидите результат :)
А нам навпаким радили олійку і шкірка день за днем стає все краща, але молочко попробую

Mira_SH
25.01.2009, 18:32
у мене є весь набір косметики бюбхен: олійка, молочко, крем під памперс, крем від подразнень і почервонінь, приспка, шампунь, мило, і нічого з того я не виклоистовую, нам то друзі принесли, то хоч не так обідно:) Використовую лише оливкову олію:). а замість присипки ідеально підійде крохмаль, але дуже добре, якщо хтось вміє варити сам.

нталька
25.01.2009, 18:41
Мені здається, що одноразові пелюшки можна завжди докупити в аптеці в лікарні. Хоча багато їх не потрібно.
А крем під підгузки і серветки були корисні, бо в пологовому гарно дитинку не помиєш, щоб дупцю вимити, щоб не пріла.
Ще донесли мені чайник, щоб коли схочу робити собі чай.
А неприємним сюрпризом виявилося, що довелося просити санітарку, щоб купила пляшечку, бо перші три дні молока не було, а дитина рученьки смоктала - так хотіла їсти. А я навіть і думки такої не припускала, що можу бути без молока. :confused:

Женічка
25.01.2009, 18:44
можливо, кількість тих пелюшок одноразових така велика, бо вони і для мам розраховані?

viltis
25.01.2009, 18:51
От ми вже і надибали трохи інфи про то , що не є обов"язковим. Я до того і веду, що краще ДОКУПИТИ, а не щоб то всьо потім лежало.

А то ж лише косметика ...а ще скільки там тих всіх приколів. Пеленальні столики, ванночки і підставки до них, купа одьожок,одіял, подущок ( хоча цього я теж не сприймаю...але факт залищається фактом : в дитячих наборах подушка є ), а ще...є подушки для годування.... і т.д

От ми вчора і втрачали дар мови від того всього. І , за словами продавців, то всьо є таким потрібним, що без нього ніяк. (І як це наші мами нас виховали без того всього?).

А ще мене вбила та ж знайома, яка збирається брати з собою : вишивку, маленький телевізор і ще щось. Я спочатку подумала, що її може наперід кладуть, на що отримала відповідь, що ні...--- поїде вже коли будуть перейми.
Я вчора склала найнеобхіжніше ( на мій погляд) : памерси, салфетки, пеленки одноразові, звичайні, сорочки, одяг для дитяти (без того, що на виписку)...ще там пару носочків, халатик,...мені мило, шампунь маленькі, тапочки ...і вже такий нехилий чемоданчик вийшов

Женічка
25.01.2009, 18:53
:D:D:Dпро вишивку:D:D:D

viltis
25.01.2009, 19:00
Та я теж казала, що їй напевно якраз до вишивки буде....:))) На що вона мені сказала, ..."ну, а решта 3-4 дні я чим займатись буду?" Щось мені від тих слів стало сумно. Бо ніби й не маланька, і дитинку чекала...

Abraira
25.01.2009, 19:12
Та я теж казала, що їй напевно якраз до вишивки буде....:))) На що вона мені сказала, ..."ну, а решта 3-4 дні я чим займатись буду?" Щось мені від тих слів стало сумно. Бо ніби й не маланька, і дитинку чекала...
Меня убили :lol: Ну, до начала сильных схваток на вышивку еще можно отвлечься, это успокаивает, но после родов.... Пусть еще в родзал телевизор попросит, чтоб сериал не пропустить :lol::lol::lol:
Хотя, если это все та-же, что соски и бутылки накупила, то будет у нее время на все, главное - чтоб деньги на смесь были.:agree::agree::agree:

viltis
25.01.2009, 19:15
Та та сама. Вона й зараз така вся розфуфирена ходила, щоб скупити все, що можна. Єдине, чого не купить ---це розуміння , що вона скоро стане МАТУСЕЮ маленькому янголятку. Хоча, може, після того,як вона побачить ту мацьопку все зміниться?

Юстина
25.01.2009, 19:15
Я всім, що спакувала в пологовий, користувалася і користуюся.
Для дитини: підгузники "Pampers" (до сих пір ними користуємося, але вже №3, підійшли найкраще), крем (мажемо попцю під підгузник), олійка (після купання мажемо складочки, виводили гнейсик, мажемо ватку для чищення носика), дитяче рідке мило (раз в тиждень з ним купаємо), присипочкою єдиний раз помазали за вушком, бо запріло під шапочкою і почервоніло. Ну і, звичайно, одяг, пеленки, рушники. Одяг на виписку купувала бабуся під час нашого перебування в пологовому.
Для себе: вата, бинт, катетр, 8 пар рукавиц, 10 пеленок (продовжувала ними користуватися ще місяць вдома, бо трусики не одягала) + 2 нічні сорочки, шкарпети, халат, рушники, засоби гігієни. Решту (чайник, фен і т.д.) приносив чоловік.
Володя брав з собою... гроші ;) і одягав на пологи халат і спец. тапочки. Набір продається в аптеці або на прохідній пологового.

