КПК

Показати повну версію : Для майбутніх мам

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150

Галинка
19.12.2007, 22:58
Одна знайома там чотирьох дітей народила ... безкоштовно! Чим я була дико здивована. Помоєму в Данкова.
:eek::eek:eek: Коли це було? Хтось мені наговорив, що в нього найдорожче, але він спеціаліст з великої букви.

Додано через 8 хвилин
Хтось тут вже казав, що у нього буде народжувати...
Це я йду завтра до нього народжувати:)

Додано через 13 хвилин
Гелено, Данков приймає кожен день з 10 до 11.30. Заходите в приймальню і чекаєте біля його кабінету. Там завжди черга, але він приймає скоренько. Спитаєте, чи прийме він вас на січень. Він відразу дасть відповідь:так чи ні. Принаймні так було в нас.

Мія
19.12.2007, 23:16
Коли це було? Хтось мені наговорив, що в нього найдорожче, але він спеціаліст з великої букви. Отсанюю дитину вона народила 2,5 роки тому. Я ще питала, як так народити 4 дітей, все добре пройшло і навідь жодного разу не віддячитися?! Я б так не змогла. Ну але це справа особиста.
Я буду народжувати в Скибак, тут хтось погане про неї писав, але між лікарями нічого про неї не чула поганого, лікар з ЖК також казала що вона хороша:)

Ука
20.12.2007, 11:21
Дівчата, я зараз не можу знайти, але колись на форумі Котока дуже на той курантил лаялися. Мені теж виписували, але я не пила.

Зорянівонька
20.12.2007, 15:26
Галинки сьогодні не видно, певно скоро будемо вітати:) Успцху тобі!!!
А ще Марічка пропала десь, і інші дівчата...
В мене визріло питання. З якого часу можна відчути, яким місцем дитинка розвертута чи копається. Бо я поки відчуваю "щось", але не можу сказати, шо саме:)

Ljolik
20.12.2007, 15:40
Бо я поки відчуваю "щось", але не можу сказати, шо саме
Десь після 30 тижня напевне. Та й то не дуже розрізняю - хіба як попу випне або спинку добре можна відчути, а вже де ручки - ножки не ясно. Хоча можливо що це просто в мене з просторовим уявленням слабо.

Зорянівонька
20.12.2007, 15:59
І як ялинка? Відкриття цікаве було ?
Я біля ялинки була 5-пів 6, то її ще тільки прибирали. Вона тоді дуже гарна була - тільки солом"яні іграшки. То відкриття певно на 7 було...

Гелена
20.12.2007, 21:53
дякую всім хто радив лікаря, я вже сьогодні домовилася з Куль Н.С., мені її багато знайомих рекомендували і я таки пішла до неї
всі кажуть, що дуже хороша лікарка
перевірю - розповім :)

Олюська
21.12.2007, 12:01
Зорянко, ти була вчора на курсах? Я так хотіла піти, а чоловік мав багато роботи і не вийшло:( надіюсь наступного тижня прийти. А там щоразу розказують щось нове?

Зорянівонька
21.12.2007, 15:07
На курсах я не була.Та які курси - вчора чоловік нарешті приїхав!!!! То я вже така щаслива:):):)

Вуаля
21.12.2007, 16:14
я вже сьогодні домовилася з Куль Н.С.,
Я теж про неї дуже багато чула і вже була в неї на прийомі - вона дуже мені сподобалась. А коли вам родити?

Гелена
21.12.2007, 18:53
Я теж про неї дуже багато чула і вже була в неї на прийомі - вона дуже мені сподобалась. А коли вам родити?

строк на 23 січня, але вже кілька лікарів казали, що мабуть раніше будуть пологи, тож навіть не знаю, що думати

лікарка, якщо чесно, не дуже мені сподобалась, бо через те, що в мене не львівська прописка, вона ставила дуже багато питань про сім’ю, про чоловіка, про стосунки, загалом про те що її зовсім не стосується і невідомо нащо їй те здалося
я й не очікувала такого. перше питання як прізвище, друге де я прописана і далі пішло поїхало з тою пропискою і ціла купа проблем, щоб мене взяли в той пологовий
отаке знайомство з лікаркою, яку всі дуже мені хвалили і хвалять ;)

Додано через 9 хвилин
п.с. когось просили, щоб чоловік або хтось інший здав кров як донор? довідка про донорство має бути додана до заяви на ім’я головного лікаря, щоб дав дозвіл на пологи в тому ПБ

Олюська
21.12.2007, 20:46
Людоньки, в мене таке питання. Я читала, що з 27-28-го тижня з грудей починає виділятись молозиво, а в мене вже 31 тиждень і абсолютно нічого нема. Чи то може таке бути?

Ljolik
21.12.2007, 20:55
Людоньки, в мене таке питання. Я читала, що з 27-28-го тижня з грудей починає виділятись молозиво, а в мене вже 31 тиждень і абсолютно нічого нема. Чи то може таке бути?
З першою в мене молозиво десь з 20 тижня текло, а зараз вже 36 тижнів,і нічого не тече. Хоча таке враження що груди повні.

Марта2
21.12.2007, 20:55
Чи то може таке бути?

Ти Олюська не переживай! В кожної жінки по-різному, в когось чуть не з другого триместру таке явище можна спостерігати, а в когось майже в кінці вагітності! Все буде ОК!

Зорянівонька
21.12.2007, 21:01
Дівчатка, йду на Новорічну забаву!!! Так тішуся!!!
Але... Тиждень тому приміряла, в чому йти, а зараз не влажу... То прийшлось придумувати нашвидкоруч! Але нічого, настрій бойовий, а ви будьте до такого готові:)

Олюська
22.12.2007, 01:16
Жаль, не встигла побажати Зорянівоньці веселої забави...Зараз, мабуть, вже пізно... А в нас завтра, чи то вже нині, випускний:)

Зорянівонька
22.12.2007, 12:19
Забава вже закінчилась:( Було класно, правда, забагато людей і замалий зал. Зал був оформлений в стилі Вестерн (я би сказала дуже скромно), багато людей поприходили в костюмах. Я, нажаль, ні. Моє пузо ні в який вестерн не влазить:). Зустрілася з Ольгою. До речі, приємно було побачитися вживу:). Як не дивно, там було троє батьків з візочками і дітками.
Єдине шкода, що не змогла нормально потанцювати... Люблю таку музику, колись вміла канкан танцювати... Ну нічого, наступного року я їм покажу:)

Додано через 2 хвилини
А, Олюська, і тобі гарної забави:). І не зловживай їжею... Бо там був дуже класний торт, то я так його наїлась, що сукня почала тиснути. Знимки будуть пізніше. Ще напишу, що малеча цілий вечір в животі танцювала:)

Марта2
22.12.2007, 12:45
Рада за тебе, Зорянко! :)

А тобі, Олюська, веселої забави!:)

Я щойно прийшла з ЖК, у нас все добре, фізіологічне положення плоду правильне, за два тижні набрала 900гр. Ще дали мені Тест Руху Плоду, вже з понеділка буду відмічати! У нас так холодно, зранку коли йшла в ЖК на градуснику було -8! Брррр, я так замерзла!

Олюська
22.12.2007, 13:12
А, Олюська, і тобі гарної забави

А тобі, Олюська, веселої забави!
Дякую:) А в вам всім бажаю гарних і ТЕПЛИХ вихідних:)

Мія
22.12.2007, 20:33
п.с. когось просили, щоб чоловік або хтось інший здав кров як донор? довідка про донорство має бути додана до заяви на ім’я головного лікаря, щоб дав дозвіл на пологи в тому ПБ
То на випадок якщо Вам буду робити Кесарево, або потрібно буде переливання крові. Вони себе так кров"ю забеспечують, проте це не обов"язково. Але якщо прописки немає то можуть заставити.

Гелена
22.12.2007, 20:51
То на випадок якщо Вам буду робити Кесарево, або потрібно буде переливання крові. Вони себе так кров"ю забеспечують, проте це не обов"язково. Але якщо прописки немає то можуть заставити.

мене, можна сказати, вже заставили :)
бо лікарка сказала що треба і я пообіцяла, що чоловік здасть
він не сильно тішиться з того, але зібрався здавати
ех, треба було відмовлятися відразу :)

Зорянівонька
22.12.2007, 21:58
Дівчатка! Галинка прислала СМС, що народила сьогодні в обід синочка, 4 кг, 56см!

Галинко, вітаємо тебе!!! Тобі - швидко відійти від пологів, мати молочко, а малечі - здоровячка і щасливої долі!!! Хай татко вас любить сильно-сильно!!!

Мія
22.12.2007, 23:09
Дівчата, хто знає де на Кульпарківській відкрився новий супермаркет для немовлят? Чула рекламу, але адресу не встигла записати...

Ірка шкірка
22.12.2007, 23:43
Привіт усім матусям! Дуже зраділа, коли знайшла форум майбутніх мам у Львові!
А мені Миколай приніс звістку, що я вагітна.
Ще трохи незвично, але, як це не дивно, нудило, як завжди, два дні - я колись сміялась, що дитина так попереджає мене "мам, я вже існую" - а потім майже ніяких незручностей.
Я вже зовсім забула, як це бути вагітною і не спати ночами(двоє хвостиків вже більш-менш підросли)...
Всім па-па!

Charovnisa
23.12.2007, 00:14
Поздравляю!!! Хорошая новость, здоровьечка вам!!!
ГАЛИНКА, Поздравляю с рождением малыша!!!! Сыночку здоровьечка, рости крепеньким , сильным и красивым!!!

olja_zaj
23.12.2007, 12:21
Дівчатка! Галинка прислала СМС, що народила сьогодні в обід синочка, 4 кг, 56см!

Так хотіли на Миколая,але він трошки запізнився! Вітаємо :clapping:
Хай росте здоровеньким і на радість батькам!!! Мамусі сили та наснаги!!!
Отак швиденько час пробігає,аж не віриться!!! Ше здається недавно казала ой та то ше так довго (9 місяців) але час біжить навіть не встигаєш оглянутися!!! Так привикається до того животика ,а потім потім ше краще буде:radist: Гарного настрою всім і хорошого вихідного!!!

Зорянівонька
23.12.2007, 21:22
Ще похвалюся - купили ми з чоловіком кухонний комбайн. То тепер робимо різні фруктові десертиЮ свіжі сочки - смакота:) Якщо хтось сумнівається купувати чи ні - купувати, воно того вартує!!! Єдине, можна купити окремо соковитискалку...
Всім гарного останнього робочого тижня в цьому році!!! А тим, в кого зараз Різдво - Веселих свят!!!

Олюська
23.12.2007, 22:56
Ще похвалюся - купили ми з чоловіком кухонний комбайн.
Клас! Вітаю з покупкою:) А наш соковитискач поламався:( і ми тепер п'ємо куповані соки - які ж вони несмачні порівняно з домашніми...

Марта2
24.12.2007, 11:55
А я вже, з сьогоднішнього дня, в дикретній відпустці!!! :radist: Тепер можна розслабитись! Чоловік тепер хай сам місяць і рік закриває, а я подумаю чи помагати йому.... хіба за окрему плату!!!:)

Анютка
24.12.2007, 11:59
супер!! Вітаю:) :) :) :) :)

olja_zaj
24.12.2007, 12:50
А я вже, з сьогоднішнього дня, в дикретній відпустці!!! :radist: Тепер можна розслабитись!

Вітаю!!! Відпустка то добре,але я як пішла в відпустку думаю клас стільки всього зроблю! Вже зробила і трохи нудно привикла працювати шось постійно робити тим більше всі працюють і заняті, то зараз як маю якісь справи розділяю собі по одній на день (розтягую удовольствіє:) )шоб було чим занятись.От сьогодні запланувала собі піти в соцстрах ,але куда там сказали мені ліпше не виходити на вулицю бо там дуже слизько , а така як я розява то ліпше посидіти дома:( і мені вже нудно! А от коли працювала думала ну коли вже та відпустка!
А на рахунок молозива в мене вже кінець 34 тижня , а ним і не пахне !

Додано через 14 хвилин

Моя донечка так лупиться вечером, шо не знаю чи то нормально.
Моя донечка так само дає мені "гастролі" вечером , цілий день тихенько зранку трохи побуцькає і до вечера так ніжно шось там робить а от вечером бушує! Навіть деколи не дає спати на моєму любимому лівому боці тільки я так ляжу , а вона вже барабанить:) і я відповідно вже перевертаюсь на інший бік!

