КПК

Показати повну версію : Для майбутніх мам

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150

Соня
25.04.2008, 23:28
"А як я маю сходити у туалет, а там лягти і вдягнути назад бандаж?" Це її трохи збентежило, та вона погодилась. І взагалі, мені просто не зручно його вдягати лежачи.
Я теж свій одягала стоячи, правда зранку лежачи приміряла розмір, "підганяла" під пузо, а на протязі дня стоячи, бо туалет, то дуже вагома і часта причина! :)

pampyshka
26.04.2008, 00:17
а в мене бандаж - це такий шмат протканиненої гуми чи шось таке(але не парить), то я в туалет незнімаючи бандажик хожу, а ранішній душ я все"дно просипаю :)
але в мене ше попереду є можливість експериментувати з "різними позами вдягання" :)
хоча я так подумала, мо" шкіра травмується найбільше коли встаєш з ліжка з ночі?
а дома я хожу без бандажика...незвично в ньому:)тай не поспішаю я нікуди дома, а то в мене задишка почалась, коли я без пояса швидко ходила:( а тепер хоч би шо:)) я звикла швидко ходити, тепер з бандажиком знов можу, правда не довго, але то такє :)

Дівчатонька, яка ж я рада шо я з вами:)тутай:) на форумі:)

Loyal
26.04.2008, 16:51
Майбутні мамулі! Хто йде в неділю в шевченківський гай??? може нам там якось здибатись і реальніше познайомитись? А мо ще серед вас є бажєючі в космач поїхати на Великдень???

Я Шевченківський!!! Принаймні збираюсь - не знаю коли попаду (в котрій годині), збираємось так до години 3-ої попасти. І в Космач я хочу!!! :naci: Мама моя кіпішує, що то мені вже запізно їхати :no: А таак хочу, що просто капці!. Ну що такого може статись? Їдемо своєю машиною - тихо-спокійно :agree: Чоловіка вже намовила! Тільки в мене регулярно ввечері дивні відчуття в животику. В той самий час малий товчеться і в животі якісь типу спазми. Я собі думаю, що матка тренується. А от коли вона починає те тренування?
Поки що їду я 1-го в Космач. Але ще в вівторок іду з лікаркою поговорю, як вона скаже...:ninja:

pampyshka
26.04.2008, 18:44
Їдемо своєю машиною - тихо-спокійно Чоловіка вже намовила! Тільки в мене регулярно ввечері дивні відчуття в животику. В той самий час малий товчеться і в животі якісь типу спазми. Я собі думаю, що матка тренується. А от коли вона починає те тренування?
Поки що їду я 1-го в Космач. Але ще в вівторок іду з лікаркою поговорю, як вона скаже...
ми теж ще не знаєм коли в гай, бо тре по родичах перейтись, хоча пасочку вже посвятили:)
О!!!як суперсько:) в мене тисяча запитань:)Лоял, а ви з чоловіком вже були в космачі на машині? кажуть шо там дорога дуже погана, а в нас таврія і чоловік мій троха переживає з того, бо ми ще ніразу там не були:(кажуть шо до коломиї дорога хороша а потім грунтовка і там неможливо проїхати...
а скільки приблизно часу туди їхати? ми збираємось 30 виїздити, але з часом ще не узгодились...загаглом скажіть як ви собі ту подорож уявляєжте:)
я про тренування матки чула, але щоб могла шось сказати то нажаль:(
до речі я свою лікарку про подорож на говерляну(машиною до ворохти) не питала, думаю вона б заборонила - значно безпечніше для всіх шоб я сиділа дома і не рипалась...тіко я думаю що вагітність не хвороба...я до лікарки пішла і детально розпитала чи в мене все гаразд чи нема чого небезпечного а далі сама вирішувала, що їду:)

eva
26.04.2008, 22:15
От уже всі паску святять,нікого на форумі нема.Веселих всім свят.Їжте багато ковбасок і яєчок щоб дітки були міцні.

pampyshka
27.04.2008, 22:42
Христос воскрес!!!

бачу, шо після Паски мона буде конкурс робити - хто більше кілограмів наїв....завтра зранку вже буде страшно на вагу вставати...:)

Loyal
27.04.2008, 22:54
в мене тисяча запитань

Ну ми в принципі так само перший раз їдем туди. Там дорога до Косова нормальна. А от кусок до самого Космача... Я собі планую зупинитись саме в Косові. Бо знайти щось в самому Космачі досить важко буде. Тим більше, що ми приїдем вже на 2-ий день.
Основне, щоб таулет був в приміщенні, бо 3 рази за ніч надвір виходити... Небажано!
Бери багато теплих речей, бо це таки гори.
А я говорити буду зі знайомою лікаркою. То вже думаю на її думку спиратись. Тим більше, що в мене термін дійсно підпирає. Бо так мене нічого не тисне, але як починає смикати внизу, то вже сама задумуюсь чи варто...

Додано через 4 хвилини
Христос воскрес!!!

бачу, шо після Паски мона буде конкурс робити - хто більше кілограмів наїв....завтра зранку вже буде страшно на вагу вставати...

Воїстину Воскрес!
І я так от подумала! Подивилась зранку на вагу в куточку і не наважилась важитись :shutup: , щоб потім страшно не було перевіряти скільки ж набрала за ті пару днів :(

pampyshka
28.04.2008, 11:38
Там дорога до Косова нормальна. А от кусок до самого Космача... Я собі планую зупинитись саме в Косові.
але з косова до космача реально доїхати як явище? ми зупиняємся в космачі - нам друзі розміщення пробивали - але дорогувате - 40 грн з особи за добу...і без особливих вигод - добре шо я ше вночі не бігаю до вітру:)
а скільки часу приблизно туди їхати? хоча б до косова?

я сьогодні таки на зважилась...зважитись...шо то буде- шо то буде?:)

Лідочка
29.04.2008, 10:28
Дівчатка, з Пасхою вас Всіх!!!!!:radist:
В мене сестричка в червні буде народжувати, підкажіть будь-ласка якогось хорошого лікаря з Батальної (чи лікарку), який тільки за природні пологи, хороше ставлення і т.п. і може ще когось з медінституту.
Знаю тут багато вже писали про лікарів, але то всьо гортати зараз трохи нема часу, робота......

Зорянка
29.04.2008, 10:55
Христос Воскрес!
Дівчата а може хто підкаже якогось хорошого лікаря з медінституту, мені вже б треба було йти домовлятись, а я ше не знаю до кого то йти, може допоможете ?

Жменька
29.04.2008, 12:46
Ото наші дітки за Паску наїдять собі дупку.перша моя вагітність теж припала на Паску на 7 місяць.То той живіт таке враження тільки за Паску й виріс.

Це точно - я за два дні свят набрала 1,5кг, то мене сьогодні лікар висварила в ЖК!!! Навіть по одягу відчуваю: піджак, який в суботу ще легко застібала на нижній гудзик - сьогодні вже не защіпнула!

Abraira
29.04.2008, 14:04
то мене сьогодні лікар висварила в ЖК!!!
От мені так дивно... Я важуся у ЖК і розумію, що набираю забагато і заскоро, але при цьому багато не їм... То моя лікарка ніколи мене не сварила, спочатку казала "Роби висновки!" А зараз, коли у мене самої шок від тої ваги і я питаюся, чого це так вага стрімко зростає, то вона каже "Гормони роблять свою справу" І дійсно, я не їм багато, можу з"їсти щось ситне один раз на день, а потім 2-3 рази перекусувати (як засмокче) і все.... А от нащо страшити?! Жінки і не вагітні, за свята по 3 кг. набирають, а потім по-трошки воно все сходить.

Масік
29.04.2008, 14:14
Христос Воскрес! давненько я не забігала,все у клопотах, похвалюся , цього року вперше пробувала пасочку пекти, так от коли тісто місила мабуть синочок морально помагав, бо так добре вимісила, пасочки вийшли пухкенькі і дуже смачненькі! Про набрані кг на свята...ну наш бумбосик на 2 кг збільшився але планує зараз трошки фруктиками побалуватися і все стане на місце. А ще хочу запитати що там таке у Космачі буде що так всіх туди тягне?

Жменька
29.04.2008, 14:30
Так, дійсно, що буде у Космачі? Ми хотіли на вихідні поїхати в Яремче, але не знайшли вільних місць (нас їде велика аомпанія), то їдемо на Закрпаття в Сваляву. Хоча я трохи боюся гірських доріг - щоб не укачало.
А пасочки я ще не ризикую пекти - я ще з дріжджовим тістом ніколи не бавилась, то мені ще цього року мама спекла, а на наступний рік вже хочу сама пекти.

pampyshka
29.04.2008, 20:05
що там таке у Космачі буде що так всіх туди тягне?
я хіба можу пояснити чого мене туди тягне:) я ще ніколи не була на етнофестивалях загалом і в Космачі зокрема, от і думаю, що то мій останній шанс на найближчий час відчути нових вражень :) а ще мій хороший друг там святкуватиме своє день варення, і це, чесно кажучи, було головною мотивацією :)

Дівчатка, я таке-е-е розкажу: цього року не припасла лушпиння цибулі на крашаночки і тому вирішила фарбувати травою - кропивою і деревієм(я бачила що досить гарно виходить). але для того діла були потрібні вже непотрібні капронки, а в мене звичайних не було, довелося скористатись сіточками...тому крашанки в мене вийшли "спайдерменські":rolleyes: тобто на них відбився і деревій і маргариткі і петрушечка, але то всьо перекривала сітка різних розмірів:))))))) словом не знала я яким боком такі крашанки в кошичок класти, щоб люди не полякались...от така кумедна історія:))))

Loyal
29.04.2008, 21:34
але дорогувате - 40 грн з особи за добу...і без особливих вигод - добре шо я ше вночі не бігаю до вітру

Ну то я не сказала б, що дорогувато!!! Нам пропонували від 100 грн... Правда вже з 2-ох разовим харчуванням. Я на фестиваль хочу так, що аж пищу. Але мені реально мало залишилось до родів, і 300 км дороги... Щось мій настрій і оптимізм впав після поїздки в село на свята всього за 80км. Вже й сама не знаю що робити...
Пішла до лікарки в ПБ (вже через добре знайомих). Подивилась на аналізи, пощупала живіт і... послала на УЗД на Доплера, щоб побачити як дитинка постачається всім необхідним. Якого милого? Сказала, щоб уточнити те моє старіння плаценти, бо на її думку для таких висновків нема підстав. Я вже хора зовсім з тими думками...
Чи то плюнути і поїхати таки світ за очі і без тих всіх УЗД і аналізів...

pampyshka
29.04.2008, 23:01
Чи то плюнути і поїхати таки світ за очі і без тих всіх УЗД і аналізів...
я точно плюну :) мені те старіння стіко нервів зїло...без узд цоьго діагнозу мабуть не ставили, я ше думаю шо в кожної жінки то індивідуально...такшо я забила.
і ще стосовно плювання - в мене вже усталилась думка, що вагітність то величезна кількість самостійно(!), тільки мною самою прийнятих рішень(бо всі радять збоку, а я ж відчуваю зсередини), від яких буде залежати не тільки мій добробут але й здоровя і життя моєї мацьопи. і все тут. Лоял - уважно прислухайся до себе - не переоціни і не недооціни. це ж тіко ти знаєш зсередини на що ти здатна. чому впав оптимізм??? може родичі підзамучили? зі мною буває, хоча в мене всі хороші але все"дно інколи підхарюють :) словом, чи поїдеш - чи не поїдеш - все одно будеш права, бо тобі видніше :)
стосовно помилкових діагнозів про старіння - я про таке вже чула, але не хочу чвоє дитя ше на одне узі волокти. доведеться повністю взяти на себе відповідальність того шо я не жеру курантил...от таке от:)

anka
30.04.2008, 08:43
на аналізи, пощупала живіт і... послала на УЗД на Доплера, щоб побачити як дитинка постачається всім необхідним. Якого милого? Сказала, щоб уточнити те моє старіння плаценти, бо на її думку для таких висновків нема підстав
якийсь обвал логіки. пощупала живіт і відправила на Доплер щоб уточнити старіння плаценти... на доплерометрію, наскільки мені відомо, направляють коли хочуть пересвідчитися в постачанні малечки кров"ю, киснем. нічого вам не казала про серцебиття малька?
я намагалася вдома вислухати серцебиття малечика, нічого не вдалося- треба таку айболитьську слухавку як в ЖК.
а на УЗД Вас направляє лікар з ЖК, чи той, котрий прийматиме пологи?

Loyal
30.04.2008, 13:18
пощупала живіт і відправила на Доплер
на УЗД Вас направляє лікар з ЖК, чи той, котрий прийматиме пологи?
Направила та, що буде приймати пологи. Скажу вам тепер продовження. Не шкодую, що пішла, бо підстави таки були. З 3-ох судинок 1 працює незовсім добре. Нічого страшного нема, але треба бути готовою до передчасних пологів (це слова УЗД), а лікарка сказала, що подививмось за тиждень ті самі аналізи і тоді буде видно. А швидше, ніж почнуться перейми вона мене бачити особливо не хоче. Так що не переживати.
За тиждень дасця все чути.

Додано через 14 хвилин
направляють коли хочуть пересвідчитися в постачанні малечки кров"ю, киснем. нічого вам не казала про серцебиття малька

Лікарку насторожили розміри дитинки і вона вирішила перевірити постачання дитинки.

доведеться повністю взяти на себе відповідальність того шо я не жеру курантил...от таке от
Пампушка, ти, звичайно, сама вирішуй, але жартувати тут неварто. Краще ще в когось проконсультуйся. Бо в мене вже останні дні, а тобі ще ходити і ходити. Повір, тут купа дівчат, які тобі розкажуть що таке постільний режим чи полежати на збереженні в лікарні.

Соня
30.04.2008, 14:13
Христос воскрес! А ми ще з вами :). По УЗД ПДР була 27-28-го, за місячними ПДР сьогодні. Була сьогодні у лікаря свого в ПБ, послухали сердечко, помацали животик, все супер, т-т-т, головка вже дуже низько. Відпустили нас гуляти до понеділка, якщо до того не наролимось, в понеділок з речами! І знову ждьомс! :) Кому цікаво, Батальна покищо не закривається, і невідомо чи цього місяця взалі закриється.

Loyal
30.04.2008, 14:20
Кому цікаво, Батальна покищо не закривається, і невідомо чи цього місяця взалі закриється.

Красота!!! Дивні вони якісь. Але я вже налаштувалась на Джамбула - най вже так і буде.

Соня, вам гарного перебування останніх днів в одному тілі ;) Ти на Батальній народжуєш? В кого?

Натася
30.04.2008, 14:27
Кому цікаво, Батальна покищо не закривається, і невідомо чи цього місяця взалі закриється.
я так розумію, що взагалі не відомо, коли закривається?

Успішно Вам доходити і народити!

pampyshka
30.04.2008, 14:34
але жартувати тут неварто
не буду:)
з понеділка всім займусь серйозно - свята закінчились...
я собі так думаю, якщо на узд подивляться тіко плаценту - то ж не буде довго? хочу піти на якесь альтернативне узд. і точно-точно піду до ще одної лікарки...
але в космач поїду...хочеться вже дуже:)
а ти тримайся - головне ляльку гарно виносити! :)

dream
30.04.2008, 14:37
скажіть будь-ласка, а у центрі ті тести соло міні де можна купити, бо заходила в дві аптеки то там їх не було...

pampyshka
30.04.2008, 14:42
о, ше шо забула дописати - мій нік читається коректною англійською, тому пампИшка :)

Loyal
30.04.2008, 14:42
але в космач поїду...хочеться вже дуже
а ти тримайся - головне ляльку гарно виносити!

