КПК

Показати повну версію : Для майбутніх мам

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150

Jane
08.11.2008, 23:55
А в нас з тобою термін практично однаковий... пару днів різнички, ще не відомо хто швидше відстріляється ;)

А можна мені поперед вас? Бо я вже ту печію і важкий животик змучалась тягати. Ще пару днів, і вистачить :)

Jane
09.11.2008, 00:07
Юстина
Бажаю успішних швидких родів!!!
Думаю, твій малюк сам знає, коли йому виходити на світ.

Так сама не хочу переходжувати, але лікар теж так скептично відноситься до того, що ми родимо вчасно, минулого разу сказав, що животик ще не опускається, що ще довго... Головне, щоби ми ще в понеділок на 2 заняття на Батальну сходили, потім - до лікаря, може вже порадує чимось? Бо я того живота вже обмацую щодня по 100 разів, ніяк не зрозумію, опускається чи ні, але став як барабанчик, дуже щільний і кругленький... А ось розтяжечки вже навколо пупа пішли потихеньку... буквально в останні 2 тижні :((( Тепер мазякаємо всякими мазюками, але толку не бачу, все одно зовсім небагато, але розходиться
Ми сьогодні так добре по тій холодині пройшлися, що аж думала, чи не почалося вже... Хоча не боляче хапало, але так собі подумала, що нєєє, ще ранувато, ми ще на курси маєм іти. І все перестало))
Якось навіть не страшно поки що йти на роди, я навіть не хочу ні на шо настроюватись, а то вистрою собі "план" родів, потім буду переживати шо щось не альо. А так - з чоловіком на курсах була, він все послухав (як дихати, які пози з участю чоловіка помагають, як жінці помогти настроїтись і т.п.) - головне за нього спокійна, будем старатися все правильно виконати і родити швиденько і без проблем (ттт)

Юстина
09.11.2008, 11:58
Юстина
Бажаю успішних швидких родів!!!
Думаю, твій малюк сам знає, коли йому виходити на світ.

Так сама не хочу переходжувати, але лікар теж так скептично відноситься до того, що ми родимо вчасно, минулого разу сказав, що животик ще не опускається, що ще довго... Головне, щоби ми ще в понеділок на 2 заняття на Батальну сходили, потім - до лікаря, може вже порадує чимось? Бо я того живота вже обмацую щодня по 100 разів, ніяк не зрозумію, опускається чи ні, але став як барабанчик, дуже щільний і кругленький... А ось розтяжечки вже навколо пупа пішли потихеньку... буквально в останні 2 тижні :((( Тепер мазякаємо всякими мазюками, але толку не бачу, все одно зовсім небагато, але розходиться
Ми сьогодні так добре по тій холодині пройшлися, що аж думала, чи не почалося вже... Хоча не боляче хапало, але так собі подумала, що нєєє, ще ранувато, ми ще на курси маєм іти. І все перестало))
Якось навіть не страшно поки що йти на роди, я навіть не хочу ні на шо настроюватись, а то вистрою собі "план" родів, потім буду переживати шо щось не альо. А так - з чоловіком на курсах була, він все послухав (як дихати, які пози з участю чоловіка помагають, як жінці помогти настроїтись і т.п.) - головне за нього спокійна, будем старатися все правильно виконати і родити швиденько і без проблем (ттт)

Дякую! А я все ще вдома!
В мене живіт також не опущений зовсім, хоч голівка малявочки вже дуже низенько. Про це говорила лікар в поліклініці ще 1,5 тижня тому. Я і сама відчуваю за коліками і тягучими відчуттями в низу живота. Покладаюся на слова лікарів, що якщо живіт тренований (до вагітності я інтенсивно займалася спортом), то він так і не дуже опускається. Але якщо це не правда... і мені ще ходити ванітною 2-3 тижні... стає дуже весело...

Дуже розраховую на те, що на літньому УЗІ, коли я раптово для лікарів стала на 2 тижні вагітнішою, ніж ми всі рахували, сталася помилка і на наступному тижні ми обов"язкокво народимося.

Найголовніше, що ситуація перебуває під контролем і все в нас усіх буде ок!

viltis
09.11.2008, 12:33
От і в мене рахують кожен лікар по-різному:)) Тому не настроююсь на жоден термін:)))

Але то я певно зараз така мудра, а потім:))) буду просити на вихід свого Ярка...

Юстя, Джейн -- Ваші малявки просто сильно Вас люблять і дають можливість ще трошки насолодитись вагітністю:))) Але народяться скоро і легко:))) Я тримаю кулаки:)

Ніколь
09.11.2008, 13:16
Дівчата а як вам так рахували лікарі той термін що він в кожного по різному?
Мені рахували і лікарка в ЖК і на УЗІ а я сама рахувала - в нас у всіх однакова дата виходила....
можна от тут самій порахувати
http://odetta.ru/calculate/srok.php
або тут http://www.kinder.by/wantababy/planningbirth.php

viltis
09.11.2008, 13:27
В ЖК розраховують від першого дня останньої менструації. А от я недавно трійний тест здавала. А там пише ---вагітність 20 тижнів. ( розраховується від дня зачаття). А день зачаття поняття відносне.

Плюс в мене знайомій рахували від останніх місячних. А потім виявилось, що ті останні місячні місячними вже і не були....просто трішки кровотечі. То в неї 4 тижні різниці було...

Ніколь
09.11.2008, 13:40
В ЖК розраховують від першого дня останньої менструації. А от я недавно трійний тест здавала. А там пише ---вагітність 20 тижнів. ( розраховується від дня зачаття). А день зачаття поняття відносне..
Я в курсі що акушерскій строк який розраховують лікарі рахується від першого дня останніх місячних.
А трійний тест.... цікаво як вони дату зачаття визначили ( хіба умовно для всіх вважають датою зачаття час овуляції яка приходить на середину циклу):confused: там же не тест каже який термін вагітнгості, там самій треба казати ( вроді би)... а вони ці дані просто вписують. Я тоді так підстроїлась з УЗІ терміном , аби той тест з УЗІ був майже одразу, бо на УЗІ теж сказали якому терміну відповідає дитинка.... але в нас все йшло чітко по разрахунках і дитинка відповідала свому терміну по розмірах.

Юстина
09.11.2008, 13:55
Я тепер по собі бачу, що розрахунок від дня останньою менструації є досить неточним. Окрім того, термін між місячними є досить індивідуальним і не у всіх завжди одинаковим (часом 29 днів, а часом 31 день). Супер би було, звичайно, знати дату зачаття...
Наприклад, я за всіма прогнозами (лікарі, УЗІ, інтернет-програмки) маю вже кілька днів бути мамою, але і переносу в мене ще нема. Ой, щось дуже все складно...

Mira_SH
09.11.2008, 14:26
А в нас з тобою термін практично однаковий... пару днів різнички, ще не відомо хто швидше відстріляється ;)

Гарний приклад ми зі Сюзі, нам по лінієчкам в один день народжувти було, а яка різниця вийшла на справді;) 15 днів

Женічка
09.11.2008, 14:32
писала я вже про ті визначення термінів, ні УЗО,ні місячні, ні лікарі його точно визначити не можуть.
в 30 тижнів мені сказали, що в мене вже зріла вагітність і я можу народжувати.....
слава Богу, що я точно знала дату зачаття.
навіть УЗО на 6 тижні, роблене в Німеччині на хорошому обладнанні і хорошими фахівцями сказало, що плоду вже 9 тижнів

Іруня
09.11.2008, 15:19
А може Настя зовсім і не Романівна, а якась там Гансівна:xaxa::xaxa::xaxa:.
P.S. Поможи Боже, щоб твій чоловік цього не прочитав, але думаю, що він на Дівочі посиденьки не ходить:xaxa:

Panadolka
09.11.2008, 15:32
Мені всі лікарі визначили на 5 жовтня 2006 року, так і сталося, день в день :)

Женічка
09.11.2008, 15:43
А може Настя зовсім і не Романівна, а якась там Гансівна:xaxa::xaxa::xaxa:.
P.S. Поможи Боже, щоб твій чоловік цього не прочитав, але думаю, що він на Дівочі посиденьки не ходить:xaxa:
я йому б ті думки швиденько з одного місця вибила:xaxa::xaxa::xaxa:
а народила я згідно з "моїм днем зачаття" :xaxa::xaxa::xaxa:

Златка
09.11.2008, 18:51
А можна мені поперед вас? Бо я вже ту печію і важкий животик змучалась тягати. Ще пару днів, і вистачить :)

Та, віриш, ми не проти ;) Просто ми з Ніколь подивились по всіх останніх записах і так вийшло, що ніби ми наступні в черзі. А так - то тільки вперед по старшинству :)

А я от сьогодні накінець купила собі тепліше пальто, яке на мені защіпається :xaxa:

А зранку так з чоловіком насміялись: сиджу, дивлюсь на себе, а мій животик теж "сидить", тіко в мене на колінах :lol: Мені так пару місяців сестра про себе розказувала, а я з неї, звичайно, по-доброму сміялась, мовляв, ну ти й пузата, а то уже тепер і я така :xaxa::xaxa::xaxa:

карапуз
09.11.2008, 19:21
Вагітні жінки завжди викликають у мене посмішку...:)
Такі вони гарненьки ,кругленькі і аж ніби світяться зсередини.І дуже-дуже привабливі.
Пам"ятаю як будучи вагітною вперше,їхала до подруги в гості,гарненько вдягнулась,припудрила носик.Дорогою мені незнайомий мужчина подарував гілочку бузку зі словами:
-Ви дуже гарна...:rolleyes:
Насолоджуйтесь вашим станом! Ви ще будете за ним сумувати :).

Юстина
09.11.2008, 22:16
Вагітні жінки завжди викликають у мене посмішку...:)
Такі вони гарненьки ,кругленькі і аж ніби світяться зсередини.І дуже-дуже привабливі.
Пам"ятаю як будучи вагітною вперше,їхала до подруги в гості,гарненько вдягнулась,припудрила носик.Дорогою мені незнайомий мужчина подарував гілочку бузку зі словами:
-Ви дуже гарна...:rolleyes:
Насолоджуйтесь вашим станом! Ви ще будете за ним сумувати :).
А й справді, таки більшість незнайомих людей, навіть у громадських місцях, є дуже приязними до тебе у цей надзвичайний період життя. Звільняють місця у транспорті, пропускають без черги, бажають народитися здоровенькими або просто усміхаються тепло і щиро... Як подумаєш, що через тиждень-два всього цього вже не буде, якось аж сумно стає.

Curly Xena
10.11.2008, 10:22
А й справді, таки більшість незнайомих людей, навіть у громадських місцях, є дуже приязними до тебе у цей надзвичайний період життя. Звільняють місця у транспорті, пропускають без черги, бажають народитися здоровенькими або просто усміхаються тепло і щиро... Як подумаєш, що через тиждень-два всього цього вже не буде, якось аж сумно стає.

А через тижні три - чотири всі будуть мліти дивлячись на гарну молоду матусю з малючком :)

viltis
10.11.2008, 10:54
Всім доброго ранку!!!

Сьогодні знову понеділок, дехто вже може в ПБ зібрався:)
Вчора цілий день гуляли, так файно..надихалась свіжого повітрячка в парку:) Ввечері стала на вагу ....після цього заборонила чоловікові виконувати мої примхи щодо їжі. Ніфіга, яблучко, виноградик....а то ми вчора так переїлися...
Гарна новина --я сьогодні вперше побачила свого козака в сні. Гарненький:)))
Погада новина -- сьогодні мої сусіди збожеволіли і до 4 !!!! ранку святкували поправини на весілля чи ще щось в тому роді. До 2 лабала музика так, що я себе відчувала діджеєм на диско,що стоїть біля колонки. Потім тринділи ....але так голосно...Взяла пораду когось з дівчат -- обмоталась ковдрою і так, як в коконі заснула.
Сьогодні йду на роботу. Мені її не вистачало той тиждень. Та й свої нові кг списую на те, що не рухалась стільки з дітьми.

Ніколь
10.11.2008, 12:55
А в мене сьогодні ранком якась мазанина кавового кольорору з*явилась( сорі за подробиці). Я вже шугана.... бігом задзвонила своїй лікарці, ще занесла мазочок на аналіз - бо фіг його знає, може це якась зараза невідомо звідки або ще щось :confused: .
Мазочок виявив тільки молочницю - це добра новина. А лікарка сказала, що може то в мене пробка відходить...... 36 тиждень :eek:...... короче сказала понаблюдати як то буде ще пару днів, призначила лікування від молочниці, ще "втішила" ніби Джамбула 18.11 не встигає відкритись :8:.
І основне сказала - до 38 тижня ніякого сексу.... щоб не спровокувати передчасні пологи, бо може то ми з чоловіком днями перестарались :shy:.
Я сьогодні мала купу планів, пройтися ще пішки на ринок за яблучками. А тепер сижу дома і думаю - а може краще не ходити, краще може полежати, щоб не розтрястись..... бо ще дійсно вроджу за пару днів... а ще ж нічого не готово.....

viltis
10.11.2008, 13:03
Нколь, а ви замовте в чоловіка яблучка . А сама, вдома, з песиком з обнімку. В мене теж ту молочницю знайшли. Ще день лікування лишився.

А Ви, не нервуйтесь, просто зменшіть обороти і активність....Хоча, я знаю, що дівчатка трошки швидше хочуть до мами, ніж хлопчики. Але раз лікарка нічого не виявила, так воно і є.

ну, а з сексом ...то думаю 2 тижні не такий вже й великий срок:) В мене знайома з 3 місяця мала суворе табу.

Златка
10.11.2008, 13:24
А в мене сьогодні ранком якась мазанина кавового кольорору з*явилась( сорі за подробиці). Я вже шугана.... бігом задзвонила своїй лікарці, ще занесла мазочок на аналіз - бо фіг його знає, може це якась зараза невідомо звідки або ще щось :confused: .
Мазочок виявив тільки молочницю - це добра новина. А лікарка сказала, що може то в мене пробка відходить...... 36 тиждень :eek:...... короче сказала понаблюдати як то буде ще пару днів, призначила лікування від молочниці, ще "втішила" ніби Джамбула 18.11 не встигає відкритись :8:.
І основне сказала - до 38 тижня ніякого сексу.... щоб не спровокувати передчасні пологи, бо може то ми з чоловіком днями перестарались :shy:.
Я сьогодні мала купу планів, пройтися ще пішки на ринок за яблучками. А тепер сижу дома і думаю - а може краще не ходити, краще може полежати, щоб не розтрястись..... бо ще дійсно вроджу за пару днів... а ще ж нічого не готово.....

То дійсно, краще поберегтися, бо ше трошки рано :confused:
У мене теж за останніми аналізами виявили молочницю :umbrage:, але лікарка сказала, що якщо нічого особливо не турбує, то лікувати перед самими пологами

А я зараз "присіла" на печені яблучка - така смакота :)

Ніколь
10.11.2008, 13:33
У мене теж за останніми аналізами виявили молочницю :umbrage:, але лікарка сказала, що якщо нічого особливо не турбує, то лікувати перед самими пологами

А я зараз "присіла" на печені яблучка - така смакота :)
Мене теж молочниця не турбує..... але вже вилікуюсь, тим більше що може "перед самимим пологами" скоро наступить :ninja:
І я давно сижу на свіжих яблучках. Таких тверденьких, жовто-червоних......соковитих...солодких...... ням ням одним словом :xaxa:
Все ж таки я потихеньку за ними сходжу.... бо до вечора не втерплю :)

Златка
10.11.2008, 14:00
Все ж таки я потихеньку за ними сходжу.... бо до вечора не втерплю :)

:lol::lol::lol:

MaryF
10.11.2008, 15:10
Була я сьгодні на УЗД. Ура плацента піднялася, але обвитий пуповиную навколо шиї один раз і сідничне передлежання (надіюся, що перевернеться). А так все добре і важить 1806 грам. В лікарню поки, що сказали можна не лягати.:xaxa:

viltis
10.11.2008, 15:27
Ха ....а мены щойно подзвонили з роботи:)) ще тиждень вихідних....ляпота:)))

А завтра на УЗД...сподіваюсь і моя плацента пішла вверх:))) Мері, а у Вас на 18 тиждні наскільки низько та плацента була?

Kvitka
10.11.2008, 17:06
Привіт, дівчата! Читала на попередніх сторінках про боязливе ставлення до пологів. Мені моя подруга, в якої, як на мене, були взірцеві пологи, радила почитати Грентлі Дік-Рід "Пологи без страху". В інтеренті її без проблем можна знайти, щоправда я бачила лише рос. мовою.
А ще, я коли чогось боюсь, відразу зосереджуюсь на маляткові і пригадую, для кого я все роблю. Коли розумію, що !в мене ж буде дитина! відразу всі дурні думки відступають. Хоча, це я зараз така смілива... подивимось, що буде через півроку :D
А ще, в мене до вас питання. Хто був на УЗО в Лотоцької. За скільки часу треба записуватись? І чи записують вони обстеження на диск?