Росинка
24.12.2007, 13:11
т сьогодні запланувала собі піти в соцстрах ,але куда там сказали мені ліпше не виходити на вулицю бо там дуже слизько , а така як я розява то ліпше посидіти дома і мені вже нудно!
Я вибачаюсь,ви в соцстрах хочете йти,щоб взнати за допомогу на дитинку? Бо я все це взнала по телефону в них там навіть віділ є ,що цим займається. Тобто не прийшлося мені з пузиком бігати по маршрутках та стояти в чергах. Тим більш, що до народження дитини вони ніяких довідок не беруть. Потім мій чоловік то всьо за один день оформив, бо ми вже знали які папери треба.
Вибачаюсь, що втручаюсь, можливо ви туди по іншим справам йдете:o

Зорянівонька
24.12.2007, 13:43
Бо я все це взнала по телефону в них там навіть віділ є ,що цим займається. Тобто не прийшлося мені з пузиком бігати по маршрутках та стояти в чергах. Тим більш, що до народження дитини вони ніяких довідок не беруть. Потім мій чоловік то всьо за один день оформив, бо ми вже знали які папери треба.
Росинко, а можна детальніше описати, які там папери, коли і куди треба здавати. Чи потрібно щось до народження дитинки здавати? Дякую.

olja_zaj
24.12.2007, 13:54
Я вибачаюсь,ви в соцстрах хочете йти,щоб взнати за допомогу на дитинку? Бо я все це взнала по телефону в них там навіть віділ є ,що цим займається. Тобто не прийшлося мені з пузиком бігати по маршрутках та стояти в чергах. Тим більш, що до народження дитини вони ніяких довідок не беруть. Потім мій чоловік то всьо за один день оформив, бо ми вже знали які папери треба.
Вибачаюсь, що втручаюсь, можливо ви туди по іншим справам йдете:o
Дякую і нема тут чого вибачатись я би була дуже вдячна якби ви надали мені таку інформацію! Але ви напевно спутали з соцзабезом,бо соцстрах мав мені нарахувати гроші на лікарняне тобто за 4 місяці 2 до родів і 2 після я позвонила мені сказали шо нарахували гроші але маю приїхати підписатись в відомості,а потім вони мені перерахують на рахунок гроші чи як то буде оце я незнаю. А ви робили собі одноразову допомогу і допомогу по догляду за дитиною до 3 років?якшо не важко напишіть які ви документи для того здавали?І можна шоб чоловік це все зробив? Дякую!:)

Зорянівонька
24.12.2007, 13:57
соцстрах мав мені нарахувати гроші на лікарняне тобто за 4 місяці 2 до родів і 2 після я позвонила мені сказали шо нарахували гроші але маю приїхати підписатись в відомості
Це ніби нараховують по місцю роботи... Хіба Ви не працювали або ПП?

Додано через 1 хвилину
Пропоную обговорити це тут (http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=22093)

Улянка
24.12.2007, 14:05
Доброго дня всім:) Все ніяк не вистачає часу сісти і розповісти пр мої пологи:( Та й цю гілку почитати часу немає:(
Щойно згадала що мала в пологовому одну проблему з якої ледве викрутилась. Може комусь знадобиться. Буває таке що сосок не є випнутий, а скорше згладжений. Я от не подумала про це перед родами. І моя малеча не могла поїсти. Запах молочка чула, грудь пробувала зхопити але не виходило. І тому першого молозива їй вдалось згамати лише маленьку крапульку і потім всю ніч вона була голодна. То був жах. Але існують такі силіконові накладочки, через які дитинка гамає, а через певний час і соски витягуються завдяки ній. Продаються в багатьох аптеках і в дит. магазинах

olja_zaj
24.12.2007, 14:13
Це ніби нараховують по місцю роботи... Хіба Ви не працювали або ПП?

Додано через 1 хвилину
Пропоную обговорити це тут (http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=22093)
Так це нараховують по місцю роботи ,але я ПП і все це робила сама.
А тим хто не працює нараховує соцзабез. Якшо ви працюєте то вам то на роботі зроблять , а от по догляду за дитиною і одноразову допомогу це вже все соцзабез робить не залежно від того працюєте ви чи нє тобто маєте то все самі робити! Колись це все на роботі робили а зараз лишили лише лікарняне на роботі тобто через соцстрах.

Зорянівонька
24.12.2007, 14:50
Записалась на УЗД в Інтерсоно АЖ на 14 січня... Це якраз 30 тижнів буде. Тому якщо комусь потрібно, записуйтесь наперід...

julka
24.12.2007, 15:11
Я забрала сьогодні свої аналізи, мій цитомегаловірус Ig M негативний, а Ig G зменшився:radist: , я довольна як слон:) а завтра зранку йду до лікаря, всеж таки фреші з грейфруктои зменшують цитомегаловірус, і підвищують імунітет (перевірила на собі).

Марта2
24.12.2007, 15:16
довольна як слон
І я за тебе рада! Добре що все добре!!!

Злата
24.12.2007, 15:16
Привіт всім
Хочу розказати про своє УЗД: усі перші УЗД ми робили у Прокопчук Наталі Миколаївни і були дуже задоволені, особливо чоловік. Вона усе нам красиво показала, пояснила, зробила фото, окрім цього вона є лікарем-генетиком, в черзі ми ніколи довго не чекали і достатньо часу нам приділяла. А останній раз на 28 тижні (в нас уже 30 тижнів) пішли до іншого лікаря, який приймав нас від сили 7 хв, нічого толком не сказав і не показав, хоча екран у нього був величезний, що бачили то самі вгадували, що це... Сказав лиш, що всі показники добрі а в дитинки "нестійке положення".
І тепер я переживаю весь час через це нестійке положення, роблю вправи для того, щоб дитинка стала на місце (тобто головою на вихід), але у мене таке враження, що день вона декілька разів перевертається.
Може їй ще рано займати стійке положення? Чи йти мені ще раз на УЗД (може вже забагато)? і якщо йти, то до кого??

Ось я вся в думках і деколи доходить до розпачу!!:(

Марта2
24.12.2007, 15:25
(в нас уже 30 тижнів)
І в нас вже 30 тижнів! А на коли прогнозують пологи? Мені на 3-4 березня! Ви не переживайте, ваша малеча обернеться і все буде ОК!

Зорянівонька
24.12.2007, 15:38
А останній раз на 28 тижні (в нас уже 30 тижнів)
Дитинка має повернутись до 32 тижня, а деколи і пізніше. Тому переживати нема чого. Головне - що все інше в нормі

julka
24.12.2007, 15:39
І я за тебе рада! Добре що все добре!!!
Дякую !!!!
Ось я вся в думках і деколи доходить до розпачу!!
Не переживайте, дитинка може в останній момент вибрати правельне положення, як на мене головне не переживати.
В моєї колєжанки так ляля до останнього дня ніяк не могла вмоститись правильно, і день чи два перед пологами обернулась так к книжка пише.В дитинки вже свої погляди, як їй там зручніше, але коли добре попросити, то може послухає маму:)

Улянка
24.12.2007, 16:22
[quote=Злата;201533]
І тепер я переживаю весь час через це нестійке положення

В мене донька ще на 36 тижні поперек лежала. Не хвилюйтесь:)

Соня
24.12.2007, 16:45
Галинка прислала СМС, що народила сьогодні в обід синочка, 4 кг, 56см!
УРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРАААААААААААААААА! :crazy:
Галюся, вітаємо тебе! Молодець, такий хлопчисько нівроку!!! :) Ростіть здоровенькі! Всього-всього найкращого вам!!! Повертайся до нас швидше :)

Зорянівонька
24.12.2007, 16:48
Соня, а ти як? Коли готуєшся до поповнення? В тебе дівчинка?

Соня
24.12.2007, 17:06
Соня, а ти як? Коли готуєшся до поповнення? В тебе дівчинка?

Я от добралась нарешті до нету. В мене після Миколаївських закупів подарунків, трохи самопочуття погіршилось, животик заболів збоку (переходилась + мішок подарунків тягла), я рванула до лікарки (хвала Богу, через дорогу), УЗД зробили, тонус невеликий виявили, зразу на капельницю відправила, покапали магнезію 2 дні (розслабляюче для матки), і все ттт пройшло, але я тепер якась налякана стала :). Ще раз переконалась, що облік в Інтерсоно все ж вартий тих грошей, без запису, без черги, приймуть, "підтримають", заспокоять... Зараз сиджу з нежиттю вдома, 3 дні лікую, а він не в яку не проходить. :( Ну але я продовжую боротьбу! :)

Додано через 33 секунди
В мене хлопчисько, як і в тебе :)

Додано через 2 хвилини
Поповнення в нас планується на паску аж, тому темою ПБ поки не переймаюсь, планую або на Батальній або в Варшаві, ще є час подумати, зараз в нас 22-23 тижні

Злата
24.12.2007, 17:09
Дякую Вам всім за підтримку, я теж думала, що все нормально, доки лікар не сказав і не призначив вправи, і як почала хвилюватися.., сподіваюся малеча повернеться так як має бути у свій час

А на коли прогнозують пологи?
Нам теж прогнозують 3-4 березня, а я чомусь переконана, що 5 березня:)

Зорянівонька
24.12.2007, 17:25
Марічко, в мене теж 28 тиждень. Пологи прогнозують на 23-25 березня. Матеча теж постійно крутиться, але не гикала ще. Після свят теж йду в відпустку, думаю не перепрацьовувати, щоб не наражати себе і маля. І ремонт теж закінчуємо(правда, це більше примха була...)

Мене останній тиждень дуже болять суглоби таза, особливо зранку, коли іду на роботу
Всюди пишуть, що якраз на такому терміні спина і таз починають боліти. Мене ще не боліло...

Лідочка
24.12.2007, 17:59
Дуже дякую вам всім за ваші дописи, дуже цікаво і повчально почитати, я ще правда не народжувала, але дуже хочу, правда ще не зараз але починаю збирати інформацію, тим більше тих людей, які мають певний досвід, бо якби в мене склалася якась подібна ситуація я мабуть би також "вуха розвісила", а так буду знати...

Злата
24.12.2007, 18:13
Мене останній тиждень дуже болять суглоби таза, особливо зранку, коли іду на роботу. Розтягуються, напевно. Це нормально?

я в книзі мати і дитина вичитала, що на 28 тижні повинні збільшитися бедра в об'ємі, це напевне якраз те що з Вами відбувається, і це нормально!

Марта2
24.12.2007, 18:37
а я чомусь переконана, що 5 березня
Ой, а я так хочу 5 родити, в нашого татка день народження, так хочеться зробити йому подарунок! Чесно признаюсь, коли "робили" дитинку я рахувала коли б приблизно я мала родити і так щоб попасти на ту дату! Тепер надіюсь що дотримаю до 5 березня!

Додано через 1 хвилину
що на 28 тижні повинні збільшитися бедра в об'ємі,
Мене теж так боліло, і навіть зараз деколи поболює при ходьбі, але я в бедрах не стала більшою, я по штанах відчуваю.

Зорянівонька
24.12.2007, 18:41
Ой, а я так хочу 5 родити, в нашого татка день народження
Я би не радила. Буде плутанина зі святкуванням. Краще 2 дні святкувати, ніж 1!

Марта2
24.12.2007, 18:44
Я би не радила. Буде плутанина зі святкуванням. Краще 2 дні святкувати, ніж 1!
Можливо ти права, але нам що на день народження дитини що на чоловіка прийдеться кликати 20 чоловік і то ті ж самі люди! Ай, що там думати гадати, як буде так буде!

Вуаля
24.12.2007, 18:45
А я маю родити на провідну неділю. Ото буде як всі почнуть святкувати і я нікого з лікарів не видзвоню!!!:8:

Злата
24.12.2007, 19:42
Ой, а я так хочу 5 родити, в нашого татка день народження, так хочеться зробити йому подарунок!

А в нас,якщо чесно, у всіх дні народження влітку, у березні нікого з близьких родичів немає, якось незвично.. Загалом я коли думала про народження дитинки, то планувала десь на літо, але вийшла у нас така несподіванка:)

Можливо малася на увазі внутрішня адаптація, яка готує нас до пологів - щодо бедер, але в кожного по своєму, в мене було відчуття розтягнення лише одного разу і воно більше було схоже на поколювання голочками

Марічка
24.12.2007, 19:50
А в нас всі лютий-березень-квітень.
Ми з чоловіком Риби (він з кінця лютого, я - з початку березня), і народиться в нас Рибка (всередині березня!!!)... :radist:

мацьопка
24.12.2007, 20:03
Ось я вся в думках і деколи доходить до розпачу!!:([/QUOTE]

Непереживайте! В однієї моєї знайомої дитина перевернулась перед самими родами прямо на кріслі для пологів. :) :) :) Все буде Ок!

Додано через 10 хвилин
Пузатіки,поділіться досвідом. В мене 25й тиждень вагітності, а вже дуже тяжко сидіти. Мушу або ходити або лежати. А коли сиджу, то дуже тисне під грудями живіт, і дихати трохи тяжко. А що буде до кінця вагітності? Нас з чоловіком запросили на Новий рік, але напевно прийдеться зустрічати Новий рік вдома на ліжку, бо не зможу висидіти в гостях.

Марта2
24.12.2007, 20:19
В мене 25й тиждень вагітності, а вже дуже тяжко сидіти.
Я теж таке відчуваю, часто чую як малеча ніжки під ребра пхає, і приходиться сидіти напівлежачи! З новим роком аналогічна ситуація, мені навіть не хочеться якихось шумних вечірок, сядемо собі з друзями дома і по всьому!

мацьопка
24.12.2007, 20:20
Ми з чоловіком Риби і народиться в нас Рибка ... :radist:

А я по китайському гороскопу Мишка і дитинка буде мишка. Зате тато в нас- тигр, а по іншому гороскопу-лев. Так що ми - "мишки" будемо з ним надійно захищені.:clapping: :radist: :clapping: :radist:

Марта2
24.12.2007, 20:23
А я Змія малеча буде теж мишкою! Змійка зїла мишку!:)

мацьопка
24.12.2007, 20:28
А я Змія малеча буде теж мишкою! Змійка зїла мишку!:)

Надіюсь наш тигрик нас не з"їсть, а буде захищати від інших хижих звірів!:shutup: :( :(

Додано через 5 хвилин
Я теж таке відчуваю і приходиться сидіти напівлежачи! З новим роком аналогічна ситуація, мені навіть не хочеться якихось шумних вечірок.

А може у вас більший термін?, бо я навіть не уявляю що буде через 14 тижнів, якщо вже від тепер починати займати лежаче положення.

Марічка
24.12.2007, 20:34
А я Змія малеча буде теж мишкою! Змійка зїла мишку!

По секрету скажу, що в нашої дитини буде прізвище КІТ... а за китайським гороскопом буде Мишкою...
(отака плутанина :) ).