Дякую! Постараюсь. В мене чомусь з самого початку було передчуття, що народжу швидше, тому і не переживаю. А в Космач їдь! Ви ще маленькі і добре захищені!

Додано через 1 хвилину
о, ше шо забула дописати - мій нік читається коректною англійською, тому пампИшка
Як скажеш - Пампишка, значить!

Уляночка
30.04.2008, 14:45
скажіть будь-ласка, а у центрі ті тести соло міні де можна купити, бо заходила в дві аптеки то там їх не було...
І я тепер купила соло міні, бо минулого місяця брала соло, але ті за 65 грн., а міні взяла в аптеці біля церкви Володимира і Ольги за 43 грн.

dream
30.04.2008, 14:49
біля церкви Володимира і Ольги за 43 грн.
а це де?

Уляночка
30.04.2008, 14:59
а це де?
вул. Володимира Великого, навпроти церкви є державна аптека - це там

Юстина
30.04.2008, 15:02
вул. Володимира Великого
А це часом не Симоненка?

Уляночка
30.04.2008, 15:08
А це часом не Симоненка?
Аптека вже на Симоненка:) А ми живемо зразу коло церкви - то Володимира Великого 101

галичанка
30.04.2008, 15:25
Мені видається, що в "Знахарі" на Городоцькій вони є завжди (недалеко від церкви св Ольги і Єлизавети, хвилин 5-10 вниз). І там вони досить дешеві. Я вже писала на попередніх сторінках, що пачка коштує 31 грн 75 коп

dream
30.04.2008, 15:49
а можна мене якось зорієнтувати іншими вказівниками окрім церков, бо я крім тих що в мому районі ніяких не знаю

галичанка
30.04.2008, 16:03
а можна мене якось зорієнтувати іншими вказівниками окрім церков, бо я крім тих що в мому районі ніяких не знаю
Приїжджаєте трамваєм 1,9 або 6 на зупинку Привокзальна або маршруткою 29, 29а, 66 та ще багато інших. Після цієї зупинки - зупинки Приміський вокзал і Головний залізничний вокзал. На зупинці велика церква, колишній костел св Ельжбети. Якщо іти вниз по вулиці Городоцькій через 5-10 хвилин буде аптека "Знахар".

Додано через 1 хвилину
Найкраще подзвоніть в аптеки "Знахар", довідайтеся, чи є соло міні і в якій аптеці, де до вас найближче.

dream
30.04.2008, 16:09
дякую, я вже знайшла на Б.Хмельницького, 1 аптеку "Знахар", спробую туди зайти подивитись

Соня
30.04.2008, 18:53
Ти на Батальній народжуєш? В кого?
На Батальній, в Прокопів Ігора Володимировича (головний лікар), супер лікар і чудо людина :)

мацьопка
01.05.2008, 13:40
Привіт, дівчатоньки!
22 квітня о 8 год 10хв я народила синочка!
55см, 3850кг
:radist: :radist: :radist: :radist: :radist: :radist: :radist: :radist:

Додано через 21 хвилину
Дівчатка, щось чути про Мацьопку? Напевно вже бавиться. Хто на підході, легких родів..не так воно страшно, як гадається...а воно й взагалі не страшно...за то результат...радість на все життя.
Так,так. Бавлюся!!!!!!!!!!!
Дійсно- не страшно, а результат вартий того, щоб трішечки, зовсім трііііііііішечки помучитись.

eva
01.05.2008, 22:29
Чомусь з настанням тепла форум пустіє.Всі йдуть напевно гуляти.
А в мене за цей тиждень так животик виріс.Навіть по людях бачу.Дехто навіть не здогадувався про мою вагітність, а тепер перепитують де він взявся.Довго приглядалися.Вже почався 8 місяць

Марта2
02.05.2008, 11:02
Соня, хочу побажати тобі легких пологів, хай все пройде як найлегше і найкраще для вас, ми тримаєм кулачки!!!:)

pampyshka
02.05.2008, 23:11
А я з Космача приїхала:) задоволена, замучена і з глечиком:)
троха відісплюсь і напишу детально шо і як:)

Loyal
03.05.2008, 10:13
А я з Космача приїхала задоволена, замучена і з глечиком
троха відісплюсь і напишу детально шо і як

Я з нетерпінням чекаю розповіді! Президента бачили?
Бо в мене якийсь дурдом. Таке враження, що як той 9-тий місяць почався, так я якась безсила стала зовсім. То мене піднуджує, то голова крутиться, задихуюсь постійно навіть від того, що з ліжка встаю. Ще й малеча як не по ребрах, то по нирках, то ще кудись товче...
Все таки природа продумала, щоб жінка довго не насолоджувалась тим станом, а таки дужжже захотіла привести на світ дитинку ;)

Додано через 7 хвилин
Чомусь з настанням тепла форум пустіє.Всі йдуть напевно гуляти.
Мене вивезли на село і казали ходити там і дихати. Ну не можу я так!!! Хоч грядочку посіяла одну! І то потім щось низ живота дьоргав... Не пойму, чи то термін підходить чи то після слів лікарки якось настроюєшся на інші відчуття...
О! А як там з поправляннями після свят? Хто скільки? Бо я зважилась в середу, то набрала 3 кг. Але потім по-суті цілий день на ногах провела (десь бігала-ходила). То ввечері стрілка була там, де й до свят. http://fun.nashcat.ru/smiles/tsmile/rulez/t2030.gif Тобто за вагітність я набрала 12-13 кг

Додано через 20 хвилин
Соня, хочу побажати тобі легких пологів, хай все пройде як найлегше і найкраще для вас, ми тримаєм кулачки!!!

Соня! Тримайся! Набирайся сил! Ми вже тут хором одну ніченьку не спали. Може якраз відчуєм твої пологи і всі дружно кулачки стиснем тобі на підмогу http://fun.nashcat.ru/smiles/tsmile/mama/t6213.gif

Ірена
03.05.2008, 19:44
дівчатка, чи знаєте випадки, коли тест на вагітність обманював?
в мене 10 днів затримки, а тест від"ємний...
наче й не відчуваю ознак вагітності, але й затримки такої ніколи не було...
що це може бути?

Юлія@
03.05.2008, 20:10
Таке враження, що як той 9-тий місяць почався, так я якась безсила стала зовсім. То мене піднуджує, то голова крутиться, задихуюсь постійно навіть від того, що з ліжка встаю. Ще й малеча як не по ребрах, то по нирках, то ще кудись товче...
А я хотіла якраз тебе запитати чи в тебе таке було...!!!
Бо я до цього тиждня бігала, щось весь час робила і хотілось то мені... А зараз ... я нічого неможу, з самого ранку вже замучена, сили нема руки піднести, внизу живота інколи, коли встаю поболює, ледви ходжу, бо таз болить...
О..., я не одна така ...!!!:) :) :)

eva
03.05.2008, 22:48
І в мене так було.До 9 місяця бігала по сходах як молода, а потім ноги як свинцем налилися.Зара 8 почався то ще ганяю.

Додано через 3 хвилини
На рахунок тесту , то треба не викидати зразу тест, а трохи потримати, бо може потім проявитися.В мене зразу не показує тест, а в моєї знайомої то ще до затримки показав.Концентрація гормонів велика.І робіть зранку

Loyal
04.05.2008, 00:36
О..., я не одна така ...!!!

Не одна, повір!!! Я себе якоюсь іншою зовсім почуваю і відчуваю! На ніц нема сили! Сьогодні от купила собі тапочки - такі зручні мештики, як балєтки, бо ходити не можу ні в чому! І думаю, що після пологів вони будуть точно на розмір, а то й 2 завеликі http://fun.nashcat.ru/smiles/tsmile/rtfm/t1908.gif Підошви ніг деколи печуть так, що просто капець!!! http://fun.nashcat.ru/smiles/tsmile/rtfm/t1909.gif І все тіло чухається... (деколи не витримую, то люди оглядаються)
То нас так до пологів підводить тіло! Вчора заснути не могла та мене внизу в животі щось смикало. Таке враження, що мале руку назовні висовувало http://fun.nashcat.ru/smiles/tsmile/emb/t1813.gif

pampyshka
04.05.2008, 00:54
Словом, про Космач :)
втрапили ми туди на другий день фестивалю - не змогли завчасу вирватись зі Львова...машину лишали в коломиї, далі на маршрутці за 7 грн з носа, чоловік каже, шо ми б доїхали, але нервів потріпали б - бо дорога паршивенька. в перший день через траур музичних виступів не було, а не бачити президента я думаю не проблема:)на другий день ми застали терпиму погоду, базар з вишиванками - від 100 і до 3000 грн, череп"ям, деревом, бісером, бриндзою і китайським непотребом, виступи фолк колективів(один з Польщі був особливо гарно співаючим), ввечері рок-концерт. на тому концерті довго не були, на жаль :( було багато бум-бум і низьких частот, то я не хтіла травмувати лялю...
як на загал - то подивились на людей в вишиванках, себе показали(бо я ше влажусь) :)ше було на диво багато вагітних на "видимих" термінах, з навіть дуже великими пузиками:) я близько 10 нарахувала. на 3-й день і перед тим сильно падав дощ :( все замокло і нарід почав розїзджатись... я тихо потішилась шо ми жили в будиночку(по 30 грн на добу з морди і чистою білизною) бо в палатці було б мокрувато-бридкувато-холоднувато і ніде речі посушити...а ші зе місце для палатки в дворах в самому космачі брали по 15 грн...
словом сама організація фестивалю шось не дуже - гурти не були вражєючі, толком було не зрозуміло хто коли виступає...а і ше той дощ - організатори такого явно не передбачали....хітом продаж на 3-й день стали дощовики...тому ми на третій же ж день вирішили їхати до Львіва :) де буде тепла ванна, сухий одяг і дома:)
про сувеніри - купила хрещениці смужечку з кутасиками за 20 грн і глиняного котика-кулончик її старшій сестрі, а собі старенький банячок в стилі косівського розпису для майбутнього вазону вже в останній день - коли троха ціни поспускали...
назагал враження позитивні - поїхала, побачила шо воно за звір - фолк фест :) подихала свіжою карпатською зеленню, посиділа біля вогнища під дощем, поспівала під гітарку, походила в вишиванці:) правда, чи їхатиму ще в космач на фест - то не знаю...особливого бажання не з"явилось...спробую на якийсь інший поїхати, щоб остаточно думка склалась:) і як не піде - то просто по горах ходитиму - в тому я точно зміст бачу:)
зара думаю чи варто пхатись на шешори в воробіївці чи то воробйовці - бо то вже строк чималенький буде :)

Додано через 1 годину 0 хвилин
Дівчата, слухайте, я в дикому шоці!!! виявляється нас найприкріші події поминули так, що ми й не помітили...почитала тіки шо відгуки про фест - виявляється був напад місцевих з битами на наметове містечко(як добре шо ми не поїхали в наметах з 30 на 1)!!!людям поламали руки-ребра!:( яке жахіття :( хто б міг подумати...
та хатка в якій ми жили - знаходилась за півгодини дряпання вверх від головної вулиці космача - хто б дурний туди поперся, а от учасникам що були близько від центру перепало більше - кажуть шо навіть якусь дівчину згвалтували...от і їзди тепер на фестивалі вагітною...
сорі за офтоп - але мені здається шо ті заходи які ющенко так гарно на початку благословляє потім дискредитуються на всю катушку...пригадалась говерляна на яку він збирав людей пару років назад - з людськими жертвами, добре шо мене ангел хоронитель вберіг туди не поїхати...капець!:(

zara
04.05.2008, 12:15
і я помітила, що рухи дитинки стали гострішими та різкішими, а іноді таке враження, ніби дитя зсередини викручує мій пупок )). Вже йому там затісно, хоче на вулицю, а ще три тижні!

Nastyusha
04.05.2008, 18:14
Привіт дівчата!!!
Хочу вас спитати стосовно трьовимірного УЗД. Мені тре на 29 тижні йти на узд і я вагаюсь чи йти на 3Д чи на звичайне... Підкажіть ті хто робив таке узд що на ньому видно і чи добре видно личко, чи можна пальчики порахувати і т.п.?:)
І ще підкажіть якийсь хороший кабінет з тим УЗД (бажано з цінами)

Зорянівонька
04.05.2008, 18:31
Хочу вас спитати стосовно трьовимірного УЗД
Ми робили в Інтерсоно. Апаратура та сама, все те саме... Тільки коли личко пробували показати, то робили кольорове зображення. Коштувало 130грн

Charovnisa
04.05.2008, 18:35
:radist: А нас теперь трое!!! Наша Ульяночка, родилась 30-го апреля в 9-20, вес 3100, 50см...:radist: :radist: :radist: уже выписались, стараемся привыкнуть к дому))

Nastyusha
04.05.2008, 19:08
Ми робили в Інтерсоно. Апаратура та сама, все те саме... Тільки коли личко пробували показати, то робили кольорове зображення. Коштувало 130грн
Хіба воно не дуже відрізняється від звичайного узд? О_о
Зорянівонька, то не Ви випадково стояли на обліку в Петришин Л.Г.(я десь таке бачила тут раніше на форумі) ? ;)

pampyshka
04.05.2008, 19:49
А нас теперь трое!!!
Вітаємо!!! здоровля міцного обом, нових приємних відкриттів та вражень!:)

Зорянка
04.05.2008, 20:10
О..., я не одна така ...!!!
Ти не одна така, я просто незнаю шо зі мною робиться. Голова крутиться страшенно вже другий день, і взагалі стан якийсь незрозумілий.
Дівчата підкажіть може хтось чув про лікаря з медінституту Стаха Зеновія ???

Mari_JA
04.05.2008, 21:36
Всім величезний привіт!Я перед святами як пропала,то аж до сьогодні.перечитала ваші дописи і побігла на вагу ставати.нуууу так нічого... тільки кому відклалися ті святкові холодці ті кілограмчики?чи мамі в соц запас,чи лялі на попку ще не відомо.
моя подружка народила у Великодню пятницю синочка,понарозказувала мені всякого...от я і перейнялася,тиждень не спала вночі,щось страшне вже було,думала пора!пора народжувати!вона вночі поміж схватками пеленки прала і прасувала!я щоб не сталось так само зайнялась підготовкою.зкупилися всього і для мами і для лялі!замовили колясочку,ліжечко,всяке необхідне. чекаєм!
а на рахунок інстинкту - то як квочка.я і не знала,що в моїй хаті ціла купа "непотрібних" речей! всіляких зошитів,книжок...все заважає!залишається тільки те, на що пороху менше осідає,і легше витерти.розписалася я вже...дорвалася до вас нарешті!
Ой !забула ...ми були на дні народженні,або ,якщо бути чесною,то на його половині. Нашій сусідці було аж ПІВ рочку!Дівчааааатааа!яке воно,оте дитя розумне!,як вже бавиться! і говорить собі щось,розказує,нема слів описати. Як добре тій мамі! А наше ще у животику,бушує.як би я вже на руки взяла,і цьомала,цьомала...!
О,нас чекає блаженство! наші діти,весь сенс життя!це так гарно!