MaryF
10.11.2008, 17:14

А завтра на УЗД...сподіваюсь і моя плацента пішла вверх:))) Мері, а у Вас на 18 тиждні наскільки низько та плацента була?

Ой я чесно кажучи незнаю на скільки. Я робила УЗД в 16-17 тижднів сказали, шо низько але має піднятися. Потім робила у 23 тиждні тоже була низько і казали, що вже не підніметься, а вона піднялася. :xaxa:

MaryF
10.11.2008, 17:21
Так, що viltis не переживайте, якщо вам знову скажуть, що плацента низько. Бо я чесно кажучи навіть не могла подумати, що вона підніметься (казали на таких термінах не піднімається). Але будемо ми всі надіятися, що вона вже у вас піднялася і у вас буде все добре.

viltis
10.11.2008, 17:34
Я всі на всі УЗД хожу до Лотоцької. Перший раз записалась десь за тиждень чи два. Просто подзвонила і записалась. На всі решта вже записують по ходу справи...

На диск не записую...не знаю чого. Може, завтра попрошу.

Мері, дякую. Буду сподіватись, що плацента підніметься. Бо якось не надто хочеться кесарева. Я читала, що плацента і на 36 тижні може піднятись, тому не сильно переймаюся, аналізи в нас всі як в космонавтів.

Cifalius
10.11.2008, 18:44
Привіт красуні!!! Вчора була в антошці...купили різної дрібноти для маляти...бачила плакат...що 12 листода о 17 год, відбудеться зустріч в "школі" для майбутніх мам...там в антошці...тема зустрічі: їжа під час лактації, чи щось таке. В кого є бажання піти послухати!!! Антошка - той що біля "Спутника"

Curly Xena
10.11.2008, 19:32
А я ще в шоці від свого гінеколога в ЖК :8: На огляді від виявив бажання прослухати серце малого - водить пристроєм по животі (в районі шлунку)- каже - щось я серцебиття не чую. Ну я так делікатно - ви, мол нище шукайте, це ж мій шлунок :) :xaxa:. Хоча сама перелякалася в усмерть :8: потім знайшов - там де я казала - все ок. Потім ще мені тонус шлунка поставив :xaxa: - це після обіду було. Ось так буває.

Ніколь
10.11.2008, 19:36
Мені моя подруга, в якої, як на мене, були взірцеві пологи, радила почитати Грентлі Дік-Рід "Пологи без страху". В інтеренті її без проблем можна знайти, щоправда я бачила лише рос. мовою.
А ще, я коли чогось боюсь, відразу зосереджуюсь на маляткові і пригадую, для кого я все роблю. Коли розумію, що !в мене ж буде дитина! відразу всі дурні думки відступають. Хоча, це я зараз така смілива... подивимось, що буде через півроку :D
А ще, в мене до вас питання. Хто був на УЗО в Лотоцької. За скільки часу треба записуватись? І чи записують вони обстеження на диск?
Грентлі Дік-Рід добре пише, почитати його звичайно корисно..... але від того меньше страху не буде, і то навіть не страх, а хвилювання перед невідомим. За пів року Ви точно знатимете що саме це за відчуття ;)

На рахунок Лотоцької, перший раз записалась практично за місяць, потім в же на прийомі знов за місять наперед записалась на наступний раз. Якщо принципово треба попасти до неї то краще записатись завчаснго бо потмі можна вже не попасти до неї у потрібний термін. На диск пише, але тільки фотографії, відео чомусь не пише.

Curly Xena
10.11.2008, 19:37
Зате моя підозра, що в мене щось пузо мале (ну реально мале) - не підтвердилася - все акуратно поміряли, по таблиці звірили - нормальне в мене пузо (просто я висока) - так що одною нав"язливою ідеєю менше:clapping:

Kvitka
10.11.2008, 20:33
До Лотоцької мене в ЖК направили. Наголосили на 16 -17 тижні обов"язково пройти саме в неї узо. Бо дотого я всі робила в Інтерсоно, хоча мене акуратно направляли на узо, яке там жеж в поліклініці на Симоненка знаходиться:) Але я чула, що Лотоцька один з найкращих спеціалістів, тому піду без питань. Мені як раз десь через місяць треба. В перших числах сдам кров на АФП та естріол, а потім до неї. Завтра спробую записатись.

Ніколь Моя найкраща подруга народила тиждень назад. Вона мені смс написала коли води відійшли та перейми тільки почались, і ми весь день зідзвонювались. Я була вражена, який в неї спокійний голос був. Хоча її чоловік розповідав, що вже останніх дві години вона була зовсім некомунікабельна... але не стільки через біль, скільки від зосередженості на процесі та правильному диханні. А потім вона віддзвонила мені хвилин через 15 після пологів. В неї був такий казковий голос... навіть описати неможливо. Просто розумієш, що розмовляєш з найщасливішою мамою в світі.

Ніколь
10.11.2008, 22:50
Зате моя підозра, що в мене щось пузо мале (ну реально мале) - не підтвердилася - все акуратно поміряли, по таблиці звірили - нормальне в мене пузо (просто я висока) - так що одною нав"язливою ідеєю менше:clapping:
Мені теж дівчата, коли в піцерії зустрічались, сказали що в мене живіт не тягне на 9-й місяць, виглядає на меньший срок......але що виросло то виросло :xaxa:

Таке питання - а як ви готуєте груди до годування? Бо за мною бігає мама з ідеєю нашити на внутрішню частину бюстгалтера (на соски) такі жорсткі полотняні нашивки:( - типу щоб шкіра загрубіла) і потім не було проблем з ГВ. Хтось так робив? Бо я боюся :ninja::ninja::ninja:
:eek::eek::eek:
То мама так само собі робила?
Я в курсі що соски в період годування грудьми можуть травмуватися... і що корисно груди розтирати махровим рушником, ще там щось...але щоб постійно ніжний і тим більше набагато чутливіший під час вагітності сосок терся весь день об грубу тканину :8:
Я б над собою так не знущалась. Ну але це я..... на щастя моя мама і свекруха до моїх грудей не мають жодного доступу :xaxa:
І я ще не годую грудьми...але читала що при правильному прикладанні до грудей і правильному годуванні - груди не пошкоджуються і сосок не травмується.

В общєм я ніяк груди не готую..... їх чоловік готує :shy::xaxa:

Ніколь
10.11.2008, 23:08
хоча мене акуратно направляли на узо, яке там жеж в поліклініці на Симоненка знаходиться:) Але я чула, що Лотоцька один з найкращих спеціалістів, тому піду без питань.

Ніколь Моя найкраща подруга народила тиждень назад. .........Я була вражена, який в неї спокійний голос був........... В неї був такий казковий голос... навіть описати неможливо. Просто розумієш, що розмовляєш з найщасливішою мамою в світі.
На рахунок Симоненка: може це тільки моє враження, але мені лікар УЗИст здався неуважним, якому в принципі все пофіг, на мої питання щодо стану дитини відповідав мол ти молода, здорова, чого переймаєшься..... щось там за пару хвилин глянув, написав заключення і я вільна була. До нього на майбутнє відпало бажання ходити напроч.

Щодо Лотоцької, судячи з того що до неї відправляють жінок на обстеження не тільки зі Львова а і з інших міст ближніх і дальніх, то вона мабуть таки гарний спеціаліст. Хоча допускаю що трохи своїй популярності вона мусить дякувати нашим лікарям з ЖК які підносять її як супер спеціаліста.

Нє ну звичайно коли жінка в пологах то вона намагається контролювати себе, ніхто не кричить і не бігає з шаленими очима без причини ....але в кожної жінки то проходить по різному, ще вона була з чоловіком, може не хотіла його лякати, а може Вас не хотіла лякати... а може в неї дійсно той процес так кайфово пішов :confused:

І думаю у всіх через 15 хв.після пологів голос найщасливіший і відчуття найщасливіші :xaxa:

Уляночка
10.11.2008, 23:21
На рахунок Симоненка: може це тільки моє враження, але мені лікар УЗИст здався неуважним, якому в принципі все пофіг, на мої питання щодо стану дитини відповідав мол ти молода, здорова, чого переймаєшься..... щось там за пару хвилин глянув, написав заключення і я вільна була. До нього на майбутнє відпало бажання ходити напроч.

Щодо Лотоцької, судячи з того що до неї відправляють жінок на обстеження не тільки зі Львова а і з інших міст ближніх і дальніх, то вона мабуть таки гарний спеціаліст. Хоча допускаю що трохи своїй популярності вона мусить дякувати нашим лікарям з ЖК які підносять її як супер спеціаліста.

Нє ну звичайно коли жінка в пологах то вона намагається контролювати себе, ніхто не кричить і не бігає з шаленими очима без причини ....але в кожної жінки то проходить по різному, ще вона була з чоловіком, може не хотіла його лякати, а може Вас не хотіла лякати... а може в неї дійсно той процес так кайфово пішов :confused:

І думаю у всіх через 15 хв.після пологів голос найщасливіший і відчуття найщасливіші :xaxa:

Та той ..дурок мені, коли виявив завмерлу вагітність сказав "Чого ти плачеш..через 2-3 місяці знову до мене прибіжиш"...можна подумати, що я щодня дитину втрачаю...ДУРАК:tanksmile::tanksmile::tanksmile:

Ніколь
10.11.2008, 23:25
Уляночка, саме цікаве що скорше всього лікарі з ЖК в курсі про "професіоналізм" цього лікаря, і все одно до нього посилають. Добре якщо все добре...але як він чогось недогледить або зробить неправильне заключення..... з ДУРАКА крім аналізу і взяти нема чого :feminist:

Багіра
10.11.2008, 23:39
А я ще в шоці від свого гінеколога в ЖК :8: На огляді від виявив бажання прослухати серце малого - водить пристроєм по животі (в районі шлунку)- каже - щось я серцебиття не чую. Ну я так делікатно - ви, мол нище шукайте, це ж мій шлунок :) :xaxa:. Хоча сама перелякалася в усмерть :8: потім знайшов - там де я казала - все ок. Потім ще мені тонус шлунка поставив :xaxa: - це після обіду було. Ось так буває.

На УЗІ буває, варто не до одного лікаря сходити... моя подруга дуже довго чекала другу дитину, не могла завагітніти... і тут таке щастя!
на певному місяці пішла на узі до місцевого лікаря(вона не львівська) а він їй млямляв - нууу.. там згусток крові.. при такому плід не виживає і т.п. вона з чоловіком просто в шоці.(( Чоловік взяв ситуацію в свої руки, сказав щоб не хвилювалася, бо ще нічого толком неясно і поїхали в друге місто до відомого спеціаліста в тій справі... він їх мило прийняв, в нормальній психологічній обстановці, піджартовував. Казав, що дуже гарна ляла, хлопчик такий гарний і т.п. А потім каже - ну там є маленький згусточок крові, але він розсмокчеться. Потім відкрив книжку і показав чоловікові - от бачите, при таких згусточках плоди не виживають, а при таких(показав у книжці і показав на рентгені) - самі розсмоктуються і з дитинкою все буде добре:clapping:
..і то цілих півгодини для майбутньої мами мав бути шок?! жах!

Ніколь
10.11.2008, 23:46
Потім ще мені тонус шлунка поставив :xaxa: - це після обіду було.
Добре що не тонус кішечника :xaxa::xaxa::xaxa:

Curly Xena
11.11.2008, 10:26
На УЗІ буває, варто не до одного лікаря сходити...

Я тому "утримую " трьох лікарів - ЖК, УЗО і пологовий (той , в кого вже буду родити). Оцінки - ЖК - :n: :8::8::8: (це той доктір, що мене перестрашив), УЗО - розумничка і високопрофесійний діагност, пологовий - надійний професіонал:). От і бігаю з отднією зад.....:cesored: :xaxa: на три базари :xaxa: - дорого, але сподіваюсь ефективно.

Kvitka
11.11.2008, 11:38
Ніколь, Уляночка,
Ой, дівчата! Дякую, що попередили про того узіста на Симоненка. Я як відчувала! Хоча свекруха деколи марнотраткою мене називає, що переплачую гроші в Інтерсоно. Але тепер,принаймі, матиму аргументи.

Юстина
11.11.2008, 12:31
А я, дівчата, вчора пережила легенький шок... Такого, я собі, на правду, не могла передбачити аж ніяк...
А саме. Мій хвальоний, приємний, майже рідний і самий найкращий лікар, у якого збираємося народжувати і до якого ходимо протягом усієї вагітності, подзвонив вчора ввечері (за кілька днів, а може і годин) до пологів і сказав, що його на пологах НЕ БУДЕ!!! Як вам? В нього, виявляється, курси підвищення кваліфікації і сьогодні просив прийти і познайомитьися з нашим новим лікарем.
Чого я вже встигла надумати і наговорити "приємного" чоловікові до сьогоднішньої 9.00 ранку! :ninja: Навіть в таксі дорогою в медінститут щось умудрялася ще бовкати з того заднього сидіння, бо лікаря знайшов чоловік. Мене не важко зрозуміти. Я до нього дуже звикла, довірилася йому, прониклася симпатією, а він...
Одним словом, в результаті виявилося, що немає нічого поганого, щоб на добре не вийшло.:clapping::clapping::clapping:
Приїхали ми раненько в медінститут. Наш (колишній) лікар вже нас виглядав. У цивільному, бо справді спішив не курси. Дуже зніяковівший, добрий і такий винний-винний, що я вже з перших секунд його пробачила. Сам незадоволений тими курсами, але нічого вдіяти не може, мусить. Роди офіційно приймати не може, бо зареєстрований на курсах, засічуть, настукають, а він неприємностей не обереться. Але на роди він обов"язково прийде (моя лапочка), буде "рахуватися, як друг", жартував, що буде "замість чоловіка" (мого Володьку перекосило).
І тут... з кабінету виходить наш теперешній лікар... Дівчата, який мен... :y::y::y: (Володьку перекосило ще раз). Вродливий, приязний. Я аж (за старою невагітною звичкою) на його запитання, на скільки я поравилася, як кавалєру, бреханула, що на 5 кг менше, ніж насправді.
А далі почалася офіційна частина. Я 10 хв. стояла і говорила з двома (+чоловік) пристойними мужчинами про буденні речі: виділення, схватки, води, роди...Все ок. Домовилися.
Найцікавіше те, що я завжди і всім наголошувала, що з лікарем треба знайомитися заздалегіть! Треба, щоб він твій фейс запам"ятав, "підгодувати" його і т. д. З нашим ми цяцькалися з другого місяця вагітності і маєш тобі... Отакі справи. Будьте пильні!

Ніколь
11.11.2008, 13:16
Юстина, добре що все вийшло на добре. А ще добре що лікар все ж таки сказав що прийде на пологи "як друг" це значить що він відповідальна людина.
Але найбільше мені сподобалось оце:
І тут... з кабінету виходить наш теперешній лікар... Дівчата, який мен... (Володьку перекосило ще раз). Вродливий, приязний. Я аж (за старою невагітною звичкою) на його запитання, на скільки я поравилася, як кавалєру, бреханула, що на 5 кг менше, ніж насправді.
:xaxa:

Юстина
11.11.2008, 13:56
Юстина, добре що все вийшло на добре. А ще добре що лікар все ж таки сказав що прийде на пологи "як друг" це значить що він відповідальна людина.
Але найбільше мені сподобалось оце:

:xaxa:

Ми вже сьогодні зі всіма подругами сміємося з моєї "виходки" щодо реальної ваги. Вагітна, не вагітна, а повелася, як справжня жінка. Делікатна тема - делікатна відповідь. :xaxa:

Ольга
11.11.2008, 14:03
вчора сконтактувалася з лактологом, і вона сказала, що таки треба ті груди "мучити", але десь починаючи з 30 тижня. Так що екзекуції відтерміновуються.

Curly Xena, а який саме лактолог таке порадив?

Zirnycja
11.11.2008, 14:21
екзекуцій не потрібно, але щоразу після душу трохи потерти соски грубшим махровим рушником не зашкодить...

Curly Xena
11.11.2008, 14:49
Ніколь, Уляночка,
Ой, дівчата! Дякую, що попередили про того узіста на Симоненка. Я як відчувала! Хоча свекруха деколи марнотраткою мене називає, що переплачую гроші в Інтерсоно. Але тепер,принаймі, матиму аргументи.

Нічого ви не переплачуєте! Там нормальна ціна - узд вагітної 120грн (десь так) , а на Батальній - 100. Так що свекруху :n: . Крім того там дуже хороші апарати.

Curly Xena
11.11.2008, 14:50
Curly Xena, а який саме лактолог таке порадив?

З Батальної, це мамина знайома чи однокурсниця - ПІБ не знаю.