До речі, коли там рік Кота намічається??? можна і про справжнього котика ще подумати... :)

Зорянівонька
24.12.2007, 20:39
А я щурик і малеча буде щуриком:)

мацьопка
24.12.2007, 20:44
До речі, коли там рік Кота намічається??? можна і про справжнього котика ще подумати... :)

рік кота, тобто, ТИГРА буде 2010рік. Так що маєте час і подумати і "завести" собі тигренятко.

Мія
24.12.2007, 22:18
Дівчата привіт.
Галинко вітаю з ТАКОЮ ПОДІЄЮ, мацьопі Вашій здоров"ячка, а Вам сили духу та наснаги радіти щодня з життя свого чуда!
Ось зібралася пакувати сумку в Пологовий, і виникло кілька питань до тих хто народжував на Джамбула.
1. Чи потрібно мати свій одяг на самі пологи, чи там одягають у їхнє?
2. Чи можна немовля зразу після народження у своє одягати?
3. Наскільки тепло в пологовому і скільки лашків треба барти для немовляти (поки що взяла все по два, повзунки, роспашонки, пеленки ситцеву и байкову, комбінізончики трикотажні, кофтинки)?
4. На вулиці зима і поняття не маю як тепло треба одягати динику при виписці? Кажуть навідь влітку малеча дуже мерзне, а що про зиму говорити? Порадьте щось:)
5.Чи потрібно брати свою постіль (наволочки)?
6. В пологовому є той сиписок з мила господарського, вати і т.д. можливо хтось має той перелік що потрубно на сьогоднішній день?
7. І ще таке дурне питання:) коли йдеш народжувати в родзал то всі ті торби з якими приїхав в пологовий з собою переш ? чи то приносять потім? Щось важко собі уявляю жінку зі схватками і тими торбами...:)))

Олюська
24.12.2007, 23:34
Miya, на жаль, не можу дати відповіді на жодне ваше запитання, бо ще сама не знаю. Але бажаю вам легких пологів і щоб все пройшло на УРА!:)

Ірка шкірка
24.12.2007, 23:59
Дівчата привіт.
Галинко вітаю з ТАКОЮ ПОДІЄЮ, мацьопі Вашій здоров"ячка, а Вам сили духу та наснаги радіти щодня з життя свого чуда!
Ось зібралася пакувати сумку в Пологовий, і виникло кілька питань до тих хто народжував на Джамбула.
1. Чи потрібно мати свій одяг на самі пологи, чи там одягають у їхнє?
2. Чи можна немовля зразу після народження у своє одягати?
3. Наскільки тепло в пологовому і скільки лашків треба барти для немовляти (поки що взяла все по два, повзунки, роспашонки, пеленки ситцеву и байкову, комбінізончики трикотажні, кофтинки)?
4. На вулиці зима і поняття не маю як тепло треба одягати динику при виписці? Кажуть навідь влітку малеча дуже мерзне, а що про зиму говорити? Порадьте щось:)
5.Чи потрібно брати свою постіль (наволочки)?
6. В пологовому є той сиписок з мила господарського, вати і т.д. можливо хтось має той перелік що потрубно на сьогоднішній день?
7. І ще таке дурне питання:) коли йдеш народжувати в родзал то всі ті торби з якими приїхав в пологовий з собою переш ? чи то приносять потім? Щось важко собі уявляю жінку зі схватками і тими торбами...:)))

1.Ну, в принципі, на пологи краще брати свій одяг (не дуже довгу нічнушку і халат). На крайній випадок вони одягають (крайній був у мене, коли я приїхала до лікаря лише на черговий огляд, а мене залишили наоджувати...) - але то виглядає як в американських фільмах - розпашонка з прабабусі з оголеною попою.
2. Немовля можна вдягати у своє - це прасовані пелюшки, розпашонки (рекомендують з зашитими рукавами, щоб дитина себе не лякала) і море підгузників...
3. Тепло в пологовому будинку залежить явно не від пори року. Коли я народжувала взимку і було -20 морозу - в роддомі була спека, іншого разу на початку осені на вулиці було +14, в приміщенні температура була аналогічна і нас вкриввали подвійними одіялами і діти спали разом з мамами, щоб не замерзнути.
4.Звичайний одяг плюс тепле одіялко, теплу шапочку, і, за традицією - конверт (вони також є зимові - утеплені).
5. Постіль можна брати свою, бажано не дуже яскраву, а то деколи попадається така, що просто складається з латок.
6. В пологовому будинку дадуть "списочок" того, що треба їм - вату, бинти, марлю.... Мамам радять зеленку (пару баночок) - заливатися, господарське мило, свої рушники, посуд і т.д.
7. Клунки принесуть за тобою і перед пологами скажуть, де залишити. Або після пологів підкладуть тобі вниз на каталку.

Соня
25.12.2007, 00:23
А я маю родити на провідну неділю. Ото буде як всі почнуть святкувати і я нікого з лікарів не видзвоню!!!
От і я за це переживаю, в мене на саму паску термін, але може і на провідну неділю випасти також. Тому переживаю, щоб мене трезво в роддомі прийняли і необхідну увагу приділили.

Марта2
25.12.2007, 13:35
4. На вулиці зима і поняття не маю як тепло треба одягати динику при виписці? Кажуть навідь влітку малеча дуже мерзне, а що про зиму говорити? Порадьте щось

О, нарешті знайшла! В журналі "Здоровьє матери и ребенка" написано що новонароджених одівати так, як би ви оділись і накрились самі плюс ще один слой!

молдованочка
25.12.2007, 13:50
приветствую всех!извините что на русском.я с Молдавии приехала.муж украинец.пишу по украински с ошибками:o потому уж простите.у нас всего три недельки беременности.живу на Сыхове.хочу пообщаться с будущими мамочками.приимите меня к себе?

Марта2
25.12.2007, 13:55
приимите меня к себе
Обов"язково! Перш за все, ВІТАЮ! Вагітних одне до одного магнітом тягне! Бажаю приємного спілкування!

молдованочка
25.12.2007, 14:09
девочки спасибо!это у меня уже вторая беременность.сыну уже 6 лет.рожала его на семеиных родах на Батальнои

Додано через 2 хвилини
как вспомню как стояла на учете у нас на Сыхове в 4 поликлинике так вздрогну.подумываю может в частную клинику стать на учет

Додано через 3 хвилини
там в 4 врачи в женскои консультации шикарные.

Додано через 5 хвилин
девоньки а кто может знает на Сыхове врача толкового в женскои косультации?я у Мельника была.моя сестра у Черненькои .ужас.

Zoryanazirka
25.12.2007, 14:26
Я стояла в Інтерсоно. Тільки приємі спомини.

Олюська
25.12.2007, 14:42
Молдованочко, вітаю на форумі!:)
Про Інтерсоно справді багато добрих відгуків, але стояти там на обліку з 1-го триместру коштує коло 5000грн. якщо є можливість, то, мабуть, таки варто. Бо з тими ЖК тільки одні нерви. Я, наприклад, лікарям зі свого ЖК не довіряю і якщо є якісь проблеми, їду консультуватись до іншого лікаря.

Ольга
25.12.2007, 14:44
Дівчатка, ось кілька нових статей на сайті від наших викладачів...

Звязок мами і дитини...Перше годування!
(http://pregnant.com.ua/content/view/86/1/)
Догляд за дитиною в пологовому будинку (http://pregnant.com.ua/content/view/88/1/)

Адаптація дитини до умов поза утробного перебування (http://pregnant.com.ua/content/view/87/1/)

Вправи для зміни положення дитини в матці (http://pregnant.com.ua/content/view/84/1/)

Зорянівонька
25.12.2007, 15:21
Як і обіцяла - знимка з нового року
http://img165.imageshack.us/img165/9769/img0099ff8.jpg

Вуаля
25.12.2007, 15:38
Класна фотка, Зорянко. А ми на роботі будемо Новий Рік в суботу святкувати

Зорянівонька
25.12.2007, 15:40
А тут трохи пуза видно
http://img151.imageshack.us/img151/1415/img0100qv1.jpg

Оксана
25.12.2007, 15:52
Привіт всім!
Тепер набагато рідше заходжу на форум, бо багато роботи. Та й малеча стала така шустра, що не дуже дає за компом посидіти!
Вітаю Галинку з народженням синочка! Нехай Вас чекає попереду все тільки добре, а малюк буде завжди здоровенький і веселенький!
Всім класного настрою у цей святковий час!

julka
25.12.2007, 16:06
Зорянко, файно виглядаєте з чоловіком!!!!Такі щасливі і дуже гарні:)
Я трошки ростроїлась, бо була в лікарки і сказала, що в мене тонус, поназначали купа лікарств, утрожестан вагінально, ну це ще терпимо(недостатнього прогесторону), а епадол (при анотації пише, шо застосування під час вагітності не досліджувалось) проти атеросклерозу (до чого тут я?і мій тонус?)
Которше, шось день почався не дуже (враховуючи що на прийом я попала після 3,5 годин чекання:()

Зорянівонька
25.12.2007, 16:10
Я трошки ростроїлась, бо була в лікарки і сказала, що в мене тонус
А може ще до іншої лікарки піти? Щось я не впевнена, що там скоро можна визначити той тонус. Юльцю, ну не розстроюйся, думаю що все добре. А ти коли на УЗД?

Ольга
25.12.2007, 16:18
Як і обіцяла - знимка з нового року
а Зоряна дуже гарно виглядала на забаві ;)

Зорянівонька
25.12.2007, 16:19
а Зоряна дуже гарно виглядала на забаві
Дякую, а ти також, але знимки чомусь не показуєш...

Марта2
25.12.2007, 16:23
бо була в лікарки і сказала, що в мене тонус,
Юська, попробуй піти на УЗД, там точно скажуть! Мене ж з такого приводу положили в лікарню, то поки не пішла на УЗД то переживала, на апараті сказали що ніякої загрози нема!!! Та я навіть лікарств не приймала, то тоже не штука посадити собі печінку! Пити і колотись всім підряд не здорово!

Ольга
25.12.2007, 16:23
але знимки чомусь не показуєш...
:( бо нема... ми не взяли фотоапарату та і скоро додому втекли до доці

Марта2
25.12.2007, 16:25
Дуже класні фото!!!! А животик який!!!:)

julka
25.12.2007, 16:46
А може ще до іншої лікарки піти? Щось я не впевнена, що там скоро можна визначити той тонус. Юльцю, ну не розстроюйся, думаю що все добре. А ти коли на УЗД?
Дякую,дуже дякую за підтримку!!!!Завтра ше йду до іншої лікарки, можливо трошки тонус є бо на роботі так дістали, трохи вчора взлостилась, а воно відбивається:(
На УЗД аж на 30-31, то ще далеко, з 14 січня йду у відпустку на три тижні, і аж до декрету(хоть одне тішить:))

Марта2
25.12.2007, 16:48
На УЗД аж на 30-31, то ще далеко,

Я не чекала планового УЗД я просто пішла і попросила щоб звернули увага на те, чи є тонус!

Додано через 3 хвилини
з 14 січня йду у відпустку на три тижні, і аж до декрету

А ми як? Ти нас хочеш покинути?:( :( :( Чи ви вже маєте дома інтернет?

julka
25.12.2007, 17:00
А ми як? Ти нас хочеш покинути? Чи ви вже маєте дома інтернет?
В мене вдома є інтернет, але рідко коли за комп сідаю, але буду заходити, так шо я з вами:):):) до кінця!!!!!сорі до гарного початку (народження наших пупсиків)!!!!!!!!!

olja_zaj
25.12.2007, 17:01
Дякую,дуже дякую за підтримку!!!!Завтра ше йду до іншої лікарки, можливо трошки тонус є бо на роботі так дістали, трохи вчора взлостилась, а воно відбивається:(
На УЗД аж на 30-31, то ще далеко, з 14 січня йду у відпустку на три тижні, і аж до декрету(хоть одне тішить:))

Ну нічого підите вже в відпустку і не дістануть вас там! Як вони можуть діставати вагітну жінку:mad: , її навпаки повинні тільки радувати:)
Бажаю вам побільше радісних емоцій і все буде:radist:

Вуаля
25.12.2007, 17:02
Юлю, не переживай. Я думаю що як на один огляд то забагато діагнозів. варто ще з кимось проконсультуватись

julka
25.12.2007, 17:15
Дякую дівчатка, просто так хочеться шоб все було добре,крім того, сьогодні пішки в лікарню йшла, від мене не дуже далеко хвилин 15(може це ще додало тонусу. дякувати Богу живіт не болить).
Ще раз всім дякую, моя мама як я їй по телефону сказала, шо в мене тонус, видала: Юлька не переживай, то шо вони говорять ше нічого не значить,якщо нормально себе почуваєш, то (жартома) шарни собі коньячку, і про все забудь:)
На рахунок коньяку, то жарт, а от зберігати спокій мушу:)Дякую всім за підтримку!

olja_zaj
25.12.2007, 17:24
Дякую дівчатка, просто так хочеться шоб все було добре, моя мама як я їй по телефону сказала, шо в мене тонус, видала: Юлька не переживай, то шо вони говорять ше нічого не значить,якщо нормально себе почуваєш, то (жартома) шарни собі коньячку, і про все забудь:)

Завжди хочеться шоб все було добре , головне в то вірити! А мама поганого не порадить:rolleyes:

Зорянівонька
25.12.2007, 17:31
Юль, ти дійсно позапланово піди на УЗД, тільки тонус перевірити...