Іриска
26.01.2009, 10:49
А ви можете спитати у сестри чи це можна пити для профілактики, тобто щоб їх не було під час вагітності? Бо як бачите повторний аналіз не підтвердив антитіл, але хто-зна що буде дальше!!!!
Я от збираюся пити мінімум два тижні, це ж просто вітаміни, а у такій сполуці вирівнюють усі так звані "дефекти"... в мене в чоловіка 3-, у мене 1+, лікарка сказала здавати аналіз щомісяця, перший здала, казала, що є невелика несумісність, але то не страшно! я думаю це лише корисно:clapping:

Curly Xena
26.01.2009, 11:21
дівчатка, а термометр (електронний) треба з собою брати? Чи температурку дитинці їхніми визначають? (Обчиталася статей про терморежим малят :))

Уляночка
26.01.2009, 11:23
дівчатка, а термометр (електронний) треба з собою брати? Чи температурку дитинці їхніми визначають? (Обчиталася статей про терморежим малят :))

їхніми визначали:)

Cifalius
26.01.2009, 11:30
Я всім, що спакувала в пологовий, користувалася і користуюся.
Для дитини: підгузники "Pampers" (до сих пір ними користуємося, але вже №3, підійшли найкраще), крем (мажемо попцю під підгузник), олійка (після купання мажемо складочки, виводили гнейсик, мажемо ватку для чищення носика), дитяче рідке мило (раз в тиждень з ним купаємо), присипочкою єдиний раз помазали за вушком, бо запріло під шапочкою і почервоніло. Ну і, звичайно, одяг, пеленки, рушники. Одяг на виписку купувала бабуся під час нашого перебування в пологовому.
Для себе: вата, бинт, катетр, 8 пар рукавиц, 10 пеленок (продовжувала ними користуватися ще місяць вдома, бо трусики не одягала) + 2 нічні сорочки, шкарпети, халат, рушники, засоби гігієни. Решту (чайник, фен і т.д.) приносив чоловік.
Володя брав з собою... гроші ;) і одягав на пологи халат і спец. тапочки. Набір продається в аптеці або на прохідній пологового.

В мене список був трошки інакший!!! Довго його шукала і знайшла, тепер передаю вам його:
- паспорт + обмінна карта
- зубна паста + щітка
- гель для душу + шампунь (для тих хто не бридиться митись в загальному душі).
- туалетний папір
- щітка для волося + заколка "краб" + резинка
- тапочки хатні + тапочки для душу (для тих хто не бридиться митись в загальному душі).
- халат (2 шт), я мала звичайний халатик і банний + носочки (2-3 пари)
- нічна сорочка для годування маляти (2-шт), і всі 2-ві пригодились.
- рушник банний великий 1 шт, для обличя 1 шт, для рук 1 шт
- серветки вологі для мами + серветки для грудей ( вологі)
- крем від тріщин "Пурелан"
- молоковідсмоктувач + прокладки в ліф
- фотоапарат (обовязково подивитись чи батарея заряджена) + МР3 плеєр
- моб тел + зарядка
- чашка + ложка + вилка + тарілка
- ліф для годування (2-ві шт)
- мило рідке...єдине що не пригодилось, бо в палаті було
- косметичка...в повному наборі...ми ж хочемо бути гарними...правда нею я користувалась тільки в день виписки
- їжа + мінеральна вода бЕЗ ГАЗУ
- прокладки післяродові...звичайні...подерла в дома простирадло + мені коліжанка із-за "бугра" передала спеціальні післяродові...використала і ті, і інші
- труси одноразові ( 5 шт)
- дезодорант (шаріковий) без сильного запаху
Це все я спакувала в два пакети...до родів та після!!! До родів : халат + нічна сорочка + тапочки хатні + декілька прокладок ( так як мені пробивали пузир) + водичка. Все решта...післяродовий пакет

Suzi
26.01.2009, 13:04
Мене трошки дивує, чому мовчать форумівські консультанти з ГВ, коли пишуть, що в перші дні не було молока, тому прийшлось докуповувати пляшечки і догодовувати. Те, що в перші дні немає МОЛОКА - НОРМАЛЬНО!! Дитині цілком вистачає МОЛОЗИВА, яке є завжди. Не дезінформуйте майбутніх мам будь-ласка...