Kvitka
11.11.2008, 17:33
Почитала ваші останні дописи і бачу, що деякі дівчата паралельно ведуть вагітність і в того лікаря, в якого планують народжувати. Я думала десь з 30-го тижня йти знайомитись, а тепер бачу, що можна й раніше. А які взагалі думки з цього приводу? Коли краще почати консультуватись у лікаря з пологового?

Curly Xena
11.11.2008, 18:16
Я прийшла до свого на 12 тижні (з УЗО і аналізами). Вона порадила вітаміни, допоміжні препарати ітд. Сказала в якого УЗО лікаря краще спостерігатися. на наступний тиждень іду знов . Але я її знаю не перший рік, то є відповідно і ставлення адекватне.

Юстина
11.11.2008, 18:33
Почитала ваші останні дописи і бачу, що деякі дівчата паралельно ведуть вагітність і в того лікаря, в якого планують народжувати. Я думала десь з 30-го тижня йти знайомитись, а тепер бачу, що можна й раніше. А які взагалі думки з цього приводу? Коли краще почати консультуватись у лікаря з пологового?

В мене ситуація склалася наступним чином. Коли я дізналася, що завагітніла (зробила тест), відразу пішла до своєї гінеколог, яку відвідувала для, так званої, профілактики протягом багатьох років і страшенно поважала. Напевно тому, що ніколи ніяких поганих речей вона в мене не виявляла...
Мені тоді написали про загрозу викидня і тонус матки, а це було 3-4 тижня вагітності. Наступного візиту (через 2 тижні) ситуація, за словами лікаря, суттєво не змінилася. Я кожного дня чекала викидня, бо таким чином мене налаштувала славна лікар. Ще рекомендувала лягти до свого знайомого лікаря на підтримку, але, "швидше всього, з цієї вагітності нічого не буде"... Крутий настрой, правда?
І, щоб не вантажити себе тяжкими думками, я просто змінила лікаря... Що найцікавіше, за день після візиту до нього в мене минув тонус, вже не загрожував викидень, не треба було лягати в лікарню. Новий лікар на 2-му місяці вагітності питав мене де, як хочу народжувати, тобто говорив зі мною про майбутнє, світле і щасливе, а не лякав страшними діагнозами. На 12-му тижні я стала на облік в місцеву поліклініку, а до лікаря (в медінститут) ходила протягом 8-ми місяців, коли мені потрібно було проконсультуватися чи зробити УЗІ. Таким чином і вирішили у нього народжувати. На превеликий жаль, офіційним в документах в мене буде рахуватися, як писала вище, інший лікар, бо мій рахується на курсах і прийде до мене на роди "в якості друга"...:xaxa:

Suzi
11.11.2008, 20:54

За тиждень-два бажано. На диск записують тільки фотографії. Раджу взяти декілька дисків на всякий вмпадок, і то СД, а не ДВД. Раз прийшлось бігати в магазин за диском, бо не такий взяла і пані Лотоцька не змогла собі з ним дати ради :xaxa:

viltis
12.11.2008, 11:11
Ми вчора були на УЗІ.

Фотки не робили, не знаю чого. Чесно--щось мені не хочеться тої фотки, хочу його вже так обійняти.
Нам вкотре підтвердили пацика:))) Показали всьо добро:))) Ми вже маємо 30 см і 720 грам ваги:)
А ще наша малявка вчора нам посміхалась і хотіла щось сказати -- відкривав ротик і так як рибка робив:))) Сміху було на весь кабінет:)
Найбільше я переживала за сердечко, але все в нормі.

Єдиним неприємним було те, що плацента піднялась лиша на зовсім чуть-чуть....та й ше вона якась потовщена. Ну, і плюс вони там під час того всього купа термінів називають. То фіг зрозумієш що воно таке. Але з загальному Лотоцька посміхнулась і сказала, що в нас дуже гарний хлопчик, який файно і симетрично розвивається!!!!
Настрій був піднятий на весь день, а ще особливо дякую Улянці, яка накормила нас тортиком і показала фотки Любчика ( то є мій об"єкт автотренінгу, бо він такий лапочка)))) і Надійці, з якими насміялись на день вперід:))

Всім чмокаю ...і йду щось може робити ....а ще краще читати книжечки:)))

Уляночка
12.11.2008, 11:59
Настрій був піднятий на весь день, а ще особливо дякую Улянці, яка накормила нас тортиком і показала фотки Любчика ( то є мій об"єкт автотренінгу, бо він такий лапочка)))) і Надійці, з якими насміялись на день вперід:))

Всім чмокаю ...і йду щось може робити ....а ще краще читати книжечки:)))
так, так - вчора двох свої свах:ninja::ninja::ninja: (Надійка - то Любаськіна, а Надя-Viltis - то моєї Даночки (ВОНА В МЕНЕ ВСЕ ОДНО БУДЕ - чи другою, чи третьою, але БУДЕ) нагодувала тортиком, обговорили проблеми з підготуванням весіль, вибрали зали, склали меню....ну все майже готово...тільки наречені нехай народяться, або принаймні ясла закінчать....:xaxa::xaxa::xaxa::xaxa::xaxa::xaxa:: xaxa::xaxa:

viltis
12.11.2008, 12:20
Уляночко .....ти й сьогодн настрій підняла:)))) на весь день:)))

MaryF
12.11.2008, 13:16

Наскільки низько плаценти? Ти маєш на увазі відстань до вічка?

viltis
12.11.2008, 13:34
Наскільки низько плаценти? Ти маєш на увазі відстань до вічка?

Ага, була 13 мм, стала 30. Прикріплена на задній стінці, до вічка не доходить.

MaryF
12.11.2008, 13:38
Ага, була 13 мм, стала 30. Прикріплена на задній стінці, до вічка не доходить.

на 16-17 тиждні була біля самого вічка.
на 22-23 тиждні 25 см. від вічка.
а зарас 49см. (трохи замало).

MaryF
12.11.2008, 13:39
Ой не см. а мм

MaryF
12.11.2008, 13:47
Була сьгодні в ЖК, то вони мене знову трохи налякали. Сказали, що плацента все таки дуже низько (хоча Лотоцька сказала, що нормально), і сідничне положення плоду і що скоріше всьго мене будуть кесарити. Але я не хочу на то навіть звертати уваги. Часу ще є достатьно перевернеться і плацента ще підніметься трохи.
І чого вони постійно в тій консультації мене страхають? Може того, шо я їм грошей не даю. І не буду давати, нема за що.

viltis
12.11.2008, 13:56
Мені про кесареве ніхто нічого не казав. ну, в ЖК так обмовились ненароком...і всьо.

Тому я думаю, що нічого страшного нема. В мене в знайомої плацента піднялась на 36 тижні аж. Тому і я не переймаюсь. А , зрештою, як прийдеться кесарити,....ну, то прийдеться. Малявка важливіша.

Nadijka
12.11.2008, 14:04
Була сьгодні в ЖК, то вони мене знову трохи налякали. Сказали, що плацента все таки дуже низько (хоча Лотоцька сказала, що нормально), і сідничне положення плоду і що скоріше всьго мене будуть кесарити. Але я не хочу на то навіть звертати уваги. Часу ще є достатьно перевернеться і плацента ще підніметься трохи.
І чого вони постійно в тій консультації мене страхають? Може того, шо я їм грошей не даю. І не буду давати, нема за що.
А може краще вибрати собі лікаря в якого будеш родити....і вже з ним бесідувати про твої проблемки ,про роди і т.д.?

Юстина
12.11.2008, 16:43

Ще ні про яке кесеріння і не думай! У мене плід повернувся голівкою відносно недавно, бо твердо всю вагітність сидів собі попкою.
Постарайся 3-4 рази на день по 10-15 хв. постояти на ліктях. У такому положенні дитинка чує собі комфортно і обов"язково, якщо нічого їй не заважає (наприклад, замотана пуповинка), повернеться голівкою.

Ніколь
13.11.2008, 19:29
Цікаво... і куди всі сьогодні поділися... може Юстина вже родити надумала...а де всі решта? цілий день на гілочку заходжу... а і відповідь - тиша :confused:

Юстина
13.11.2008, 19:56
Цікаво... і куди всі сьогодні поділися... може Юстина вже родити надумала...а де всі решта? цілий день на гілочку заходжу... а і відповідь - тиша :confused:

Я надумала родити вже давно... :xaxa::xaxa::xaxa:
І так само цілий день заглядаю, може хто з"явився...

nataliachita
13.11.2008, 20:01
Всім привіт! Приймете мене до себе? Нашому пузіку 29 тижні.:):):)

Curly Xena
13.11.2008, 20:23
Всім привіт! Приймете мене до себе? Нашому пузіку 29 тижні.:):):)

Приймаємо! ( а то зараз Юстинка народить, потім Ніколь з Златкою та МаryF повтікають з гілочки :connie::xaxa::xaxa::xaxa:) , і будемо ми тут з Viltis та Квіточкою кукати) :) А так ще хтось перед нами буде :xaxa: У вас хто?

viltis
13.11.2008, 20:44
А я сьогодні цілий день була в мами....а там, як тільки заходиш під своїм ніком, зразу викидало....:(

А й дійсно....Зараз Юстинка піде в сусідню гілку...а нас тут так мало залишиться. Хоча, там скоро свята, а за ними вже і весна:))) і наші квіточки на світ прийдуть:)

Curly Xena
13.11.2008, 20:49
Щось сьогодні всі в протифазі заходять на гілочку:xaxa: І ніхто нічого не пише :( На мене сьогодні чогось "жрунчик" напав і я від нього весь день відбиваюся :8: - не допомагає :xaxa: І на носі веснянки вискочили - скоріш за все це пігментація. От так і ходжу - на зиму з веснянками :xaxa: КРАСУНЯ :)

nataliachita
13.11.2008, 20:59
Була на УЗД ще в 20 тижнів, то сказали, що хлопчик ( на 80%). То ми ніби чекаємо на братіка!:)

viltis
13.11.2008, 20:59
а я свій захавую яблочками. Як прихожу в магазин, то вони зразу і питають : знов 2 кг?:)))

viltis
13.11.2008, 21:01
Була на УЗД ще в 20 тижнів, то сказали, що хлопчик ( на 80%). То ми ніби чекаємо на братіка!:)

о...пішли пацани:)))) а то я помітила, що в нас набігами на форумі....

Ще б пару новоспечених очікуючих ...а в мене нова забавка -- співаю лялі колискові і бавлюсь в гру "злапай мене за ручку" --- я злажу певне місце, а за пару секунд малий там копається, потім інше місце і знов коп:)

Ірена
13.11.2008, 21:04

Ще б пару новоспечених очікуючих ...а в мене нова забавка -- співаю лялі колискові і бавлюсь в гру "злапай мене за ручку" --- я злажу певне місце, а за пару секунд малий там копається, потім інше місце і знов коп:)

ой... якби:rolleyes:

viltis
13.11.2008, 21:10
Іренко ..а я думала, що Ви хочете дівчинку?:))))

Ірена
13.11.2008, 21:15
Іренко ..а я думала, що Ви хочете дівчинку?:))))

я й незнаю кого хочу: просто дитину:)
але в чоловіка немає синів - 2 доньки. то варто би було спадкоємця народити:)

Curly Xena
13.11.2008, 21:18

я свому постукую легенько по животі і він відповідає :clapping:

nataliachita
13.11.2008, 21:23
Дівчата вибачайте, що питаю, ви мабуть це вже обговорювали, але я наразі прочитала 1891 сторінку... тож хочу спитати де , хто планує народжувати..

Curly Xena
13.11.2008, 21:27
Дівчата вибачайте, що питаю, ви мабуть це вже обговорювали, але я наразі прочитала 1891 сторінку... тож хочу спитати де , хто планує народжувати..

Батальна :)

viltis
13.11.2008, 21:32
Мечнікова....але то ще не остаточно

Юстина
13.11.2008, 21:57
Медінститут.

Angel
14.11.2008, 00:46
джамбула..

MaryF
14.11.2008, 09:27
Мєчнікова, якщо дочекаюся поки відкриється........:xaxa:

Kvitka
14.11.2008, 11:05
Доброго ранку, дівчата! А ми вчора на концерті Ніно Катамдзе були:) Отримали шалене задоволення! Не знаю, чи маля на моєму терміні вже щось чує, але мені б так хотілось... Навіть трошки шкода було, що вона не приїхала десь в лютому:xaxa:

MaryF
14.11.2008, 11:33
Юстинка, ти як будеш йти родити дай нам знати. Ми будемо тут всі за тебе вболівати, може легче родити буде:xaxa::xaxa::xaxa:

Кішка
14.11.2008, 11:51
ПІДКАЖІТЬ якщо дитинка сильно рухється аж боляче це нормально...

Kvitka
14.11.2008, 11:57
Кішка Точно не знаю... але в моєї подруги таке було. Не те щоб боляче-боляче, але бувало таки могла мала сильно ногою чи рукою влупити. Лікар нічого їй на те не казала. Та зрештою й народила нормально здорову дитину.

MaryF
14.11.2008, 11:59

У мене було таке декілька раз. А один раз так сильно боліло, що хотілося аж плакати і не проходило. Тоді я ставала у позу кішки і стояла так хвилин 10 поки не пройшло. Попробуйте можливо і вам пройде, якщо ні то я думаю краще звернутися до лікаря.

Златка
14.11.2008, 14:15

Мені моя доця пару раз дала таких копняків :xaxa:, що очі на лоба полізли! Але я особисто тим не переймалася, бо рухи то ж не завжди такі. Але якщо відчуваєте дискомфорт, то ліпше лікаря запитати - принаймні для Вашого спокою. Найгірше - це думати "а може щось не так?" :ninja: Такі думки ні Вам, ні Вашій лялюні добра не принесуть :confused:

Юстина
14.11.2008, 15:13
Юстинка, ти як будеш йти родити дай нам знати. Ми будемо тут всі за тебе вболівати, може легче родити буде:xaxa::xaxa::xaxa:

Нема питань! Вже точно знаю, що це відбудеться таки на днях... :ninja:
Щойно повернулися від мого нового красеня лікаря. Оглянув мене "по повній програмі". УЗІ показало, що все добре: нема ніякого переносу і плацента у хорошому стані, як на такий термін. :) Гінекологічний же огляд довів, що ми вже в повній бойовій готовності: і дитинка (голівонька низенько), і шийка матки (відкрита на 3 см!!!). Тільки залишилося мені до кінця підготуватися... Так неприємно, коли оглядають шийку матки! :8: Я вже від цього почала ой-кати, а що попереду чекає... Лікар мене під час огляду два рази назвав "сонечком", то від цього стало якось легше. Знову запитав про набрані кг, знову легенько бреханула...
До речі, дещо маю допакувати до "миттєвої валізи". Сказав докупити рукавички стерильні (№8 - 5 пар, №7 - 4 пари), катетр (зелений - 1 шт), пеленки одноразові (для мене) - 6 шт.Не забути про "домашні" (зі старої простині) прокладки і дитячу олійку.

Юстина
14.11.2008, 15:18
В мене щось подібне відбувається останніх, напевно, 3-4 тижні. :aggressive::aggressive::aggressive:Особливо вечорами. Дуже відчувалося, як діставала по печіночці, а тепер товчемося по маминому мочовому і моментами ТАК, що хочеться не тільки по маленькому, а невідомо по-якому...

Наталька
14.11.2008, 18:59
Привіт всім!
Візьмете мене до себе ?
У мене ще немає лінеєчки ,я ще незовсім освоїлась тут

Cifalius
14.11.2008, 19:02

Юстина чекає, щоб маля з зубами родилось :xaxa:
Перше вона мені казала, що щекає 2-го числа...Юстя, в мене срок на наступному тижню...може десь зустрінемось??? :xaxa:

Златка
14.11.2008, 19:07
Привіт всім!
Візьмете мене до себе ?
У мене ще немає лінеєчки ,я ще незовсім освоїлась тут

Вітаємо на нашій гілочці :clapping::clapping::clapping: Освоюйтесь по-маленьку і трошки розповідайте про себе і про малюка ;)

Наталька
14.11.2008, 19:10
У на термін 15 тижнів і декілька днів калькурятор рахує і 3 дні:xaxa:
Вагітність проходить нормально,хоча це вже друга перша небула дуже вдалою....але зараз ніби все ок

Уляночка
14.11.2008, 19:27
У на термін 15 тижнів і декілька днів калькурятор рахує і 3 дні:xaxa:
Вагітність проходить нормально,хоча це вже друга перша небула дуже вдалою....але зараз ніби все ок

а в мене було б 15 тижнів і 2 дні:(:(:(:(:(:(:( але друга спроба виявилась невдалою......А що сталося у Вас...відповідайте, якщо тільки хочете:ninja:

Бажаю Вам гарного настрою, оптимізму і здоровячка для Вас і лялі..