Уляночка
04.05.2008, 23:12
Ти не одна така, я просто незнаю шо зі мною робиться. Голова крутиться страшенно вже другий день, і взагалі стан якийсь незрозумілий.
Дівчата підкажіть може хтось чув про лікаря з медінституту Стаха Зеновія ???
Про Стаха З. І. Моя коліжанка зараз на 36 тижні, ПДП - 26 травня. Ситуація у неї не просто - дівчина важить 150 кг, тиск 160-170/100 у віці 25 років, ще й стафілокок - спочатку казали кесарити, тепер ні, бо думають, що шов погано буде гоїтися. Ось тому вона шукала дуже класного лікаря і її сестра, що працює медсестрою, познайомила її зі Стахом, кажучи, що це один з найкращих в медінституті лікарів. Наразі тільки хороші чую від неї відгуки. Далі буде...Ну думаю за 2-3 тижні...

Зорянка
05.05.2008, 08:57
Про Стаха З. І.
Уляночка дякую за відповідь :)

Андріана
05.05.2008, 09:34
моя подружка народила у Великодню пятницю синочка

і моя двоюрідна сестра у Великодню п"ятницю народила хлопчика:)

dream
05.05.2008, 10:16
купила я, нарешті, ті тести сьогодні почну робити, тільки ще одне питання - на роботі зробити не маю можливості, якщо я буду їх робити о шостій нічого не зміниться? В інструкції писало, що з 10 до 20, та як на практиці не знаю. І ще, чи вистарчить тих п’ять штучок чи ще варто докупити?

мамочка
05.05.2008, 10:59
Дівчата підкажіть може хтось чув про лікаря з медінституту Стаха Зеновія ??? Про Стаха З. І.

Дві знайомі народжували в Стаха. Обидвоє дуже задоволенні. Народжували по однаковому сценарію: відійшли води, на 12 годину почали стимулювати, і успішно народили.

дівчата яким залишився місяць до ПДР: моя порада- ВІДСИПАЙТЕСЯ!!! Організм знає шо вас в майбутньому чекає, тому ви зараз такі сонливі

Юстина
05.05.2008, 12:24
Довго готувалася, як маю вам про це написати, але нічого нового так і не придумала. Розпочну, напевно, з початку. 2 лютого ми відсвяткували наше весілля і чітко спланували всі події на майбутнє. Перш за все, як я писала в гілках про весілля, в якості медового місяця мала бути поїздка на курорт, де ми мали гарно відпочити, ретельно обстежитися, здати усі існуючі і неіснуючі аналізи, щоб підготуватися за якийсь час до зачаття здорової дитинки. Всі навколо підтримували наші плани і вихваляли, як ми свідомо і серйозно ставимося до процесу! Далі я увляла, як вранці роблю тест, бачу дві полосочки і під великим секретом від чоловіка цілий день мовчу і готую святкову вечерю, де урочито оголошую чоловікові про нашу чудову подію...
Результат: станом на 5.05. ми вже живемо в мами в животику 12 тижнів і сьогодні стали на облік в рідну поліклініку на Симоненка... Про те, що ми зачалися здоровими батьками, дізналися вже після першого візиту до лікаря, а урочите оголошення нашої появи виглядало подібним чином: ранок, крик з ванної: "Владик!!! Біжи за другим тестом!!!"
Так що, дівчатонька, приймаєте "новоприбулу"?

Nadijka
05.05.2008, 13:27

Нарешті ти відкрила свій маленький секрет!!!:radist:
Юстинко, ще раз вітаю тебе і чоловіка!!! Бажаю тобі суперлегкої вагітності і ще суперлегших пологів!!! Насолоджуйся цим прекрасним станом....цьомкаю!
О, а це тобі...(наскільки пам'ятаю ти любиш троянди?!)
http://i044.radikal.ru/0805/55/a8ee94824328.jpg

Юстина
05.05.2008, 13:33
Нарешті ти відкрила свій маленький секрет!!!
Щиро дякую за теплі слова і побажання!
Справді, Надійка з самих початків знала про мій маленький і такий великий секрет, але ми хотіли дочекатися, поки можемо на 100% впевнено розказати про нашу новину!

Галинка
05.05.2008, 13:53
Результат: станом на 5.05. ми вже живемо в мами в животику 12 тижнів і сьогодні стали на облік в рідну поліклініку на Симоненка...
Молодці!!! А тепер пильнуйтеся! Любіть себе сильно-сильно:), бо у вас в животику таке малесеньке і ріднесеньке дитятко!!! Здоров"ячка вам!!!

Ljolik
05.05.2008, 14:01
Дві знайомі народжували в Стаха
Я першу народжувала в Стаха, в принципі не поганий дядько, але другу до нього родити не пішла. Однокласниця в нього теж родила, але сама, без чоловіка, то жалілась що їй він хамив, і потім сказав що дали за мало за пологи.

Юстина
05.05.2008, 14:13
Молодці!!! А тепер пильнуйтеся! Любіть себе сильно-сильно, бо у вас в животику таке малесеньке і ріднесеньке дитятко!!! Здоров"ячка вам!!!
Дякуємо вам! Будемо пильнуватися! А поки ще не можемо відійти від тої кількості аналізів і докторів, які маємо до 15 травня (наступний візит до лікаря) пройти...

Nadijka
05.05.2008, 14:16
А поки ще не можемо відійти від тої кількості аналізів і докторів, які маємо до 15 травня (наступний візит до лікаря) пройти... ага, звикай!!! тепер так буде постійно... попереду ше море тих аналізів!!!

Юстина
05.05.2008, 14:23
ага, звикай!!! тепер так буде постійно... попереду ше море тих аналізів!!!
Надійка, попрошу мене не лякати... Бо як вийшла з круглими очима від лікарки так і до сих пір з такими самими сижу ті папірчики-направлення перебираю, перекладаю з купки на купку... До речі, обстеження на РАРР+ХГ (але матюки!) і на інфекції перинатального періоду є обов"язковими?
А ще. Я чемно пішла до лікаря-гінеколога, що закріплена за моєю дільницею, не шукала знайомств і блатів. Така видалася вона мені зла і сердита, а коли отримала свою "долю" стала моя найкраща подружка!

Nadijka
05.05.2008, 14:28
Надійка, попрошу мене не лякати...
я не лякаю, а попереджаю!!!http://casa-latina.ru/s/s/icon_50.gif
Така видалася вона мені зла і сердита, а коли отримала свою "долю" стала моя найкраща подружка!
ну це зрозуміло...всі вони такі!

Ljolik
05.05.2008, 14:41
на 100% впевнено розказати про нашу новину!
Вітаю з здійсненням мрії і початком нового життя :) !

До речі, обстеження на РАРР+ХГ (але матюки!) і на інфекції перинатального періоду є обов"язковими?
Обов"язковим не є ніяке обстеження, від всього при бажанні можна написати відмову, але далеко не кожен лікар ті відмови адекватно сприймає. А ще не дивуйтесь що двічі протягом вагітності потрібно буде на СНіД і сифіліс перевірятись, вагітні напевно в групу ризику попадають :) :) :)

Юлія@
05.05.2008, 14:42
дівчата яким залишився місяць до ПДР: моя порада- ВІДСИПАЙТЕСЯ!!! Організм знає шо вас в майбутньому чекає, тому ви зараз такі сонливі
А я то думаю чого так спати хочу, сил зовсім немаю....
Але думка про те, що це так скоро мені так сильно настрій підносить... !!!:) :) :)

Юстина
05.05.2008, 14:52
Обов"язковим не є ніяке обстеження
Я вже придбала купу "мудрих" книжок і вичитала що цей РАРР+ХГ є досить серйозною річчю. Хромосомний аналіз шляхом вилучення клітин хоріону. Щось там відсмоктують катетром або беруть пункцію, потім треба кілька днів вести "щадящий образ жизни". Робиться це все під місцевим обезболенням, є ризик потрапляння інфекції і викидня. Жах! Не хочу! Байдуже мені настрої лікарів!
А чи хтось з вас, дівчата, проходив щось подібне?

Додано через 1 хвилину
СНіД і сифіліс перевірятись
Переитала мене чи хочу перевірятися на СНІД, заповнила анкету якусь спеціальну.

Уляночка
05.05.2008, 15:05
Довго готувалася, як маю вам про це написати, але нічого нового так і не придумала. Розпочну, напевно, з початку. 2 лютого ми відсвяткували наше весілля і чітко спланували всі події на майбутнє. Перш за все, як я писала в гілках про весілля, в якості медового місяця мала бути поїздка на курорт, де ми мали гарно відпочити, ретельно обстежитися, здати усі існуючі і неіснуючі аналізи, щоб підготуватися за якийсь час до зачаття здорової дитинки. Всі навколо підтримували наші плани і вихваляли, як ми свідомо і серйозно ставимося до процесу! Далі я увляла, як вранці роблю тест, бачу дві полосочки і під великим секретом від чоловіка цілий день мовчу і готую святкову вечерю, де урочито оголошую чоловікові про нашу чудову подію...
Результат: станом на 5.05. ми вже живемо в мами в животику 12 тижнів і сьогодні стали на облік в рідну поліклініку на Симоненка... Про те, що ми зачалися здоровими батьками, дізналися вже після першого візиту до лікаря, а урочите оголошення нашої появи виглядало подібним чином: ранок, крик з ванної: "Владик!!! Біжи за другим тестом!!!"
То я думаю, що ви вчора з чоловіком йшли такі щасливі і ніжно замріяні, що навіть форумчан двічі не помічали! Наші вітання майбутній мамусі і татуськові!

Юстина
05.05.2008, 15:13
То я думаю, що ви вчора з чоловіком йшли такі щасливі і ніжно замріяні, що навіть форумчан двічі не помічали! Наші вітання майбутній мамусі і татуськові!

Дякую за вітання! А де то ви нас бачили, дорогі форумчани??? Чого самі не призналися?

Уляночка
05.05.2008, 15:20
Дякую за вітання! А де то ви нас бачили, дорогі форумчани??? Чого самі не призналися?
А перший раз біля Оперного - ми йшли в одному напрямку сідати на маршрутку (я з чоловіком і Любчиком), а вдруге - це вже я махала у віконечко з маршрутки, коли Ваш/Твій чоловік запитував у водія, як можна доїхати до Епіцентру

Юстина
05.05.2008, 15:25
А перший раз біля Оперного - ми йшли в одному напрямку сідати на маршрутку (я з чоловіком і Любчиком), а вдруге - це вже я махала у віконечко з маршрутки, коли Ваш/Твій чоловік запитував у водія, як можна доїхати до Епіцентру
Я шокована... Але сліпота... Признавайтеся на наступний раз, будь ласочка! Стукайте в віконце і голосно гукайте! А може ми справді останнім часом трохи від нашої нової новини "літаємо"...

Уляночка
05.05.2008, 15:27
Я шокована... Але сліпота... Признавайтеся на наступний раз, будь ласочка! Стукайте в віконце і голосно гукайте! А може ми справді останнім часом трохи від нашої нової новини "літаємо"...
Я теж цілу вагітність ходила замріяла і вічно з посмішкою. Така собі ги-гичка...

Питання, а в кого на обліку стоїте на Симоненка?

anka
05.05.2008, 15:27
Я вже придбала купу "мудрих" книжок і вичитала що цей РАРР+ХГ є досить серйозною річчю. Хромосомний аналіз шляхом вилучення клітин хоріону. Щось там відсмоктують катетром або беруть пункцію, потім треба кілька днів вести "щадящий образ жизни". Робиться це все під місцевим обезболенням, є ризик потрапляння інфекції і викидня. Жах! Не хочу! Байдуже мені настрої лікарів!
то ви щось загадкове читали! беруть кров з вени та й по всьому!!! єдине- день перед тим по обіді не варто їсти нічого жирного( сметана, чіпси ітд) можна варені кашки і фрукти. і ранком здавати натще. аналіз коштує 115(ніби так+-) грн. можна здавати на Пекарській. нічого страшного нема. але можете і не здавати.
про СНІД. зараз того "добра" стільки, що лікарі просто змушені всіх перевіряти. підчепити можна і на манікюрі. снідівські вагітні на особливому обліку. а якщо аналіз під час вагітності відмовитися здавати, то вважатимуть вагітну потенційно снідівською. і відповідно вестимуть в лікарні. так що я не відмовлялася від цього.

Юстина
05.05.2008, 15:49
Питання, а в кого на обліку стоїте на Симоненка?
Зінько якась. Закріплена за моїм будинком. Спочатку була дуже непривітна, заставила мене пів години чекати, а сама в кабінеті папери перебирала... Але гроші зробили своє. При прощанні чуть вже не цілувалися!

Додано через 2 хвилини
то ви щось загадкове читали!
Незнаю чи ми говоримо про це саме. Щойно говорила зі своїм лікарем з медінстииту, підтвердив мої страхи і сказав, щоб не робила.

Уляночка
05.05.2008, 15:55
Зінько якась. Закріплена за моїм будинком. Спочатку була дуже непривітна, заставила мене пів години чекати, а сама в кабінеті папери перебирала... Але гроші зробили своє. При прощанні чуть вже не цілувалися!
Юстинко, а чи відчуваєш кого (хлопчика чи дівчинку) ти носиш під серцем, бо мені здається, що мамине серце воно швидше за УЗД (принаймні в мене так було: ніби хотіла більше доньку, але весь одяг купувала на синочка, і зверталась до бейбіка на він)

anka
05.05.2008, 15:59
Щойно говорила зі своїм лікарем з медінстииту, підтвердив мої страхи і сказав, щоб не робила
кажу чесно- бо маю результати аналізів PAPP і ХГ. і мені для цього лише взяли кров з вени. здавала я його двічі.
а по-друге знеболення вагітним категорично протипоказано і ніхто вагітних (крім туберкульозних і менінгітних) не пунктує за всю вагітність!!! це абсолютний нонсенс!!!чесно! з лікарем з медінституту ви мабуть не порозумілися. а почитали мабуть про аналізи для невагітних. повірте! як хочете- зателефонуйте в діагностичний центр на Пекарській. хоча б заради цікавості і запитайте.
дивно, що лікар вам не сказала, як беруть той аналіз і що не попередила що здавати натще. мабуть гроші засліпили :)

dream
05.05.2008, 16:02
так хтось знає чи ні чи вистарчить тих п’яти тестів?

Юстина
05.05.2008, 16:03
Юстинко, а чи відчуваєш кого (хлопчика чи дівчинку) ти носиш під серцем, бо мені здається, що мамине серце воно швидше за УЗД (принаймні в мене так було: ніби хотіла більше доньку, але весь одяг купувала на синочка, і зверталась до бейбіка на він)
Я просто вимушена носити дівчинку,бо:
1. Це моя найулюбленіше ім"я!!! Саме так я називаюся на форумі. В "миру" я - Олеся.
2. Дівчинку хочуть всі: чоловік, мама, тато! Чоловік частенько вже спілкується з нею, звертається "Юстя, Юстя!". Я йому кажу: "Обережніше, щоб потім Володя на тебе не ображався!" (в нас дідо і тато - Владики, вирішили, що і онучок буде носієм цього, як на мій погляд, гарного імені. Володимири мені асоціюються з силою, міццю і сміливістю.")
3. Хлопчика треба правильно виховати: щоб поважав жінок, хотів і умів забезпечувати сім"ю, ріс справжнім мужчиною. А нам, дічатам, якщо чесно, то все ж таки все прощається...