Юстина
26.01.2009, 13:25
В мене список був трошки інакший!!! Довго його шукала і знайшла, тепер передаю вам його:
- паспорт + обмінна карта
- зубна паста + щітка
- гель для душу + шампунь (для тих хто не бридиться митись в загальному душі).
- туалетний папір
- щітка для волося + заколка "краб" + резинка
- тапочки хатні + тапочки для душу (для тих хто не бридиться митись в загальному душі).
- халат (2 шт), я мала звичайний халатик і банний + носочки (2-3 пари)
- нічна сорочка для годування маляти (2-шт), і всі 2-ві пригодились.
- рушник банний великий 1 шт, для обличя 1 шт, для рук 1 шт
- серветки вологі для мами + серветки для грудей ( вологі)
- крем від тріщин "Пурелан"
- молоковідсмоктувач + прокладки в ліф
- фотоапарат (обовязково подивитись чи батарея заряджена) + МР3 плеєр
- моб тел + зарядка
- чашка + ложка + вилка + тарілка
- ліф для годування (2-ві шт)
- мило рідке...єдине що не пригодилось, бо в палаті було
- косметичка...в повному наборі...ми ж хочемо бути гарними...правда нею я користувалась тільки в день виписки
- їжа + мінеральна вода бЕЗ ГАЗУ
- прокладки післяродові...звичайні...подерла в дома простирадло + мені коліжанка із-за "бугра" передала спеціальні післяродові...використала і ті, і інші
- труси одноразові ( 5 шт)
- дезодорант (шаріковий) без сильного запаху
Це все я спакувала в два пакети...до родів та після!!! До родів : халат + нічна сорочка + тапочки хатні + декілька прокладок ( так як мені пробивали пузир) + водичка. Все решта...післяродовий пакет

Список, як на курорт... :D

Cifalius
26.01.2009, 13:32
Мене трошки дивує, чому мовчать форумівські консультанти з ГВ, коли пишуть, що в перші дні не було молока, тому прийшлось докуповувати пляшечки і догодовувати. Те, що в перші дні немає МОЛОКА - НОРМАЛЬНО!! Дитині цілком вистачає МОЛОЗИВА, яке є завжди. Не дезінформуйте майбутніх мам будь-ласка...

В сусідній палаті лежала мамочка, яка мала молоко, але відмовлялась годувати, бо груди боліли (мені мала також порозгризала груди дуже сильно, але якось скрізь сльози годувала)...дитина почала різко втрачати вагу...її підгодовували з пляшешки...не потрібно з собою волочити пляшечку на 125 мг...вони дають свої стерильні...малюсенькі...хай ті пляшечки ніколи в житті вам не пригодяться!!!

Mira_SH
26.01.2009, 13:46
А моя сусідка по палаті хотіла свого сина на ніч здати медсестрам, бо так її мама, і добре знайома медсестра нарадили, жебим від пологів відпочити. Ну то вночі ту дитину чим би хотіли тим і годували. А вона в мене питає, а ти дочку відаси. Я їй пояснила свою позицію, що я нікуди малечі не віддам, і що їй і так не виспатися, ну то вана і свого передумала віддавати. Доречі плата за таку послугу 40грн, здається:)

Suzi
26.01.2009, 13:51
Mira_SH, і що, справді не виспались? В мене карапуз з 12-ї ночі до 9-ї ранку проспав, а я вже з півсьомої біля нього круги намотувала, то за ручку візьму, то пяточку полоскочу, то за вушком - а він все спить і спить, ледве дочекалась,поки він проснувся нарешті :)

natka75
26.01.2009, 13:59
Всім дякую:) Взагалі-то я не збиралася світитися щодо своєї вагітності (:)), просто не знайшла, де ще можна пожалітися на безтактність наших "світил" стосовно вагітних. Я туди йшла, бо розраховувала не витрачати зайвого часу, оскільки була попередня домовленість, але ліпше б я пішла в "Простір"...Мені там набагато більше сподобалося, там не просто з розумним виглядом називають купу страшних термінів, а показують на зображенні, де що є, і чому так...Більше в той генетичний не піду!

Таня, вітаю також!Мене тиждень не було, а тут така гарна новина!Я справді тішуся за Вас:clapping:, бо і сама хочу:)але ми ще не вирішили з чоловіком, можна сказати не "созрєлі"на друге малятко!