Наталька
14.11.2008, 19:35
а в мене було б 15 тижнів і 2 дні:(:(:(:(:(:(:( але друга спроба виявилась невдалою......А що сталося у Вас...відповідайте, якщо тільки хочете:ninja:

Бажаю Вам гарного настрою, оптимізму і здоровячка для Вас і лялі..

Минулого року про вагінтість я взнала "випадково" у мене постійні затримки тому незвернула уваги коли пішла на УЗД було 5 тижнів ,була якась загроза маленька але ніхто незнав що то ,а на терміні 10 тижнів плід завмер:( ,я про це дізналась з виділень через 2 тижні лікар сказав що вже нічого зробити неможна ,причину незнайшли

Уляночка
14.11.2008, 19:40
Минулого року про вагінтість я взнала "випадково" у мене постійні затримки тому незвернула уваги коли пішла на УЗД було 5 тижнів ,була якась загроза маленька але ніхто незнав що то ,а на терміні 10 тижнів плід завмер:( ,я про це дізналась з виділень через 2 тижні лікар сказав що вже нічого зробити неможна ,причину незнайшли
зрозуміло...про мою історію можете почитати тут
http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=22313&page=6
а через який час ви завагітніли вдруге?

Наталька
14.11.2008, 19:52
зрозуміло...про мою історію можете почитати тут
http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=22313&page=6
а через який час ви завагітніли вдруге?

Можна перейти на ти?
Я страшна боягузка тому прочекала рік якість там аналізи здавала ,а потім вирішила шо куди вже далі ,і от наразі все ок

Уляночка
14.11.2008, 19:58
звичайно, на "ти"..однолітки...

все буду добре....а кого чекаєте, де на обліку стоїш?

Наталька
14.11.2008, 20:08
звичайно, на "ти"..однолітки...

все буду добре....а кого чекаєте, де на обліку стоїш?

та я живу в Сокільниках там і стою на обліку ,але то тільки для галочки,а консультуюсь в лікаря який мною займався після того всього,з лікарні на Щорса.
А з тобою це сталось я так розумію недавно?
Я знаю що слів для втіхи неможливо знайти я сама місяців 2 ходила як у воду опущена і задавала питаня ЧОМУ??.......
але час все лікує і у тебе все буде добре ,нажаль воно так буває чомусь ,головне щоб небуло якихось явних нехороших причин,а так треба триматись ми ж сильні:)

Наталька
14.11.2008, 20:19
Ну все Уляночка мушу бігти ,гарних вихідних я буду аж в понеділок

Уляночка
14.11.2008, 20:28
та я живу в Сокільниках там і стою на обліку ,але то тільки для галочки,а консультуюсь в лікаря який мною займався після того всього,з лікарні на Щорса.
А з тобою це сталось я так розумію недавно?
Я знаю що слів для втіхи неможливо знайти я сама місяців 2 ходила як у воду опущена і задавала питаня ЧОМУ??.......
але час все лікує і у тебе все буде добре ,нажаль воно так буває чомусь ,головне щоб небуло якихось явних нехороших причин,а так треба триматись ми ж сильні:)

сталося рівно 4 тижні назад... відійшла вже по-троху, бо маю синочка, який не дає впадати у депресію...планую скоріше, лікар каже, що можна після Різдва, а там як Бозя дасть...папа..почуємся

viltis
14.11.2008, 20:51
а я сьогодні весь день хожу по магазинах для ляль:))) ЦІни мене вражають ..завтра ще піду на південинй.

А ви як???? щось нікого не чути було

П.С. тільки вчора говорили про новеньких, а вони вже тут як тут:)))

Уляночка
14.11.2008, 20:54
а я сьогодні весь день хожу по магазинах для ляль:))) ЦІни мене вражають ..завтра ще піду на південинй.

привіт...казала сьогодні Іруська, що ти мішками прикуплялася для Ярчика...:xaxa::xaxa::xaxa::xaxa: напиши в ПП,що купила

MaryF
14.11.2008, 22:03

Ой і мені вже б пора було щось купувати. Мама каже, що не можна, але як я потім зможу по магазинах побігати (чоловікові ту справу не дуже довіряю). А так хочеться, щоб все було гарненьке. Правда я не дуже навіть знаю, що новонародженому треба.

nataliachita
14.11.2008, 22:46
Добрий вечір, дівчата! Я читаю ваші дописи і розумію, що вже час шукати лікаря (нам 29 тижнів). І незнаю з чого починати свої пошуки! Підкажіть коли відкривають Мечнікова....

MaryF
15.11.2008, 09:08
Добрий вечір, дівчата! Я читаю ваші дописи і розумію, що вже час шукати лікаря (нам 29 тижнів). І незнаю з чого починати свої пошуки! Підкажіть коли відкривають Мечнікова....

Мєчнікова ще не закрили. Десь на слідуючому тиждні мають закривати, а відкривати десь 10 січня.

СОФІЯ -СОНЯ
15.11.2008, 10:52
Ой і мені вже б пора було щось купувати. Мама каже, що не можна, але як я потім зможу по магазинах побігати (чоловікові ту справу не дуже довіряю). А так хочеться, щоб все було гарненьке. Правда я не дуже навіть знаю, що новонародженому треба.

Ага, кажуть - не купуй, а тоді як понакупляють на СВІЙ смак для ВАШОЇ дитини:8::8::8:. Чоловікова племінниця під тиском теж була не купляла, а як мама з чоловіком понакуповлювали щоб було "немарке і за тиждень з того не виріс", як купили комбінезон за 400 грн страшного грязно-зеленого кольору, то вона три дні плакала, а мама ще й образилась.
Я купувала необхідне, а з майбутньою кумою все інше навідкладали в крамниці, до запиту . Вона потім і скупила все те, а дівчатам-продавцям шампанське занесли...:clapping:

Кішка
15.11.2008, 15:43
Всі ці забобони це не правда:confused: Я першій дитині не тільки купувала а й шила сама дитячі речі:xaxa: І все було добре ЦЕ КОМУ ЯК БОГ ДАСТЬ:)

Abraira
15.11.2008, 15:47
Ага, кажуть - не купуй, а тоді як понакупляють на СВІЙ смак для ВАШОЇ дитини:8::8::8:. Чоловікова племінниця під тиском теж була не купляла, а як мама з чоловіком понакуповлювали щоб було "немарке і за тиждень з того не виріс", як купили комбінезон за 400 грн страшного грязно-зеленого кольору, то вона три дні плакала, а мама ще й образилась.
Я купувала необхідне, а з майбутньою кумою все інше навідкладали в крамниці, до запиту . Вона потім і скупила все те, а дівчатам-продавцям шампанське занесли...:clapping:
А я таки нічого і не купляла...і добре, бо чекала дівчинку а народився мій Даниїл :xaxa: мама купила розпашонки, 2-3 костюмчика (один з них білесенький на виписку), пеленки, 3 шапочки. Коли я народила, то мені купили і ліжечко і каляску, всім задоволена (каляску можна було іншу, але я тоді не шарила, та і користуюся я нею мало, так-що "пройде"), краще б слінг купили класний (це я зараз така мудра :xaxa:). Все-одно перший час дитину мучити перевдяганнями не хочеться, особливо п"ялити щось через голову. Так-що мені розпашонок і костюмчиків хватило. А за місяць часу "понєслась" :xaxa: Мій козак родився великий, 58 см, то добре, що не купляла на перед, потім друзі речей надавали, так, що на трійню вистарчить. Не робіть собі клопоту, бо новонародженому потрібна увага, чисті памперси і мамине молочко, а не купа лахів.
От що знадобилося б одразу, то манікюрний дитячий набір. Я тільки недавно купила "Канпол", там пилочка (не користуюся наразі), дуже класні ножнички і щипчики. У малого були такі пазурі, як у киці, а я стригти боялася перший раз, щей ножнички нездалі були :8:

nataliachita
15.11.2008, 16:00
Я коли була вагітна перший раз, то також купувала деякі речі наперед, бо нікому недовіряла. Сама постіль пошила, правда нейтрального салатового коліру, бо сумнівалася що дійсно буде дівчинка, хоча УЗД показало 4 рази. І зараз себе ледве стримую, щоб щось не купити, коли заходжу в Антошку! Тішу себе тим, що через три тижні УзД підтвердить, що в нас таки хлопчик, то тоді ваідірвусь по повній:)

nataliachita
15.11.2008, 16:10
Мєчнікова ще не закрили. Десь на слідуючому тиждні мають закривати, а відкривати десь 10 січня
Ясненько! В мене ПДР 29 січня, то мабуть ми попадаємо. Хоча в мене ще як варіант є Батальна! Справа в тому що мене там все задовільняє ( перші пологи, були там), єдине,що далекувато від дому... Мєчнікова ближче, і умови після ремонту нічим не гірші за Батальну

Уляночка
15.11.2008, 16:19
Ой, купляти лашки - не купляти, розказувати - не розказувати, що ти вагітна....яка різниця...якщо дитинка має народитися здоровенькою, то так і буде...і це не від тебе залежить...в мене обидві вагітності були одинакові - відразу все куплялося, відразу всім казалося...проте одна закінчилась народженням гарного і здорового синочка, а інша - ви самі знаєте, як закінчилась...і що... не мала просто та ляля народитися і все..навіть якби нічого я їй не купила і нікому про неї не розказала....

Angel
15.11.2008, 18:21
я тоже в всі ті забобони(які придумали наші прабабці)не вірю! як має бути все добре,то воно так і буде,і ніякі "повзунки" тому не завадять!

Curly Xena
15.11.2008, 18:39

Я теж так планую - в одній крамниці купити(відкласти) все (від ліжка до рукавичок :xaxa:), а потім або чоловік або мама приїдуть заберуть.Єдиний недолік - що може бути дорогувато - але це економить час . Та і на фоні інших витрат - дрібниці :ninja:

Ірушка
15.11.2008, 18:39
Так дівчата ви маєте рацію забубони завадити не можуть. Гублять вагітність інфекції та віруси, тому боротися з ними потрібно до того як зачали. Але як важко, навіть за такої світлої мети як народження дитинки, постійно ходити від лікаря до лікаря, здавати аналізи то в одній то в другій лабораторії, чекати на відповіді, які майже завжди різні, сидіти вечорами в Інтернеті шукаючи розшифровки діагнозів........постійно виникає думка, що це ніколи не закінчиться.А можливо я просто слабка, не вольова і бистро втрачаю надію накраще.Але мені вже так надоїло. Я хочу знову бути безтурботною як раніше, забути що в мене був викидень і сміливо планувати другу вагітність. Добре, що хоч коханний мій оптиміст

Женічка
15.11.2008, 18:46
обов"язково треба вірити в найкраще!!!!!!!!!!!!!!

Ірена
15.11.2008, 18:54
обов"язково треба вірити в найкраще!!!!!!!!!!!!!!
вірити це класно. та вірити беззастережно можуть хіба ті, що щасливий фінал мали з першого разу.
в мене відчуття що я от-от завагітнію (якщо це ще не сталося)
а поруч з тим страх, як би цього разу все минулося (знову ж осінь і зима)...

lapocka
15.11.2008, 18:55

А я перед пологами походила по магазинах, позаписувала на листочок, що мені подобається, скільки коштує, і в якому магазині знаходиться. То за час мого перебування в пологовому чоловік все купив, правда періодично приходилось консультувати ;), але всім я залишилась задоволена. Колясочку ми мали до народження доні, ну і набір одежі в пологовий (мала чим тішитись до народження, складати, думати як воно буде виглядати на дитині, переодично пускати сльозку радості:radist: )

Ірушка
15.11.2008, 19:05
вірити це класно. та вірити беззастережно можуть хіба ті, що щасливий фінал мали з першого разу.
в мене відчуття що я от-от завагітнію (якщо це ще не сталося)
а поруч з тим страх, як би цього разу все минулося (знову ж осінь і зима)...

Після викидня для нової вагітності потрібно бути не тільки фізично, але й морально підготовленою. Тому коли вже почали планувати не обертайся назад. В мене зараз стан коли і " хочеться і дуже дуже страшно". Сама знаю що ще не час, але не перестаю уявляти себе вагітною

Ірена
15.11.2008, 19:09
морально то я готова. але страх все одно присутній.

Ірушка
15.11.2008, 19:32
морально то я готова. але страх все одно присутній.
Безпідставно переживаючи ми тільки розхитуємо свою нервову систему. А від цього користі ні тобі ні майбутній дитинці. Вагітні і так занадто збудливі, ще якщо й нервуватись через надумані речі, вагітність можна перетворити в дуже неприємний стан. Коли до мене підступають мої надумані страхи я завжди шукаю підтримку в своєму чоловкові.Він говорить що мене любить навіть таку "накручену" і мені одразу стає легше.

Ірена
15.11.2008, 19:53
тут я сама собі мушу бути і опорою і розрадою.
як це не прикро - чоловік досить скептично настроєний.
то ж для мене - діло честі...

щоб не було дивно, поясню: він дуже хвилюється за моє здоров"я. і коли були минулі невдалі випадки, то геть перелякався. каже: - нічого не хочу, лиш би з тобою все добре було...

Уляночка
15.11.2008, 20:12
Після викидня для нової вагітності потрібно бути не тільки фізично, але й морально підготовленою. Тому коли вже почали планувати не обертайся назад. В мене зараз стан коли і " хочеться і дуже дуже страшно". Сама знаю що ще не час, але не перестаю уявляти себе вагітною

Господи, а я відразу після маніпуляції була готова вагітніти..тільки шкода, що ще "НІЗЯ"..............:ninja::ninja::ninja:

MaryF
15.11.2008, 20:15
[QUOTE=Ірена;392622]вірити це класно. та вірити беззастережно можуть хіба ті, що щасливий фінал мали з першого разу.

Ви знаєте я всю вагітність переживаю чи буде все добре до кінця. Особливо боюся УЗД (руки, ноги трисуться), напевно дається те УЗД, коли мені сказали, що плід завмер. Заспокоююся тільки тоді, коли кажуть, що серце бються. Я чомусь після того думала, що ніколи не зможу завагітніти. А коли завагітніла постійно молилася, щоб все було добре. Я думала хоча б до 7 міс. доносити.
Рухи я почула дуже рано (15-16тиждн.). Це напевно тому, що я їх довго чекала і прислухалася.
Я вже навчилася себе відволікати не думати про погане, а думати про дитинку. Я знаю, що все буде добре, БОЗЯ нам допоможе.

viltis
15.11.2008, 20:24
Всім доброго вечора! а я сьогодні чемпіонка:))) З 10 до 15 ходила по дитячих магазинах, придивлялась ліжечка, каляски і т.д. Купила пінєтки ( ходила з мамою, яка колись теж була скептично настроєна проти купляння наперід, а тепер я її ледве стримувала, щоб вона не накупила купу всього для першого внучка)

Потім до мене прийшли коліжанки ....потім приїхав наш татко....а зараз йдемо помагати шинкувати капусточку:))) вірніше, муж буде шинкувати ..а я розглядати покупки ( єдина умова мами, щоб воно в неї зберігалось....Напевно сама розглядає , коли мене нема:)

Про лікаря теж задумалась:))) буду завтра складати табличку відгуків ( форум, знайомі і т.д.)

Всім цьомки ...ввечері ще зайду:)

Ніколь
15.11.2008, 21:18
Дівчата, я нарешті повернулась на форум. В четвер ввечері наш комп гавкнул..... чоловік тільки сьогодні з ним розібрався, тож я знов у строю.
Стільки сторінок накатали... сиділи хвилин 20 читала :)
Отже, хтось питався де хто буде народжувати, я буду на Джамбула.
На рахунок покупок приданого для дитинки.... я тримала себе в руках дуже довго..... десь до 30-32 тижня. Все мені казали не купуй завчасно......погана прикмета... то да се... ну я і не купляла. А потім собі думаю, от в чому дитину виписувати з пологового... а в що вдягнути в перші дні...... а коли я матиму час в перші дні піти все купити.... Правда свекруха мало не в наказовому тоні меня казала, мол ми все купимо..... ну ну..... я вчора глянула на одну одежинку ( вона купляла свому внуку комбінезон, і його в ньому його мама відмовилась на вулицю виводити - ну бо чесно скажу - галімий жахливо. Жахливого брудно зеленого кольору...... ня теплий, ні холодний, незрозумілого розміру, якесь китайське лахміття а-ля "ринок у Хмельницькому") короче я після того ще більше впевнилась що правильно я зробила що все купляла сама :xaxa:. І ще чоловіка переконала що краще ніж ми самі виберем ніхто за нас не вибере, а т.к. я "Галя балувана" :xaxa: то якщо щось мені не сподобається з вибраного без мене, то я ж дитину в то не вдягну..... нащо тоді такі покупки робити?
І я вже маю на перших пару місяців життя малої повністю напевно весь одяг.... повзунята, бодіки, шапочки, пінеточки.... купа всього, ще меня коліжанка віддала від малої купу речей дуже гарних і в дуже гарному стані.
Вчора ще свекруха почала за кроватку щось казати - мол вона купить...... щассссс...... сьогодні раненько ми з чоловіком затарились по повній :y: аби вже ні в кого не було ніякого соблазну щось нам непрошено купляти на свій смак.
Купили ліжечко, матрасік, мякенькі охоронці по периметру ліжечка, дитячі комплектики постілі в нас вже теж були. А ще купили таке ніби одіялко з одного боку флісове з іншого хутрове, з вишивкою, на кнопочках.... з нього можна конвертик робити, а можно просто як ковдрочку використовувати.
Ліжечки шукали і на південному і по магазинах... а купили на краківському. В тому розрекламованому магазині що майже навпроти пологового на Джамбула. Ліжечко без наворотів, але я тащусь від нього, букове, воно темного кольору, поліроване але не лаковане ( колір як горіх або темніше трошки) звичайне, на таких півмісяцях знизу може колихатись або просто на 4-х ніжках стояти. І всього 395 грн - смішна ціна як на мене. Матрасік звичайний, на кокосовому наповнювачі, ну і охоронці взяли такого ніжного жовтувато салатового кольору......, і ще салатову ковдрочку..... короче все такого кольору взяли аби ніхто не здогадався хто в нас в то все загорнутий, хлопчик чи дівчинка :xaxa:
Тепер сиджу, ото все пишу, і страшенно тішуся що вже ніжто ніби нічого без нас не купить і не вибере, бо ми все купили саме таке як нам подобалось.