Це все, звичайно, жарти. Хочеться дівчинку, але і Володьці ми будемо ШАЛЕНО раді!

Додано через 3 хвилини
кажу чесно- бо маю результати аналізів PAPP і ХГ. і мені для цього лише взяли кров з вени. здавала я його двічі.
а по-друге знеболення вагітним категорично протипоказано і ніхто вагітних (крім туберкульозних і менінгітних) не пунктує за всю вагітність!!! це абсолютний нонсенс!!!чесно! з лікарем з медінституту ви мабуть не порозумілися. а почитали мабуть про аналізи для невагітних. повірте! як хочете- зателефонуйте в діагностичний центр на Пекарській. хоча б заради цікавості і запитайте.
дивно, що лікар вам не сказала, як беруть той аналіз і що не попередила що здавати натще. мабуть гроші засліпили

Дякую вам щиро за поради. Я не буду переписувати книжку, з якої це вичитала, і не буду передзвонювати до лікаря. А просто не буду наразі цього анлізу здавати.

Nadijka
05.05.2008, 16:07
В "миру" я - Олеся.
я коли вперше дізналась шо ти Олеся, то була шокована!!! навіть зараз постійно називаю тебе Юстинкою...

Юстина
05.05.2008, 16:09
навіть зараз постійно називаю тебе Юстинкою.
О! А мені навіть подобається! Можеш не перевчатися!

Уляночка
05.05.2008, 16:16
Це все, звичайно, жарти. Хочеться дівчинку, але і Володьці ми будемо ШАЛЕНО раді!
Ой, всі хочуть дівчат (і я теж), але ні...Надійка таки хлопаку хотіла, а тепер має Куську з чоловічим характером - наполеглива, смілива, розумна - одним словом, вся в маму!!!!!!!!

Abraira
05.05.2008, 16:17
так хтось знає чи ні чи вистарчить тих п’яти тестів?
Думаю, що тобі вистачить, бо овуляція, вона ж не вічна! ;) А як ні, то вже на наступний місяць будеш купляти (але не раджу припиняти спроби!!!!) :)

В мене питання до тих, у кого строк вже великий. Щось можете мені розповісти про пізній токсикоз, бо я вже на стіни лізу. З тижня на тиждень частіше нудило. А зі вчора, то вертаю майже все, так навіть при першому триместрі не було... Думала, що отруїлась, та нічого такого напередодні не їла. У середу іду у ЖК, завтра ще не піду, подивлюся на ситуацію, та перелякана я добряче.

Nadijka
05.05.2008, 16:19
Ой, всі хочуть дівчат (і я теж), але ні...Надійка таки хлопаку хотіла, а тепер має Куську з чоловічим характером - наполеглива, смілива, розумна - одним словом, вся в маму!!!!!!!!
але ж ти мене завстидала!!!!!!!!!!:o:o:o

Уляночка
05.05.2008, 16:20
але ж ти мене завстидала!!!!!!!!!!
Ну, як зажди:) :) :) :)

Олюська
05.05.2008, 16:33
Юстино, вітаю!
вичитала що цей РАРР+ХГ є досить серйозною річчю. Хромосомний аналіз шляхом вилучення клітин хоріону. Щось там відсмоктують катетром або беруть пункцію, потім треба кілька днів вести "щадящий образ жизни".
:eek:
Перший раз таке чую. Мені на той аналіз брали кров з вени. Але, як я зрозуміла, цей аналіз нічого толком не дає. Він визначає процес дозрівання плаценти, але це ж вам скажуть під час УЗД. В мене, наприклад цей РАРР був вищий за норму, то лікарка сказала: "Ну, то ще далі побачимо" і тільки всього. А лікарка, в якої збиралась народжувати, взагалі сказала, що то марна трата грошей - ті всі аналізи. Наступного разу я вже буду мудра і не здаватиму їх. Головне постійно здавати аналіз сечі і контролювати тиск, особливо наприкінці вагітності.

olja_zaj
05.05.2008, 16:35
Результат: станом на 5.05. ми вже живемо в мами в животику 12 тижнів
Юстина мої вітання! Це справді надивовижніший стан, і супер новина, а Ви в районі Вол.Великого чи Наукова живете , значить ми сусіди.

Додано через 1 хвилину
що то марна трата грошей - ті всі аналізи.
Я теж так вважаю.

Abraira
05.05.2008, 16:36
Головне постійно здавати аналіз сечі і контролювати тиск, особливо наприкінці вагітності.
А чому сеча така важлива, я все злюся, що мені кожні 2 тижні направлення дають?!

Додано через 1 хвилину
А лікарка, в якої збиралась народжувати, взагалі сказала, що то марна трата грошей - ті всі аналізи.
Може не марна, на Альфа-фето-протеїни, а ті всі решта... все-одно кажуть "згодом подивимось!"

Юстина
05.05.2008, 16:39
Але, як я зрозуміла, цей аналіз нічого толком не дає.
Цим аналізом можна виявити таке відхиленя, як хвороба Дауна, а також визначити стать дитини (переписала з книжки).
Аж тепер починаю розуміти. РАРР - це, напевно, те, що описуєте ви і anka, а от + ще ХГ - це ті жахіття, про які прочитала, поговорила з лікарем і написала тут.

Уляночка
Юстина мої вітання! Це справді надивовижніший стан, і супер новина, а Ви в районі Вол.Великого чи Наукова живете , значить ми сусіди.
Значить і ми сусіди - живу на Володимира Великого, зразу коло церкви!

Ой, знов читаю і по-доброму заздрю - я теж вже хочу знову відчути ту радість!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Юстина
Дякую Вам! Я живу на початку В. Великого, навпроти ЛАЗу.

Бурулька
05.05.2008, 16:40
попрошу мене не лякати...

і не треба лякатися. Головне відмучитися з тими аналізами перший раз, а потім час від часу занести баночку в поліклініку чи здати кров з пальця, то не так вже й важко. Головне баночками запастися :) І ще я ходила зі своїми голками в поліклініку здавати кров з пальця. Потім ще десь біля 30-ого тидня треба буде знову кров з вени здати... але що ті аналізи в порівнянні з тим щастям, що скоро буде відчутно товктися в животі :)
Якщо немає нічого проти УЗД, то кожна така діагнозтика теж приносить радість, бо бачиш своє малятко, а якщо поряд ще й татко, то ту радість в його очах взагалі нереально забути :)
Ще раз вітаємо :) :radist:

Додано через 4 хвилини
До речі, про РАРР+ХГ, я його не здавала і ніхто мене на нього не направляв, хоча спостерігалася я в двох лікарів. Можливо, краще ще раз перепитати в лікарки з ЖК для чого той аналіз.

Юстина
05.05.2008, 16:48
Ще раз дуже-дуже дякую! Тут з вами отримую так багато позитивних емоцій!
Я вперше просльозилася, коли лікар на УЗІ сказав: "Так гарно б"ється сердечко!". А сьогодні нам сказали, що видно вже наші ручки, ножки. Я питаю: "А більше нічого не видно...", лікар усміхаючись: "Ну, ще голівоньку!". А й справді, коли реально будеш відчувати малятко, враження, мабуть, незабутні...

olja_zaj
05.05.2008, 16:53
Я живу біля шкіл № 2 і № 36 може знаєте? Значить тут багато сусідів.

Бурулька
05.05.2008, 16:56
А й справді, коли реально будеш відчувати малятко, враження, мабуть, незабутні...

Так, спочатку прислухаєшся до тих легеньких рухів і думаєш, чи справді це рухи малятка, чи щось в животі булькає. А потім рухи все сильніші й сильніші, потім побачиш на ивоті горбики, які з"являються від поштовхів, а далі то вже будуть хвилі, коли дитинка буде повертатися, ну а ще далі малечі буде ставати трохи тісно і їй вже будуть заважати ребра (це теж відчуєш :)) та інші органи твого тіла... Але це справді класно... Сидиш і вгадуєш з татком, що ж робить дитина, що такі хвилі йдуть :)

dream
бо овуляція, вона ж не вічна!
овуляція то не вічна, але тих днів що перед нею може бути більше ніж п’ять чи ні?

Уляночка
Я живу біля шкіл № 2 і № 36 може знаєте? Значить тут багато сусідів
Звичайно, що знаю, бо мій чоловік у СШ № 36 вчився

dream
05.05.2008, 16:57
не враховуючи місячних

olja_zaj
05.05.2008, 16:58
Я вперше просльозилася,
І я вперше просльозилась коли почула як бється то маленьке сердечко , досі памятаю, ніби вчора було, так люблю заходити сюди і згадувати то все , хоть мало маю часу , але сюди загляну шоб пережити всі ті відчуття і як дивлюсь на своє чудо то не віриться шо моїй доці вже 3 місяця, як час летить! дівчатка побільше вам всім позитивних емоцій, радості!

Додано через 1 хвилину
Звичайно, що знаю, бо мій чоловік у СШ № 36 вчився
Ого! І коли був випуск? Мій був 1997 році.

Уляночка
05.05.2008, 17:00
овуляція то не вічна, але тих днів що перед нею може бути більше ніж п’ять чи ні?

Згідно з інструкцією, то я почала робити тести з 9 дня, пятий тест дав позитивний результат, але я робила цей тест вперше і не знала, чи достатньо інтенсивного кольору смужка, тому на другий день купила ще одну пачку Соло і знову в мене був позитивний результат. Решту тримаю на цей місяць, але почну уже з 10 дня.

Юстина
05.05.2008, 17:01
Я живу біля шкіл № 2 і № 36 може знаєте?
Звичайно, що знаю. В мене коліжанка живе на Кн. Ольги, 63 (будинок, що підвибухнув кілька років тому).

Уляночка
05.05.2008, 17:01
Ого! І коли був випуск? Мій був 1997 році.
Він пішов з 9 класу, але його випуск - 1996 року.

Юстина
05.05.2008, 17:02
Але це справді класно...
Болить?

olja_zaj
05.05.2008, 17:07
Він пішов з 9 класу, але його випуск - 1996 року.

Значить хоть візуально , але маю його знати.

Бурулька
05.05.2008, 17:08
Болить?

Ну по ребрах - то більше лоскітно, ніж боляче... Іноді буває, що копне і попаде в кудись, де болить. Але ця біль вона є миттєвою - ніби щось вкололо, а потім швидко минає

olja_zaj
05.05.2008, 17:10
А в мене вся вагітність пройшла супер чого і Вам Юстина бажаю!

Loyal
05.05.2008, 17:43

О! В мене була така ж ситуація - посилали на такі аналізи. Я відмовилась і більше до тої лікарки не ходила!!! Тут в нас виявляється так багацько з поліклініки на Симоненка!!!
На обліку мені ще недовго стояти, а от з калясочками погуляти потім - завжди будь-ласочка!!! http://fun.nashcat.ru/smiles/tsmile/rulez/t2009.gif
Вітаю в наших лавах!!! Легкої вагітності і пологів!!!

Додано через 8 хвилин

І я до вас! Я на Науковій біля Симоненка! http://fun.nashcat.ru/smiles/msmile/fun/m0128.gif

Abraira
05.05.2008, 17:53
Дівчата, таки ніхто мені про пізній токсикох не розвопість? У інтернеті все так заплутано, симптоматика одинакова, то я вже не знаю, що і думати. :(

Loyal
05.05.2008, 17:53

І я до вас! Я на Науковій біля Симоненка! http://fun.nashcat.ru/smiles/msmile/fun/m0128.gif

pampyshka
05.05.2008, 17:56
чи вистарчить тих п’ять штучок чи ще варто докупити
мені не вистачило - докупала в останній день....оббігала півЛьвова і якраз 1 штучка з тої упраковки була потрібна :) решта лишилась, марні витрати - але бебік є, а це головне:)

Додано через 3 хвилини
до тих, у кого строк вже великий. Щось можете мені розповісти про пізній токсикоз, бо я вже на стіни лізу.
в мене ше строк невеликий але мені вже лікарка рекламку втулила про профілактику гестозу - засіб називається хофітол, точний позитив який мені в ньому сподобався - те шо він натуральний, але я ше інструкцію не читала - хіба в неті подивитись...

dream
05.05.2008, 18:03
мені не вистачило - докупала в останній день....оббігала півЛьвова і якраз 1 штучка з тої упраковки була потрібна решта лишилась, марні витрати - але бебік є, а це головне
тоді в кінці тижня таки зустрінуся з тобою, пригадую, що ти пропонувала мені тести, які залишились :shy:

Лідочка
05.05.2008, 18:03
Дякую Вам! Я живу на початку В. Великого, навпроти ЛАЗу.
О, а я між тобою і Улянкою, я живу на В.Великого,5. Мдя.... світ тісний.... Скільки сусідів....

pampyshka
05.05.2008, 18:11
Цим аналізом можна виявити таке відхиленя, як хвороба Дауна, а також визначити стать дитини (переписала з книжки).
Аж тепер починаю розуміти. РАРР - це, напевно, те, що описуєте ви і anka, а от + ще ХГ - це ті жахіття,
ну-ну...моя шановна дільнична аж піною заливалась доводячи які необхідні ці аналізи...скерувала мене в меділайн - та вся штука близько 170 грн коштує. налякала мене шо то необхідно. то тепер я знаю шо краще їжі людської купити. вам якшо лікар скаже після невдалих аналізів(не дай Бог) аборт робити то шо ви зразу й побіжите??? в мене в коліжанки був нездалий ХГ - дуже нездалий! і вона аборт не зробила, а тепер малом вже 3,5 роки, прекрасна дитина! знаєте шо на то сказала моя лікарка - шо то все так не буде, і йому обовязково шось вилізе! ну і хто вона після цього?
словом я здавала з трьох аналізів на вади плоду тільки ХГ і то на пекарській. мені там пояснили, що як ХГ поганий - тоді решта здають. в мене Хг був нормальний - просто на вітер викинула гроші...

Abraira
05.05.2008, 18:12
про профілактику гестозу - засіб називається хофітол
Засіб чудовий. Я його приймала, коли в мене печінка "гастролювала", це був другий триместр, результат суперовий. Я і зараз вже його знову почала приймати, та думала, може хтось щось конкретніше знає, бо мене дитинка вже так копає, наче я їй кисень перекрила, не подобається малечі мамин стан. З суботи на неділю я взагалі разів п"ять прокидалася, так малеча мене копала, а такого ніколи не було (я вже на той час себе погано почувала).

Юстина
05.05.2008, 18:18
На обліку мені ще недовго стояти, а от з калясочками погуляти потім - завжди будь-ласочка!!!
Вітаю в наших лавах!!! Легкої вагітності і пологів!!!