Додано через 12 хвилин
Хто хоче народжувати на Батальній - він закривається на миття аж влітку:)

julka
25.12.2007, 17:45
Юль, ти дійсно позапланово піди на УЗД, тільки тонус перевірити...
Тре піти, завтра пораджусь з своєю лікаркою, і може ше на цьому тижні піду, але головне мене нічого неболить, може просто матка росте і відповідно розтягується, і тонус з"являється (я як лікар поставила собі діагноз:))

Олюська
25.12.2007, 18:52
Зорянка, дуже класні фотки!:) І животик вже такий великий;)

Юля, визначити тонус на дотик важко, найкраще його видно справді на УЗД. Але ти сама повинна відчувати, чи тонусує матка - живіт ніби стискається. Одна лікарка мені казала, що за день матка може тонусувати до 10 разів, тоді це нормально.

А в мене така проблема: була нині в ЖК і знов кажуть, що дуже низько розташована голівка, є загроза передчасних пологів:(. Лікарка наполягає на госпіталізації. Я написала відмову і пообіцяла, що цілий день лежатиму. Сказали, що краще зараз лягти, бо тоді до свят мене випишуть. Я маю йти знову в ЖК 03.01.08 і якщо знову плід буде низько лежати, то доведеться лягати в лікарню на самі свята:( Що я маю робити? Може в когось з вас було таке, що голівка низько розташована, підкажіть щось...

olja_zaj
25.12.2007, 19:07
Може в когось з вас було таке, що голівка низько розташована, підкажіть щось...

В мене таке було , коли я пішла на УЗД на 20 тижні сказали шо голівка дуже низько розташована , я постійно хожу на УЗД зі своєю лікаркою та шо в мене буде приймати пологи , в мене зразу переполох , а вона каже нічо все добре не хвилюйся більше лежи прийдеш на повторне УЗД через 2 тижні і головка підніметься я так і зробила і все піднялось і було добре.
А в вас який термін?

Марта2
25.12.2007, 19:21
Може в когось з вас було таке, що голівка низько розташована, підкажіть щось..

Мені таке казали, але що вони в лікарні тобі будуть робити? За ноги дитинку не будуть тягнути! Хіба що заставлять на голові ходити! В мене при терміні 22-23 тижні таке казали, ( тоді коли "лежала" в лікарні) а вже слава Богу 31 пішов і ніяких передчасних пологів не було!

Олюська
25.12.2007, 21:23
Мені таке казали, але що вони в лікарні тобі будуть робити? За ноги дитинку не будуть тягнути! Хіба що заставлять на голові ходити! В мене при терміні 22-23 тижні таке казали, ( тоді коли "лежала" в лікарні) а вже слава Богу 31 пішов і ніяких передчасних пологів не було!
Мені теж про це казали ще на 28-му тижні, то я тоді їздила в Медінститут до іншої лікарки, зробили УЗД, оглянули і сказали, що ніякої загрози не бачать. А ця лікарка з ЖК каже, що в тому, що немає загрози, її не перконає ніхто. Як я це все розумію: те, що низько лежить голівка, то хай собі буде; щоби сталися передчасні пологи, на плід повинен бути якийсь тиск зсередини, а цей тиск, я так розумію, це і є той тонус матки. На УЗД тонусу в мене не виявили. В мене взагалі-то ще до вагітності матка завжди була розташована дуже низько. Може тому плід також розташований низько? Лікарка це заперечує...Може хтось краще розуміється на тому всьому? Бо я вже навіть не знаю кого слухати...

Марта2
25.12.2007, 22:05
А шийка матки не вкорочена? Як що ні, то переживати нема чого! :)

Вуаля
26.12.2007, 11:59
А я десь після свят йду на УЗД і вже переживаю, щоб все було добре, бо мала гіпертонус і хвилююсь чи все встало в норму

Зорянівонька
26.12.2007, 12:09
А я десь після свят йду на УЗД
І я йду:) 14 січня!!! А переживати наперед не треба!
Дівчатка, яка краса надворі!!! Йшла на роботу і всю дорогу милувалася!!!

julka
26.12.2007, 13:00
Я вже не переживаю, сьогодні вечером іду до лікарки, лікарства ніякі ще не п"ю, прочитала в інтернеті,одне лікарство мені виписала, призначають вагітним з цукромив діабетом, а до чого тут я?
Сьогодні маю файний настрій, і не переживаю (від того шо я переживаю легше не стане, а тільки гірше), з своїм пупсом спілкуюся, готуюся до свят чого ще бажати:)
В мене дуже живіт свербить такий ззуд, шо не можливо то витерпіти, і від олійки проти розтяжок, шкіра лушиться, може вона мені не підходить, не знаю....
Дякую всім за підтримку, мені приємно зі всіма вами спілкуватися, ніколи не думала, що віртуальне спілкування може принести стільки позитивних емоцій!!!

Вуаля
26.12.2007, 13:02
Дівчата, вибачте за таке нескромне питання, але чи когось мучать запори?

julka
26.12.2007, 13:17
Коли забагато з"їм мучного, то тоді капець, більше кефірів, йогуртів, фруктів, і ніяких проблем:)

Зорянівонька
26.12.2007, 13:41
мене нє, навіть навпаки... Але всюди пишуть, що то нормально

Марта2
26.12.2007, 15:15
і від олійки проти розтяжок, шкіра лушиться, може вона мені не підходить, не знаю....

Ти думаєш що то алергія? Може просто шкіра пересихає, а та олійка не допомагає! Я мажусь Джонсон Бейбі! А ти якою?

Додано через 2 хвилини
Я можливо завтра піду на УЗД, але ще точно не знаю! В мене якраз планове має бути!

olja_zaj
26.12.2007, 16:11
А я десь після свят йду на УЗД і вже переживаю, щоб все було добре, бо мала гіпертонус і хвилююсь чи все встало в норму

Не переживайте має бути все добре.Вам мали прописати таблетки від того, в мне таке було я шось попила (не памятаю правда шо) і все було ок!:) Той гіпертонус був в мне на 20 тижнях вагітності.

Anastasia
26.12.2007, 16:20

мені чорнослив допомагав. Тушковані на олії овочі. А ще каша вівсяна з вівсяними висівками(основне щоб з висівками). Ще радили пити ложку оливкової олії, але я не могла :-) то додавала її всюди куди могла. А також радили не спати на спині і більше рухатись, робити зарядку.

olja_zaj
26.12.2007, 16:32
Хочу запитати а як в вас з тиском, бо мене мучила терапевт і сімейний лікар і та і та пристали до мене шо в мне високий тиск шо то погано особливо коли родити піду я кажу шо мені вЖК міряють і в мене все такий 140 на 80 і нічо не кажуть , а вони пристали шо треба кожен вечер міряти. Може в когось таке є чи було?:)

julka
26.12.2007, 17:05
Ти думаєш що то алергія? Може просто шкіра пересихає, а та олійка не допомагає! Я мажусь Джонсон Бейбі! А ти якою?
Я користуюсь олійкою Mama Donna від Chicco, думаю то не алергія, просто не дуже підходить для моєї шкіри,треба шось друге підібрати.

На рахунок тиску, то прислухайтесь до лікарів, бо тиск, то така штука шо жартувати не можна.Знаю, бо зі мною при першій вагітності лежала дівчина на підтримці, сама дуже худенька, а тиск був під 160, то це дуже тримали на контролі.
Мене так голова почала після обіду боліти, і тиску взагалі не має, притому я добре поїла:(

Ljolik
26.12.2007, 17:09
Я живіт нічим не мазюкаю, хіба можу раз на тиждень олійкою мигдалевою і з абр. кісточок намазати, і все рівно періодично шкіра на животі зудить і взагалі якесь таке відчуття неприємне..... В мене таке враження що не алергія, а просто шкіра розтягується. Принаймні в мене за 2-3 дні це проходить, а через деякий час знову повертається.

julka
26.12.2007, 17:15
В мене таке враження що не алергія, а просто шкіра розтягується. Принаймні в мене за 2-3 дні це проходить, а через деякий час знову повертається.
ото про мене, мені так само здається, таке враження шо шкіра в один момент трісне, а потім нормально:)

Ука
26.12.2007, 17:36
Дівчата, а ви спробуйте не мазатися, чи щось зміниться? Або ж мазати звичайною сметаною, якщо є відчуття сухості, яке заважає. Бо щось у мене велика підозра, що всі оті олійки - це тупе видурювання грошей.
Я тим всім ніколи не користувалася (якось та реклама мимо мене пройшла , от я і не здогадалася), але виглядало то як і у вас: періодичний свербіж, час івд часу відчуття сухості - от і все.
І не факт, що ті олійки самі і не спричиняють подальшу сухість - для частішого користування. Як із шампунями: шампунем волосся потрібно мити що третій день, інакше жирніє, а без шампуню - і тиждень нормально.

Вуаля
26.12.2007, 17:40
Я сьогодні була на консультації в лікарки і вона мене направила на УЗД. В нас буде ДІВЧИНКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Так класно видно - всі пальчики на руцях і нозях, носик бульбочкою і сердечко так гарно бється. Правда голівка трохи низько опущена, але сказали десь за місяць купити пояс і носити

julka
26.12.2007, 17:52
Я сьогодні була на консультації в лікарки і вона мене направила на УЗД. В нас буде ДІВЧИНКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Так класно видно - всі пальчики на руцях і нозях, носик бульбочкою і сердечко так гарно бється. Правда голівка трохи низько опущена, але сказали десь за місяць купити пояс і носити
Я за вас дуже рада!!!!!Вітаю!!!!!

Зорянівонька
26.12.2007, 18:17
сказали десь за місяць купити пояс і носити
Я про пояси чула багато негативу. Ти би ще подумала і почитала перше...

А з дівчинкою вітаю!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Вуаля
26.12.2007, 18:27
Звичайно, що я ще поцікавлюсь за пояс. Але за місяць ще дастся чути, а там буде видно

Марта2
26.12.2007, 18:31
купити пояс
Ой, а мені так добре з поясом, животик тримає і спина менше болить! Тепер можу трохи довше погуляти і живіт не тягне! Але саме головне, не стискати сильно!

Додано через 56 секунд
В нас буде ДІВЧИНКА

О, і ще одна дівулька!!! ВІТАЮ!

Зорянівонька
26.12.2007, 18:41
а мені так добре з поясом, животик тримає і спина менше болить! Тепер можу трохи довше погуляти і живіт не тягне! Але саме головне, не стискати сильно!
Він заважає кровообігу. В жінок, як правило, свої мязи достатньо розвинені і не потребують допомоги... Але це вже що кому підходить...

Марта2
26.12.2007, 19:24
мені чорнослив допомагав.
Ще дуже помагає куруга і буряк, ці продукти очищають шлунок і розслабляють! Мені що то що то помагає!

Олюська
26.12.2007, 20:19
Вітаю, Вуаля!:) То в нас було хлопчиків біьше, а тепер дівчатка наступають:):):)
Мені теж казали пояс носити, я не дуже хочу, але лікарка так обурюється, що то я собі позволяю: в лікарню лягати не хочу, пояс не ношу...:beee:
На рахунок запорів, то, справді, допомагає варений бряк, чорнослив (а особливо узвар з чорносливу, він дуже смачний), курага, кефір...

Марта2
26.12.2007, 20:23
Я завтра їду на УЗД:radist: :radist: :radist:

Олюська
26.12.2007, 20:33
Я завтра їду на УЗД
Клас! Бажаю багато приємних вражень:)

Марта2
26.12.2007, 20:56
Клас! Бажаю багато приємних вражень

Дякую!

Соня
26.12.2007, 21:11
коли я пішла на УЗД на 20 тижні сказали шо голівка дуже низько розташована
На такому терміні хіба є різниця де голівка, якщо розташування плоду не стійке ще. По-моєму це має значення на пізніх термінах, чи Ви про інше?

Додано через 11 хвилин
Я завтра їду на УЗД
І я!!! :) :) :) В нас планове-експертне 20-22 тижні! Не можу дочекатись, та ще одне кіно будемо мати і лікар обіцяла фотку 3D, раніше не робила, чекала, щоб личко виразнішим стало :)

Марічка
26.12.2007, 21:35
На рахунок запорів, то, справді, допомагає варений бряк, чорнослив (а особливо узвар з чорносливу, він дуже смачний), курага, кефір...

а ще менше шоколаду, рису, кави, мучного...

Маруся-мама
26.12.2007, 23:55
Дівчатка, пояс треба носити щоб мязи не розслаблялись, особливо якщо не перша дитина. Я не носила звичайний бо він мені постійно злазив і скручувався під животом, але коли я собі знайшла такі спеціальні еластичні підтримуючі трусики-пояс спеціально для вагітних, то я в них почувалась дуже добре. Ну просто обалдінно!!! Мені лікар наказав вбрати пояс коли в мене появились болі по низу живота і в спині. Часами дитинка так лежить що мамі важко ходити.

Щоб не було запорів треба їсти зелені багато: броколі, каляфьор, кріп, петрушку, фасолю зелену. Хліб лише з висівками, вівсянку, горіхи і сухофрукти.

Марта2
27.12.2007, 10:08
В нас планове-експертне 20-22 тижні!
В нас теж планове але вже 30-34 тиждень! Там зараз свята,то незвісно коли попаду на то УЗД, а так знайома записала, то іду на 31 тиждні! Не дай Боже щось не в порядку, так буде більше часу щось виправити!

Я як собі подумаю, що ті свята пролетять незамітно, а там вже й лютий, і то буду чекати з дня на день на появу свого масьониша! Але то час пролетів....

olja_zaj
27.12.2007, 11:35
На такому терміні хіба є різниця де голівка, якщо розташування плоду не стійке ще. По-моєму це має значення на пізніх термінах, чи Ви про інше?