Ну я накатала.... а то все від того що довго мусіла мовчати і не спілкуватися тут :confused::xaxa:

Ольга
15.11.2008, 21:34
знайшла кілька забавок для вагітних - тут (http://www.fisher-price.com/us/pregnancy/tools.asp) (лише англ. мовою)
особливо потішив тест - як виглядатиме дитинка :) (http://www.fisher-price.com/us/pregnancy/prenatal_shell.asp?z=1)

Ірушка
15.11.2008, 21:40
[QUOTE=Ірена;392622]вірити це класно. та вірити беззастережно можуть хіба ті, що щасливий фінал мали з першого разу.

Ви знаєте я всю вагітність переживаю чи буде все добре до кінця. Особливо боюся УЗД (руки, ноги трисуться), напевно дається те УЗД, коли мені сказали, що плід завмер. Заспокоююся тільки тоді, коли кажуть, що серце бються. Я чомусь після того думала, що ніколи не зможу завагітніти. А коли завагітніла постійно молилася, щоб все було добре. Я думала хоча б до 7 міс. доносити.
Рухи я почула дуже рано (15-16тиждн.). Це напевно тому, що я їх довго чекала і прислухалася.
Я вже навчилася себе відволікати не думати про погане, а думати про дитинку. Я знаю, що все буде добре, БОЗЯ нам допоможе.

Моя невдала вагітність навернула мене до Бога. Зрозуміла, що не все в моїх руках. Тоді коли стався викидень тільки молитви мене й рятували від постійних істерик

Зорянівонька
16.11.2008, 09:57
Шкода, що так мало часу тепер заходити на цю сторінку. Колись тут днювала і ночувала.

Дівчата, віддам ванночку і пеленатор (http://img525.imageshack.us/img525/3820/58089202ps8.jpg), майже як нові, користувалися місяць. Хто хоче - пишіть ПП.

viltis
16.11.2008, 11:25
Купили ліжечко, матрасік, мякенькі охоронці по периметру ліжечка, дитячі комплектики постілі в нас вже теж були. А ще купили таке ніби одіялко з одного боку флісове з іншого хутрове, з вишивкою, на кнопочках.... з нього можна конвертик робити, а можно просто як ковдрочку використовувати.
xaxa:

Ніколь, а Ви то все накупили в тому магазині???? :)) а проінші ціни там не могли б написати докладніше. Бо ліжечко за 400 грн виглядає як фантастика:)

katkas
16.11.2008, 12:23
знайшла кілька забавок для вагітних - тут (http://www.fisher-price.com/us/pregnancy/tools.asp) (лише англ. мовою)
особливо потішив тест - як виглядатиме дитинка :) (http://www.fisher-price.com/us/pregnancy/prenatal_shell.asp?z=1)

:y:супер! раджу спробувати. Нашому вже 5,5 міс, але подібний:xaxa:. попробую на дівчинку:)

Кішка
16.11.2008, 12:44
Мені здається що тобі зарано ще щось купувати бо я почала у 30-32 тижні і по троху а набралась вже ціла куча речей:confused: А що до колясок та ліжечок я розочарувалась бо з підвищенням долара все так подорожало:8: І можливо поки ти родиш ціни знову підскочуть Підскажіть вже 2 дні болить поясниця то вже скоро чи так буде ще 2-3 неділі...

Юстина
16.11.2008, 12:55
Мені здається що тобі зарано ще щось купувати бо я почала у 30-32 тижні і по троху а набралась вже ціла куча речей:confused: А що до колясок та ліжечок я розочарувалась бо з підвищенням долара все так подорожало:8: І можливо поки ти родиш ціни знову підскочуть Підскажіть вже 2 дні болить поясниця то вже скоро чи так буде ще 2-3 неділі...

Підозрюю, що ще трошки треба зачекати... Я щось подібне відчула за 2-3 тижні до запропонованої лікарями (2-6 листопала) дати пологів. Потім знову перестало, згодом знову потягнуло... І так от ще два тижні ходжу і прислухаюся...

Кішка
16.11.2008, 13:04
Юстина в якого лікаря ти будеш народжувати бо я теж в медінституті Вчора по новинах показували медінститут і казали що у Львові найбільша народжуваність

viltis
16.11.2008, 15:02

Якщо це до мене, то я ще купую так багато...я придивляюсь. Поки не холодно і маю наснагу багато ходити:) Щоб потім не було кіпішу:)))
От та наступних 2 тижні вирішила пройтись по подружках -- подивитись, пощупати....може, щось запронювати на відкуп:)
От одна має купу іграшок Чіко....напевно всі існуючі:))) тому буду її просити парочку мені залишити...навіть якщо їх купити за дешевшу ціну, то виходить вигідно.

а ще вчора нарила в Калині на південному магазин з німецьким одягом 9 лімей здається). Ціни там височеньки , але якість і дизайн!!!!!!!!!!!! просто супер. То я вже візитоску їхню прихопила:)

Юстина
16.11.2008, 16:05
Юстина в якого лікаря ти будеш народжувати бо я теж в медінституті Вчора по новинах показували медінститут і казали що у Львові найбільша народжуваність
А хіба це не Мєчнікова показують? Я вже три рази (кожен раз, як перший) дивилася цей сюжет і кожен раз думала, що це там.
Я, з твого дозволу, не буду озвучувати поки прізвище свого лікаря, бо відносно недавно я тут вихваляля лікаря, якого ми відвідували протягом 8-ми місяців і у котрого збиралися народжувати, а він перед самими пологами пішов на курси... "Підігнав" свого колєгу і сам обіцявся прийти, але я вже цього разу "рот на замок", щоб не зглазити. Без образ, добречко?

Олюська
16.11.2008, 16:09
Про магазин на Джамбула - там справді гарний магазин і вибір достатній, і ціни нижчі, ніж всюди, і продавці приємні. Ми зажди там купуємо речі для малечі. А про ліжечко. Ми купували теж дешеве, за 350 грн. Виглядає гарно і тішуся, що не купили дорожчого, бо практично його не використовуємо:) Краще витратити на щось інше, ІМХО

Curly Xena
16.11.2008, 19:38
Дівчатка, а можна докладніше про ліжечко - воно одно , дво чи три позиційне (позиція - це рівень висоти ) ? Бо для новонародженого підбирають максимальну висоту (щоб мама сильно не схилялася :)) , потім середня , ну а коли десь рочки 2 мальоті - тоді мінімальна. Це в мене єдина вимога до ліжка - бо теж хочу без наворотів - екологічне :) .

Ніколь
16.11.2008, 21:03
Ніколь, а Ви то все накупили в тому магазині???? :)) а проінші ціни там не могли б написати докладніше. Бо ліжечко за 400 грн виглядає як фантастика:)
Ліжечко купили в тому магазині, матрасик в іншому, ковдрочку і охоронці теж в тому магазині. І то, ми приїхали на ринок дуже рано і магазинчик щен був закритий, тому ми пішли на сам краківський і купили ліжечко соснове лаковане( 350 грн і матрасик кокосовий 180 грн) в магазині який в першому торговому центрі справа на другому поверсі. Потім вже йшли до машини припаркованої навпроти магазину на Джамбула а продавець як раз вийшов покурити. І питає за скільки і що ми купляли... і потім каже що в нього є краще букове ліжечко лише трохи дорожче... матрасики в нього дешевше ( приблизно 150 грн). Ну ми пішли глянути..... я як оце ліжечко букове побачила, так розстроїлася... бо соснове ліжечко в порівнянні з тим взагалі галімо вигядало. Коротше чоловік поніс вертати соснове ліжко, матрасик хоч і купили дорожче але вже вирішили лишити, фіг з ним.
Тепер про саме ліжечко докладно: 395 грн, пару місяців тому коли ходили придивлялись було 350...але певно зараз все дорожчає. 3 положення дна, по всьому периметру ліжечко приблизно одної висоти, тобто довші сторони( боковушки) може на пару см коротші за короткі сторони ( спинки). Стінка або знімається повністю або завжди на одній висоті причеплена. Решітка з трохи приплюснутих паличок. Ліжечко може стояти на 4 ніжках, або колихатися в сторони на деревьяних таких півмісяцях. По дереву немає ніяких різблених малюночків... просто саме дерево, але виглядає дуже гарно і якісно
Охоронці на боковинки - 89 грн сподобалось те що воно не просто малюнок взразброс а саме зроблений як раз по периметру..... фірми "АГУ" луцього виробництва. От тут їх сайт: www.agu.com.ua
Комплект постілі ми не брали, але там є дуже гарні комплектики по 270 грн в одному стилі ( охоронці, сама постіль, комплект білизни до неї) теж фірми АГУ.
Конвертик взяли за 140 грн..... ніби ми більше там нічого не брали.
Калясочку як я вже казала будем брати Донатан.... от саме в тому магазині де ми спочатку взяли соснове ліжечко ці Донатани по 1250 грн - смішна ціна як на мене.

Якщо ще когось щось цікавить, завтра можу то все сфоткати і фотки тут викласти, але ліжечко сфоткаю хіба що в розкладеному вигляді, бо ще не складали :)

Curly Xena
17.11.2008, 10:51
Ніколь, дякую за довгу і теплячу відповідь :) Описуєте все дуже гарно :) Днями туди навідаюсь - вивчу асортимент. Продавцеві скажу , що по вашій рекомендації. Може вам знижку зроблять :) :)

Curly Xena
17.11.2008, 11:06
Я себе ще намагаюся стримувати, і не заходити в магазини для малечі, але ...... завтра буду на південному:ninja: - хочу сформувати своє бачення коляски та подивитися , що вони собою представляють. Знаю , що це точно буде щось триколісне, точно не ТАКО (важкезні і гальма виходять з ладу )

Ніколь
17.11.2008, 11:07
Curly Xena, ви краще їм скажіть що вам їх порадила та пара яка в суботу бігала ліжечко віддавала і в них інше брала , то може вони краще вам знижку дадуть, бо ми вже практично з такого великого все взяли, ванночку ще лишилось...але то така річ яку де завгодно купити можна, каляску ми не в них будем брати. А за костюмчиками ми навряд чи будем через все місто іхати аж на краківський :)
завтра буду на південному:ninja: - хочу сформувати своє бачення коляски та подивитися , що вони собою представляють. Знаю , що це точно буде щось триколісне, точно не ТАКО (важкезні і гальма виходять з ладу )
Як на мене Південний як раз добре підходить для формування думки про те що хочеться. Але на Краківському ті самі каляски ( 3-х колісні ) реально дешевше. І ще в тому магазині також вони є.
Я Краківський завжди стороною обходила.... за базар взагалі його не рахувала.... але мушу признати, взуття я може там купляти і не буду ( верніше точно не буду), але от такі речі на дітей - ассортимент, ціни - супер.

Curly Xena
17.11.2008, 11:13
Дякую, :xaxa: - але як я вже казала я все буду купляти по факту наявності - зараз шукаю точку де можна все разом купити. Ну зрозуміло що коляска може бути трохи пізніше. Але за дисконт з мене щось смачне і трохи міцне :) - коли нам обом вже можна буде:connie::connie: (чесно,дуже хочу червоного шампанського:ninja:). От думаю з чоловіка на річницю знайомства (страшна кількість років) вибити грам 10 :(.... на гемоглобінчик.......

Юстина
17.11.2008, 11:16
Я спочатку дуже здивувалася, коли побачила, що дерев"яні ліжечка можуть бути такими недорогими. Адже дерево спочатку треба зрізати, порізати, добряче висушити і зробити з нього виріб. Як аспірант лісотехнічного і дочка лісничого, знаю, що цей процес досить тривалий і, відповідно, не дешевий. Ми робили наше ліжечко на замовлення у хороших знайомих (зі знижками), зі свого матеріалу (сосни) і вийшло дорожче, ніж від АГУ. Зайшовши на їх сайт, прочитала, що це таки не з натурального дерева, а з тирсоплити, обклеєної бід бук, сосну. Але мушу сказати, що подібні ліжечка, але від італійського виробника, в "Антошці" і т.д. коштують від 1500 грн.

Ніколь
17.11.2008, 11:17
А я ще похвалюся..... нам завтра нарешті газ.плиту нову привезуть..... з ел.духовкою, грилем і всякими там пріколами. Бо в нашої яка нам в цій квартирі в спадок лишилась 2 комфорки не працювали а духовка навіть не відмивалась тою всякою хімозою. То я в ній ясне діло нічого і не пекла.
А на радостіх вчора до 2 ночі :crazy: сиділа вичитувала рецепти всяких там пиріжків, рулетиків - випічки в цілому , нормально, да?! Сьогодні ледве в 8 встала :8:

MaryF
17.11.2008, 11:19
Ой, і мені так захотілося піти всього накупляти. Навіть не знаю з чого починати. Склала список, а він такий великий...
Але боюся, що до родів можу стільки накупляти, що не буде де все класти:xaxa::xaxa::xaxa:
Бо як гроші є, то важко себе втримати, щоб всього не накупляти. У мене під час вагітності з"явилася така хвороба. Тягне мене постійно по магазинах, базарах і все мені треба. То я вже стільки непотрібних речей понакупляла, та все одно не можу зупинитися. Тому покупку дитячих речейя вирішила відкласти на останні місяці. Але вставши сьогодні зранку вирішила час прийшов (напевно, цьому посприяв допис Ніколь). :xaxa::xaxa::xaxa:

Curly Xena
17.11.2008, 11:20
[B]
Я Краківський завжди стороною обходила.... за базар взагалі його не рахувала.... але мушу признати, взуття я може там купляти і не буду ( верніше точно не буду), але от такі речі на дітей - ассортимент, ціни - супер.

Це реалістичний та прагматичний підхід - бо все одно маля виросте, а краще простого трикотажу ще ніхто нічого не придумав. :) А взуття... У Львові реально з цим є проблеми - бо малюку хочеться купити все найкраще - маю купу похресників. Відповідно їм , крім тапочок, все взуття купляли за кордоном. Там різниця цін в три рази. Так що якщо маєте знайомих - починайте налагоджувати зв"язки вже зараз.:xaxa:

Ніколь
17.11.2008, 11:25
Адже дерево спочатку треба зрізати, порізати, добряче висушити і зробити з нього виріб. Як аспірант лісотехнічного і дочка лісничого, знаю, що цей процес досить тривалий і, відповідно, не дешевий........ Зайшовши на їх сайт, прочитала, що це таки не з натурального дерева, а з тирсоплити, обклеєної бід бук, сосну. Але мушу сказати, що подібні ліжечка, але від італійського виробника, в "Антошці" і т.д. коштують від 1500 грн.
Ну Юстина ;)... прийшлося піти подивитись на ліжечко чи то тирсоплита чи дерево :xaxa:. Оскільки воно ще не зібране то зріз боковинок дуже добре видно... ДЕРЕВО, суцільне дерево.
А Антошка зажрался зі своїми цінами. Там я тільки дитячій одяг ( кофтинки, распашонки, повзунята, бодіки) бачила по дуже і дуже гарним цінам. Все решта як на мене дуже ціни завищені. Але ми вже своїм бабцям майбутнім сказали - щоб всякі там погремушки, іграшки розвиваючі тільки звідти вони брали :xaxa:.... бо воно якимось мені довговічним здається, гарної якості. А все решта ми вже якось самі .