Дякую! Наступної весни обов"язково зустрічаємося! Бо в нас термін до 20 листопада.

pampyshka
05.05.2008, 18:19
пропонувала мені тести
пропозиція ше дійсна:)

Дівчатка, в мене сьогодні був лікарняний день - ходила я таки до альтернативної лікарки зі своїм передчасним старінням плаценти. я думала шо то буде розмова і вивчення аналізів з попереднього узд, а мене знов на узд запхали, я навіть розгубитись і запроотестуввати не встигла...
але...о, диво!!! пройшов місяць з попереднього узд і зрілість плаценти з 2 ступеню стала 1, що для мого строку зараз - норма!!!то виходить я мала жерти курантил з отруйними фарбниками і нашо питається??? взяли за узд 50 грн. підсумок: загалом витрачено 130 грн на узд і купа нервів протягом місяця через те шо я своїй дитинці недодаю корисних речовин. і тре мені було взагалі те узд?? вір після цього лікарям:(

а, ще я забрала результати на торч-інфекції. в мене все гараз(слава Богу). знову ж таки - і чого я лазила на те короленка і двічі з мене кров там цідили??+ ше в чергах висиджувала
словом, як дасть мені Бозя ше одну дитинку - піду ставати на облік на 8 місяці! цього разу пішла на 4, вважайте 3 місяці нервів зєкономила :)

dream
05.05.2008, 18:21
пропозиція ше дійсна
ти з Сихова наскільки я пам’ятаю?
вчора там була, та навіть про таке не подумала... а як і де зустрінемось?

Юстина
05.05.2008, 18:21
на В.Великого,5
Ми ж зовсім поряд! Я на Стрийській, 104.

dream
05.05.2008, 18:23
Ми ж зовсім поряд! Я на Стрийській, 104.
вітаю з тисячкою, знаю що не в тему, але не можу стриматись :)

Юстина
05.05.2008, 18:24
моя шановна дільнична аж піною заливалась доводячи які необхідні ці аналізи...

Я вже прийшла трошечки підкована... Делікатно перепитувала про необхідність того чи іншого. Категоричного "Треба!" не почула, але як буде реагувати на моє "Не буду!" не знаю... От проблеми!

Додано через 1 хвилину
і чого я лазила на те короленка і двічі з мене кров там цідили??+ ше в чергах висиджувала
О! А я завтра йду. Розкажіть що там як і до чого. Справді безкоштовно? Черги великі?

Додано через 2 хвилини
вітаю з тисячкою, знаю що не в тему, але не можу стриматись
Дякую! Сама не розраховувала, що сьогодні так "піднімуся"...

pampyshka
05.05.2008, 18:28
а як і де зустрінемось
я з Зеленої:) але працюю в центрі...вівторок і середу точно буду в центрі а суботу неділю точно маю бути в університеті франка головному корпусі...вибирай:) або твоя альтернатива?

Додано через 1 хвилину
От проблеми!
головне не переживай:) твоя моральна рівновага - найважливіше зараз для твого дитятка:)

Додано через 28 хвилин
Розкажіть що там як і до чого. Справді безкоштовно? Черги великі?
знач, перш за все - там все безкоштовно. це будинок недалечко від личаківської біля церкви московського патріархату. спочатку тре піти в реєстратуру - там виписують скерування до одного з лікарів - лікар посилає на здачу крові з вени- якщо то на торчі(шприци і все решта в них своє). кров брали дуже акуратно:) лікар в мене була Сильвестер Галина, в неї черги. потім призначають контрольний забір крові десь за 2 тижні і ше за 2 тижні - результат. правда якщо у вас шось і знайдуть - вседно не поможуть, бо лікуватись вже пізно, вагітнісь то вже є.
я не хворіла на червоничку і хворобу що котами переноситься. і в мене нема антитіл до тих штук. от мені про це сьогодні й сказали. ішо? і нічо. так я й раніше знала шо я на червоничку не хворіла і бажано з котами не бавитись, бо в них ше можуть всякі глисти, лишаї і інші зарази бути.
те що я чула про торчі - їх треба здавати до вагітності, платно(в межах 300 грн) і наприклад робити прививку від червонички, правда прививка в дорослому віці може викликати безпліддя. от такі то пироги.
хоча загалом короленка я дуже задоволена, просто доцільність тих процедур нульова

Nastyusha
05.05.2008, 19:03
О! А я завтра йду. Розкажіть що там як і до чого. Справді безкоштовно? Черги великі?
Я на Короленка здавала аналіз на Альфафетопротеїн (АФП), по направленню, і все рівно довелося платити 30 грн :(
Хоча вони так цікаво роблять - дають номер свого рахунку і ти повинна в ощадкассі заплатити, тіпа благочинний внесок :)) Цікаво, а як не заплатиш будуть нагло вимагати і не видадуть результат? :)))
І взагалі, я прийшла туди з направленням від своєї лікарки з ЖК, але все рівно в реєстратурі вони виписують своє направлення до якогось їхнього лікаря, і той лікар заводить на тебе "карточку хвороби" і дає своє направлення на аналіз........ Черга була з жіночок восьми напевно...

Додано через 5 хвилин
словом, як дасть мені Бозя ше одну дитинку - піду ставати на облік на 8 місяці! цього разу пішла на 4, вважайте 3 місяці нервів зєкономила

Я теж так раніше думала, що з другою малявочкою піду ставати на облік пізніше, але завагітнівши зрозуміла, що не можу так, бо все таки я відповідаю за свою дитинку і треба бути впевненою на всі сто що зі мною все гаразд:)
Правда аналізи на ТОРЧ інфекцію і аналіз ПАПП+ХГ мені навіть не пропонували здавати, обійшлася обов"язковими (ну майже обовязковими) аналізами :)

Abraira
05.05.2008, 19:11
Черга була з жіночок восьми напевно...
А я скільки туди не ходила, завжди без черги. Моя лікарка спочатку захворіла, а потім аналізи дуже затримали, то я туди побігала....

Loyal
05.05.2008, 19:19
Допис від Юстина
Болить?

Ну по ребрах - то більше лоскітно, ніж боляче... Іноді буває, що копне і попаде в кудись, де болить. Але ця біль вона є миттєвою - ніби щось вкололо, а потім швидко минає

Кому лоскітно, а кому... Я наприклад попередньої ночі спала на "пів-ока". Тобто практично не виспалась. Так мале товклося. По всьому, а ребра то звична справа, дістала то по печінці, то по нирках, а з мочовим взагалі "пісня". Весело ще як між ребра впирається і вся їжа назад виштовхується автоматічески...

Юстина
05.05.2008, 19:19
те що я чула про торчі - їх треба здавати до вагітності, платно
Мені сьогодні лікар написала "Скеровується... тра-та-та та-та... для обстеження на інфекції перинатального періоду в ЛОЦРЗН". І що то мені завтра будуть робити?

Nastyusha
05.05.2008, 19:20
А я скільки туди не ходила, завжди без черги. Моя лікарка спочатку захворіла, а потім аналізи дуже затримали, то я туди побігала....
В моїй ситуації черги до лікарки теж не було, а от біля кабінету де беруть кров на аналіз, то було трохи жіночок, там ще той прохід такий вузький, що всі товпляться біля того кабінету...

Масік
05.05.2008, 19:28
Abraira , ти запитувала про пізній токсикоз , так от ця штука виникає в 3-му триместрі, частіше у жінок з патологією серцево-судинної системи, захворюванням нирок . Ознаками є підвищення тиску більше 140/90 але постійне, зміни в аналізі сечі , а саме поява білку , поява набряків. Відповідно коли тиск підвищується і порушується обмін речовин в організмі то і виникає нудота. Тому при появі перших ознак пізнього токсикозу слід звернутися до лікаря. У мене теж останнім часом появилася нудота, але це мабуть через переїдання апетит страшенний, а шлунок то вже малеча підпирає .
Дівчатка, хот іла запитати , чи хтось їздив відпочивати на 30 - му тижні , а саме кудись на море, ну тягне мене до води страшенно, от і думає чи варто?

Loyal
05.05.2008, 19:28
З суботи на неділю я взагалі разів п"ять прокидалася

Я, так само саме тої ночі і не спала! Мож, знов якісь бурі магнітні чи тиск?

Масік
05.05.2008, 19:31
Я наприклад попередньої ночі спала на "пів-ока". Тобто практично не виспалась. Так мале товклося.
А мене сьогодні наш малюк стусанами в 7-мій ранку розбудив... :)

pampyshka
05.05.2008, 19:39
як не заплатиш будуть нагло вимагати і не видадуть результат? ))
думаю, шо результат видадуть але морду скривлять:) в них там програма якась державна - робити аналізи вагітним безкоштовно. хоча моя дільнична казала шоб я пісятку лікарці в кишень запхала і сказала шо то благодійний внесок, бо мов інакше доведеться той же внесок в розмірі 100 грн платити в касу. а я не пхала, а запитала в медсестрички чи то треба, а вона каже ні, от я й втішилась:)

Додано через 3 хвилини
для обстеження на інфекції перинатального періоду в ЛОЦРЗН
а нашо тобі того? в тебе щось негаразд зі здоровям чи самопочуттям? чи може якісь хронічні хвороби чи спадкові? я про лоцрзн взагалі не чула де то таке є...чому вона тебе на це скеровує?

Nastyusha
05.05.2008, 20:51
Масік, а в нас з Вами термін однаковий:):):)

Додано через 1 хвилину
а я не пхала, а запитала в медсестрички чи то треба, а вона каже ні, от я й втішилась

Класно, Вам повезло. Я під ту "акцію" не попала :)))

Марта2
05.05.2008, 21:03
ми вже живемо в мами в животику 12 тижнів
ВІТАЮ, ВІТАЮ, ВІТАЮ!!!!! Так класно!!! Я така рада за тебе!!!! :) :) :)

Бурулька
05.05.2008, 21:35
Кому лоскітно, а кому...

Ну ми ж молодші на декілька тижнів , то можливо ще все попереду ;) Ну і крім того, якщо вірити УЗД, то мене товче дівчинка, а тебе хлопчик, тому мусить тебе товкти сильніше :)
От недавно похвалила свою маленьку чемноту, а вона вирішила потішитися і мене потовкти трішки. Ех, діти - квіти :)

Ірена
05.05.2008, 21:39
Допис від Юстина
ми вже живемо в мами в животику 12 тижнів
я дуже рада Юстино! аж просльозилась:)
бажаю вам бути міцненькими і мужніми, а також дуже щасливими:)
також щомісяця чекаю... а тест все щось не полосатіє...
але нічого... і ми до вас приєднаємось:)

Юстина
06.05.2008, 07:06
а нашо тобі того? в тебе щось негаразд зі здоровям чи самопочуттям? чи може якісь хронічні хвороби чи спадкові? я про лоцрзн взагалі не чула де то таке є...чому вона тебе на це скеровує?
Це ж на Короленка, 9. Аналіз на хламідії, герпес і т.д.

Додано через 1 хвилину
ВІТАЮ, ВІТАЮ, ВІТАЮ!!!!! Так класно!!! Я така рада за тебе!!!!
Дякую!
але нічого... і ми до вас приєднаємось
Супер би було! Успіхів вам!

dream
06.05.2008, 09:39
я з Зеленої але працюю в центрі...вівторок і середу точно буду в центрі а суботу неділю точно маю бути в університеті франка головному корпусі...вибирай або твоя альтернатива?
я працюю щодня до шостої, тільки у п’ятницю до 17.30, можу й раніше відпроситися, можна зустрітися у центрі, обирай як тобі зручно

Лідочка
06.05.2008, 10:05
Юстинко, ВІТАЮ!!!!!:radist: :radist: :radist: :radist: :radist: :radist:
Така рада за вас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Як то гарно......

Галинка
06.05.2008, 12:58
Дівчата, таки ніхто мені про пізній токсикох не розвопість? У інтернеті все так заплутано, симптоматика одинакова, то я вже не знаю, що і думати.
Abraira! Не хочу Вас лякати, але не жартуйте з тим!!! Йдіть до лікара і не затягуйте візит!!! Або краще передзвоніть і попитайте. А тиск у Вас який? Обов"язково контролюйте тиск - щоб не був більше 130 і аналізи сечі робіть. Це потрібно для того, щоб бачити як почувається малятко. Через високий тиск може замало кисню потрапляти малятку. В мене під кінець вагітності теж деколи нудило,але це в мене зі шлунком була проблема. Ще кілька разів тиск підскакував до 130. За кожним разом я дзвонила лікрю.

Nadijka
06.05.2008, 13:00
також щомісяця чекаю... а тест все щось не полосатіє... але нічого... і ми до вас приєднаємось
ухти!!! Ірено, а ви ті тести для визначення овуляції не пробували?

Loyal
06.05.2008, 13:06
Ну і крім того, якщо вірити УЗД, то мене товче дівчинка, а тебе хлопчик, тому мусить тебе товкти сильніше

То не варіант! Я в мами товклася так, що їй казали, що там футбольна команда :) А чоловік мій вже пробував виховувати. Каже, що маму болить і щоб сидів чемно. Але сам з того і сміється і каже, що в мене не могло бути інакше, бо я сама спокійно сидіти не можу, навіть піднятись з дивану - вічно зриваюсь http://fun.nashcat.ru/smiles/tsmile/emb/t1809.gif

anka
06.05.2008, 14:11
глянула на свою лінієчку і стало себе шкода. залишилося лише 6 тижнів ходити вагітною. А я лише почала входити в смак. але з іншого боку зустріч з мальком все наближається.
якось так і цікаво і страшно водночас.
я от лише шкодую, що щомісяця не фоткала приріст свого животика.
я вже питала про Озаркевича цього тижня- ніхто нічого не знає????

Nastyusha
06.05.2008, 14:17
Чула, що на Свєнціцького 5 є Центр свідомого батьківства, там і курси є і гімнастика. Може хтось ходив чи ходить туди? Які там ціни і умови? :)

Zirnycja
06.05.2008, 14:19
Дівчатка! Я підписалася на вашу гілку-тут так файно!:)

Abraira
06.05.2008, 14:22
Abraira , ти запитувала про пізній токсикоз , так от ця штука виникає в 3-му триместрі, частіше у жінок з патологією серцево-судинної системи, захворюванням нирок . Ознаками є підвищення тиску більше 140/90 але постійне, зміни в аналізі сечі , а саме поява білку , поява набряків. Відповідно коли тиск підвищується і порушується обмін речовин в організмі то і виникає нудота. Тому при появі перших ознак пізнього токсикозу слід звернутися до лікаря. У мене теж останнім часом появилася нудота, але це мабуть через переїдання апетит страшенний, а шлунок то вже малеча підпирає .
Я так роблю висновок, що то щось інше, бо у мене нудота і розлад шлунку... Сьогодні, наразі, не нудило, зате у туалеті я вже тричі була... Вже перебрала у голові усе, що могло бігунку спричинити і нічого немає. свіжі овочі ще у четвер їла, а все почалося у неділю. Тиск у нормі 110/70, так-що в четвер планово іду до своєї лікарки, пожаліюся, та думаю, може до того часу все мине.

Додано через 13 хвилин
Не хочу Вас лякати, але не жартуйте з тим!!!
Дякую за турботу :)

Jersey
06.05.2008, 15:14
Чула, що на Свєнціцького 5 є Центр свідомого батьківства, там і курси є і гімнастика. Може хтось ходив чи ходить туди? Які там ціни і умови?

Я знаю що курси там коштують 600грн, це за 12 занять. Заняття проводяться 2 рази в тиждень. Щодо умов не знаю, бо ще туди не ходила.

Юлія@
06.05.2008, 16:40
Loyal
Тобі лікар з ПБ вже сказав, що тобі туди потрібно ???:)

Nadijka
06.05.2008, 16:43
Майбутні мамульки, а особливо плануючі дещо знайшла про визначення статі дитинки (якшо вже таке було то вибачайте)
http://forumok.ru/who.html4

http://bestkids.ru/index.html?show=boygirl

Nastyusha
06.05.2008, 16:54
http://bestkids.ru/index.html?show=boygirl
В мене у всіх тестах вийшла дівчинка, крім останнього (самого сумнівного:))))

Nadijka
06.05.2008, 16:57
В мене у всіх тестах вийшла дівчинка
а в мене хлопчик....

Jersey
06.05.2008, 17:00
а в мене хлопчик....

А в мене в першому хлопчик, а в решту тестах дівчинка.

anka
06.05.2008, 17:10
я за китайським календарем перевірила приблизно 60-70 осіб. і жодної помилки! тільки 1 нюанс- в мене за китайським календарем хлопчик, а ЛОтоцька каже, що 100% дівчинка. коли я сказала, що це не узгоджується з китайським календарем, то вона дивилася ще раз і сказала, що в тому календарі помилки трапляються досить рідко.
коли мене запитують кого я чекаю, то так точно і не можу відповісти, бо сама не знаю, хто тут помилився. в мене є лише 2 варіанти- або хлопчик, або дівчинка:) (те, що малюк там один я знаю точно :) )

Юстина
06.05.2008, 17:19
Майбутні мамульки, а особливо плануючі дещо знайшла про визначення статі дитинки (якшо вже таке було то вибачайте)
http://forumok.ru/who.html4
Ну що... Дівчинка в нас виходить... за всіма прикметами... Ура!!!

Бурулька
06.05.2008, 17:54
я вже питала про Озаркевича цього тижня- ніхто нічого не знає????

Цього четверга на 16,30 має бути заняття. А що саме тебе цікавить?

Додано через 2 хвилини
А в нас в двох тестах дівчинка, а в інших двох - хлопчик. На УЗД кажуть, що дівчинка. Але в мене вже є двоє знайомих, яким казали, що буде дівчинка, а нароилися хлопці :) Мабуть, дізнаємося ми з чоловіком стать дитини в ПБ :) Є батьки, які спеціально просять лікарів не казати їм стать дитини, а ми просили сказати, але і досі точно невідомо :)

Додано через 5 хвилин
Ну от, за Китайським календарем теж хлопчик :)

Соня
06.05.2008, 18:16
02.05.2008 о 12:20 дня народився наш чудо-хлопчик вага 4320, ріст 52. Родила легко в 6.20 почались схватки вдома, дихала до останнього :), чоловік був завжди поряд, чому дуже рада, дуже мені допоміг (масаж, дихання і т.д.), взагалі не уявляю як можна одному те все витримати без близької людини. По шкалі Апгар отримали 8 балів з 8-ми. На кріслі безпосередньо потуги тривали 8-9 хв (родився малюк "одним куском" за 2 схватки). Правда зробили іпізіотомію, причина - великий плід (загроза розриву). ГВ -то справді чудо! Спочатку трішки боляче, але насолода страшенна годувати свою малечу. ГВ налагодили відразу, все-таки школи, книжки, інтернет, знання одним словом, то сила! Молока прибуло багато на 3 день, до того їли молозиво, обійшлось без тріщин і т.д. Завдяки ГВ до дому повернулись без животика майже. Вчора нас виписали, прививок не зробили жодної! :). Лікар - супер! От такі в нас справи. Детальніше опишу трохи пізніше в гілці про пологи. Дуже скучила за форумом! :)

Масік
06.05.2008, 18:36
Масік, а в нас з Вами термін однаковий
а у вас хто буде?

Додано через 7 хвилин
Я так роблю висновок, що то щось інше, бо у мене нудота і розлад шлунку... Сьогодні, наразі, не нудило, зате у туалеті я вже тричі була... Вже перебрала у голові усе, що могло бігунку спричинити і нічого немає. свіжі овочі ще у четвер їла, а все почалося у неділю. Тиск у нормі 110/70, так-що в четвер планово іду до своєї лікарки, пожаліюся, та думаю, може до того часу все мине.
Ти щось з ліків зараз приймаєш?* моя лікарка казала що от магне В6 наприклад діє як послаблююче, нудити мене зараз теж почало , це і вплив плоду, шлунок все ж таки підпирає. А останнім часом мене ще ребра почали дуже боліти ... мабуть ноженятками впирається :)

Nastyusha
06.05.2008, 19:57
а у вас хто буде?
Казали на 19-му тижні ніби дівчинка 90%. На наступному тижні знов йду на узі, то думаю впевнитися:)
А у Вас?
нудити мене зараз теж почало , це і вплив плоду, шлунок все ж таки підпирає.
А мене зранку бува болить шлунок....і трошки підтошнює

eva
06.05.2008, 20:06
В мене по тому календарі теж 2 рази співпало,хоч я й не дуже вірю в ці календарі

Додано через 5 хвилин
Не знаю чи варто йти на узд (33 тиждень) чи то вже перед самими пологами.Вроді нічого не турбує, але й хочеться зазирнути до малятка

ckorpionsha
06.05.2008, 21:50
[B][COLOR="Blue"] взагалі не уявляю як можна одному те все витримати без близької людини.

По собі вже знаю, що дуже добре коли хтось є поруч з близьких - бо допомога потрібна навіть моральна..навіть просто щоб тебе слухали коли говориш, що дуже болить...від того вже стає легше:)

Abraira
06.05.2008, 22:42
Ти щось з ліків зараз приймаєш?* моя лікарка казала що от магне В6 наприклад діє як послаблююче, нудити мене зараз теж почало , це і вплив плоду, шлунок все ж таки підпирає.
Я, Магне б6 приймала з 15 тижня, через гіпертонус, він є набагато слабшим за гініпрал, але його я вже майже не приймаю. Взагалі не можу нічого знайти, що спровокувало б мій стан. Але вже почуваюся раще, сьогодні майже не нудило, і друга половина дня спокійна. Думаю, що завтра буде вже все добре.

Уляночка
06.05.2008, 23:30
Дівки, а в мене, певно, двійня буде, бо результат - 50/50. ХІ_ХІ

Додано через 43 хвилини
От часто чую від вагітних жінок, що краще народити собі доню, аніж сина, бо хлопців важко виховувати, їх треба вчити жити, заробляти, поважати і т.д. Але ж то так приємно допомагати СВОЇЙ дитині ставати ЛЮДИНОЮ!!!!!!!!! Звичайно, спокушають різні сукеночки, бантики, рожеві кімнати. Так, доця - це мамина ніжність, але ж син - це мамина ГОРДІСТЬ!!!!!

ВОСЬ, ЩО Я ДУМАЮ З ТОГО ПРИВОДУ!:cool:

P.S. ГОРДІСТЬ вже є, терміново потрібна НІЖНІСТЬ!!!!:crazy: :crazy: :crazy:

pampyshka
07.05.2008, 01:22
можна зустрітися у центрі
давай сьогодні десь післяобід остаточно спишемся - я вже краще уявлятиму собі кінець тижна:) а де приблизно(вулиця чи велика вулиця) ти працюєш?

Loyal
07.05.2008, 10:15
Тобі лікар з ПБ вже сказав, що тобі туди потрібно ???

Та от як була в неї останній раз (тиждень тому), то вона сказала, щоб сьогодні прийти. А потім з посмішкою додала, що можна вже і з речима... А от якими??? Я правда до неї сьогодні не піду! Не хочу! І аналізів мені же в ЖК не зробили. Піду завтра за аналізами, а тоді вже в ПБ попаду якось.
Позавчора оббігала купу всього за станиками для годування... Ніц мені не підходить! І не знаю які то розміри будуть. Думаю сьогодні поїхати на Шувар і там подивитись заодно за пеленаторами. Хто вже купував порадьте куди іти, де шукати?

Масік
07.05.2008, 10:40
А у Вас?
А у нас як Улянка сказала мамина гордість :)

Loyal
07.05.2008, 11:15
А у нас як Улянка сказала мамина гордість

Мені на УЗД 2 рази казали, що хлопчик, а чоловік все одно на 100% не впевнений. Тільки чомусь мені той календар китайський не відкривається!

Nastyusha
07.05.2008, 11:18
А у нас як Улянка сказала мамина гордість
Так як у нас Мамина гордість вже є (майже 5 рочків), то нам в самий раз Ніжність :)
Але чула, що узд може помилятися:))))

Андріана
07.05.2008, 11:33
Звичайно, спокушають різні сукеночки, бантики, рожеві кімнати

а мене це не спокушало, я дуже хотіла синочка, а тепер буду в"язати бантики:)

Додано через 2 хвилини
Але чула, що узд може помилятися:))))

в мене сусідка народили 1 травня, всю вагітність на УЗД казали,що хлопчик (причому в різних лікарів),а народилася дівка, ото сюрприз получився:D

Юстина
07.05.2008, 11:42
02.05.2008 о 12:20 дня народився наш чудо-хлопчик вага 4320, ріст 52.
Вітаємо сердечно! Нехай росте здоровенький вам на радість!
Я вже навіть чоловікові про вас розповідала. Кажу: "Дописувала дівчинка на форумі, дописувала...і вже кілька днів не чути. Все ясно!" Ще раз наші вітання!

Додано через 4 хвилини
А я щойно з рідної поліклініки... Хух... Не вийшло здати одним махом усі аналізи, бо, бачте, цього тижня кров з вени вже не приймають. Чому? Тому що в п"ятницю - вихідний. Отакі пояснення. Зате вдалося пройти трьох (!) лікарів, на очікування кожного пішло по годині... Ніколи не могла подумати, що бути вже нарешті вдома, насправді, такий кайф!

Додано через 5 хвилин
але ж син - це мамина ГОРДІСТЬ!!!!!
В вашому випадку гордість і ще така симпатяга!

dream
07.05.2008, 11:51
давай сьогодні десь післяобід остаточно спишемся - я вже краще уявлятиму собі кінець тижна а де приблизно(вулиця чи велика вулиця) ти працюєш?
скинула тобі все приватним повідомленням щоб не забруднювати гілку, чекаю відповіді

Loyal
07.05.2008, 12:02
Тільки чомусь мені той календар китайський не відкривається!

Нарешті попала на той календар! І, о чудо, - хлопчика показує. А до того завжди по таких же китайських була 100% дівчинка при чому з запасом на місяць перед і після. Може, таки УЗД не помилилось в мому випадку http://fun.nashcat.ru/smiles/msmile/fun/m0115.gif

zara
07.05.2008, 12:08
Позавчора оббігала купу всього за станиками для годування... Ніц мені не підходить! І не знаю які то розміри будуть. Хто вже купував порадьте куди іти, де шукати?
Я абсолютно випадково натрапила на станик для годування на..Краківському! за ..20 гривень! якісний і модель зручна.. там в останньому ряду, паралельно пивзаводу), ларьок з білизною. Розмір взяла трохи більший, ніж зараз, бо коли молочко прибуде, грудь наливається (так говорять бувалі:), але коли прийшла додому та поміряла, виявилось, що він на зараз добрий. Ще один купила в новому цумі, за 120гр, але десь півроку тому, не наю, чи той магазинчик ще там є.
На рахунок пеленаторів- кажуть, що мона для цих цілей використовувати любий стіл, тільки стільниця щоб була не менше ніж 80 на 80 см, просто застелити чимось м'яким і маєш пеленатор. Просто не бачу особливої потреби купувати окремий пеленатор, бо він знадобиться десь місяців на 7, та і массажики , кажуть, на ньому робити не зручно, а краще на столі.

доречі, а де ви, дівчата, закуповуєтесь якісними речима для немовляток? Я поки що скуповую арсени та антошки , але там дорогуваті речі, але якість просто не порівняти з базарними! на краківському глянула на ті распашонки "ситцеві"- аж страшно стало- вони ж в руках розсипаються! а на байкових взагалі економлять- рукавчики шиють якісь закороткі, а шапочки та шкарпеточки взагалі синтетика стопроцентна!! вони навіть не знають, шо таке шви "назовні":(.. Розкажіть, хто де купує !

Додано через 3 хвилини
Зате вдалося пройти трьох (!) лікарів
це ви зараз проходите лікарів щоб стати на облік, правильно? Тоді вам корисна інфа: вагітні йдуть до любого лікаря БЕЗ черги)! там має бути на дверях це написано, але злющі старушки здирають))

Додано через 6 хвилин
От часто чую від вагітних жінок, що краще народити собі доню, аніж сина, бо хлопців важко виховувати, їх треба вчити жити, заробляти, поважати
хм..а хіба дівчаток заробляти, і все таке, не треба вчити ? :(

Loyal
07.05.2008, 12:28
На рахунок пеленаторів- кажуть, що мона для цих цілей використовувати любий стіл

Я не так хочу пеленатор, як комод сам! "Бувалі" кажуть, що в шуфлядках дуже зручно дитячі речі зберігати. А стіл я навпаки з нашої кімнати винесла, щоб не заваджав. Тому якраз мені в пору той комод з пеленатором зверху. Його зрештою можна зняти завжди.
Щодо дитячих речей, то в мене на то щось ніяк нема часу (враховуючи, що я на роботу перестала ходити з 1-го числа тільки). Хотіла хоч постіль малечі купити і то мама розкричалася, що то буде її подарунок онучкові.
То я тільки меблі соваю і викидаю всього по трошки...

Додано через 3 хвилини
за ..20 гривень! якісний і модель зручна..

Я за такі гроші сама знайшла, але щось в якості засумнівалась... Як ти кажеш, що нормальний, то можна купити попробувати на перших порах. Я от собі такий звичний простенький станик купила, бо вже ні в що не влажу. То чоловік офігєл, як почув розмір (5! http://fun.nashcat.ru/smiles/msmile/fun/m0132.gif) Продавщиця правда билась в груди, що він десь на 4 повний...
Що ти мацьопі купувала? таке, щоб в роддом?

Додано через 4 хвилини
Ой, щось я переплутала з тим календарем китайським - мені по двох варіантах дівчинку показує! От і купуй тут щось малечі...

Юстина
07.05.2008, 12:58
це ви зараз проходите лікарів щоб стати на облік, правильно? Тоді вам корисна інфа: вагітні йдуть до любого лікаря БЕЗ черги)! там має бути на дверях це написано, але злющі старушки здирають))
Так, стаю на облік. Ви знаєте, мені простіше годинку посидіти-почекати, аніж повертатися розлюченою додому. Тим більше, що животика ще не видно. Можуть і не повірити.
Сьогодні, до прикладу, якась бабуня в черзі на здавання крові тільки чекала, щоб хтось її зачепив, аж іскри навколо неї літали! Гавкнула щось до мене, а я усміхнено: "На мене не розраховуйте, я не хочу і не буду з вами сваритися і псувати настрій собі з самого ранку."

zara
07.05.2008, 13:41
Що ти мацьопі купувала? таке, щоб в роддом?
я вже понакуповувала бодіків та "чєловєчків", з рукавами та без, по 6 шт., шапочки та шкарпеточки (без резинок)трикотажні- по 2 п., пеленки прості та байкові- по 6шт., кофтинки з "царапками" на рукавах- 5шт, ще пару сорочечок). Ну от приблизне придане в пологовий, думаю, вистачить. Ще не знаю, в чому на виписку, може щось там родичі придумають:), а ще одіяльце фланелеве не знаю, де купити.