Та так і є, я просто незнала на якому терміні Олюська,якшо на таких ранніх термінах то нема шо переживати(хоча я спочатку трохи злякалася ) але було все ок голівка піднялась.

Зорянівонька
27.12.2007, 12:07
Привітик!!! Дуже швидко той час летить...

Мене вчора ввечері обсипало... Якісь червоні прищики на животі, грудях, трохи свербіло. А сьогодні зранку все зійшло. Алергій в мене ніколи не було... Що то могло бути?

В мене сьогодні передостанній робочий день:)

Loyal
27.12.2007, 12:10
Всім привіт!!!
Я нарешті повернулась з того Києва :radist: То не місто, а жах якийсь!
Зате я вже така мудра після тих курсів, що аж капець!
Як же все-таки добре вдома :clapping:

Додано через 13 хвилин
А знаєте що!!!
Я як на курсах сиділа, то знала що малявці подобається, а що не дуже. Вона так починала буянити :p Я сиджу, а всередині булькає і булькає.
А тепер, здається, навіть чую як копається :dance: .
Чоловік на вихідні до мене приїжджав, то казав, що за тих 2 тижні, що мене не бачив, в мене реально вже животик округлився.
Зате задоволення отримала від магазинчиків для вагітних. Їх реально багато зібрано і одному місці і є гарні речі. Так що як була б змога, то на Дарниці є цілий квартал "Дитячий світ" - там все і для діток і для мамочок.

julka
27.12.2007, 12:28
Привіт всім, сьогодні була в лікарки, ніякого тонусу в мене немає :radist:
Сказали шо я трошки забагато поправилась (за 2 тижні 1 кг), зараз набрала 4,5 кг за цей період вагітності:) Думаю за свята, буде вже 6 кг як не більше (ну дуже я вже люблю кутю, вушка і все все смачненьке:))
Лікарства сказали попити тому 2 тижні поп"ю, а там далі видно буде....

Мені теж приписали пояс, але наразі він мені непотрібний, животик вже не маленький, але ще і не такий великий, тому наразі пояс не ношу.
А незважаючи шо на роботі капець, настрій дуже файний і ніхто його мені не зіпсує:)чого і вам бажаю!!!!

Марта2
27.12.2007, 12:30
"Дитячий світ" - там все і для діток і для мамочок.

Як би я туди попала, то мене за руки і за ноги не відтягнули з того "Дитячого світу", я б там поселилась! Ну, просто, сильно люблю такі місця!:radist:

Ой дівчонкі, мені так капусняку захотілось! Поставила варити!

Додано через 2 хвилини
Бачиш, Юльця, не все так погано! Не варта слухати одного лікаря, як є можливість, то краще ще з кимось проконсультуватись!:)

Додано через 8 хвилин
Во, такий бандаж я собі купила, трохи погано видно, бо телефоном робила фото
http://i021.radikal.ru/0712/27/482bae95bff8.jpg

Loyal
27.12.2007, 12:44
Привіт всім, сьогодні була в лікарки, ніякого тонусу в мене немає

і мені казали на УЗД, що тонусує задня стінка матки. Але лікарка заспокоїла - сказала, що то саме УЗД і спричиняє, бо він стимулює тою штукою, що водить.
Так що нічого страшного.

Додано через 9 хвилин
Я сьогодні була на консультації в лікарки і вона мене направила на УЗД. В нас буде ДІВЧИНКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Вітаю - вітаю!!!
Ото вже натішишся бантіками і сукеночками!!! Я би вже то всьо купувала!
Правда халепа би получилася, як то в мене пацан...:)

julka
27.12.2007, 12:55
Ой дівчонкі, мені так капусняку захотілось! Поставила варити!
Дякую!!!
Мартусю, читаєш мої думки, як вже перетворилися в реальність, бо я вже сьогодні капусняк їла, такий класний, такий як я люблю!!!!:dance:
Мені колежанка такий при першій вагітності такий давала, потім я його віддала назад, дуже в ньому класно і зручно.Тре буде купити і собі.
Мені лікарка сказала менше шастати по громадських місцях, бо шоб не підхопити інфекцію, а так мені не хочеться вдома сидіти, мені той Київ так надоїв(вчора стояли в корках 4 години), так хочеться на Різдво до Львова (бо в Києві більше святнують Новий Рік,а Різдво для них другорядне свято, а в мене навпаки), але наразі не плануємо поїхати:(
Дитячий світ то дійсно класна штука, давно я там не була треба під"їхати, подивитися:)
Зорянко, в мене були такі прищики, коли трошки переїла мандарин, а на другий день все зійшло, то не алергія а просто трошки переїла;)

Natalya
27.12.2007, 13:03
вчора мені повідомили, що продовжують контракт наразі до кінця березня... От до кінця червня було б перфектно. А так, у кінці березня (6 міс.) вже напевно точно всім все буде зрозуміло і навряд чи буде якесь продовження.
Усім привітики!
Мої роботодавці передумали і продовжують наші трудові відносини до кінця червня. Ура!!!!!
А я вже начиталась законів :))) Цілу схему придумала, як я у відпустки буду йти. Згідно законодавства, все-таки не мають права звільняти вагітних (навіть при строковому договорі). Крім того, якщо є невикористана відпустка, то її на вимогу працівника мають надати після закінчення терміну дії договору і тоді датою припинення трудових відносин є останній день відпустки.

Loyal
27.12.2007, 13:11
Мої роботодавці передумали

А мене ще чекає розповідь шефу про мій стан. Він правда, певно сам здогадається коли мене побачить сьогодні на корпоративі. Чомусь страшно навіть говорити... Не маю поняття як то буде сприйнято...

Марта2
27.12.2007, 13:12
шоб не підхопити інфекцію,

Ой, а я так сильно кашляти почала:( , купила в аптеці Пертусін і надіюсь що пройде, щось тепер не беруть мене лимони і цибуля з медом!:no: Тай після минулого лікування від меду підтошнює!

Loyal
27.12.2007, 13:13
Мартусю, читаєш мої думки, як вже перетворилися в реальність, бо я вже сьогодні капусняк їла, такий класний, такий як я люблю!!!!
А я лопаю гранату!!! ;)

julka
27.12.2007, 13:15
Ой, а я так сильно кашляти почала , купила в аптеці Пертусін і надіюсь що пройде, щось тепер не беруть мене лимони і цибуля з медом! Тай після минулого лікування від меду підтошнює!

Коли в мене був кшель пила Проспан, без хімії і барвників, за 2 дні кашель пройшов, а мед я так само не можу їсти, шось не йде мені.

Додано через 1 хвилину
А я лопаю гранату!!!
прийду додому і буду так само лопати, мені купляють із запасом, бо я їм як гусениця сороконіжка:)

А мене ще чекає розповідь шефу про мій стан. Він правда, певно сам здогадається коли мене побачить сьогодні на корпоративі. Чомусь страшно навіть говорити... Не маю поняття як то буде сприйнято...

Нормально всього сприймуть, а хіба в начальства є вихід, все буде добре, непереживай!!!

Марта2
27.12.2007, 13:21
Проспан, без хімії і барвників,
Та той Пертусін теж, він на травах! Як не поможе, то попробую те що ти радиш! Дякую!

Додано через 2 хвилини
гранату!!!
А я замітила, що чим гранат блідніший зверху, тим він темніший і солодший в середині! Мені Миколай привіз ледве рожеві, думала що погані, але як розрізала,була в шоці! Вони такі аж бурдові ті горошки і сік аж чорний! Смакота!

Loyal
27.12.2007, 13:26
Нормально всього сприймуть, а хіба в начальства є вихід, все буде добре, непереживай!!!

Дякую! Попробую не переживати і подати все як належне... Тільки не знаю що з того вийде.
А медом ти дружи - краще джерело мікроелементів. 1 ложечка - добова норма! Все ж краще, ніж таблетки жувати

Додано через 16 хвилин
Ой дівчатка, як там наші зустрічі?
Вже ввійшли в традицію? Були повторні?

Зорянівонька
27.12.2007, 14:25
http://www.mama-tato.com.ua/metric/m79.gif

Додано через 12 хвилин
сьогодні на корпоративі
Якраз є нагода повідомити - настрій хороший буде...

Маруся-мама
27.12.2007, 18:24
А мені такий, що самому регулювати не підійшов, зате трусики з зразу «вмонтованим» поясом - люкс.
http://www.fitmaternity.com/Merchant2/graphics/00000001/ai001.jpg

julka
27.12.2007, 19:18
А мені такий, що самому регулювати не підійшов, зате трусики з зразу «вмонтованим» поясом - люкс.

Я такі міряла, і так як в мене широкі бедра то поки влізла то було дуже смішно, для моїх бедр і задниці то дуже тяжко влазити, а коли знімала, то взагалі хохма:radist:

Маруся-мама
27.12.2007, 19:29
Я такі міряла, і так як в мене широкі бедра то поки влізла то було дуже смішно, для моїх бедр і задниці то дуже тяжко влазити, а коли знімала, то взагалі хохма:radist:
Ха... З моїм тухісом також рідко куди влізеш, але власне онтаке мені краще підійшло. :)
Доречі мою сестру ще в Україні вчили що пояс треба одягати лежачи, коли все стало на свої правильні місця :D

julka
27.12.2007, 19:37
Доречі мою сестру ще в Україні вчили що пояс треба одягати лежачи, коли все стало на свої правильні місця
Та лежажи, лежачи вдівала, то поки вділа, то думала, що з сміху лусну, тре було то зазнимкувати, коротче спогадів дуже багато:D

Зорянівонька
27.12.2007, 21:51
Була я на курсах. Насичений був день:)
Спочатку дихали і робили вправи. Потім вчилися прикладати "дитинку" до грудей, різні пози, говорили про користь ГВ...
Тоді до нас приєднався молодий татко двох дівчаток, яких народжували на сімейних пологах. Розказував, як це проходило, свої і жінчині враження, відповідав на запитання. Там були два тати, то казали, що теж хочуть:)
Тоді ще прийшла пані Зореслава, відповідала на наші запитання. Знову зачепили тему щеплень. Для себе я вирішила так (наразі). Ніяких щеплень в ПБ. Тільки в кілька місяців, після комплексного дослідження стану дитини, купленими вакцинами, хоча ще буду думати.

А ще була в ЖК. Аналізи нормальні (гемоглубін 123:)). Вага 66кг(10 кг за 29 тижнів), але на дієту вже не садили:)

Марта2
27.12.2007, 22:06
А я була сьогодні на УЗД, виявилось що в пузіку не дівчинка, а хлопчик живе!:) Чесно кажучи я ще досі прийти до себе не можу! Два рази казали що дівчинка, а тут на тобі! Не то щоб я розтроїлась, просто не звично! Але я все одно рада і люблю свого пупсіка, чоловік навіть не прийняв то до уваги, каже то все одно моє і я його люблю!

Ще сказали що задні води трохи брудні, але лікарка пояснила то тим, що в мене була температура недавно і я зараз кашляю, виписала пару таблеток і сказала що то пройде!:)

Зорянівонька
27.12.2007, 22:17
Марто, добре, що все добре! Щось дуже часто ті лікарі зі статтю помиляються... Але це справді не має значення... Хоча я трохи побоююсь, що виявиться, що в нас дівчинка, а ми вже як з хлопчиком говоримо, якось настроїлися і звикли...

Андріана
28.12.2007, 08:25
Привіт всім!
Ну,ніяк не знайду часу дописати розповідь про пологи,ще й диплом заважав,хочу похвалитися,що вчора захистила на "5".
А на рахунок пологів,дам пораду,бо поки я допишу історію,може,хто надумає народжувати.
Так,от правду казав Морісон,якщо я не помиляюся,ті всі курси і вправи на дихання до сра...або ти слухаєш лікаря,або йдеш додому,як виявилося всі ці типи дихання затримують хід пологів,ви тільки собі допомагаєте пережити схватку. Треба дихати,шось схоже на 3 тип,але так,видихаєте все повітря і затримуєтє на 3 секунди,відповідно створюється вакуум і дитинка просувається,тим самим зменшуючи час пологів.
В мене відійшли води о 5 годині ранку,я прикинула,що це перші роди,то народжу десь 15.00-17.00,пішла в передродову і давай згадувати,шо на курсах вчили,прийшов мій лікар,ой,і наслухалася,шо я це таке витворяю,ще раз показав,як краще дихати і діло пішло,в результаті я народила за шість з половиною годин,без ніяк стимуляцій.

Додано через 35 хвилин
Це порада для тих,хто вперше народжує,при других пологах все зовсім інакше.

Loyal
28.12.2007, 11:38
Хоча я трохи побоююсь, що виявиться, що в нас дівчинка, а ми вже як з хлопчиком говоримо, якось настроїлися і звикли...

От і я так само думаю. Тому, певно, добре, що моя малеча ховалась і не показувала себе. А то я би вже розмовляла, придивлялась коляски і т.д. А так спокійно поки що. В середині січня іду до лікарки, але не знаю чи на УЗД піду.

Додано через 1 хвилину
ті всі курси і вправи на дихання до сра...

Ото вже цікаво! А ми ся тішим, що на пологах буде легше... А воно виявляється ні до чого!

Додано через 7 хвилин

Дівчата, а ви з якого терміну перейшли на спеціальну білизну і колготки?
Бо вже деколи не зовсім зручно в звичних колготках...