Curly Xena
17.11.2008, 11:25
А на радостіх вчора до 2 ночі :crazy: сиділа вичитувала рецепти всяких там пиріжків, рулетиків - випічки в цілому , нормально, да?! Сьогодні ледве в 8 встала :8:

Це розташування планет - мене вчора пробило на пиріжки з гарбузом, кулебяку та струдель з яблуками. :xaxa: Ще не важилась сьогодні, думаю чи варта :ninja:

Юстина
17.11.2008, 11:28
Ну Юстина ;)... прийшлося піти подивитись на ліжечко чи то тирсоплита чи дерево :xaxa:. Оскільки воно ще не зібране то зріз боковинок дуже добре видно... ДЕРЕВО, суцільне дерево.
А Антошка зажрался зі своїми цінами. Там я тільки дитячій одяг ( кофтинки, распашонки, повзунята, бодіки) бачила по дуже і дуже гарним цінам. Все решта як на мене дуже ціни завищені. Але ми вже своїм бабцям майбутнім сказали - щоб всякі там погремушки, іграшки розвиваючі тільки звідти вони брали :xaxa:.... бо воно якимось мені довговічним здається, гарної якості. А все решта ми вже якось самі .

Дуже добре. Тоді вам дуже повезло, бо вироби з натурального дерева. справді, набагато дорожчі. Напевно, на сайті якась помилка. :)

viltis
17.11.2008, 11:29
Вітаю всіх:)))

А ми сьогодні займаємось наукою....Правда, замість того, щоб мама вчилась і писала свої роботи, мусить шукати для татка курсову:))) Ладно, сама подава ідею про 2 вишку, тепер розгрібаю:)

Ксено, щодо Південного, то дійсно варто подивитись, бо ми одну і ту ж каляску в різних магазинах бачили з різницею до 1000 грн.
Щодо Краківського....то підтримую Ніколь -- взуття я там ніколи не куплю, а от якісь розпашонки, шкарпетки, шорти. Хоча, то що воно шефеве, ще не означає якісне. Знайома купила светрик для малої. Після першого ж прання той светрик став вбранням для ляльки Маші:) ( хоча, якщо на барбі платтячко в Антошці 100 грн коштує, то теж непоганий варіант)
В магазинчик і я зайду:))))
Юстинко, ми теж думали робити ліжечко на замовлення. Тато має приїхати в суботу ( дідусь тоєсть ) і ми йому віддамо проект, який з мамою нарисували:))) Якщо всьо буде гуд, то буде в нас суперове ліжечко:)

Щодо коляски. Почитала відгуки, повозила сама....пошукала в неті. І все таки зупинилась на ТАКО , тільки джампері ( він дійсно легший за решта "колєг" ТАКО). Плюс коляска колясці ще різниця ...Але мені в ньому подобається доволі вмістка корзина ..та й ціна не шокуюча...на літо купимо щось легеньке. Всі в родині вибір прийняли і затвердили.

Дівчатка ....всьо ..в мене вже почався період...що я хочу лялю ВЖЕ!!!! тішу себе тим, що ще трошки і Новий Рік, а там за святкуванням РІздва, Йордана, ДН і дня Валентина.....час пройде швидко:)

Curly Xena
17.11.2008, 11:29
Там я тільки дитячій одяг ( кофтинки, распашонки, повзунята, бодіки) бачила по дуже і дуже гарним цінам. Все решта як на мене дуже ціни завищені. Але ми вже своїм бабцям майбутнім сказали - щоб всякі там погремушки, іграшки розвиваючі тільки звідти вони брали :xaxa:.... бо воно якимось мені довговічним здається, гарної якості. А все решта ми вже якось самі .

Одяг там дійсно гарний - купляла похресникам - то це в них були вихідні комплекти + до фотографії. Собі планую там прикупити трошки.......
Іграшки, так - якісні та стійкі до допитливих ручок малючка :clapping:

Ніколь
17.11.2008, 11:32
Ой, і мені так захотілося піти всього накупляти. Навіть не знаю з чого починати. Склала список, а він такий великий...
А я без списку.....
Почалося все з 1 бодіка, пари розпашонок, 2-х шапочок. Потім ще пару бодіків, потім ще один на який і довго хордила дивилась і нарешті купила, пінеточки потім з рукавичками......потім мені перепало ще 3 мішка суперових речей на дівчинку від народження до 1 рочку ( з сім*ї де 2 дівчинки близнятка)..... мушу сказати що кількість речей вже стала така що напевно не скоро щось буду купляти, хіба щось ексклюзивне.

viltis
17.11.2008, 11:35
Всі так багато пишуть, що не встигаю читати:))

Щодо бодіків, розпашонок і т.д. Заходила на магазин на Кульпарківській - Виговського ( про нього тут багато писали), то там ціни взагалі око тішать. Повзунки -15 грн, шапочка після купання -7 грн. І якість така непогана. А якщо врахувати, що мені до того магазину рукою подати..

Щодо іграшок, то ні мене, ні мужа в Антошку , Тигрес чи Пелікан впускати нізззяяя. Бо ми б там всі гроші лишили:)))

Curly Xena
17.11.2008, 11:35
Дівчатка ....всьо ..в мене вже почався період...що я хочу лялю ВЖЕ!!!! тішу себе тим, що ще трошки і Новий Рік, а там за святкуванням РІздва, Йордана, ДН і дня Валентина.....час пройде швидко:)

В мене та сама мулька- - дивлюся на лінієчку і думаю а як би вже свята, а там ще чуть, а там лютий (а він короткий) - і от - березень і :eek: :connie: чи то Юстинка з Ніколь та Златкою впливають :xaxa: (скоріш всього Юстинка):xaxa: - бо пора (Юстино, це така вам мотивація з понеділка):xaxa: А то на наступний тиждень Михайлинкою доветься називати :xaxa:

Златка
17.11.2008, 11:37
Вітання всім!
Останніми днями я щось недобре себе чула, не було ні сили, ні настрою щось робити - спина моя-спина...:8: Але відлежавшись трошки в ліжечку, погулявши, мені пройшло. Ще дуже тішусь доцьою - вона маму розуміє без слів: мені як тільки трохи зле, вона починає так товктись :xaxa:, що я забуваю про все на світі :)

На днях купила собі Колисанки Росави - дівчатка теж на форумі порадили. Купуйте, не пожалкуєте! Навіть мені, в якої по правді ні слуху, ні голосу :no:, хотілося співати :).

Скажу чесно, забобонною ніколи не була... але тепер щось не спішу нічого купувати. Правда, знаю, як тільки передумаю, то поскуповую всі магазини :xaxa::xaxa::xaxa: Своїм строго-настрого заборонила щось купувати: вони мене знають - як не сподобається, не зважаючи на їх образи, в нічо маля одягати не буду :no: Тим більше, що тепер я стала ще впертіша.

А от з чоловіком у нас смаки дуже-дуже співпадають. Я навіть не сумніваюсь, що мені сподобаються його покупки ;)

Правда, того тижня все-таки перші речі буду купувати - треба вже готувати сумку в пологовий :radist: Хай стоїть на сторожі, а манюнька як надумає "вилазити в маминого животіка" (то дослівно фраза нашої племінниці, яка тільки те і питає: "а коли сестричка вилізе з животіка? :xaxa:"), то уже все буде готово :)

Ніколь
17.11.2008, 11:41
Всі так багато пишуть, що не встигаю читати:)))
Поперло :xaxa::xaxa::xaxa:
Заходила на магазин на Кульпарківській - Виговського ( про нього тут багато писали
Я мабуть щось пропустила.... що це за магазин..... для тих хто в танку, плиз :)

viltis
Так, ми вже маємо одяг майже до року теж ...Плюс зараз пішло полювання на взуття. Я як зайшла в наші магазини ...як подивилась на то взуття для дітей....Або 100 баксів пара, ну або таке воно страшне....

Нам ще треба конверт ( такий , щоб в касясці возити), ковдрочку, постіль....а, ще багато треба, то я й не переймаюся. Ще є за чим ходити по магазинах. А я ще така дотошна стала, що спочатку всьо обхожу, а потім буду купувати:))) Коли буду знати, що воно зе бест:)

Златка
Щодо бодіків, розпашонок і т.д. Заходила на магазин на Кульпарківській - Виговського ( про нього тут багато писали), то там ціни взагалі око тішать. Повзунки -15 грн, шапочка після купання -7 грн. І якість така непогана. А якщо врахувати, що мені до того магазину рукою подати..

Я, може, щось трошки пропустила :confused: А що то за магазинчик і де саме він знаходиться?

Златка
17.11.2008, 11:44
Я мабуть щось пропустила.... що це за магазин..... для тих хто в танку, плиз :)

О, Ніколь, ми з тобою нога в ногу знову йдемо: навіть на форумі задаємо однакові пиатання :xaxa::xaxa::xaxa:

Curly Xena
17.11.2008, 11:46
Ніколь - вас сьогодні питаннями з самого ранку закидують :)

viltis
17.11.2008, 11:55
Магазинчик : Якщо їхати з В.Великого на Південний, то перша зупинка після кільця. Повертаєтесь спиною до дороги і йдете прямо. Там побачите. Він прошки вглиб.

В магазинчику є ліжечка ( 1000 грн орієнтовно), є каляски, одян, іграшки, ровери, качельки ... Одяг переважно українського виробника і , здається польський, але досить гарний і зовсім не дорогий.

Angel
17.11.2008, 14:01
а я думала шо то в мене такий навіжений настрій до покупок........я тоже вчора по всьому Південному як фурія носилася за маленькими шапочками(натільними і такі шоб на двір були-тепліші) ....і шо ви думаєте..я нічого не купила,мені не сподобались. VILTIS, а ви казали за якийсь магазинчик в торгов.ц. Калина,а можете глянути який то номер магазину??

viltis
17.11.2008, 14:42
В Калині переважно теплі речі ---комбєзи, куртки, светри. .lemmi fashion --магазин № 56 ( але там більше на діток від півроку, хоча, я може просто не дивилась на то, що для найменших, бо наша ляля аж в березні народиться:)

http://www.malishop.com.ua/catalog/card.php?brandID=184&pnum=2&id=2623 -- от цей набір виглядає просто бомбово:))))))правда то вже для річних і далі:)

Златка
17.11.2008, 14:43
А ми нині були перший раз в лікаря, в якого плануємо народжувати - пізнувато трохи, але щось так вийшло. Загалом все добре, правда, як і моя лікарка, казав менше їсти - наших +15 кг йому геть не сподобались :confused: Так що, за компанію влаштовую розгрузочні дні своєму чоловікові (він, пра, про це ще не знає, бідолаха :( :xaxa:) і подивимось, що з того вийде.

Angel
17.11.2008, 14:53
А ми нині були перший раз в лікаря, в якого плануємо народжувати - пізнувато трохи, але щось так вийшло. Загалом все добре, правда, як і моя лікарка, казав менше їсти - наших +15 кг йому геть не сподобались :confused: Так що, за компанію влаштовую розгрузочні дні своєму чоловікові (він, пра, про це ще не знає, бідолаха :( :xaxa:) і подивимось, що з того вийде.

то йому ваша майже ідеаль вага не сподобалась:8:!!!!! мені аж страшно

Уляночка
17.11.2008, 14:58
Дівчатка, а чи цікавить когось новий або 2-3 рази вживаний одяг на мацьоп да рочку?

viltis
17.11.2008, 14:58
От і я щось так подивилась на пузік.....і мені страшно стало:)))

Блін, в нас досі не палять...холодно..а зараз ще треба вилізти з хати ..а то так важко:(((

Зате ввечері прийду і далі порину в свою шопінгманію--вже по нету:)

viltis
17.11.2008, 14:59
Дівчатка, а чи цікавить когось новий або 2-3 рази вживаний одяг на мацьоп да рочку?

УЛЯНКА!!!!!!! я перша:)))))) ти тільки скажи на коли і тіко грошей купувати ....

Уляночка
17.11.2008, 14:59
то йому ваша майже ідеаль вага не сподобалась:8:!!!!! мені аж страшно

а моїх 25 нікого не страшили...навіть мене:xaxa::xaxa::xaxa::xaxa:

Angel
17.11.2008, 15:01
а мені навпаки шось сьогодні скучно вдома,десь би з радістю пішла....тільки шось нема куда

Angel
17.11.2008, 15:02
а моїх 25 нікого не страшили...навіть мене:xaxa::xaxa::xaxa::xaxa:

то ше все залежить від наших дорогих лікарів!

Уляночка
17.11.2008, 15:02
УЛЯНКА!!!!!!! я перша:)))))) ти тільки скажи на коли і тіко грошей купувати ....

та то не моє, сонечко, я тобі за йогурт і сирочок для Любчика пакетик принесу:xaxa::xaxa::xaxa::xaxa:
там переважно на принцесок маленьких, правда, є комбез на хлопчика, але то, певно, більший..десь від 6 місяців...я ще всього не виділа...
П.С. то є реалізатором на півставки влаштувалася.....:ninja::ninja::ninja:

viltis
17.11.2008, 15:06
Реалізатор, то хорошо:)))) А на дівчинку, я так підозрюю, що половина "реалізується" в тебе:))))

А потім будемо Богданку і Ярка возити на кастінги в рекламу:)))

П.С. Хто мене не бачить, всі думають, що буде дівчинка, видно я там страшно виглядаю:(...а муж каже, що то просто буде дужжеее гарний хлопчик:))) і ми його віддамо в рекламу:))) і в рік малий буде мати більше бабок за нас:))) От такі бізнесові справи :)))

Ніколь
17.11.2008, 15:08
Так що, за компанію влаштовую розгрузочні дні своєму чоловікові (він, пра, про це ще не знає, бідолаха :( :xaxa:) і подивимось, що з того вийде.
Думаєшь подіє?
Бо я свому ще давно, свідомо починала розгрузочні дні робити ( він сам казав що треба йому худнути).... ну ну......варила тіпа зупки овочевої.... овочеве рагу.... ну і толку :confused: поїв він борщика... йому здалось мало, так він ще або котлетами догонявся, або ковбасою дрогобицькою з батончиком свіжим..... ну і як важив 108-110 так і важить :xaxa:.

Уляночка
17.11.2008, 15:11
та я вже згадую, що я з того, що маю реалізувати, для себе б залишила...:xaxa::xaxa::xaxa:
а комбез тобі б теж можна було б глянути, бо вам у вересні десь 6 місяців має бути...якщо буде класний, тобі відкладу....;););)
П.С. Яка "страшна" - файна: чорненька, круглолица, з рум"янцем...ну як мама хлопчика:):):)

Ніколь
17.11.2008, 15:12
Реалізатор це добре :)
А той одяг продається тіпа як новий чи тіпа секонду?
Ну і я тут хвалилась що в нас вже одягу завалісь....але чує моє серце... я на тому не зупинюсь. Хіба що за пару тижнів як народжу... точно буду знати що дівчинка... і тоді почну купляти...купляти... :xaxa:

Уляночка
17.11.2008, 15:17
Реалізатор це добре :)
А той одяг продається тіпа як новий чи тіпа секонду?
Ну і я тут хвалилась що в нас вже одягу завалісь....але чує моє серце... я на тому не зупинюсь. Хіба що за пару тижнів як народжу... точно буду знати що дівчинка... і тоді почну купляти...купляти... :xaxa:

Ніколь, а що означає тіпа як новий чи тіпа як з секонду:xaxa::xaxa::xaxa::xaxa: є речі, що куплені на стоках, є речі з ПІВДЕННОГО, є речі, прислані з Іспанії, тому ціни, звичайно, різні, але недорогі:):):) тіпа як з секонду :xaxa::xaxa::xaxa:

Златка
17.11.2008, 15:19
Думаєшь подіє?
Бо я свому ще давно, свідомо починала розгрузочні дні робити ( він сам казав що треба йому худнути).... ну ну......варила тіпа зупки овочевої.... овочеве рагу.... ну і толку :confused: поїв він борщика... йому здалось мало, так він ще або котлетами догонявся, або ковбасою дрогобицькою з батончиком свіжим..... ну і як важив 108-110 так і важить :xaxa:.

Не знаю, чи подіє, але мені принаймні буде легше - ну не можу я просто нюхати смачнющі запахи в себе на кухні :8:: готую - значить їм, а їсти тепер маленькими порціями не можу :confused:

Angel
17.11.2008, 15:30
сорі за подробиці..а не має в тих дитячих рачах конверта 0-3 місяці і комбінзончика того самого віку?????