Mira_SH
26.01.2009, 16:04
Mira_SH, і що, справді не виспались? В мене карапуз з 12-ї ночі до 9-ї ранку проспав, а я вже з півсьомої біля нього круги намотувала, то за ручку візьму, то пяточку полоскочу, то за вушком - а він все спить і спить, ледве дочекалась,поки він проснувся нарешті :)

Вона виспалася, а я ні, бо дьоргалася на всі плачі. То я просто дуже чутливо сплю, і мене будить найменше шарудіння:), а там то тут то там хтось плакав. Сусідкин синочок був дуже чемний, за ті 3 дні один раз плакав:), а моя вередунка, то постійно пхинькала, то я її практично з рук не спускала. І не повірите, спокійно спала лише тоді, коли чоловік до нас приходив, бо знала, що донечка в безпеці.

Anastasia
26.01.2009, 16:29
Ми з донeю всi ночi в ПБ спали разом на лiжку. Вона мою цицю майжe не вiдпускала. Трохи боялась разом спати пeршу нiч, а можe притисну :)), а потiм спала спокiйно. Правда я все намагалась зручно влягтись, прослiдкувати коли треба грудь змiнити, а от з прикладанням не вглeдiла. Вже на 2й дeнь мала нагрижeнi соски. Тому пурeлан треба брати обовязково! Ну i толкового консультанта було б файно мати, щоб прикладання подивився, бо тeорiя це чудово, а на практицi буваe що не получаeться.
Ну i слiнг з кiльцями в ПБ був би дуже помiчним

Galyna555
26.01.2009, 17:42
А моя сусідка по палаті хотіла свого сина на ніч здати медсестрам, бо так її мама, і добре знайома медсестра нарадили, жебим від пологів відпочити. Ну то вночі ту дитину чим би хотіли тим і годували. А вона в мене питає, а ти дочку відаси. Я їй пояснила свою позицію, що я нікуди малечі не віддам, і що їй і так не виспатися, ну то вана і свого передумала віддавати. Доречі плата за таку послугу 40грн, здається:)

Я не бачу в тому нічого поганого щоб на ніч віддати дитинку медперсоналу, це цілком нормальне явище щоб відпочити, адже різні пологи бувають. А на рахунок годування можна домовитись, щоб принесли.

Златка
26.01.2009, 18:12
Я не бачу в тому нічого поганого щоб на ніч віддати дитинку медперсоналу, це цілком нормальне явище щоб відпочити, адже різні пологи бувають. А на рахунок годування можна домовитись, щоб принесли.

То воно так в теорії, а як попадеться якесь ... серед тих медсестер, то нагодує сумішшю і все :tanksmile: у нас в палаті була така історія: жіночка півдня мучилась, аби зцідити трошки молочка для дитини, а медсестра потім сказала "та він ваше молоко слабо пив, то я й дала йому суміші" :8:

Mira_SH
26.01.2009, 18:48

А я не бачу нічого доброго, бо наш мед.персонал до дитине не гляне навіть, поодують раз в три години і баста, а дитині ще пампнрс міняти треба, на ручки брати... А кому ви дома дитину віддаєте щоб відпочити?

kati
26.01.2009, 19:04
а я взагалі лежала без дитини....і..нічого,і дивився персонал,на годування приносили,і по графіку і без....і памперси міняли,можна було зайти в дитячу коли хочеш.,ніколи там діти не лежали плакавши,обкакані........так шо то все міфи... .а мамі після родів і справді легше без дитини,хоча б перший день

Юстина
26.01.2009, 19:06
Я сама би не справилася з дитиною в пологовому. Через розтин важко було вставати і, взагалі, рухатися. Зі мною ночував чоловік (в нас була одномісна палата). Я годую-він відпочиває, я сплю-він дивиться за дитиною. А на день приходила мама і я старалася спати вдень, коли дитина під надійним наглядом. Були мами, котрі хотіли віддати дитину на ніч, але медсестри усім відмовляли, навіть за гроші.

Cifalius
26.01.2009, 19:33

+1
В мене дитина також спала аж до ранку...до обходу...я за 5 хв збиралась, і дитину будила:radist:

Malinka
26.01.2009, 19:33
Дівчата, приймайте новеньку :) В мене термін вже 20 тижнів. Стою на обліку на Симоненка у Хомишин.
Розкажіть, будь ласка, як ви ведете активний спосіб життя? Може ходите на гімнастику для вагітних кудись? Або в басейн плавати чи на аквааеробіку? Тіло просить хоч якихось фізичних навантажень...

Galyna555
26.01.2009, 19:52
... А кому ви дома дитину віддаєте щоб відпочити?

Ми зарас говоримо про пологовий.

Я народжувала свою дівчинку пів другої ночі, до того були всім відомі виснажливі схватки. В 3 год. ночі мене перевели в палату і зразу принесли дитину і залишили її. В 4 ранку я попросила медсестру щоб вона придивилася за дівчинкою, а приблизно в 7 вона принесла нагодувати. На другу ніч я теж віддала на3 год. Мені цього хватило для відновлення сил. Я не думаю що краще ходити як зомбі від виснажливості, адже дитинці від цього краще не стане.
Коли я народжувала то одномісних палат не було, тому класно на рахунок них придумано. Я ж говорю, є різні ситуації, чи ви думаєте що любите свою дитинку більше ніж я свою?

Mira_SH
26.01.2009, 20:43
Я народжувала свою дівчинку пів другої ночі, до того були всім відомі виснажливі схватки. В 3 год. ночі мене перевели в палату і зразу принесли дитину і залишили її. В 4 ранку я попросила медсестру щоб вона придивилася за дівчинкою, а приблизно в 7 вона принесла нагодувати. На другу ніч я теж віддала на3 год. Мені цього хватило для відновлення сил. Я не думаю що краще ходити як зомбі від виснажливості, адже дитинці від цього краще не стане.
Коли я народжувала то одномісних палат не було, тому класно на рахунок них придумано. Я ж говорю, є різні ситуації, чи ви думаєте що любите свою дитинку більше ніж я свою?

Я не думаю, що люблю свою донечку більше ніж Ви. в мене не були дуже складні пологи, але я теж була втомлена, 2 ночі перед тим не спала. І після народження малявки, в лікарні теж спала дуже мало, бо не могла заснути, але то тільки мої проблеми, а причина різні фактори, наприклад таргани...

Ми були в двомісній.
Тепер пишу випадок, треба було в туалет, сусідка з дитям спала, і я віднесла доцю до медсестри на 5 хвилин, з відти я бігла, бо плач моєї дитини не дав мені спокійно йти, а мед.сестра навіть уваги на дитину не звертала, після того відпало будь-яке бажання. То все залежить від людей(мед.персоналу) і їхнього відношення.

Златка
26.01.2009, 21:44
Тут ніхто нікого не переконує :agree:: хочете - давайте дитя в дитячу, не хочете - не давайте. І говорити теж про міфи щодо заплаканих і закаканих діток неправильно, бо все залежить від медсестричок на зміні - і з тим я думаю ніхто сперечатись не буде. Бо просто одні люди як люди, а другі ... самі знаєте. І якщо в дитячій 6-8 діток (як було у нас в пологовому), а медсестра бувало одна, то можна себе тільки тішити надією, що вона підійде саме до твоєї дитини :no: я уже не говорю про таких, яким явно не місце працювати з такими мацьопами, бо він неї просто тхе негативом і агресією, а на кожне твоє питання отримуєш не відповідь, а відгаркування :aggressive: Півночі моя кнопа плаче, я уже сонна і обезсилена, не знаю, що робити, бо і від циці саменька відштовхується, і не засинає, і животик ніби не болить... заходжу до неї і питаю, а вона мені напівкриком "а що хотіли? усі діти плаксиві, і ваша не виняток" - і ото такій на ніч залишити дитя?! Так, я сонна і втомлена, але я мама, я і при 99% виснаженості буду біля доці більше ходити, ніж, перепрошую, воно, яке щойно вийшло на зміну.
Але ж то все людський фактор. Була у нас і одна медсестричка-янгол: вона так за тими діточками дивилась, як мама, то уже тільки по її погляду і рухах було видно. І вночі по пару раз заходила в палати до породіль запитати, чи все добре, чи нічого не потрібно допомогти - ось це приклад :clapping:

Galyna555
26.01.2009, 23:31
Ну незнаю, дівчата. Значить мені пощастило з медперсоналом. Акщо я про щось їх просила вони мені безвідмовно допомагали, особливо перші три дні міняли памперси мацьопі бо я боялася, по декілька разів розказували як поводитися з дитиною, як тримати при зригуванніі т.д. Мені навіть сама лікар, яка приймала пологи, говорила, що якщо мене щось цікавить чи потрібна допомога, то мені ніхто не відмовить, і так і було.