Вуаля
28.12.2007, 12:00
ті всі курси і вправи на дихання до сра...
Мені лікарка в ЖК теж казала, що то все до сра... Бо коли починає боліти ти зовсім не думаєш про те, що тебе вчили на курсах, а слухаєш тільки лікаря і виконуєш все те, що він наказує. От я і вирішила нікуди не ходити, бо прийде час і я все навчусь робити з допомогою лікаря

Росинка
28.12.2007, 12:06
Так,от правду казав Морісон,якщо я не помиляюся,ті всі курси і вправи на дихання до сра...або ти слухаєш лікаря,або йдеш додому,як виявилося всі ці типи дихання затримують хід пологів,ви тільки собі допомагаєте пережити схватку. Треба дихати,шось схоже на 3 тип,але так,видихаєте все повітря і затримуєтє на 3 секунди,відповідно створюється вакуум і дитинка просувається,тим самим зменшуючи час пологів.
Все індивідуально у пологах.Мені дихання дуже допомогло, бо як поставили мені крапельницю,то в мене відкриття пішло з 3 см до 10 см за 40 хвилин!!!:scare: І якщо б не акушерка та чоловік, які від мене не відходили і постійно нагадували,що робити ,то я би загнулася,то точно.:( ,а так народила без единого крику з посмішкою!!:) На переймах мені допомогало, коли я вдихала і дуже повільно видихала повітря,як можна довше.Головне концентруватися на дихані і тількі на ньому!!
А потуги я передихувала,як собачка.Ну то вже був кайф,бо розуміла,що до появи маечі лишилося якісь хвилини.:radist:Лікаря на кріслі слухатися обовязково дівчата,завдяки цьому мене не порізали:) В пологах головне не розгубитися, а тримати себе у руках,памятати, шо то робота ваша, при чьому одна з самих важливих у житті жінки!!Не бійтеся пологів,то дійсно чудово,повірте!:)
Бажаю всім легкіх пологів!:)

Ljolik
28.12.2007, 12:13
Мені лікарка в ЖК теж казала, що то все до сра... Бо коли починає боліти ти зовсім не думаєш про те, що тебе вчили на курсах, а слухаєш тільки лікаря і виконуєш все те, що він наказує.
Я б так категорично не казала. Дихання помагає концетруватись і не кричати. Як тільки збивалась з дихання, зразу починала кричати, а крик дуууже виснажує. По-друге лікар як правило каже що робити вже коли йдуть потуги, і тут справді краще лікаря слухати, а от під час перейм ніякий лікар не сидить біля породіллі і не розказує що робити, так що краще наперед все таки знати що має відбуватись і що з собою робити в цей період. Ну і зрештою вчитись щось робити коли вже болить - то таки запізно вже.

Росинка
28.12.2007, 12:13
От я і вирішила нікуди не ходити, бо прийде час і я все навчусь робити з допомогою лікаря
Повірте на пологах нема вже часу вчитися.Різним жінкам підходять різні типи дихання. Акушерка з пологового мене дуже хвалила:o ,бо нічо не треба було мені пояснювати,я вже все сама робила,вона мене тільки скеровувала,та ще чоловік,що був поряд домогав дуже морально.Лікарка взгалі не розказувала, що мені робити все це робила акушерка,честь їй та хвала.Лікарка командувала вже на кріслі."Тужся,не тужся!" Особисто я не ходила на курси,тількі на два обовязкових заняття на Батальній,але я вчила вправи на дихання вдома сама.І мені домогло!!! Дихання,то не новомодна заморочка,воно віками допомогало жінкам легше родити, то вам люба акушерка любого пологового скаже!

Зорянівонька
28.12.2007, 12:27
Я теж думаю, що дихати треба власне коли йде розкриття шийки. Воно полегшує біль і ніяк не може гальмувати процес. А вже під час потуг може і краще лікаря слухати. А взагалі я думаю, що дихання відволікає від болю, не дає кричати...

Додано через 11 хвилин
Ще хочу додати, що допомогу таки збільшили. Тепер платитимуть 12400, 25000, 50000:)

Андріана
28.12.2007, 13:09
Росинко,може і індивідуально,якщо у вас після крапельниці пішло різке розкриття. Але від мене лікар і в передродовій не відходив і казав так дихати,як я вже описала,таке дихання теж не дає зосереджуватися на болю. А лікар казав будеш дихати так,швидше вродиш.

Галинка
28.12.2007, 13:20
А я не погоджуся!!!!!!!Якби я не дихала, то опинилася би зараз в дурці!!!!

Росинка
28.12.2007, 13:21
А лікар казав будеш дихати так,швидше вродиш.
Факт в тому ,що дихання вам допомогло.А те ,що лікар вам допомогав його підібрати тількі плюс йому. Знайшли доброго лікаря! ДумаюЯ, він зі сторони дійсно краще бачив як вам дихати і шо робити:)

Галинка
28.12.2007, 13:23
В мене 2 доби були схватки (легкі, як потім виявилося). Бо коли почали стимулвати, то тоді я зрозуміла, що таке справжні схватки!!!!! Жінки виють на весь роддом. А я щоб не кричати і не завивати, весь час дихала.помагає!!!!!!!!!!!!

olja_zaj
28.12.2007, 13:41
Галинка як вам пологовий на Джамбула,як Данков,як персонал? Як будите мати час обовязково розкажіть як в вас прошло:)

Галинка
28.12.2007, 13:45
Я ДУЖЕ задоволена!!!!!!!!Данков справжній професіонал з Великої букви!!!Роддом на Джамбула теж сподобався. Я була на спільному перебуванні з дитиною. Обовязково напишу коли буде час.

Зорянівонька
28.12.2007, 14:11
http://img149.imageshack.us/img149/1521/ctgn9.jpg

Марта2
28.12.2007, 14:41
А ми з чоловіком їдемо сьогодні в магазин колясочку вибирати!:radist: Можливо і купим одразу, а як ні то тільки замовимо!

julka
28.12.2007, 15:14
Мартусю, ти здається казала, що в нас подібні пузіки, можливо виявиться шо в мене так само хлопчик:D :D :D
Ото буде смішно!!!
Не можу вже дочекатися вихідних, так змучилась, хочу спати і їсти, а на роботі такий завал, ех, зараз би в Карпати....
На рахунок дихання, то думаю курси для вагітних нікому не зашкодять, то вже як хто використовує чи не використовує на самих пологах, але загальне поняття треба мати.
Думаю якщо в мене б була можливість походити на курси, я б із задоволенням, по-перше з нетерпінням чекаю на народження дитинки, але не до кінця усвідомлюю як і шо робити з нею. Так, материнський інстинкт, це все зрозуміло, але коли тобі розказують і показують, то все одно легше, ніж взагалі нічого не знаєш. Боїшся зашкодити дитинці, звичайно практика не може порівнятися з ніякою теорією, але все ж....

Марта2
28.12.2007, 15:25
Мартусю, ти здається казала, що в нас подібні пузіки, можливо виявиться шо в мене так само хлопчик

Я вже не знаю що думати! Що буде то буде! Мій живіт досить низько, моя подруга була вагітна минулого року хлопчиком, то в неї живіт був під самими грудьми! Але то ще нічого не означає!:)

Зорянівонька
28.12.2007, 15:30
З хлопчиками живіт буває випуклий вперід, а з дівчатками поколу. В мене дійсно тільки збоку видно, а ззаду і спереду - нічого не видно...

julka
28.12.2007, 15:31
Я вже не знаю що думати! Що буде то буде! Мій живіт досить низько, моя подруга була вагітна минулого року хлопчиком, то в неї живіт був під самими грудьми! Але то ще нічого не означає!

Головне шоб дитинка була здорова!!!!
В мене живіт піднявся трохи, але всі рухи чую дуже низько, таке враження шо дитинка лежить в поперек, і так деколи крутиться, шо ніби живіт викручують на виворіть:)

Додано через 6 хвилин
З хлопчиками живіт буває випуклий вперід, а з дівчатками поколу. В мене дійсно тільки збоку видно, а ззаду і спереду - нічого не видно...

В мене ззаді так само нічого не видно, і випуклий, але так було і першого разу, а були дівчатка, отаке буває...
І зараз в мене такий самий живіт, поживем побачим:), хто в пузі живе

Вуаля
28.12.2007, 15:57
а мене моя малеча вчора так лоскотала, що я не знала, що маю з тим пузіком робити. Я ледве його не розцарапала так було лоскотно:radist:

Зорянівонька
28.12.2007, 16:13
А ми на роботі вже починаємо святкувати! І після свят я на роботу не виходжу вже!!! Свята почалися!!!

Гарної всім забави!!!

Natalya
28.12.2007, 16:25
А у нас сьогодні новорічний корпоратив :)). Але завтра ще ніби робочий день.

Ljolik
28.12.2007, 18:07
Ходила сьогодні трохи дитячих речей підкупити на гуртовню поруч. Таке все маленьке, аж не віриться що Соля не так давно теж така була.
До речі, бачила в них слінги, скільки коштують не додумалась поспитати , здається виробник "Макошь". Не сильно розглядала бо дорвалась до лоль та повзунків :)

Зорянівонька
28.12.2007, 19:18
Ходила сьогодні трохи дитячих речей підкупити на гуртовню поруч
А де така гуртовня є?

Ljolik
28.12.2007, 19:30
А де така гуртовня є?

На Замарстинівській, на відрізку між кінцевою трамв.№4 і церквою Йосафата, називається Piccola, але речі різних фірм. Повзунки я брала вітчизняного в-ва.

Олюська
28.12.2007, 19:37
Мій живіт досить низько

Додано через 1 хвилину
Мій живіт досить низько
Мартусь, у мене теж низько живіт і виглядає гострий, хоча має бти дівчинка:) Між іншим, вітаю з пацаником;)

Додано через 3 хвилини
А ми на роботі вже починаємо святкувати! І після свят я на роботу не виходжу вже!!!
Клас, вітаю! То це вже ніби декретна відпустка?

Додано через 6 хвилин
На Замарстинівській, на відрізку між кінцевою трамв.№4 і церквою Йосафата, називається Piccola, але речі різних фірм. Повзунки я брала вітчизняного в-ва.
Ljolik, а ми з вами, здається в одному районі живемо:) Я вас бачила один раз в Арсен з донечкою і ще якось бачила, як ви з чоловіком і доцьою кудись ішли зранку:). Я знаю, як ви виглядаєте, бо бачила фото з сімейної форумівки.
А я бачила в Арсені є багато дитячого одягу. Там на гуртівні дешевше?

Додано через 12 хвилин
Мене щось вчора поясниця так боліла, навіть не поясниця, а трохи нижче, ближче до сідниць і то так, що ходити було дуже тяжко. Так переживаю за передчасні пологи:(, бо казали, що в мене голівка дуже низько:( І ось вже два дні лежу, нічого не роблю, крім читання книжок і спання...Здуріти можна...

Марта2
28.12.2007, 20:39
:radist: :radist: :radist: А ми купили візочок!:radist: :radist: :radist: Не можу ним натішитись, вожу по хаті в зад в перед!

Марічка
28.12.2007, 20:39
А я була сьогодні на УЗД, виявилось що в пузіку не дівчинка, а хлопчик живе!

А ще в пологовому будинку може виявитися, що там таки дівчинка жила... :)

Марта2
28.12.2007, 20:40
вітаю з пацаником

Дякую:)

Додано через 56 секунд
А ще в пологовому будинку може виявитися, що там таки дівчинка жила..
І таке може бути!:)

Марічка
28.12.2007, 20:59
Мене щось вчора поясниця так боліла, навіть не поясниця, а трохи нижче, ближче до сідниць і то так, що ходити було дуже тяжко.

Може це просто суглоби чи зв'язки, які розтягуються і готують таз до пологів? Я вже тиждень як відчуваю болі в кістках, коли ходжу. Не хвилюйся, все буде добре.

Ljolik
28.12.2007, 22:42
Ljolik, а ми з вами, здається в одному районі живемо Я вас бачила один раз в Арсен з донечкою і ще якось бачила, як ви з чоловіком і доцьою кудись ішли зранку. Я знаю, як ви виглядаєте, бо бачила фото з сімейної форумівки. А я бачила в Арсені є багато дитячого одягу. Там на гуртівні дешевше?

Напевно то таки я була :), бо в Арсені дуже часто буваю, а з чоловіком зранку малу разом в садок відводимо. Одяг в Арсені дорожчий трохи. На гуртовні дешевше, але треба попасти на період завозу, бо оптові покупці розбирають і вибір не завжди є.

Олюська
28.12.2007, 23:21
А ми купили візочок!
Вітаю з покупкою! А який купили? Такий як ти хотіла, триколісний?

Додано через 3 хвилини
Може це просто суглоби чи зв'язки, які розтягуються і готують таз до пологів? Я вже тиждень як відчуваю болі в кістках, коли ходжу. Не хвилюйся, все буде добре.
Дякую, Марічко! Я стараюсь не переживати, але після того, як мене залякали в ЖК, більше нічо в голову не лізе:(

Марта2
29.12.2007, 10:16
Вітаю з покупкою! А який купили? Такий як ти хотіла, триколісний?

Дякую! Так, трьохколісний! Вже хочеться возити! Я вчора повитягала дитячу постільку і стелила собі, уявляла як би то мало бути! :shy: Чоловік ходив і сміявся з мене, казав що я ще ляльками не набавилася!:D

julka
29.12.2007, 11:01
Всім привіт,
Олюська не переживай, а на рахунок ЖК то менше звертай уваги, бо вони не допомагають, а тільки шкодять:suicide:

Мартусь, вітаю з покупкою візочка, ото вже радості в майбутньої мамочки напевно багато:radist: :radist: :radist:
Сьогодні в мене останній робочий день:radist:
Не знаю чи буду мати можливість зайтив інтернет мережу, тому всіх вас вітаю з Наступаючим Новим Роком і Різдвом Христовим!!!!
Нехай маленьке Боже Дитятко приносить мир, спокій величезну радість у ваші оселі, нехай хату оминає все лише, щоб з Божою Допомогою на світ з"явилися наші маленькі чуда, шоб всі ми були здорові і щасливі!!!!!
Всім Всім бажаю добра миру та любові у Новому Році!!!!
P.SТак би випила шампусіка, але не можна:(, а може трошки....
Всім гарно провести свята!!!