Ніколь
17.11.2008, 15:32
Ніколь, а що означає тіпа як новий чи тіпа як з секонду:xaxa::xaxa::xaxa::xaxa: є речі, що куплені на стоках, є речі з ПІВДЕННОГО, є речі, прислані з Іспанії, тому ціни, звичайно, різні, але недорогі:):):) тіпа як з секонду :xaxa::xaxa::xaxa:
ну бо ти сказала що влаштувалась реалізатором, а в мене то асоціюється з роботою за прилавком :shy: тому і запиталда чи там продаються нові речі, чи ношені ( чи то магазин в общєм)
А тепер доїзжаю що можливо, це просто речі в тебе в дома, які тобі дали аби продати.
Але то не важливо в цілому... якщо речі гарні, то треба подивитись і чогось накупляти :)

Ніколь
17.11.2008, 15:39
Не знаю, чи подіє, але мені принаймні буде легше - ну не можу я просто нюхати смачнющі запахи в себе на кухні :8:: готую - значить їм, а їсти тепер маленькими порціями не можу :confused:
ділюсь рецептом як не їсти :xaxa: на мене діяло практично цілий рік...поки бажання пожерти не взяло вверх :xaxa:
Маю кухню (меблі) гидотного сіро-голубо-синього кольору, дісталось оце теж нам в спадок від попередніх власників. А оскільки в тій квартирі плануємо жити не дуже довго, то й міняти координально вже все не стали. Але... той колір, він не то що відбивав в мене бажання їсти, він навіть бажання щось смачне готувати відбивав. Я прям по собі помічала що нема настрою до кулінарії і все :confused:. Чоловікові правда було пофіг - йому аби було наготовлено..... а от в мене натхнення пропадає від несмачних кольорів.
Так що побільше несмачного інтерьера в кухні... і апетиту як не бувало :xaxa:

Curly Xena
17.11.2008, 15:55
Питання до тих хто "розвантажується" - це малечі не зашкодить? - бо в мене часом проскакує ідея - кефір і все, але то може після тижня 30. Хай ще росте.Але разом з малечою і інші частини тіла ростуть :(

Златка
17.11.2008, 16:05
ділюсь рецептом як не їсти :xaxa: на мене діяло практично цілий рік...поки бажання пожерти не взяло вверх :xaxa:
Маю кухню (меблі) гидотного сіро-голубо-синього кольору, дісталось оце теж нам в спадок від попередніх власників. А оскільки в тій квартирі плануємо жити не дуже довго, то й міняти координально вже все не стали. Але... той колір, він не то що відбивав в мене бажання їсти, він навіть бажання щось смачне готувати відбивав. Я прям по собі помічала що нема настрою до кулінарії і все :confused:. Чоловікові правда було пофіг - йому аби було наготовлено..... а от в мене натхнення пропадає від несмачних кольорів.

Бач, про зміну інтерьєру кухні мені щось не думається - я ліпше буду думати, як ми все для малятка в кімнатці організуємо :):):)

Але про цей принцип я колись і читала, і подруга мені розказувала: вона певний період, поки була на сесії, жила в друзів, кухня у них в стилі модерн: темносинього кольору - то вона за пару тижнів схудла так, як про це раніше мріяла, а ніяк - ні дієтами, ні фізвправами - не могла досягти :clapping: Тепер в неї є ідея-фікс: купити нові меблі на кухню - здогадайтесь, якого кольору :xaxa:

Питання до тих хто "розвантажується" - це малечі не зашкодить? - бо в мене часом проскакує ідея - кефір і все, але то може після тижня 30. Хай ще росте.Але разом з малечою і інші частини тіла ростуть :(

І я оце лікарів питаю, бо то аж дивно: як я не їм, то ж і вона не їсть :confused: А вони кажуть: по-перше, дитинка уже розвинена (але то ж і так не означає, що їй поживних речовин не треба :tanksmile:), а по-друге, ми не кажемо голодувати, просто треба себе обмежувати в харчуванні: ніц солонего, гострого, жареного, жирного + розвантажувальні дні (1-2 в тиждень).

Angel
17.11.2008, 16:06
останній раз коли я була в лікаря вона казала мені робити розвантажувальні дні(2 дні в тиждень) 1-цілий день їсти 1.5 кг яблук, а 2- 1кг домашнього сиру! і це ніяк не шкодить мацьопі! але я ше нанаважувалась,дуже люблю їсти

Angel
17.11.2008, 16:09

необов"язково меблі на кухні міняти,можна тільки посуд(наприклад тарілки сірого кольору,аж ніяк не апетитно)! то говорить та в якої вся кухня сонячно жовтого кольору,який навпаки збуджує апетит....:8:

Ніколь
17.11.2008, 16:14
І я оце лікарів питаю, бо то аж дивно: як я не їм, то ж і вона не їсть :confused: А вони кажуть: по-перше, дитинка уже розвинена (але то ж і так не означає, що їй поживних речовин не треба :tanksmile:), а по-друге, ми не кажемо голодувати, просто треба себе обмежувати в харчуванні: ніц солонего, гострого, жареного, жирного + розвантажувальні дні (1-2 в тиждень).
я раніше теж так думала що якщо я не їм, то і дитинка не ість, тож їла за 2-х. Але дитина все одно з мами візьме все що їй треба поживне. Тому як на мене, коли мама на дієті, то дитинка грубо кажучи їсть маму. А мамі ой як важко втриматись на дієті :xaxa:

Ніколь
17.11.2008, 16:16
то говорить та в якої вся кухня сонячно жовтого кольору,який навпаки збуджує апетит....:8:
Сплю і бачу в снах таку кухню.... жовто-гарячий... оранжевий..... бежевий колір... ням ням..... я б там такі кулінарні шедеври творила..... і важила б відповідно десь 120 кг :xaxa:

Angel
17.11.2008, 16:28
ото я напевно скоро тат буду важити...............

Златка
17.11.2008, 16:43
останній раз коли я була в лікаря вона казала мені робити розвантажувальні дні(2 дні в тиждень) 1-цілий день їсти 1.5 кг яблук, а 2- 1кг домашнього сиру! і це ніяк не шкодить мацьопі! але я ше нанаважувалась,дуже люблю їсти

О, мені то саме сказали :)

Angel, а де Ваша лінієчка :confused: ?

Angel
17.11.2008, 16:50
А я шось по-людськи неможу її поставити, додаю (швидку відповідь) а вона залишається тільки там! і коли я пишу наступні повідомлення...я знову без лінійки

мамочка
17.11.2008, 17:06
А я шось по-людськи неможу її поставити, додаю (швидку відповідь) а вона залишається тільки там! і коли я пишу наступні повідомлення...я знову без лінійки
прочитайте оцю сторінку http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=40749&page=19

Юстина
17.11.2008, 17:07
ото я напевно скоро тат буду важити...............

Я теж! В мене кожен день моєї вагітності починається з думок про розвантаження, але щось ніяк не виходить... Їм такі продукти, які роками не дозволяла собі навіть нюхати.

Златка
17.11.2008, 17:26
Я теж! В мене кожен день моєї вагітності починається з думок про розвантаження, але щось ніяк не виходить... Їм такі продукти, які роками не дозволяла собі навіть нюхати.

Ну, Юстя, скоро будеш не про розвантаження думати, а про відновлення форм після пологів :crazy: Ой, я собі навіть уявити не можу, як ти уже хочеш побачити свою мацьопуню :crazy:!!! Згадую собі, два роки тому моя подруга днів 10 лежала в пологовому перед родами: дитинка низько опустилась, і хоч ще рано було до часу "Х", але лікарі вирішили не ризикувати. Перші дні були так собі - звикала до реалій українських пологових :ninja:, а потім... я до неї заходила по пару раз на день, а чула тільки одне "ну коли я вже народжу?". Бачу, що тяжко їй, що сльози в очах, кажу "тобі ще не час"... То ясно, що в неї була така ситуація (живе не у Львові, лікарі боялись, що не встигне доїхати до пологового, якщо щось...), але тоді я зрозуміла, що краще по вулиці ходити-гуляти, дома відпочивати, гостей приймати, в гості "напрошуватись" :xaxa:, але коли ось так як вона лежиш в пологовому день-два-...-десять, щодня і щоночі народжуються дітки, а ти все далі чекаєш ..., то можна дійсно розклеятись.

На мене на вихідних знову "напав" страх перед пологами :ninja:, добре, що подзвонила дуже оптимістична подруга, настукала мене і мені пройшло :xaxa:

Ірена
17.11.2008, 17:35
я лежала на збереженні 4,5 місяців. і додому до пологів мене так і не відпустили - чекала їх в патології... то щось страшне...:8:
наступну дитинку родити прийду вже з повним відкриттям:xaxa:

Юстина
17.11.2008, 17:44
Ну, Юстя, скоро будеш не про розвантаження думати, а про відновлення форм після пологів :crazy: Ой, я собі навіть уявити не можу, як ти уже хочеш побачити свою мацьопуню :crazy:!!! Згадую собі, два роки тому моя подруга днів 10 лежала в пологовому перед родами: дитинка низько опустилась, і хоч ще рано було до часу "Х", але лікарі вирішили не ризикувати. Перші дні були так собі - звикала до реалій українських пологових :ninja:, а потім... я до неї заходила по пару раз на день, а чула тільки одне "ну коли я вже народжу?". Бачу, що тяжко їй, що сльози в очах, кажу "тобі ще не час"... То ясно, що в неї була така ситуація (живе не у Львові, лікарі боялись, що не встигне доїхати до пологового, якщо щось...), але тоді я зрозуміла, що краще по вулиці ходити-гуляти, дома відпочивати, гостей приймати, в гості "напрошуватись" :xaxa:, але коли ось так як вона лежиш в пологовому день-два-...-десять, щодня і щоночі народжуються дітки, а ти все далі чекаєш ..., то можна дійсно розклеятись.

На мене на вихідних знову "напав" страх перед пологами :ninja:, добре, що подзвонила дуже оптимістична подруга, настукала мене і мені пройшло :xaxa:
Безперечно, лікарняні стіни добряче "тиснуть" на свідомість і здорову людину можуть перетворити на хвору. Моя мама, переступивши поріг медінститутської гінекології, коли приїхала на оглядини лікаря, у якого ми збираємося народжувати, відразу відчула якийсь шалений дискомфорт. Нахлинули спогади про те, як вона в свій час після операції на жовчний лежала у цих жахливих палатах, але в будинку напроти... А що говорити про вагітних жінок...
Правду кажучи, я останніх два тижні теж перебуваю у якомусь підвішеному стані. Боюся брати до рук мобільний, відповідати на домашньому, відчиняти двері, бо звідусіль звучить: "Ну що там? Ще не родила??? А чого так довго? Ну ти даєш!". І знаючи, що ситуація стабільна і перебуває під контролем, важко стримувати емоції. Як би від мене щось залежало, то ми би народилися 2-го листопада, як лікарі заповідали, або хоча б нині, на мамине день народження!
А щодо відновлення форм, то я вже так марю (не перестаючи їсти, правда) спортивними залами, шейпінгами... Вчора лежала собі і милувалася чоловіковими гантельками... Але гарні...

Ніколь
17.11.2008, 17:52
Лінієчку вставляти треба не в швидку відповідь, а в своєму профілі. В налаштуваннях і параметрах.... в "змінити підпис"

Ніколь
17.11.2008, 17:59
Ой і мене періодично страх пробирає. Буває так собі лежу і думаю, та що там...фігня - справа, всі народжували і я народжу.. ля ля ля... життя прекрасне. А потім як подумаю що от наприклад саме зараз вже прийшлось би вже їхати в роддом..... мамадарагайя :scare::scare::scare:.
До речі, тільки що вернулась з ВАМу на Науковій, в середу в Антошці в 17-00 буде заняття " Сімейні пологи" запрошують жінок разом з чоловіками. Я от думаю як би то мого туди затягнути..... хоча він клянеться що вже підкований, продвінутий в цих питаннях, бо як виявилось вже встиг про це в неті почитати, а ще й передивитись в нас на компі фільм скачений "3 периода родов". Я була прям приємно здивована.

Ніколь
17.11.2008, 18:08
А щодо відновлення форм, то я вже так марю (не перестаючи їсти, правда) спортивними залами, шейпінгами... Вчора лежала собі і милувалася чоловіковими гантельками... Але гарні...
Юстинко, мені теж треба буде в зал піти як тільки зможу... або перестати жрати... я у вихідні в шафці місце звільняла.... дістала свої джинсики які носила 3 роки тому як раз в час знайомства з чоловіком ( бо після того потрошки почала набирати вагу)... шо вам сказати :no:..... може я за вагітність і не набрала багато - що там тих 15-16 кг, але я певно дуже давно на ті джинсики не дивилась..... я виявляється така тоненька була.... от в порівнянні з тою мною трьох річної давності, я зараз - то небо і земля.
Мушу до літа наступного привести себе в норму будь якими способами.
А поки.... поки ще худнути не варто... пішла я вечерю готувати :xaxa:

Curly Xena
17.11.2008, 18:22
Юстинко, мені теж треба буде в зал піти як тільки зможу...

Чоловік мені пообіцяв купити велотренажер до дому (бо на фірмі маю спортзал, моїми стараннями куплений :xaxa:), але це ж не буде часу туди льотати. Може ви і свого підговоріть - хай вам під новий рік спрезентує - чи орбітрек чи компактну доріжку :)

Златка
17.11.2008, 18:34
Безперечно, лікарняні стіни добряче "тиснуть" на свідомість і здорову людину можуть перетворити на хвору. Моя мама, переступивши поріг медінститутської гінекології, коли приїхала на оглядини лікаря, у якого ми збираємося народжувати, відразу відчула якийсь шалений дискомфорт. Нахлинули спогади про те, як вона в свій час після операції на жовчний лежала у цих жахливих палатах, але в будинку напроти... А що говорити про вагітних жінок...
Правду кажучи, я останніх два тижні теж перебуваю у якомусь підвішеному стані. Боюся брати до рук мобільний, відповідати на домашньому, відчиняти двері, бо звідусіль звучить: "Ну що там? Ще не родила??? А чого так довго? Ну ти даєш!". І знаючи, що ситуація стабільна і перебуває під контролем, важко стримувати емоції. Як би від мене щось залежало, то ми би народилися 2-го листопада, як лікарі заповідали, або хоча б нині, на мамине день народження!

А ти тримайся і не зважай :clapping::clapping::clapping:! У нас, як я вже помітила, люди якісь такі, особливо віку наших батьків: згадую етапи "актуальних питань" маминих колег по роботі: "а то має якогось файного хлопця?", "а то уже серйозно зустрічаються?", "а то щось довго не женяться, нє?", "а що так довго дітей нема?"... Мамі не раз казала, аби не розслаблялась, бо вони і так знайдуть, а якими б то питаннями ще подіставати :ninja:

Головне - то, так як ти писала, відчувати, що ситуація стабільна і все під контролем :)

Наталька
17.11.2008, 18:34
Привіт всім!
Була сьогодні в лікаря ,нагдав що нам потрібно здати ревмо проби і кардіограму,ех ,я вже 100 років небула в кардіолога ,страшно тепер йти

Златка
17.11.2008, 19:19
Наталька, голубенький фон лінієчки розуміти, що чекаєте хлопчика :) ?

Наталька
17.11.2008, 19:34
Наталька, голубенький фон лінієчки розуміти, що чекаєте хлопчика :) ?
Та просто лінієчка сподобалась:xaxa:
А так ще незнаємо кого,на УЗД другому ще небула.........хоча хочемо дівчинку ........:) але то таке головне щоб здоровеньке було а хто там вже диве той і буде самою бажаною дитиноо:)

Златка
17.11.2008, 19:44
Та просто лінієчка сподобалась:xaxa:
А так ще незнаємо кого,на УЗД другому ще небула.........хоча хочемо дівчинку ........:) але то таке головне щоб здоровеньке було а хто там вже диве той і буде самою бажаною дитиноо:)

Молодчинка :clapping: То найправильніше моральне налаштування :)

Мене, коли ми ще не знали, хто у нас :), терапевт питала "а кого хочете?", я їй і відповідаю "і хлопчика, і дівчинку", а вона мені якось так серйоно каже "так у Вас же ж одноплідна вагітність, то не вийде і хлопчик, і дівчинка" :xaxa::xaxa::xaxa:

Наталька
17.11.2008, 20:03
[QUOTE=Златка;392932]Молодчинка :clapping: То найправильніше моральне налаштування :)

Мене, коли ми ще не знали, хто у нас :), терапевт питала "а кого хочете?", я їй і відповідаю "і хлопчика, і дівчинку", а вона мені якось так серйоно каже "так у Вас же ж одноплідна вагітність, то не вийде і хлопчик, і дівчинка" :xaxa::xaxa::xaxa:[/QUOT
:xaxa::xaxa::xaxa:Дійсно дивна лікарка
Та я стараюсь бути на все позитивно настроєна ,але коли ідеш до лікарів то оптимізм кудись зникає,таке враження що всі хочуть тебе просто налякати і сказати що ти робиш все неправельно

Златка
17.11.2008, 20:46
Та я стараюсь бути на все позитивно настроєна ,але коли ідеш до лікарів то оптимізм кудись зникає,таке враження що всі хочуть тебе просто налякати і сказати що ти робиш все неправельно

То факт, є у них щось таке :ninja: В мене за весь той час ніби все було нормально, єдине, що лякали кардіотокографією - робила пару раз, бо лікарці щось не дуже подобались результати. А моя лапочка раз спала, а раз ховалася :xaxa: Лікарка - слухати сердечко, а ми заховалися :xaxa: Вона мені каже "а Ви навіть не переживаєте", а я їй "а чо я маю переживати, як я тільки що сиділа в коридорі і такі копняки получала" :)

Так що менше самонакручувань і піддавань їхнім страхам, а більше позитиву :)

viktoria
17.11.2008, 21:41
28 ноября во Львове будет проходить семинар по акваподготовке для беременных пар. Семинар практический в бассейне, с теоритической частью после практики.
Кратко о занятиях в воде:
[I]Будущие мамы и папы![/I
]Новая маленькая жизнь зародилась таинственным чудом у вашего сердца.
Сколько раз в жизни мы можем позволить себе такой уникальный опыт, - один, два…?[/I[I]]«Я ПРИШЕЛ!» - И каждый ваш день наполнился ожиданием Встречи.
Какой она будет? Выбор за вами…

Вода – символ жизни, она же и обитель маленькой новой жизни внутри вас.