Loyal
07.05.2008, 13:50
Я сьогодні планую подивитись на курси на Сихові. Хто зі мною? Мають бути на 4 -ту год. пр. Червоної Калини, 57, 1 поверх, 12 каб

Додано через 4 хвилини
Ну от приблизне придане в пологовий

Ой-йой! Скільки всього! Я щось думала того менше треба...

zara
07.05.2008, 14:05
Ой-йой! Скільки всього! Я щось думала того менше треба...
Не знаю, хай мене підкоректують мамульки, що вже з речима в пологовий мали справу)), я ж і орієнтувалась на їхні списки).. а взагалі-то, дивлюсь на свою сумку в пологовий- і аж страшно: вона виглядає нічим не меншою, ніж збиралася на море!))

Додано через 24 хвилини
Ой, щось я переплутала з тим календарем китайським - мені по двох варіантах дівчинку показує! От і купуй тут щось малечі...
а я купую все в салатно-біло-жовтуватих тонах)

Ljolik
07.05.2008, 14:31
а ще одіяльце фланелеве не знаю, де купити
На південному є, в ТК "Південний" магазин "Товари для малят". Принаймні ми там купували в лютому.

Nadijka
07.05.2008, 14:47
я вже понакуповувала бодіків та "чєловєчків", з рукавами та без, по 6 шт., шапочки та шкарпеточки (без резинок)трикотажні- по 2 п., пеленки прості та байкові- по 6шт., кофтинки з "царапками" на рукавах- 5шт, ще пару сорочечок).
думаю шо всі речі поділіть пополам і візьміть тіко половину,того абсолютно хватить в пологовий!!! а ползуночки взяли?

Юлія@
07.05.2008, 14:47
Та от як була в неї останній раз (тиждень тому), то вона сказала, щоб сьогодні прийти. А потім з посмішкою додала, що можна вже і з речима...
А мені сказав, що прийти через 2 тиждні і нічого не сказав що потрібно..., то сама почала складати хоч якийсь загальний і найнеобхідніший список - адже готовому треба бути завжди !!!
А ще бачу, що на Джамбула багато лягає швидше... Це всіх ложать так чи тих хто вже десь на 40 тиждні ???
І взагалі я колись думала, що 9 місяців це так багато і довго... хоча првду кажуть : "Хорошего по немножку" ... !!!
Скоро вже буду цьомати свою дитинку, а не тільки обнімати животик !!!:) :) :)

pampyshka
07.05.2008, 15:23
курси на Сихові. Хто зі мною? Мають бути на 4 -ту год
ех....:( знала б я хоч на півгодинки раніше - точно пішла б закомпанію...

Уляночка
07.05.2008, 15:26
В вашому випадку гордість і ще така симпатяга!
Ой, дяку,дяку.

Ну, ви всі "в курсі" про наші плани стосовно 2 бебіка, тому в мене питання: хтось можливо був на огляді і Інтерсоно (не УЗД), і у кого саме?

Ірена
07.05.2008, 15:29
Ну, ви всі "в курсі" про наші плани стосовно 2 бебіка, тому в мене питання: хтось можливо був на огляді і Інтерсоно (не УЗД), і у кого саме?
я не в курсі!!! розкажіть!
я також "плануюча":)

Уляночка
07.05.2008, 15:37
я не в курсі!!! розкажіть!
я також "плануюча"

Та Ви, Ірено, як я розумію "плануюча і практикуюча" у цьому питанні, а ми наразі тіко "плануючі", бо хочемо, щоб Любчик в садочку трохи адаптувався, а там і до практики перейдемо...

dream
07.05.2008, 15:42
я також "плануюча"
ви всі "в курсі" про наші плани стосовно 2 бебіка
вже думала, що то тільки я тут така вся в планах :)

Ірена
07.05.2008, 15:50
вже думала, що то тільки я тут така вся в планах
ого! по-весні то! знаєте скільки нас тутечки?!!!!:D :crazy:

dream
07.05.2008, 15:54
по-весні то!
та я не по весні, а ще з Нового року, і щось ніяк...

Уляночка
07.05.2008, 15:58
А я хочу в липні завагітніти, але, як вийде, не знам....
Мені б так дуже було добре, бо народила б дитинку кінець квітня-початок травня, тоді б не втратила одного року заробітку (хто знає, той зрозуміє про що я ...)

Ірена
07.05.2008, 15:59
не переймайтеся!
(так кажу ніби то легко...) сама така. вже два роки і ніяк... але відчуваю, що скоро:)
і у вас так буде.
головне - позитив:)

dream
07.05.2008, 16:01
головне - позитив
та запозитивилась уже вся тепер чекаю, от вже писала, що тести купила на овуляцію, два дні робила, поки нічого...

Ірена
07.05.2008, 16:04
я хочу в липні завагітніти, але, як вийде, не знам....
хочете втрафити з першого разу?:)

Додано через 34 секунди
що тести купила на овуляцію, два дні робила, поки нічого...
а що то за тести? десь я не дочиталася?

Юстина
07.05.2008, 16:06
хочете втрафити з першого разу?
О! То в мене так вийшло! Після весілля вже місячних не дочекалася...

Nadijka
07.05.2008, 16:07
Після весілля вже місячних не дочекалася...
я також:shy:

Ірена
07.05.2008, 16:08
то класно! значить, то був ваш час.:)

Юстина
07.05.2008, 16:08
я також
Пам"ятаю, пам"ятаю твою розповідь...

dream
07.05.2008, 16:09
а що то за тести? десь я не дочиталася?
на попередніх сторінках писали, я купила Фраутест там 5 шт. (40,35 грн.), правда вже три за два дні використала, бо один недобрий був (весь заплив червоним, а потім коли просох то все добре показав, та я думала що зіпсутий і другий використала). Вони визначають овуляцію по зростанню кількості лютеїнізуючого гормону (ЛГ) в сечі

Уляночка
07.05.2008, 16:10
хочете втрафити з першого разу?
Перший раз втрафили!!!!!!!!

Щойно глянула свій календарик - в липні виходить "вагітніти на дівчинку" (ну й вислів) 7-8 числа, тоді ПДП - 31 березня -1 квітня. Щось зарано, а в серпні - 2-3 число, тоді ПДП - 26-27 квітня.

Юстина
07.05.2008, 16:11
то класно! значить, то був ваш час.

Це точно. Правду кажучи, я навіть не підозрювала, що так вийде, бо хоч ніколи нічим поганим не хворіла, але з огляду на свої 30-ть налаштовувалася, що треба буде "попотіти". А Бозя вирішила собі по-іншому, за що їй всі дякуємо!

dream
07.05.2008, 16:16
Щойно глянула свій календарик - в липні виходить "вагітніти на дівчинку"
що то за такий календарик?

Nadijka
07.05.2008, 16:17
тут такі файні молитви http://pregnant.com.ua/content/section/9/15/

Юстина
07.05.2008, 16:17
Допис від Юстина
Щойно глянула свій календарик - в липні виходить "вагітніти на дівчинку"

anka
07.05.2008, 16:20
Цього четверга на 16,30 має бути заняття. А що саме тебе цікавить?
хочу просто піти послухати, бо почуваюся поганою вагітною всі ходять на курси і по дит. магазинчиках, а я на роботу.
Нас сьогодні лікар дивився- ми вже сидимо головою донизу:) правда поки лікар оглядав- йому добряче дісталося :)

dream
07.05.2008, 16:20
а як то так вийшло?

Nadijka
07.05.2008, 16:24
а як то так вийшло?
то деколи так буває...глюки....

Уляночка
07.05.2008, 16:27
Є така програма 4WomenOnly, де класно показує, коли в тебе мали б бути місячні, овуляція, безпечні дні, дні, в яких найймовірніше зачати дівчинку чи хлопчика, визначити ПДП, стать, хто дитина за гороскопом буде; ще можна складати графік вимірювання базальної температури і т.д

dream
07.05.2008, 16:29
Є така програма 4WomenOnly, де класно показує, коли в тебе мали б бути місячні, овуляція, безпечні дні, дні, в яких найймовірніше зачати дівчинку чи хлопчика, визначити ПДП, стать, хто дитина за гороскопом буде; ще можна складати графік вимірювання базальної температури і т.д
у мене така є, тільки щось вона не помагає, може того, що я не вношу дані про БТ, слиз і т.д., тільки про почуття та СА

Уляночка
07.05.2008, 16:32
у мене така є, тільки щось вона не помагає, може того, що я не вношу дані про БТ, слиз і т.д., тільки про почуття та СА
Програмка програмою, півроку ще не показник - скоро літо, поїдете на море, а там ...найчастіше все і стається..

dream
07.05.2008, 16:34
Програмка програмою, півроку ще не показник - скоро літо, поїдете на море, а там ...найчастіше все і стається..
нажаль на море цього року мабуть не вийде, у нас продовжуються ремонти... :(

Уляночка
07.05.2008, 16:35
нажаль на море цього року мабуть не вийде, у нас продовжуються ремонти...
Та Боже, на тиждень хоч в Одесу на гарячому пісочку повалятися - то ж невеликі гроші

dream
07.05.2008, 16:37
Одеси терпіти не можу, може в Феодосію, але це швидше мрії ніж плани

Zirnycja
07.05.2008, 16:39
Довго готувалася, як маю вам про це написати

Дорога, люба Олесенько! Дуже тішуся, що так щасливо промайнули перші, такі хвильні, неділі Твого Материнства, і Ти пишно оголосила на весь світ свою святу Таїну!
Бажаю Тобі, наша Юстинко, і вам усім милим мамусям- форумлянкам з вашими малятками- зростати здоровенькими, в гармонії один з одним і з світом!
(Як гарно і цінно, що ЛФ дарує таку можливість підтримки майбутніх матусь!)

Знак материнства-добрий знак життя,
Коли усе єство в передчуванні,
Як жито у солодкім дозріванні,
Де гра ще світла й темені злиття.
Де стиха зачалося майбуття,
Де стільки несподіванок в чеканні,
Що вловлюєш: у ніжному стисканні
Уже-- о, чуєш?--є серцебиття.
Провісна звязь....
(Сергій Бурлаков)

zara
07.05.2008, 16:45
хочу просто піти послухати, бо почуваюся поганою вагітною всі ходять на курси і по дит. магазинчиках, а я на роботу
Ще я така, що не хожу на курси( а причина- боюся заснути! )) Я останніми місяцями стала спати по 15 годин на добу, мені тільки дай притулитись до чогось- і я вже сплю :)) От зараз повернулася з ЖК і добре, що моя черга підійшла, я вже майже спала )) А ви говорите, курси..

anka
07.05.2008, 17:28
Я останніми місяцями стала спати по 15 годин на добу, мені тільки дай притулитись до чогось- і я вже сплю
я ж кажу- я неправильна. спати не хочу, гніздильного інстинкту нема... подумала б що живіт від пива виріс, але ж ляля рухається!
дівчатка, питала я в лікаря - стосовно басейну. він каже, що застережень нема, особливих ризиків (які б стосувалися саме вагітних)також.
пригадується, Пампушка грозилася після Великодня ходити зі мною. хтось ще підтримує?

dream
07.05.2008, 17:35
http://s7.rimg.info/da4e11ed2998692e0c4b2e9cbbdd17c0.gif
ВІТАЮ УСІХ З 700-ТОЮ СТОРІНКОЮ!!! :)

anka
07.05.2008, 17:36
От часто чую від вагітних жінок, що краще народити собі доню, аніж сина, бо хлопців важко виховувати, їх треба вчити жити, заробляти, поважати і т.д.
а в мене знайомий каже, що дівчат виховувати значно важче (в нього їх 2), що тут треба прикладати багато творчості, фантазії і філософіський підхід. і що дівчат так просто по дупі бити не будеш як хлопців. що дівчатка складні і тонкі істоти :)

Ірена
07.05.2008, 17:40
казала моя лікарка, як я лежала на підтримці, :"народжуйте собі дітей, бо моя мама казала на трьох синів, що то хлопці, а на мене - що дитина"...
але я не проти мати хлопців ще з двох;)

Юлія@
07.05.2008, 17:58
А моя мама говорить, що дівчинку виховується для батьків, а хлопчика виховуєш для когось (для жінки)... !!!

Жменька
07.05.2008, 18:12
Така видалася вона мені зла і сердита, а коли отримала свою "долю" стала моя найкраща подружка!

Таак, з лікарем головне - гарно "познайомитися".

Юстина
07.05.2008, 18:37
Дорога, люба Олесенько! Дуже тішуся, що так щасливо промайнули перші, такі хвильні, неділі Твого Материнства, і Ти пишно оголосила на весь світ свою святу Таїну!
Бажаю Тобі, наша Юстинко, і вам усім милим мамусям- форумлянкам з вашими малятками- зростати здоровенькими, в гармонії один з одним і з світом!
(Як гарно і цінно, що ЛФ дарує таку можливість підтримки майбутніх матусь!)

Знак материнства-добрий знак життя,
Коли усе єство в передчуванні,
Як жито у солодкім дозріванні,
Де гра ще світла й темені злиття.
Де стиха зачалося майбуття,
Де стільки несподіванок в чеканні,
Що вловлюєш: у ніжному стисканні
Уже-- о, чуєш?--є серцебиття.
Провісна звязь....
(Сергій Бурлаков)
Зірнице, люба, дякую від себе і від нас усіх! Для нас ти є яскравим прикладом справжньої мами, жінки і просто нашої дорогої подруги!

Додано через 2 хвилини
питала я в лікаря - стосовно басейну.
Мій кожен раз мені наголошує на ходінні до басейну і кожен раз забуває, що я не вмію плавати...

pampyshka
07.05.2008, 19:35
Є така програма 4WomenOnly,
в мене теж була:) але то радше як електронна версія календарика, бо я завжди з мужем лише природним методом застерігалась...а разом ми вже давно:) стосовно визначення овуляції вона мені двічі не помогла, стосовнао визначеної статі взагалі не помогла - ми хтіли і дуже мріяли про хлопчика. правда як зачали - зразу перестали і зосередились просто на здоровій дитині, щоб не ображати лялю. я просто визначила позитиви від тої й іншої статей і мріяла просто про здорове дитя:) на другому узд нам сказали шо буде дічинка(!!!). Знаєте, дівчата, то для мене було як откровення, я навіть не думала шо так здивуюсь....але, майже за місяць знов оце пішла еа узд і мені кажуть шо виглядая на дівчинку, "але піся ще може вирости". І знову, в мене неадекватна реакція, я вже так була розмріялась за дівчинку, що аж було незвично взнати, шо в животіку досі "сюрприз" росте :) так шо з вумен онлі - я шось тепера не довіряю...

ПРО БАСЕЙН - я точно можу наразі будь коли завтра і в п"ятницю - Анка, зголошуйсь коли тобі зручніше - і йдемо:)

Додано через 6 хвилин
ААААААААААА!! в мене їжа не помита, посуда не наварена, зате я виспана і ощасливлена:)) йду шоб бути справжньов господиньов:)

Юлія@
07.05.2008, 20:05
А Loyal напевне вже всі магазини скупила, бо щось довго не заходить...
Loyal : якщо ти дійсно скуповуєшся, то лиши ще й нам щось... !!!:) :radist: :)

Масік
07.05.2008, 20:53
І я хочу в басейн!!!! але ви мабуть таки на сихів йдете???
Так смішно читаєш фразу після весілля місячних вже не дочекалася і розумієш майже як про мене :)))

pampyshka
07.05.2008, 21:55
але ви мабуть таки на сихів йдете???
сподіваюсь що на Сихів:) а в чому проблема - долучайсь:) чи тобі далеко?:(

Loyal
07.05.2008, 22:20
думаю шо всі речі поділіть пополам і візьміть тіко половину
І я чомусь так думаю...
ех.... знала б я хоч на півгодинки раніше - точно пішла б закомпанію...
я і сама не дойшла - ліньки було від Шувару тьопати... Ще й точно не знала чи будуть. Вже завтра на Озаркевича піду.

Додано через 10 хвилин
всі ходять на курси і по дит. магазинчиках, а я на роботу.

Я значить не одна така! Я на роботу перестала ходити тільки тиждень тому (на 36 тижні). А тепер не знаю з чого то починати...

Додано через 18 хвилин
Loyal : якщо ти дійсно скуповуєшся, то лиши ще й нам щось... !!!

Ніц хорошого вам не розкажу. Ну тобто... Купила хіба собі причандалля до пологового - типу сорочечок нічних на застібку, халатик (бо в них вдома практично не ходжу), станик... Комодів в них нема.
То з меблею мені не повезло... Я їх бачила хіба в Пелікані в Новому ЦУМі. Завтра може на Пд подивлюсь. Ще на роботу збігала, то вони мало не зімліли, як побачили, що я пішки біжу по сходах, бо "нема часу" ліфт чекати http://fun.nashcat.ru/smiles/msmile/wonder/m1406.gif

Додано через 19 хвилин
Так смішно читаєш фразу після весілля місячних вже не дочекалася і розумієш майже як про мене )

Про мене точно! Хоч ми і не сподівались...

Mari_JA
08.05.2008, 09:11
типу сорочечок нічних на застібку, халатик
я шукала собі сорочку в пологовий і знайшла!рожева,і з написом на грудях аж до пупця SEXY
ото думаю гарно,всім смішно буде.не посміла купити,зато вже все решту маєм,тільки складай і їдь.на шухері сидимо,а я як страус - коли не встану то під себе загляну.

Додано через 6 хвилин
я пішки біжу по сходах, бо "нема часу" ліфт чекати
тебі в ліфті місце є?:) за всі рази,що носила аналізи на той клятий 7 поверх ніразу не каталася:) мені раз одна сказала,що я не хвора,можу пройтися.я немаю терпіння сваритися з такими людьми.

люди поможіте! де нормальну постільку знайти?як не слоненята,то бегемотики.все якесь таке дивне...мені подобається біленька,нейтральна більш.незнаєм ще хто буде, Одну білу бачила в пелікані 780 грн! італія! ціна,як на ліжечка!може в когось є знайомі ,що можуть пошити?

Уляна
08.05.2008, 09:29
А я дивуюся таким жінкам, таке враження що вони не були в тій же шкірі і не знають як то.

Mari_JA
08.05.2008, 09:56
А я дивуюся таким жінкам, таке враження що вони не були в тій же шкірі і не знають як то.
вони старі ,і память втратили!:)
я позавчора вже вирішила користуватись своїм станом,і то,якби живіт не був як барабан.сиджу в маршрутці за шофером.зайшла якась "австрійська сука" (вибачте мені,з пісні слів не викинеш),років 50-60,.з посвідченням,бо сліпа.,тай на війні була... водій на всю маршрутку сказав,що напевне під час війни під генералом лежала.От вона і стала сопіти наді мною.проїхавши метрів 100 мені заявочка:може тобі пора вже виходити?а то я сісти хочу!...тут мене понесло...кажу ,що це місця для пасажирів з дітьми,а для інвалідів збоку,попри ті вікна!тай мужчин багато.
-так я сліпа,не бачу!
-а тут для глухих місце.пальнула я.

народ,зрозумійте мене правильно,будь-ласка!хвала і шана старшому поколінню,нераз мені місце давали,за що дякую.але це було щось!

більша половина маршрутки сиділи мужики,і так їй ніхто і не дав сісти.вона пробувала клясти,але під сміх лідей я не чула того.

самостверджуємося.я не думала про себе,що така зла.

Уляна
08.05.2008, 10:03
А ви і не злі. Чомусь місце вона побачила а вас і вашу малечу незахотіла.

zara
08.05.2008, 10:49
Лікар, який буде приймати пологи, сьогодні мене оглянув і сказав, що живіт вже опустився, і що ми вже на низькому старті :))! А є, може, якісь "народні прикмети", через який час після того як опустився животик народжують? Хто знає?)

Mari_JA
08.05.2008, 11:00
Лікар, який буде приймати пологи, сьогодні мене оглянув і сказав, що живіт вже опустився, і що ми вже на низькому старті :))! А є, може, якісь "народні прикмети", через який час після того як опустився животик народжують? Хто знає?)

чула таку,що через два тижні родити.але то не факт,ми індивідуалльні.мабудь в тих,що родили тре питати.в мене живіт взагалі низько,і вчора всі почали казати що тоже опустився.я не зауважую змін,хіба пупця не бачу:( а позавчора бачила. а ти зміни відчуваєш якісь?

мамочка
08.05.2008, 11:01
Лікар, який буде приймати пологи, сьогодні мене оглянув і сказав, що живіт вже опустився, і що ми вже на низькому старті )! А є, може, якісь "народні прикмети", через який час після того як опустився животик народжують? Хто знає?)

кажуть ніби два тижні, але я б тому не вірила
у мене живіт низько всю вагітність був...

Loyal
08.05.2008, 11:59
А є, може, якісь "народні прикмети", через який час після того як опустився животик

І я знаю, що через 2 тижні. І недавно чоловік дивився і зробив висновок, що животик вже низько... От я і почала літати за всім на купу. Тільки все одно панікую, бо не можу зрозуміти що дійсно треба. Чоловіка ж то зі мною не буде, а сама з тими клунками по пологовому літати... Ех...
Хоча, я ще нині-завтра не народжу. Я так думаю (майже знаю) чомусь. Даю собі ще тиждень http://fun.nashcat.ru/smiles/msmile/fun/m0106.gif

zara
08.05.2008, 12:00
а ти зміни відчуваєш якісь?
в тому то і справа, що по яскравих описах в книжках- мала би відчути якісь полегшення в диханні, ше шось, тому я так чекала на то опущення)), а так нічого і не відчула ((. Ну, на те він і дохтур, йому видніше. А нарахунок пупця- так я місяця з 5го нічого не бачу нижче живота)) приходиться все робити або навпомацки а бо з дзеркалом)) З жахом собі уявляю ті маніпуляції перед пологами, про які так страшно розказують всі мамусі (маю на увазі гоління тупими лезами та клізму%), постараюся все зробити дома сама, якщо встигну)).
Доречі, кому цікаво, Мечнікова закривають з 5 червня на супер-ремонт, не відомо на скільки, але кому повезе там родити після відкриття- так тому повезееее!, бо обіцяють там робити в кожній палаті нормальні санвузли, все оновлювати, і таке інше ) Мій лікар пожартував, щоб приходила в липні родити)) але я казала що згідна переношувати лише тиждень ), на місяць ніяк не хочу )).

Додано через 6 хвилин
а! там хтось зверху писав про ціни на дитячу постільну білизну. Це- жах! що то за півтора метра платити по 700-800 гривень!?( Ну, розумію, там в комплекті ще щось йде- може балдахін, чи охоронці, але 900 гривень...
Я бачила по Арсенах окремо простирадла та підковдри дитячі, (а наволочку не треба, бо діткам радять спати без подушки), так що буду купувати окремо, і теж нейтральних відтінків, бо чекаємо не на стать, а на дитинку )

Мія
08.05.2008, 12:09
А де Вуаля подівалася? Мабуть в неї вже народилася донечка?

Loyal
08.05.2008, 12:10
я не зауважую змін,хіба пупця не бачу а позавчора бачила. а ти зміни відчуваєш якісь?

Я стала легше дихати! Живіт таки опустився, бо груди вже на ньому зверху не лежать (як до того було http://fun.nashcat.ru/smiles/tsmile/no/t2617.gif). І мочовий тепер ще частіше ганяє... Або я себе просто настроюю...
за всі рази,що носила аналізи на той клятий 7 поверх ніразу не каталася
Аналогічно!!! При чому в них одного разу світла не було і вони аналізи не приймали, як тільки я зійшла вниз світло включили - я знов спрінтер на 7-мий поверх, а то вже бачите 5хв по 10 і вони аналізів вже(!) не беруть!!

Додано через 6 хвилин
Це- жах! що то за півтора метра платити по 700-800 гривень!?

Я з тою постіллю не розібралась! Бачила в Карапузику по 350 здається - там весь комплект зі всіма балдахінами. Але ще якісь і по 90 грн були - ну я вже не роздивлялась дуже. Бо я наївна хочу собі ще фіраночки поміняти і щоб вони в тон попадали з балдахінами тими... Хто нас колись зрозуміє з тими захцянками? Я і сама себе не розумію!

zara
08.05.2008, 12:27
Я з тою постіллю не розібралась! Бачила в Карапузику по 350 здається - там весь комплект зі всіма балдахінами. Але ще якісь і по 90 грн були - ну я вже не роздивлялась дуже. Бо я наївна хочу собі ще фіраночки поміняти і щоб вони в тон попадали з балдахінами тими... Хто нас колись зрозуміє з тими захцянками? Я і сама себе не розумію!
гиги ) А я тепер дитяче ліжечко вірішила помалювати в білий ) мені здається, так прикольніше, і під все підходить, бо ми ремонт зробили, щоб наш масюк прийшов на все новеньке) Комодик, доречі, знайшла? Бо мені теж треба ) Білий, звичайно)

Сьогодні питалася в лікаря з пологового, що потрібно мати для масі- так от він такий список дав: пару сорочечок, пару повзунів, шапку, пеленочки прості і непрості (тре мати, бо під все підстилати їх), присипку, серветки вологі, та памперси ньюборн (хоча всі говорять, що там видають ці всі штуки у вігляді подаруночків:) А одразу після народження їх одягають в їхнє, "стерильне" %((( уявляю, яке воно то стерильне), а потім вже переодягають в твоє.

Улік
08.05.2008, 12:28
Всім привітики! Ми знову повертаємося в сім"ю :) Ми теж вже почали інтенсивну підготовку нашого "гніздечка" (замовили новий диван :radist: , тепер в нас буде красота!) Почали шукати ліжечка, колясочки і т.д. З цін просто в шоці.... Пеленатор теж вирішили не купувати, думаю обійдемся (в нас одна кімната і не хочеться дуже захаращувати мебльою). З калясочок дуже сподобалася Bebecar, відповідає всім моїм захцянкам (великий кошик, колеса, класна амортизація, окремо літній варіант візка, гарна якість), ціна конечно кусається..., але вже дуже вона мені сподобалася. З ліжечками теж халепа - або дуже дорогі, або жахливі.. А його ж купляєш на років 5 тому якість має бути нормальна, бо може розлетітися з часом як мале почне там товктися. одним словом - думаємо....
Не знаю як у вас, а для мене ніч - це якийсь жах, ніяк не можу заснути....:( Як засну, то вже сплю нормально до ранку, але засинаю не раніше 2 год.... кручуся-верчуся, товчуся, але нічого не можу зробити, то боки терпнуть, то ноги... Але нічо, прорвемся! Скоро вже буду сумувати за цим станом:) (за пузом вже сумую, як подумаю, що тільки 2 місяці залишилося).
Дівчатка хто знає щось нове за Батальну? Закрили її чи ще ні?

zara
08.05.2008, 12:30
і пеленки одноразові не забудь! розмір 90/60, по 2 гр в аптеках.
а ще дали мені списочок медикаментів, які по можливості тре мати з собою на пологах- особливо насторожив окситоцин та якійсь Кетгут (що це таке і для чого, хто знає?)

Мія
08.05.2008, 12:33
Сьогодні питалася в лікаря з пологового, що потрібно мати для масі- так от він такий список дав: пару сорочечок, пару повзунів, шапку, пеленочки прості і непрості (тре мати, бо під все підстилати їх), присипку, серветки вологі, та памперси ньюборн (хоча всі говорять, що там видають ці всі штуки у вігляді подаруночків А одразу після народження їх одягають в їхнє, "стерильне" %((( уявляю, яке воно то стерильне), а потім вже переодягають в твоє.
всі засоби такі як олійка, серветки і т.д не потрібно, такі манюнькі дітки мають подразнення на все це. Краще чайник електричний щоб чоловік передав і підмивати водичкою перевареною. Замість присипки краще кремчик під підгузники... хоча знов ж таки все це вже вдома...

Mari_JA
а я вже фіраночки поміняла.от тре комусь балдахін зашарити,нема машинки,а так сама собі би зробила все

Мія
Кетгут
Нитка для зашивання, та що розсмоктується помоєму... мій дідусь лікар:)) колись йогурти кедгутами називав...:))))

zara
08.05.2008, 12:35
хто знає щось нове за Батальну? Закрили її чи ще ні
наразі не закрили

Додано через 2 хвилини
часник електричний щоб чоловік передав
?? він би передав, аби знав що таке електричний часник? ((

Mari_JA
08.05.2008, 12:39
всі засоби такі як олійка, серветки і т.д не потрібно, такі манюнькі дітки мають подразнення на все це. Краще часник електричний щоб чоловік передав і підмивати водичкою перевареною. Замість присипки краще кремчик під підгузники... хоча знов ж таки все це вже вдома...

на рахунок олійки то краще простерилізувати на водяній бані оливкову,так педіатр казала мені.багато зараз подразнення дають.

Loyal
08.05.2008, 12:42
Комодик, доречі, знайшла?

Є хіба в Пелікані в Новому ЦУМі по 1200-1300 здається (але не білі). На Шуварі нема жодного!!! Сказали подивитись на Пд десь внизу, де Дитячий світ. Мо попаду подивлюсь

Мія
08.05.2008, 12:42
?? він би передав, аби знав що таке електричний часник? ((
сорі опечатка, чаЙник

zara
08.05.2008, 12:46
сорі опечатка, чаЙник
))сорі, одразу не зрозуміла а подумала що це якійсь новомодний засіб))

мамочка
08.05.2008, 12:46
я би радила всім в ПБ взяти з собою дитячу олійку і нею під час родів попросити акушерку "змастити" вас
кажуть розривів буде набагато менше... (це мені акушерка вже після пологів сказала)

Loyal
08.05.2008, 12:51
я би радила всім в ПБ взяти з собою дитячу олійку
То типу Джонсона?

Додано через 1 хвилину
В нас порядок такий - Я, потім Зара, потім Марія. Цікаво, в якій почерговості получиться....

Додано через 1 хвилину
краще простерилізувати на водяній бані оливкову
І я таке знаю!

Додано через 3 хвилини
на рахунок олійки то краще простерилізувати на водяній бані оливкову,так педіатр казала мені.багато зараз подразнення дають.

Опиши себе чуть-чуть хоч. Я буду в сірому костюмі (штани і камізелька)

Мія
08.05.2008, 13:02
я би радила всім в ПБ взяти з собою дитячу олійку і нею під час родів попросити акушерку "змастити" вас
кажуть розривів буде набагато менше... (це мені акушерка вже після пологів сказала)
Дурне вона сказала... ці розриви не передбачаються за одне мазання це раз а по друге якоюсь там олійкою... моркви багато треба їсти за два тижні-3 до пологів це покращить еластичність шкіри, а ще дуже важливо слухати і робити те що каже акушерка а не те що ви собі там хочите.