Зорянівонька
29.12.2007, 12:31
Всім Всім бажаю добра миру та любові у Новому Році!!!!
P.SТак би випила шампусіка, але не можна, а може трошки....
Всім гарно провести свята!!!
Юль, ми теж тебе вітаємо! Веселих свят і смачної куті!!!
А на рахунок шампусіка - то я вчора троха випила... Головне - перед тим щось зїсти.
Я вже теж в декретній відпустці:):):) (ну, тобто, відпустка з середини січня, а до того вихідні в нас:))

Зорянівонька
29.12.2007, 18:37
Дівчата, я сиджу вдома і читаю книжку http://www.komarovskiy.net/content/view/3261/129/
Мені подобається, то може ще хтось її оцінить. Пробувала купити, але не знайшла, то мушу з монітора...

Катюня
29.12.2007, 19:00
Дівчатка, може хтось знає, скільки зараз коштують сімейні пологи на Батальній (офіційно в касу)?

Зорянівонька
29.12.2007, 19:09
Дівчатка, може хтось знає, скільки зараз коштують сімейні пологи на Батальній (офіційно в касу)?
Скільки коштують не знаю, але тут http://www.percentr.lviv.ua/ є контакти (http://www.percentr.lviv.ua/contact.htm), можна подзвонити чи написати листа.
Катюня, ти де пропала, я вже колись згадувала за тебе... Як справи, як маля?

Катюня
29.12.2007, 19:38
Скільки коштують не знаю, але тут http://www.percentr.lviv.ua/ є контакти (http://www.percentr.lviv.ua/contact.htm), можна подзвонити чи написати листа.
Катюня, ти де пропала, я вже колись згадувала за тебе... Як справи, як маля?

Дякую, Зорянівонько. В мене не було доступу до інтернету. Ми з маленькою потрошки ростемо - зараз 34 тиждень, поправилась на 11,5 кг. Вона часто щикае (ікає), особливо після того, як мама поїсть.:)

Додано через 15 хвилин
До речі, тут питали про засоби від закрепів. Мені особисто дуже допоміг "Дуфалак" - він рекомендований навіть немовлятам з перших днів життя, і в інструкції зазначено, що його можна безпечно застосовувати вагітним протягом тривалого періоду. Я його пила тижнів два, може менше. Після цього перестала, бо процес налагодився - і вже два місяці жодних проблем, ттт.

olja_zaj
29.12.2007, 20:40
Дівчата, я сиджу вдома і читаю книжку http://www.komarovskiy.net/content/view/3261/129/
Мені подобається, то може ще хтось її оцінить. Пробувала купити, але не знайшла, то мушу з монітора...

Дійсно є шо почитати вже є чим зайнятись:)

Олюська
29.12.2007, 22:45
Не знаю чи буду мати можливість зайтив інтернет мережу
Юлю, ти тільки надовго не пропадай, давай про себе чути час від часу, щоб ми знали, що все ОК:)

Марта2
30.12.2007, 11:51
Зараз така тишина на два тижні затягнеться! :(

Бажаю усім веселих свят!
Merry Christmas and Happy New Year!
http://s7.rimg.info/0b4eda65c010bf151b83b88559bf9005.gif

Зорянівонька
30.12.2007, 14:18
Зараз така тишина на два тижні затягнеться!
Ну я два тижні буду вдома, з інтернетом. Ти теж?
Вже другий день малеча постійно товчеться. Сильно-сильно. То я переше тішилась, а зараз думаю - може йому зле, що так моститься???

Марта2
30.12.2007, 14:25
Вже другий день малеча постійно товчеться. Сильно-сильно. То я переше тішилась, а зараз думаю - може йому зле, що так моститься???

Я теж з інтернетом! Малявці мало місця в животику і то рухи такі сильні здаються! В мене теж так, особливо коли лягаю, деколи аж боляче!

olja_zaj
30.12.2007, 14:34
А в мене шось 2 дня все навпаки моя маленька сидить тихенько ну буцькає,але не так як до того , я вже почала просити її шоб трошки більше товклась( мені спокійніше так) навіть лоскочу животик , а чоловік мені каже не рухай вона напевно спить собі а ти її будиш:)

Соня
30.12.2007, 14:36
І я з нетом!
Тим мамуськам вічно не догодиш, то не копається, то забагато....що вони собі думають?! :) Я думаю все ок у малятка, кажуть на таких термінах вже має раз на годину маля має давати про себе знати копнячками :)

Зорянівонька
30.12.2007, 14:57
Супер, то нас таки багато!!!
А ви де на Новий Рік? Я певно вдома буду. Хоча хотілося б якоїсь забави, але вже потерплю... Страшенно свят хочу!

Loyal
30.12.2007, 15:24
Супер, то нас таки багато!!!

І я до вас буду навідуватись!
Я вдома завжди з нетом. От на роботі як коли випадає. Та воно певно і добре, бо сама бачу, що як починаю тут на форумі сидіти, то зразу сайти з візочками починаються... і т.д.

Додано через 7 хвилин
Мені особисто дуже допоміг "Дуфалак"

Я його пила ще до вагітності - ніби все добре було. А от на перших місяцях згадала за нього, то попила пару днів і закинула, бо мене так "дуло"!!! Що хоч з дому не виходь!
Мені лікарка радила таку калатушку:
курага - 250,
інжир - 250
листя сени - 100 гр
то все перемолоти і залити 750 гр кип"ятку. Хай настоюється 30 хв. А потім долити ще 150 гр води.
Я ще туди можу додавати чорнослив. Тільки робіть принаймні в 2 рази менші пропорції, бо то дужжже багато виходить! І сени самої можете менше дати.
По рецепту це треба пити о 18 год по 1 десертній ложці. Можна потім звести до чайної.
З тої калатушки щей певна доза мікроелементів залишається в організмі. І все ж сухофрукти краще, ніж пігулки чи мікстурки якісь.

Додано через 11 хвилин
Я ДУЖЕ задоволена!!!!!!!!Данков справжній професіонал з Великої букви!!!Роддом на Джамбула теж сподобався. Я була на спільному перебуванні з дитиною. Обовязково напишу коли буде час.

Обов"язковенько напишіть! Бо моя лікарка так само його дуже хвалить, але хочу почути думку з середини. І ще, Галинко, у вас сімейні пологи були?

Додано через 16 хвилин
Дякую! Так, трьохколісний! Вже хочеться возити!

Мартусю, а якої фірми візочок? Бо я собі так бачила, що в нас люди переважно з Geoby або Chiko ходять і відповідно хвалять. А от по Києві походила, то там маса різних і тій же ціновій категорії. Я вже розгубилася зовсім!!!

Соня
30.12.2007, 16:31
А ви де на Новий Рік?
Ми великою родиною зустрічаєм по сімейному, дідусі, бабусі, мами, тати... :) Наш 4-ьохмісячний плимінник буде Дід Мороз, а я вагітна Снігурочка :), всі решта теж при параді, так що думаю буде весело! :)

Марта2
30.12.2007, 16:41
Мартусю, а якої фірми візочок?

А я за Чіко не дуже хороші відгуки чула! Ми ось такий купили тільки колір інший! http://www.chudo-rebenok.ru/catalog/babycarriage/p.php?ID=1795
Ми вибирали з великими колесами і залізним шассі, тому що з такою дорогою до нашої хати, візочки облегшеної будови не протримаються довго!

Додано через 13 хвилин
А ви де на Новий Рік?
А ми напевне двоє, тобто троє, будемо на Новий Рік!
Я, чоловік і пузожитель! Чесно кажучи не хочеться йти кудись, я довше двох годин не висижу! Може хтось і зайде після 12?

Ірка шкірка
30.12.2007, 18:53
Привіт усім пузатикам і мамам!
Хтось може порадити щось від грипу - посиділа біля дитини (добу збивала температуру), а тепер і сама злягла? Все болить, кості ломить. Лікарка порадила аспірин в крайньому випадку (коли буде зовсім погано).
А мені тут принесли грип-хеель. Там, ніби, протипоказів нема.

Зорянівонька
30.12.2007, 19:11
Хтось може порадити щось від грипу
подивіться на сторінці 380 внизу. Тут, правда, таблетками майже ніхто не лікувався. Температура - малина-цитрина. На горло - біопарокс, і полокання хлорофіліптом. Виздоровлюйте!

Zoryanazirka
31.12.2007, 09:59
Аспірин можна лише перші 2 триместри, в 3му триместрі аспірин пити дуже небезпечно!!! Якщо хочете збити горячку тожі вже парацетамол прийміть.
Я аспірин пила лише раз в 1му триместрі, коли голова мене боліла 2 дні і так що навіть вночі спала і боліла голова, я була в Києві і потрібно було їхати додому. Тоді випила аспірину і за 5 годин долетіла додому без проблем. А вдома вже завалилася в ліжко і пила малини-цитрини.

Марта2
31.12.2007, 10:24
Мамусікі, як передноворічний настрі? Я зараз їду на базар щось купити на Новорічний стіл, і буду готуватись! Я така якась взбуджена з самого ранку! Як що більше не зайду на форум, то прийміть від мене усі найкращі і найтепліші побажання!
В Новий год за окном
Тихо падаэт снег.
Пусть за Вашим столом
Будут радость и смех,
Пусть завидный успех
Ждет Вас в деле любом,
И войдот без помех
Счастье в светлый ваш дом!

Ljolik
31.12.2007, 10:51
Ех, я теж планувала ще сьогодні на закупи, але вже два дні так низ живота ниє що краще я вдома пересиджу напевно.

Марта2
31.12.2007, 11:11
Ех, я теж планувала ще сьогодні на закупи, але вже два дні так низ живота ниє що краще я вдома пересиджу напевно.

Охохо! То може в Новорічну Ніч народиться ще одне малятко!

Ljolik
31.12.2007, 12:05
Охохо! То може в Новорічну Ніч народиться ще одне малятко!
Щось мене не надихає перспектива родити з насв"яткованими лікарями :). От після НР - з задоволенням, а в новорічну ніч неа, тому навіть салати сидячи нарізаю :)

olja_zaj
31.12.2007, 12:55
Вітаю всіх з наступаючим 2008 роком!!! А особливо майбутніх мамусь тому що цей рік принесе нам найбільшу радість та подію довгоочікуване народження наших малясіків!!! Здоровя, наснаги та побільше позитивних емоцій!!!

1001

syavych
31.12.2007, 16:21
http://photofile.com.ua/photo/syavych/3227655/95236876.jpg

Зорянівонька
31.12.2007, 16:38
Ходили сьогодні вибирати ялинку і не вибрали:( Якісь всі або дуже жовті або дуже високі. А ціни!.. А ще ходили в Сільпо, набрали купу продуктів - і вибило світло:(, то не могли заплатити. Отака невезуха сьогодні. Нічого, зараз буде друга спроба:)

А вам - всього найкращого!!!

Ірка шкірка
31.12.2007, 18:32
Дуже дякую за поради. Температура вже спала до 37,5, а таке враження, що крила виросли! Я їх, правда, заховала під одіяло і вилежуююсь далі. Тепер лише чаї п'ю (дитина робить - кричить кожного разу з кухні:"Мама, тобі скільки?"), закапую ніс і тішуся, що Новий рік і не треба йти на роботу...
Вітаю усіх матусь і пузатиків з Новим роком! Нехай усі малята будуть найбільшим щастям для матусь і татусів! А матусям і татуся - кохання!

Зорянівонька
01.01.2008, 15:16
Дорогі майбутні мамус (і мамусі і татусі)і!!! Вітаю вас в Новому Році!!!
Цього року нас чекає найбільша радість, тому основне побажання народити здоровеньких діточок!!! Будьте щасливі, здорові і кохані в новому році!!!

Марта2
01.01.2008, 20:03
Дівчонкі, як відсвяткували Новий рік? Я, супереово! 20хв по 12 год вже солодко спала в чоловіка на колінах, а гості собі святкували!:) Сьогодні ходили гуляти, а зараз сідаєм ще трохи за стіл, я буду доганяти все що проспала!:)

Loyal
01.01.2008, 20:13
Всіх мамочок вітаю з Новим Роком!!!
Всім легких і непроблемних родів! Чемних невередливих діток. Міцного здоров"ячка, успіхів і нехай та така примхлива пані - "Фортуна" буде зажди усміхнена для Вас, нехай все вдається з мінімальними зусиллями і навколо буде лише радість, любов, втіха, тепло та опіка!!!

Додано через 9 хвилин
Дівчонкі, як відсвяткували Новий рік?

Ми були в Еліті на Городоцькій. Весело получилось, бо в нас там виявилось півзалу знайомих. Я на диво була досить довго. Додому приїхали десь аж в 5 год. Я правда вже перед тим там на диванчиках подрімала трошки :p Натанцювалась! Зате сьогодні спали до пів 4 год - здавали з чоловіком на пожежників :cool: І то він ше встигав між сном по телефоні говорити, а я "без задніх ніг". Ще би спала але як побачила котра година :eek: Загалом гарно відсвяткували. Тільки згадували, що наступного року нас буде вже 3-оє!!!

olja_zaj
01.01.2008, 22:02

Як животик? Все прошло чи все тільки починається?:)

Додано через 2 хвилини

О я трохи краще мене хватило на 2 години я трималась до 2 ночі, думала шо тоже засну зразу після 12 , але трохи протрималась:radist:

Марічка
01.01.2008, 22:35
Вітаю з Новим роком!!! Бажаю всім здоров'я, кохання, достатку, лише добрих подій і приємних клопотів, а особливо легких пологів, здорових і чемних діток!
http://postcards.postcard-ua.com/00386.jpg

Зранку 31.12 були на невеличкій корпоративці, потім робили закупи, домивали хату після ремонту, прасували і вішали штори. Без екстріму не обійшлося - сіли за стіл о 23-55, швидко провели старий і зустріли Новий рік, постріляли з балкона хлопавки, попалили бенгальські вогні, зателефонували до двох пар батьків і кількох друзів і всі "троє" відрубалися... Виспалися!!! :crazy:

Масік
01.01.2008, 22:38
УСІХ ВІТАЮ З НОВИМ РОКОМ!!!!!
Хай свята новорічні стануть дивом ,
у ніч святкову здійсняться мрії,
хай в серці запанує справжня казка
і все в житті складається прекрасно!!!!

Додано через 4 хвилини
Ми були в Еліті на Городоцькій. Весело получилось, бо в нас там виявилось півзалу знайомих. Я на диво була досить довго. Додому приїхали десь аж в 5 год. Я правда вже перед тим там на диванчиках подрімала трошки Натанцювалась! Зате сьогодні спали до пів 4 год - здавали з чоловіком на пожежників І то він ше встигав між сном по телефоні говорити, а я "без задніх ніг". Ще би спала але як побачила котра година Загалом гарно відсвяткували. Тільки згадували, що наступного року нас буде вже 3-оє!!!

Ви молодці а я от забоялася кудись йти , тому просиділа вдома правда до 2 протрималася і відключилася , сама себе не впізнаю завжди була заводилою а тут от так тихо і в люлю...

Додано через 10 хвилин
Щось мене не надихає перспектива родити з насв"яткованими лікарями . От після НР - з задоволенням, а в новорічну ніч неа, тому навіть салати сидячи нарізаю

А я от майже в новорічну ніч 2 січня зранку народилася мама казала що до того часу ще не всі лікарі протрверезіли:)

Ljolik
02.01.2008, 11:33
Ну от ми і в Новому році , з чим всіх і вітаю :):clapping:.

Як животик? Все прошло чи все тільки починається?
Випила но-шпу, наразі все спокійно .

А я от майже в новорічну ніч 2 січня зранку народилася
Вітаю з днем народження :dance::dance: :clapping:

Вуаля
02.01.2008, 12:02
Вітаємо з Днем народження. Щастя, здоровя і успіху!

Loyal
02.01.2008, 13:15

Вітаю з днем нардження!!!
Міцненького здоров"ячка (це дуже необхідне для вас 2-ох), удачі, успіху у всьому, за що б не бралася. Кохання і ніжності від чоловіка, любові і турботи від всіх оточуючих. Легких пологів і чемненьку здоровеньку мацьопу!!!

Марта2
02.01.2008, 13:26
2 січня зранку народилася

http://s7.rimg.info/93bea52cdef5f71775e50bf24aa796af.gif
О, то ми вас вітаємо!!! Приєднуюсь до усіх побажань!

Loyal
02.01.2008, 17:17
Вимер весь форум! Скучно мені на роботі :ninja:

Марта2
02.01.2008, 18:09
Скучно мені на роботі

Але я тобі співчуваю, свята а ти бідненька на роботі мурдуєшся!

Natalya
02.01.2008, 18:13
Я теж на роботі. І не жалію. Сьогодні не свято, а суботи зате вихідними будуть :)

Ольга
02.01.2008, 18:15
http://www.matas.dk/NR/rdonlyres/641B7518-EF90-4142-B3D1-514A34059635/0/sokker225.jpg

З Різдвом і Новим Роком вітаю!
Хай 2008 рік принесе здоровеньких синочків та донечок нашим форумчанкам!
Легких всім пологів!

Loyal
02.01.2008, 18:16

Не так щоб мордуюсь - по неті лажу. Так сиджу аби була. Більше свої справи роблю. Та й вдома вже набридло сидіти!!!

Додано через 6 хвилин
Сьогодні не свято, а суботи зате вихідними будуть
І я так кажу!!! А малечі корисно прогулятись по повітрі. Та й вдома в мене народ весь пчихає. Краще вже на роботі в спокої посидіти поки ніхто не шарпає, бо завтра певно вже бойовий день буде.
А я вже куті хочу!!!

ckorpionsha
03.01.2008, 00:05
Всім з Новим Роком і доброї ночі тим, хто не спить. Випадково натрапила на цей форум і так приємно!!!!!!Хочу приєднатись до всіх вас, приймаєте. А потрапила сюди випадково, шукала якусь інфошку про пологи на Батальній - от так я і тут. У мене термін 30 тижнів завтра буде, думаю вже підшукати місце, де я зустрінусь з своїм маленьким. Може хтось знає як там проходять пологи і про лікарів їхніх? Мені рекомендували лікаря Ковальчука

Ольга
03.01.2008, 00:29
Може хтось знає як там проходять пологи і про лікарів їхніх? Мені рекомендували лікаря Ковальчука
вітаємо на форумі :)
про те як там пологи читайте краще тут (http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=30425)

450 сторінок для вагітних то багато, але про Ковальчука і особливо про Батальну там є ДУУЖЕ багато написано. Якщо немає чогось то запитуйте ;)

Марта2
03.01.2008, 10:42
!Хочу приєднатись до всіх вас, приймаєте.
Вітаємо, бажаю приємного спілкування!:)

БРРРРР в нас так холодно, що аж соплі в носі замерзають!:8:

levandivka
03.01.2008, 11:00
450 сторінок для вагітних то багато, але про Ковальчука і особливо про Батальну
Хто ж винен, що Мам-форум навіть вітання сюди постить..?
Не варто ТАК від навколишнього світу ізолюватися. :)

ckorpionsha
03.01.2008, 11:58
[QUOTE=Марта2;208701]

А у нас в кабінеті жарко, а от на вулиці- точно бррррр:)

Вуаля
03.01.2008, 13:49
А у нас в кабінеті жарко
А в нас як на зло сьогодні ремонтують систему опалення, знали коли, коли на вулиці мінус 14 градусів. Аж настрій падає від того дубаку

ckorpionsha
03.01.2008, 13:56
А в нас як на зло сьогодні ремонтують систему опалення, знали коли, коли на вулиці мінус 14 градусів. Аж настрій падає від того дубаку

А я от пообідала так смачно, пузо роспирає) Мало що само величеньке і кругленьке, то ще додала))))
Зараз би поспати, спина ниє від сидіння ужассс:(

Вуаля
03.01.2008, 15:08
І я з задоволенням поспала би зараз

Ljolik
03.01.2008, 15:21
І я страшенно хочу спати :suicide:, але малу вкласти спати не реально.....до вечора б протриматись :shutup:

olja_zaj
03.01.2008, 15:24

Я тоже би поспала маю таку нагоду бо дома,але не буду спати бо ніченькою буду кукати, раз дньом поспала то потім пів ночі не могла заснути і тепер стараюсь дньом не спати:)

julka
03.01.2008, 15:31
Всім привіт,
Вітаю всіх з Новим Роком!!!Мітцного здоров"ячка всім всім, шоб цей рік був кращий ніж попередній, щоб все погане лишалося в минулому, а добро тільки додавалося!!!
Вітаю всіх хто приєднався до нас:radist: ,
Вітаю тих хто відсвяткував день народення, коротче всіх всіх вас вітаю:radist:
Я відсвяткувала Новий Рік вдома, посиділи так до 2 годинки, бо більше я не витримала, мої ще сиділи, а я заснула.
Забрала вже свої аналізи, все пучком:) , лікарств по мінімуму вживаю, багато сплю,їм ше більше, готуюсь до Різдва.
На роботу аж 8 січня, то до того часу висплюсь і відпочину, наразі, поки маю час трошки зайшла в інтернет, щоб дати про себе чути.
Завтра планую почати шось пекти, якийсь пляцок, тому зайду на форум не швидше 5 го числа.
Всім гарного дня!!!!

Loyal
03.01.2008, 19:40
БРРРРР в нас так холодно, що аж соплі в носі замерзають!

Що правда, то правда - замерзають!!!
Я ще так швидко додому з роботи не доходила!!! Бігла, як підпалена - дубак!
Чую, що знов вже закладає. Та правильно - всі навколо пчихають :(
Але будем грітись.
І я от думаю чого б то напекти на свята.

Марта2
03.01.2008, 20:38
І я от думаю чого б то напекти на свята.
І мені теж хочеться щось спекти, але вже фізично не можу довго стояти біля плити, дуже спина і ноги болять!:( На новий рік і то чоловік стіл накривав, заставив мене лежати!

Зорянівонька
03.01.2008, 20:44
Я буду сирник пекти, бо мучне мені не мождна, а від сиру може користь буде...
Цілу ніч не спала, певно починаються безсонні ночі...
А ще страшенно змерзла на дворі, то лежу відігріваюся.

Ще раз всіх вітаю!

ckorpionsha
03.01.2008, 23:53
привіт всім,хто не спить і тим, хто спить. Прийшла з роботи і зразу лежати, бо спина боліла страшенно від сидіння на роботі. Не можу вже довго сидіти і чомусь болить тільки правий бік,як ззаді так і спереді, мабуть дитинка там лежить.Пробувала бандаж - не допомагає. Скоро в декрет, буду відлежуватись

Злата
04.01.2008, 12:00
привіт всім,хто не спить і тим, хто спить. Прийшла з роботи і зразу лежати, бо спина боліла страшенно від сидіння на роботі. Не можу вже довго сидіти і чомусь болить тільки правий бік,як ззаді так і спереді, мабуть дитинка там лежить.Пробувала бандаж - не допомагає. Скоро в декрет, буду відлежуватись

А я з Нового року в декреті, але продовжую ходити на роботу, не знаю як це бути вдома цілими днями самій, та й малеча, коли ми на роботі активніша, ніж вдома на вихідних, кожного ранку будить щоб вставала і збиралася. В нас на роботі дууже хороший колектив, жаль йти, завжди можна пореготати або ж похіхікати

levandivka
04.01.2008, 12:18
спина боліла страшенно від сидіння на роботі. Не можу вже довго сидіти і чомусь болить
ТАК спина і буде боліти (від сидіння). Спиною працювати треба, а не сидіти... гімнастику робити регулярно!

Скоро в декрет, буду відлежуватись
Може зразу на каталку?..
На курси! І працювати, працювати, працювати! :)

Мія
04.01.2008, 12:41
Привіт всім! А також прийміть вітання з Новим Роком та Різдвом!
Ми вже виросли 38 тиждень сьогодні, ремонти доробили, все поприбирали, одним словом бігаєм:) деколи важко і ноги гудуть але в цілому все гаразд.
тепер можна розслабитися і насолоджуватися святами:) Сумку майже спакували, тільки дитячі лашки треба попрати і попрасувати:)

Додано через 6 хвилин
Ага, ще забула сказати:) Нам подарували слінг, але такий торбою, що має жорстке дно, чоловік вже ходить приміряє і люляє:))

Вуаля
04.01.2008, 13:01
Miya, раді за вас, що ви вже майже на поготові до такого великого дійства як народження дитинки. Успіху вам та легких пологів. Ви будете народжувати в Куль Н. С., наскільки я памятаю, на Джамбула? бо я теж до неї думаю йти (наразі так собі думаю)

ckorpionsha
04.01.2008, 14:03
ТАК спина і буде боліти (від сидіння). Спиною працювати треба, а не сидіти... гімнастику робити регулярно!

Може зразу на каталку?..
На курси! І працювати, працювати, працювати! :)

Ну я не кажу, що тільки лежати й лежати буду. А гімнастику-то це ми робимо, маленький у пузі, а я вдома і на роботі. Курси теж в планах-от 14 в декрет і на курси. Планую піти в розвєдку на Городоцькій і в Інтерсоно. І працюємо ми теж інтенсивно, вдень на роботі, а ввечері вдома, то прибрати то зготувати, то ще всяка робота то різні відрядження, а ви кажете на каталку-не вийде)

Додано через 2 хвилини
А я з Нового року в декреті, але продовжую ходити на роботу, не знаю як це бути вдома цілими днями самій, та й малеча, коли ми на роботі активніша, ніж вдома на вихідних, кожного ранку будить щоб вставала і збиралася. В нас на роботі дууже хороший колектив, жаль йти, завжди можна пореготати або ж похіхікати

Я теж планую ходити далі на роботу, як оформлять декрет. На початку березня родити маю, то десь до середини лютого можна попрацювати

Зорянівонька
04.01.2008, 14:17
Планую піти в розвєдку на Городоцькій і в Інтерсоно
Я теж подумала в Інтерсоно сходити. Раніше не могла через роботу, а зараз можу, то чому б не подивитися. Навіть якщо там і буде багато реклами, то вона не зашкодить, може хоч трошки орієнтуватимусь, що буває. Бо який я хочу візочок - навіть не уявляю ще...

Я теж планую ходити далі на роботу, як оформлять декрет. На початку березня родити маю, то десь до середини лютого можна попрацювати
І я спочатку хотіла. На роботі мені подобалося. Але в нас ще нема машини і ДУЖЕ тяжко добиратися. То я вирішила не піддавати себе додатковому ризику - всіх грошей не зароблю... Та і чоловік наполягав, щоб я не перевтомлювалась. Словом, я вже в декреті. Поки не сумую - готуюсь до свят. Якраз варю грибочки і капусту:) Чомусь дуже цього разу свят хочеться...

Додано через 49 секунд
Ми вже виросли 38 тиждень сьогодні
Скоро чужі діти ростуть:)