Ваше тело окутывает тепло, вы в невесомости...
Это ощущение хорошо знакомо: когда-то вы тоже готовились родиться
это помогает настроиться на волну вашего малыша, и вы становитесь одним целым.

Вода – символ энергии. Она наделяет вас жизненной силой, нужной для вас двоих.

Вы слышите шум моря, дельфинов… Вода знает и помнит все эти звуки и дарит вам, даже если вы в бассейне. Когда вы откроете глаза, вы не поверите, что находитесь не среди Океана.

Вода – символ женственности. Она несет состояние гармонии с собой и своим малышом, вы научитесь глубокому расслаблению и быстрому восстановлению – это поможет сделать ваши роды мягкими и легкими.

Как проходит занятие?
Комплекс специальных упражнений поможет телу быть гибким и стройным.
Модели родового пути помогут вам и малышу подготовиться к родам,
Затем вы отдыхаете в воде душой и телом под звуки леса, моря, ветра и биения сердца вашего малыша .

Кого заинтересовала данная тема, обращайтесь за более подробной информацией.

Curly Xena
17.11.2008, 22:22
Лікарка - слухати сердечко, а ми заховалися :xaxa:

Я вже писала, що мені лялю в шлунку шукали:xaxa: ррррррррррррррр:tanksmile: - не знаю що би таким лікарям поробила - до цього часу не те щоб від переляку , але від шоку не оговталася. :8:

Angel
17.11.2008, 22:25
Ой і мене періодично страх пробирає. Буває так собі лежу і думаю, та що там...фігня - справа, всі народжували і я народжу.. ля ля ля... життя прекрасне. А потім як подумаю що от наприклад саме зараз вже прийшлось би вже їхати в роддом..... мамадарагайя :scare::scare::scare:.
До речі, тільки що вернулась з ВАМу на Науковій, в середу в Антошці в 17-00 буде заняття " Сімейні пологи" запрошують жінок разом з чоловіками. Я от думаю як би то мого туди затягнути..... хоча він клянеться що вже підкований, продвінутий в цих питаннях, бо як виявилось вже встиг про це в неті почитати, а ще й передивитись в нас на компі фільм скачений "3 периода родов". Я була прям приємно здивована.

в мене та сама проблема.....затягнути туда чоловіка....

Ніколь
18.11.2008, 00:15
Чоловік мені пообіцяв купити велотренажер до дому (бо на фірмі маю спортзал, моїми стараннями куплений :xaxa:), але це ж не буде часу туди льотати. Може ви і свого підговоріть - хай вам під новий рік спрезентує - чи орбітрек чи компактну доріжку :)
Так мій чоловік сам давно вже хоче купити тренажер, схиляється до велотренажеру..... але в нас однокімнатна квартира :confused:. Ми і так коли в минулому році заселялись то меблі так всі замовляли і ставили аби було максимально простору..... але як не крути якщо того простору мало... то його і буде мало. Зараз ще ліжечко дитяче буде, хоча під нього місце теж планувалось і лишалось...... але ми двоє, дитинка, собака..... куди нам ще тренажер :umbrage:

MaryF
18.11.2008, 08:51
То факт, є у них щось таке :ninja: В мене за весь той час ніби все було нормально, єдине, що лякали кардіотокографією - робила пару раз, бо лікарці щось не дуже подобались результати. А моя лапочка раз спала, а раз ховалася :xaxa: Лікарка - слухати сердечко, а ми заховалися :xaxa: Вона мені каже "а Ви навіть не переживаєте", а я їй "а чо я маю переживати, як я тільки що сиділа в коридорі і такі копняки получала" :)

От і я прийшла на плановий огляд в поліклініку, а там тільки привезли цей апарат і вирішили вони випробувати його на мені. Було спочатку їх двоє і все думали як його підключати, шось мені в руку давали, на живіт клали потім місцями міняли. Покликали ще двох ті тоже шось пробували, пробували і нічого в них не вийшло. Назбиралося їх чоловік 10, але так і нічого не могли зробити.
Тоді сестричка каже: "Ви не переживайте в нас просто паперу немає". А мені тоді так смішно стало. До чого тут папір, якщо ви просто не вмієте тим користуватися.
Коли я лежала на тій кушетці, то куди вони той прилад поставлять малий як копне, переставлять він в друге місце знову туди копне. Йому напевно також з них було смішно.:xaxa::xaxa::xaxa:

MaryF
18.11.2008, 09:00
Мені також було все рівно хто буде головне, щоб здоровеньке. А от чоловік не те, що хотів, він був переконаний, що буде хлопчик.
Я недавно прибирала в шафі і витягнула своє весільне плаття, а чоловік мені: викинь його. Ну як я можу викинути весільне плаття, тай кажу йому, що колись перешию дочці на плаття сніжинки. А він заявляє, коли це буде спочатку має бути як мінімум два хлопчики.
Ви собі уявляєте, в мене в хаті і так тих хлопчиків дофіга (я живу з батьками і двома братами) :8::8::8:

Ніколь
18.11.2008, 10:31
Ви собі уявляєте, в мене в хаті і так тих хлопчиків дофіга (я живу з батьками і двома братами) :8::8::8:
Зато буде в вас своя власна футбольна команда ;):xaxa:

Ніколь
18.11.2008, 10:34
в мене та сама проблема.....затягнути туда чоловіка....
А мене чоловік приємно здивував, сказав що якщо буде в нього по часу виходити то обов*язково під*їде, навіть вчора думав як туди до антошки доїхати на парковку, бо ж Наукова вся перегороджена, казав що дворами буде їхати :)

MaryF
18.11.2008, 11:10
А мене чоловік приємно здивував, сказав що якщо буде в нього по часу виходити то обов*язково під*їде, навіть вчора думав як туди до антошки доїхати на парковку, бо ж Наукова вся перегороджена, казав що дворами буде їхати :)

Ніколь, а де саме буде відбуватися. Бо я також хотіла б туди сходити, але напевно без чоловіка, бо він довго на роботі.

Jane
18.11.2008, 11:10
Всім привітики!!!
А ми вже 2 дні вдома :)

Ніколь
18.11.2008, 11:28
Всім привітики!!!
Вітаю !!! Швиденько ви справились ;) ростіть здорові і щасливі :)
І в двох словах якщо можна, де родили, як родили, хто лікар...може мені вже то запіздно, але для статистики :)

Ніколь
18.11.2008, 11:29
Ніколь, а де саме буде відбуватися. Бо я також хотіла б туди сходити, але напевно без чоловіка, бо він довго на роботі.
В Антошці, на Науковій, в середу в 17-00

Златка
18.11.2008, 12:07
Всім привітики!!!

Так-так, ми вимагаємо подробиць :) !

Але головне - ВІТАЄМО :clapping::clapping::clapping:! Здоров"ячка міцного і настрою гарного :)

viltis
18.11.2008, 12:26
Мамочки і майбутні мамочки! Вчора чисто випадково попала на ярмарок харківського текстилю і т.д. Він діє біля головного корпусу ЛНУ, буде до 23 листопада. Там є переважно пальта і т.д., але я для себе вчора побачила там нічнушки в роддом ( ціна більш, ніж приємна), і є одна палатка з дитячими речима. Ціни теж : повзунки -- 7 грн, є бодіки по 15 грн, теплі кофтинки ( якраз для тих , кому ще опалення не ввімкнули:).

Ніколь
18.11.2008, 13:04
але я для себе вчора побачила там нічнушки в роддом ( ціна більш, ніж приємна)
Приємна це скільки?
Я правда вже нічнушками запаслась..... купила такі які зверху на гудзиках..... в одній з них літом навіть можна буде по дому як в платтячку ходити - вона трохи не нічнушечного стилю :)

viltis
18.11.2008, 13:34
Ну, не знаю ...60 грн, то така вже модна була:))) Не знаю, може то і багато? але я напевно ж ту нічнушку, в якій родити буду явно потім носити не буду:))хіба в кульочок на память:)

Але всяких там розпашонок можна і купити:)

Ніколь
18.11.2008, 14:07
Ну, не знаю ...60 грн, то така вже модна була:))) Не знаю, може то і багато? але я напевно ж ту нічнушку, в якій родити буду явно потім носити не буду:))хіба в кульочок на память:)

Ну я теж в принципі ту в якій родити буду потім носити не збираюсь. Але наскільки я знаю на джамбула наприклад перевдягають на роди в лікарняну нічнушку-халат-распашонку, а в своїх вже потім буду там знаходитись. А якщо в своїй родять - ну то понятно що потім її вже нікуди...
Доречі я свої модні нічнушки на Провесні купляла - 50 грн, турецькі, хлопок - трикотажні, з рукавичками, яскравих кольорів. Безо всяких там рюшечок-кружавчиків.
Маю таку ( як сарафанчик на бретельках) то я в ній літом по дому як в платтячку хожу - вона такого василькового кольору і по ній по низу жирафки намальовані а по середині така жирафа :xaxa:
Отака: ( я тут вже з пузіком і рижою своєю)

MaryF
18.11.2008, 14:59
А сьгодні в Антошці була. Вроді багато не купила а потратила 400грн.

viltis
18.11.2008, 15:08
Мер, розказуйте, що бачили, що купили:)))

Ніколь, в мене є схожа, такого ж кольру і теж з жирафами, тільки вони цілуються:)))))

MaryF
18.11.2008, 15:32
Ви знаєте, мені ніколи не приходилося купляти речей для маленьких дітей і коли я зайшла у відділ дит. речей таких маленьких аж очі розбіглися. Воно все таке малесеньке, гарнесеньке, кольорове. От і я набрала всього потрошки. Правда вибирала самий маленький розмір. Думаю може треба трохи взяти ше більшого розміру, бо і я і чоловік такі досить великі.
Чесно кажучи я тих справах зовсім не петраю. І навіть знайомих немає з маленькими дітьми.
Дивилася за якимось конвертиком для виписки, але нічого не побачила. То є теплі (на зиму) конвертики, чи зверху якусь ше ковдру потрібно?:confused:

Ніколь
18.11.2008, 16:44
Дивилася за якимось конвертиком для виписки, але нічого не побачила. То є теплі (на зиму) конвертики, чи зверху якусь ше ковдру потрібно?:confused:
Я бачила в продажі святкові конвертики ( білі всі в рюшечках з голубою або рожевою стрічкою, але як на мене вони не дуже функціональні)
Ми собі на виписку купили отаке, воно може використовуватись як звичайна ковдрочка, може загортатись як завгодно, може застібатись на молнію, а може бути ну практично конвертом ( там іграшка для наглядності).

Ніколь
18.11.2008, 16:47
Але в нас ще є комбінезончик теплий, тому якщо буде дуже зимно... то взягну напевно комбінезон і потім загорну в це одіялко.... але хоча.... я ж дверей роддому одразу в машину сяду, може комбінезончика достатньо буде, ще в общем не знаю

MaryF
18.11.2008, 16:54
Але в нас ще є комбінезончик теплий, тому якщо буде дуже зимно... то взягну напевно комбінезон і потім загорну в це одіялко.... але хоча.... я ж дверей роддому одразу в машину сяду, може комбінезончика достатньо буде, ще в общем не знаю

А де ви ту красу купували?

Ніколь
18.11.2008, 17:02
А де ви ту красу купували?
Якщо це питання про комбінезончик, то це мені подруга віддала, то її малої був комбезік.
Але такі маленькі я бачина на краківському і на південному в магазинчиках, приблизно коштують 250 грн, але в нашого ніжки окремо, а там все те саме, капюшончик, рукавчики, а замість ніжок просто як мішечок комбінезоновий.

А ковдрочку купили в тому магазинчику на джамбула.

Ніколь
18.11.2008, 17:11
Дівчата, а то тільки я своєї лінієчки не бачу? Чи всі мою лінієчку не бачать? фігня якась.....

MaryF
18.11.2008, 17:24
Дівчата, а то тільки я своєї лінієчки не бачу? Чи всі мою лінієчку не бачать? фігня якась.....

Я бачу лінієчку твою лінієчку.
А який розмір вашого комбінізончика? Самий маленький чи трошки більший?

Ніколь
18.11.2008, 17:37
Я бачу лінієчку твою лінієчку.
А який розмір вашого комбінізончика? Самий маленький чи трошки більший?
А я свою лінієчку не бачу :confused:
На бірочці написано 6М - тіпа 6 місяців чи що, на сайті тої фірми фіг розбереш бо все по італійські, але довжина від плечиків до ніжок 58-62 см ( дивлячись як міряти ) то нам якраз на цю зиму буде добре.

Kvitka
18.11.2008, 18:36
Ніколь Я теж твою лінійку не бачу:/

Дівчата, а підкажіть, будь ласка, як звати Лотоцьку? А то в мене тільки ініціали на направлені написані. Навіть не знаю як звертатись:)

katkas
18.11.2008, 19:00
Ніколь Я теж твою лінійку не бачу:/

Дівчата, а підкажіть, будь ласка, як звати Лотоцьку? А то в мене тільки ініціали на направлені написані. Навіть не знаю як звертатись:)

Людмила Іванівна:)

Zirnycja
18.11.2008, 19:00
Дозвольте усіх урочисто повідомити , що нині, 18 листопада у нашої дорогої Юстини народилася дівчинка на ймення Юстинка, вагою 4000кг і довжиною 53см!!!
Матуся, татко і доня чуються пречудово, всі щасливі!!!
Мама Юстинка, переповнена новими почуттями і враженнями, передає всім дорогим дівчатам вітання і побажання не мати боязні перед пологами!...
Щиросердечно вітаємо нове Життя!!!

Angel
18.11.2008, 19:08
Щиро вітаю Юстина та її сім*ю!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MaryF
18.11.2008, 19:36
Вітаю тебе Юстинко. Нехай твоя донечка росте гарненькою, здоровенькою і розумненькою.

Curly Xena
18.11.2008, 21:04
Юстинко! Вітаю! Здоров"я донечці!

Ніколь
18.11.2008, 23:05
І я вітаю Юстинку. Чекала, чекала і нарешті дочекалася :clapping:
Нехай доця росте здоровою, розумною, гарненькою, слухняною, і тішить маму і татка !!!

Кішка
18.11.2008, 23:14
ВІТАЮ ЮСТИНКУ:radist: ВСІХ БЛАГ МАМІ І ДИТИНЦІ:)

Малесенька
18.11.2008, 23:33
Щиро вітаю Юстинку з народженням донечки:clapping::clapping::clapping:
нехай росте здоровою на благо батькам!!! ВІТАЮ!!!:clapping::clapping::clapping:

Kvitka
19.11.2008, 10:08
Юстиночко, вітаємо вашу сім"ю з поповненням! Нехай доня росте здоровою й розумною красунею, в мамусі буде багато смачнющого молочка, а татусь пишається своїми прекрасними принцесами:)

Златка
19.11.2008, 10:09
Вітання Юстиночкам :clapping::clapping::clapping: Ми їх дуже любимо, страшенно за них радіємо і бажаємо міцного здоров"ячка !!!:)

viltis
19.11.2008, 10:27
Я теж вітаю красуню маму і її найбільший на світі скарб:))) І просто знаю, що Юстя виросте гарною, розумною і доброю дівчинкою....а зараз багато молочка їй бажаю!!

viltis
19.11.2008, 11:20
Всім привіт!!!!!!

Ну, про що будемо нині говорити:)))

Мене от сьоогодні вбиває погода ....то просто якийсь жах.... так що я збираюся залізти під перину і просто лежати ....шкода, що шнур від нету до ліжка не дотягується....:(

Кішка
19.11.2008, 11:43
Як вам тема ВИБІР ІМЕНІ ДЛЯ ДИТИНКИ:no: